סיור PGA של EA Sports משגר את ה- 24 במרץ עבור PS5, סדרת Xbox ו- PC – Gematsu, EA Sports PGA Tour – Home of the Majors

0

“אפילו נסענו לניו זילנד כדי ליצור את טרה ITI, הקורס מספר שתיים ברשימת הקורסים הגדולים ביותר של גולף דיגסט,” אומר המפיק בן רמסור. “גם ברשימה הבינלאומית שלנו נמצאת באנף ספרינגס בהרי הרוקי הקנדי ובאתר הנופש אוון בצרפת. כמובן, יש לנו את הטריפטה של ​​קורסי ‘רשימת הדלי’ האולטימטיביים, כמו הקורס הישן בסנט אנדרוס, קישורי גולף פבל ביץ ‘, ומועדון הגולף הלאומי של אוגוסטה האגדי.”

סיור PGA של EA Sports משיק 24 במרץ עבור PS5, סדרת Xbox ו- PC

מהדורת דלוקס דיגיטלית תהיה זמינה גם תמורת 84 דולר.99, הכולל עותק של המשחק, שלושה ימים גישה מוקדמת, ציוד “אליפות השחקנים”, חבילת ההילוכים “גרנד סלאם”, “סקוטי קמרון”, 1,500 נקודות סיור PGA פרימיום, חבילת XP של PGA Tour, וה- ציוד “אוגוסטה לאומי פינת אמן”.

להלן סקירה כללית של המשחק, באמצעות אמנויות אלקטרוניות:

, סיור PGA של EA Sports כולל שביתה טהורה למשחק גולף מעולה המופעל על ידי Shotlink, וגישה ללא תחרות למגרשי הגולף הבלעדיים ביותר בעולם.

ביתם של הגדולים

סיור PGA של EA Sports הוא הבית הבלעדי של הגדולים, כולל טורניר המאסטרס, אליפות ה- PGA, ה- U.. .

שביתה טהורה המופעלת על ידי ShotLink

Pure Strike, המונע על ידי נתוני PGA Tour Shotlink ו- Trackman, מספק נדנדות גולף ייחודיות עם תחושה נוזלית, ותוצאות ריאליסטיות על כל יריית גולף. Strike Pure משלב נטיות ספציפיות לגולף עם דינמיקת מסלול ייחודית והתנהגות כדור מהפכה לחוויית משחק הגולף המובילה.

הקריירה שלך, הדרך שלך

ככל שמשחק הגולף שלך משתפר, כך גם הדרך שלך להפוך לאלופה גדולה. צור והתאמה אישית של גולף, פיתוח מערך המיומנות שלך עם סוגי צילומים חדשים, צבר ידע בקורס עמוק יותר בזמן שאתה משחק ולומד לתקוף כל חור כמו מקצוען.

הקורסים הבלעדיים ביותר בעולם

ה- TEE הוא שלך ב -30 קורסים, כולל כמה מהבלעדי ביותר בעולם, מעוצב באיכות מדהימה עם Frostbite, כך שתוכל ליהנות יותר מהפרטים העדינים יותר של גולף מאי פעם.

צפו בטריילר חדש למטה. צפה בתמונות המסך הראשונות בגלריה.

ביתם של הגדולים

Ea Play חקור יתרונות

שביתה טהורה

תקף כל חור כמו מקצוען עם משחק גולף מעולה המופעל על ידי Shotlink®.

הקורסים הבלעדיים ביותר בעולם

ה- TEE הוא שלך ב -30 קורסים בהשקה, כולל כמה מהבלעדי ביותר בעולם, מעוצב באיכות מדהימה עם Frostbite ™ כך שתוכל ליהנות יותר מהפרטים העדינים של גולף מאי פעם.

למד עוד

הקריירה שלך, הדרך שלך

ככל שמשחק הגולף שלך משתפר, כך גם הדרך שלך להפוך לאלופה גדולה. צור והתאמה אישית של גולף, פיתוח מערך המיומנות שלך עם סוגי צילומים חדשים, צבר ידע בקורס עמוק יותר בזמן שאתה משחק ולומד לתקוף כל חור כמו מקצוען.

הטי הוא שלך

.

EA Sports PGA Tour משתמשת במסוקי סריקת לייזר ועוד כדי לספק את משחק הגולף הכי מציאותי עד כה

EA Sports PGA Tour Art

מעולם לא דרכתי רגל במגרש הגולף הלאומי של אוגוסטה, אבל אחרי שראיתי כמה מהטכנולוגיה המופעלת על מנוע Frostbite בתצוגה הקרובה סיור PGA של EA Sports, לא אתפלא אם אתחיל לתפוס ריח של דשא טרי שנחתך בסלון שלי כשאני מתיישב ומתחיל לשחק ב- Xbox Series X | S ב -24 במרץ.

זו רמת האותנטיות המדהימה שהקבוצות באורלנדו וב- EA מדריד שואפות להשיג איתן סיור PGA. לא רק שהם שואפים להכנס להחזרת זיכיון ספורט משחקי וידאו איקוניים, אחד עם דיוק חיים מפיזיקה וכדורי המועדונים, אלא שהם רוצים להסיע הביתה את מלכות המשחק ואיך זה לרוץ על חלק מהן מסלולי הגולף היוקרתיים בעולם.

צילום מסך של סיור ב- EA Sports PGA

!), מטוסים ומל”טים. הם גם ערכו מיפוי קרקע וצילום באתר בכל קורס כדי לתפוס את הפרטים הדקים ביותר. כל זה מביא למשחק למראה מפואר.

הוא יושק עם כמה מהתחנות האיקוניות ביותר בסיבוב ה- PGA, כמו האי ירוק ב- TPC Sawgrass, החור המסיבה ה -16 המטורף בסקוטסדייל, ארנולד פאלמר, וכל רגל של גביע הפדקס. זה מה שצוות הפיתוח מתייחס אליו כ”קורסי רשימת הדלי “במשחק.

צילום מסך של סיור ב- EA Sports PGA

“אפילו נסענו לניו זילנד כדי ליצור את טרה ITI, הקורס מספר שתיים ברשימת הקורסים הגדולים ביותר של גולף דיגסט,” אומר המפיק בן רמסור. “גם ברשימה הבינלאומית שלנו נמצאת באנף ספרינגס בהרי הרוקי הקנדי ובאתר הנופש אוון בצרפת. .”

עצור והריח את הפרחים

זה היה בנקודה זו במהלך ההדגמה הראשונה שלנו במבט ראשון שראינו במשחק שנתפסו קטעים המציגים את רמת הפירוט המדהימה האפשרית ב- Xbox Series X | S, הכוללת צילום חיים של מעגל המייסד באוגוסטה ופרחי אזלאה היפים המקיפים קורס איקוני זה.

“הצוות הבוטניסט של אוגוסטה נתן לנו גישה לתוכנת בריאות העץ שלהם כדי להבטיח שאנו ממקמים כראוי כל עץ ו [חתיכת] צמחייה ששחקן יראה במשחק שלנו,” מזכיר רמסור כשהוא ממשיך להציג יריות מפורטות אחרות כמו אולטרה-ריאליסטיות המונים נראים המשתמשים במערכת הקהל הנחיל של פרוסטביט, ובברוש הבודד העומד על מצוקי חוף פבל.

צילום מסך של סיור ב- EA Sports PGA

“השימוש שלנו בפוטוגרמטריה היה שימושי במיוחד בלכידת כל פינה ומכריזים של תצורות סלע ועלווה מהדבר האמיתי. . “המסוק היה מצויד בלייזר שנועד למצוא מכרות זהב ושמורות שמן; נתוני ה- LIDAR והפוטוגרמטריה הם צפופים פי 30 מהנתונים הזמינים לציבור שמשחקים וסימולטורים אחרים משתמשים בהם.”

. נתונים אלה עוזרים ליידע את כל ההיבטים האחרים של המשחק, שפירושו שטח ריאליסטי יותר, מדרונות, התנהגות כדור ודינמיקת פני השטח, להבטיח לשחקנים לחוות קורסים איקוניים אלה כמו שלא היה מעולם.

בואו נלך למועדונים

סיור PGA של EA Sportsמערכת השביתה הטהורה מופעלת על ידי ShotLink, מערכת הניקוד בזמן אמת בה משתמש ה- PGA Tour, ו- Trackman Data, המחשב מדידת טיסת כדור וניתוח נדנדה. .

צילום מסך של סיור ב- EA Sports PGA

“אחת הדרכים המשפיעות ביותר שחקנים יתקשרו עם שביתה טהורה היא באמצעות סוגי צילומים”, מסביר מעצב המשחקים קרייג פנר. “אנו מציגים 20 סוגי צילומים שונים, אז עכשיו בכל פעם שאתה ניגש לכדור, אתה לא רק בוחר את המועדון שלך, אלא גם את סוג הצילומים שאתה רוצה להכות. כל סוג ירייה הוא ייחודי למועדון ומסלול, כך שמתחת למכסה המנוע ישנם מעל 1300 פרופילי פיזיקה ייחודיים שמניעים את סוגי הצילומים הללו. אנו מפתחים אותם עם נתוני Shotlink ו- Trackman, כך שכל ירייה מייצרת מהירויות כדור, זוויות שיגור, שיעורי סיבוב ופיות יריות שהייתם מצפים להם בחיים האמיתיים … מאפשרים לשחקנים לתקוף כל מסלול וכל חור בדיוק כמו המקצוענים שאתם רואים עליו טֵלֶוִיזִיָה.”

אם כבר מדברים על המקצוענים, רמסור התרגש גם הוא לחלוק חלק מהעבודה שהוצגו במודלים של הגולף המקצועי שתראו במשחק.

צילום מסך של סיור ב- EA Sports PGA

“הדמויות שלנו נראות מדהימות לחלוטין! מינוף את טכנולוגיית סריקת הראש והגוף של ראש הדמות המשמש לסרטים הוליוודיים; למתקן הסריקה שלנו יש למעלה מ -130 מצלמות שצילמות תמונות בו זמנית. צילמנו יריות במספר תנוחות כדי שנוכל לראות את הדרך הייחודית שהשריר על פניהם וגופם של השחקנים זז, כך שכל ספורטאי יעבור באופן אותנטי לאופן בו הם עושים בחיים האמיתיים כאשר הם מוצגים במנוע האנימציה של Frostbite. המגיפה הפכה את זה למאתגר לסרוק, אבל התמזל מזלנו להיכלל כחלק מהבועה של ה- PGA Tour כדי שנוכל לסרוק את הספורטאים שלנו.

שובו של המלך

נוסף על כל מה שראינו במהלך ההדגמה הראשונה שלנו במבט ראשון, סיור PGA של EA Sports סיור PGA של EA Sports .

צילום מסך של סיור ב- EA Sports PGA

סיור PGA של EA Sports ישיק את 24 במרץ, 2023, עבור Xbox Series X | S ויהיה זמין בשתי גרסאות, סטנדרט (69 $.99) ומהדורת דלוקס דיגיטלית (84 $.99). משחק Xbox עובר חברים אולטימטיביים עם EA Play יכולים לחסוך 10% ברכישתם סיור PGA של EA Sports מחנות מיקרוסופט. סיור PGA של EA Sports כאן באתר הרשמי שלהם. הישאר מעודכן כאן ל- Xbox Wire עבור כל החדשות האחרונות והתצוגה המקדימה על משחקי ה- Xbox ו- Windows האהובים עליך.