כל מערכות השריון, בונוסים מערכים, מיקומים בזלדה: דמעות הממלכה – מצולע, שריון | זלדה דמעות של הממלכה וויקי

0

Contents

. ב נשימת הטבע, ניתן היה לשנות את צבע רוב חתיכות השריון על ידי ביקור בחנות הצבעים בכפר האטנו. קישור יצטרך להביא 20 רופי וחמישה חומרים שתואמים צבע מסוים, והסוחר בחנות היה צבוע את כל השריון המצויד בצבע הרצוי.

כל מערכות השריון, המיקומים והבונוסים הקבועים בזלדה: דמעות הממלכה

ארי נוטיס (הוא/אותו) הוא עורך מדריכים במצוליגון, שם הוא כותב, עריכה ומאמרים מכוונים לשירותים על המשחקים הגדולים ביותר. בעבר עבד בקוטאקו.

מתגאה בסגנון הכי מסוגנן ערכות שריון וארון בגדים פורח בכל משחק זלדה עדיין. בעוד שרשימת ההישגים של לינק היא ארוכה – מושיע היירולה, ווינקשר מגנון, מענה של קורוקס – פריט אחד על הרזומה מתעלם לעתים קרובות:. דמעות הממלכה.

ללא כלום. עם הזמן, תבנה ארון בגדים כדי להתחרות בארון האופנה של GQ Hyrule (הכל נובע מכבדי המוקרים של עיתון התלתן המזל, אבל אין סיכוי שלמאמר יש את דולרי המודעות לתמיכה בקטע סגנון). אבל איך מוצאים את כל מערכות השריון? זלדה: דמעות הממלכה.

לבישת חתיכה אחת של סט שריון בדרך כלל מעניקה אפקט, אך על ידי שדרוג כל שלושת החלקים לרמה 2 בפיה נהדרת ולבישת כל שלושת החלקים המשודרגים בבת אחת, תקבלו תוספת קבע בונוס – לעיתים קרובות מהסוג שהופך את כל השריון לשווה למקום הראשון למצוא מלכתחילה. להלן רשימה של כל ערכות השריון דמעות הממלכה .

ערכות שריון של טוטק, בונוסים סט ומיקומים

סט שריון השפעה
קבע בונוס
הִתעוֹרְרוּת אף אחד
בַּרבָּרִי מגביר את ההתקפה מצמצם עלות סיבולת התקפה טעונה מצא סביב Hyrule
מגביר את ההתקפה (במהלך סערות בלבד)
מצא סביב Hyrule
אפל אף אחד קנו מפסלי מציאה
עומקים התנגדות לקשריות קנו מפסלי מציאה
עמיד לחום התנגדות הלם קנו בעיירה גרודו
גַחֶלֶת מגביר את ההתקפה (במזג אוויר חם בלבד) משפר התקפות טעונות (במזג אוויר חם בלבד) מצא סביב Hyrule
רוח רעה מגדיל את התגנבות אויבי גבעול לא תוקפים אותך
אלוהות קשה מגביר את ההתקפה אחד האוצרות של מיסקו
חסינות לאש חֲסִין אֵשׁ
צפרדע להחליק התנגדות (בעת טיפוס) משימות גזטה של ​​תלתן מזל שלם
כְּוִיַת קוֹר מצא סביב Hyrule
לִדאוֹת משפר את השליטה האווירית אין נזק לסתיו, בו-יאה
גיבור אף אחד מגביר את ההתקפה
היליאן אף אחד אף אחד קנו בנחיתה של תצפית
אתה זוהר גם צעדים שלך זוהרים מצא במעמקים
מִיסטִי ריפוד רופי אף אחד סחר אבני חן לבובול לקולטין
דִמיוֹנִי אף אחד
קוֹרֵן אף אחד אויבי גבעול לא תוקפים אותך קנו בכפר Kakariko
התנגדות הלם חסין ברק מצא סביב Hyrule
שָׁמַיִם אף אחד מגביר את ההתקפה מצא במעמקים
התנגדות קרה קפואים מוגנים קנו בכפר ריטו
אף אחד
מגדיל את התגנבות מגביר את מהירות התנועה בלילה קנו בכפר Kakariko
זְמַן אף אחד אף אחד
אף אחד אף אחד אחד האוצרות של מיסקו
אף אחד מצא במעמקים
רוּחַ אף אחד מגביר את ההתקפה
ייגה מגדיל את התגנבות תחפושת של שבט יגה
זונה מפחית את צריכת האנרגיה של מכשירי זונאי טעינה מהירה יותר של זונאי
מגביר את מהירות השחייה מצא את התחום של זורה

כולל חתיכות שריון שאינן חלק משום סט-כמו העורות של אלוף ישר מתוך 2017-אך אנו מתמקדים אך ורק במערכות שריון שלמות כאן. . עיין במדריך שלנו דמעות הממלכה Amiibo תגמול כדי לראות אילו ערכות אתה יכול לקבל על ידי דילוג על העבודה העמוסה.

היכן ניתן למצוא את כל מערכות השריון בזלדה: דמעות הממלכה

מאורגן אלפביתי, הנה כל שריון שנמצא ב דמעות הממלכה, . במידת הצורך, סיפקנו קישורים למדריכים בודדים שיראו לך בדיוק כיצד להשיג כל קבוצה.

שריון מתעורר

לינק לובש את השריון המתעורר בשדה בדמעות זלדה של הממלכה

אל תתנו לערכת השריון הזו ללכת לראשכם. שריון מתעורר נראה מצחיק ונחשב כסט-משחק מאוחר, אבל אין לו שום דבר מיוחד מבחינת סטטיסטיקות או הטבות. . אתה יכול לקבל את הסט המלא על ידי השלמת שלוש משימות הקשורות לאוצרות של Misko. .

קישור מופיע בעמדה חשיבה תוך כדי לובש את השריון הברברי בזלדה: דמעות הממלכה

מחפש יתרון בלחימה? לובש את שריון ברברי תגביר באופן משמעותי את ההתקפה שלך (בנקודה אחת לחתיכה מצוידת, עוד לפני ששדרגת אותה). עם זאת, למרבה הצער, מסכה את הרעמה המפוארת של קישור. מציאת השריון דורשת סלונקינג, שכן הראש, החזה והרגליים שלו תלויים בשלוש מערות שונות סביב Hyrule. המדריך שלנו למציאת השריון הברברי מראה לך את המיקומים לכל חתיכת הסט.

שריון טעון

ה שריון טעון . כאשר הוא מסתער, כוח ההתקפה שלך מוגבר (מועיל כאשר אינך יכול להשתמש בנשק פלדה חזק יותר ונצטרך להסתמך על עץ חלש יותר בדרך כלל). אתה לא יכול להשיג את השריון הטעון עד שתסיים נתח מוצק של הסיפור המרכזי, אבל הוא נמצא סביב אגם דרקוזו. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון הטעון מראה לך את המיקומים עבור כל חתיכת הסט.

טיפוס על שריון ציוד

קישור עומד אבוד במחשבה מול המצלמה תוך כדי ללבוש את השריון המטפס שנקבע בזלדה: דמעות הממלכה

דמעות הממלכה מאשר קנה מידה של צוק בקצב קרחוני, אזל מהסיבולת, נופל לבסיס ונאלץ לחזור על כל התהליך. ה נותן לך הזדמנות לעשות את מיטב אלכס הונולד סולו בחינם רוֹשֶׁם. . גם כיסוי ראש מגניב. בדומה לשריון הברברי, שריון הטיפוס ממוקם גם בשלוש מערות שונות סביב Hyrule. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון המטפס מראה לך את המיקומים לכל חתיכת הסט.

ה שריון כהה זה סוג של חבל: זה בקלות השריון הכי מגניב למראה שנקבע על ידי קילומטר, אבל ההטבות שלו מיותרות (אתה יכול להשיג את בונוס ההתגנבות שלו מהשריון התגנבות הרבה יותר טוב) ואינך יכול לשדרג את סטטיסטיקות ההגנה שלה על פיות נהדרות. .

עומק שריון

קישור עומד בשריון העומק, שהוא בד כהה עם מכסה המנוע המחודד, בבכי הממלכה

ה עומק שריון מעניק התנגדות לקשריות, ומקלה את אחד החלקים המעצבנים ביותר של . (זה יהיה קודר.. כמו השריון האפל, אתה יכול לקנות את השריון של העומק בפסלי Bargainer. שלא כמו השריון האפל, אנחנו ממליץ על זה.

שריון וו מדברי

לינק לובש את השריון המדבר כשהוא עומד במדבר ביום שמש בזלדה דמעות של הממלכה

שריון וו מדברי . כל יצירה בודדת מעניקה עמידות לחום. . ! אתה יכול לקנות חלק מהשריון הזה בעיר גרודו, ולמצוא את השאר בקרבת מקום. .

קישור עומד עם תנוחת חשיבה לובשת את שריון האמבר המלא שנקבע בזלדה: דמעות של הממלכה. ההנעה מעניקה לו קרניים מפותלות ושיער ארוך

עם קרניו וטוניקה זורמת, שריון אמבר הוא בקלות אחד ממערכות השריון המסוגננות ביותר ב דמעות הממלכה. עם זאת, מבחינה פונקציונלית זה נסיבותי. כאשר הוא מצויד, זה מוסיף אפקט של סיבוב אש על ההתקפות שלך-אך רק אם אתה נמצא בסביבה גבוהה בטמפרטורה גבוהה. . .

שריון רוח מרושע

קישור לובש את שריון הרוח הרע בזלדה דמעות של הממלכה

כמו השריון הקורן, ה שריון רוח מרושע מונע את סקאל – אלה הם גמיני השלד – מהתקוף אותך. זה כנראה בגלל שאתה כבר נראה מת כשאתה לובש את זה. אתה יכול למצוא כל חתיכה מהסט הזה בשלישיית המבוכים של לומיי מסביב (ומעלה. ומתחת. ) Hyrule. המדריך שלנו כיצד להשיג את שריון הרוח הרשע מראה לך את המיקומים לכל חתיכת הסט.

שריון אלוהות קשה

קישור תנוחות תוך כדי ללבוש את סט השריון של אלוהות קשה ומפעיל את חרב האלוהות העזה במערת החזה של מיסקו באגדת זלדה: דמעות הממלכה

ה שריון אלוהות קשה הוא יותר מסתם הומאז ‘ל האגדה של זלדה: המסכה של מיורלה (אם כי, כן, זה זה). כאשר הוא מצויד, זה גם מגביר את ההתקפה שלך, מגביר את ההגנה שלך בכמות לא מעוצבת, וגורם לך להראות ממש ממש מפחיד. קבלת שריון האלוהות הקשה הוא אחד מציד השריון המסובך יותר דמעות הממלכה, קשור כפי שהוא למסע צדדי. המדריך שלנו כיצד להשיג את שריון האלוהות העזה מראה לך את המיקומים לכל חלק מהסט, ואת החרב הנלווית החזקה בצורה מהומה.

שריון Blamebreaker

לינק לובש את שריון Blamebreaker כשהוא עומד מתחת לאורות נצנוץ בדמעות זלדה של הממלכה

ה שריון Blamebreaker נראה מגוחך (החוקרים של פראי חיצוני נקרא ורוצה את חליפות החלל שלהם בחזרה) אך הוא המפתח לבחינת הסביבות החמות ביותר של Hyrule. כל חתיכת השריון משפרת את ההתנגדות שלך לאש. התפיסה? זה יקר להפליא. התחל לחסוך עכשיו! .

שריון צפרדע

אגדת זלדה: דמעות של קישור הממלכה לובשת את סט השריון הצפרדע ומטפס על סלע בגשם

אל תקרא לזה “שריון הצפרדע” – לא לא, זה שריון צפרדע. לבישת הסט בשם מצחיק זה תעזור לכם לטפס במהלך סופות גשם, מכיוון שאינכם יכולים לקנה מידה משטחים אנכיים כשגשם גשם. שפר את זה, ולא תחליק בכלל. עבור חסרי הסבלנות, השריון הצפרופי הוא המפתח. אתה יכול להשיג את השריון הצפרדוני על ידי השלמת “תצפיות נסיכה פוטנציאליות!”משימות צדדיות. המדריך שלנו על קבלת השריון הצפרופי מראה לך מה תצטרך כדי לזכות בכל יצירה.

שריון כפור

קישור תנוחות ומצביעות על חיוך על פניו לובשות את השריון המלא של כביש הכפור המוגדר בזלדה: דמעות הממלכה

ה שריון כפור הוא בן הדוד הקריר יותר של שריון האבר, לא מנוע משחק. זה מחייב את ההתקפות שלך באפקט כפור-אבל רק כשאתה בסביבה בטמפרטורה נמוכה. דבר אחד שלא הגיוני במראה הזה: אם זה אמור ללבוש באקלים תת-אפס, איפה השרוולים? השריון של Frostbite חולק דבר נוסף המשותף לשריון האבר: הוא נמצא גם בחבורה של מערות בפינות שונות של Hyrule. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון של Frostbite מראה לך את המיקומים עבור כל חתיכת הסט.

שריון גלישה

קישור צניחים חופשיים לובשים את שריון הגלישה שנקבע בזלדה: דמעות הממלכה

ה שריון גלישה הוא ככל הנראה מערך השריון המועיל ביותר בזמן שאתה מתאקל דמעות הממלכה. כל חתיכה משפרת את יכולת התמרון שלך באוויר. לובש את כל הסט, בינתיים, מחס לחלוטין את כל הנזק הנפילה. לאלו מכם שמבלבלים את הצלילה-לא-א-לייק מהועלת באינץ ‘אחד בכל פעם (אני אשם באופן אישי כמואשם), זה חיוני. בשריון הגלישה מתאים להטבות שלו, נמצא באיי השמיים, ומחייב אותך להשלים סדרה של אתגרי מעבר אמצע אוויר כדי להשיג את כל הערכה. המדריך שלנו כיצד להשיג את שריון הגלישה מראה לך את המיקומים עבור כל חתיכת הסט.

גיבור שריון

לינק לובש את שריון הגיבור במערה בדמעות זלדה של הממלכה

ה גיבור שריון לא עושה הרבה מעבר לגרום לקישור להיראות יותר כמו קישור ממשחקים קודמים. עם זאת, אם אתה לובש את שלושת היצירות, תקבל בונוס קבוע שמגדיל את ההתקפה שלך. מציאת שריון הגיבור דורש גם סיסמה דרך העומקים. המדריך שלנו כיצד להשיג את שריון הגיבור מראה לך את המיקומים עבור כל חתיכת הסט.

השריון של היליאן

קישור לובש את השריון ההיליאני שנקבע באגדת זלדה: דמעות הממלכה. הסט מככב טוניקה שיש בה מבטאים אדומים וירוקים, וחגורות עור. הוא לובש עם זה מכנסי בז 'בסיסיים. הוא נראה חמוד!

ה השריון של היליאן הוא אחד הקבוצות הבסיסיות יותר ב דמעות הממלכה (אין לה הטבות מיוחדות ולא הרבה בדרך של ההגנה). . המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון ההיליאני מראה לך כיצד להשיג את כל החלקים של הסט.

השריון של הכורה

אגדת זלדה: דמעות של קישור הממלכה לובשת את סט השריון של הכורה המלא

אם אתה מתכוון לחקור את העומקים, השריון של הכורה – מה שגורם לך להאיר, להאיר את הסביבה שלך – הוא החבר הכי טוב שלך. לרוע המזל, כדי להשיג את השריון של הכורה, אתה צריך להסתכן ולחקור את העומקים – כל חתיכת חתיכה שם למטה. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון של הכורה מראה לך את המיקומים לכל חתיכת הסט.

שריון מיסטי

קישור בשריון המיסטי, שנראה כמו צבי סאטורי כחול, ליד קולטין בזלדה: דמעות הממלכה

ה שריון מיסטי הוא הימור – תרתי משמע. על ידי לבישת הסט הזה, אתה מהמר על כישורי הלחימה שלך. במקום לאבד בריאות, בכל פעם שתפגע, תאבד רופי. אתה לא יכול לשדרג אותו, ואין לו בונוס מוגדר. אתה יכול לקנות את השריון המיסטי מהקולטין בתמורה לאבני חן בובול. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון המיסטי יכול לפרט כמה תבזבז על כל הסט השריון.

שריון פנטום

קישור עומד על אי שמיים לובש את שריון הפנטום בלילה, עם הירח ממש לידו בזלדה: דמעות הממלכה

ה שריון פנטום ניתן לטעון כי השריון החזק ביותר במשחק. כל יצירה מגיעה עם סטטוס בסיס של +8 הגנה (בהשוואה להגנת +3 הסטנדרטית שתמצאו ברוב הסטים). וזה מגביר את ההתקפה שלך, וכן גורם לך להראות כמו מפלצת סיוט מפחיד שטן. אתה יכול למצוא את שריון הפנטום במערות סביב Hyrule. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון הפנטום מראה לך את המיקומים עבור כל חתיכת הסט.

שריון קורן

קישור לובש את השריון הקורן שנקבע בזלדה: דמעות הממלכה

כמו שריון הרוח הרע, ה שריון קורן מגן עליך מפני סקאל. כמו כן, אתה יכול למעשה לשדרג את זה. אתה יכול לקנות את השריון הקורן בכפר קאקריקו, אבל זה מגיע עם מחיר מדבקה תלול להפליא. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון הקורן מראה לך כיצד להפחית את עלותו באופן משמעותי.

שריון השומר המלכותי

לינק לובש את השריון המלכותי שומר שנקבע בדמעות זלדה של הממלכה

ה שריון השומר המלכותי אולי נראה משעמם (זה לא מציע אפקטים מיוחדים), אבל זה מסוגנן! וכיוון שהוא נגיש די מוקדם דמעות הממלכה, אין סיבה טובה שזה לא יהיה בין מערכות השריון הראשונות שתמצאו. השריון של השומר המלכותי ממוקם בנוחות כולו בתוך טירת Hyrule, ממש צפונית לנחיתה של תצפית. המדריך שלנו כיצד להשיג את שריון השומר המלכותי מראה לך את המיקומים עבור כל חתיכת הסט.

שריון גומי

קישור סלעים את שריון הגומי שנקבע מול מגדל Skyview בדמעות זלדה של הממלכה

ה שריון גומי עושה רק דבר אחד אבל עושה את זה בצורה מזעזעת. כל יצירה מגבירה את ההתנגדות שלך להתקפות אלמנטיות תאורת – די חובה למאבק בהמות שנלחמות בחשמל, כמו הרעם המפחיד Gleeok. עם זאת, תיראה כאילו אתה עומד לצלול צלילה. שריון הגומי הוא עוד מערך שריון שעבורו הוחלפו החלקים במערות שונות סביב Hyrule. המדריך שלנו כיצד להשיג את שריון הגומי מראה לך היכן למצוא כל חתיכת הסט.

שריון שמיים

קישור לובש את שריון השמיים כשהוא עומד בעשב בדמעות זלדה של הממלכה

ה שריון שמיים הוא מערך שריון נוסף שמעניק לקישור מראה קלאסי – במקרה זה, האשכולות מ חרב שמיים. אתה יכול למצוא את כל שלושת החלקים של הסט הזה על ידי עטיפת העומקים. המדריך שלנו על קבלת שריון השמיים מראה לך את המיקומים עבור כל חתיכת הסט.

שריון שלג

לינק חושב בתוקף על קניית השריון של SnowQuill בזלדה דמעות של הממלכה

ה שריון שלג בלתי מנוצח מבחינת נאבקת הקור, אבל זה יעלה לך 2,150 רופי מגניבים. אתה יכול לקנות את השריון של Snowquill בכפר ריטו. או שהמדריך שלנו כיצד לקבל התנגדות קרה יכול לחסוך לך המון מטבע.

השריון של חייל

לינק לובש את השריון של החייל כשהוא עומד ליד עץ ביום שמש

בטח, השריון של סולידר סט גורם לך להיראות ממש כמו כל חבר בדרגה וקובץ של Hyrule (משעמם. ), אבל יכולות ההגנה שלה אינן מה להתעטש – במיוחד במשחק המוקדם. עם זאת, זה לא מגיע עם הטבות מיוחדות. מערך השריון של החייל נמצא לגמרי תחת טירת Hyrule, ולכן יכול להביא אותו לאותה טרק כמו הציד שלך לשריון השומר המלכותי. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון של החייל מראה לך את המיקומים לכל חתיכת הסט.

שריון התגנבות

שריון התגנבות בזלדה: דמעות הממלכה

ה שריון התגנבות הוא אחד מערכות השריון הטובות ביותר למשחק המוקדם מסיבה אחת טובה: זה מחזיק אותך בחיים. . והמסכה הזו מופיעה בהתאם להמלצות קוביד. אתה יכול לקנות את השריון ההתגנבות בכפר קאקריקו, אבל זה יקר לצחוק. המדריך שלנו כיצד להשיג את שריון התגנבות מראה לך איך להפוך אותו ליקר מעט פחות.

שריון זמן

קישור תנוחות, מרים את ידו השמאלית וחייך ביער קורוק תוך כדי ללבוש את השריון הזמן שנקבע בזלדה: דמעות הממלכה

. ה שריון זמן, הדמיון חזק לטוניקה הירוקה האייקונית של לינק אגדת זלדה: אוקרינה של הזמן וכן סופר סמאש ברוס., הוא מעט יותר מפריט אספן במשחק. דומה לדירוג השריון למערכות שריון אחרות המוקדמות, אין לה הטבות מיוחדות. אבל בנאדם, איזה מסתכל. אתה יכול למצוא את השריון הזמן שנקבע על ידי בחינת העומקים. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון הזמן מראה לך את המיקומים עבור כל חתיכת הסט.

השריון של טינגל

האגדה של זלדה: דמעות של קישור הממלכה ונראית מתמוטטת בתלבושת העקצוץ עומדת במזרקת פיות נהדרת

אין לנו מילים כי איננו זקוקים למילים. אם אתה רוצה את שריון עקצוץ, המדריך שלנו כיצד להשיג את התלבושת של טינגל מראה לך את המיקומים עבור כל חלק מהסט.

שריון דמדומים

לינק לובש את שריון הדמדומים כשהוא עומד בשדה בזלדה דמעות של הממלכה

ה שריון דמדומים הוא מערך שריון נוסף המעניק לינק מראה קלאסי – במקרה זה, שמזכיר נסיכת הדמדומים. זה לא מעניק אפקטים מיוחדים, אלא אם כן אתה לובש את כל הסט, ובמקרה זה תגביר את ההתקפה שלך. אתה יכול למצוא את השריון הדמדומים על ידי סריקת העומקים (ונלחם במלך גליוק). המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון הדמדומים מראה לך את המיקומים לכל חתיכת הסט.

שריון פראי

קישור בטוניקה ירוקה בשריון הבר מהנשימה של ההליכה הפראית ביער קורוק, אך בבכי הממלכה

הפרס על השלמת כל מקדש ב נשימת הטבע חוזר פנימה דמעות הממלכה, וזה לא מחייב אותך להשלים עשרות תאי פאזל בגודל נשיכה. כן ה שריון פראי מחזיר, באופן מוקדם מדי מוקדם מדי בכדי לקבל את הטיפול “הקלאסי” (ללא השפעות, בונוס מוגדר התקפה). תוכלו למצוא את השריון הפרוע על ידי סריקת העומקים. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון הפראי מראה לך את המיקומים לכל חתיכת הסט.

שריון רוח

קישור לובש את שריון הרוח בדמעות זלדה של הממלכה

של מערכות “המראה הקלאסי”, שריון רוח הוא ההשראה ביותר: הוא שואב מ Wind Waker, פסגת סדרת האגדה של זלדה. (Wind Waker עצמו אינו כלול.. תוכלו למצוא את שריון הרוח במערות שונות סביב Hyrule. .

שריון יגה

קישור תנוחות לצד חזה ראש לובש את השריון של הייגה שנקבע בזלדה: דמעות הממלכה

לַחֲכוֹת. לאן קישור היה הולך?! ה שריון שבט יגה מגדיל את התגנבות שלך. באופן חיוני יותר, זה גם מאפשר לך להתמזג, ללא שם. בנוסף יש לה מסכה מתוקה. כדי לקבל את הסט הזה, תצטרך למצוא ולהביס סדרה של חברי שבט יגה ברחבי Hyrule. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון של יגה מראה לך את המיקומים עבור כל חתיכת הסט.

שריון זוניט

קישור עומד בגאווה לובש את השריון הזונה תוך שהוא מכוון כלפי מעלה בזלדה: דמעות הממלכהה שריון זוניט הוא בין הקשים ביותר למצוא במשחק, אבל ההטבה המתקבלת שווה את זה: זה מצמצם כמה תא אנרגיה נצרך על ידי השימוש במכשירי זונאי. הביאו את מכונות המוות האולטרה -אולטרה -אדומות ביותר. תוכלו למצוא את השריון הזונה באיי השמיים. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון הזונה מוביל אותך דרך הפאזלים השונים הקשורים למציאת סט זה. קישור לובש את סט השריון המלא של זורה ונראה שמח מאוד על זה באגדת זלדה: דמעות הממלכה

זורה שריון

איכשהו, זורה שריון – מה שמגדיל את מהירות השחייה שלך ומאפשר לך לשחות לְמַעלָה מפלים – נראים פחות כמו בגד ים מאשר שריון הגומי. תקבל את זה (או לפחות להתחיל את הציד כדי להשיג אותו) במהלך המסע “סידון של הזורה” של הסיפור המרכזי ב דמעות הממלכה. המדריך שלנו כיצד להשיג את השריון זורה מראה לך את המיקומים עבור כל חתיכת הסט.

שריון | זלדה דמעות של הממלכה וויקי

שִׁריוֹן ב זלדה: דמעות הממלכה . ערכות שריון של טוטק מחולקים לשלוש קטגוריות שונות, כלומר HELMS, שריון חזה ושריון רגליים. משחק זה כולל גם ערכות שריון שונות במשחק כמו גם את הסטטיסטיקה שלהם ואת האופן בו תוכלו להשיג אותם. דף זה מכסה רשימה של כולם זלדה: דמעות הממלכה.

תכונות שריון בזלדה: דמעות הממלכה

לכל חתיכת שריון בבכי הממלכה יש כמה תכונות שקובעות את יעילותן במצבים הן בתוך הקרב ומחוצה לו. נמצא בפינה השמאלית התחתונה של כל אייקון שריון הוא זה . זֶה דירוג הגנה קובע כמה נזק חתיכת השריון יכולה להקל; ככל שה- דירוג הגנה, ככל שההפחתה גבוהה יותר.

דמעות מסך שריון של מדריך הוויקי הממלכה 600 פיקסלים

מלבד דירוג ההגנה, כמה חתיכות שריון מספקות יתרונות מיוחדים המצוינים על ידי אייקון בפינה השמאלית העליונה של אייקוןו.

 • התנגדות קרה – מגן על קישור מפני אקלים קר
 • שומר להבה – מגן על צורת קישור אקלים חרוך
 • התקפה – מגדילה את כוח ההתקפה
 • התגנבות – מקשה על קישור לגלות בזמן התגנבות
 • לטפס במהירות – מגביר את מהירות הטיפוס
 • שחייה במהירות – מגדיל את מהירות השחייה

בניגוד לנשק, לחתיכות שריון אין עמידות וניתן ללבוש אותם ללא הגבלת זמן.

זלדה: סטים של שריון טוטק ובונוסים סט

ניתן לקבץ חתיכות שריון בבכי הממלכה לאחת משלוש קטגוריות על סמך היכן הן מצוידות – ראש, חזה ורגליים. כמה חתיכות שריון עשויות להיווצר סט כאשר הוא נשחק זה לזה, ומעניקים לקישור נכסים נוספים שאינם קיימים על חלקים בודדים כמו התקפה או חסין אש. ניתן לזהות בקלות חתיכות מאותו מערך שריון על ידי שמם (i.ה. קסדה עתיקה, קויראס עתיקה וגריבס קדומים) ובאופן כללי חולקים את אותו סטיילינג אסתטי, דירוג הגנה ואפקטים מיוחדים.

דמעות של צביעת שריון הממלכה

מכונאי שסביר להניח שיחזירו הוא צביעת שריון. ב נשימת הטבע, ניתן היה לשנות את צבע רוב חתיכות השריון על ידי ביקור בחנות הצבעים בכפר האטנו. קישור יצטרך להביא 20 רופי וחמישה חומרים שתואמים צבע מסוים, והסוחר בחנות היה צבוע את כל השריון המצויד בצבע הרצוי.

קטע זה יעודכן שוב ידוע על צביעת שריון בבכי הממלכה.

שדרוג שריון בבכי הממלכה

ב נשימת הטבע, ניתן לשדרג את השריון על ידי לקיחתם למזרקת פיות נהדרת. היה צריך לשלם לכל פיה גדולה כמות מוגדרת של רופי לפני שהם מספקים את שירותי השדרוג שלהם, לאחר מכן השחקנים יוכלו לשדרג את השריון שלהם בתמורה לחומרים ספציפיים. ניתן לשדרג חתיכות שריון עד לכל היותר 4 פעמים, כאשר כל שדרוג גדל דירוג ההגנה שלו.

צפו מדמעות של הממלכה שיכללו מכונאי שדרוג דומה. קטע זה יעודכן שוב ידוע על שדרוג שריון בבכי הממלכה.

זלדה דמעות של שריון הממלכה

. לחלקם יש יכולות והתנגדות ספציפית שתצטרך לחקור בבטחה אזורים מסוימים, ואילו בפעמים אחרות תרצה הגנה רבה ככל האפשר מפני התקפות אויב. וכמובן, אם אתה נכנס לשדרוג שריון בזלדה דמעות של הממלכה, חלק מהסטים קלים יותר לשדרוג מאחרים.

עם זאת בחשבון, אצרנו רשימה של מערכות השריון הטובות ביותר בדמעות זלדה של הממלכה, איפה הם נמצאים, מה הם עושים ולמה הם שווה להשיג. אם אתה רוצה לצעוד בסטייל, הנה לאן להתחיל לחפש.

אין אף אחד השריון הטוב ביותר שנקבע בדמעות של זלדה של הממלכה, מכיוון שתלבושות שונות יאפשרו חובבים שונים שיועילו בזמנים שונים. . עם כל אלה במלאי שלך, אתה תהיה מוכן לכל דבר. שים לב שחצים כלפי מטה על המפה שלמעלה מייצגים שאתה צריך ללכת למעמקים באזור המסומן, ולחצים כלפי מעלה לשמיים.

 1. עורי האלופה (פלג גוף עליון): הגנה גבוהה.
 2. ציוד טיפוס (סט): .
 3. סרט ראש מדברי (ראש): מגביר את התנגדות החום.
 4. מסכת אלוהות קשה (ראש): מגביר את ההתקפה.
 5. שריון Blamebreaker (SET): הגהת להבה.
 6. המסכה של מיורלה (ראש): מגדיל את התגנבות.
 7. הקסדה של מידנה (ראש): מגביר את התנגדות הקדרות, הגנה גבוהה.
 8. שריון שלג (סט): מגביר את ההתנגדות הקרה.
 9. זורה שריון (פלג גוף עליון): מאפשר לקישור לשחות מפלים.
 10. היבט של גיבור עתיק (קטע גוף מלא): ההגנה הטובה ביותר כאשר משודרגים לחלוטין

אתה יכול לגלול מטה או להשתמש בתגים בצד כדי למצוא פרטים נוספים כיצד להשיג את השריון הזה, או לגלות מדוע זה כל כך טוב! אחרת יש כמה דברים שכדאי לזכור: כשמדובר בשריון הטוב ביותר בזלדה דמעות של הממלכה, הדבר הראשון שיש לשים לב הוא שאתה לא תמיד צריך את התלבושת המלאה. השריון מתפרק לשלוש קטגוריות במשחק הזה, תלוי אם אתה לובש אותו על פלג גוף עליון, ראש או רגליים. יש שריון כלשהו במערכות של שלוש המכסות את כל חלקי הגוף, ואילו שריון אחר ייחודי לחלק יחיד בגוף (כמו הרבה קסדות ייחודיות). עם זאת, כאשר קיימים ערכים, יש לעתים קרובות בונוס שמגיע עם לבישת ההרכב המלא, אפילו יותר מהטבות האישיות שניתנות על ידי כל יצירה.

למרות זאת, ללבוש סט מלא זה לא תמיד רעיון נהדר – אין צורך ללבוש את השריון המלא של SnowQuill כדי להילחם בקור, למשל, אם הוא רק מעט קריר וחתיכת לבוש יחידה תשמור על קישור חום. עדיף פשוט ללבוש את היצירה הזו ולהניח שריון אחר עם הטבות שונות בשני המשבצות האחרות.

כמובן שזו עצה עבור אלה בשלבי המשחק באמצע המאוחרים שמצדים את השריון הטוב ביותר בטוטק. למי שמתחיל בקטעים המוקדמים של ההדרכה, הדף שלנו כיצד להשיג בגדים וחולצה בזלדה דמעות של הממלכה עשוי להיות יותר מה שאתה מחפש.

איך להגיע: . . ברגע ששניהם מוארים, הכס יעבור לחשוף חזה עם עורות האלופה בפנים.

למה כדאי להשיג: . .

דמעות זלדה של הממלכה השריון הטוב ביותר: ציוד טיפוס

בניגוד להצעות השריון הטובות ביותר של TOTK ברשימה זו, אנו ממליצים להשיג את הסט המלא של ציוד טיפוס בזכות החובבים המהירים שלה תוך קנה מידה אפילו את הפסגות הגבוהות ביותר. כאן למצוא כל יצירה:

 • מקום: מערת מישור מישור צפון היירול (גוף), Upland Zorana Beayroad (רגליים), מערת הר פלימוס (ראש)
 • חלק גוף: סט מלא
 • טיפוס במהירות
 • הגנה מתחילה: 9 סה”כ (3 לחתיכה שחוקים)
 • ניתן לשדרוג:

התפשטות על פני Hyrule, קבוצה זו נמצאת הן בתחום של זורה והן במערב הטירה.

 • עבור זה, פנו אל מערת ההר של פלוימוס, ממש מערבית לתחום של זורה ומורד הצוקים מאגם לולו. . אנו ממליצים להכין כמה אליקסרים דביקים (זה רטוב כאן), אבל בחלקו העליון תמצאו את הבנדנה במקדש.
 • ציוד טיפוס (גוף): בסמוך לראשון דמעות זלדה של הממלכה גיאוגליפים בצפון היירול מישור הוא האורווה הקטנה החדשה של סרן. מול זה למזרח נמצאת מערה מישור צפון היירול, כאשר הכניסה פונה דרומה. .
 • מגפי טיפוס (רגליים): המעצבן ביותר של הסט אליו יגיע, פנה למגדל Skyview הזורנה הזורם (נמצא בדמעות זלדה של מדריך מגדלי הממלכה Skyview), ואז גולש דרומה במורד הצוקים. ממש צפונית לראליס פונד היא מערת ה- Upland Zorana Behroad – היכנסו פנימה ונלחמו דרך הדומים לייקים, אבל באמצע הדרך תוכלו למצוא בריכה. פנה צפונית -מזרחית לבריכה כדי לראות מסלול מוסתר חלקית – להילחם בזה עד שתגיע לחדר מוצף מלא חורבות. . מערה מובילה למקדש האחרון עם מגפי הטיפוס הממוקמים בפנים.

. אם אתה על קצה הקיר, החלפה מייד לסט זה תגדיל באופן מאסיבי את הסיכוי שלך להגיע לפסגה.

דמעות זלדה של הממלכה השריון הטוב ביותר: סרט ראש מדברי

 • מקום: קארה קארה בזאר, צפונית -מזרחית לעיר גרודו
 • חלק גוף: רֹאשׁ
 • השפעה: עמיד לחום
 • הגנה מתחילה: 3
 • כן

. . .

למה כדאי להשיג: עמידות בפני חום חיונית לבחינת המדבר, מכיוון שתיקח נזק אם אתה חם מדי, אבל רוב אזורי המדבר אינם . פשוט זרוק על סרט הגימור הזה ורוב נדודי המדבר שלך יהיו בטוחים.

זלדה דמעות של הממלכה השריון הטוב ביותר: מסכת אלוהות קשה

 • תוקף, נראה מגניב
 • הגנה מתחילה: 3
 • כן

איך להגיע: מסכת האלוהות העזה היא ללא ספק היצירה הטובה ביותר של שריון הראש בדמעות זלדה של הממלכה, שנמצאת בתוך “העין הימנית” של אגם הגולגולת בצפון אקלה. עין אחת היא תהום למעמקים, אבל אתה רוצה את השנייה. נופלת – בפנים הן מפלצות קטלניות רבות, אך גם חזה עם מסכת האלוהות הקשה בפנים.

חלק מתפאורה גדולה יותר, ההתייחסות המפוארת הזו מאוד למסיכה של מיורלה מגבירה את נזק ההתקפה על כל הנשק, חובב נהדר. הסיבה שאנחנו לא מציעים את הסט המלא היא מכיוון שהיא די חסרה בהגנה, כל כך עדיף להתאים את זה עם עור האלופה או ציוד דומה.

דמעות זלדה של הממלכה השריון הטוב ביותר: שריון מפריע להבהב

 • מקום: העיר גורון, הר המוות
 • חלק גוף: סט מלא
 • השפעה: מפסק להבה/חסינות אש
 • הגנה מתחילה: 9 סה”כ (3 לחתיכה שחוקים)
 • ניתן לשדרוג:

איך להגיע: כל שעליך לעשות הוא לקנות אותו מחנות השריון של גורון סיטי. אתה יכול לקנות כאן סט מלא, כאשר החלק הזול ביותר הוא פלג גוף עליון עבור 700 רופי, אבל אנחנו למעשה ממליצים רק להשיג יצירה יחידה – זה די יקר לקנות את כל העניין, ושכבה יחידה של חסינות אש תגן עליך תוך כדי חקר מעבר להר המוות ואפילו בתוכו.

למה כדאי להשיג: בעיקרון לחקירה הקלה. אתה יכול להסתדר בלעדיו אם אתה מכין כמה אליקסרים חסין אש, אבל זה קל יותר לקבל את זה בתרמיל שלך בכל פעם שאתה רוצה לצלול להר געש.

זלדה דמעות של הממלכה השריון הטוב ביותר: המסכה של מיורלה

דרום -מערב לשדה Hyrule הם “חורבות הקולוסאום”, בה תמצאו גליאוק נורא. אל תדאג, אתה לא צריך להרוג את זה – אתה צריך ללכת מטה מתחת לזה. ישירות מתחת לחורבות הקולוסאום, במעמקים, נמצא הקולוסאום הצף, שמאתגר אתכם להילחם בבוס של חמש, לינלים קטלניים יותר ויותר, שגם הם משפיעים עליהם כדי להחמיר את המצב לחמיר. תהרוג את כולם והחזה בזירה ייפתח – עם המסכה של מיורנה המקורית בפנים!.

למה כדאי להשיג: למסכה של מיורלה יש הגנה על זבל, אבל זו אחת מיצירות השריון הטובות ביותר בזלדה דמעות של הממלכה בזכות בונוס ההתגנבות העצום שלה. יכול להיות נהדר להחליק באזורים מסוכנים אם אינך רוצה קטטה, מכיוון שהאויבים פשוט לא יידעו שאתה שם.

זלדה דמעות של הממלכה השריון הטוב ביותר: הקסדה של מידנה

 • חלק גוף: רֹאשׁ
 • השפעה: התנגדות לקשריות
 • הגנה מתחילה: 7
 • ניתן לשדרוג: לא

איך להגיע: פנו לאי Eventide, מזרחית לורלין בפינה הימנית התחתונה של המפה. בצד הצפוני של Eventide נמצא תהום שתוביל למעמקים, והקולסאום של האי הבודד מתחת. לטפס לקולוסאום ולהביס את כל הגלים של בוקובלינים מכוסים קדרות כדי לפתוח את החזה ולקבל את הקסדה של מידנה.

למה כדאי להשיג: .

 • מקום:
 • השפעה: התנגדות קרה
 • הגנה מתחילה:
 • כן

איך להשיג את זה: ברגע שתגיע לכפר ריטו בהרי עברה, חנות השריון שלהם תמכור את סט השריון המלא של Snowquill. טוניקת Snowquill היא היצירה הזולה ביותר ב -500 רופי, ואנחנו מציעים לקנות רק את זה – ברגע שקיבלת גם את הגריסים החמים הארכאיים מאי הגדול של איי, זיווג אותם יחד יביא אותך לחסין מכל סוג של הצטננות בזלדה דמעות של זלדה הממלכה. אם עדיין לא מצאת את הגרייבס, המדריך המצורף יראה לך כיצד.

למה כדאי להשיג: . אתה יכול לשרוד על ידי בישול פלפלים פיקנטיים, אבל הרבה יותר קל פשוט לשים ז’קט נוצה.

 • מקום:
 • חלק גוף: טוֹרסוֹ
 • השפעה: מאפשר לקישור לשחות מפלים
 • הגנה מתחילה: 3
 • ניתן לשדרוג: כן

. . . .

. . ישנן שתי חתיכות אחרות של Zora Armor כדי להשלים את הסט, אבל הן הרבה פחות חיוניות מזו.

זלדה דמעות של הממלכה השריון הטוב ביותר: היבט של גיבור עתיק

 • מקדש הזמן, איי שמיים גדולים
 • חלק גוף: גוף מלא
 • גורם לקישור להיראות כמו זונאי / משפר את חרב המאסטר / הגנה ללא תחרות כאשר הוא משודרג
 • הגנה מתחילה: 12
 • ניתן לשדרוג: כן

איך להשיג את זה: ההיבט של הגיבור העתיק הוא הפרס על מכות . אם אתה תוהה כמה זמן זה ייקח, כתבנו למעשה קטע על כמה מקדשים יש בדמעות זלדה של הממלכה, אבל תצטרך לנצח את כולם. ברגע שכן, פנו למקדש הזמן באזור ההדרכה האי הגדול, שם יהיה חזה עם חתיכת השריון הייחודית הזו בפנים.

למה כדאי להשיג: לפן של הגיבור העתיק יש את דירוג השריון הטוב ביותר במשחק, ידיים למטה – אם אתה יכול לשדרג אותו. אף על פי שהוא מכסה את הגוף המלא, כאשר משודרג במלואו יש לו דירוג הגנה 84 מדהים, כלומר, אפילו דמעות הזלדה הקשות ביותר של קרב הבוס של הממלכה קינג גליאוק יעשו רק מכות קלות. .

ראוי גם לציין שזה מגדיל את כוח ההתקפה המונעת של חרב המאסטר, וגורם לינק להיראות כמו זונאי! זה אפקט קוסמטי בלבד ו- NPCs לא יתייחסו אליך אחרת, אבל זו תוספת מהנה למשחק בכל זאת.

© GamesRadar+.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.