צפו בבחורה חדשה ברשת – פרקים מלאים – כל העונות – יידיו, ילדה חדשה סדרתית ברשת עם כתוביות

0

ילדה חדשה

Contents

כשאחד השותפים לחדר מחליט לעבור מהלופט, הכנופיה עושה טיול בלתי צפוי למדבר בו ווינסטון מתמודד עם הפחד שלו מפני היחסים של Cece ושמידט מגיעים לנקודת מפנה וג’ס וניק ריבוע עם קויוט.

צפו בבחורה חדשה

ילדה חדשה היא סיטקום פוקס פופולרי ששודר משנת 2011 עד 2018, הכולל צוות אולסטאר בהובלת זואי דשנל בתור ג’ס, מוזר ומעורב 20 ומשהו שעובר עם שלושה בחורים רווקים אחרי התפרקות קשה. החבר’ה מורכבים מדיימון וואנס ג’וניור. . מקס גרינפילד מככב כשמידט, האישה הבטוחה בצורה מבוטלת, וחנה סימון מגלמת את סיס, החבר הכי טוב של ג’ס ודוגמנית. המופע מתעד את העליות והירידות של מערכות היחסים השונות שלהם, רומנטיות ואפלטוניות כאחד, כאשר הם מנווטים את דרכם בבגרות צעירה בלוס אנג’לס. לאורך הדרך הם נתקלים בקאסט צבעוני של דמויות, כולל ג’סטין לונג כחבר של ג’ס, מחוץ לג’ס. אגם בל כעניין אהבה עבור ווינסטון; ורחל האריס וליזי קפלן כהוריה של ג’ס. כוכבי אורח בולטים אחרים כוללים שחקנים ותיקים כמו רוב ריינר וג’יימי לי קרטיס כהוריה של ג’ס; תומאס לנון כגניקולוג; קרי קני כמתכנן חתונה מוזר; ודניס פרינה כבעל בית אקסצנטרי. ההומור של התוכנית נע בין סלפסטיק וקומדיה פיזית ועד נמרצות שנונה ותרבות פופ חכמה. התערובת הייחודית שלה של הומור ולב הפכה אותו למועדף בקרב הצופים, תוך שהוא מרוויח אותה שבחה ביקורתית ובסיס מעריצים ייעודי. לאורך כל ריצת שבע העונות שלה, הילדה החדשה התמודדה עם מגוון רחב של נושאים, כולל חברות, משפחה, אהבה ושאיפות קריירה. ההומור הניתן להתייחסות של התוכנית ודמויות חביבות הפכו אותו לבסיס נצחי של הטלוויזיה המודרנית. למי שרוצה להתעדכן בתוכנית, כל שבע העונות זמינות כעת לצפות ב- New Girl Online.

ילדה חדשה

שכר או קנה קלט אמזון#אמזון: רחף < border-color: #8dc03d; >קלט#אמזון: רחף + טווח < color: #8dc03d; >קלט#אמזון: נבדק < border-color: #8dc03d; background: #8dc03d; >קלט#אמזון: נבדק + Span < color: #8dc03d; > < border-color: #ef3b3c; >קלט#Google-Play: רחף + Span < color: #ef3b3c; >קלט#Google-Play: נבדק < border-color: #ef3b3c; background: #ef3b3c; >קלט#Google-Play: נבדק + Span < color: #ef3b3c; >קלט Apple TV#Apple-TV: רחף < border-color: #43d1f7; >קלט#Apple-TV: רחף + טווח < color: #43d1f7; >קלט#Apple-TV: נבדק < border-color: #43d1f7; background: #43d1f7; >קלט#Apple-TV: נבדק + Span < color: #43d1f7; >

האם יש לך Apple TV?
למה אתה מחכה?
נֶחְמָד! עיין באפל טלוויזיה עם יידיו.
החבורה יוצאת לסיור במורד הזיכרון, הכולל סבב אחרון של “אמריקאי אמיתי.”
7 . קללת כלה הפיראטים
ג’ס וניק מקבלים שתי החלטות משתנות חיים ויום הגדול של ווינסטון ואלי.

התוכנית של ניק להציע לג’ס נזרקת מחוץ לקורס כאשר הם מחליטים להביא כלב, ווינסטון רואה צבע לראשונה ושמיד דואג שסיס נכנסת שוב להריון.

ג’ס מנסה לפייס את החרדה של ווינסטון מהאהבה הממשמשת ובאה על ידי מעקב אחר אביו האבוד הארוך. בינתיים, שמידט חוזר לעבוד לראשונה מאז לידת רות.

4 . לאן הדרך הולכת

החבורה מתכנסת לטקס אזכרה לשנה לחבר אהוב. בינתיים, ג’ס מגלה שהמאמן חייב לניק סכום כסף גדול.

עצבני מהראיון של רות בבית הספר היוקרתי, שמידט מגייס את ג’ס כדי לעזור לה להתכונן. בינתיים, ניק מתגבר על הכתיבה, ווינסטון מתכונן להתעמת עם הפחד שלו מהעידוי בבית המשפט.

בארוחת צהריים של כוח שיכור, ג’ס וסייס מחליטים לעמוד בפני ראסל ולדרוש ג’ס תינתן אחריות רבה יותר בתפקידה החדש. בינתיים, ניק נאבק להמציא רעיונות לספר חדש ושמידט נואש לגרום לרות לישון.

1 .

כשהם מרימים כשלוש שנים לאחר סיום העונה שש, ג’ס וניק חוזרים מסיור ספרים אירופי ל”כרוניקות פפרווד.”שמידט וסייס חוגגים את בתם, רות, יום הולדת עם מסיבה, שם ג’ס נתקלת באקסית שלה, ראסל. בינתיים, ווינסטון ואלי מנסים לבחור צילום הריון.

ילדה חדשה היא סיטקום פוקס פופולרי ששודר משנת 2011 עד 2018, הכולל צוות אולסטאר בהובלת זואי דשנל בתור ג’ס, מוזר ומעורב 20 ומשהו שעובר עם שלושה בחורים רווקים אחרי התפרקות קשה. . כמאמן, ספורטאי לשעבר; ג’ייק ג’ונסון בתור ניק, הברמן הגרמפי; ולמורן מוריס בתור ווינסטון, שחקן כדורסל לשעבר הפך מטפלת. מקס גרינפילד מככב כשמידט, האישה הבטוחה בצורה מבוטלת, וחנה סימון מגלמת את סיס, החבר הכי טוב של ג’ס ודוגמנית.

המופע מתעד את העליות והירידות של מערכות היחסים השונות שלהם, רומנטיות ואפלטוניות כאחד, כאשר הם מנווטים את דרכם בבגרות צעירה בלוס אנג’לס. לאורך הדרך הם נתקלים בקאסט צבעוני של דמויות, כולל ג’סטין לונג כחבר של ג’ס, מחוץ לג’ס. אגם בל כעניין אהבה עבור ווינסטון; ורחל האריס וליזי קפלן כהוריה של ג’ס.

כוכבי אורח בולטים אחרים כוללים שחקנים ותיקים כמו רוב ריינר וג’יימי לי קרטיס כהוריה של ג’ס; תומאס לנון כגניקולוג; קרי קני כמתכנן חתונה מוזר; ודניס פרינה כבעל בית אקסצנטרי.

ההומור של התוכנית נע בין סלפסטיק וקומדיה פיזית ועד נמרצות שנונה ותרבות פופ חכמה. .

לאורך כל ריצת שבע העונות שלה, הילדה החדשה התמודדה עם מגוון רחב של נושאים, כולל חברות, משפחה, אהבה ושאיפות קריירה. ההומור הניתן להתייחסות של התוכנית ודמויות חביבות הפכו אותו לבסיס נצחי של הטלוויזיה המודרנית.

למי שרוצה להתעדכן בתוכנית, כל שבע העונות זמינות כעת לצפות ב- New Girl Online.

New Girl היא סדרה שרצה כרגע ומונה 7 עונות (146 פרקים). הסדרה שודרה לראשונה ב- 20 בספטמבר 2011.

איפה לצפות בחורה חדשה

ילדה חדשה זמינה לסטרימינג באתר FOX, גם פרקים בודדים וגם עונות מלאות. אתה יכול גם לצפות בבחורה חדשה לפי דרישה באמזון, גוגל פליי וב- Apple TV.

ילדה חדשה

ילדה חדשה

ג’סיקה היא מורה בבית הספר התיכון בלוס אנג’לס. אחרי רומנטיקה אומללה, היא מחפשת מקום לחיות בו, ועוברת לדירה עם שלושה גברים. השותפים לחדר לא תמיד מבינים את ג’ס המשוגעת, אבל מנסים לתמוך בה, בדיוק כשהיא תומכת בהם.

1. טַיָס

. החבר’ה מנסים לעזור לג’ס לקום על רגליה ולעולם ההיכרויות.

2. קריפטוניט

ניק ושמידט משכנעים את ג’ס להוציא את הדברים שלה מהדירה של חברתה לשעבר ספנסר; ג’ס פוגשת את השותף החדש לחדר ווינסטון, שחזר ממשחק כדורסל בלטביה. ווינסטון מנסה להחזיר את החדר הישן שלו משמידט.

3. חֲתוּנָה

החבר’ה מוזמנים לחתונה של חבר משותף. ניק, מפחד שהוא ייתקל בחברתו לשעבר קרוליין, מבקש מג’ס להיות הדייט שלו. בינתיים, ווינסטון לוקח את תפקידו כאושר ברצינות רבה והופך לתחרותי על רחבת הריקודים עם אורח צעיר. שמידט לא רק תופס את עינו של אישה יפה, אלא גם את “התזזית” שלו גרצ’ן שהוא ישן איתו בכל קבלת פנים לחתונה.

4. עֵירוֹם

ג’ס נכנס בטעות על ניק עירום, שולח את הביטחון העצמי שלו לשפל בכל הזמנים-ממש לאחר שעמית לעבודה אטרקטיבי מסכים לצאת איתו לדייט. בינתיים, ווינסטון הופך לאובססיבי ללימוד אזכורי תרבות פופ באופן מקוון.

5. CECE מתרסק

.

6. חג ההודיה

ג’ס מזמינה את פול, מורה למוזיקה בבית הספר שלה עליו תמיד הייתה לה ריסוק, לארוחת ההודיה הגדולה של החבורה בלופט, שבאופן טבעי משתבש להחריד.

7. פעמונים

ג’ס מקנא כשווינסטון מצטרף לרביעיית פעמון היד המוטרדת שלה והופכת מייד לטבעי. בינתיים ניק ושמידט עוסקים בלוחמה בכיתה כאשר השירותים נשברים ולכל אחד מהם יש רעיון משלהם כיצד לתקן את זה.

8. רע במיטה

כשג’ס מחליטה לקחת את מערכת היחסים שלה עם פול לשלב הבא, היא מתייעצת עם החבר’ה לקבלת עצות מין מסוימות. בינתיים, שמידט תולעת את דרכו למקלחת התינוקות של הבוס שלו כדי להתמודד עם מקבילו למשרד המשרד שלו.

9. ה -23

הכנופיה משתתפת במסיבת משרד החגים של שמידט וג’ס סחרור כשהיא מקבלת מתנה יקרה מפול.

10. סיפורם של 50

כאשר התוכניות של שמידט ליום הולדתו ה -29 מתפרקות, ג’ס מתייחסת לגייס את עזרת המסיבה של בית הספר שלה הרעב סגן המנהל. בינתיים, לניק יש את הדייט הראשון שלו במפלגתו של שמידט עם עורך דין יפהפה שמכיל סוד, והכנופיה טוענת מדוע אחד מהם צריך להציב שטר של 50 דולר בצנצנת Douchebag.

11. ג’ס וג’וליה

ניק נבהל כשג’וליה לא רוצה לשים תווית על מערכת היחסים שלהם. בינתיים, ג’ס מגייסת את ג’וליה כדי לעזור לה לצאת מכרטיס תנועה, ווינסטון מתחבר מחדש לשיחת שלל לשעבר ושמידט מבולבל מדוע מגבת המקלחת שלו תמיד לחה.

12.

. בכך היא מסכנת בשוגג את מצב החיים שלהם והחבר’ה נאלצים להודות שהם ביצעו כמה שינויים “לא רשמיים” בדירה. בינתיים שמידט מנסה לפענח את מה שהוא חושב שהם אותות מעורבים מהבוס שלו קים.

13. חג האהבה

רווקה לראשונה ביום האהבה, ג’ס משכנע את שמידט להיות האגף שלה כשהיא מנסה לזרוק נטול קשר עם זר נאה. התוכניות הרומנטיות של ניק מסוכלות כשהוא מוצא את עצמו מבלה יותר זמן עם עוזר משרד עורכי הדין של ג’וליה מאשר איתה. ווינסטון הופך לאחת הבנות כאשר שלבי מזמין אותו לחג.

14. בִּריוֹן

כשג’ס מנסה להתערב בבריון בכיתה היא מוצאת את עצמה את היעד של התלמיד הרע זרע. שמידט, בינתיים, נרגש מהקפדות המין שלו שלאחר ואלנטין, אך שונא שהפרמורה שלו רוצה לשמור על זה בסוד; וניק נכנס לספין זנב כשג’וליה שולחת לו קקטוס.

15.

כשניק נפגע משחק כדורגל של משחק מגע וג’ס מגלה שאין לו ביטוח, היא מביאה אותו לחבר הרופא שלה – OB -GYN. הכנופיה מתפצגת יחד וניק מעריך את חייו כאשר פציעתו בגב לכאורה לא תמימה עשויה להתברר כמאושרת יותר מהמחשבה.

16. לִשְׁלוֹט

אחרי שג’ס מבינה ששמידט עושה באופן לא הוגן את כל עבודות הבית, היא דוחפת אותו “לצאת לשביתה”, וכל המערכת האקולוגית של הלופט נזרקת מאיזון. בינתיים, ניק מתערבל כאשר עליו לשלם לווינסטון לאחר שהפסיד משחק פוקר.

17. פנסימן חלק 1

ג’ס מתארכת באי רצון את אביה העשיר של אחד התלמידים שלה. בינתיים, ניק מנסה לקנות טלפון סלולרי חדש ושמידט ווינסטון מקבלים טריביה משחק תחרותית במיוחד.

18. פנסימן חלק 2

הדייט הראשון של ג’ס עם ראסל הסתיים בטפיחה בגב. הדייט השני מסתיים בפתאומיות. הוא מסביר שהוא מחוץ לתרגול היכרויות. חברו של ניק מבקר ועוזר לו להתגבר על ג’וליה. ווינסטון מגלה על שמידט & CECE.

19. סודות

ווינסטון משתף את הסוד על שמידט וסייס עם ניק, וניק אומר לג’ס. ג’ס נסערת שקיס לא אמרה לה מתי זה התחיל וזה מעמיד מאמץ על החברות שלהם. היכרויות של ניק נשים צעירות יותר ומבקש משמידט עזרה בטיפול בזה.

20.

. ווינסטון מקבל עבודה בתחנת רדיו אך מגלה שזה לא מה שהוא חשב שזה יהיה. ניק מציג את אחד הרעיונות השיווקיים שלו לראסל.

21.

ג’ס שמרטף את בתו של טרום העשרה של ראסל לסוף השבוע ופוגש את אשתו לשעבר. ואז, שמידט וסייס פאניקה כשהם חושבים שהיא בהריון. כמו כן, החברה החדשה של ניק עשויה להיות צעירה מדי ווינסטון מגלה שהבוס החדש שלו הוא תינוק גדול.

.

CECE לא רוצה להודות שהיא דואגת לשמידט, ולכן היא אומרת לו לצאת עם השותפה הדוגמנית המדהימה שלה. הוא כן, אבל אז היא מקנאת. ג’ס פוגשת את אשתו הראשונה של ראסל ואינה חושבת שהיא מתאימה לאולי שנראית כל כך מרגשת.

23. חלקה אחורית

כשג’ס וניק נתקלים באקסים שלהם פול וקרוליין, החבורה חוששת ששניהם עשויים “להחליף” למערכות יחסים רומנטיות. בינתיים, שמידט מנסה נואשות לא להתעורר כשהוא מתמודד עם נושא רפואי עדין, ווינסטון סובל מההשלכות של בילוי פראי עם הבוס שלו וסייס מביא שמידט לבית אבות לפגוש את סבתה.

24. נתראה

כשאחד השותפים לחדר מחליט לעבור מהלופט, הכנופיה עושה טיול בלתי צפוי למדבר בו ווינסטון מתמודד עם הפחד שלו מפני היחסים של Cece ושמידט מגיעים לנקודת מפנה וג’ס וניק ריבוע עם קויוט.

1. השקה מחדש

ג’ס מפוטרת מעבודת ההוראה שלה ומתנדבת להיות נערת ירייה במסיבת “המיתוג מחדש” של שמידט.

2. קייטי

. בבר, ​​בחור טועה בג’ס בתאריך העיוור שהוא אמור לפגוש. . אמו של ווינסטון מבקרת.

3. מכה

. ג’ס מרגישה לא בנוח עם מערכת יחסים סקס בלבד. ניק הופכת לבחור שלה עד היום אבל אין סקס. שמידט מתיימר להיות אחד מבניו של מיט רומני להרשים נשים.

4. שכנים

שכנים חדשים עוברים בדירה מול ג’ס והחבר’ה. . בינתיים הם חושבים שג’ס היא נהדרת. .

5. דגמים

במקום לחגוג את יום ההולדת של CECE לצפות בסרט, CECE רוצה לצאת. ג’ס מצטרף לדוגמניות במסיבה פראית בבר. למחרת, CECE אינה מסוגלת לדגמן בתערוכת רכב, ולכן ג’ס נכנסת ברגע האחרון. זה לא הולך טוב.

6.

ניק מתכונן לביקור מאמיליה, מישהו שעבר עליו במכללה. . היא מזמינה את סם, הלא-חבר שלה לבית הרדוף ומתכננת לומר לו שהיא רוצה להיות חברה.

7. Menzies

החבר’ה לא מצליחה לשלם את חלקה של שכר דירה ושירותים. . ניק פוגש בחור שקט שמראה לו איך להיות שליו. CECE רוצה לחזור עם שמידט.

8. חג ההודיה 2

כאשר הוריה של ג’ס, בוב וג’ואן, מופיעים בו זמנית לארוחת חג ההודיה, ג’ס מנצלת את ההזדמנות “ללכוד” אותם לפיוס, אבל התכסיס שלה לאחור. בינתיים, שמידט ובן דודו הגדול לשעבר-ימי, ביג שמידט, עוסקים בתחרות “גבריות”.

9. ביצים
10. אַמבַּטִיָה
11. סנטה
12.
13.
14. עץ פלפל
15. מְצַנֵן

. . משחקי המסיבה מתחילים, וניק צריך לנשק את ג’ס.

16.
17. מקום חניה
18. טינפיניטי
19. הקולק התקשה מהירה
. שיקגו

. משפחתו של ניק רואה בו את האחראית וגרמה לו לתכנן הלוויה של אלביס. ג’ס מתחזה כאלביס כדי לעזור לקצץ בעלויות. ווילסון עוזר לשמידט להתגבר על הפחד שלו מהלוויות.

21. דייט ראשון

ג’ס וניק יוצאים לדייט הרשמי הראשון שלהם, אך מנסים להחליט אם זה באמת תאריך או לא. וילסון ושמידט נותרו לעצמם ומבין שניק הוא הדבק שמחזיק אותם יחד. בלי ניק, הם לא בטוחים מה לעשות.

22. מסיבת רווקות

ג’ס מקיימת מסיבת רווקות עבור CECE. CECE מופיע עם דודה של ארוסה והדברים הופכים לדירוג G. החבר’ה זורקים את שיברנג מסיבת רווקות. ג’ס אומרת לניק לקבל תמונה של הטריטים של שיברנג. שמידט זקוק לדייט לחתונה.

23. בתולות

כל אחד מהחברים מספר את סיפורם על איך הם איבדו את בתוליהם.

. יום הולדתו של ווינסטון

זה יום ההולדת של ווינסטון והוא רוצה מסיבה. שמידט עדיין רואה את אליזבת ותוהה לאן זה יוביל. אביה של ג’ס מגיע לעיר ליום הולדתה של CECE, וניק וג’ס מנסים להסתיר את מערכת היחסים שלהם. לג’ס יש ראיון עבודה.

25. היום הגדול של איליין

. זה יום החתונה של CECE ושמידט חושב שהיא לא רוצה לעבור עם זה. הוא מקבל את ווינסטון וניק שיעזרו לחבל בחתונה. .

1. הכל ב

ניק וג’ס בורחים למקסיקו כדי לתת למערכת היחסים שלהם סיכוי לצמוח ללא הבעיות היומיומיות של שמידט ווינסטון. ווינסטון מגלה שהוא צבע עיוור ואינו יכול לעשות חידות. שמידט מתחייב לסקס ואליזבת.

2.

כשג’ס מנסה נואשות להשתלב עם קליקה של מורים “ילדה מרושעת” בבית הספר החדש שלה, היא פונה לניק לקבלת עצות כיצד להתמודד איתם. בינתיים, מסיבת משרדים היא הכל מלבד כיף עבור שמידט, וווינסטון מזימות נקמה תוך כדי ישיבת חתולים לדייזי, שהיא חושד שהיא בוגדת בו.

3. דאבל דייט

חושב ששמידט בחר להיות עם סיס, ג’ס וניק מזמינים אותו לצאת איתם לדייט כפול. ניק נתפס בין נאמנות לחברו לבין נאמנות לחברתו כשהוא מגלה סוד מזעזע. .

4. הקפטן

עכשיו כששמידט איבד שתי חברות, הוא לא אוהב לראות את ניק וג’ס כל כך מאושרים, אז הוא מנסה לפרק אותן. ווינסטון מבין שהחתול שלו צריך להיות מסורס, כך שהוא והחתול יוצאים לערב חגיגי אחרון לפני המבצע.

5. התיבה

שמידט דואג להיות אדם טוב. . .

. קיטון

ג’ס זורק מסיבת ליל כל הקדושים וסייס לא תשתתף אם שמידט נמצא שם. ג’ס מגלה ששמידט מרגיש שיש לו קשר עם מייקל קיטון וכך כותב מכתב מעמיד פנים לשמידט.

7.

מאמן השותף לשעבר של הבחור חוזר לעיר ורוצה לחגוג לבבי עם החבר’ה כאילו הזמן לא עבר. ג’ס מוטרדת מכך שניק הולך למועדון חשפנות עם מאמן, אז יש לה ולסקיה את הלילה של ילדה.

8. תפריטים

.

9. הלילה הארוך ביותר אי פעם

ג’ס מוטלת לשמור על שמידט תזזיתי שנכבש בתוך הלופט, כאשר המאמן והסיס יוצאים לדייט ראשון. בינתיים, ניק ווינסטון פוגשים נהג אוטובוס מטורף כשהם מחפשים פרגוסון חסר.

10. חג ההודיה השלישי

המאמן מאשים את ניק שהוא הולך רך מאז שהתחיל לצאת עם ג’ס. ניק מחליט להראות את הגבריות שלו בכך שכולם ייצאו לקמפינג לחג ההודיה, כולל ציד ומסירה. Winston & Cece Bond על לא לחבב קמפינג.

. Clavado en un Bar

ג’ס מסתערת לבר וצריך עזרה בהחלטה לגבי הצעת עבודה. החבר’ה מנסים לתת את העצה הטובה ביותר שלהם מהניסיון שלהם מחיי העבודה.

12. Basketsball

ג’ס רוצה להיות חבר של המאמן. שום דבר לא עבד עד כה עד שהיא מבינה שהדרך היחידה שלה היא דרך האובססיה שלו לבוכנות. ניק לא מרוצה מהידידות החדשה של ג’ס מכיוון שהוא מעריץ של שור.

. יום הולדת

.

14. נסיך

. לא רוצים לפספס את הכיף, ניק, שמידט, ווינסטון והמאמן נחושים לקרוס את החגיגות, ובנויים לקראת סיום בלתי נשכח. בפרק המיוחד מופיעים גם הופעות קומו של דוגמניות העל של ויקטוריה סודות אלסנדרה אמברוסיו ואנה ביטריז בארוס ולוס אנג’לס דודג’ר וזוכה פרס CY Young קלייטון קרשו.

15.

. בינתיים, מאמן משתמש בלופט של שמידט כדי להרשים תאריך, אך הדברים הופכים להרות אסון כאשר שמידט מגיע הביתה עם חברו הפוטנציאלי שלו.

. אָחוֹת

אחותה של ג’ס מבקרת וג’ס לא רוצה להכיר את אבי בפני חבריה כי לאבי יש דרך להרוס הכל. שמידט מבקש מניק להשתתף איתו בבר מצווה. ווינסטון וציפור אוכלים ארוחת ערב עם מאמן וסצ’ה.

צפו בערכה החדשה עונה 1 פרק 1 ברשת דרך טלוויזיה קנאי עם מעל 7 אפשרויות לצפייה בבחורה החדשה S1E1 פרק מלא. סניפים עם סטרימינג בחינם ושכר כוללים את אמזון, iTunes, Vudu, Netflix, רכישת יוטיוב, Google Play ו- Verizon לפי דרישה.

ראשית קטנה
צפה עכשיו
iTunes צפה עכשיו
וודו צפה עכשיו
נטפליקס צפה עכשיו
רכישת YouTube רכישת YouTube צפה עכשיו
גוגל פליי צפה עכשיו
Verizon לפי דרישה

. היא נזרקה לאחרונה, מביכה חברתית ושותפה חדשה לחדר של שלושה בחורים.

.0/5.0 (119 קולות)