צפו במהירות ועצבנית: טוקיו סחף | וידאו פריים, המהיר והזועם: ביקורת סרטים של טוקיו סחף | מדיה של השכל הישר

0

המהיר והזועם: טוקיו נסחף

מספר שימושים ב”ה- “,” “גיהינום” ו”כל הרוחות.”דמות יפנית קוראת לגבר שחור” קוף “ועושה צלילי שימפנזה. דמות מתהדרת בכך שהוא איש מכירות כל כך טוב שהוא “יכול היה למכור גומי לנזיר.”

המהיר ועצבני: טוקיו סחף

אלימות מייעצת לתוכן, שימוש באלכוהול, עישון, שפה עבירה, תוכן מיני שפות שמע שיח דיאלוג באנגלית דו -שיח: גבוה, אנגלית, אנגלית [תיאור שמע], דו -שיח אנגלי בוסט: מדמי כתוביות בינוניות [CC] ג’סטין לין מפיקים ניל H. מוריץ, כריס מורגן בכיכובו של לוקאס בלאק, זכרי טיי בריאן, סטודיו שד מוס יוניברסל

פורמטים אחרים

. נמכר על ידי אמזון..

ביקורות

.7 מתוך 5 כוכבים

כיצד מחושבים דירוגים? Toggle הרחב את ההרחבה

המהיר והזועם: טוקיו נסחף

סוקרי התקשורת של השכל הישר כוללים סופרים, עורכים ומומחים להתפתחות ילדים. הם מאומנים ביצירת ייעוץ הורות איכותי על בסיס שיטות עבודה מומלצות בהתפתחות הילד.

לפרק השלישי יש תאונות דרכים, אלימות וסקסיזם.

סרט PG-13 2006 90 דקות

המהיר והזועם: פוסטר סרטים סחף של טוקיו: מכוניות ספורט בצבע בהיר תחת כותרת הסרט

שוחח עם הילדים שלך על … קרא עוד

הרבה או קצת?

מה שתעשה – ולא – לחשוף בסרט הזה.

הודעות חיוביות לא קיימות

טוקיו סחף חסר את המסרים החיוביים על Fami

מודלים לחיקוי חיוביים לא נוכחים

מכוניות מירוץ לילדים בתיכון, עשן ושתייה. לְהַשְׁחִיר

ייצוגים מגוונים

למרות הובלה גברית לבנה, טוקיו סחף סטן

מכוניות מתרסקות שוב ושוב, לפעמים מדפלות, le

.

מכוניות בשפע (כולל פולקסווגן, מוסטנג, טויוטה

נבלים מעשנים סיגריות שוב ושוב (בתוספת סיגר

הוא הפרק השלישי ב מהיר ועצבני זִכָּיוֹן. יש בו המון מירוצי מכוניות והתרסקות, כולל אחד שמתהפך ומתפוצץ, והורג את הנהג (כתב ויתור המייעץ לצופים לא לנסות כאלה ..

מסרים חיוביים

חסר את המסרים החיוביים על משפחה, חברות ועבודת צוות העוברים דרך אחרים מהיר ועצבני סרטים – כאשר דמות מפתח מתה, הנרטיב לא מבלה זמן בהכרה בהקרבתו. יש לו גם הודעות רעילות: ערך הגבר מבוסס על כמה מהר הוא יכול לנהוג. סכנת חיים דרך נהיגה פזיזה שווה את הטיול בבית החולים אם זה אומר שאנשים אחרים יבחינו שאתה קיים. נשים נמשכות רק לשלטון בגבר ויחליפו שותפים בהתבסס אך ורק על מי שזכה במירוץ רחוב. נשים הן חפצים שסחרו וניצחו על ידי גברים; בנות בתיכון הן היפר-מיניות.

מודלים לחיקוי חיוביים

מכוניות מירוץ לילדים בתיכון, עשן ושתייה. . .

למרות שיש לו עופרת זכר לבן, טוקיו סחף בולט על ליהוק כמה שחקנים מזרח אסייתיים וביים על ידי האמריקני הטאיוואני ג’סטין לין. זה גם מציג דמות אהובה על מעריצים, האן, שמגלם על ידי אמריקה הקוריאנית סונג קנג. . דמות שמנה מוצאת בהילוך איטי: שלושה תלמידי תיכון מחזיקים אותו ומרססו את הבטן המתנדנדת שלו כשהדמות הראשית עוברת בלי לעשות דבר. נשים מתנגדות עמוקות (בית ספר תיכון מוצג עם יריית תחתונים, והיא מציעה את עצמה כזכיות למירוץ לרכב). עניין האהבה העיקרי-שגילמה נתילי קלי, שהוא אוסטרלי פרואני-ארגוניני-מתוארך מי שזכה במירוץ לרכב, ואין לו סוכנות משלה. נשים יפניות הולכות סטריאוטיפים: הראשון המוצג יש שיער מעוצב וממהר מדירה של גבר לבן, ומשמע שהיא עובדת מין. השאר הם נוף מוגבל, עם נשים לבושות בסגנון “Gyaru” מתקופת Aughts (אבל Skimpier). שתי נשים מתנשקות במסיבה; במקום להיות סצנה מוזרה, היא מיועדת בבירור לצופה גברי ישר. (הדמות הראשית נעצרת ברצועותיו כדי לצפות בהן.)

? הצע עדכון.

אלימות וצמצנות

מכוניות מתרסקות שוב ושוב, לפעמים מדפלות, מה שמוביל לשלושה בני נוער שיגיעו לבית החולים (ללא פציעות מתמשכות) ו- (התראת ספוילר. דמויות מכות זו את זו, מה שמוביל לפרצופים חבולים, גופות מקומטות, פיות עקובות מדם.

האם ידעת שאתה יכול לסמן תוכן iffy? התאם את גבולות האלימות והצמצום במדריך הבידור של ילדכם.

סקס, רומנטיקה ועירום

. נער אחד מוצג עם יריית תחתונים. נערה אחרת מורידה את החזייה שלה (תוך כדי שמירת חולצה) וזורקת אותה כדי להתחיל מירוץ. . . תווים מפלרטטים ותאריך. .

? התאם את גבולות הסקס, הרומנטיקה והעירום במדריך הבידור של הילד שלך. התחל קרוב

מספר שימושים ב”ה- “,” “גיהינום” ו”כל הרוחות.”דמות יפנית קוראת לגבר שחור” קוף “ועושה צלילי שימפנזה. דמות מתהדרת בכך שהוא איש מכירות כל כך טוב שהוא “יכול היה למכור גומי לנזיר.”

האם ידעת שאתה יכול לסמן תוכן iffy? .

מכוניות בשפע (כולל פולקסווגן, מוסטנג, טויוטה, מכוניות רעלות וצמיגי טויו), רוטב טבסקו, שלטי חוצות ניאון בטוקיו (Sanyo, KFC, מקדונלד’ס, סיטיבנק, איל פרימו), iPod, Snickers.

שתייה, סמים ועישון

.

האם ידעת שאתה יכול לסמן תוכן iffy? . התחל קרוב

הורים צריכים לדעת

הורים צריכים לדעת שהבמאי ג’סטין לין הוא הפרק השלישי ב מהיר ועצבני זִכָּיוֹן. יש בו המון מירוצי מכוניות והתרסקות, כולל אחד שמתהפך ומתפוצץ, והורג את הנהג (הצהרת אחריות המייעצת לצופים שלא לנסות טריקים כאלה בבית מגיעים בסוף הסרט). בני נוער נלחמים עד שהם חבולים ועקובים מדם; גנגסטרים של יאקוזה מאיימים איומים עם אקדחים (אך אין ירי). . ילדי תיכון מעשנים סיגריות ושותים; הנבל הבוגר מעשן סיגר. השפה כוללת את “S- T”, “גיהינום” ו”כל הרכבה.”בסצנה אחת, דמות שחורה נקראת” קוף “על ידי דמות יפנית שממשיכה להשמיע רעשי שימפנזים. בסך הכל, הסרט אכן בולט שהוא סרט פעולה גדול בתקציב עם צוות שחקנים גדול של שחקנים מזרח אסייתיים ובמאי אמריקני טייוואני, אך הסתמכותו על עופרת גברית לבנה, מסרים סקסיסטיים, סטריאוטיפים על נשים יפניות וסצנה שומנית עשה טוקיו סחף . יש גם פחות דגש על משפחה או עבודת צוות מאשר באחרים מהיר ועצבני סרטים. כדי להישאר בלולאה על סרטים נוספים כאלה, אתה יכול להירשם להודעות דוא”ל של סרטים משפחתיים שבועיים.