פוקימון סקרלט וסגול: שיטת הציד המבריקה הטובה ביותר, 10 פוקימונים מבריקים הטובים ביותר לצוד בפוקימון סקרלט וסגול את מסכת Teal DLC

0

10 פוקימונים מבריקים הטובים ביותר לצוד בפוקימון ארגמן וסגול את מסכת ה- Teal DLC

לפוקימון דמוי ברווז זה יש צורה בלעדית תוססת מאוד. מעבר מכחול מלכותי לכתום בהיר ומבריק, בהחלט הולך להפוך כמה ראשים לפוקימון סקרלט וסגול.

פוקימון סקרלט וסגול: שיטת הציד המבריקה הטובה ביותר

. באוקטובר, מעריצי “פוקימון” חשפו את ההתרגשות הגדולה ביותר לבחינתו של ניאנטיק העולמי הפתוח החדש הציג בפני הזכיינית. פורמט זה מציע לשחקנים המון אפשרויות במהלך מסעותיהם, ממאמנים ועד מאסטרים של פוקימון, אם כי יש אנשים שכבר יש להם אסטרטגיה ספציפית בראש.

בעוד ששחקנים יכולים לבחור לעשות קצת מכל מה שמציעים “פוקימון סקרלט וסגול”, החל מתפוס ונלחם ועד לחוות את הסיפור, הם יכולים גם להתמסר להישגים מסוימים. חלקם עשויים לרצות לאסוף את כל האגדים, לתפוס כל פוקימון חדש או לבנות את הצוות המושלם. אחרים עדיין עשויים לאפס את קבלת כמה שיותר פוקימון נוצץ.

מגוון נדיר, פוקימון מבריק מופיע באקראי וספורט סכמת צבע מובהקת מפוקימון אחר מאותו סוג, מה שהופך אותם לחלום של אספן. מאמנים יכולים בקלות לשקוע עשרות שעות לצוד אותם. למרבה המזל, בזכות דליפות, למעריצים כבר יש גישה לשיטות הטובות ביותר לאיתור מפלצות הכיס החמקמק והנוצץ הללו.

תפוס פוקימון מבריק בעזרת כריכי הרבה מיסטיקה

חלק מהשחקנים שהיו להם גישה מוקדמת ל”פוקימון סקרלט וסגול “דלפו מידע באופן מקוון, כולל שיטות לתפיסת פוקימון מבריק. אף על פי שטוויטר השעה מאז את החשבון ומחק את הציוץ ששיתף לראשונה את הפרטים הללו, Game Rant הצליח לשמור על המפתח Takeaway. נראה כי כריכים מציעים את השיטה הטובה ביותר לתפוס פוקימון מבריק.

בהתבסס על ההדלפות, שחקנים יכולים לגרום להתפרצויות המוניות (מקרים שבהם מופיעים מספר גדול של פוקימון) על ידי אכילת דרגה שלוש כריכים. פריצות אלה מגדילות באופן דרמטי את מספר הפוקימון באזור ובכך הסיכוי שחלקם יהיו מבריקים. שחקנים יכולים להכין רק שלוש כריכים ברמה על ידי שימוש בשלושה חלקים מהסוג הנכון של הרבה מיסטיקה, שהם יכולים להשיג רק באקראי על ידי השלמת קרבות טרה פשיטות של חמישה כוכבים (וכנראה לעיל).

השחקנים יצטרכו לטחון כדי להשיג מספיק הרבא מיסטיקה, מה שמאפשר תהליך ארוך וקשה. עם זאת, בהתבסס על הערכות מוקדמות, לעבור את התהליך כדי להפוך את הכריכים ברמה של שלוש יכולת לאפשר לשחקנים להיכנס לארבעה פוקימון מבריק בכל שעה. כפי שצוין על ידי Rant Game, שחקנים יכולים גם להשתמש בקסם מבריק כדי לתת להם סיכויים טובים יותר. למי שבאמת אכפת לאיסוף שיינס, אסטרטגיה זו עשויה להוכיח את המאמץ.

פוקימון סקרלט וסגול רק קיבלו DLC חדש בשם The Teal Mask, הכולל מפלצות כיס חדשות וריאנטים מבריקים. מרבית היצורים הטריים ננעלו מהצורה הבלעדית הזו בהרחבה זו. .

מאמר זה יציע מבט על כמה מהווריאנטים המבריקים הבלעדיים הטובים ביותר שתוכלו למצוא במשחקים האלה.

(הערה: כמה היבטים של מאמר זה הם סובייקטיביים. היצורים הבאים ממוספרים על פי סדרם בפוקדקס.)

10 הפוקימון המבריק הטוב ביותר שכדאי לתפוס את מסכת ה- Teal DLC של פוקימון ארגמן וסגול

1) Ninetails מבריקים

. אם אתה מישהו שציד בעבר וולפיקס מבריק, תדע עד כמה נראה העיצוב הזה מדהים. עם הגרפיקה היפה של פוקימון ארגמן וסגול, אתה בהחלט תאהב את האסתטיקה של Ninetales Shiny.

2) Victreebel מבריק

זה אולי בחירה ישנה יותר, אבל היצור המבריק הזה מגיע עם טבעת כחולה יפהפייה במקום ורוד כמו הגרסא הרגילה שלו. Victreebel היא מפלצת כיס מוערכת, ומכיוון שהיא חוזרת לסקרלט וסגול דרך מסכת Teal DLC, אתה בהחלט צריך לשקול לשים את היד על פעמון מבריק כדי להתפתח עוד יותר לוויקטריל מבריק.

אם אינך מעריץ של יצורים מסוג באגים בסדרה זו, אריאדו מבריק עשוי לשנות את דעתך. . בעוד שיצורים מסוג באגים חסרי תועלת, הם אכן מפצים על כך בעיצובים על הגרסאות המבריק שלהם.

4) ינמה מבריקה

אתה יכול להביא את ינמה די מוקדם ב- Teal Mask DLC ב- Scarlet ו- Visulet. כתוצאה מכך, הווריאנט המבריק שלה כנראה לא יהיה כל כך קשה להשיג. ינמה המבריקה נראית מדהימה עם גווני הכחול והירוק שהיא נושאת. .

5) מילוטי מבריק

מפלצת הכיס המבריקה הזו היא מאלה שבוודאי בולטים מהגרסאות הרגילות שלהם. הזנב הצהוב על מילוטי מבריק, יחד עם סנפירי השיער הכחול שלו, מוסיף הרבה תבלין לעיצוב של ישות זו. אתה בהחלט צריך לשקול לשים את היד על גבי תשלום מבריק ואז להתפתח אותה למילוטיות מבריקה במסכת Teal DLC של סקרלט וסגול.

מילוטי הוא חביב המעריצים. אז בהחלט כדאי לצוד דמי תשלום מבריקים בסקרלט פוקימון וסגול.

6) Dusclops מבריקים

. עם נושא אדום כולל, אתה פשוט לא יכול שלא להתפעל מהיצורים האלה. . בהחלט שקול לצוד דושקול מבריק ואז להתפתח אותו לדוסקלופופ.

ליטוויק נוצץ עשוי להיות מעט מאכזב. עם זאת, זה מתפתח למפנה מבריק ובסופו של דבר, נברשת מבריקה. .

.

8) טרווננט מבריק

ללא ספק, טרווננט מבריק, יש את אחד העיצובים המבריקים והנקיים למראה בזכיינית. גוף לבן עם מבטאים אדומים הופך אותו למושך ביותר. .

9) ויקבול מבריק

. עם זאת, הווריאנט המבריק של ישות זו מגדיל את הערעור שלה. Vikavolt מבריק מגיע בגוף לבן עם אפרסק ומבטאים ירוקים שגורמים לו להיראות כמו רובוט עתידני.

ראוי לציין כי צורותיה הקודמות, גרובין ושרג’אבוג, יש גם צבעים אטרקטיביים על צורותיהם המבריק. עם זאת, Vikavolt מבריק הוא אחד היצורים המבריקים הטובים יותר בפוקימון ארגמן וסגול. אז אתה צריך לנסות להכניס את זה לתיק.

10) קרע נוצץ

לפוקימון דמוי ברווז זה יש צורה בלעדית תוססת מאוד. מעבר מכחול מלכותי לכתום בהיר ומבריק, בהחלט הולך להפוך כמה ראשים לפוקימון סקרלט וסגול.

.

ספר לנו אם תפסת את אחד מהשינונים המוזכרים ברשימה זו. אם אתה רוצה ללמוד על כל שאר הפוקימונים ב- Teal Mask DLC, שקול לקרוא מאמר זה Kitakami Pokedex על ידי לחיצה כאן.

אם זה עתה קנית את המשחק הזה למתג Nintendo שלך, אתה יכול לקרוא את המאמר הזה כדי ללמוד כיצד תוכל להתחיל עם מסכת Teal בפוקימון סקרלט וסגול.