.

0

אדם בשם אוטו הוא להיט בנטפליקס. הנה 3 סיבות לכך שהוא כל כך פופולרי

אלי היא פסנתרנית אוהבת כיף ומוכשר קלאסית המתגוררת בעיר שוויתר על התשוקה שלה מזמן. כעת היא עובדת במלון ונראה שהיא תמיד טועה בדברים כאשר השראה מוזיקלית מכה. . הוא סופר מפורסם עם בלוק הכותב שלא יכול לסיים פרק נוסף בסדרת הספרים הפופולרית ביותר שלו.

אדם בשם Ove

. עם הזמן, הידידות ההולכת וגדלה שלו עוזרת לו להתחבר מחדש עם החיים בדרמת הקומדיה המעוררת ההשראה הזו.

  • נְהִירָה

. .

ספק הכבלים/לוויין שלי:

. .

  • 2016 – פרס Guldbagge – סינמטוגרפיה הטובה ביותר – מועמד
  • 2016 – פרס Guldbagge – הסרט הטוב ביותר – מועמד
  • 2016 – פרס Guldbagge – השחקן הטוב ביותר – הזוכה

צוות שחקנים וצוות רואים הכל

רולף לסגארד

Bahar Pars

יוהאן ווידרברג

החדשות האחרונות ראו הכל

טריילרים וסרטונים רואים הכל

אדם בשם Ove

סרטים פופולריים רואים את כל הסרטים

הערות סתיו

. כעת היא עובדת במלון ונראה שהיא תמיד טועה בדברים כאשר השראה מוזיקלית מכה. . הוא סופר מפורסם עם בלוק הכותב שלא יכול לסיים פרק נוסף בסדרת הספרים הפופולרית ביותר שלו.

. הנה 3 סיבות לכך שהוא כל כך פופולרי

בעקבות שחרורו בבתי הקולנוע בתחילת השנה, אדם בשם אוטו . אדם בשם Ove, עוקב אחר אלמן ציני מזדקן שמגלה שחייו נפתחים לאחר שהוא מפתח מערכת יחסים עם שכניו. למרות שהסרט לא עשה סכום מטורף של כסף בבתי הקולנוע, אדם בשם אוטו .

  • . כוח הכוכבים של טום הנקס
  • 2. זה הסרט האידיאלי לצפות בבית
  • 3. אדם שנקרא אוטו גורם לך להרגיש טוב בלי להיות חרופית מדי

. עם זאת, במקרה זה ישנם כמה גורמים שאנו יכולים לבחון אשר עשויים להציע כמה רמזים מדוע אדם בשם אוטו .

1.

אדם בשם אוטו – טריילר רשמי מס ‘2 (HD)

יתכן שהוא בשנות ה -60 לחייו, אבל קהלים אמריקאים בכל הגילאים עדיין אוהבים את טום הנקס. הוא היה כוכב קולנוע בנקאני יותר משלושים שנה, ולפנים מסוג זה של הסרט שלך הוא דרך נהדרת לגרום לאנשים לצפות בזה. זה לא מספר סיפור חדש, אבל חיבור טום הנקס לפרויקט גורם לסרט להרגיש גדול באופן שאולי לא אם זה היה מישהו עם פחות כריזמה ועומד עם הציבור.

מתנדבים לשנת 2017 . לא כל סרט שהאיש עושה מובטח להיות להיט. .

2.

אדם בשם אוטו בהחלט לא היה שובר קופות במהלך הריצה שלו בבתי הקולנוע, אבל הסרט בהחלט קיבל הרבה שיווק שכנראה הכניס את המשאבה לכל מי שסקרן מהסרט אבל לא רצה להוציא 50 דולר כדי לראות אותו בבתי הקולנוע. .

אדם בשם אוטו הוא לא מסוג הסרטים שדורש להיראות על מסך עצום. במקום זאת, קמפיין הפרסום לריצה התיאטרלית של הסרט נתן הרבה אנשים שלא ראו את זה בבתי הקולנוע סיכוי להבין מה זה, וללמוד את הכותרת. אדם בשם אוטו .

. אדם שנקרא אוטו גורם לך להרגיש טוב בלי להיות חרופית מדי

טום הנקס מחזיק חתול אצל אדם בשם אוטו

זה אולי נראה ברור או טפיחה, אבל אדם בשם אוטו הוא מסוג הסרט. זה קשור לאיש זקן מרושל שמגלה, בין היתר באמצעות הקשר שלו לאנשים אחרים, שהעולם הוא מקום טוב יותר ממה שהוא חשב בתחילה. זה גם מצחיק ומקסים, גם אם זה משחק לפי הכללים של פורמולה די מבוססת.

למעשה, הנוסחה הזו אולי הייתה חלק ממה שהצופים חיפשו. זה יכול להיות מנחם למצוא משהו שנראה מוכר ומתענג על העובדה שאתה יודע כל פעימה של מה שעולה. בנוסף, העובדה שטום הנקס נמצא בו עשויה לדבר, לפחות מעט, לאיכותו הכוללת. אדם בשם אוטו .

עכשיו זורם בנטפליקס.

המלצות העורכים

אדם בשם Ove

Ove הוא הזקן הזועם הטיפוסי שלך הסמוך. . עם זאת מההתחלה הלא -מעוררת הזו צורה של ידידות לא סבירה, ומדגימה סיפור של רשמים ראשונים לא מהימנים והתזכורת לכך שהחיים מתוקים יותר כאשר הם משותפים.

.7 1 שעה 55 דקות 2016

רנטגן PG-13 כתוביות CC
קומדיה · דרמה · עדין · אינטרוספקטיבי

עוד רכישה
אפשרויות
השכרות כוללות 30 יום להתחיל לצפות בסרטון זה ו -3 ימים לסיום ברגע שהתחילו.

קָשׁוּר

גם הלקוחות צפו