בבל איך לצפות ולהיזרם ברשת, היכן לצפות בבבל | מחית

0

בבל סוף סוף מגיע לסטרימינג

זה הכל לומר את זה בָּבֶל יכול להיות זרם ב- Paramount+ ב- 6 בפברואר … אבל זה יכול להיות ארוך מזה. עם זאת, זה עשוי להיות זמין לפי דרישה לפני שהוא יזרם ותוכל לשלם תשלום כדי לשכור או לקנות את הסרט בשירות שבחרת, אז המשך לבדוק אם אתה רוצה לצפות בו באופן מקוון.

כאן תוכלו לצפות ב’בבל ‘ברשת בבית … כנראה

.

מאת ליה בק פורסם: 21 בדצמבר 2022
סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט

תצוגה מקדימה לבבל - טריילר רשמי (תמונות Paramount)

2022 מתקרב, אך עדיין יש עוד כמה סרטים גדולים שיוצאים רגע לפני שאנחנו מפנים את הדף לשנת 2023. אחד מאלה הוא , לה לה לנד, איש ראשון, צְלִיפַת הַשׁוֹט . הסרט הוא בערך בהוליווד משנות העשרים במהלך המעבר מסרטים אילמים לטוקי, והוא מככב את מרגוט רובי, בראד פיט ודייגו קלווה.

. ובשלוש שעות ושמונה דקות, זה גם ארוך. בָּבֶל .

האם אני יכול לצפות ?

כֵּן! בָּבֶל פוגעים בתיאטראות בפריסה ארצית ב- 23 בדצמבר. תוכלו למצוא כרטיסים בקרבתכם בפנדנגו כאן:

מרגוט רובי בבבל

האם אני יכול לצפות בָּבֶל בבית?

זה המקום בו הדברים מסתבכים קצת יותר. אמנם אתה בוודאי תוכל לצפות בָּבֶל בבית בסופו של דבר, המשמעות של “בסופו של דבר” אינה ברורה.

בָּבֶל משוחרר על ידי Paramount Pictures, כך שסביר להניח שהוא יזרם ב- Paramount+. לעתים קרובות, סרטים פגעו ב- Paramount+ 45 יום לאחר שחרורם התיאטרלי. (לדוגמה, זה היה המצב עם שני סרטים נוספים בשנת 2022, וכן חיוך.)

. שוחרר על ידי Paramount ב- 27 במאי ולא פגע ב- Paramount+ עד 22 בדצמבר. אקדח עליון: מאבריק. !

זה הכל לומר את זה בָּבֶל יכול להיות זרם ב- Paramount+ ב- 6 בפברואר … אבל זה יכול להיות ארוך מזה. .

איפה לצפות: פרימיום וידאו לפי דרישה

תאריך הבכורה: 31 בינואר 2023

אחד מסרטי הקוטב ביותר של 2022, לא לדאוג, כי זה מגיע לסטרימינג. של דמיאן צ’זל בָּבֶל . שִׂיחָה, הנה כל מה שאתה צריך לדעת.

בָּבֶל?

בָּבֶל מגיע לסטרימינג ב- JAN. 31 בווידיאו על פי דרישה מובחרת, עם רכישות דיגיטליות זמינות מ- Paramount Home Entertainment.

מה זה בָּבֶל על אודות?

בָּבֶל . יש נלי (מרגוט רובי), כוכבנית צעירה עם חלומות גדולים; מני (דייגו קלווה), מנהל הפקה שמנסה להפוך לשם בתעשייה; ליידי פיי ג’ו (לי ג’ון לי), טורנדו של כישרון הסוחף את הסצינה; וג’ק (בראד פיט), כוכב קולנוע אילם מצליח שמנסה להישאר רלוונטי בתוך הוליווד שסוף סוף מצא את הצליל שלו.

בָּבֶל לוקח אותך לטיול פרוע כאשר הדמויות שלה מנסות למצוא נצחיות בתעשייה שכבר עוברת לדבר הבא הכי טוב. בסרט מככבים גם אוליביה ווילד, ז’אן סמארט, טובי מגווייר, אריגת סמרה ועוד.

על מה אנשים אמרו בָּבֶל?

כמה מבקרים קראו בָּבֶל חלום קדחת גאון; אחרים מתארים את זה כשלוש שעות מייסרות בלי לומר מה לומר. עורך הסרטים של Mashable Kristy Puchko כתב, .”

“אמנם יחס השטן-מאי-טיפול עשוי להישמע מרגש, אך הכל נעשה בגישה זחוחה שמתישה בשלב מוקדם, ורק גדל יותר ככל שהסרט מתקדם לאורך זמן ריצה עינויים של שלוש שעות ו 8 דקות. אפילו בקומדיה עמוסה בהומור סקטלוגי, צ’אזלה לוקח את עצמו ברצינות ברצינות.”

פוצ’קו ממשיך, “בין כל המהומה והכריזמה הזו, בָּבֶל בסופו של דבר הוא רדוד. גינויו להוליווד מרגיש זועם אך לא עמוק. הביקורת שלה מלאה בזעם, אך מציעה מעט ויכוח … אז בסופו של דבר, פרוע כמו שזה נשמע, בָּבֶל זה לא כיף או מחנה מטורף. זה פשוט משעמם.”

אמרתי לך שהסרט הזה מקוטב. ?) זה , ..