מדריך לספינופים הקרובים של Walking Deads – Nerdist, העולה על תכניות הטלוויזיה והסרטים המתים המהלכים: מה לפניו ליקום הזומבים | CineMablend

0

הקרוב לתוכניות הטלוויזיה והסרטים של Walking Dead: מה לפני יקום הזומבים

אז הנה לך את זה. הרבה קורה ב המתים המהלכים . המופע שזכה בלבבות משתחרר אבל נותר הרבה לחקור בארץ המתים, כך שלז -ט ימשיך ללכת ימינה לעבר הספינופים האלה .

המתים המהלכים . בתוכנית כבר היו ארבע סדרות שפינוף, , , , , המתים המהלכים: דריל דיקסון . האחרון, בכיכובו של מגי ונגן, חוזר לעונה שנייה בעתיד יחד עם ה- Spino FF של דריל.

. זה אולי החשוב ביותר מכולם מכיוון שהוא יחזיר את ריק גרימס הגדול.

אלה שחיים יחזיר את ריק ומישון בשנת 2024

המתים המהלכיםהפאנל הסופי בסן דייגו קומיק-קון 2022 נתן לנו את החדשות הגדולות מכולן: סדרת ריק גרימס ומיכון הגיעה בקרוב. עצמי. אבל SDCC נתן לנו כל כך הרבה לצפות אליו, לחשוף את התואר הרשמי של התוכנית וטיזר קצר מאוד בכיכובו של הצמד:

המהלכים מתים את אלה שחיים כרטיס כותרת

. ריק אמר לראשונה את הביטוי “אנחנו אלה שגרים” בעונה החמישית תוך כדי שיחה עם דינה על הקבוצה שלו. ושמענו את ריצ’ון כמו גם דמויות רבות אחרות אומרות את הביטוי הזה המתים המהלכים. אז זה בעל משמעות רבה למסעות האישיים והקולקטיביים של ריק ומיכון.

אנחנו בהחלט לא יכולים לחכות לראות שוב את ריק ומישון.

אז הנה לך את זה. הרבה קורה ב המתים המהלכים . המופע שזכה בלבבות משתחרר אבל נותר הרבה לחקור בארץ המתים, כך שלז -ט ימשיך ללכת ימינה לעבר הספינופים האלה .

פורסם במקור ב- 7 באפריל 2022.

הקרוב לתוכניות הטלוויזיה והסרטים המתים המהלכים: מה לפניהם ליקום הזומבים

אנדרו לינקולן במתים המהלכים

המתים המהלכים. לזומבים המפחידים באמת שלה, . .

אה לא, העולם הזה הוא הרבה יותר גדול מאשר רק אותה קבוצה קטנה שפגשנו במחצבה בשנת 2010.

המתים המהלכים המתים המהלכים .

כאשר הוכרז על אותה עונה 11 של המתים המהלכים יהיה האחרון שלה, זה היה . עם זאת, אושר לפני מספר חודשים כי קרול, אותה מגלמת מליסה מקברייד, תעזוב את הסדרה, והיא תתמקד במקום זאת רק בדריל, לפי דריל, קו טלוויזיה.

חבל שקרול לא תהיה בתוכנית, אבל נציג ל- AMC אמר שזו הייתה החלטה לוגיסטית גרידא עבורה שלא תהיה שם, ולא יצירתית. .

יקום, “אז נשמע שיש סיכוי לראות את קרול בשלב מסוים ברגע שהמופע המקורי יסתיים, ומוסיף לה כבר זמן מרשים , אבל באשר לספינוף שמציג את דריל וקרול, זה לא-ללכת. עוד רגעים של דריל רעים.

נחשף גם במהלך המיוחד לפני ספר קומיקס, היו כמה פרטים מרכזיים על הספינוף הקרוב. .

פחד מהמתים המהלכים – עונה 8, חלק 2, 22 באוקטובר 2023

פחד מהמתים המהלכים עלה לראשונה בשנת 2015, חשבתי שזה רעיון רע עבור המתים המהלכים . .

אה, כמה טעיתי.

פחד מהמתים המהלכים מועד אחרון . הוכרז על ידי AMC בינואר 2023, אושר כי העונה השמינית תהיה האחרונה, והיא תעלה בכורה בשני חלקים.

החלק הראשון החל לשחרר ב- 14 במאי 2023. ששת הפרקים הבאים ישוחררו בהמשך ב 22 באוקטובר 2023, כפי שהוכרז בסן דייגו קומיקס של 2023 קון קון.

המתים המהלכים: אלה שגרים – 2024

המתים המהלכים כַּתָבָה? כן, זה כבר לא קורה. במקום זאת, אנו מקבלים סדרה חדשה לגמרי הכוללת גם ריק וגם מישון.

הוכרז ב- Comic-Con 2022, דרך מועד אחרון, סדרה מוגבלת חדשה כולל את שתי הדמויות מ המתים המהלכים . אם להיות כנה, זה משהו שאני ממש מתרגש ממנו, כי אני מרגיש שזה יסיים כראוי את הסיפור של ריק – כמו גם את מיכון, עם אחת השאלות הגדולות שלי על הפרקים האחרונים של . .

במהלך ספיישל שהוצג לפני סיפורי המתים המהלכים , מפקד, סקוט מ. ספר קומיקס, מתאר את הסדרה המוגבלת כ”סיפור אהבה אפוס ומטורף.”

אחת הדמויות האהובות עלי מ תמיד היה נגן. לא רק שהוא אחד מה- , האנטי-גיבורים הטובים ביותר בטלוויזיה עכשיו. אז צבע אותי מופתע כשגיליתי שהם הולכים לצאת עם א , .

כלומר, דברו על זיווג. . התפאורה היא התפאורה: ניו יורק.

כמי שגדל לא כל כך רחוק מעיר ניו יורק – וצפה במשך שנים רבות – אחת האחיזות הגדולות שלי הייתה שהם הלך לכיוון המטרופולין ההוא אך נראה שהוא הולך לכל מקום אחר. .

. .

המתים המהלכים – הסתיים ב- 20 בנובמבר 2022

. ועכשיו, אחרי אחת עשרה עונות, .

למרות שזה היה מרגיז להיפרד מכמה דמויות שלעולם לא אראה שוב, אני יודע שזה לא הסוף, בגלל כל הספינופים האלה שקורים, אז אני אסמן את זה כ”נתראה בקרוב “עבור כמה מהדמויות האהובות עלי. ועכשיו, אני יכול לדרג בשמחה את כל העונות מהגרוע ביותר.

. אני גם מעט עצבני, כי הדבר האחרון שאני רוצה זה שיהיה יותר מדי סיפורים בבת אחת כדי לעקוב אחר.

בלי קשר, בכל פעם שהמופעים הללו ישתחררו, אני אשב במושב שלי עם קצת פופקורן, מחכה לצפות.

עלון CineMablend

התערובת היומית שלך של חדשות הבידור

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.