Tiktok מציג דרך לתייג תוכן שנוצר על ידי AI – ה- verge, באמצעות AI גנוצרי ליצירת אפקטים של Tiktok | למד | בית אפקט Tiktok

0

שימוש ב- AI גנוצרי ליצירת אפקטים של Tiktok

.

.

.

19 בספטמבר 2023, 17:17 UTC | הערות

. התכונה הבחינו לראשונה על ידי משתמשים בחודש שעבר והוכרז על ידי Tiktok היום בפוסט בבלוג.

. התכונה החדשה תבקש יוצר להפעיל את תכונת התיוג כדי שהצופים יידעו מתי נוצרו סרטונים ותמונות באמצעות תוכנת AI. . ההנחיה כוללת גם תזכורת לכך שניתן היה להסיר תוכן אם לא יחשוף כי היו מעורבים בכלי AI. .

. .

בחודש מרץ שחרר טיקטוק פילטר פנים שנקרא זוהר נועז שהיה חלק יותר ובלתי נעים מאחרים לפניו, אך סירב לאשר לנו אם הוא משתמש ב- AI כדי להעביר את ההשפעה. .

. .

הרכבנו את המדריך הזה שיעזור לכם להתחיל ולנווט את עולם היצירה החדש הזה לגמרי.

?

. .

. על ידי שימוש בתוכנת טקסט לתמונות, אתה יכול להקליד משהו כמו “ציור עננים ושמיים כחולים”, ותוך מספר שניות, ה- AI יפיק יצירת אמנות חדשה.

לייצר נכסים דו מימדיים עם אפקט סטודיו נכסי הבית

כעת תוכלו לנצל . נמצא בבטא מוקדם, אתה יכול להשתמש בתפוקות למטרות רעיון.

 • .
 • .

ליצור נכס באמצעות אחת מההשפעות הללו:

 1. .
 2. .
 3. .
 4. שלח את התמונה למחשב שלך, ואז ייבא את התמונה כדי להשפיע על הבית על ידי לחיצה על + יְבוּא, נכסים לוּחַ. אתה יכול גם לגרור את התמונה לחלונית הנכסים. .

.

Dall · E 2

 1. צור חשבון ב- Dall · E 2.
 2. . .

דלה 2

 1. ברגע שיש לך תמונה שאתה מרוצה ממנה, רחף עליה, לחץ על הורד.

הורדת תמונה של DALLE2

 1. + , מהמחשב . . למידע נוסף על ייבוא ​​תמונות 2D, עיין במדריך להכנת תמונות 2D שלנו. Dall · E 2 מייצא אוטומטית ברזולוציה של 1024 × 1024, כך שלא תצטרך לשנות את גודל התמונה שלך.

יבוא מהמחשב

מידג'ורני

 1. בקר ב- Midjourney ולחץ הצטרף לבטא . (כשאתה שם, הצטרף גם לחוסר האפקט של האפקט!)
 2. עקוב אחר ההוראות ב #מתחילים כדי להתחיל לייצר תמונות. תצטרף לערוץ בוט, הקלד “/דמיין” ואז תוסיף את ההנחיה שלך לייצר ארבע תמונות.
 3. לאחר שתקבל את התמונות שלך, תוכל ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על זה שאתה מעדיף ולחץ שמור תמונה כדי להוריד אותו. “U” כפתורים לעלות אותם (הגדלת איכות התמונה) או כפתורים ליצירת וריאציות חדשות המבוססות על תמונה אחת.
 1. לְהוֹסִיף כפתור [+] , הולך ל יְבוּא, ואז לבחור בתוך ה נכסים לוּחַ. אתה יכול גם לגרור את התמונה לתוך לוּחַ. למידע נוסף על ייבוא ​​תמונות 2D, עיין במדריך להכנת תמונות 2D שלנו.

טקסט לדור תלת ממדי

כלים חדשים של AI צצים תמיד, ואם אתה משתמש בכלי אחר המייצר דגמי תלת מימד מהנחיות טקסט, עיין במדריך להכנת נכסי התלת מימד שלנו כדי לייבא את המודל שלך כדי להשפיע על הבית.

באמצעות נכסי AI עם תכונות בית

AI Generative מרחיב את מה שאתה יכול לעשות ב- Affect House ויכול לעזור לקחת את ההשפעה שלך לשלב הבא! פילוח בגדים, פילוח דיוקן, מדבקת פנים, פנים תלת מימדיות.

חולצת הדגמה של AI AI הדגמה חתול

הנחיות AI של Generative ו- Effect

לכלים ופלטפורמות אמנות יש חוקים שונים סביב השימוש. להלן מספר דברים שכדאי לזכור בעת השימוש ב- AI Generative לצורך ההשפעות שלך:

 • וודא שיש לך אישור להשתמש בתמונה שנוצרה בהשפעתך. זכור, אתה אחראי על קבלת הזכויות, הרישיונות, ההרשאות, אישורים ו/או אישורים הנחוצים לתוכן שאתה מגיש.
 • .

שמות אפקטים של AI Denerative

כדי לתמוך בחוויות אותנטיות עבור הקהילה שלנו, אנו ממליצים מאוד לכלול את המונח “AI” לשמות השפעות ה- AI שלך כאמצעי להעיד על השימוש בתוכן שנוצר על ידי AI.

עליך לעשות זאת אם אתה משתמש בכלי AI כמו יצרנית Art, Studio Asset, אפקטים גנריים, Dall · E 2 או Midjourney כדי ליצור אפקטים שיכולים לגרום לתוכן המקורי של מישהו (תמונה, וידאו או שמע) כבר לא ניתן לעין או להישען או יכול לשנות משמעותית את התוכן המקורי בדרכים הבאות:

 • ההשפעה שלך גורמת לנושא העיקרי של התוכן המקורי לעסוק בפעולות שלא ביצעו במקור, כמו ריקודים.
 • לאפקט שלך יש את הנושא העיקרי של התוכן המקורי לומר משהו שהם מעולם לא אמרו, למשל, על ידי שיבוט קול AI.
 • ההשפעה שלך משנה באופן מהותי את מראה הנושא הראשוני, למשל, דרך החלפת פנים של AI.

תרגול זה משמש למניעת התפשטות של מידע מטעה על Tiktok, מכיוון שהוא מבדיל תוכן ללא שינוי מתוכן שהועבר או שופר על ידי טכנולוגיית AI. .

 • מה זה AI Generative?
 • לייצר נכסים דו מימדיים עם אפקט סטודיו נכסי הבית
 • באמצעות אפקטים של Tiktok AI ליצירת נכסים
 • כלים AI של צד שלישי ל- AR וזרימת עבודה
  • Dall · E 2
  • מידג’ורני
  • שמות אפקטים של AI Denerative

  עורך וידיאו של AI Tiktok

  צור סרטוני Tiktok טרנדיים ללא מאמץ עם עורך הווידיאו של AI Tiktok מאת Invideo. כתוב בקלות סקריפטים וצור סרטונים עם AI בשירות שלך. שפר את הסרטונים שלך עם מבחר רחב של מעברים, אפקטים, פילטרים וגופנים, מה שמאפשר לך להחדיר את הסרטונים שלך בנגיעה של סגנון ויצירתיות, מה שהופך אותם באמת להתבלט.

  צור סרטון Tiktok עכשיו!
  אין צורך בכרטיס אשראי

  גיבור

  תוצר החודש

  חקור תבניות וידיאו של Tiktok

  צור סרטוני Tiktok טרנדיים

  סרטוני טיקטוק לקידום מכירות

  . סרטוני Tiktok לקידום מכירות יכולים לעזור לכם ללכוד ולשמור על תשומת הלב של הקהל, אך הפקת סרטוני טיקטוק טובים עם תוכן קידום מכירות בקנה מידה זה עבודה קשה עבור משווקים. יצרנית הווידיאו של AI Tiktok של Invideo כותבת את התסריט שלך, מחפשת בתכני מניות רלוונטיים, מתפצלת בסצינות שונות ומייצרת אוברול קול כמו אנושי כדי להפוך את הפקת הווידיאו לרוח.

  כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת

  מרתק של סרטוני ראווה של מוצרים

  . הצג את ההצעות שלך עם חזותיות מדהימות, מנגינות קליטות וחתכים מהירים, ומדגיש את תכונות המפתח והיתרונות שלהם. בעזרת הכלים היצירתיים של Invideo, הגבירו את הסרטונים שלכם עם שכבות טקסט, אפקטים מהפנטים ומעברים חלקים. .

  מאחורי הקלעים טיקטוקס

  השתמש בעורך הווידיאו המקוון של Invideo של Invideo, אתה יכול לחתוך קטעים ארוכים לקטעים קצרים, להוסיף כותרות ומוזיקה מרתקים כדי ליצור סרטוני BTS מרגשים של מה שקורה מאחורי דלתות סגורות. סוג זה של סרטון עוזר לבנות ציפייה, ליצור תחושת אותנטיות ולחזק את הקשר בינך לבין הקהל שלך.

  כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת

  עורך הווידיאו היחיד של Tiktok שתזדקק לו אי פעם

  בחר מתוך אוסף בלעדי של אפקטים של טקסט מעוצבים היטב, CTAs, כפתורי מדיה חברתית-כמו מנוי וכו ‘, אייקונים ואמוג’ים, עלייה נמוכה יותר, ועוד כדי לעזור לסרטוני ה- Tiktok שלך להמיר טוב יותר ולספק את המטרות שלהם.

  השתמש במעברים ואפקטים כדי להפוך את זה כמו מקצוען.

  בחר ממאות מעברים והוסף אפקטים של וידאו כמו התלקחות עדשות, בוקה טשטוש ופלאשבק ממגוון שלם של אפקטים בין סצינות ליצירת סרטוני Tiktok דינאמיים באמצעות AI.

  בחר בין 8 מ ‘+ תמונות ומדמיות של ISTOCK המשולב בתוך Invideo יחד עם ספריית שמע לסאונד ומוזיקה לאפקטים רלוונטיים.