משחק חדש של סטארפילד פלוס הסביר | VGC, משחק חדש!

0

משחק חדש

מבלבל 0

משחק חדש של סטארפילד פלוס הסביר

רוצה לדעת איך המשחק החדש של סטארפילד הפלוס עובד? .

8 בספטמבר 2023 / 2:28

ג’ורדן מידלר

איך משחק Starfield New Game Plus? קרא את המדריך שלנו כדי לגלות.

מאמר זה מכיל ספוילרים מאוד קלים מאוד לסטארפילד. .

סטארפילד כולל משחק חדש מאוד ייחודי פלוס. יתכן ששמעת את זה נדון בגוונים מהומים ברשת, במיוחד כשהמשחק רק משוחרר, אבל מעניין שאתה כנראה יתמודד עם המשחק החדש של סטארפילד פלוס מוקדם יותר ממה שאתה מצפה.

מאמר זה מכיל ספוילרים מאוד קלים מאוד לסטארפילד. המשך על אחריותך בלבד.

משחק חדש של סטארפילד פלוס הסביר

המשחק החדש של סטארפילד פלוס שונה מאוד ממשחק חדש טיפוסי פלוס.

.

המשחק יטפל לך בבניית דבר מסוים שלא נקלקל על הספינה שלך, ואז ישלח אותך לסוף המשחק.

לאחר שתעשה את זה, תראה קיצור קיצור ואז בסופו של דבר תראה נקודות זכות. בעקבות זאת, תתעורר על ספינה מיוחדת, עם בגדים חדשים. כל זה יתברר כשאתה עומד לסיים את המשחק.

לאחר שתעשה זאת, נאמר לך לבקר באכסניה בג’מיסון, ואז משחק חדש פלוס יתחיל. לאחר מכן תוכל לבחור לשחק שוב במשימות הסיפור או לדלג עליהם לחלוטין.

כל מה שבמשחק החדש שלך פלוס מתאפס למעט היכולות והכישורים שלך. .

אם אתה מבקר באזור המשחק עם כוח שכבר יש לך, תמצא גרסה חזקה יותר של מיומנות זו.

. .

משחק חדש של סטארפילד פלוס: מה משתנה?

בכל פעם שאתה מתחיל משחק חדש פלוס בסטארפילד, ישנם כמה שינויים שקורים בכל משחק. בעוד שחלקם מינוריים מאוד, כמו אפשרויות דיאלוג ודברים מסוג זה, מדי פעם תוכלו להיתקל בדמויות שתוכלו למצוא רק במשחק חדש פלוס.

. זה גם ייתן לך את ההזדמנות למפגש ייחודי בתוך האכסניה שיכול לקרות רק במשחק החדש הזה פלוס.

.

משחק חדש!

מאז הילדות, Aoba Suzukaze אהבה את סדרת משחק הסיפורים של פיות, במיוחד את עיצובי הדמויות. אז כשהיא מסיימת את לימודיה מהתיכון, אין זה מפתיע שהיא פונה לעבודה ב- Eagle Jump, החברה האחראית על ביצוע משחק הווידיאו האהוב עליה. ביום הראשון שלה, היא נרגשת ללמוד שהיא תעבוד על פרק חדש לסדרה: פיות סיפור 3 – ועוד יותר מכך תחת קו יגאמי, מעצב הדמות הראשי.

במחלקה שלהם אנשים שחולקים את אותה תשוקה למשחקים. יש את יון IIJIMA, שהמומחיות שלו מעצבת מפלצות; היפומי טאקימוטו הביישן, שמעדיף לתקשר באמצעות מסרים מיידיים; חג’ימה שינודה, חבר צוות אנימציה עם אוסף צלמיות מרשים; רין טויאמה, מנהל האמנות המסודר; שיזוקו חזוקי, במאי המשחק שמביא את החתול שלה לעבודה; ואומיקו אהגון, מתכנת הראש הקצר-מזג.

! עוקב אחר AOBA והאחרים על ההרפתקה שלהם דרך העליות והירידות של ייצור המשחקים, החל מעיצוב אופי מושלם וכלה בתיקון כל השגיאות שיצטברו בהכרח בתהליך.

[נכתב על ידי MAL REWRITE]

רקע כללי

. עזרה בשיפור מסד הנתונים שלנו על ידי הוספת מידע רקע כאן.

Malxjapan -ירות יותר מאשר סתם אנימה-

למד כיצד לצייר אנימה ומנגה מהפרוסים היפניים ��

בקש את הפריט שחיפשת באוטסוקאי – קבל 10% הנחה

!

דמויות ושחקני קול

סוזוקזה, אובה

יגאמי, קו

Takimoto, Hifumi

אהגון, אומיקו

סאקורה, נן

שינודה, חג’מה

טויאמה, רין

ימדה

נושא פתיחה

נושא סיום

ביקורות

נהנתי לחלוטין מזה. לא רק שעיצוב האמנות והדמות היה חמוד, אלא שהנושא היה מגניב ומעניין. .

בתור גיימר ועובד משרדים, זה גרם לי לרצות לעבוד קשה יותר. AOBA היה יתרון מקסים שהיה ברצינות ואחת הדמויות הטובות ביותר בתוכנית. .

בהחלט חלק מהבנות של מו שעושות דברים סול ז’אנר, . אבל בכל זאת טוב.

רק נסיעה מהנה בסך הכל ונהניתי מכל רגע.

מה חשבת על הסקירה הזו?

נחמד 0

אוהב את זה 0

מצחיק 0

מבלבל 0

אינפורמטיבי 0

כתוב היטב 0

קריאייטיב 0

. יש כמה קטעים טובים לתעשיית המשחקים, כמו אקדחי איירסופט במשרד שמזכירים לי הרבה קרב נרף, אבל אלא אם כן אתה באמת מושקע בפיתוח משחק.

. רוב הפרקים יפים . קבע בחוזקה את תא הגיבור ובאופן חזותי הוא אכן קצת חוזר על עצמו להסתכל עליו. העיצובים של יצירות האמנות והדמויות טובות, אך מבחינה ויזואלית זה אף פעם לא ממש מעבר לדרך ובעוד שיש כמה סצינות בעיר ובסביב. הגאגים הם חמודים, אבל שום דבר לא היה ממש מצחיק במעיים, אבל יחד עם זאת אני חושב שזה אמור להיות יותר מופע רעש רקע נעים וזה מצליח לזה. .

מה חשבת על הסקירה הזו?

נחמד 0

אוהב את זה 0

מצחיק 0

מבלבל 0

אינפורמטיבי 0

כתוב היטב 0

קריאייטיב 0

צפיתי במשחק חדש (שתי העונות וגם OVA). הנה המחשבות שלי לא מזוקקות:

וואו זה ממש דומה למקום עבודה אמיתי. זה רק מזכיר לי עבודה. אני לא יודע איך מישהו עם משרה משרדית IRL היה מוצא נינוח מהנה בזה. עם כותרות פרק כמו “משכורת היא רק פרצה בחוק להוריד את השכר”, איך אני לא יכול להרגיש רגוע בזמן הצפייה!
הו המשיח הם יוצאים לארוחת צהריים יחד ביום הראשון שלה וכאלה כאלה. וואו זה באמת חומר להתקפת חרדה.
באופן נרחב יותר, מופע זה משלב את ההיבטים הבלתי ניתנים להחלפה של תרבות העבודה היפנית. בראש ובראשונה, לא כשיר . ניהול פרויקטים ושעות העבודה הארוכות. מסגרת דרך אחרת, למרות האווירה הסכרינית הסולית הטיפוסית של התוכנית, נראה שהיא מציגה הדמיה מעט אותנטית של עבודות צווארון לבן יפני, וניתן לראות בכך תכונה רצויה. .

רוב צוות השחקנים נע בין תפל ועד לא ניתן לאוהד. נן מעצבן כמו לעזאזל. . עם זאת, תוכן המופע כמעט ולא דורש תווים מפותחים היטב. אודה גם כי צוות השחקנים התומך קיבל קצת יותר פיתוח אופי בעונה השנייה.

משחק OST וקול אינו ניתן לציון, אם כי צליל הסביבה של הגדרת המשרד נעשה היטב. ה- OST השתמש לעתים קרובות במוזיקה ‘8 סיביות’ שנשמעה, כמו שאדם היה מקשר למשחקי וידאו רטרו, אשר אכן מתאימים לנושא המופע. אני בכלל לא אוהב את סגנון המוסיקה של 8 סיביות (בשום הקשר), ובשל ההטיה הזו הרגשתי אדישות לגבי השימוש בו; מישהו אחר עשוי למצוא את זה מקסים.

איכות האנימציה היא בסדר. לפעמים אנימציות הדמות מפורטות למדי, מורסו ממה שהייתי מצפה מסדרת SOL הממוצעת. עיצובי הדמויות הם דמויות טיפוסיות של דוגה קובו סול – חלקם די חמודים. גם תלבושות חמודות, לפעמים. מבחינה ויזואלית, אני אוהב את לוח הצבעים. הוא מלא בצבעי פסטל בהירים, אפילו מורסו מאשר סדרת Doga Kobo הממוצעת. הגדרות מקורות כמו חדרי המשרד או חדרי הדמויות נראות נחמדות עם לוח הצבעים הבהיר הזה. חזותיים הם ככל הנראה ההיבט החזק ביותר של אנימה זו, לפחות מנקודת המבט שלי.

העלילה מורכבת בעיקר מסיפורי סול אפיזודיים קלילים טיפוסיים שלך, אך בדרך כלל עם ספין או הקשר הקשורים לעבודה במשרד אליהם. אני יודע שאני מתבסס על הנקודה הזו, אבל הסיפורים הם סוג של הפעלה במקום להירגע כי הם פשוט מזכירים לי אירועי מקום עבודה בעבר. במיוחד כשיש קונפליקט ‘קל’ באנימה, הוא מוגבר במוחי מכיוון שאקראי אני נזכר באירוע רע במקצת מלפני ממש לפני שנים. אפילו מחוץ למקום העבודה, למשל, יש סצנה שבה ה- MC צריך ללכת להביא את דמה על ידי אחות לא מנוסה. למה לכל הרוחות הייתי רוצה לצפות בזה? .

אם הייתי יכול לסכם משחק חדש במילה אחת זה היה ‘בינוני.’הסדרה הזו לא ממש מצטיינת בשום דבר בפרט, מלבד כמה היבטים חזותיים. צפייה במשחק חדש הרגישה שהלכתי לסועד מסלול והזמנתי המבורגר זול וזה הגיע קר ומעורפל, אבל עדיין אכלתי את זה. בסופו של יום קיבלתי את מה שציפיתי. משחק חדש הוא מופע סול של לחם וחמאה טיפוסי שאינו מדהים במיוחד מלבד הנחת היסוד הייחודית. אף על פי כן, למרות הנחת היסוד הייחודית, המשחק החדש הרגיש לי רדוד ונוסחתי. חוסר החיבה שלי לקאסט הוא כנראה גם הסיבה העיקרית לחוסר ההתלהבות שלי מההצגה.

כפי שאתה בטח יכול לספר כבר, אני לא שופט חסר פניות של האנימה הזו, ולכן הקורא צריך לזווג את דעתי עם קצת ספקנות. עם זאת, השלמתי את שתי העונות של המשחק החדש (ו- OVA), ובאופן כללי יותר אני צרכן להוט של SOL Anime.

הדירוג האישי שלי למשחק חדש: 4/10

בעיקר פשוט צפיתי בזה במהלך הארוחות או מיד לפני שנרדמתי.

מתווה אחד היה ה- OVA, שמצאתי די נוח. הדמויות עוברות לטיול סקי יחד. מצאתי את זה מהנה יותר לצפות מאשר בסביבת המשרד, וזו כנראה אינדיקציה להטיות שלי.