החלק הטוב ביותר (והגרוע ביותר) של כל משחק סימס – משחקי משחק, משחקי הסימס הטובים ביותר: כולם מדורגים

0

משחקי הסימס הטובים ביותר: כולם מדורגים

אז אפשר לומר שזה היה הכי מגניב משחק סימס באותה תקופה.

החלק הטוב ביותר (והגרוע ביותר) של כל משחק סימס

סדרת SIMS עברה הרבה שינויים במהלך 22 השנים האחרונות-כמה לטוב, וחלקם גרוע יותר.

ב- 4 בפברואר 2022 בשעה 13:49 PST

אין הרבה סדרות שיכולות לטעון שיצרו שפה שלמה, ואף פחות שיכולים לציין בגאווה שהן קיבלו את קייטי פרי, קרלי ריי ג’פסן, ואת הרומנטיקה הכימית שלי לשיר כמה מהשירים האייקוניים ביותר שלה. אבל שוב, גם אין יותר מדי סדרות כמו הסימס.

ה- SIMS, שיצא לראשונה לפני 22 שנה, הוא אחד הזכיינות הכי איקוניים של משחקי הווידיאו בכל הזמנים ולא בכדי. לא רק שמשחק הסימולציה מהפך מהפכה בז’אנר עם שחרורו ופעל כנקודת כניסה מרכזית למשחקים עבור כל כך הרבה, הסדרה שומר משתפר בזה ונשאר אחת מחוויות המשחקים הכוללות והמזינות ביותר. עם זאת, בעוד שרבים מהשינויים החדשניים של ה- SIMS שנראו לאורך כל הריצה של 22 השנים היו מנצחים, איננו יכולים להכחיש שהיו שם כמה בונים שכן יש היטב את העלות שאתה משלם כשאתה מדמיין מחדש את אחד מהם הסדרה האהובה ביותר של המשחק. אז הנה רשימה של כל התכונות שאנחנו פשוט לא יכולים להספיק מהם, כמו גם את החלקים ששמחנו לראות.

לחץ כדי לבטל את ההשתקה

  • מתחיל ב:
  • נגמר ב:
  • הפעלה אוטומטית
  • לוּלָאָה

רוצה שנזכור את ההגדרה הזו לכל המכשירים שלך?

אנא השתמש בדפדפן מסוג HTML5 המסוגל לצפייה בסרטונים.
לסרטון זה יש פורמט קובץ לא חוקי.
סליחה, אך אינך יכול לגשת לתוכן זה!

אנא הזן את תאריך הלידה שלך לצפייה בסרטון זה

על ידי לחיצה על ‘Enter’, אתה מסכים ל- Gamespot
תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

עכשיו משחק: התעלומה האפלה ביותר של הסימס: גורלו של הסים המפורסם ביותר שלו | Lorescape

הסימס

הסימס

החלק הכי טוב? התקדמותה.

מנקודת מבט טכנולוגית וסוציולוגית, משחק הסימס הראשון סימן נקודת מפנה מאסיבית למשחקי וידאו. אף על פי ששני משחקי הסימולציה וגם משחקי תפקידים היו חיים ומשגשגים בשנות ה -90, הסימס היה ייחודי באופן בו הם מחנים את שני הז’אנרים יחד-בהשתתפות שחקנים מניחים פרסומות שונות, חידדו את כישוריהם והובילו אותם באמצעות סיפורים אנושיים, כולם תוך מתן חווית סימולציה מאתגרת ואינטליגנטית להפליא. זה היה גם משמעותי מבחינה חברתית, מה שמאפשר לשחקנים לשחק תרחישים חברתיים שונים, לנסות חיים שונים ולחקור אמפתיה ומערכות יחסים בצורה חדשה לחלוטין. כשאספתי את המשחק כילד בן 7, זו הייתה הפעם הראשונה ששיחקתי משהו שאיפשר למערכות יחסים הומוסקסואליות, והתכונה הזו בסופו של דבר גרמה לי להיות מודעת יותר לביסקסואליות שלי. לא ניתן להפריז בכמות החדר שהסימס נתן לשחקנים שלו לחקירה חברתית ונשארת חשובה להפליא.

הכי גרוע? משחק מוגבל במהירות גורם למשחק להרגיש חוזר על עצמו.

בעודם מרשים באותה תקופה, מקורותיה הצנועים של סדרת סימס היו בסופו של דבר בדיוק: צנוע. . בטח, ניתן בהחלט לטעון שנדרש מידה מסוימת של דמיון והשלכה כדי להפוך את משחקי הסימס למהנים מלכתחילה וכי המונוטוניות היא חלק מהקסם שלהם, אבל הכניסה הראשונה בסדרה דרשה הרבה יותר נתינה מרוב מאיתנו כנראה יהיה נוח להתלבש בימינו. בזמן שעדיין שפכתי לא מרושע משך הזמן למשחק-והעריץ כמעט כל רגע בו-מכה מאותה תקופה בילה גם כמיהה לאפשרויות נוספות. חבילות ההתרחבות הפנטסטיות של המשחק עזרו להפוך את המשחק למקסים ופרוע יותר, אך בהשוואה לתארים מאוחרים יותר, היה בו תחושה של אפשרויות אינסופיות.

סימס 2

סימס 2

החלק הכי טוב? סיפורים הטבולים והסיפורים לגמרי-ומלאי.

לסימס יש תמיד היה מוזר-פשוט תרים את הסימס קסם קסמים או גדול ותראה למה אני מתכוון. אבל בעוד שלכל משחק סימס אחר יש שחקנים בוחרים לצלול לראשונה למוזרות של הסדרה, הסימס 2 תפס. ישנן שלוש שכונות בהן תוכלו לחיות בגרסת הבסיס של ה- Sims 2: PleasantView, Veronaville ו- Strangetown. ובעוד שאתה יכול להיות תחת הרושם, ארגז חול גדול וריק מחכה לך בכל אחד מהם-כפי שקורה בכל משחק סימס אחר-היית טועה להניח שכאן. בסימס 2, כל עיירה מלאה בבירה-ד דְרָמָה והמון מערכות יחסים קיימות. בוורונוויל בהשראת שייקספיר תוכלו לשחק בגרסאות מודרניות של רומיאו ויוליה, חלום ליל קיץ, ועוד. ב- Strangeview אתה נמשך לסיפור של חטיפות חייזרים, ובעוד PleasantView נראה האפשרות הרגילה, העיירה כולה הייתה למעשה אחת, טלנובל-מלאה בגידה, חפירת זהב, חוסר אמון ועוד. קפיצה לחייהם של הדמות הקיימת לפני כן-מלאה עם קטעים קטנים חדשים וסיפורים מטופשים-הייתה א פיצוץ, ואני באמת מאחל שהסדרה עדיין בנתה את עולמותיה בדרך זו.

הכי גרוע? סימס נזקקים.

אמנם הם עשויים להיות הדמויות המוזרות והבושות ביותר שאי פעם חיננו את סדרת הסימס, אך האנשים הטובים של הסימס 2 היו גם הם הכי צריך. למרות שיש לך מספר צרכים כמו ה- Sims 1, זה הרגיש לעתים קרובות שאתה פשוט לא יכול לעמוד בקצב הדרישות של הסימס שלך בכניסה השנייה של הסדרה בגלל ריקבון מצב הרוח המהיר שלהם. בטח, המשחק הציע דברים משמעותיים יותר לעשות וכמה מחבילות ההתרחבות הטובות ביותר כדי לחסד אי פעם את הסדרה, אבל למעשה ליהנות מהם זה די קשה כשאתה עסוק מדי בהצפת כריכי גבינה בגריל ומקלחת כל הזמן.

סימס 3

סימס 3

החלק הכי טוב? .

בעוד שהקפיצות הטכנולוגיות בין משחקי סימס תמיד משמעותיות ומעניינות, אלה שבין ה- SIMS 2 ל- SIMS 3 הם ללא ספק הכי הרבה שינוי במשחק. אחת מנקודות המכירה הגדולות ביותר של ה- SIMS 3-ASIDE מתוך הכללת תכונות והתכונה Create-A-A-A-A-A-As-היה העולם הפתוח של המשחק, שביקש לשים קץ למסכי הטעינה המציקים האלה ולעשות את מסע הסימס שלך חלק יותר ושחרור. הרעיון עבד, וכאשר יחד עם התכונה החדשה של התקדמות זמן הרקע-מיוצר למשחק סימס שמאפשר לך להרגיש יותר כמו חבר בשכונה מחיה ונושמת מתמיד. זו הייתה התפתחות חיונית, ואם זה לא היה הנקודה הבאה ברשימה הזו, הייתי אהיה דֶרֶך .

הכי גרוע? המשחק מחוספס.

לרוע המזל עבורנו אוהדי סימס, החלק הטוב ביותר של ה- Sims 3 היה גם התורם הגדול ביותר לזה: הסימס 3 רץ מְאוֹד . יש להניח שבגלל המשחק מטען מסכי טעינה לטובת עולם פתוח ויישום התכונה Create-A-A-A, למשחק הייתה נטייה לגרום למחשב שלך להישמע קצת כמו מנוע סילון-אפילו אם היה לך בנייה בשרנית למדי. נוסף. בעוד שההחלטה של ​​סימס 4 לתעלות את הרעיון של העולם הפתוח של 3 ותכונת CAS נראית כמו התפתחות של הסדרה על הנייר, אלה שנאבקו בסימס 3 יודעים שזו בסופו של דבר קרבן הכרחי.

הסימס 4

הסימס 4

החלק הכי טוב? יצירת הדמויות החזקה והכוללת שלה.

בעוד שלכולם יש את ההיבט האהוב עליהם בסימס-בין אם זה לאט לאט לייצר את בית החלומות שלך, עולה לראש הקריירה של הסים שלך, הופך לערפד מפורסם בעולם, יוצר שכונות מעניינות, או צופה במשפחה האהובה עליך צומח במהלך המסלול מבין כמה דורות-לכולם יש דבר אחד במשותף: זה לוקח כמה סימים עשויים היטב שאתה פשוט אוהב לשחק כדי להפוך את הדברים האלה לשווה לעשות. למרבה המזל, ה- Sims 4 כולל עדיין את יוצר הדמויות המעמיק והכולל ביותר-ואף כולל עדכונים קבועים וחינמיים שיעזרו להבטיח שהמשחק עומד בקצב הזמנים. ב- SIMS 4, אתה יכול לבחור כיצד הדמות שלך מבטאת את המין שלהם ללא מגבלות. יש לך גם חופש רב ביחס להתאמת גודל, גוון העור, השיער, השיניים, שינויים בגוף ועוד. לבסוף, אחד העדכונים המגניבים ביותר של המשחק-היכולת להיכנס לכינויים שלך-היא ממש מעבר לפינה. אמנם זה יהיה נהדר לראות עוד יותר גיוון גוף ואת היכולת ליצור דמויות עם מוגבלות, אך אתה יכול לומר שהצוות שואף לתת לנו את הכלים ליצור את הסימס הכי מציאותי עד כה.

הכי גרוע? כמות התוכן הושלמה בחבילות והרחבות יקרות.

ירידה של ה- Sims 2 וה- Sims 3, כמות התוכן בגרסת הבסיס של ה- Sims 4 היא קצת, ובכן, מאכזבת. אמנם חבילות ההרחבות של הסדרה תמיד היו מפתות ודרך פנטסטית להחזיק את המשחק בחיים, אך חלק מהחבילות בסימס 4 מרגישות נדרשות עשה המשחק חי. נכון לעכשיו, ה- Sims 4 מציע 11 חבילות הרחבה, 10 חבילות משחק, ו -18 חבילות דברים, מה שמאפשר קרוב ל 800 $ USD בתוכן נוסף זמין. עם זאת, רבים מהתוספות הללו לא מצליחים להוסיף כל כך הרבה למשחק, מה שהופך אותו למתסכל יותר שדברים מסוימים לא נכללו רק בגרסת הבסיס. כמובן, אני פראייר וקניתי לא מעט כאלה (אם כי כמעט תמיד במכירה, אכפת לך), אבל זה בהחלט לא משהו שאני מעריץ של.

המוצרים שנדונו כאן נבחרו באופן עצמאי על ידי העורכים שלנו. Gamespot עשוי לקבל נתח מההכנסות אם אתה קונה משהו המופיע באתר שלנו.

קיבלתי טיפ חדשות או רוצה ליצור איתנו קשר ישירות? דוא”ל חדשות@Gamespot.com

משחקי הסימס הטובים ביותר: כולם מדורגים

משחקי סים דורגו

זיכיון סימס ממשיך לבנות על אומנות הסיפורים בתוך משחקי וידאו, ומבסס את מורשת המשפחה הווירטואלית שלך על סמך ההחלטות שלך בלבד. בעוד שתשלומים מסוימים הביאו משהו חדש לשולחן, אחרים לא זכו להצלחה רבה בגלל מגבלות המשחק שלהם או גרפיקה מיושנת. אז, כדי להנציח את הסדרה כולה, הנה הדירוג שלנו מכל משחקי הסימס, כולל ספין אוף וארבעת תשלומי הליבה.

13. הסימס החברתי

יצירות האמנות החברתיות של סימס

בואו נהיה אמיתיים; זה כמעט לא הסימס. זה תפיסת מזומנים ברורה מהימים שבהם משחקי פייסבוק כמו Farmville שלטו בסצינה ועשו את המפתחים שלהם טונות וטונות של כסף. הייתה לך כמות מוגדרת של אנרגיה לעשות הכל, והיו מיקרו -טרנספורמציות בשפע כדי להשיג יותר מזה. זה הבטיח שאתה די רק משחק רק 30 דקות בכל פעם.

אף מעריץ לא יסתפק בזמן משחק כה קטן בפגישה, בסדר? בטח, זה היה משהו שיגלה אותך אם היית משועמם בעבודה או בבית הספר, אבל זו לא הייתה חוויה מן המניין.

12. Mysims

משחק Mysims

Mysims היה הפיתרון של בעל ה- Wii שמעולם. עם זאת, זה היה שונה לחלוטין ממה שמעריצי הסדרה היו רגילים. רוב זמנך יושקע בבניית דברים אקראיים לאנשים ברחבי העיר, בדומה לרבים מסימולטורי החווה של ימינו.

מפגש והתיידדות של אחרים הוא חלק גדול מהמשחק, ובכל זאת שאר מה שהופך את הסדרה כל כך גדולה נשארת בחוץ. אף על פי כן, אם המשחק הזה לא צף את הסירה שלך, עדיין יש המון תשלומים אחרים לנסות בסדרה (ב- DS או ב- Wii), כולל ממלכה, סקיארו ומירוץ.

11. האורבז: סימס בעיר

ה- URBZ: SIMS בעיר אמנות המפתח

ה- URBZ: סימס בעיר אולי נראה כמו חלום חום, אבל זה לא בהכרח היה משחק רע; זה רק… שונה. אמנם אני לא מכחיש שזו הייתה בחירה מוזרה עבור הזכיינית (האם אתה זוכר את זה.אני.AM היה במשחק?), מצב הסיפור שלה שמר בעקביות שחקנים שהועברו בעזרת המדינות שלו ובמערכת המשימות המלאה. אבזרים לכל חיי העיר אשר ללא ספק ישפיעו על הרחבות מאוחר יותר לסדרה.

בהתחשב בעובדה שזה היה זמין עבור Game Boy Advance ו- Nintendo DS, זה הפך את Simming להרבה יותר קל בזכות הנגישות הניידת שלו, שהייתה די מוגבלת באותה תקופה.

10. הסימס ימי הביניים

טירה בסימס ימי הביניים

הסימס ימי הביניים ניסו משהו חדש, בהיותו משחק סימס עצמאי לגמרי בימי הביניים. כמלכה/מלך, תצא לדרך קווסטים ותעלה את תהילת הממלכה שלך כדי להביא שלום לתחום או לעורר הרס במלחמה מתמשכת. לרוע המזל, המשחק נופל שטוח לאחר השלמת המשימות הללו, בהתחשב בחוסר המבנה מבוסס הפרק במבנה מבוסס סיפור.

ללא קשר לביצועים ארציים זה, הוא עדיין יכול להוכיח מהנה עם נקודת המבט הייחודית שלו. בתמוג.

9. סיפורי החיים של סימס

צור סים בסיפורי החיים של סימס

סיפורי החיים של סימס מציגים המון תוכן מבוסס עליל. .

הסיפורים כתובים היטב, מהנים, מוזרים ומבדרים-מה שהיית מצפה מהקבוצה שעשתה את המשחק. נוסף.

. ה- Sims FreePlay

SIMS FREEPLAY ART

ה- Sims FreePlay הוא בעצם מה שגורר את הסימס החברתי דרך העפר. למרות שהמשחק כולל מיקרו -טרנספורמציה, הוא ממשיך לשגשג בפופולריות בגלל הטיפול הקל שלו תוך כדי תנועה. תעשה כל מה שאתה עושה בדרך כלל במשחקים למעט בטלפון שלך ועם חברים.

לשחקנים יהיו עד 34 סימס להתאמה אישית בעולם מלא במקומות בידור רבים. לדוגמה, תוכלו לצאת לחופשה וירטואלית בחוף וילה פרטי או להעביר את חסכוןכם בקניון המקומי. כמו מעבר לבעלי חיים, אתה יכול לבקר בעיר SIM של משתמש אחר כדי להרחיב את היקום שלך ואולי לקבל רעיונות לבנות ליצירה הבאה שלך.

7. ה- Sims Mobile

ל- Sims Mobile יש גרפיקה דומה מעט לגירסת SIMS 4, שהיא מרשימה למדי עבור כניסה לנייד. בהשוואה ל- FreePlay, צור SIM מציג אפשרויות נוספות, כולל תלבושות, תסרוקות וסוגי גוף. אתה יכול גם להתאים אישית את הבניינים שלך עם מגוון מוצרים, כמו גם לדפדף בקולקציה הנושאים לתהליך עיצוב מהיר.

אם אתה רוצה לחוות את הכיף של מצב מרובי משתתפים, אתה יכול לארח או להשתתף במסיבות עם שחקנים אחרים, שם אתה עלול לפתח מערכת יחסים רומנטית. ואתה יכול לקחת את זה צעד אחד קדימה על ידי מעבר לביתם (או להפך) כדי להמשיך את סיפור האהבה שלך.

6. הסימס ברשת

המשחק המקוון של SIMS

מכיוון שה- SIMS Online היה הפרק הראשון שכלל מערכת מרובה משתתפים, זו הייתה פריצת דרך מסיבית לזכיינית. כן, זה לא היה עמוס בתוכן כמו אחרים ברשימה הזו, אבל זה היה משהו חדש לחלוטין עבור הסדרה, שונה מהמכניקה של שחקן יחיד.

אתה יכול לפגוש כל כך הרבה אוהבי סים עמיתים כדי לשתף את ההנאה שלך מהמשחקים או פשוט לדבר על נושאים אקראיים זה עם זה. שחקנים יכולים גם להתאים אישית את האווטאר והבית או החדר שלהם עם חבריהם אם הם רוצים לחלוק את החלל. זה הקדים משמעותית את זמנו, והגיע הזמן שאנחנו מעריכים את זה על כל מה שהוא הצליח לעשות.

5. הסימס 4

יצירות אמנות לסימס 4

ה- Sims 4 אולי הגרוע ביותר בראשית, אבל זה עדיין משחק נהדר בפני עצמו. מלוטש, ללא האטה, גרפיקה יפהפייה ו- AI מתקדם – המשחק הזה באמת העביר את הסדרה קדימה בהרבה מובנים. לרוע המזל, זה לקח יותר מדי תכונות שקיימות כבר זמן מה, כולל מפות עולמיות פתוחות, התקדמות סיפור, יצירת סגנון ומערכת תחבורה שמישה.

גם אם חבילות הרחבה יכולות לשפר את משחק הבסיס, סימרים רבים מאמינים שמדובר בתפיסת מזומנים והיו מעדיפים שהסדרה תעבור לסימס 5 כדי להחזיר את הזיכיון למפה.

4. הסימס

הסימס המקורי

המשחק שהתחיל את הכל. הסימס היה מושג מגוחך על הנייר כשאתה צופה בדמויות AI חיות את חייהן. אבל כשזה יורד לזה, הפרק הזה הוא כל כך הרבה יותר מזה, ומאפשר לך לספר סיפורים בדרכים שמעולם לא חשבת עליהם. זה מעצב ביתי, יוצר דמויות וניסוי חברתי המתבטא בכל תרחיש שתוכלו לדמיין. וכמובן שזו דרך להקדיש כל כך הרבה זמן להיות מבדר מאוד.

משחק זה עכשיו יכול להיות קצת מחוספס מדי על כל מי שעקב אחר הסדרה, ונוסטלגיה עשויה להיות הדבר היחיד שמביא אותך לפגישה, אבל עוד היום? המשחק הזה היה הכל.

3.

הסימס בוסין

ה- Sims Bustin ‘Out ממשיך להיות הפרק האהוב עליי בסדרה, ומציג מערכת התקדמות סיפור עם משימות גחמניות ומסלול קריירה משמח. תתחיל את המסע שלך בבית אמך ותעבוד בדרך שלך במעלה שרשרת האוכל על ידי קידום רמות המיומנות והיעדים שלך.

מה שאני אוהב ב Bustin ‘Out הוא העובדה שאתה אף פעם לא נשאר באותו מקום, וכל בית מגיע עם קסם ייחודי משלו. לדוגמה, מי שנוסע לביתו של דאדלי יחיה אורח חיים רגוע יותר, בעוד שמשפחת גותי מחייבת אותך לגרש רוחות רפאים רדפות. בהשוואה למשחקים אחרים, זה פשוט הביא יותר חיים לדמויות המשעממות האלה, ואני מקווה לראות את ההתקדמות המשעשעת הזו מתרחשת מתישהו בעתיד.

2. סימס 2

את ה- Sims 2 תווים

ה- Sims 2 צריך להיות אחד מהסרטים הגדולים ביותר בכל הזמנים מבחינת כמה הצליחה לשפר את הנוסחה של המקור. כל כך הרבה מהמשחק שונה לחלוטין מהראשון, ובכל זאת, אין להכחיש אותו, זה בהחלט משחק סימס. היא הציגה שכנים, לצאת לעיר, תכונות אישיות החשובות, רוצה, יעדים ואפילו הזדקנות.

זה היה שיפוץ כזה שהביא תכונות שאף אחד לא יכול אפילו לחלום עליה, והעביר את הסדרה קדימה בצורה ענקית. אם היינו מאוהבים בסימס, השנייה הפכה לאובססיה. בעוד שהמקור מתוארך מדי עד עכשיו, אתה בהחלט יכול עדיין לחזור לסימס 2 ולשחק סערה. .

1. סימס 3

משחק הסימס 3

ה- Crème de la Crème; ה- Sims 3 הוא בהחלט הבולט לסדרה במקום הראשון. בטח, ישנם סוגיות טכניות בשפע, ולמרבה המזל, המודרים עזרו בהאטה שיכולה לקרות. וזו נקודה טובה: המשחק הזה, עם מודדינג בלבד, הוא המעולה ביותר.

אבל בואו ניכנס להיבטי הווניל ברגע זה. עולם פתוח, אנשים. הסימס 3 הביא לנו עיירה פתוחה לחלוטין שתוכלו לחקור. אתה יכול לעקוב אחר הסימים שלך לעבודה, לשלוח אותם לחוף הים או לצפות בהם מתלהבים מסביב. ההרחבות הן גם תוספת מצוינת, ומצבדים את משחק הבסיס עם כל שחרור.

זה באמת משחק כל כך מדהים, והכל היה בזכות EA שהראה לנו שהיה יותר לעולם הסימס מאשר רק הבית שהמשפחה שלך חיה בו. זה לא היה רק ​​משחק פנטסטי; זו הייתה מטאפורה שלמה לחיים עצמם ולעולם בו אנו חיים.

  • SIMS 5 דליפות, תאריך שחרור, תכונות חדשות, מצבים והודעות
  • נטל ההוכחה לסטארפילד: היכן למצוא את כל מיקומי הראיות
  • משחק הפוקימון הטוב ביותר למתג: כל משחקי מתג הפוקימון, מדורגים
  • סטארפילד: כל החנויות בעיר ניאון

על הסופר

ימיליה אבנדנו

יאמי הייתה המייסדת של Twinfinite לאחר שכתבה לאתר מאז הקמתו בשנת 2012 עד שהיא מכרה אותה לרשת Gamurs במרץ 2022. יאמי משחק משחקים מאז 1991, עם נטייה לכל דבר בז’אנרי הסימולציה והפעולה. הסימס 4 צרכו אלפי שעות מחייו של יאמי, והיא לגמרי בסדר עם זה.

10 הכי טוב את משחקי הסימס בכל הזמנים

  • 22 בספטמבר 2022
  • אנתוני וואלאס

בואו נפרק את המשחקים הטובים ביותר באחד הזכייני המשחקים החוזרים ביותר בהיסטוריה כשאנחנו בודקים את הטוב ביותר שמשחקי סימס אי פעם עשו.

הסימס היא סדרה פורה של משחקי סימולציה של חיים שפותחו על ידי אולפני מקסיס, חטיבה של אולפני אמנויות אלקטרוניות.

אתה מניח את התפקיד של המנהג שלך סים אופי, ככל הנראה בילוי אידיאלי של עצמך.

ותוכלו לחיות את החוויה הזרה לחלוטין של “חיי יום”. דברים פנטזיה מוחלטים.

תתעורר, החלף את הבגדים שלך, פיפי, מקלחת, בישול ארוחת בוקר. פְּרָאִי.

תודה לאל שיש לנו משחקים לתת לנו חוויות מסוג זה!

אבל באמת, אם למדנו משהו מהרשימות הקודמות הטובות ביותר … אלה הנושאים הארציים שנוטים לגרום לכמה מחוויות המשחק המהנות ביותר. והסימס אינו יוצא מן הכלל מכלל זה.

מסתבר, הדמיה של חיים רגילים היא אחת הדרכים המרגיעות ביותר לבלות סוף שבוע … האם לא סוג כזה של הקמה-נושאת.

הסימס זוכה גם כמי שמסייע בהקמת ז’אנר משחק הווידיאו הצונן / נעים / מזדמן.

אז בואו ניכנס לזה; להלן משחקי הסימס הטובים ביותר בכל הזמנים!

תוכן העניינים

10. ה- Sims Bustin ‘Out (2003)

הסימס בוסין

The Sims Bustin ‘Out היה משחק וידאו שנוצר עבור PS2, Xbox, GameCube ו- Game Boy Advance שיצא בשנת 2003.

זו הייתה הפעם הראשונה שסימס שוחרר בקונסולה בלבד.

כפי שהשם עשוי לרמוז, “Bustin ‘Out” מציע דרכים רבות עבור הסימס שלך לחוות את החיים מחוץ לבית.

שלא כמו כותרות הסימס המוקדמות, “Bustin ‘Out” מציע גם יעדים מבוססי משימה שתוכלו להשלים. או שתוכל לשמור אותו פתוח מסתיים ולהשתמש במצב FreePlay.

כאן החל זיכיון סימס לשלב את גרסתם למצב סיפור. .

ברור שלא הניקוד הגבוה ביותר ברשימה שלנו, אלא צעד חיוני בהתפתחות הסימס, כפי שנראה בקרוב. אז משחק חשוב לרשימת משחקי הסימס הטובים ביותר.

9. ה- URBZ: SIMS בעיר (2004)

ה- URBZ: SIMS בעיר (2004)

ה- URBZ: SIMS בעיר היה קונסולה נוספת בלבד תוספת לזכיינית סימס שהציעה משימות מובנות יותר והיוותה המשך הסיפור שהוצג ב- “Bustin ‘Out”.

“ה- URBZ” נועד להיות שחרור הקונסולה הראשון עבור הסימס. אולם גרסה מחודשת למשחק המקורי הובהלה בגלל הצלחתו המסיבית.

צוות “URBZ” המקורי חולק לשניים, והצוותים הללו פיתחו את הסימס בוסין החוצה ואת ה- URBZ: SIMS בעיר בו זמנית.

אז השחקנים קיבלו פי שניים מהסימסיות לשחק; כולם מנצחים.

היו רצועות מוזיקה בהתאמה אישית שהוקלטו על ידי אפונה שחורה עיניים בשפת SIMS סימליש, וחברי קבוצת המוזיקה הפופולרית הופיעו גם הם במשחק.

אז אפשר לומר שזה היה הכי מגניב משחק סימס באותה תקופה.

כמו עם המשחק הקודם ברשימה שלנו, זה היה אבן דרך חשובה בתולדות סימס, ואנחנו נראה את הפורמט של “Bustin out” ו- “URBZ” יש השפעה עצומה על הסימס להתקדם קדימה.

8. סיפורי החיים של סימס (2007)

סיפורי החיים של סימס (2007)

סיפורי החיים של סימס תופס את המקום ה -8 ברשימה זו של משחקי הסימס הטובים ביותר בכל הזמנים, משחק משחק סימס משחק מציע את חלקות הסיפור המובנות שהציגו משחקי הקונסולה הקודמים.

“סיפורי חיים” משתמש במנוע המשחק של Sims 2, וכולל מצב קלאסי ומצב סיפורים.

סדרת סיפורי סימס פותחה כאופציה נגישה עבור גיימרים, כפי שהיא נועדה לבצע במחשבים ניידים ולא נדרשה לכרטיס גרפי חזק לשחק.

זה נועד גם להיות נקודת כניסה קלה בזכיינית. ואחר שהוא מבוסס על מנוע סימס 2, זו הייתה דרך נהדרת לחוות את הסימס בפעם הראשונה.

סדרת “סיפורי החיים” המשיכה עם סיפורי חיית המחמד של סימס בשנת 2007, ושני הרשומות הועברו לחנות האפליקציות Mac בשנת 2015.

. Mysims (2007)

Mysims (2007)

Mysims היה תואר משחק שפינוף מזכיינית סימס שפותחה על ידי EA עבור ה- Wii של נינטנדו ונינטנדו DS.

המשימה שלך היא לבנות מחדש את העיר שננטשה לאחרונה על ידי דמות מסתורית שמשתמשת ב”תמציות “כדי לשמור על הדברים בסדר. אז חובה זו נותרה כעת לדמות ה- SIM שלך.

Mysims משלב את התפתחות הדמות של משחקי הסימס הקודמים עם נינטנדו Miis דמויות.

התאמה אישית ממלאת תפקיד גדול בכל מה שאתה עושה ב- Mysims. התאמה אישית של הדמות שלך, הבית שלך, פריטי בית … כולם משתמשים בתמציות שאתה אוסף ברחבי העיר.

Mysims נמכרו מעל 1.3 מיליון עותקים והוא אחד ממשחקי ה- Nintendo DS הנמכרים ביותר בכל הזמנים, וחמישה סרטי המשך פותחו בסדרת Mysims בין השנים 2008-2010.

אחד מכותרות ה- SIMS הייחודיות ביותר ברשימה שלנו ותוספת קלה.

6. הסימס (2000)

הסימס (2000)

ככותרת הפריצה בזכיינית, הסימס (Numero UNO) הוא עדיין אחד הכותרות המרגשות ביותר מכל טוב משחקי הסימס.

כמובן שה- SIMS מתמקד בסימולציה של פעילויות יומיומיות בעיירה רגילה מלאה באנשים רגילים.

אתה (כמעט) אחראי להכנסות, חיי היומיום של ה- SIM שלך ומערכות יחסים.

הבינה המלאכותית תנחה את ה- SIM שלך ותיצור את רצונותיהם וצרכיהם, אך על השחקן למלא הרבה מאותן משימות.

הסים שלך ממש זקוק לך להשתמש בשירותים.

פשוט שמור על SIM שלך בחיים ונסה למנוע שריפת בית ואתה “מנצח”.

פיתוח התואר הראשון במשחק סימס הוביל וויל רייט שהיה ידוע בעבר בזכיינית SimCity. כל כך ברור שהוא ידע מה הוא עושה בעולם של משחקי וידאו סימולציה.

.

ומביט לאחור על המשחק עכשיו לאחר שחווה את הרשומות העכשוויות יותר.. הגרפיקה, המשחק והתכונות מחזיקות מעמד!

הסימס היה להיט מרסק, שהוביל לאחד הזכיינות המצליחים ביותר. זה אפילו תפס מקום ברשימת מגזין Time of the משחקי הווידיאו הטובים ביותר בכל הזמנים.

בסימס היו גם חבילות הרחבה רבות שיצאו במהלך השנים, והוסיפו דמויות, פריטים ותכונות חדשות.

שלא כמו בני אדם אמיתיים, סימס תמיד יהיו שם בשבילך! (מתלוצץ … מתלוצץ)

ה- SIMS הוא עדיין אחד ממשחקי ה- PC הנמכרים ביותר שנוצרו אי פעם ביותר מ -11 מיליון עותקים (זה מספר 11 ברשימה).

5.

בתור המעקב למשחק הפופולרי במיוחד, הסימס 2 לקח את כל מה שמגדיל בסימס והעלה את האנטה.

כמו המשחק הראשון, ל- Sims 2 אין משחק סיום אמיתי והוא פתוח לחלוטין. מה שקורה בעולמו של הסים שלך תלוי בך.

אבל עכשיו יש כל כך הרבה יותר לשאוף אליו, כולל דמות גברית שנחטפת ונספגת על ידי חייזר. מה?!

אבל באמת, שיפורים רבים בוצעו בסימס 2: משינויים ב- AI ותוחלת החיים של ה- SIM שלך לגרפיקה התלת -ממדית המלאה החדשה המאפשרת נקודת מבט של 360 מעלות בתוך בית הסים שלך.

כמו קודמו, הסימס 2 היה הצלחה מסחרית וביקורתית מאסיבית. זה נחשב לאחד ממשחקי הווידיאו הטובים ביותר שנוצרו אי פעם ומאשר עוד יותר שיש לנו זיכיון להיט על הידיים שלנו.

ועם טונות של תוכן DLC ואפשרויות ליצירת תווים מותאמים אישית משלך, עורות, פריטים וכו ‘… זה נותן לך סיבות אינסופיות להמשיך לחזור לסימס.

4. The Sims Freeplay (2011)

The Sims Freeplay (2011)

אם יש משהו טוב יותר מהסימס, זה סימים בחינם.

ה- Sims FreePlay הוא גרסה מפושטת של ה- SIMS 3 שפותחו למכשירים ניידים.

שחקנים יכולים להרוויח במטבע המשחק על ידי השלמת משימות שונות, או … כמו בכותרות משחק “freemium” רבות: אתה יכול גם לרכוש הטבות באמצעות כסף אמיתי.

ה- Sims FreePlay כולל אירועים ומשימות בזמן אמת שחייבים להיות שלמים תוך פרק זמן מסוים. אירועים אלה קיבלו עדכונים לאחרונה כמו החודש (ספטמבר 2022).

אז זה מגניב לראות את EA שומר על תוכן סימס עדכני ומעניק לשחקנים סיבות להישאר פעילות בשכונת סימס שלהם.

ה- Sims Mobile הוא עוד משחק סימס נייד בחינם שנוצר בשנת 2017, והמנוע שלו התבסס על ה- Sims 4.

תואר המשחק הזה גם מהנה למדי, אך בגלל הדמיון שלהם, וה- Sims FreePlay יש ביקורות חיוביות יותר והיסטוריה ארוכה יותר של תוכן … אנו נותנים לו את הקצה.

בנוסף, זה לא יהיה האחרון שנראה עבור תוכן סימס בחינם.

אל תישן במשחקים בחינם. ה- Sims FreePlay הוא באמת אחד הטובים ביותר שמשחקי הסימס שם בחוץ, ואנחנו שמחים לכלול אותו ברשימה שלנו.

3. ה- Sims Meieval (2011)

ה- Sims Meieval (2011)

סימס ימי הביניים היא תפנית מהנה לזכיינית סימס, ומאפשרת לשחקנים לבנות את ממלכתם בתקופת ימי הביניים באמצעות סיפור עליל.

כניסה זו לסדרת סימס משלבת אלמנטים של משחק תפקידים והרפתקאות פעולה בדרכים שמעולם לא ראינו לפני או אחרי בסימס.

במשחק זה, משימות הגיבור לאורך כל הסימס מימי הביניים. שחקנים נתקלים בסכנות ואיומים רבים על התמותה שלהם.

אז אפשר למות או לְהִכָּשֵׁל, משהו שהרבה פחות מוכר במשחקי סימס.

ה- Sims Meieval הוא רשומה ייחודית באמת ברשימת משחקי הסימס הטובים ביותר שלנו. יש לו סגנון אמנות ייחודי משלו ולעולם יש פירוט ייחודי שאינו באמת אפשרי במשחקים קודמים.

הרחבה, שודדי ים ואצילים, שוחרר בשנת 2011 והציג המון תוכן חדש למשחק. זה נכלל גם בגרסת הדלוקס של סימס ימי הביניים.

2. הסימס 3 (2009)

הסימס 3 (2009)

ה- Sims 3 הוא באמת העשיר ביותר בזכיינית, ובקלות תופס מקום גבוה ברשימת משחקי הסימס הטובים ביותר שלנו.

ה- Sims 3 מציג פורמט עולמי פתוח יותר, ומאפשר לשחקנים להסתובב בשכונות שלהם בלי לטעון מסכים.

ישנם אלמנטים רבים של קהילה ושכונה במשחק, ויש טונות של NPCs לקיים אינטראקציה איתם ולבנות קשרים עם.

כל הדמויות בשכונה שלך חיות חייהם הייחודיים שלהן והעולם מרגיש מציאותי וטבעי מאוד.

כמו במשחקי עבר, אתה שולט בפעילויות היומיומיות שלך, סגנון חלל אישי ומגורים, שאיפות קריירה, מערכות יחסים ומשפחה.

.

ב- SIMS 3 הוצגו כמות אדירה של תוכן DLC לאחר מכן לאורך השנים. אחת עשרה חבילות הרחבה, תשע “חבילות דברים” ושש מהדורות של המשחק נמכרו עד 2013.

.

בלמעלה מעשרה מיליון יחידות שנמכרו ברחבי העולם, ה- SIMS 3 הוא כיום משחק המחשב הנמכר ביותר של 17 בכל הזמנים.

. ואחרון, אולי טעינו את זה, אבל עשינו את הבחירה שלנו.

המשחק מספר אחד שמשחק הסימס הוא ..

1. הסימס 4 (2014)

הסימס 4 (2014)

זה אחד מאותם מצבים שבהם אנחנו רק צריכים לתת קרדיט למשחק החדש והמצוחק ביותר בזכיינית.

כמו במאמר שלי במשחקי Mortal Kombat הטובים ביותר, פשוט קשה להתעלם מהשיפור שנעשה לאורך זמן וכמות התוכן והתכונות ששולבו בסדרת SIMS.

ההתאמה האישית של תווי ה- SIM שלך היא העומק ביותר של הסדרה כולה. כל דבר, החל ממיומנויות, שאיפות, מראה פיזי, ביטוי מגדרי, גיל, גזע, מינים (אנוש, זר, חיה). קצת מכל דבר.

והחלק האהוב עלי בסימס הוא מצב הבנייה. המערכות לבניית הבית שלך ולהתאמה אישית שלו עשירה בתכונה. אתה יכול לפרט למדי עם פריסת הבית שלך.

סיפור אמיתי; ממש עיצבתי את הבית האמיתי שלי (שאמור להקים בשנה הבאה בתאילנד) באמצעות מצב Build Sims 4.

מאז 2014 היו לנו שנים עשר חבילות הרחבה מגיעות לסימס 4, כמו גם שתים עשרה “חבילות משחק” ו -18 “חבילות דברים”.

ה- Sims 4 אמור לצאת לדרך חופשית לחלוטין באוקטובר 2022, שנמצא קצת יותר משבוע משם. אז אם עדיין לא חווית את שמחת הסימס 4, מעולם לא היה זמן טוב יותר לקפוץ אליו!

ה- Sims 4 הוא משחק הסימס הטוב ביותר בכל הזמנים, והאהוב האישי שלי. אז אתה יודע שהייתי צריך למסור לו את המקום הראשון ברשימה זו.

אם אתה חובב משחקי סימולציה, סיקרנו גם את 10 משחקי פארק השעשועים הטובים ביותר בכל הזמנים, כמה מההדמיה המשעשעת ביותר שם בחוץ.

מאמר זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אם אתה משתמש בקישורים אלה לרכישת פריט אנו עשויים להרוויח עמלה. תודה על תמיכתך.

אנתוני היה א חובב משחקי וידאו מאז שהוא יכול לזכור. הוא הפך להיות נווד במשרה מלאה בשנת 2018, שחי ברוב אסיה. הוא מיקד את תשוקתו במשחקי רטרו והחל ליצור משחק לצבע הנערים במשחק בזמן שחי בנארה, יפן במהלך מגיפת 2020. כעת הוא נמצא בצ’אנג מאי, תאילנד, שם הוא מבלה את רוב זמנו במשחקים, יוצא לטיולים ארוכים ופוגש כמה שיותר כלבים תועים.