הקלפים המבוקשים והיקרים ביותר ב- Pokémon Scarlet & Vulet TCG, 5 קלפים היקרים ביותר בלהבות פוקימון TCG Obsidian

0

5 קלפים היקרים ביותר בלהבות פוקימון TCG אובסידיאן

2. Charizard Ex (Hyper Rare)

הקלפים המבוקשים והכי חשובים ביותר ב TCG

להלן הקלפים החדשים הטובים ביותר למשחק טורניר, ולמילוי הארנק

פורסם ב- 14 באפריל 2023
אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

מבחר של חמישה כרטיסי פוקימון מ- Scarlet & Vulet

הדור החדש של Pokémon TCG קלפים, סקרלט וסגולסט הבסיס של הסט, יוצא כבר שבועיים, נותן לכולם הזדמנות להתמודד עם המטא “האקס” החדש, ומאפשר זמן לשווקי המכירה מחדש להרגיע את עצמם. עם המשחק החי שעושה את הסיבוב הרשמי שלו לעידן החדש היום (בזמן לאליפות אירופה הבינלאומית האירופית ב -14 – 16 בלונדון), עכשיו זה זמן נהדר לבדוק אילו קלפים מוכיחים את הפופולרי ביותר … ובעל ערך.

מה שאולי הכי בולט בערכה החדשה הזו, עם החבילות הטריות שלו, הוא איך רק כרטיס אחד הלך וגדול בכל מה שקשור למחיר. בעוד שכרטיסים כמו השמיים המתפתחים של 2021 Alt art umbreon מופיעים כעת מעל 600 $, וכרטיסי הזהב של קראון זניט סט מתמשכים מופיעים בסביבות 100 $, זה פשוט שני & ויולטהאיור המיוחד של מרים נדירים שגורמים לכל סוג של מהומה, צף איפשהו בין $ 60 ל 100 $, אך יורד מהר.

למעשה, השלם סקרלט וסגול . זה למרות סט שמכיל כמה כרטיסים מדהימים לחלוטין שהם אספניים מאוד. זה פשוט – אלא אם כן קיוויתם לעשות כסף מהיר, אין כאן מעט להתחרט – הם יכולים לגבות במחירים הרבה יותר הגיוניים. ישנם כמה קלפים עוצרי נשימה, כמו Scovillain או Skwovet Elarkation Rares, שתוכלו להרים רק כמה דולרים.

זה הקלה בהתחשב בשיעור המשיכה הנורא של הסט לכרטיסים נדירים יותר, שקשה במיוחד לבלוע כאשר הוא משתחרר במקביל לנדיבותו המדהימה של קראון זניט . כן, לכל חבילה מובטחת הולו, אך מכיוון שיש רק 19 מהם לאסוף שהם נפוצים כקונפטי, מה שהופך את זה ליותר מתסכל לנסות למצוא משהו יותר מרגש יותר.

! לצד מרים הנרדפים, יש את הגלגולים היפים לטריפטיך גרדוואר, כמה איור מיוחד פנטסטי נדיר של מירדון וקוריידון, הג’ארדוס הטרסטליז לשעבר, וכמה אמנות מדהימה באמת כמו פרוטה איור מיוחד וטוס נהדר, יחד עם רבים יותר.

בנוסף כמובן שיש את הקלפים שיוצרים חלקי ליבה של סיפוני מטא חדשים למשחק החי, לעיתים קרובות קל יותר למשוך, והופכים את הדברים למעניינים במהלך הזמן המוזר הזה בו ניתן לערבב את כרטיסי האקס חרב ומגןכרטיסי V. לכן, בהתחשב בכל זה, בואו נתסדק עם הקלפים שהכי תרצו לשלוף אותם מחפיסה.

5 קלפים היקרים ביותר בלהבות פוקימון TCG אובסידיאן

! כל רמזים?

15 באוגוסט 2023 7 דקות קריאה

לעקוב אחרינו

להבות פוקימון סקרלט וסגול TCG אובסידיאן, קלפים יקרים ביותר

לאורך כל השנים, כרטיסי המסחר של פוקימון היו כמה מהערכות השווי המטורפות ביותר לכרטיס יחיד שמגיע ממגוון של 240,000 $ ל 6,000,000 $ עצומים! בכל הרחבת Pokemon TCG, תמיד יהיה כרטיס יקר יותר מהשאר וזה היה עובדה בלתי ניתנת להפערה כך שאספנים תמיד מחפשים קופסאות בוסטר שיכולות להניב כרטיסי מחיר גבוהים זה. כמובן, כרטיסים אלה יקרים מסיבה שניתן לייחס לנדירות הכרטיס, מספר ההדפסים, העיצוב הייחודי, ואולי הביקוש לפוקימון מסוים. בהרחבת הלהבות האובסידיאניות של פוקימון TCG ו- Obsidian Flames, ראינו את ילד הבאנר שהוא Charizard לצד טירניטר ועוד כמה פוקימונים מוכרים המרכיבים את הקלפים היקרים ביותר במהדורה זו.

5 קלפים היקרים ביותר בלהבות אובסידיאניות

Revavomoom Ex Specialliation נדיר

5.

מחיר נוכחי: 22 $.97

סוּג: פוקימון, מתכת

חוּלשָׁה: אש x2
הִתנַגְדוּת: דשא -30
עלות נסיגה: אנרגיה רגילה x1
נְדִירוּת: איור מיוחד נדיר

מהלך:
יְכוֹלֶת
כוונון
לפוקימון זה עשויים להיות עד 4 כלי פוקימון המחוברים אליו, אם הוא מאבד את היכולת הזו, זרוק ממנו כלי פוקימון עד שנשאר רק 1.

סחף פראי
נזק: 170
עלות אנרגיה: אנרגיית מתכת x2, אנרגיה רגילה x1
.

ראשית ברשימה נמצא כרטיס נדיר של Revavomoom Ex Special Special הכולל את המיני-סיפור כפי שמוצג על ידי האבולוציה הקדם של Revavomoom, varoom איור נדיר. בקרבות Pokemon TCG, כרטיס זה מחזיק ערך גבוה מכיוון שיש לו יתרון גדול עם יכולתו כמו גם מהלך הסחף הפראי שגורם לו לקחת 30 נזק פחות. . המחיר הנוכחי עבור Revavomoom Ex Speciallation Rare הוא 22 $..

איור מיוחד של ג'טה נדיר

4. ג’טה (איור מיוחד נדיר)

מחיר נוכחי: 23 $.97

סוּג: כרטיס מאמן, תומך
נְדִירוּת: איור מיוחד נדיר

תיאור. ואז, לעצב את הסיפון שלך. במהלך סיבוב זה הפוקימון שלך לא יכול לתקוף. (זה כולל פוקימונים שנכנסים לתפנית זו.) *אתה יכול לשחק רק כרטיס תומך אחד במהלך תורך.

המאמנת הסקרלט הפוקימון והסגול, ג’טה, מקבלת גרסה נדירה של איור מיוחד של כרטיס התומך שלה. יו”ר ליגת הפוקימון כמו גם המאמנת המיומנת ביותר מכולם באזור פלדאה, ג’טה מטופלת בכרטיס מדהים המשקף את האלגנטיות והמיומנות שלה באמצעות כרטיס הלהבות הזה של אובסידיאן זה. עם גרסת הכרטיס הזה של אסתטיקה ושימושיות, היא תופס בקלות את המקום מספר 4 ברשימה. בהחלט חובה עבור אספני פוקימון וגם למאמני פוקימון TCG שם בחוץ. הכרטיס הנדיר הספציפי הזה של Geeta Special Special מתומחר כרגע ב -23 דולר.97, כרטיס המאמן היקר ביותר בהרחבה האחרונה של פוקימון ארגמן וסגול TCG, להבות אובסידיאן.

Charizard ex ultra נדיר

3. Charizard Ex (אולטרה נדיר)

מחיר נוכחי: 39 דולר.97

סוּג: פוקימון, חשוך
HP
חוּלשָׁה: דשא x2
הִתנַגְדוּת:
עלות נסיגה: אנרגיה רגילה x2
נְדִירוּת: נדיר ביותר

מהלך:
יְכוֹלֶת
שלטונו של תופת
כשאתה משחק את הקלף הזה מהיד שלך כדי לפתח פוקימון במהלך תורך, אתה יכול לחפש בסיפון שלך עד 3 כרטיסי אנרגיה בסיסיים ולחיבר אותם לפוקימון שלך בכל דרך שתרצה. ואז, לעצב את הסיפון שלך.

חושך בוער
נזק: 180+
עלות אנרגיה: אנרגיית אש x2
תיאור: התקפה זו גורמת ליותר נזק נוסף עבור כל כרטיס פרס היריב שלך נקט.

עם כרטיס Charizard בהרחבת פוקימון TCG Scarlet ו- Visulet Flames להלהבות, מעולם לא ספקנו כי זה יראה את הופעתו ברשימה. . השימושיות של כרטיס זה מטורפת לאור. כמובן שככל שהיריב שלך לקח כרטיסי פרס, כך טוב יותר מכיוון שהוא יכול לגדול עד 330 שיכולים בקלות לצלם את רוב הפוקימון הגבוה של HP במטא הנוכחי. אנו צופים כי כרטיס ה- Charizard Ex הזה יהיה שימושי כמו איך הוא פופולרי, והביקוש לכרטיס יהיה גבוה להפליא, בוודאות. .97 וצפוי לעלות מבחינת המחיר בעתיד הנראה לעין.

2. Charizard Ex (Hyper Rare)

מחיר נוכחי: 49 $.97

סוּג: פוקימון, חשוך
: 330
: דשא x2
הִתנַגְדוּת:
עלות נסיגה
: היפר נדיר

מהלך:
יְכוֹלֶת

כשאתה משחק את הקלף הזה מהיד שלך כדי לפתח פוקימון במהלך תורך, אתה יכול לחפש בסיפון שלך עד 3 כרטיסי אנרגיה בסיסיים ולחיבר אותם לפוקימון שלך בכל דרך שתרצה. ואז, לעצב את הסיפון שלך.

חושך בוער
נזק: 180+
עלות אנרגיה: אנרגיית אש x2
.

לא צחקנו כשאמרנו ש- Charizard עומד להיות ברשימה הזו והנה אנחנו שוב. הכרטיס של Charizard Ex Hyper נדיר לוקח את המקום השני ב -5 היקר ביותר בפוקימון TCG סקרלט ואובסידיאן להבות סגול. השוואת גרסה זו של הכרטיס עם הקודם היא ההבדל בצבע – סחר בכסף והשחור עם זהב יותר, מה שהופך אותו למראה מפואר יותר ופרימיום. הכרטיס הספציפי הזה למעשה קשה יותר למשוך מאשר הגרסא הנדירה המיוחדת של הכרטיס, כך שזה משהו שאספני פוקימון ומאמני פוקימון צריכים לשים לב אליו. בהתחשב במראה, העיצוב ונדירות הכרטיס, זה בהחלט כרטיס שכדאי לדירוג ולשמור לעתיד. אולי, השקעה מסוגים? אתה יודע איך כרטיסי Charizard יכולים להגיע כשהם מתבגרים לאורך זמן, נכון? המחיר הנוכחי של הכרטיס הוא 49 $.97 ואנחנו אומרים את זה שוב, הכרטיס הזה יעלה מבחינת המחיר במוקדם או במאוחר.

בחירות NFL, תחזיות, סיכויים לשבוע 3: הפטריוטים מורידים מטוסים

טים קרין לפני שעתיים