Ant-Man 4 תאריך שחרור פוטנציאלי, צוות שחקנים, עלילה ועוד, Ant-Man 4 שמועות תאריך שחרור: מתי זה יוצא?

0

שמועות על תאריך השחרור של Ant-Man 4: מתי זה יוצא

אנט-מן 4 המתרחש היה בראשם של מעריצי מארוול בעקבות שחרורם של אנט-מן וה- WASP: Quantumania, שהציג באופן בולט את הנבל הראשי של הסאגה המולטי-גביים בצורת קנג הכובש. הפעם האחרונה שהמעריצים שמעו משהו על סרט נמלים רביעי היה בפברואר 2023, אז חשף המפיק של קוונטומניה, סטיבן ברוסארד, בראיון לספר הקומיקס שהוא, הבמאי פייטון ריד, ונשיא אולפני מארוול קווין פייג ‘היו בדיונים על יצירת אחד.

ניתן כבר לאשר את אנט-מן 4-הנה מה שאתה צריך לדעת

תצוגה מקדימה של אנט -מן והצרעה: Quantumania - טריילר חדש (מארוול)

אנט-מן וה- Wasp Quantumania עכשיו הגיע לדיסני+, ולדברי מפיק מארוול סטיבן ברוסארד, יתכן שזה לא הטיול האחרון של סקוט לאנג ומשפחתו כרביעי איש הנמלה הסרט נמצא – שקט מאוד – דיונים. “אנחנו כבר חושבים על זה.”

“זה כאילו, כל סרט הוא קרב משלו ואתה נושא את הצלקות של הכנתו ורוצה לעשות אותו נהדר. אבל הופ מקפח נצחי ואתה מתחיל לחבר את עצמך יחד לאחר המסע של יצירת הסרט.

ברוסארד הוסיף כי “לחישות” של הסרט הרביעי “כבר החלו לקרות ביני לבין פייטון לקווין.”אז עם זה בחשבון, מה אנחנו יודעים על הפוטנציאל אנט-מן 4? .

אנטמן וה- Wasp Quantumania

תאריך שחרור פוטנציאלי של Ant-Man 4: מתי אנו יכולים לצפות ל- Ant-Man 4?

למרות שהם מדברים על זה, זה כנראה לא מפתיע ללמוד שעדיין אין תאריך שחרור מאושר אנט-מן 4.

סרט.

למרות ש איש הנמלה סביר להניח שדמויות יופיעו בסרטים שאושרו כבר כמו הנוקמים: שושלת קאנג. .

צוות אנט-מן 4: מי יחזור לאנט-מן 4?

כל אחד מהפתק שורד, אז זה אומר שפול ראד, אוונג’לין לילי, מישל פייפר, קתרין ניוטון ומייקל דאגלס יחזרו ככל הנראה ברביעי בסופו של דבר רביעי איש הנמלה סרט. .

קורי סטול פגש סוף סוף את מותו בפועל, כך שזה אומר שלא תהיה חזרה למודוק. אם אנו רואים את תושבי התחום הקוונטי מופיעים, היינו יכולים להסתכל על קמוסים מוויליאם הרפר ג’קסון וקטי אובריאן כקוזאז וג’נטורה בהתאמה.

נוכל גם לטעות, לשמוע את דייוויד דסטמאלצ’יאן כ- Sidekick Veb, פשוטו כמשמעו, הוא מאוד מתוק), ש”הזוזות “מאפשרת לאנשים בעלי מינים שונים להבין אחד את השני (כמו דג בבל ב מדריך הטרמפיסט לגלקסיה).

מייקל דאגלס, נמלה איש וה- Wasp Quantumania

באשר לקאנג, בין אם הוא באמת יופיע ברביעי אנט-מן והצרעה הסרט נמצא באוויר. .

קוונטומניה, יחזור בכלל ל- MCU, בעקבות מעצרו בחודש מרץ, כאשר הואשם בתקיפה בעקבות סכסוך ביתי. השחקן הופיע בבית המשפט דרך זום ב- 9 במאי 2023 והוא אמור לחזור ב -13 ביוני (דרך מגוון).

לפי מגוון, האיש במרתף שלי, לכן נותר לראות את מעורבותו בכל פרויקטים מארוול עתידיים, ותמיד קיימת האפשרות שתפקידו של קאנג עשוי להיות מחדש לסרטים עתידיים.

עלילה של Ant-Man 4: על מה יהיה Ant-Man 4?

אין לנו מושג! ללא עזרה, אנט-מן וה- Wasp Quantumania בעיקרון הוא מערך ארוך עבור הנוקמים: שושלת קאנג ולא אחר אנט-מן וה- Wasp Quantumania עצמה.

אנטמן וה- Wasp Quantumania

במקום להקים אנטגוניסט עבור סקוט לאנג וללהקת גיבורי העל הסכומים לחרקים כדי לעמוד נגדו, אנחנו תקועים ומחכים לרע הגדול בסופו של דבר שלב חמש. איש הנמלה הסרט יכול להתמקד בהגדרת קאסי כשהיא פונה לעבר תפקידה בסופו של דבר נוקמים צעירים.

האפשרויות נראות ללא גבולות. ברוסארד הוסיף: “אתה כמו ‘כן, מה אם היינו עושים x ומה אם היינו עושים y?’כמו שהגלגלים מתחילים להסתובב, אתה לא יכול לעזור לעצמך. אני לא רוצה לומר דבר על ספציפית מה אלה, אבל כן, אתה לא יכול לעזור לעצמך.”

פול ראד, אנטמן וה- WASP Quantumania

ראד עצמו סיפר אימפריה: “אני חושב שיש עוד סיפור לספר כאן . הם מנהלים את השיחות האלה בחדרים שאין לי מפתחות אליהם.”

יש לו גם הצעה משלו לסרט המשך.

“זה כמו הבחור הרגיל הזה שאין לו שום יכולת סופר מולדת כלשהי הלך ראש בראש עם תאנוס וקנג,” אמר ראד (דרך יאהו! חֲדָשׁוֹת). “אני פשוט מרגיש, חתוך את הבחור הפסקה. . כמה התעללות הוא יכול לקחת? כמה עונש?

“אני כן חושב שזה בחור שבאמת רק רוצה לבלות קצת עם הבת שלו. זה יהיה נחמד. אולי סרט דרך שקט נחמד. רק סקוט וקאסי לוקחים עיר חוף ופשוט מבלים [יחד]. אולי כמו הטיול . אין שום דבר שרוצה להרוג אותם. אני לא יודע אם מארוול תרצה לעשות את הסרט הזה אבל היה כיף לצלם.”

אנט-מן וה- Wasp Quantumania זמין לזרם בדיסני+ עכשיו.

שמועות על תאריך השחרור של Ant-Man 4: מתי זה יוצא?

תאריך שחרור של Ant-Man 4

האפשרות של אנט-מן 4 . הפעם האחרונה שהמעריצים שמעו משהו על סרט נמלים רביעי היה בפברואר 2023, אז חשף המפיק של קוונטומניה, סטיבן ברוסארד, בראיון לספר הקומיקס שהוא, הבמאי פייטון ריד, ונשיא אולפני מארוול קווין פייג ‘היו בדיונים על יצירת אחד.

הנה כל מידע על תאריך השחרור של Ant-Man 4 שאנו מכירים עד כה, וכל הפרטים עליהם הוא יוצא.

האם יש תאריך שחרור של Ant-Man 4?

בזמן הכתיבה, ל- Ant-Man 4 אין תאריך שחרור רשמי, מכיוון שהפרויקט טרם היה ירוק מואר. .

.

תאריך זה הוא אומדן המבוסס על המידע שיש לנו בזמן כתיבת שורות אלה.

לא הרבה ידוע על צוות השחקנים של אנט-מן 4, פרט לכך שהוא ככל הנראה יחזיר את פייטון ריד כבמאי כמו גם את צוות הליבה של אנט-מן וה- WASP: QUANTUMANIA, הכולל את פול ראד, אוונג’לין לילי, מייקל דאגלס, מישל פייפר וקתרין ניוטון.

איפה אנט-מן 4 יוצא?

סביר להניח שאנט-מן 4 לא ישוחרר בבתי הקולנוע לפחות עד 2026-2027.

יהיה מעניין עבור מארוול לראות איזה סוג של סיפור אנט-מן 4 עשוי לעקוב אחריו, בהתחשב בכך שאנט-מן והצרעה: קוונטומניה הקימו את קאסי לאנג כיורש פוטנציאלי לאביה סקוט לאנג. .

יתר על כן, פול ראד ושאר חברי צוות השחקנים בקוונטומניה הצהירו את כוונותיהם לראות את אנט-מן 4 כסיפור בהיקף קטן בהרבה בעורק של שני הסרטים הראשונים, בהתחשב כיצד הסרט השלישי היה גדול בהיקף בהיקף בהיקף בהרבה בהיקף גדול בהרבה בהרבה בהרבה בהרבה גדול בהיקפה גדול בהרבה בהרבה בהרבה הרבה יותר גדול בהרבה גדול בהרבה. וקנה מידה.

לוח הזמנים של Paramount Plus 25 בספטמבר-אוקטובר 1

Paramount Plus ‘מהדורות טלוויזיה וסרטים חדשים ל -25 בספטמבר-אוקטובר 1 כוללים את העונה החמישית של אלווין. והצ’יפמונקים, ..

ענן אנגוס כ- Fezco באופוריה

במאי יום המזל שלך מכבד את ענן הכוכב המנוח אנגוס לקראת יציאת הסרט

31 ביולי היה יום עצוב כאשר העולם גילה כי ענן אנגוס של אופוריה הלך לעולמו בגיל 25…

לוח הזמנים של דיסני פלוס 25 בספטמבר-אוקטובר 1: תכניות טלוויזיה וסרטים חדשים שמתווספים

Lives Life Blu-ray Review

חיי העבר ביקורת Blu-ray: הופעת הבכורה של סלין סונג היא קנייה חובה

הופעת הבכורה של סלין סונג של סלין הייתה כבר הסרט האהוב עלי משנת 2023 עד כה, אבל The Past Lives Blu-ray גרם לי ..

. בוגר נציבות המונים מאוניברסיטת סימביוזיס עם התמחות בתקשורת אורקואלית, הוא מוצא את עצמו שורש לספיידרמן או לאטמן בכל קרב. כאשר הוא לא כותב על תוכן SEO, ניתן לראות את עבדול צופה בסרטים, משחק נגן יחיד, משחקי וידאו מונעי סיפורים ולחפש את חדשות הסרטים האחרונים של גיבורי העל, שמועות ותיאוריות מעריצים ברשת.