ראפרים עם אוספי המכוניות הגדולים ביותר, הנה המכוניות החשובות ביותר בהיפ הופ

0

להלן המכוניות החשובות ביותר בהיפ הופ

אם כבר מדברים על ה- Big 3, קרייזלר זעזע את כולם עם הצגת 300C שלו. .7 ליטר V8 Hemi.

ראפרים עם אוספי הרכב הגדולים ביותר

הראפרים ידועים באורח חייהם יוצא הדופן, מבתים מפוארים ועד תכשיטים צמצעים. . כאשר ההיפ הופ ממשיך לשלוט בתעשיית המוזיקה, מוזיקאים אלה רוכשים יותר עושר, ומאפשרים להם להתמכר לרכב יוקרתי. לעומת זאת, יש הערכה בין חובבי ההיפ-הופ לשפע של מכוניות. התבונן בכמה מאוספי המכוניות של הראפרים המפורסמים האלה והתפעל מהטיולים המדהימים שלהם.

. המשחק

בהנחיית ד”ר. החונך של Drea Aftermath Records, המשחק התגלה כאמן בולט. הוא עלה במהירות לגדולה בסצנת ההיפ-הופ התוססת של תחילת שנות האלפיים. המשחק, שנבדק על תפקידו הקריטי בהחייאת הסגנון האזורי הזה במהלך אותה עידן, הוציא המשחק שני אלבומים ברציפות עם תרשים ושיתף פעולה עם תוויות ידועות, כולל G-Unit, Universal ו- Geffen Records. יתר על כן, יליד קומפטון הבחין בנהיגה בכמה כלי רכב מפוארים, כמו רולס רויס ​​רויס ​​רוח רפאים שלו, שברולט קמארו, פרארי F430 עטוף בהתאמה אישית, ולאחרונה, פאנאמרה פורשה-שהחליפה גוונים מנוסה מלבן לזהב לאדום אדום.

7. מיסי אליוט

. חשוב להבין, בעצת אמה, היא ממשיכה לפנק את התשוקה שלה למכוניות מדהימות, אוספת למבורגיני דיאבלו, Spyker C8 Spyder, מרצדס-בנץ AMG, לקסוס LFA, אסטון מרטין V12 Vanquish, Rolls-Royce Phantom, Lamborghini Aventador, Ferrari, Ferrari, Ferri, Royce Phantom, Lamborighini, Ferri, Ferri, 458, בנטלי קונטיננטל GT, לקסוס X570, פרארי אנזו, מרצדס-בנץ G-Class, למבורגיני גלארדו, לינקולן נווט- ואפילו מיטת פרארי.

6.

. העושר המרשים שלו, שהוצג באמצעות אוסף הפריטים היוקרתי העצום שלו כמו למבורגיניס, בנטלי, מסוק, ורולס-רויס ריית ‘, מסתכם בכ -41 מיליון דולר. נוסף.

. בירדמן

. הדיסקוגרפיה המרחיבה שלו של שיתופי פעולה עם ליל וויין קיבלה אותו בסיס מעריצים גדול. אין ספק, בירדמן ידוע בתשוקתו למכוניות, ומצבר אוסף של הרכב המפואר ביותר- ממרצדס בנץ ספרינטרים לארבעה Veyrons של Bugatti ו- 8 מיליון דולר מייבאך אקסלרו. עושרו של בירדמן התפוצץ מאוד כאשר ליל וויין הייתה רק בת 16, לאחר שסביר להניח שבבעלותה בערך 50 מכוניות. בעוד שסגנון החיים של בירדמן מגלם יוקרה באופן שמעטים יכולים להתאים, ההצלחה שלו עם כסף צעיר סייעה לו להמשיך את המורשת הזו.

4. ג’יי זי

ההישגים בקריירה של ג’יי זי הם מדהימים: עם 21 הגראמי שלו, שובר שיא לא. 1 אלבומים כאמן סולו. נראה, עם שווי נטו מדהים של 900 מיליון דולר, הוא התחזק כ- Rap Royalty. קולקציית המכוניות המפוארת שלו-כולל מרצדס-בנץ SLR מקלארן, בנטלי קונטיננטל GT, מייבאך 57S, בוגאטי ויירון גרנד ספורט, מייבאך אקסלרו (8 מיליון דולר), רולס-רויס פנטום, ’57 קורבט C1, עכביש אלפא רומיאו, פררי F430 SPIDER, פורשה 911 Carrera Cabriolet, Pagani Zonda F, Rolls-Royce Silver Cloud, ו- Maybach 62s בהתאמה אישית שהיה בעבר בבעלות Birdman. כתוצאה מכך, רשימה של אוספי המכוניות של הראפרים לא הייתה שלמה בלי ג’יי זי.

.

T-Pain, טיטאן בקרב אניני מכוניות היפ הופ, מתהדר באוסף מרשים של 32 כלי רכב מנועים שופעים ואקזוטיים. הצי שלו הוא גרנדיוזי מפורד F650 ועד קופה DROPHEAD של רולס-רויס פנטום. . .

2.

למרות היעדר רישיון הנהיגה שלה, קארדי ב ‘ובעלה, קיזוז, מתהדרים באוסף מכוניות מעורר קנאה. בְּמַהֲלָך קריוקי קרפול המופע של אלן הופעות, היא מבהירה את הרציונל שלה: לכידת האותנטיות על ידי התחזות למכוניות עליה היא אוסרת. כתוצאה מכך, כשמדובר בהשגת משאית למבורגיני, קרדי היה מוכן לסמוך על המומחיות של אלן.

קרדי ב מתנפנף מערך מעורר השראה של מכוניות יוקרה, המתגאה ברודסטר של למבורגיני אוונטאדור, רולס רויס ​​קולינן, עכביש מקלארן 720, בנטלי בנטה, למבורגי Urus, מרצ’ס-מאיבאך S650, מרסס AMG, Porsche 911, Ferrari, Ferrari, Ferrari, Ferrari, Ferrari, Fers3 RS3, Forsche 91, Forsche, 9888, Forsche, 9888888888888, GTB, ובנטלי מולסאן.

1. ריק רוס

. עם למעלה ממאה טיולי יוקרה ותווית תקליטים של שם שמות, ריק רוס מציג את הערכתו למכונות מכוונות דק. . “מי הבעלים של מאה מכוניות אבל אין לו רישיון משלהם?”הוא נחקר באופן רטורי בסרטון IG. . . .

.

.

תמונה למאמר שכותרתו כאן הן המכוניות החשובות ביותר בהיפ הופ

. מ- OldSmobile 88S ל- 1996 Impalas and “Jeeps Isuzu” תרבות ההיפ הופ ותרבות המכוניות יש חפיפה מאסיבית.

כאשר ההיפ הופ הופך 50, הרכבנו כמה מהמכוניות שעזרו לקחת מוזיקת ​​ראפ ממועדוני ניו יורק לכל רחוב בעולם. . .

הסיפור הזה הוא חלק מהחדש שלנו .

. DRE – תן לי לרכוב [סרטון מוזיקה רשמי]

כל הכבישים מובילים לאימפלה SS של שברולט משנת 1964. . לדברי כרון, הסדאן לא רק סימל את המעמד אלא גם “הינהן לגיל מכוניות אלגנטי יותר כאשר שייט נחשב במהירות”. . זה גם עזר שהם היו קלים למדי לשינוי, במיוחד למגורים נמוכים. אזכורים בולטים והופעות של “6-4” היו “הצרצן” של Eazy-E ב’64 שלי ‘שלי ו- DR. Dre’s “תן לי לרכוב..

טימרים גדולים – כך אנו עושים ((תערובת כסף במזומן) גרסה 1)

. משם, האסקלייד מהדור השני המעוצב מחדש היה מבסס במהירות את רכב השטח כסמל למעמד של סלבריטאים ועילית, כמו גם אייקון של תרבות ראפ, המופיע בסרטונים של אמנים כמו Big Tymers ל- 50 סנט (עם המשחק) וג’יי -ז.

לא עבר זמן רב שכולם ב- RAP נראו נוהגים באסקלייד עם חלונות כהים על חישוקי כרום מרושעים וספינרים. משם, האסקאלאדה חרקה את עצמה לתרבות הפופ חביב על היפ הופ-וגם אל תוך Annals של GM כאחד הדגמים הרווחיים ביותר של יצרנית הרכב, שנייה רק ​​לקורבט.

GMC Yukon XL Denali

אסקאלאד קדילאק עשוי לקבל את חלקו של האריה בתשומת לב בתרבות הפופ, אך קשה לשכוח את הרושם שיצא יוקון דנאלי כשהופיע בסרטון “הפסד עצמך” של אמינם. לאמיתו של דבר, יתכן מאוד שזה נובע מהשכיחות של האסקאלדה שה- GMC בלט, והסרטון של אמינם הפך אותי לאוהד לכל החיים של הדנאלי.

.

. . .

קרייזלר 300

. Dre “דברים טובים” (קרייזלר 300 מסחרי)

. הסדאן המלאה המלאה והמרובעת עם העיצוב המסותת שלה נראה מפואר בעודו “מסתיר” את אותם יסודות גרמניים ו -5 שלו..

היא מכרה היטב עבור החברה כמכונית נגישה מתוצרת אמריקה עם נוכחות דמוית מרצדס-בנטלי על הכביש. .

. . DRE עשה פרסומת לזה ברגע שהמותג התחיל להשתמש באודיו Beats שלו כמערכת סאונד בלעדית, ואמינם יהיה גם הקול של פרסומות קרייזלר. .

…..

. אבל ה- MPV עשה את עבודתו מאחורי הקלעים, לפני שהשירים שאתה אוהב אי פעם פגעו בעין הציבורית. . Biz Markie היה בבעלות שני MPVs, מתאימים למערכת סאונד מסיבית. . . .

. מרקסים של Big Body הוחזקו בהערכה גבוהה, יחד עם מכוניות דומות מלקסוס ואקורה. . .

. פרנק אושן מדבר על האגדה בשיר “לילות”, מחוץ לאלבום בְּלוֹנדִינִית. . ..-סטודיו עיצוב אקורה מבוסס אפילו שוחזר והחזיר לחיים אגדת אקורה משנת 1993 עבור F & f .

פורשה 911

. האובססיה של המכונית של אושן מנהלת את הסולם מאקוראס לאסטרו טנדרים לפראריס ל- BMWS. אבל מבין כל הקומואים ברכב בקרב היצירה של פרנק אושן, פורשה 911 הוא הגדול ביותר.

. . , .

. . . הנושא הוא פחות הוא יותר: פחות טכנולוגי, פחות מורכבות; פחות כוח, בטוח, אבל גם פחות להפריע בין המכונית לנהג.