?

0

. !

.

. Tick ​​Tock Diner כבר מזמן ידוע באוכל הנוחות האמריקני שלה. כיום זה נשאר נאמן למסורת תוך שהוא מציע יותר אפשרויות אוכל מתמיד בתפריט הנרחב שלו, שהודבקו עם השפעות איטלקיות, יווניות וטקס-מקס. תוך שמירה על מסורת הסועד, ארוחת הבוקר מוגשת כל היום, הכוללת יותר מתריסר חביתה, חווה ביצים טריות בכל סגנון, פנקייקים, וופלים בלגיים וטוסט צרפתי.

סימון, טוק: מה הפירוש של הזמן?

.. האזעקה נשמעת ב 6 א.., . .. . אנו מארגנים את חיינו סביב הזמן. אבל מה זה?

?. . ?

הזמן מתעלה על הזמן

. . .

. . כלומר, הם לא מזדקנים ומתים. . הם לא מוגבלים על ידי זמן; הם נצחיים.

. . .

יש כמה הקבלות מסקרנות בין הדרך בה דתות חושבות על זמן וכיצד הפיזיקה כמשמעת מבינה את הזמן ואת היקום. . !

מרי אוליבר היא משוררת תיאולוגית עמוקה. . בעיניי הציטוט הזה מייצג דרך אחת להבין את קריאתנו לחיים בעולם. . ובכל זאת, בזמן שאנחנו כאן, אנו נקראים לחיות בלהט ולהתמודד עם העולם, אוהבים אותו בחריפות על כל היצירות והחלקים שלו. . . .

.” – מרי אוליבר

.

מוזיקה וזמן קשורים באופן אינטימי. . ככאלה, מוזיקה אינה דורשת חומר חומרי. . .

הבנת הקשר בין מוזיקה לזמן חיונית להבנת החוויה הייחודית של המבצע והמאזין כאחד. ..

. . . כשאנחנו מאזנים למוזיקה, אנו מבינים את מה שאנחנו שומעים בהווה על ידי התייחסותה לחומר שכבר שמענו. . באופן זה, המאזין חווה מוזיקה כרצף של אירועים בעבר, הווה ועתיד – פרשנות באירועים בזמן שהם מתרחשים ומתייחסים אליהם לזכרנו של אירועי עבר.

בנוסף, מוזיקה עשויה להתעורר בתוכנו זיכרונות ואסוציאציות אחרות. לאחר ששמעו שיר מוכר, אנו עשויים להיזכר לפתע בנסיבות הספציפיות של שמיעתו בפעם הראשונה או להרגיש נוסטלגיה לימי עבר. .

. . . לעתים קרובות אני מדמיין את המרחק בין פעימות או בתוך ביטוי כמרחק פיזי לעבור לרוחב, ממש כמו שרקדנים עשויים לדמיין מעבר על רצפה תוך שמירה על מודעות מתמדת למיקום בחדר כשהם זזים, ומתאימים תנועות כדי להבטיח מחווה חיננית ומדויקת. .

שני ההוגים החשובים ביותר לשקול את אופי הזמן היו אייזק ניוטון ואלברט איינשטיין. ניוטון חשב שהזמן הוא דבר לעצמו. .

איינשטיין, עם תיאוריית היחסות שלו, בא לראות (דרך עבודתו של המורה לשעבר במכללה הרמן מינקובסקי) כי המרחב והזמן אוחדו לסעפת ארבעה ממדי-חלל או “רכיכות”, כפי שכינה איינשטיין זאת. הוא קרא לזה רכיכות כי זה היה קשוח. . הזמן היה ארוג לחלל, לא ישות נפרדת כמו שחשב ניוטון.

הפילוסוף j… . סדרת ה- A מתקרבת לזמן כמו רוכסן. משיכת הרוכסן מייצגת את “עכשיו.”מאחורי משיכת הרוכסן, הרוכסן קבוע, מלט במקום. . באותו אופן, הזמן נקבע בעבר וטרם נקבע בעתיד. .

סדרת B אחידה. כל הזמנים קבועים. אנו אולי לא יודעים איך העתיד, אבל הוא כבר מיושב. . . . אין שום דבר מובהק פיזית או מטאפיזית ברגע הנוכחי.

. . . אבל ההפך הוא הנכון. . .

לרגן

הזמן הוא עמדת הדרכה

הזמן חשוב מאוד עבור היסטוריונים הן במובן המופשט והן במבט מעשי. .

עבור היסטוריונים, אנו מעריכים כל העת את הדרכים בהן אנו רואים את העבר על ידי מאתגר פרשנויות ישנות יותר ובסייע להפוך את ההיסטוריה לרלוונטית יותר באמצעות פרשנויות חדשות. .

היסטוריונים חשובים לארגן את העבר בהתאם לכרונולוגיה ותאריכים ספציפיים, זמנים וכו ‘., אבל לא הייתי אומר שהעבודה הזו חשובה יותר מאיך שמבין את הזמן ומשמש על ידי פיזיקאי, אסטרונום או פילוסוף. .

לזמן אין השפעה כל כך הרבה. הדרך בה אנשים חיו, חשבו, התלבטו, דנו, נלחמו, דאגו, האמינו ונאבקו בקיומם האנושי – זה מה שחשוב לנו באמת בהבנת חיינו. הזמן עוזר לנו למקם את תושבי העבר – המחשבות והמעשים שלהם – להקשר.

. .

ליתר דיוק, הרעיון ש”זמן הוא יחסית “פירושו כי טווח הזמן בין שני אירועים יכול להיות שונה עבור משקיפים שונים, תלוי איך הם נעים ביחס לאותם אירועים.

. אנו פשוט נעים לאט מדי בעולם – איטי יותר ממהירות האור – שכן כדי להיות מורגשים, אך ישנם מצבים רבים במחקר ויישום של פיזיקה מודרנית ואסטרופיזיקה המחייבים אותנו לשים לב להבדלים אלה באופן בו אנו מדוד זמן.

“הפרדוקס התאום” הוא תרגיל מושגי ידוע בהרחבת זמן. פרדוקס זה הוא תרגיל מחשבה המדמיין שני תאומים זהים. אחד נוסע לחלל במהירויות גבוהות וחוזר למצוא את התאום שלו מזדקן יותר ממה שיש לו. .

. לווייני GPS, המסלול בגבהים של 20,000 ק”מ מעל כדור הארץ, דורשים זמן דיוק ננו -צהריים וצריך לתקן אותם להשפעה רלטיביסטית כללית זו כדי לפעול באופן אמין.

.. . .

למרות שזה לא משהו שאנחנו בהכרח שמים לב לחיי היומיום שלנו, כדי להיות כוח חזוי ותיאורי מדויק ביקום בקנה המידה הגדול ביותר, עלינו לקחת בחשבון את האינטראקציה הדינאמית בין חומר, אנרגיה, הגיאומטריה של המרחב והזמן. .

הזמן הוא משאב יקר

? זה משאב יקר ערך שנגמר מהר מדי! נראה שלעולם לא יש מספיק זמן למשימות ייעשו, לעולם לא מספיק זמן לתכנון או השתקפות. ימים, שבועות וחודשים מהירות על ידי. יש הפתגם שאומר, “הזמן טס כשאתה נהנה!”טוב, אני בטח נהנה מאוד!

אבל יש נקודת מבט נוספת על הזמן שנמצא עם נשיאות במכללה – וזה קשור לקשת הארוכה של התפתחות המכללה. למרות ש -11 השנים של נשיאותי מהוות רק חתיכה קטנה מההיסטוריה של 187 שנה של המכללה, הרגשתי אחריות גדולה על פרוסת הזמן הזו בתוחלת החיים של המכללה-כדי לבנות על עבר חזק, אבל הכי חשוב, לקביעת שלב לעתיד מזהיר.

אז מה הזמן?

. איאן קלארק—פרופסור לאנגלית, מנהל כוסית פלנטריום, ויוצר התוכנית על הזמן – אמר, “אין לי תשובה. כולנו עוסקים במושג הזמן בצורה יעילה מאוד בחיי היומיום שלנו; עם זאת, אין הגדרה אוניברסלית ורב תחומית לכך, מה שהופך אותו לנושא מצוין לתכנית פלנטריום.. חֲלַקְלַק. . . זה זז. זה רועד. . הזמן הוא תעלומה – כדאי לבחון אותו.

TICK TOK

. .

“Tick Tock” הוא לולאה בכיוון השעון המכסה דירות פואגו וחלקים של צינור שדרות האוקיאנוס. מסלול זה משוחרר כחלק מהתרחבות המדבר של Fuego של Zwift, מסלול זה מחמיא מאשר וואטופיה שטוח או הר הגעש שטוח, כאשר החלקים היחידים המפוצצים נמצאים בדירות פוגו ומחוצה לה, ומחוצה לה ממנהרת האוקיאנוס.

יסודות מסלול

אורך: 16..
גוֹבַה:
44 מ ‘(144’)
2..
מַפָּה:

.. .

.

תג הישג: 388

פוסטים קשורים

. השג את המסגרת והגלגלים החלקלקים ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך!

פוסטים קשורים


הערך את זמן הרכיבה, אם ו- TSS, תכנן את הכוח שלך ועוד!

פרופיל מסלול על ידי zwifthub – המקום לתכנן ולעקוב אחר הישגי המסלול שלך!

.. ..)

. . לאחר מכן אתה ממשיך דרך הצינור השטוח, מכה את הרמפה כלפי מעלה והחוצה ואז תולה ימינה לכיוון דירות פוגו. .

יש המון ציוני דרך במסלול זה כדי להפוך את זה למעניין חזותי ולעזור לך לשמור על המסבים שלך. . .

. !

. . .