שמועות מחודשות של בת הים הקטנה, תאריך השחרור, עלילה וחדשות צוות, סקירה של בת הים הקטנה: מדוע הגרסה המחודשת נראית כל כך רע?

0

“נשמות מצערות מסכנות”, המספר המפתה והמפלי של אורסולה, נחתם על ידי אותו חוסר מחשבה חזותית. המקור מקדיש תשומת לב מיוחדת לשפתיה, שיני הדמות ולחבט שלה כדי לתת לשיר ולדמות איום לא מפלג. . אין שום מפוח, אין להחליק. זה גם לא עוזר כי קנה המידה של המאורה שלה נראה עם פעימה של השיר. בשלב מסוים היא צפה לכתם. אורסולה נאכלת על ידי גודל המערכה שלה, ובחירתו של מרשל להימנע מן הפנים של מקארתי, כמעט מרגישה מעט לא מזיקה.

כל מה שאנחנו יודעים על החדש בת הים הקטנה בכיכובו של האלי ביילי

עברו יותר משלושים שנה מאז בת הים הקטנה חדר את המסך הגדול עם המנונים כמו “מתחת לים” ו”חלק מהעולמה שלך.”הקלאסיקה של דיסני אהובה על ידי הרבה שנות ה -80 והילדים המוקדמים של שנות ה -90, שצפו ושרו יחד עם המסע של אריאל לארץ יבשה-והתאהבות בנסיך אנושי. .

הזמר בן ה -20 הוא מחצית מהצמד R&B קלואי X האלי, בן פרוטג’ה של ביונסה, וכוכב ב- Freeform’s’s Free זRown-ish. מעריצים של הנסיכה והצפרדע מכיר עוד נסיכת דיסני שחורה היא ארוך איחור. .

כשאנחנו מחכים, הנה כל מה שאנחנו יודעים על הסרט הקרוב.

.

דיסני הודיעה בספטמבר 2021 כי הגרסה המחודשת של הפעולה החיה תפגע בבתי הקולנוע בסוף השבוע של יום הזיכרון בשנת 2023, לכל הוא ריפורטר הוליווד. האלי ביילי חשפה כי ההפקה עטפה את הסרט בפוסט באינסטגרם ביוני הקודם, שם היא גם שיתפה מבט ראשון של אריאל הפעולה החיה שלנו. “אני לא יכולה לחכות לזמן להאיץ כדי שכולכם יכולים לצפות בסרט הזה כי הוא נוצר באהבה רבה (בתוספת זיעת דם ודמעות),” היא כתבה. .

לאחר שווי של שנה של ציפייה, דיסני הוציא אתמול סוף סוף את המבט הראשון על הסרט. הטיזר הקצר (שנראה לעיל) מראה את ביילי בתור בתולת ים אריאל, שוחה בספינת הספינה השקועה שלה וחדר האוצרות שלה, ואחריו מקרוב על ידי פלונדר בצילום אחד. זה מסתיים עם מקרוב על אריאל כשהיא שרה את הפזמון המפורסם של “חלק מהעולם שלך” (עם ריצה נוספת נוספת).

.

.”

.

. רמת ייצוג זו היא באותה מידה חלום שמתגשם עבור הרבה נערות שחורות ברחבי העולם.

.

אריאל בת הים הקטנה האלי ביילי

. ביילי כתב כיתוב סנטימנטלי באינסטגרם לצד שיתוף כתיבת הדימוי, “מילים לא יכולות לתאר עד כמה אני מכובד מאוד אני מרגיש לשחק את בת הים של חלומותיי, אריאל בדיסני בת הים הקטנה.”

ביילי שיתפה גם קליפ קצר של עצמה בתור אריאל בעולמה התת -ימי בדיוק 100 יום מההוצאה הרשמית של הסרט בבתי הקולנוע. הטיזר החדש כולל גם את המבט הראשון שלנו על הצגתו של מליסה מקארתי על נבל האולטרה -אולטרה של הסרט, אורסולה.

ג’ונה האואר-קינג ישחק את הנסיך אריק.

לאחר שהארי סטיילס דחה את התפקיד, דיסני ליהק את ג’ונה האואר-קינג הנסיך אריק, על פי מועד אחרון. השקע דיווח גם כי האודישן של Hauer-king לתפקיד בספטמבר 2019, יחד עם השחקן קמרון קופה.

Howards סוף , . .

צוות השחקנים כולל גם את חאבייר ברדם, מליסה מקארתי, ו המילטוןDiggs Diggs.

דיסני אישר את צוות השחקנים המלא: זוכה האוסקר חאבייר ברדם (אין מדינה לזקנים) ישחק את אביו של אריאל קינג טריטון; מליסה מקארתי (שושבינות) ישחק את מכשפת הים אורסולה; Awkwafina (הפרידה) ישחק את חבר השחף של אריאל; ג’ייקוב טרמבליי (חֶדֶר) ישחק את ה- BFF הסופג של בת הים, פלונדר; ודייבד דיגס (המילטון) יגלם את הסרטן המוזיקלי המפורסם, סבסטיאן.

על פי הדיווחים, ביילי נראית “מהממת” כמו אריאל בסרט.

בסיפור עטיפה עבור מגוון, ביילי שמרה על אמא על איך תיראה הפינה הרשמית שלה לאריאל, נחשף שיש לה חתימת הדמות אדומה של הדמות.

“היא נראית מהממת בשיער אדום – לא כולם עושים זאת,” אמר הבמאי של הסרט רוב מרשל. ההופעה הקולית שלה מדהימה באותה מידה, לפי הבמאי.

“כשסיימה הייתי בבכי כי היא כל כך נשמת,” אמר מרשל לשקע על שמיעת הביצוע הראשון של ביילי ל”חלק מהעולם שלך “. “אפשר היה לומר מייד שהיא מסוגלת לרתום את התשוקה של אריאל, את האש שלה, את נשמתה, את השמחה שלה ולבה.”

לין-מנואל מירנדה יכתוב מוזיקה לסרט החדש.

המילטון . מואנה, והוא גם מפיק בסרט הזה.

הוא אמר עיט בשנת 2016 שהוא “מאוים” לגבי הפרויקט. “זה יצא משיחה עם דיסני, ובעצם הם היו כמו ‘אין מעריץ גדול יותר של הסרט הזה ממך, ולא תומך ציבורי גדול יותר'”, נזכרה מירנדה. מדברים על לחץ.

מירנדה גם תתאחד עם שלו מרי פופינס חוזרת הבמאי רוב מרשל.

אנשים, אירוע, שטיח, חליפה, בלאי רשמי, בכורה, טקס, משפחה,

מירנדה ומרשל (מימין קיצוני) עם אמילי בלאנט וג’ון דלוקה.

מרשל יביים את הסרט מתסריט שכתבה ג’יין גולדמן (הבית של העלמה פרגרין לילדים מוזרים). מרי פופינס חוזרת, אבל החוויה של מרשל עם מחזות זמר חורגת מזה הרבה מעבר. הוא גם ביים אל תוך היער, תֵשַׁע, והמועמדת לאוסקר שיקגו.

אריאל המקורי הגן על הליהוק של ביילי בעקבות התנגשות.

לאחר הכרזת תפקידה של ביילי, ה- hashtag #notmyariel החל להסתובב סביב טוויטר. אנשים רבים טענו שהזמר טעה לחלוטין בתפקיד מכיוון שהאריאל הפך פופולרי מסרט האנימציה ב -1989 היה דני והיה לו שיער אדום.

Freeform הגנה על כוכב הרשת שלה במכתב פתוח המופנה ל”נשמות המסכנות והמצערות.”הפוסט הסביר כי” בתולות בתולות דניות יכולות להיות שחורות מכיוון שאנשים דנים יכולים להיות שחורים “וכי” דמותו של אריאל היא יצירת בדיה.”

אפילו השחקנית ג’ודי בנסון, שהשמיעה את אריאל בסרט 1989, הגנה על הליהוק של ביילי. “הדבר החשוב ביותר הוא לספר את הסיפור. ויש לנו, כמשפחה, גידלנו את ילדינו, ובעצמנו, שאנחנו לא רואים שום דבר שונה מבחוץ, “אמר בנסון במהלך ועידת מעריצים ביולי 2019, על פי Comicbook.. “ולא משנה איך אנחנו נראים מבחוץ, לא משנה מה המירוץ שלנו, האומה שלנו, צבע העור שלנו, הניב שלנו, בין אם אני גבוה או רזה, בין אם אני סובל מעודף משקל או תת משקל, או שהשיער שלי הוא מה שלא יהיה צבע, אנחנו באמת צריכים לספר את הסיפור.”

ביילי התייחס לראשונה למחלוקת בסיפור העטיפה מבטא כיצד התנגשות השפיעה עליה בתחילה.

“חשוב שתהיה מערכת תמיכה חזקה סביבך. . “[אבל] זה היה דבר מעורר השראה ויפה לשמוע את מילות העידוד של סבא וסבתא שלי, לומר לי, ‘אתה לא מבין מה זה עושה למעננו, עבור הקהילה שלנו, לכל הבנות השחורות והחומות הקטנות ש הולכים לראות את עצמם בך.”

היא גם הכירה כיצד לראות אריאל שנראה כמו עשרות שנים קודם לכן היה משנה לא רק את השקפתה על העולם אלא על עצמה. . .

?

הגרסה המחודשת המסכנה והמצערת אינה מרהיבה ויזואלית כמעט כמו הקלאסיקה המקורית של דיסני.

  • שתף את זה בפייסבוק

לַחֲלוֹק כל אפשרויות השיתוף ל: מדוע הגרסה המחודשת של בת הים הקטנה נראית כל כך רע?

ירייה מבית בת הים הקטנה של אריאל הנוגעת על פני המים

. הוא הגיע לווקס בשנת 2014. לפני כן עבד באטלנטיק.

בת הים הקטנה היא שאלה לגבי קיומנו שלנו: איך יכול עולם שעושה דברים כל כך נפלאים – גאדג’טים, גיזמוס, מי וזו וזו – להיות רע?

בלב הגרסה המחודשת של דיסני משנת 2023 של דיסני !

(2023) אינו סה”כ. אחרי הכל, קשה להעלות את הסיפור המקורי של בת הים, האיש שהיא מתאהבת בו, העולם שהיא רוצה לברוח, מכשפת הים המחברת שמוציאה אותה, והשיעור לעולם לא לוותר על קולך לאהבה. . ודייבד דיגס עבודת הקריינות של דייבס כסרטן הג’מייקני של אריאל, סבסטיאן, מספקת פרצי שמחה והומור.

.

הגרסה המחודשת של הפעולה החיה של בת הים הקטנה, הסבירה

  • מה השתנה?
  • מדוע הגרסה המחודשת נראית כל כך רע?
  • ?
  • ?

יש תוספות: שלושה שירים חדשים ובלתי ניתנים לציון, וסיפור אחורי נשכח על הנסיך אריק (ג’ונה האואר-קינג) בהיותו הרפתקן חיל הים. אורסולה (מליסה מקארתי) מקבלת גם קצת יותר, כמו שהתסריטאי דייוויד מאגי מצייר אותה ואת טריטון (חאבייר בארדם) כאחים פיוד, אך לא מצליחים לצלול עמוק יותר מאשר אקספוזיציה ברמת השטח.

. לפעמים זה נראה נורא לגמרי.

1989 המקורי בת הים הקטנה מוכר ברובו כתחילת מה שמכונה “הרנסנס של דיסני” – כיס הזמן משנות ה -80 המאוחרות לסביבות 1999 בהן דיסני הפיק תכונות אנימציה כמו היפה והחיה, , מלך האריות, פוקהונטס, וכן הֶרקוּלֵס. .

מה נעשה בת הים הקטנה כל כך מהפכני הוא שזה שילב את היופי של אנימציה מצוירת ביד עם שירי הגאונות של האוורד אשמן ואלן מנקן.

אריאל מחזיק מזלג לבלוט בזמן שפלונדר מסתכל דולק. פלונדר מונפש ונראה לא מוזר באופן מוזר, עם ביטוי אנושי במקצת על פניו של דג ריאליסטי

בשילוב יחד, אשמן ומנקן הייתה בעלת היכולת העל-טבעית לספר לכם את סיפורו של דמות שלמה בשיר של שלוש דקות. “חלק מהעולם שלך” נותן לנו את כל מה שאנחנו צריכים לדעת על הרוח החופשית של אריאל ואיך היא לא מצאה את האושר שהיא מחפשת. “נשמות מצערות מסכנות” מעניקה הצצה לתפיסת העולם הצינית של אורסולה, דמות שדברה על האמת המכוערת על האופן בו החיים פועלים. .

. .

מהדרך בה גבות דקיקות השוט של אורסולה מתחדדות כשהיא נותנת לאריאל את תנאי העסקה המפוארת שלה, ועד לאופן בו פניה של אריאל מתרככות ועיניים כחולות הולכות לרווחה כשהיא רואה את הצללית של אריק, עד לאופן האף של האף של האף של סבסטיאן צפים או סקוור-יש. התחשבות לכל תנועה. האופן בו הדמויות האלה נראות ומתנהלות מתחברות למי שהן, איך הן מרגישות, ומצב הרוח של התפאורה והסיפור.

הסיפור המקורי על ילדה שמוצאת את קולה עדיין מהדהד את הגרסה המחודשת, והשירים של אשמן ומנקן מתעצמים, במיוחד עם מעצמת כוח כמו שירה של מגוואט של ביילי. אבל הבמאי רוב מרשל נראה במקרה הטוב מבולבל לגבי – ובמקרה הרע, עוין – העולם התוסס, הרגשני והגחמני של המקור.

לאן נעלמו כל הנבלים של דיסני?

מרשל, בעקבות הרמז מלך האריות וכן היפה והחיה גרסאות מחודשות של פעולות חי (ו- CGI-animated), נועד להציג עולם תת-ימי מציאותי, אך האפקט הכללי הוא עמק לא מסודר. יצורי הים-דולפינים, כוכבי ים, סרטנים, אפילו שחפים-דומים למקביליהם האמיתיים. אבל אולי החיקוי הוא יותר מדי, עד כדי כך שיש משהו בתיאורים האלה שמפעילים תגובה לא נוחה. אולי זה הזריקות הממושכות והמתמשכות על פניהם “המחייכות” או שהפה הזעיר שלהם מעוות בדרכים לא טבעיות.

זה כאילו יש כמעט משהו מרושע שמתחבא מתחת לעור החיה הממוחשב – וזה עוד לפני שהם מתחילים לשיר ולריקוד.

“מתחת לים” הוא המחזה המפסיק של המקור. זוהי תקיפה מסנוורת של צבע, חדשנות ואדישות מתחת למים (הפלייק הוא הדוכס של הנשמה). אבל בסרט של מרשל, הריאליזם מטה את המספר. בהתאם לדיוק, האוקיאנוס אינו מואר בהיר וחלק מהיצורים, כמו צבי הים, נראים כמעט משעממים צועדים באחדות מעבר לקרקעית האוקיאנוס. הרצפים מחניקים גם על ידי מרווח לקוי, בו אריאל וסבסטיאן – שצריכים למשוך מיקוד לאורך המספר – הולכים לאיבוד בפעולה. זה מבלבל שאתה אף פעם לא בדיוק בטוח כמה גדול הדמויות או היצורים צריכים להיות בסדר גודל של הסצינה.

“נשמות מצערות מסכנות”, המספר המפתה והמפלי של אורסולה, נחתם על ידי אותו חוסר מחשבה חזותית. המקור מקדיש תשומת לב מיוחדת לשפתיה, שיני הדמות ולחבט שלה כדי לתת לשיר ולדמות איום לא מפלג. בבילוי של מרשל, מקארתי נשמע מפואר, אבל גופה הקראקן היה כמעט רופף. אין שום מפוח, אין להחליק. זה גם לא עוזר כי קנה המידה של המאורה שלה נראה עם פעימה של השיר. בשלב מסוים היא צפה לכתם. אורסולה נאכלת על ידי גודל המערכה שלה, ובחירתו של מרשל להימנע מן הפנים של מקארתי, כמעט מרגישה מעט לא מזיקה.

זריקה של פניה של מליסה מקארתי, התמודדה בחיוורון סגול

אולי האלמנט הכי מסיח את הדעת בחדש בת הים הקטנה זה כמה נורא כולם נראים רטובים. כאשר אריאל וטריטון עולים על פני השטח, שערותיהם הרטובות שוכנות מתות על פניהם. . כאשר הם פוגעים לפני השטח, למרפולק אין תחושת הוד, שנדמה, שוב, התעקשותו של מרשל על היפר -ריאליזם. שיער שטוף מי מלח לא יפה בחיים האמיתיים.

? מדוע לכאורה כל דבר בסרט הזה קיים מתחת לדיבוי של כיעור? מה אם הסרט הזה יעז להיות מדהים כמו המקור?

איכשהו, בפנטזיה הזו של בנות ים וכישופים קסומים ועולם שנאלץ על ידי סקרנות, יש מחויבות מהירה מתסכלת לטרונות יבשתיים. וזה לא עולם שאני משתוקק להיות חלק ממנו, אפילו לא שעתיים.

אנחנו כאן כדי להשיל קצת בהירות

. עם בחירות 2024 באופק, יותר אנשים פונים אלינו להסברים ברורים ומאוזנים על הנושאים והמדיניות העומדים על כף המאזניים. . עלינו להוסיף 2,500 תרומות החודש כדי לפגוע במטרה זו. ? כל סכום עוזר.