פוקימון אגדי | Pokémon Go Wiki | Fandom, Pokemon Go Legendary: כל פוקימון אגדי ואיך לתפוס אותם | Gamesradar

0

כל פוקימון הולך אגדי ואיך לתפוס אותם

הקבוצה השלישית ידועה בשם שלישיית מזג אוויר. קיוגרה וגרודון הם הפוקימון היחיד עם צורות ראשוניות, ולרייקאזה יש צורת מגה.

פוקימון אגדי

פוקימון אגדי הם קבוצה של פוקימון הנחשבים לנדירים מאוד ולעתים קרובות הם די חזקים. הם לא יכולים לבקוע מביצים ומוגבלים בעיקר מהשרצה בטבע, עם השיטה הנפוצה ביותר לתפוס את היותה על ידי הבסתם בקרב פשיטות ואז לתפוס אותם באתגר בונוס, אם כי ישנן דרכים אחרות. ישנם סך הכל 51 פוקימון אגדי ו -45 מהם הועמדו כעת באמצעות מערכת קרבות RAID כרגע.

קשור לפוקימון אגדי:

 • פוקימון מיתולוגי חולקים את המאפיינים ביותר, אם לא כולם, אך הם בעיקר תגמול מחקרי מיוחד מוגבל; הם מופיעים בעת חיפוש תחת התג “המיתולוגי”.
 • חיות אולטרה חולקות מאפיינים רבים, אם לא כולם, ונחשבים בדרך כלל כקבוצה שונה של פוקימון; הם מופיעים בעת חיפוש בתג “Ultra Beasts”.

תוכן

שיטות להשגת []

 • השיטה הנפוצה ביותר ללכידת פוקימון אגדי היא להביס אותם בקרב פשיטה ואז לתפוס אותם באתגר הבונוס. הפוקימון הקיים באמצעות פשיטות משתנה לעתים קרובות למדי (לפעמים רק לאחר יום או כמה כמה שבועות), ומציג פוקימון חדש ומחזיר לרכיבה על הישנים שאנשים ייתכן שפספסו או רוצים להרוויח סוכריות עבור.
 • במהלך המחקר המתוזמן של אירועים מסוימים או כחלק ממחקר מיוחד, פוקימון אגדי עשוי להיות תגמול למשימות מחקר.
 • תגמול פריצת דרך מחקרי יכול להיות פוקימון אגדי (אם כי זה לא התרחש מאז דצמבר 2019).
 • הגעה לשורות מסוימות של ליגת הקרב Go מוסיפה פוקימון אגדי מסוים לבריכת תגמולים אפשריים של פוקימון.
 • הביס את ג’ובאני יתוגמל עם תפיסתו של צל הפוקימון האגדי שלו בשיעור 100% לתפוס.
 • אף על פי שהוא נדיר ביותר, מעט פוקימון אגדי נבחר יכול להופיע בטבע (בדרך כלל רק במהלך אירועים, כמו למשל במהלך סיור הפוקימון גו: Johto). זו ללא ספק הדרך המסוכנת ביותר לנסות לתפוס אגדה, מכיוון שיש להם את אותו שיעור תפיסה כמו בפשיטות והם יכולים לברוח לאחר כל תפיסה כושלת (תגמולים לעולם לא יכולים לרוץ ולפשיטות יש מספר מוגדר של סיכויים).
  • נכון לעכשיו, הפוקימון האגדי היחיד הקיים באופן קבוע בטבע הם LakeGuardiantrio.

  ביקורות מומחים של Gamespot

  מאפיינים [ ]

  פריצת דרך

  פוקימון אגדי שתף את המאפיינים הבאים:

  • רובם לא מתפתחים או אל פוקימון אחר או לאף אחד
  • שיעור תפיסה נמוך, בדרך כלל 2%
  • באדי פוקימון 20 ק”מ לממתק אחד
  • דרוש 100,000 סטארדאוסט ומאה סוכריות כדי לפתוח את ההתקפה הטעונה השנייה
  • דורשים 20,000 סטארדסטים ו 20 סוכריות כדי לטהר
  • ניתן לסנן בחיפוש פוקימון על ידי הקלדת אגדה
  • אזהרה נוספת מופיעה כאשר מאמנים מנסים להעביר אותם ולא ניתן להעביר אותם במסה (אלא אם כן “העברה קבוצתית מורחבת” מופעלת בהגדרות)
  • דרוש סחר מיוחד, בעלות של כמות גדולה יותר של סטארדוסט גם אם כבר רשום על ידי שני המאמנים
  • לא ניתן להקצות להגן על חדר כושר
  • לא יכול להשתתף בגביע הבכורה בליגת הקרב

  קנטו []

  ישנם ארבעה פוקימון אגדי מאזור קנטו.

  שלושה מהפוקימון האגדי הזה ידועים בשם ציפורים אגדיות. יש להם צורות גאליריות. אלו הם:

  יש גם פוקימון פסיכולוגי חזק מאוד – Mewtwo. זהו הפוקימון האגדי היחיד עם טופס אירוע, Mewtwo משוריין, ויש לו גם שתי צורות מגה.

  Johto []

  ישנם חמישה פוקימון אגדי מאזור ג’והטו. הם שייכים לשתי קבוצות.

  הקבוצה הראשונה ידועה בשם חיות אגדות, שהם:

  ושני פוקימון מסוג מעופף המכונה The צמד מגדל והם:

  הון []

  יש שמונה פוקימון אגדי מאזור הון. הם שייכים לשלוש קבוצות.

  הקבוצה הראשונה נקראת טיטאנים אגדיים, הכולל גם שני פוקימון מאזור הגאלאר כמו גם אדונם – רג’יגאס.

  הקבוצה השנייה היא צמד של שני דרקון, פסיכולון פסיכולוגי שיכול להתפתח, המכונה The The צמד איון וזה מורכב מ:

  הקבוצה השלישית ידועה בשם שלישיית מזג אוויר. קיוגרה וגרודון הם הפוקימון היחיד עם צורות ראשוניות, ולרייקאזה יש צורת מגה.

  Sinnoh []

  ישנם תשעה פוקימון אגדי מאזור סיננו. שש מהם שייכים לשתי קבוצות.

  הקבוצה הראשונה נקראת שומרי אגם ומורכב משלושה פוקימון מסוג פסיכולוג. אדון השלישייה שלהם הוא פוקימון מיתי – ארצ’וס. שלישייה זו זמינה בטבע מאז 29 באפריל, 2019.

  הקבוצה השנייה נקראת שלישיית יצירה. לג’ירטינה שתי צורות, כלומר צורה ושינוי צורה מקור. אדון השלישייה שלהם הוא פוקימון מיתי – ארצ’וס.

  פוקימון אגדי אחר הם קרסליה, הייאטרן ורגיגאס, אף אחד מהם לא קשור זה לזה. רג’יגאס הוא אדון ה- טיטאנים אגדיים מאזורי הון והגאלאר ואילו קרסליה חבר צמד ירח עם פוקימון מיתי – Darkrai.

  ישנם תשעה פוקימון אגדי מאזור האונובה. כל שלוש מהם שייכים לאחת משלוש קבוצות.

  הקבוצה הראשונה נקראת חרבות צדק ומורכב משלושה פוקימון אגדי מסוג לחימה עם תוספת של פוקימון מיתולוגי רביעי-קלדאו.

  הקבוצה השנייה נקראת איתני הטבע. לכל אחת יש שתי צורות, כלומר צורה גלגולית ויצירת תריאן.

  הקבוצה השלישית נקראת שלישיית טאו. לקיורם שתי צורות נוספות, כלומר לבן ושחור.

  קלוס []

  ישנם שלושה פוקימון אגדי מאזור קלוס, שכולם שייכים לקבוצה בשם The שלישיית אורה. ל- Cherneas שני מצבים, ניטרליים ופעילים, ולזיגרד יש שלוש צורות, כלומר 10%, 50%, ויצירת מלאה.

  כל פוקימון הולך אגדי ואיך לתפוס אותם

  אגדות פוקימון גו

  Legendries של פוקימון גו עשויים לגרום לך לחשוב מייד לחשוב על Mewtwo ו- Mew, אבל היו הרבה יותר אגדות שנוספו מאז דור 1. בין אם זה “שלישיית מזג האוויר” של Kyogre, Groudon and Rayquaza או The Tapus of the Alola, יש המון פוקימונים שמאמנים יכולים לתפוס בפוקימון Go Go.

  וזה אפילו לא סופר את מספר הפוקימונים המיתיים שנוספו או בקרוב יתווספו ובהמות אולטרה שטרם שוחררו להמונים. יש המון מה לעבור עם הפוקימון האגדי של פוקימון GO והמדריך הזה יפרט את כולם וייתן כמה טיפים כיצד לתפוס אותם בצורה הטובה ביותר.

  רשימה מלאה של פוקימון אגדי בפוקימון GO

  לפוקימון גו יש שפע של פוקימון אגדי זמין, משלוש הציפורים האגדיות המקוריות ועד האגדים של Gen 8. האזהרה היא שלא כל הפוקימונים האגדיים זמינים בכל פעם, כאשר בדרך כלל רק אחד מסתובב דרך פשיטות.. להלן הרשימה המלאה של פוקימון אגדי בפוקימון GO:

  מחקר מיוחד פוקימון אגדי: Mew, Celebi, Jirachi ו- Meltan

  מיו היה הפוקימון האגדי הראשון הקיים באמצעות מחקר מיוחד, בקו Quest שנקרא “תגלית מיתית”. זו הדרך היחידה להשיג את מיו, ותוכלו לקרוא עוד על זה עםנו כיצד לתפוס את מיו ומווטוו ב- Pokemon Go Guide.

  Celebi זמין כעת גם דרך מסע המחקר המיוחד של “אדווה בזמן”. בדיוק כמו מיו, אתה צריך לעשות סדרה של משימות שעלולות להיות ארוכות, שסיקרנו כאן בפירוט: איך לתפוס את סלבבי בפוקימון Go.

  אתה יכול להשיג גם ג’יראצ’י אם אתה משלים את המחקר המיוחד שנקרא פוקימון GO של אלף שנה תרדמת. הוצג לראשונה במהלך פוקימון גו פסט 2019, יש לנו מדריך כיצד להשלים את כל המשימות.

  מבחינה טכנית, מלטאן והתפתחותו מלמטל הם פוקימון מיתי במקום אגדות, אך לצורך מדריך זה הם נחשבים כאגדים. כיסינו כיצד לתפוס את מלטאן בפוקימון גו וכן פוקימון בוא נלך אבל התמצית הבסיסית של הדברים היא שאתה צריך להעביר פוקימון מהראשון לאחרון, כדי לקבל את מלטאן בראשון, או להשלים את המחקר המיוחד שנקרא “בוא נלך, מלטאן.

  אם השתתפת ב- Pokemon Go As Drive כדי לחקור מחקר מיוחד, כך אתה יכול להשיג Genesect. לרוע המזל, הכרטיס אינו זמין עוד, אך אתה עדיין יכול להשלים את היעדים אם רכשת אותו לפני כן.

  הדבר נכון גם לפוקימון Go A Discovery Discovery מחקר מיוחד. זה התרחש באוקטובר של השנה שעברה והיה השיטה היחידה לרכוש רג’יגאס, אך אם עדיין לא השלמת אותה, היעדים עדיין יהיו במחקר המיוחד שלך לסיים את.

  עצה לתפיסת פוקימון GO אגדות

  – זה מאכזב אבל אל תצפו לתפוס את הפשיטה הראשונה שלכם. שיעורי התפיסה נבדלים זה מזה באגדה אך הסיכויים אינם גבוהים.

  – הגדל את הסיכויים שלך עם כדורי עיקול וגרגירי רז מוזהבים, אך עשה רק כדורי עיקול אם אתה בהחלט בטוח שאתה יכול להכות אותו. אל תבזבזו כדורים מובילים שלא לצורך מכיוון שיש לכם מלאי מוגבל.

  – זרוק את הכדור המוביל שלך לאחר אגדה בדיוק עשתה את מהלך ההתקפה שלו כדי לוודא שהם לא סתם מרחיקים את הכדור המוביל שלך.

  – אם יש לך מזל מספיק כדי לקבל אגדה מבריקה אחרי פשיטה, זה אינסטה-תפס! אז השתמש בפרינפ פירות יער וכל עוד לא תחמיץ עם כל כדור, בהחלט תתפוס אותו.

  – ככל שתביס מהר יותר את האגדי, הכדורים המובילים יותר תצטרך לנסות את התפיסה איתם. אז גייס כמה שיותר מאמנים עמיתים וקבל את הדלפקים הנכונים לאותה אגדה במסיבה שלך!

  – אם אתה מתקשה עם מספרי RAID, נסה להירשם לאי -הסכמה המקומית שלך או לפייסבוק פוקימון GO קהילה. יהיו הרבה אנשים באותו מצב וארגון קבוצות פשיטות.

  בהצלחה, מאמן!

  הירשם לניוזלטר GamesRadar+

  עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

  על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

  פורד ג'יימס

  תן לי משחק ואני אכתוב כל “איך” אני יכול או למות לנסות. כשאני לא עמוק בברכיים במשחק כדי לכתוב מדריכים, תמצא אותי פוגע סביב המסלול ב- F1, כדורים מטרידים בטלפון שלי בפוקימון GO, מעמיד פנים שאני יודע מה אני עושה במנהל הכדורגל, או לחיצה על ראשים ב- Valorant.

  Terraria dev “מגנה באופן חד משמעי” שינויים באחדות שינויים באחדות, תורם מעל 200,000 $ למנועי משחק אחרים

  Minecraft 1.21 ייחשפו בחודש הבא כאשר הקהילה מתכוננת למלחמה במהלך הצבעת האספסוף 2023

  פוקימון פוקימון אגדי: רשימת כל פוקימון אגדי וזמין בעבר

  כל פוקימון אגדי ששוחרר ב- Pokémon Go כל כך רחוק.

  מדריך מאת מתיו ריינולדס תורם
  עודכן ב- 9 באפריל 2023

  פוקימון פוקימון אגדי היה צפוי בחום זמן מה, ובסופו של דבר הגיע לשנה שלמה לאחר שהמשחק שוחרר.

  אוהדי המשחקים הקלאסיים יזכרו אותם בחיבה – מהשלישייה המעופפת Articuno, Zapdos, Moltres לחמקמק Mewtwo ו- Mew באדום, כחול וצהוב לזהב, הכסף והגביש של ג’נרל 2, בהמות אגדיות Raikou, Entei, Suicune, ומעבר.

  אלה הם בין היצורים הנדירים ביותר של המשחק, ויכולים להיתפס ממקורות מרובים – מפשיטות, אירוע שעת ארוחת הצהריים האגדית לתגמולים מחקרי שדה לעתום.

  למטה תמצאו רשימה של כל פוקימון אגדי ששוחרר עד כה בפוקימון גו.

  איך לתפוס אגדות ואיך לפתוח פשיטות אגדיות בפוקימון גו

  פוקימון אגדי פוקימון פוקימון פוקימון סופית סוף סוף בעקבות פוקימון גו פסט. בקיץ 2017 ראו ציפורים אגדיות מולטרס, ארטיקונו ומולטרס באים והולכים, עם חיות אגדיות ראיקו, אנטאי, סויצ’ון כאן לסתיו – ותחילת הפעלה אגדית של Gen 3 במהלך החורף באותה השנה, החל מגרודון.

  למרות שהם דומים לקרבות פשיטות סטנדרטיים במובנים רבים, ישנם כמה הבדלים הן במראהן והן לכיבוש:

  • האגדות זמינות רק באמצעות פשיטות של חמישה כוכבים, הקושי הגבוה ביותר לקרב RAID-למרות שידוע שהם מופיעים שוב כתגמולים פורצים מחקריים על השלמת משימות מחקר שדה, מופיעים בטבע במהלך משחקי סיור מסוימים כמו סיור: Hoenn ותוכלו לתפוס אגדות צללים על ידי ניצחון ג’ובאני.
  • הפוקימון האגדי המואר בפשיטות של חמישה כוכבים מסתובב באופן קבוע. זה אומר, אם פספסתם אגדה מסוימת, אתה יכול פשוט לשבת לאחור ולחכות עד שהוא יחזור. (אם כי אתה יכול גם לסחור באחד. ) אתה יכול גם להרוויח מפגש עם הפוקימון האגדי הנוכחי בפשיטות של חמישה כוכבים על ידי הגעה לדרגה 20 בליגת הקרב ואז להרוויח תגמול מפגש של פוקימון.
  • פשיטות עלית – נקראות באופן רשמי קרבות אקס פשיטה – ראו אגדות חמקמקות מסוימות, כמו רגידרגו, קחו את הזרקורים. ביצי פשיטה עלית לוקח 24 שעות לבקוע והן זמינות רק למשך 30 דקות, כך שאתה צריך לוודא שאתה מנצלת את המרב מהזמן הזה כדי להביס את האגדה המדוברת. בניגוד לפשיטות לשעבר, אינך זקוק למעבר פשיטה לשעבר כדי להשתתף בפשיטה מובחרת.
  • לפוקימון פשיטה אגדית יש את ה- CP הגבוה ביותר של כל יצור פשיטה. לדוגמה, Articuno עמד על 37,603, Moltres ב- 41,953, Zapdos ב- 42,691, Lugia ב 42,753 ו- Mewtwo ב 49,430 מדהים.
  • לאחר סיום הקרב, עדיין יש ללכוד את האגדי כמו כל פשיטה אחרת, אם כי קצב הלכידה נמוך יותר.
  • לאחר שתפסו את האגדי, אינכם יכולים להשתמש בו כדי להגן על חדרי כושר – אך הם כמובן יכולים לתקוף איתם בפשיטות הבאות.
  • מרחק החבר לאגדות הוא 20 ק”מ לממתק אחד – ולכן אנו ממליצים להשתמש בתגמולים נדירים של ממתקים מקרבות RAID כדרך להפעיל אותם בקלות.

  כיצד לתפוס פוקימון אגדי

  כמו מפגשי פשיטה אחרים, ברגע שמובס של אגדה אתה צריך לתפוס אותו. זה קשה לראות כי על פי המחקר הקיים מקהילת Pokémon Go The Silph Road, הסיכויים שלך די רזים.

  • שיעור התפיסה של הבסיס לפוקימון אגדי, מלבד Mewtwo, הוא כרגע 3% – כלומר ללא שינוי מכל סוג שהוא, זורק את הכדור ישר, לא משתמש בפירות יער ואפילו לא זורקים “נחמד”, יש לך 1 מתוך 33 סיכוי לתפוס את הפוקימון – לא סיכויים גדולים.
  • ישנן כמה דרכים להגדיל את הסיכויים שלך – פירות יער וכדורי עיקול מוזהבים (כשאתה מסתובב את הפוקיבול לפני ששחרר את זריקתך) מגדיל באופן דרסטי את הסיכויים שלך, למרות שזריקות נחמדות, נהדרות ומצוינות מגדילות את הסיכויים האלה בהתאמה, ויש גם בונוס קטן על כך שיש לך מדליית ברונזה, כסף או זהב (ראו בונוסים יותר במדריך שלנו לפוקימון גו לתפוס בונוסים).
  • ברי רז מוזהב, כדור עקומה וזריקה מעולה, עם מדליית זהב לסוג האגדי ההוא, נותנים לך סיכוי של 24% לתפוס את האגדי – כלומר אחד בארבע זריקות כמו זה יתפוס אותו, וזה הרבה יותר טוב בהתחשב בעובד 5-13 כדורים שיהיו זמינים!
  • שיעור תפיסת הבסיס של Mewtwo הוא כרגע סיכוי של 6% – כלומר קל יותר לתפוס את האגדים האחרים, ולמעשה קל יותר מכמה בוסים של פשיטה של ​​רובד 4!

  אם זה לא מספיק ברור, הנה תמונה שימושית, שנוצרה על ידי משתמש Reddit וחברי דרך Silph Epimetheos:

  עם האמור לעיל, מה אתה יכול לעשות כדי להגדיל את הסיכוי שלך לתפוס פוקימון אגדי? מומלץ לך:

  • ניסיון מעוקל ונחמד, זריקות נהדרות או מעולות (נוחתת את הכדור במרכז המעגל – ככל שהיותר טוב יותר)
  • באמצעות פירות יער מוזהבים בין כל ניסיון לתפוס
  • מפלס כמה שיותר מדליות בונוס לתפוס רלוונטיות לזהב על ידי תפיסת יצורים פראיים מאותו סוג
  • כמו גם להגדיל את הסיכוי לזריקות אינדיבידואליות, אתה רוצה לקבל כמה שיותר ניסיונות על ידי הרוויח יותר כדורים מובילים לשלב התפיסה. אחת הדרכים היא למקד לחדר כושר שנשלט על ידי הצוות שלך (שיכול להיות קצת בשליטתך), ואחרת עוסקת בכמות גבוהה של נזק. ראוי לציין כי התרומה שלך נמחקת כאשר הצוות שלך מתמודד, אז אתה רוצה להחזיק אותם בחיים לכל המאבק, ואחת הדרכים לעשות זאת היא להביא יצורי טנקים גבוהים (Snorlax ו- Blissey) כדי שתוכל לספוג הרבה נזק.
  • לבסוף, אתה רוצה לנחות כמה שיותר כדורים מובילים שאתה יכול. אגדות ויצורי פשיטה אחרים ברמה גבוהה מתקפים באופן קבוע באופן קבוע, ומכיוון שהם חסינים במהלך התקפות אלה, אתה יכול לבזבז הרבה הזדמנויות פשוט לנסות להנחית כדור בודד. בעוד שהתקפות אלה הן אקראיות, יש דרך להימנע מהן; על ידי התבוננות בהתקפות אלה וזרקת הכדור לפני האנימציה מסתיימת, הכדור ינחת בחלון הפגיע בין התקפות. חוט כביש סילף זה דן בתרגול בפירוט, כמו גם בסרטון הבא של מסה:

  זה בזכות כמה נתונים מיושנים וטובים. Nesstendoyt ב- YouTube היה שחקן מרכזי אחד, שחפר את קבצי המשחק כדי לגלות שהדור הראשון של הנ”ל האגדי פוקימון אכן רשום במשחק.

  היעדרותם במשחק הובילה להרבה ספקולציות, במיוחד עם אחד הפוקימון האגדי החזק והמפורסם ביותר – Mewtwo – בהיותו המוקד של אחד הטריילרים הראשונים של המשחק, והראה להמונים של אנשים משתלבים כדי להילחם בזה, ומפליטים את בריאותו כאשר טיימר מתקתק לפני שתפס את הפוקימון בכיכר טיימס ארוזה, ומציע כי ניתן לפתוח את Mewtwo ואגדות אחרות באמצעות אירועים ציבוריים ולא מפגשים אקראיים. זה מאושר כמובן כמובן.

  באשר לראיקו של Gen 2, Entei, Suicune, Lugia, Ho-Oh ו- Celebi, הם הופיעו גם במאמצים של Dataming, כשהסטטיסטיקה שלהם מופיעה לצד כמו הציפורים, Mew ו- Mewtwo.

  הסטטיסטיקה הזו חושפת אותם להיות בין כמה מהפוקימון הטוב ביותר במשחק באותה תקופה, כאשר Mewtwo ו- Ho-Oh היו בעלי כמה מהתקפות הבסיס הגבוהות ביותר במשחק, יותר מאשר יצורים קיימים Alakazam ו- Dragonite.

  עונת ההרפתקאות שופעת כאן! האירוע הנפשי החזר! אתה יכול גם לעבוד על החקירה המתוזמנת: Master Ball Quest ולהתמודד בליגת הקרב Go. הקפידו להתחרות בפשיטות צללים, מסלולים שלמים, השתמשו קטורת הרפתקאות יומית על הסיכוי להיתקל בארטקונו גאלירי, זפדוס גליריארי וגלריאן מולטרס. קטורת זו עשויה גם לתת לך מפגשים עם פוקימון נדיר אחר בפוקימון גו.

  ידענו זמן מה שהאגדות מגיעות, אבל מה הסיפור, ואיך הגענו לנקודה הזו?

  מתי חשבנו שהאגדות מגיעות? הקנייה האגדית:

  בראיון לגרמניה Wired (דרך Den of Geek, אמר המנכ”ל Niantic, ג’ון האנקה, “בוודאות שנראה את [האגדים] יותר השנה” – כך שלפחות צמצם אותו לשנת 2017!

  ההצעה הגדולה ביותר עד כה הגיעה מנאום קבלת חמש מילים מ- Niantic במהלך פרסי ה- Webby השנתיים ה -21: “הקיץ יהיה אגדי”, רמז כבד שאנו אמורים לראות משהו בקרוב:

  בתחילת אוגוסט 2016, לפני שאחת מהחדשות הרשמיות הללו הייתה אפילו קרובה להכרזה על כך, שחקן הציג חדר כושר באוהיו עם ארטקונו, שנאמר שהוא ההופעה האגדית הראשונה במשחק. שחקנים מרובים אימתו את המראה, אך כיצד השחקן קיבל את היצור מדובר. למרבה הפלא, הבעלים טען שהיא קיבלה את הפוקימון כחלק מהתנצלות של המפתח ניאנטיק לאחר שפנה אליהם באמצעות דואר אלקטרוני על בעיה.

  אפשרויות אחרות יכולות להיות ניצול שערך את נתוני היצור כדי להופיע במשחק, שגיאה שראתה שרץ אחד בטעות, או תקלה הופכת פוקימון נוסף לאגדה המפורסמת, בדומה למקרה שדווח על ידי משתמש שהפראי שלהם Caterpie הופך לשכבה פעם אחת ברשותם.

  מה עוד אנחנו יודעים על פוקימון אגדי בפוקימון גו

  לבסוף, כדאי גם להצביע – למען ההיסטוריה, לכל הפחות – שכל הפעם היה ציד של פוקימון אגדי באופק, עם משתמשים שהתקדמו לרמה 5 ואינטראקציה עם חדר כושר מוצאים את עצמם מוזמנים לאחד מבין שלוש צוותים – צוות צוות, צוות מיסטיק צוות או צוות צוות – שמוצגים כקשורים לזפדוס, ארטקונו ומולטרס בהתאמה.

  התוספת של מערכת Buddy של פוקימון גו גם סוללת את הדרך לשחקנים להרוויח סוכריות ולהפעיל יצורים נדירים ללא צורך לתפוס יותר – מושלם לפוקימון נדיר במיוחד כמו אגדות.

  לבסוף, פשיטה מרחוק עוברת ואפליקציות כמו Poke Genie מקלות על תפיסת פוקימון אגדי, במיוחד אם אתה חי מיקום כפרי או רוצה לתפוס אגדי בלעדי כמו Mesprit.

  בהצלחה לתפוס פוקימון אגדי בפוקימון גו!

  כדי לראות תוכן זה אנא הפעל מיקוד לעוגיות. נהל הגדרות עוגיות

  מ- Assassin’s Creed ועד טייקון גן החיות, אנו מברכים על כל הגיימרים

  Eurogamer מברך את הווידיאו של כל הסוגים, אז היכנס והצטרף לקהילה שלנו!

  היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
  נושאים במאמר זה

  עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

  • הרפתקאות פעולה עוקבות אחריה
  • Android Follow
  • אנימה בעקבות
  • פנטזיה עוקבת
  • iOS עוקבים אחריה
  • MMO עקוב
  • פוקימון ללכת עקוב

  עקוב אחר כל הנושאים רואים 2 נוספים

  מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

  אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

  הירשם לאירוגמר.עלון יומי נטו

  קבל את הכי הרבה דיבר על סיפורים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך.

  מתיו ריינולדס ערוך מדריכים ודברים מועילים אחרים ביורוגאמר משנת 2010 – 2023. כשהוא לא עשה את זה, הוא היה בחוץ ולשחק את פוקימון גו או ממשיך לצבור את אוסף העמייבו שלו.