! מגעיל מדמם

0

חזור ל- Silent Hill ‘ – הצילומים על סרט חדש של הבמאי כריסטוף גאנס מתחיל בקרוב

Silent Hill הוא אחד מזכייני האימה האייקוניים ביותר במשחקים. לכל אחד יש זיכרון משלו, בין אם זו הפעם הראשונה שהם ראו ראש פירמידה ב Silent Hill 2, מרגישים לכודים בחדר, או מתנצלים מאחורי ספה כשאתה נתפס על ידי ליסה ב P.T.

חזור ל- Silent Hill: כל מה שאנחנו יודעים – צוות שחקנים, עלילה ועוד

דומם מהסרט Silent Hill 2006

תמונות סוני

בחלומות שלי חסרי המנוחה, אני רואה את העיר הזו: הנה מה שאנחנו יודעים על הסרט Silent Hill, כולל כל מידע על תאריך השחרור, עדכוני טריילר, צוות שחקנים, עלילה ופרטים אחרים.

Silent Hill הוא אחד מזכייני האימה האייקוניים ביותר במשחקים. לכל אחד יש זיכרון משלו, בין אם זו הפעם הראשונה שהם ראו ראש פירמידה ב Silent Hill 2, מרגישים לכודים בחדר, או מתנצלים מאחורי ספה כשאתה נתפס על ידי ליסה ב P.T.

לאחר הפוגה, קונאמי הודיע ​​לאחרונה על מספר פרויקטים חדשים של Silent Hill, כולל גרסה מחודשת למשחק השני המוערך, סדרה אינטראקטיבית בזמן אמת בשם Silent Hill: Ascension, ושני משחקים חדשים לגמרי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זה לא הכל: אנחנו גם מקבלים חוזרים ל- Silent Hill – אז הנה כל מה שאנחנו יודעים על הסרט עד כה, כולל כל טריילר, צוות שחקנים ועלילה.

האם יש חזרה לתאריך השחרור של Silent Hill?

חזרה ל- Silent Hill אין תאריך שחרור רשמי, אבל יש סיבה טובה להאמין שהיא יוצאת בשנת 2023.

המאמר נמשך לאחר המודעה

את הסרט יביים כריסטופר גאנס, הקולנוען הצרפתי מאחורי היל היל המוערך של 2006.

בראיון לווידיאו של JEUX, גאנס הקניט את הערך החדש ואיך הוא מצפה שהוא ישוחרר השנה. “עבדתי על גבעה שקטה חדשה שהיא גבעה אילמת של השנה 2023 מאז שהסרט ישוחרר בשנה הבאה … בשנת 2023 … ולא גבעה שקטה כפי שדמיינתי אותו בשנת 2006,” אמר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אנו נעדכן את המרחב הזה עם ההכרזה על תאריך השחרור המדויק שלו.

50 הסרטים המובילים ביותר בכל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

האם יש חזרה לקרוואן של Silent Hill?

כן, יש קרוואן טיזר לחזרה ל- Silent Hill, ותוכלו לצפות בו למטה:

. דיברתי על הדבר הפירמידה האדומה … אתה יודע, הבחור עם הקסדה. הוא שוב חזר לזה, “הוסיף גאנס.

בראיון הקודם שלו עם וידאו של JEUX אמר הבמאי: “זו גבעה אילמת לקהלים של ימינו תוך שהוא מכבד במיוחד את הסאגה. אני מודע לכך ש- Silent Hill הוא זיכיון משחקי וידאו נהדר מאוד ויצירת אמנות במובן האצילי של המונח. האנשים שחשבו במעלה היל היל מכניסים לתוכו הרבה מעיים.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

“מבחינתי, היה חשוב לתכנן גבעה אילמת לאור הציבור הנוכחי. . טוב לצורך העניין. לא שקולנוע האימה ב -2007 לא היה טוב, אבל כל ז’אנר עובר התפתחות.

“אני מנסה לקחת בחשבון את מה שהצלחתי לראות לאחרונה, וזה יותר מקורי ומפתיע יותר מבחינת סרטי אימה, ולראות אם בשקט היל יש את הזרעים, או אפילו הביטוי, של זֶה. Silent Hill תמיד היה משחק מעבר לנורמה ולקדם זמנו.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

אנו נעדכן מאמר זה בהודעות נוספות לגבי חזרה ל- Silent Hill. בינתיים, בדוק את מרכזי האימה האחרים שלנו למטה:

‘חזור לגיל שקט’ – הצילומים על סרט חדש מהבמאי כריסטוף גאנס מתחיל בקרוב!

, במאי כריסטוף גאנס , עיבוד סרטים חדש לגמרי של גבעה שקטה 2.

.

Deadline מדווח כי עדכון על הפרויקט, מדווח כי Deadline מדווח כי אשלנד היל פיננס חזור לגבעה השקט, עם הצילומים “אמורים לצאת בקרוב.”

המפיקים ויקטור חדידה ומולי האסל מאחור חזור לגבעה השקט, המועד האחרון מציין גם בדו”ח שלהם, בו הוותיקים מטפלים במכירות בינלאומיות.

אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של החזון של GANS עבור חזור לגבעה השקט בסרטון הטיזר למטה.

סופר בקהילת האימה מאז 2008. עורך הראשי של מגעיל מדמם. הבעלים של גוויית האביזר של אלי רוט מפיראנה 3d. . .

אתה עשוי לאהוב

איך ‘אמנזיה: הבונקר’ נפתח אימה עולמית פתוחה

‘Silent Hill 3’ הוא 20! [פודקאסט חדר בטוח]

‘חזור לגבעת שקט’ – הצילומים יוצאים היטב לסרט חדש של הבמאי כריסטוף גאנס

סרטים

ביקורת הפסטה הפנטסטית ‘החושך העמוק’ – מותחן קלסטרופובי נאבק לשמור על המתח

23 בספטמבר 2023

ביקורת החג הפנטסטית העמוקה

מעטים הפחדים הם אוניברסליים יותר מקלסטרופוביה. רבים מאיתנו כנראה חוו את חרדת החרדה הזו כאשר דלתות המעלית נסגרות מאחורינו, אך מעטים מאיתנו ככל הנראה אי פעם היו במעמקי מכרה פחם, שם לאלמנטים במשחק יש תוצאה שעלולה להיות קטלנית. הפחד הזה הוא איזה סופר/במאי מתיו טורי החושך העמוק, לתוצאות מוצלחות בינונית.

בעקבות פרולוג שנת 1856 בו קבוצה של כורים נתקלת יצור מסתורי לפני שפיצוץ לוכד את כולם מתחת לאדמה, אנו מונעים קדימה 100 שנה לשנת 1956, שם אמיר (אמיר אל קאם) משאיר את מדינת מולדתו במרוקו מהכרח הכספי. הוא נשלח לפאס-דה-קאלה כדי לעבוד במכרה הגרוע ביותר בצרפת, המכונה האי השטן. זמן קצר לאחר התמצאותו, הוא מוקצה לקבוצה בהובלת רולנד (סמואל לה ביהאן, Frontier (S), אחוות הזאבז’אן-האוגס אנגלייד) תחת העמדת פנים של איסוף דגימות. זמן קצר לאחר הכניסה למעמקים, מערה לוכדת את הכורים 1,000 מטר מתחת לאדמה, שם עליהם למצוא דרך החוצה, ולברוח מהנוכחות המרושעת האורבת במנהרות.