? – שתי הגבות שלי, רוגאין יעזור לגדול גבות מלאות יותר? אנו חוקרים

0

האם רוגאין יעזור לצמוח גבות מלאות יותר? אנו חוקרים

. . אנו משמיעים אותם יתר על המידה (וכתוצאה מכך ממלאים אותם), ואז אנו משגעים את עצמנו ומנסים לגדל אותם שוב ושוב. לשטוף ולחזור, כמו שאומרים.

?

אם אתם חווים שיער מצח דליל, נשירת שיער בגבות או גבות טלאים, אנו מבינים את תחושת הדחיפות שחייבת להתגנב עליכם. עם זאת, אנחנו כאן כדי להניח את דעתך בנוח. ישנם טיפולים ומוצרים רבים שיכולים לעזור לך להשיג גבות מלאות ומראה בריאות יותר, כל מה שנדרש זה קצת זמן לראות מה הכי מתאים לך. לפעמים, שיער עקשן עשוי אפילו להזדקק לאלטרנטיבות פחות קונבנציונאליות. דוגמא אחת היא הגביע הקדוש לדאגות מקריחות: Minoxidil. במשך עשרות שנים, מינוקסידיל, הידוע באופן מסחרי בשם רוגאין, היה המוצר המתאים לאנשים עם נשירת שיער בקרקפתם. . עם זאת, אין מעט מחקר על כמה טוב זה עובד על הגבות. בעוד שמינוקסידיל לגבות יש מדע מוגבל לגיבויו, המשתמשים עדיין מנצלים את המוצר למטרה זו. להלן, אנו מתעמקים בפרטים של עד כמה מינוקסידיל לצמיחת גבות יכול לעבוד והסיכונים שעשויים להיות מעורבים.

האם אתה יכול להשתמש ב- Minoxidil על גבות?

מינוקסידיל על גבות

. מכיוון שהם כל כך חיוניים במסגרת הפנים, גבות חסרות או דקות יכולות לשנות את המראה של מישהו באופן דרסטי. מובן שרבים מחפשים דרכים מהירות ובמחיר סביר לתקן את הדאגה העולמית הזו. אמנם ישנם מוצרים המיוצרים באופן ספציפי לטיפול באובדן מצח, אך רבים מעדיפים להשתמש במינוקסידיל על גבות, שהוא מוצר המיועד לקרקפת. היו הרבה סיפורי הצלחה שהוכחו כנכונים, אבל זה לא אומר שזה לא בא עם מערך אתגרים משלו. . מלבד זאת, זה יכול גם לעצבן את העיניים בקלות רבה. .

יתרונות מינוקסידיל לגבות

 • זה יכול לעזור בהאטה או להפסיק לחלוטין את נשירת השיער.
 • זה יכול לקדם את הצמיחה של גבות עבות יותר ומלאות יותר
 • זה יכול לעורר את הצמיחה המחודשת של שיער מצח אבוד
 • אפשר להתחיל לראות תוצאות תוך 4-8 שבועות

חסרונות של מינוקסידיל לגבות

. בעוד שחלקם בר מזל מספיק כדי לא לחוות אף אחד מאלה, החסרונות שעלולים לנבוע משימוש במינוקסידיל לצמיחה מחודשת של גבות כוללים:

 • זה יכול לגרום לגירוי, במיוחד בעיניים
 • זה עלול לגרום לתחושת צריבה
 • זה יכול לגרום לקנה מידה או להתפללות
 • זה יכול להיות גורם לגרד
 • זה עלול לגרום לאזורים שנפגעו להתנפח או להידלק
 • במקרים בהם המוצר נכנס לעיניים הוא יכול לגרום לבעיות עם חזון.
 • זה עלול לגרום לצמיחת שיער מקרית באזורים שהמוצר נגע.

?

מינוקסידיל בצורת נוזלים וקצף

ישנם שני סוגים עיקריים של minoxidil, כלומר צורת הנוזל והקצף. ההבדל העיקרי בין השניים הוא שגרסת הנוזל מוחלת דרך טפטפת בכמויות קטנות ואילו הקצף מרוסס ויכול לכסות שטח פנים גדול יותר בקצב מהיר יותר.

כשמדובר בגבות, עדיף להשתמש בגרסת הנוזל מכיוון שקל הרבה יותר ליישם בכמויות קטנות ומבוקרות. חשוב לשים אותו בזהירות על הגבות כדי לקבל אותו רק באזורים הפגועים ולא להפיץ אותו בטעות במקום אחר.

איך אתה מעורר זקיקי שיער בגבות שלך?

איך אתה מעורר זקיקי שיער בגבות שלך?

בגלל סיבות שונות ומגוונות, זקיקי השיער עלולים להיחלש או להיפגע. . כדי לגרום להם לעבוד שוב בריא, תוכלו לנסות לעורר אותם על ידי:

#1 מעסה את הגבות שלך

עיסוי קבוע של האזור מקדם זרימת דם, המסייעת בייצור גדילים בריאים.

#2 לחות את הגבות שלך

שמירה על האזור להתייבשות עוזרת לשחזר ולחזק חלבוני צמיחה בחזרה לזקיקים. .

תן לשיער שלך הזדמנות לערוך את המחזור המלא ולהפחית את הסיכון לטראומה פיזית את הזקיקים שלך.

#4 השתמש בסרומי צמיחה

החומרים המזינים שנמצאים בסרומי צמיחה רבים ובשמנים טבעיים יכולים לעזור לעורר צמיחה ולהזין את זקיק השיער.

כמה זמן לוקח למינוקסידיל לעבוד על גבות?

כמה זמן לוקח למינוקסידיל לעבוד על גבות?

אין ציר זמן מוחלט מאז הגורם לאובדן שיער בגבות, התגובה הטבעית של הגוף לטיפול ועקביות הטיפול יכולה להיות שונה מאדם לאדם. עם זאת, מעריכים כי מינוקסידיל מתחיל להראות תוצאות תוך 4 עד 8 שבועות. אתה יכול להתחיל לגדל גבות בחזרה במסגרת זמן זו אך הוא עדיין לא צפוי להיות באורך מלא. .

באיזו תדירות עלי להשתמש במינוקסידיל על גבות?

תלוי בחומרת אובדן המצח, ניתן להחיל מינוקסידיל פעם או פעמיים ביום. רבים עם גבות דלילות או גבות דלילות מצאו כי המריחה אחת בלילה לפני השינה העבירה תוצאות מספיקות. עם זאת, אלה עם מעט גבות שנותרו עשויים לגלות שהיישום פעמיים ביום עובד הכי טוב. במקרים רבים, רק 2-3% מינוקסידיל הוחל בזהירות באזורים מושפעים.

אלטרנטיבות ל- Minoxidil לגבות: במה להשתמש במקום זאת

אם לאחר שניסית זאת, אתה מגלה שהמוצר אינו מיועד לך, ישנן אלטרנטיבות רבות אחרות למינוקסידיל לצמיחה מחודשת של גבות . למעשה, מי שמעדיף לא להשתמש בתרופות בכלל יכול לתעדף פתרונות אלה לפני להשתמש במינוקסידיל כמוצא אחרון.

להלן 6 הדרכים המובילות שלנו לקבל גבות מלאות ועבות יותר מבלי להשתמש במינוקסידיל:

#1 סוגים אחרים של תרופות

מינוקסידיל אינו התרופה היחידה המיוצרת כדי לעורר צמיחת שיער. רופאי עור אחרים רשאים לרשום BimatoProst (הידוע באופן מסחרי בשם Latisse), Anthralin או Corticosteroids. כל אלה זמינים רק באמצעות מרשם.

#2 סרומי צמיחה טבעית

סרומי צמיחה טבעית

אם התרחקות מתרופות זו התוכנית שלך, אתה יכול לנסות דרכים אורגניות לעורר את זקיקי השיער שלך ולקדם צמיחת שיער. .

זה גם יעזור לקחת יותר חומרים מזינים בעל פה דרך תוספי מזון או לשלב אותם בארוחות היומיומיות שלך. הכניסה ליותר חלבון וויטמינים, והובלת אורח חיים ללא לחץ, כולם ממלאים תפקיד בצמיחת שיער בריאה.

עיפרון גבות #3

רבים בוחרים לחפות על גבות דלילות בעזרת עפרונות גבות או בזמן ההמתנה שהטיפול יעבוד או כאלטרנטיבה לחלוטין. עפרונות גבות ללא גבות הם הפיתרון הטוב ביותר עבור אלה שיש להם מעט ניסיון עם איפור. קל מאוד ליישם אותם לאחר תרגול מסוים והם ניתנים להתאמה אישית רבה. אתה יכול לצייר אותם בעבה יותר, רזה יותר, עם קשת מוגדרת יותר, ארוכה יותר ואפילו עם גוונים שונים כדי להתאים לצבע השיער הטבעי שלך.

#4 איפור גבות

גוון גבות

יש איפור גבות יותר ללא גבות מאשר סתם להדביק בעפרונות. חלקם עשויים אפילו למצוא את האפשרויות להלן קלות יותר לשימוש, מהירות יותר למילוי או סתם מעדיפים איך הם נראים יותר:

 • אבקת גבות
 • גוון
 • ג’ל גבות

#5 החלפת גבות

למי שאינו מעוניין ליישם איפור באופן קבוע, ישנם גם פתרונות החלפת גבות קבועים וקבועים לחלוטין .

מיקרו-פליינג הוא אפשרות קבועה למחצה בה מומחה רפואי מכניס פיגמנטים מתחת לעור שלך ו”צייר “על גדילים דמויי שיער כדי לחקות גבות טבעיות. אלה נמשכים בין 18 ל 30 חודשים.

השתלת גבות היא דרך קבועה להחליף את הגבות שלך והיא כוללת מקצוען רפואי שמסיר את שתלי השיער שלך מקרקפתך והעברתם על הגבות שלך. בעוד שאלו לוקחים קצת יותר זמן לרפא, תופעות הלוואי הן מינימליות ותוכלו ליהנות מהגבות המלאות שלכם שוב.

#6 קעקועים זמניים

קעקועים גבות זמניים משתי הגבות שלי

אחרון חביב, הפיתרון האהוב עלינו: לחץ על גבות משתי הגבות שלי.

הגבות הזמניות הללו נהדרות לנשים וגברים ואף בטוחים לילדים. הם מגיעים בחמישה סגנונות שונים, 5 גדלים, וכיום 11 צבעים שיתאימו לצל הטבעי של כולם.

כל מה שצריך זה לטבול על מטלית רטובה ולקלף את נייר ההעברה כדי לקבל גבות חדשות שנמשכות עד 3 ימים! הם אטומים למים 100% אך ניתן להסיר אותם בקלות במידת הצורך.

מינוקסידיל לגבות לפני ואחרי

מינוקסידיל לגבות לפני ואחרי

באדיבות Reddit/John_august

מינוקסידיל לגבות לפני ואחרי

באדיבות Reddit/Amstarcasanova

1. האם לטיז או מינוקסידיל טוב יותר לגבות?

.

. האם ניתן להשתמש במינוקסידיל על גבות?

אמנם אין מחקרים יסודיים הממליצים על מינוקסידיל לגבות, אך משתמשים רבים חולקים שבחים עד כמה המוצר יעיל לתקן גבות נפילות .

.

. אתה יכול לעורר צמיחת שיער על גבות?

כן אתה יכול. .

. איזה מינוקסידיל הכי טוב לגבות?

מינוקסידיל בצורת נוזלים קל ובטוח יותר למריחה באמצעות טפטפת בהשוואה לגרסת הקצף של הריסוס.

5. כמה זמן לוקח לגבות קירחות לצמוח בחזרה?

. .

!

מינוקסידיל לגבות הוא דרך חזקה ויעילה מאוד לעורר צמיחת שיער. מי שבוחר לנסות מוצר זה צריך להתחיל תחילה במינון שמרני פעם או פעמיים ביום כדי לא לעצבן את העור. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור הוא להרחיק אותו מהעיניים!

עם זאת, יש הרבה אלטרנטיבות שימושיות אחרות למינוקסידיל על גבות, כולל קעקועים לעיתונות המציעים דרך מיידית ובמחיר סביר לגבות מלאות יותר.

 • משלוח
 • אחריות והחלפות של 30 יום של 30 יום
 • תנאי השירות
 • בלוג

האם רוגאין יעזור לצמוח גבות מלאות יותר? אנו חוקרים

. כתיבתה מופיעה בבית הזיקוק 29, הקשר, StyleCaster ועוד.

סופיה עמנואל

סופיה עמנואל היא טריכולוגית מוסמכת IAT וקוסמטיקה מורשית שממוקמת בניו יורק. היא מחזיקה ומפעילה את מכון היופי הראוי של הכתר בעיר ניו יורק.

אנה האריס היא בודקת עובדות מנוסה וחוקרת וסופרת ועורכת יופי.

רוגאין לגבות

במאמר זה

האם אתה יכול להשתמש ברוגאין לגבות? מה המקצוענים אומרים תופעות לוואי
אבל. האם זה עובד? מהם כמה פתרונות צמיחת מצח טובים יותר?

המסע שלנו אחר הגבות המושלמות מדי פעם גורם לנו לפנות לטקטיקות לא שגרתיות. . אנו משמיעים אותם יתר על המידה (וכתוצאה מכך ממלאים אותם), ואז אנו משגעים את עצמנו ומנסים לגדל אותם שוב ושוב. לשטוף ולחזור, כמו שאומרים.

מסע הצמיחה מחדש של מצח הוא סיפור מעוות, ומספיק לומר שאנחנו מוכנים לנסות כמעט הכל כדי לגרום להם להיראות מלאים ושופעים. אם כי אופן אחד ממשיך להתקדם עם ייאוש – וזה רוגאין. .) האם זה בעצם עובד? האם יש תופעות לוואי? כאן, אנו מדברים עם רופא עור, טריכולוג ומומחה מצח מוסמך כדי לקבל את כל התשובות לפני שתנסה את זה. (ברצינות – קרא את כל המאמר שלפניך אפילו לנסות את זה.

?

רוגאין (או שמו הגנרי, Minoxidil) הוא טיפול בצמיחת שיער אקטואלי. אמנם לא ידוע כיצד בדיוק הטיפול עובד, נראה שהוא עוזר להרחיב את כלי הדם בקרקפת, מה שמשפר אז את תפקוד זקיק השיער ומעורר את צמיחת השיער.

האם אתה יכול להשתמש ברוגאין לגבות?

. . זה זמין בשני ריכוזים שונים: שני אחוזים וחמישה אחוזים. דרמטולוגים בדרך כלל יעצו לך להתחיל עם שני אחוזים, אך בסופו של דבר אתה יכול להגדיל את הכוח אם אתה לא מקבל את התוצאות הרצויות שלך לאחר פרק זמן מסוים.

באופן היפותטי השתמש בו על הגבות שלך, ישנם כמה דברים שכדאי לדעת.

צריך להשתמש בו כל יום כדי שזה יעבוד ביעילות, באמצעות מקל Q או מקל קוסמטי כדי ליישם אותו.

אך הוזהרו: הפסקת השימוש במוצר או פשוט להשתמש בו לסירוגין עלולה לשבש ברצינות את התהליך ולמעשה להוביל לאובדן שיער ללא צמיחה מחודשת במקומו. ואם זה לא מרתיע אותך מנסות את זה, חלק מתופעות הלוואי המגעילות עשויות.

מה המקצוענים אומרים

קודם כל, אתה באמת לא צריך לשים כל דבר ליד אזור העיניים שלך שלא נועד לזה. “החומר הפעיל ברוגאין הוא מינוקסידיל, והדאגה הראשונה שיש לי היא לשים כל דבר שהוא כימיקלים סביב אזור העיניים שאינו מצוין לאזור העיניים”, אומר ג’ואי הילי, סטייליסט מצח ובעלים של סטודיו לגבות ג’ואי הילי במנהטן. .”

כשמדובר בזה, רוב המומחים לא היו ממליצים לשים את רוגאין בְּכָל מָקוֹם אבל הקרקפת. “רוגאין הוא פיתרון אקטואלי לקרקפת ,. “העור פשוט דק מדי סביב עצם הגבה, ו רוגאין לא פונה על ידי ה- FDA שישמש בכל מקום אחר מלבד הקרקפת.

. “דיברתי עם הרבה דרמטולוגים על זה, ותאמין לי ששיער מצח ושיער ראש הם ישויות שונות מאוד ויש להם מחזורי צמיחה שונים מאוד, וזה קשור למה לא הייתי ממליץ על רוגאין לגבות שלך, ” הוא אומר. “הגבות שלך והריסים שלך דומים יותר, והגבות שלך והשיער על הראש פחות דומים.

תופעות לוואי

כן, כולנו עוסקים בגבות נהדרות כמעט בכל מחיר, אבל שם גבול עד כמה נלך עליהם, במיוחד כאשר טיפול בא עם כמה תסמינים לא טובים.

יש מחקר אחד שפורסם בשנת 2014 שהגיע למסקנה שיש “תופעות לוואי מינימליות” לאחר שהשתמש ברוגאין כטיפול בצמיחת מצח, אך לפי כל מומחה שרואיין, אם אתה שם את רוגאין על הגבות שלך, אתה מסכן את עצמך לבצקת (aka נפיחות ודלקת), אריתמה (טלאים אדומים) ופרוריטוס (או עור מגרד כרוני). לייקים. . “[אולי תראה] פריחה, דרמטיטיס, ושיער עודף לא רצוי בצורה של אפרסק נדלק סביב המצח ויובש כללי של העור.”

עד לאותה נקודה אחרונה, מינוקסידיל ידועה ברכיבי הייבוש שלה, ויש אנשים שמשתמשים בו בחוויית הקרקפת שלהם קשקשים קשקשים. .

אבל. האם זה עובד?

הנה העניין: אתה אולי . .)

מחקר משנת 2012 בדק את יעילותו של Minoxidil לעומת Bimatoprost (Latisse) לגבות. לאחר 16 שבועות, שתי הנוסחאות נמצאו יעילות באותה מידה להתחדשות שיער. .

אז, חוקרים למעשה הגיע למסקנה כי רוגאין יכול להיות טיפול יעיל בגבות. עם זאת, כנראה שזה לא שווה את הסיכון כאשר קיימים טונות של פתרונות בטוחים ויעילים באותה מידה.

?

במקום רוגאין, תוכלו לנסות שמן קיק, כמה טיפולי DIY בטוחים, לטיז, סרומים דומים (במיוחד אלה עם פפטידים), או מיקרו -פליטים, שגם ג’יימס מציע.

בשורה התחתונה – עדיף שתשמור על הגבות שלך כמו לנסות את רוגאין, משהו שעלול לפגוע בעור שלך. .

המומחים מסכימים. “רוגאין מעולם לא ואף לעולם לא יגיד לך להשתמש בו על הגבות שלך”, אומר הילי, “אתה באמת צריך סרום עם פפטידים.

אז הנה יש לך את זה: אל, אנחנו חוזרים על עצמו, אל . במקום זאת, מצא את טיפולי הגבות והסרומים האהובים עלינו (זה לא יביא לטלאים אדומים או קשקשים) כאן).

בירדי מנצלת כל הזדמנות להשתמש במקורות באיכות גבוהה, כולל מחקרים שנבדקו על ידי עמיתים, כדי לתמוך בעובדות במאמרים שלנו. .

 1. Soleonwanit P, Thammarucha S, Leerunyakul K. Minoxidil והשימוש בהן בהפרעות שיער: סקירה. סמים des devel ther. . .2147/dddt.S214907
 2. Lee S, Tanglertsampan C, Tanchotikul M, Worapunpong N. מינוקסידיל 2% קרם לשיפור הגבות: מחקר השוואתי אקראי, כפול עיוור, מבוקר פלסבו, Spilt-Face,. . 2014; 41 (2): 149-152. doi: 10.1111/1346-8138.12275
 3. Suwanchatchai W, Tanglertsampan C, Pengsalae N, Makornwattana M. .. J Dermatol. 2012; 39 (10): 865-866. .1111/j.1346-8138.2012.01579.