משחק קלפי מסחר של פוקימון קלאסי להיות מוצר פוקימון TCG היקר ביותר שנמכר אי פעם בחנויות – | פורומים, 24 כרטיסי הפוקימון היקרים והנדירים ביותר שנמכרו אי פעם – Dexerto

0

24 כרטיסי הפוקימון היקרים והנדירים ביותר שנמכרו אי פעם

Contents

PSA טענה בעבר את חברת הפוקימון שהודפסה תחת 100 כרטיסים ייחודיים אלה, מה שהופך אותם ליקרות ביותר בשוק. עם רק ארבעה כרטיסי פיקאצ’ו גביע שדורג אי פעם על ידי PSA, PSA 8 זה נמכר בסכום של 300,000 דולר באפריל 2023.

“משחק קלפי מסחר של פוקימון קלאסי” להיות מוצר פוקימון TCG היקר ביותר שנמכר אי פעם בחנויות

!

זה יקמעו תמורת 399 דולר.99, מה שהופך אותו למוצר הפוקימון TCG היקר ביותר שיצא אי פעם בחנויות. ההזמנות המוקדמות בדיוק הושקו במרכז הפוקימון. זה יימכר גם בחנויות התחביבות המקומיות.

. זה יקמעו שם באותו מחיר. GameStop טרם הודיעה רשמית על כך, כך שפרטים יוכלו להשתנות.

TPCI הודיעה גם, “הקלפים הייחודיים מ- [Classic] יועברו למוצר נפרד שיגיע בפברואר 2024.”יש להניח שזה אומר שאתה יכול להשיג רק את הקלפים במחיר זול יותר – ללא אביזרי התיבה – אבל זה ספקולציות.

ביפן, קלאסיקה תשחרר מתישהו באוקטובר תמורת 35,000 ין (בערך 240 $). אנחנו לא בטוחים מדוע הגרסה האנגלית תעלה 160 דולר נוספים. . .)

עיין בדו”ח שלי על קלאסיקה של קלפי מסחר בפוקימון לתמונות ופרטים מעשיים. כפי שפורסם לפני סט בסיס Venusaur, Charizard ו- Blastoise. כל 180 הקלפים יהיו הולו.

24 כרטיסי הפוקימון היקרים והנדירים ביותר שנמכרו אי פעם

חברת הפוקימון

. אז הנה הרשימה שלנו של 24 כרטיסי הפוקימון היקרים ביותר בשנת 2023.

במשך שני עשורים מלאים מאז השקתו, פריטים נדירים מהפוקימון TCG הרקיעו את הערך לחלוטין והפכו פופולריים עוד יותר בכל המדיה החברתית ועם זרמים.

אם אתם מחפשים לעצמכם לנקב כרטיס גבוה של דולרים, הרכבנו רשימה של כמה מחבילות ה- TCG הפוקימון הטובות ביותר שתוכלו לקנות כדי להגדיל את הסיכויים שלכם.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכן

 • מה שהופך את כרטיסי הפוקימון היקרי ערך?
 • כרטיסי הפוקימון היקרים ביותר בשנת 2023
 • “כרטיס הפוקימון” היקר ביותר בכל הזמנים?

מה שהופך את כרטיסי הפוקימון היקרי ערך?

לאונארט מחזיק כרטיסי פוקימון

.

במהלך השנים האחרונות, אישים מקוונים כמו לוגן פול הניעו כרטיס פוקימון לאיסוף לפופולריות של המיינסטרים. תאמינו או לא, אבל לכרטיסי פוקימון יש אפילו פוטנציאל למכור למיליון, זה נכון, מיליונים!

אבל מה בדיוק זה שהופך את כרטיסי הפוקימון לכל כך חשובים? בעיקרון, הכל מסתכם בנדירות הכרטיס ואיזה מצב הפריט נמצא.

המאמר נמשך לאחר המודעה

שני הגורמים הללו הם קולוסליים בקביעת כמה אספנים מוכנים לשלם ומדוע כרטיסים מסוימים הולכים על סכומי כסף מעוררי מחשבה. להלן נפרט את 24 כרטיסי הפוקימון TCG היקרים ביותר שנמכרו אי פעם במכירה פומבית החל משנת 2023.

המאמר נמשך לאחר המודעה

24 כרטיסי פוקימון יקרי ערך שנמכרו (2023)

יש לציין כי הרשימות המובילות כמעט תמיד עומדות לדיון. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

ערך כרטיס פוקימון יכול גם להשתנות בפראות עם השוק והם תלויים במידה רבה בדירוג הפריט ובמצבו של הפריט. הרשימה שלנו מבוססת על מה שנמכר האספנות במכירות הפומביות האחרונות, ומיקומו יעודכן אם כרטיס אחר יכריע אותו ויעשה רשומה חדשה על בסיס מידע חדש.

24. Crystal Charizard Holo Skyridge

Crystal Charizard Holo Skyridge

 • 2003
 • תִשׁבּוּץ: PSA – פנינה מנטה 10
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 25,100 דולר

בשנת 2003 התעניינות בכרטיסי פוקימון החלו לדעוך בקרב אוהדי הליבה שאספו אותם מאז שהושק ה- TCG בשנת 1999. כתוצאה מכך, ייצור מערך הסקירידג ‘היה נמוך משמעותית בהשוואה להרחבות העבר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זה יהיה גם המהדורה האחרונה שהודפסה על ידי מכשפי החופים וכוללים את העיצובים הקוראים האלקטרוניים האייקוניים שנועדו להיות קשירה עבור Game Boy Advance. .

תכשיט הכתר של ההרחבה הוא לא אחר מאשר Charizard – מי עוד? .

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

23.

 • תאריך הוצאה: 2004
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 25,400 דולר

בשנת 2004, TPC הציגה כרטיסי פוקימון “כוכב הזהב” כדי לתופף את התעניינות התחביב שוב. קו פריטי האספנות החדש עבר ריצת הדפס נמוכה וערך את הופעת הבכורה שלהם לצד הרקטה הצוות המוערכת הפשעית מחזירה את ההרחבה.

בשל הפופולריות המטורפת שלו, המתנע של הון אש מסוג האש הפך מייד לאחד מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר שפורסמו באותה השנה. ומה לא לאהוב בזה, זה בקלות אחת מיצירות האמנות המקסימות ביותר שאי פעם חינכו שחרור TCG.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. זהו סכום שמפוצץ מחשבה בהתחשב בכך שאותו פריט נמכר בסביבות 300 דולר בשנת 2016, מה שהופך את כרטיסי הפוקימון לגידול של 8,000% בארבע שנים בלבד!

המאמר נמשך לאחר המודעה

22. Charizard Star Gold Holo Dragon Frontiers

Charizard Star Gold Holo Dragon Frontiers

 • תאריך הוצאה:
 • תִשׁבּוּץ: PSA – פנינה מנטה 10
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 25,405 דולר

היכונו לראות עוד כוכבי זהב ברשימה, מכיוון שכרטיסי הפוקימון המסומנים במיוחד ימשיכו להופיע לאורך כל 20 הראשונים. הבא הוא Charizard מ- Dragon Frontiers בשנת 2004.

זה לא אמור להפתיע שהפריט המסומן יהיה להיט מסיבי עם המעריצים, בהתחשב בכך שהוא כולל יצירות אמנות המתארות צ’ארזר מבריק. הגרסא הנדירה של הקאנטו ‘מון נראית מהממת עם יצירות האמנות שלה המתארת ​​את האש הצורבת סביבו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

על פי נתוני PWCC, אחד מפרידי האספנות הנדירים הללו עלה להצעות מחיר במכירה פומבית בפברואר 2021. כאשר הכל נאמר ונעשה, הפריט הייחודי הביא לסכום של 25,405 דולר מה שהופך אותו לאחד מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר של הדור ההוא.

המאמר נמשך לאחר המודעה

21. מפתח תואר שני באליפות העולם של פוקימון 2010

2010 פוקימון אליפות עולם Master Master Key

בשנת 2010, שחקני כרטיסי הפוקימון הטובים ביותר ברחבי העולם הוטסו לכפר Waikoloa, הוואי לאליפות העולם. עם ההגעה, המתמודדים קיבלו כרטיס פוקימון מפתח של אדון.

מכיוון שהפריט נדפס רק למשתתפים בטורניר, רק 36 כאלה בסך הכל נוצרו אי פעם, מה שהפך אותו טכנית לאחד מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר להתקיים אי פעם בהיסטוריה של תחביב כמעט בת 25 שנה בתאריך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

למרות שהיו מיועדים רק לאלה באירוע, אחד מהם עשה שם דרך לציבור ונמכר תמורת 26,900 דולר מדהימים באוגוסט 2020.

20. ניאו קיץ קרב דרך מספר 2 גביע מאמן

ניאו קיץ קרב דרך מספר 2 כרטיס פוקימון גביע מאמן

. אלה שהצליחו למקם את המקום השני בחטיבה שלהם קיבלו את כרטיס הגביע הנחשק מספר 2.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כמו כל כרטיסי הגביע, אוכלוסייתם שלהם נמוכה להפליא בהתחשב בכך שרק קומץ משתתפים שדורגו בראש התחרויות הללו קיבלו אותם. למרות מחסורו, אחד מפרסי טורניר הקיץ 2002 עלה למכירה פומבית ב- PWCC במארס 2021.

מה שהופך את הפריט הזה למיוחד, הוא העובדה שיש לו את שמו של המנצח במקום השני פוקונישי טומוקי כתוב עליו. על פי נתוני בית המכירות הפומביות, השחקן לקח את הפרס השני בליגה הזוטרת במהלך טורניר אזור קנטו. האופי המותאם אישית של התגמול באמת הופך אותו לאחד מסוגו.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

בניגוד לכרטיסי מאמן אחרים מספר 2, דרך הקרב של ניאו קיץ יש יצירות אמנות איקוניות של קן סוגימורי המודפסות על פורמט הסדרה האלקטרונית בתקופת 2002 של ה- TCG.

19. מועדון Daisuki Holo Masters Scroll Promo

פוקימון קלף מאסטר גלילה Daisuki Club TCG

 • תאריך הוצאה: 2010
 • תִשׁבּוּץ: PSA – פנינה מנטה 10
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 35,200 דולר

ביפן, האוהדים הצליחו להירשם למועדון הפוקימון דייסוקי. הארגון יציע לשחקנים מבצעים ייחודיים כדי להבקיע סחורה במהדורה מוגבלת. אחד הקמפיינים הללו היה למשחק קלפי המסחר בפוקימון בשנת 2010.

האוהדים שנרשמו למועדון הצליחו להשלים פעילויות שונות כדי להרוויח נקודות שאפשר להחליף אותו לתגמול מיוחד. בחלקו העליון של בריכת הפרסים היה הפרומו של Pokemon Card Promo של Pokemon Masters שדרש 8,600 נקודות כדי לבטל את הנעילה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

בשל הקושי להשיג את האספנות ומחסורו הכללי, ההולוגרפית המדהימה המדהימה הפכה לאחד מפריטי הפרסום הנדירים ביותר בהיסטוריה של 25 שנה של TCG. כך שלא לעתים קרובות אחד מהם עולה למכירה.

. הפרומו של מועדון Daisuki בסופו של דבר הוציא 35,200 דולר ממציעים. אספנות הנדירה ללא ספק תהיה פוטנציאל גדול לצמוח במחיר בעתיד בהתחשב באיזו מידה מעט מהם קיימים בפועל.

18. Chansey #3 מהדורה ראשונה סט בסיס ללא צל

סט בסיס ללא צל של Chansey Edition

 • תאריך הוצאה: 1999
 • תִשׁבּוּץ: PSA – פנינה מנטה 10
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 36,877 דולר

עבור אספני כרטיסי פוקימון רבים, זה לא משתפר ממערכת הבסיס שעשתה את הופעת הבכורה שלה בצפון אמריקה בשנת 1999. לא רק שהיא מציגה כמה מיצירות האמנות האייקוניות ביותר של סדרת TCG, אלא שיש גם המון של שחקני נוסטלגיה התחברו לשחרור.

. אף על פי שלא היה מכוסה כבד בזכיינית עצמה, המעריצים השתוללו בכרטיס הפוקימון של שאנסי מס ‘3 מקסים. עד כדי כך שזה הפתיע את ותיקי התעשייה כשהחלה להביא מחירים מפילים לסת.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בעודו מרחף בסביבות 20,000 $ מאז 2019, ערך האיסוף רק המשיך לצמוח. על פי נתוני PWCC, מהדורה ראשונה גרסה ללא צל שנמכרה תמורת 36,877 דולר במכירה פומבית בנובמבר 2020.

17.

מהדורה ראשונה מהדורה ראשונה

 • תאריך הוצאה: 1999
 • תִשׁבּוּץ: PSA– פנינה מנטה 10
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 45,100 דולר

לא רק ש- Blastoise היא אחת הדמויות האהובות ביותר במשחק RPG, אלא שהמתנע מסוג המים הפך גם הוא לאחד מכרטיסי הפוקימון החשובים ביותר כיום בשוק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אלה שגדלו עם הבסיס ב -1999 מערך השוו בקלות את הצב באותה רמה כמו הצ’רזארד המבוקש ביותר, כך שזה הגיוני שעשרות שנים אחר כך, רבים מוכנים לפרוץ את הארנקים שלהם ל”שני “האיקוני.

. .

16. Rayquaza Gold Star Holo Ex Deoxys

Rayquaza Gold Star Holo Ex Deoxys

 • תאריך הוצאה: 2005
 • תִשׁבּוּץ: PSA – פנינה מנטה 10
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 45,100 דולר

רייקוזה, המועדף המוקדם של רובי וספיר, ראה פופולריות רבה בעשור האחרון. אז זה הגיוני אז שהכרטיסים שלה יתחילו לטפס בערך לאורך זמן. בשנת 2005 פרסמה חברת הפוקימון את הרחבת Ex Deoxys TCG הכוללת את הטיסה / סוג הדרקון.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כגימיק כדי לגרום לאספני כרטיסי פוקימון המעוניינים בסט, החברה היפנית הכניסה את כרטיסי הפוקימון “כוכב הזהב” לתחביב. כאמור, כרטיסי הפוקימון הנדירים להפליא הציגו סמל מיוחד לצד שמו של ‘יום שני. כמובן שמלך פריטי האספנות המסומנים הללו הוא האגדה של הון עצמה.

בדצמבר 2020 נמכר כוכב זהב מדורג מושלם רייקוזה במכירה פומבית תמורת 45,100 דולר. בהתחשב בפופולריות המתמשכת של האגדה בזכיינית, ובדיוק כמה מעט כרטיסי הפוקימון הזהב הופקו, אנו מצפים שהפריט הזה יגדל בערך ככל שהזמן ימשיך.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

15. קרב מגה טרופי לא.

קרב מגה טרופי מס '2 מאמן

 • תאריך הוצאה: 1999
 • תִשׁבּוּץ: PSA – אותנטי
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 50,300 דולר

מעניין שמדובר בכרטיס הפוקימון הראשון בעשרים המובילים שהוא כל כך באיכות ירודה, הוא אפילו לא קיבל ציון. במצבים כאלה, PSA עדיין תעניק לו אימות רשמי. אל תתנו לדירוג להטעות אתכם, עם זאת, כטרופי לא. כרטיס מאמן 2 הוא בתולי פרט לגב שיש לו אובדן צבע ודעכה בגלל השמש.

במקור במקור בטורניר קרב מגה ב -1999 ביפן, רק השחקנים המובילים קיבלו את כרטיס הפוקימון הזה. בסך הכל, PSA ראתה רק חמישה כאלה, מה שהופך אותו לאחד מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר שקיימים. זה כל כך נדיר שזה עדיין שווה סכום שומט לסת למרות החסרים האיכותיים שלו-חשוב על זה.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

על פי נתוני PWCC, אחד מפרסי ה- Exeggutor הירוקים הללו נמכר במכירה פומבית באוקטובר 2020 תמורת 50,300 דולר. מרתק לחשוב שאפילו כרטיס פגום יכול למכור עבור מכונית ספורט. וערך כרטיס הפוקימון הזה רק ימשיך לטפס בהתחשב בכך שהם פשוט לא קיימים.

14. Venusaur No Smarity Symber Seted (חתימה)

פוקימון TCG 1996 ונוסאור בסיסי יפני חתום

 • תאריך הוצאה: 1996
 • תִשׁבּוּץ: PSA – פנינה מנטה 10

בעוד שלגרסה האנגלית של מערך הבסיס של TCG היו כרטיסי חותמת המהדורה הראשונה הנחשקת, הריצה המקורית של המהדורה היפנית משנת 1996 פשוט לא הייתה סמל בכלל. הממצאים המועטים נקראים נדירים, הם באמת כרטיסי הפוקימון הראשונים שיוצבו אי פעם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

כאילו הפריט של האספן הזה לא היה מספיק מיוחד, מעטפת החוץ גם הועברה על ידי האמן המקורי של הכרטיס מיצוחירו אריטה. זהו באמת חפץ יחיד מסוגו שכל מעריץ של ונוסאור ימות באוסף שלהם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

13. כביש קרב קיץ Mew Victory Gupory Orb

 • תִשׁבּוּץ: PSA – פנינה מנטה 10
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 60,000 $

כרטיס הפוקימון של גביע הטורניר השני ברשימה, גביע הכדור של Mew Victory הוענק במהלך תחרות Road Battle Road ב -1998. לאחר תשעה אזורים ברחבי יפן, רק שלושת המאמנים המובילים בכל סוגר קלעו את כרטיס הפוקימון הנדיר.

לדברי PSA, רק 16 מהם קיבלו ציון חן הנחשק של 10. אחד מפרידי האספנות הבתוליים הללו צץ במכירה פומבית של PWCC בדצמבר 2020 והסתיים עם 51 הצעות מחיר סופי של 60,000 $. זה אפילו הגיע עם הלוח המקורי שהוענק לגמר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כאשר אנו צוללים עמוק יותר ברשימה זו, התכוננו לראות יותר מכרטיסי הפוקימון בגביע השולט במקום הראשון. מכיוון שהם הוענקו בטורנירים, הם נדירים יותר לאוכלוסייה, ולכן הם בעלי ערך רב יותר.

12. מגה טרופית קרב טרופי טרופי רוח טרופי

מגה טרופית קרב טרופי פרומו פרומו פוקימון

 • תאריך הוצאה: 1999
 • תִשׁבּוּץ:
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 65,100 דולר

. זה לא מקבל יותר מקסים מאשר לראות את סוג המים מנגן באוקוללה תוך כדי מצמרר בערסל עם ג’יגליפוף.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הרבה לפני שחברת הפוקימונים יצרה את הסצנה התחרותית של TCG לאליפות העולם בשנת 2004, אחת האיטרציות הקודמות של יפן התחרות נודע כקרב המגה הטרופי. בשנת 1999 נערך הטורניר בהונולולו, הוואי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

רק 50 שחקנים ממדינות שונות ברחבי העולם הוזמנו להתמודד זה מול זה. מכיוון שכרטיסי פוקימון גביעים שונים הוענקו באירוע, איטרציית הרוח הטרופית היא ייחודית להפליא. האספנות צצו מחדש במכירה פומבית של PWCC באוקטובר 2020 ונמכרו עבור 65,100 דולר בפה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

11. פרומו גביע Magikarp של אוניברסיטת טמושי

פרומו גביע Magikarp של אוניברסיטת טמושי

 • תאריך הוצאה: 1998
 • תִשׁבּוּץ: PSA – פנינה מנטה 10
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 66,100 דולר

בשנת 1998, המגזינים של Shogakukan ביפן הציעו תחרות לתלמידי בתי הספר. מעריצים שלקחו את המבחנים השונים המוצעים בפרסום יכלו להחזיר אותם לחברה כדי להדרג אותם.

אלה די חריפים כדי לעבור עם ציונים גבוהים הוזמנו אז לכנס מיוחד שנערך באוסאקה של אותה שנה. כשהילדים נאלצו להשתתף בטורניר קרב פוקימון קלפים ייחודי. הזוכים בתחרות הנדירה קיבלו בסופו של דבר את פרומו Pokemon Card של גביע Magikarp.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

בשל הערפול המטורף של אופן הוצאת פריט TCG, זה בקלות אחד מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר ברשימה שלנו. זה לא היה מפתיע מאוד אז כאשר אספנות הגביע עלה למכירה פומבית בפברואר 2021 ונמכר ב -66 אלף דולר ב- PWCC.

10. Umbreon Gold Star Holo

צילום מסך של כרטיס פוקימון של כוכב הזהב של אומברון

Eevee והתפתחותו הם כמה מהדמויות הפופולריות ביותר בזכיינית הפוקימון. זה הגיוני אם כן כי מטוס כוכב זהב יהפוך במהרה לאחד מכרטיסי הפוקימון הנחשקים ביותר ב- TCG.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הסיפור שמאחורי כרטיס הפוקימון הזה גם הופך אותו למיוחד מכיוון שהשחקנים נאלצו לצבור מעל 70,000 נקודות XP בסוף העונה הרביעית של מועדון שחקני הפוקימון כדי להשיג אותו. מאמנים לא רק נאלצו ללכת פיזית לאירועים, אלא שהם נאלצו לנצח הרבה משחקים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בגלל אוכלוסייתה הנמוכה, לא הרבה מכרטיסי הפוקימון האלה עלו למעשה למכירה. . ציון ה- BGS שלה של 9.5 הופך את כל זה לנדיר יותר, מכיוון שרק שניים בעולם כולו קיבלו ציון גבוה זה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

09. לא. מאמן אחד קרב סופר סודי

 • תאריך הוצאה: 1999
 • תִשׁבּוּץ: PSA – פנינה מנטה 10
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 90,000 $

בשנת 1999 אירחה חברת הפוקימון תחרויות אזוריות ביפן. הזוכים קיבלו לא. .

בטורניר ה- TCG המיוחד של “סופר סודי”, היה הרבה מיסטיקה שמסביקה אותו. כרטיס הפוקימון הנדיר כולל צללית של Mewtwo שהפכה את זה לרצוי יותר עבור המעריצים.

ביולי 2020 מכר הפרומו היפני תמורת 90,000 דולר מדהימים – מה שהופך אותו לאחד מכרטיסי הפוקימון החשובים ביותר להתקיים אי פעם.

08. אליפות העולם של פוקימון פרומו לא.

כרטיס הגביע הנדיר להפליא הוענק באליפות העולם ב -2006 שהתקיימה באנהיים, קליפורניה. מכיוון שכרטיסי הפוקימון הללו ניתנו רק לזוכים, זה הופך את אוכלוסייתם לנמוכה ביותר.

על פי נתוני PSA, אומרים כי רק שלושה מפריטי אספנות אלה הונפקו בתחרות. זה כמעט מרגיש כמו פשע שמציב את כרטיס הפוקימון הזה במקום הזה מכיוון שבגלל המחסור שלו, לעיתים רחוקות הוא עולה למכירה

אולם בפברואר 2021, אחד סוף סוף הופיע ברשת. .

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

07. המהדורה הראשונה של לוגיה ניאו ג’נסיס

צילום מסך של כרטיס הפוקימון לוגיה

 • תאריך הוצאה: 2000
 • תִשׁבּוּץ: BGS – בתולי 10
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 144,300 דולר

בדומה ל- Mewtwo, Lugia היה אגדי איקוני עבור ילדים רבים שגדלו עם הסדרה בשנות ה- 00. לכן אין להפתיע כי הופעת הבכורה שלו ככרטיס פוקימון הייתה להיט מרכזי.

עשרות שנים אחר כך, הציפור הנפשית הפכה לפריט חם עבור אספנים. כתוצאה מכך, הרחבת ניאו ג’נסיס שלה ראתה פיצוץ מוטל בערכה, כאשר שחקנים מנסים נואשות לצוד אחר כרטיס ה- Johto Pokemon האייקוני.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בעוד שמהדורה ראשונה לוגיה שברה רשומות על ידי מכירת תמורת 129,000 $ המפוצצת בשנת 2020, בקט דירג את גרסת 10 של הפריט שנמכר תמורת 144,300 דולר במכירה פומבית של PWCC במאי 2021. BGS ציונים הרבה יותר קשה מ- PSA, מה שהופך את כרטיס הפוקימון הבתולי הזה לאחד משלושה בלבד בעולם כולו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

06. גביע האירועים המשפחתי של קנגאסקגן

גביע האירועים המשפחתי של קנגאסקגן Pokemon Card PSA

 • 1998
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 150,000 $

אנחנו עכשיו בחמישייה המובילה, ומחירי כרטיסי הפוקימון היקרים ביותר האלה ממשיכים להרקיע שחקים. ניתן להשיג כרטיס פוקימון גביע זה משנת 1998 רק על ידי השתתפות בטורניר מיוחד ביפן. הפריט המקסים כולל יצירות אמנות המתארות את קנגאסקאן עם התינוק שלו בכיס שלו, מוקף בולו נוצץ.

באופן מתאים, התחרות חייבה גם ילד וגם הורה להשתתף זה לצד זה בקרבות TCG. על פי הדיווחים, ישנם רק 11 כאלה שקיימים כרגע שדורגו, מה שהופך אותו לאחד מכרטיסי הפוקימון הגביע הנדירים ביותר להתקיים.

באוקטובר 2020, שני PSA 10s של האיסוף הלכו תמורת 150 אלף דולר. עם המחסור שלו, אנו מצפים שערך כרטיס הפוקימון הזה רק ימשיך לעלות במהלך השנים הקרובות.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

05. פרומו Ishihara GX (חתימה)

חתימת פרומו של Ishihara GX

 • תאריך הוצאה: 2017
 • תִשׁבּוּץ: PSA – 7 / חתימה: 9
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 247 $, 230

. .

כרטיס הפוקימון הנדיר ביותר שנמכר במכירה פומבית באפריל 2020 תמורת 50,000 $. הדיווחים מעריכים כי רק 30 עד 60 מאספני TCG אלה עשויים להתקיים, אם כי קשה לדעת בוודאות אלא אם כן יותר מהם יפסיקו את דרכם אל הציבור.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בשנת 2021, גרסת PSA 7 של כרטיס הפוקימון שנמכרה תמורת 247,230 דולר במכירות פומביות של גולדין. הקפיצה המסיבית בערכו של כרטיס הפוקימון הזה הגיעה כתוצאה מכך שהאיסוף למעשה חתם על ידי Ishihara עצמו, ובאמת מה שהופך אותו למוזרות יחידה ב- TCG.

המאמר נמשך לאחר המודעה

04. גביע פיקאצ’ו לא. 3 מאמן ברונזה

גביע פוקימון פיקאצ'ו מס '3 מאמן ברונזה במכירה פומבית

כרטיס פיקאצ’ו מפתיע עזב את קהילת הפוקימון גובש בתחילת 2023 לאחר שנמכר במכירה פומבית תמורת 300,000 דולר מדהימים. הסיבה לכך היא שהכרטיס הנדיר ביותר הזה הוא רק קומץ קטן בטבע.

המאמר נמשך לאחר המודעה

טורניר ה- TCG הפוקימון הראשון שנערך ביפן היה מאורגן בשנת 1997. עבור שלושת המסיימים הראשונים בכל חטיבה, כרטיס פיקאצ’ו מיוחד גביע היה תגמול שלהם, שכל אחד מהם ציין את מיקומם באירוע ההיסטורי.

PSA טענה בעבר את חברת הפוקימון שהודפסה תחת 100 כרטיסים ייחודיים אלה, מה שהופך אותם ליקרות ביותר בשוק. עם רק ארבעה כרטיסי פיקאצ’ו גביע שדורג אי פעם על ידי PSA, PSA 8 זה נמכר בסכום של 300,000 דולר באפריל 2023.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

03. מכשפי Blastoise of the Coast Presentation Galaxy Star Holo

מכשפי Blastoise של כרטיס המצגת של החוף

קהילת משחקי הקלפים של פוקימון הייתה המומה כאשר כרטיס הפוקימון הנדיר בטירוף התגלות על ידי הציבור לראשונה בשנת 2021. בכרטיס המצגת Blastoise, הוזמן במקור על ידי מכשפי החוף בשנת 1998, היה אמור לתת לחנויות מושג איך ייראה קו TCG בהפעלת ההדפס הסופית שלו.

אמנם ישנם דיווחים משתנים על ההיסטוריה שלה, אך כרגע ההערכה היא שרק שניים ידועים שהיו קיימים אי פעם, כאשר רק אחד מהם הוגן כרגע. זה בעצם אחד מכרטיסי הפוקימון המוקדמים ביותר הידועים שקיימים, לפחות לקראת המהדורה הצפונית אמריקאית. זה היה כל כך מוקדם שאחד העותקים היה קסם: המפגש האחורי אליו, ואילו השני פשוט ריק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

החפץ ההיסטורי של נינטנדו עלה למכירה במכירות פומביות של מורשת בינואר 2021, ונמכר תמורת 360,000 דולר, מה שהפך אותו לאספנות השלישית היקרה ביותר – רק סנטימטר מאחורי הבסיס סט Charizard. בהתחשב בכך שרק שניים מהם קיימים, זה יכול יום אחד לקחת את המקום הראשון ככרטיס הפוקימון היקר ביותר בכל הזמנים. אם שום דבר אחר זה יכול להיות כרטיס הפוקימון הנדיר ביותר בעולם.

02. SHARIZARD SEDUTE FASHOLE SEDOWLESS SET

משחק Charizard Pokemon Card Game PSA 10

 • תאריך הוצאה: 1999
 • תִשׁבּוּץ: PSA – פנינה מנטה 10
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 420,000 $

כמו כמעט כל ילד שגדל בשנות ה -90 יכול להעיד, Charizard תמיד היה תכשיט הכתר. אם לא היה לך כזה, פתחת נואשות חבילת בוסטרים אחרי חבילת בוסטר מנסה להשיג את כרטיס הפוקימון המפואר. גרסאות המהדורה הראשונה של כרטיס הבסיס הזה משנת 1999 יכולות ללכת על סכום אבסורדי. אפילו יותר מכך אם זה “ללא צל” – גרסת הדפסה מוקדמת שאין לה צל סביב גבול האמנות.

. . המציע במכירה פומבית של ה- PWCC ב -12 בדצמבר צנח 350,000 $ עבור מערך הבסיס לשנת 1999 אספנות. .

. על פי בית המכירות הפומביות, ידוע כי רק 121 צדדים בעולם כולו קיימים עם דירוג ה- Gem Mint 10 המושלם – מה שהופך את זה לאחד מאספנות ה- TCG החשובות ביותר בכל הזמנים.

עם הערך של קנטו סטארטו מרקיע שחקים שנה אחר שנה, זה לא בלתי אפשרי שבסופו של דבר יהיה שווה מיליון דולר שנים מעכשיו. למרות המכירות שוברות השיא שלה, ה- Charizard Set Base הוא עדיין כרטיס הפוקימון השני היקר ביותר מכיוון שיש לו דרך ללכת כדי להתעדכן באספנות במקום הראשון שלנו.

כרטיס הפוקימון היקר ביותר בכל הזמנים?

01. פרומו Corocoro Comics Comics (כרטיס אייר של Pikachu)

מאייר Pikachu Pokemon Card PSA

 • תאריך הוצאה: 1998
 • תִשׁבּוּץ:
 • ערך כרטיס פוקימון במכירה פומבית: 6,000,000 $

ללא ספק, היקר ביותר מבין כרטיסי הפוקימון הנדירים הוא כרטיס ה- Pikachu Illustrator החמקמק. .

בחמש השנים האחרונות מכר כרטיס הפוקימון בעקביות בסביבות 195,000 $ עד 200,000 $. בשנת 2020, אחד הביא 250,000 $ עצומים, והפיל את השיא הקודם של 243,000 $ שאחד אחר הביא בחזרה בשנת 2019. באופן מדהים בפברואר 2021, גרסת PSA 7 של הכרטיס שנמכרה תמורת 375,000 דולר במהלך מכירה פומבית של PWCC.

. רק כמה חודשים לאחר מכן, השיא הקודם של 900,000 $ בוטל כאשר PSA GEM MINT 10 נמכר תמורת 6,000,000 $ מדהימים – כן, קראת את הזכות הזו.

לוגן פול נראה לובש את אספנות ה- TCG במהלך הופעת הבכורה שלו WrestleMania ב -2 באפריל. על פי מסד הנתונים של מכירות של PSA, כרטיס הפרומו הנדיר היה נמכר לאחרונה תמורת 6 מיליון דולר.

ב- 7 ביולי 2022, לוגן חשף כיצד רכש את הכרטיס, וקבע שהוא היה מחובר למוכר מסתורי ביולי 2021 והעניק לו 4,000,000 דולר במזומן לצד מאיר PSA 9 Pikachu עבור שווי רכישה של 5,250,000 $.

לוגן פול הוא גם לא השם הגדול היחיד שיש להם את הידיים על הכרטיס הזה בשנים האחרונות. .5 מאיר פיקאצ’ו מדורגת במכירה פומבית של 672,000 דולר, מה שהופך אותו לאחד העותקים הראשונים שאינם מדורגים של הכרטיס הידוע כקיים.

על פי הדיווחים, ידוע כי פחות מ -20 מהם קיימים – כמעט מבטיחים כי הערך של כרטיס הפוקימון הזה ימשיך לצמוח בשנים הקרובות. עבור אספנים רבים, כרטיס ה- Pikachu Illustrator נתפס ככרטיס הפוקימון הנדיר ביותר בכל התחביב וכעת יש לו את המחיר לגבות את זה.

אז הנה לך את זה. הרשימה המלאה של כרטיסי הפוקימון היקרים ביותר.

אם תלחץ על קישור מוצר בדף זה אנו עשויים להרוויח עמלת שותפים קטנה.

18 כרטיסי הפוקימון הנדירים והיקרים ביותר

החל ממאייר פיקאצ’ו ועד Charizard ללא צל, הנה כרטיסי הפוקימון היקרים ביותר שנעשו אי פעם.

אוסף כרטיסי פוקימון מדורגים, כולל Blastoise, Charizard, Pikachu ו- Chansey

תרומות נוספות של אלכס מיהן
עודכן ב- 13 ביולי 2023
עקוב אחר משחק כרטיס המסחר של פוקימון

מורכבות הכללים: בינוני

עומק אסטרטגי: בינוני

יש לך כרטיסי פוקימון נדירים מוסתר באוסף שלך? תוהה אם אותו צ’ארזארד או כרטיס פרומו מבריק שנקבע בעליית הגג או למטה במרתף הוא בעל ערך? אתה במקום הנכון, מכיוון שרכבנו רשימה מוחלטת של כרטיסי הפוקימון היקרים ביותר בכל הזמנים – יחד עם כמה שהם שווים, מה הופך אותם כל כך יקרי ערך וכאשר הם נמכרו לאחרונה לסכום שובר שיא.

אמנם אנו עדיין ממשיכים לראות מגוון שלם של קלפים יפניים שצצים, כולל לאחרונה Toshiyuki Yamaguchi NO. ! כרטיס, עדיין היו הרבה קלפים נדירים ששוחררו גם מחוץ ליפן. כך שלמרות שיש עדיין רק סיכוי קטן שיהיה לך אחד הגביע הקדוש, עדיין כדאי לבדוק את האוסף שלך למקרה.

כרטיסי פוקימון נדירים ויקרי ערך

אז בין אם אתה סקרן כמה שווה אוסף הכרטיסים שלך, תוהה אם הכרטיס הנדיר הזה הוא באמת כל כך נדיר או סתם רוצה להביט בתדהמה באלפי ומיליוני דולרים שנפלו על חתיכת קרטון, רשימת החלק העליון הזו 18 כרטיסי פוקימון נדירים ויקרים ביותר יכוסו.

. Espeon ו- Umbreon Gold Star Pop סדרה 5

נמכר תמורת 22,000 דולר בפברואר 20213

כרטיסי פוקימון כוכב הזהב Espeon ו- Umbreon Pop סדרה 5

כרטיסי פוקימון של כוכב הזהב הם בין הסטים החשובים ביותר של כרטיסי פוקימון הקיימים ומפקדים על ערך גבוה להפליא כתוצאה מכך. הקלפים נקראים על שם כוכב הזהב שמופיע ליד שמו של הפוקימון בראש הכרטיס, המסמל כי הכרטיס כולל יצירות אמנות בצבע חלופי השונות מהגרסה המשותפת. רק 27 כרטיסי כוכב זהב שוחררו בין השנים 2004-2007, מה שהפך אותם לכמה מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר לרשות.

בעוד שכל כרטיסי הפוקימון של כוכב הזהב הם נדירים, רק מופיעים פעם אחת בכל 88 חבילות בוסטר (או שתי קופסאות בוסטר) להרחבות מסוימות של פוקימון TCG, הנדירים ביותר הם ‘eaveelutions’ – ההתפתחות הרבים שבהם כל פוקימון בסיסי Gen 1 Eevee יכול להתפתח. והנדירים ביותר הנדירים ביותר הם הגרסאות המקוריות בשפה היפנית של הקלפים המוצעים לחברי מועדון השחקנים של פוקימון, שיכולים להוציא נקודות שהשתתפו בהשתתפות במשחקים ובטורנירים רשמיים כדי להשיג קלפים בלעדיים.

בעוד שאפשר היה לרכוש את Eaveelutions Flareon, Jolteon ו- Vaporeon ב- The Ex Power Keepher. כרטיס ה- ESPEON 025/Play דרש 40,000 נקודות EXP שנצברו, ואילו UMBREON 026/PLAY היה אפילו הכי יקר ב 70,000 נקודות.

בעוד שהגרסאות היפניות של הקלפים הן החשובות ביותר בגלל הזמינות המוגבלת שלה. כוכב זהב Espeon המדורג בתנאי מנטה של ​​PSA 10 Gem נמכר בפברואר 2021 תמורת מעל 22,000 $, ואילו אומברון דורג במצב מושלם לא פחות הגיש קצת יותר מ 20,000 $ במכירה פומבית בדצמבר 2020. PSA מעריך את שני הכרטיסים במחיר של 194,209 דולר ו -187,277 דולר בהתאמה, מה שהופך אותם בקלות לשניים מכרטיסי הפוקימון היקרים ביותר סביב.

17. פרומו עיצוב יפני זוכה כיתה ב ‘ספייקי-אוזן פיצ’ו

כרטיס פוקימון שמאויר על ידי תלמיד כיתה ב ‘

נמכר תמורת 25,800 דולר ביוני 2023

פרומו עיצוב יפני זוכה כיתה ב ', Spikey-Eat, כרטיס פיצ'ו

בעוד שרבים מכרטיסי הפוקימון החשובים ביותר כוללים יצירות אמנות מכמה מהאמנים האייקוניים ביותר של משחק הקלפים, פיצ’ו ספייקי -אווזן הוא ייחודי בכך שהוא מאויר לא רק בשם לא ידוע – אלא גם על ידי ילד.

כרטיס הפיצ’ו האוזני-אוזניים נוצר ככניסה לתוכן רישום שנערך על פני תריסר מגזינים לילדים ביפן במהלך 2009, כחלק מהקידום סביב פוקימון סרט ארצ’וס ותכשיט החיים. ילדים מגיל הגן (בדרך כלל בין שלוש לחמישה) עד כיתה יב ‘(בשנות העשרה המאוחרות שלהם) הוזמנו להגיש את האיורים שלהם על פיצ’ו או ארצ’וס עם אוזניים כדי להיכנס.

המנצח של כל סוגר גיל הצליח אז לראות את העיצוב המנצח שלהם הפך לכרטיס פוקימון אמיתי. במקרה של פיצ’ו האוזני האוזני הזה, המנצח היה תלמיד כיתה ב ‘-מה שהפך אותם לשבע עד שמונה בגיל.

2002 אליפות העולם של פוקימון מס '1 כרטיס מאמן

הראשון מבין שני כרטיסי פוקימון נדירים ויקרי ערך בשם NO. מאמן אחד ברשימה זו, הכרטיס הספציפי הזה הוענק לזוכים בטורנירי האביב האזוריים של דרך הקרב שנערכו ביפן בתחילת 2002. (גרסאות הקיץ של דרך קרב הוענקו במהלך התחרויות שנערכו בהמשך אותה שנה.)

. 1 כרטיסי מאמן שהופקו עבור הזוכים המעטים שהפכו אותם לכמה מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר שקיימים.

הוספת נדירות הכרטיס היא העובדה שכל אחד לא. כרטיס מאמן אחד הותאם אישית עם שם הזוכה בטורניר שהודפס על הכרטיס, מה שהפך כל כרטיס אחד מסוג. על פי מכירות פומביות של מורשת בית מכירה, ההיבט המותאם אישית של הקלפים אומר גם שהם מופיעים לעיתים רחוקות במכירה פומבית, מה שהופך אותם למראה נדיר עוד יותר בעולם של כרטיסי פוקימון.

מס ‘2002. כרטיס מאמן אחד הודיע ​​על ידי קן סוגימורי, הידוע בעיקר כאחד האמנים והמעצבים המקוריים לדור הראשון של פוקימון של 151 פוקימון. בטקסט עליו נכתב: “משחק הקלפים של פוקימון טורניר הרשמי קרב דרך אביב 2002 אלוף מוכר כאן, וכבודו זוכה לשבחים.”סוגימורי לא. יצירות אמנות של מאמן אחד – הכולל פוקימון מעריץ -פייבון כמו פיקאצ’ו, שאנסי ומריל – בלעדי לכרטיס, מה שהופך אותו למיוחד במיוחד.

. כרטיס מאמן אחד, שלם עם תיקיית התצוגה המקורית שלו ואפילו המעטפה בה הועברה, נמכרה במכירה פומבית באפריל 2021 תמורת קצת יותר מ 31,000 $. . 1 כרטיסי מאמן, הכרטיס עדיין מדורג כאחד מכרטיסי הפוקימון החשובים ביותר.

15. Pokémon יפני XY-P פרומו כוכב שחור Pikachu

כרטיס זה הוענק במהלך פסטה 20 שנה לפוקימון.

נמכר תמורת 32,520 דולר במרץ 2023.

Pokémon יפני XY-P פרומו פרומו פרומו Pikachu

. ניתן למשתתפים כמזכרת במהלך פוקימון יום השנה ה -20 של פוקימון שנערך במהלך אוקטובר 2016, קלף זה כולל תמונה ייחודית של פוקימון המתנע האייקוני לדור הראשון של משחקי וידאו פוקימון יפניים – פוקימון אדום, כחול וירוק.

תיאור Squirtle, Bulbasaur, Charmander and Pikachu, ה- Pokémon היפני XY-P Black Star Promo Promo Pikachu מציג אמנות הולוגרפית מלאה והלוגו לאירוע יום השנה ה -20 שלשמה הוא היה מחונן. התרגום של הטקסט היפני חושף שתי התקפות: מגה רעם ת’אנדרבול, שמגלה 120 נזק, במחיר של השלכת כל כרטיסי האנרגיה המחוברים אליו, והתקפת חידוש מהנה שרואה שחקנים מחאבים את הידיים שלהם כדי לצייר כרטיס.

אחד הכרטיסים הללו נמכר באמצעות בית מכירה פומבית גולדין ב- 9 במרץ 2023 בסכום כולל של 32,520 דולר (25,874 ליש”ט), לאחר הצעת פתיחה של 500 $ בלבד (397 ליש”ט). . רק 67 עותקים של פרומו הכוכב השחור של פוקימון XY-P היפני, פיקאצ’ו, עוצבו על ידי BGS עד כה, כאשר העותק הזה הגדיר שיא חדש בכל הזמנים לכרטיס.

. 2002 מהדורה ראשונה הרים מסתוריים Crystal Charizard

הכרטיס האלקטרוני היקר ביותר שם, וזה PSA 10

2002 מהדורה ראשונה הרים מסתוריים Crystal Charizard

Charizard זה נובע מההתרחבות הסופית של סדרת הכרטיס האלקטרוני היפני והוא אחד הפוקימון הקריסטלי חסר הצבעים הייחודי יותר (זה אומר שאין לו סוג אנרגיה ספציפי). כרטיסי אלקטרוני הם לא שגרתיים בכך כדי להפיק את המרב מהם היית זקוק לקורא אלקטרוני היקפי עבור ה- Game Boy Advance המאפשר לך לגשת למידע על הכרטיס ולעיתים גישה לכמה מיני-משחקי.

גרסת PSA 10 עלתה למכירה פומבית ב- PWCC באוקטובר 2022 ונמכרה תמורת 40,800 דולר. זה לא הכי הרבה ש- Charizard מכר, אבל זה הכרטיס האלקטרוני היקר ביותר שיש שם. .

13. 1996 פוקימון יפני סט בסיס אין סמל נדיר הולו ונוסאור

נמכר תמורת 55,000 דולר בנובמבר 2021

רבים מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר מתוארכים לימיו הראשונים של משחק קלפי המסחר, כאשר כרטיסי המהדורה הראשונים שוחררו בדירוג של שנות התשעים כמו בין כרטיסי הפוקימון החשובים ביותר כיום.

בעוד שבול המהדורה הראשונה בכרטיסים הוא מבוקש מאוד במהדורה האנגלית של משחק קלפים של פוקימון, כרטיסי הפוקימון היפניים הנדירים ביותר מזוהים במקום על ידי חוסר הבול שלהם. באופן ספציפי, כוכב שחור חסר בימין התחתון של כרטיס בשפה היפנית הוא מה שמכונה ‘אין נדירות’-כלומר הכרטיס חסר את הסמל הנפוץ המשמש כדי לסמן את הנדירות של כרטיס פוקימון.

אין כרטיסי פוקימון נדירים הם בין כרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר שקיימים, ומעטים מגיעים נדירים יותר מכרטיס הפוקימון של ונוסאור מריצת ההדפס הראשונה של המשחק בשנת 1996. .

. עזרה בסכום הרשומה הייתה חתימתו של המאייר של הכרטיס מיצוחירו אריטה-האמן האגדי שמאחורי כרטיסי פוקימון רבים משנים 20 פלוס האחרונות-במקרה של הכרטיס, מה שהפך את כרטיס הפוקימון הנדיר שכבר היה באמת אחד מסוג.

. 1999 פוקימון יפני 64 אצטדיון מריו תחרות הצילומים הטובה ביותר Chansey

אחד מ -15 בלבד שהיו קיים, והיחיד הידוע שעדיין קיים

מלפנים ומאחור של כרטיס פוקימון של שאנזי

כדי לקדם את יציאתו של פוקימון סנאפ על נינטנדו 64, נערכו שתי תחרויות שראו שחקנים מגישים את הצמדות האהובות עליהם מהמשחק, בתקווה שהתמונות שלהם יוכלו לכרטיסי פוקימון רשמיים.

אחד מאלה מנוהל על ידי תוכנית הטלוויזיה היפנית בחסות נינטנדו 64 אצטדיון מריו, שרץ משנת 1993 ל -2000 ואשר ראו חמישה מנצחים כל אחד קיבלו 15 עותקים של כניסתם המנצחת. אלה היו העותקים היחידים של הקלפים הללו שנעשו, ולכן הם נדירים ביותר וכמעט בלתי אפשריים לתפוס אותם.

. אין זה מפתיע שהוא מכר כל כך הרבה בהתחשב בכך שהוא היחיד הידוע שעדיין קיים, ושהוא במצב כמעט מושלם עם כיתה בקט של 8.5.

11. 1999 פוקימון פרומו יפני מגה טרופי קרב טרופי רוח

כרטיס פרומו נדיר במיוחד – אחד מתריסר בלבד שנעשה אי פעם

נמכר תמורת 65,100 דולר באוקטובר 2020

1999 פוקימון פרומו יפני מגה טרופי קרב טרופי רוח

רק 12 כרטיסי רוח טרופיים הופקו ככרטיסי פרומו לקרב המגה הטרופי ב -1999, מבשר לאליפות העולם של פוקימון, מה שהפך אותו לאחד מערכות הפוקימון החשובות ביותר.

בקרב המגה הטרופי ראו 50 שחקנים מרחבי העולם משתתפים בטורניר למשחק קלפי המסחר בהונולולו, הוואי. הדרך היחידה להשתתף הייתה לנצח בקרב באזור המקומי שלך ולהרוויח הזמנה, מה שהפך אותו לאירוע בלעדי למאמני הפוקימון הטובים בעולם – והקלפים המוצעים כפרסים כמה מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר שקיומו.

כרטיס הפרומו המגה הטרופי הספציפי הזה, העותק בשפה היפנית משנת 1999 של הרוח הטרופית, נמכר במכירה פומבית של עד 65,100 דולר במצב PSA Gem Mint 10, כאשר המכירה האחרונה שובר שיא תתרחש באוקטובר 2020. PSA מעריך את ערכו להיות גבוה עד 148,482 דולר, מה שהופך את כרטיס האולטרה-נדיר למתמודד באחד מכרטיסי הפוקימון היקרים ביותר שיצר אי פעם.

10. מפתח המאסטר

כרטיס עדכני יותר – אך לא פחות נדיר או בעל ערך

נמכר תמורת 66,000 דולר במאי 2023

מפתח המאסטר

. עם זאת, בניגוד לכרטיסי פרומו עמיתים כמו לא. מאמן אחד – שמופיע מעט מאוחר יותר ברשימה זו – הכרטיס הספציפי הזה הוא קצת יותר עדכני, שניתן לגמר באליפות העולם של פוקימון 2010. זה הופך את הנדירות והערך שלה ליותר מדהימים.

כרטיס המפתח הראשי הוענק לשחקנים הבכירים ביותר בטורניר הייצוג של יפן – שווה ערך לאליפות הלאומית באזור – שנערך בטוקיו בקיץ 2020. .

רק 36 עותקים של הכרטיס ההולוגרפי מעריכים כי קיימים – שווים למספר המועמדים הסופיים בכל חלוקות הגילאים באליפות העולם, המפוצלים בין גמר משחקי כרטיס המסחר לבין עמיתיהם למשחקי הווידיאו שנערכו במהלך אותו אירוע. עבור ה- TCG, שמונה קלפים הוענקו לשחקנים זוטרים, שישה למאמנים בכירים ושישה למאסטרס. זה היה שינוי מאליפות העולם ב -2009, שם רק שחקנים שהגיעו לגמר TCG קיבלו כרטיס פרס.

מס '1 מאמן כרטיס פוקימון

. מאמן אחד, ולא סביר מאוד שראית אי פעם עותק באופן אישי. כשמדובר בכרטיסי פוקימון נדירים, ישנם מעט מאוד קלפים נדירים יותר מזה.

לא. מאמן אחד הוא כרטיס קידום מכירות הולוגרפי המוענק לגמר בטורניר הסופר -קרב הסודי שנערך בטוקיו, יפן בשנת 1999. (מה שהופך אותו לכרטיס שונה לאליפות העולם ב -2002 לא. .) כדי להרוויח מקום בגמר התחרות, שהתקיימו במיקום סודי, השחקנים נאלצו לזכות לראשונה בטורניר אזורי. הפרס שלהם היה לא. כרטיס מאמן אחד, שהעניק להם גישה לגמר.

הטקסט של הכרטיס מתרגם ל: “אלוף הטורניר הרשמי של משחק הקלפים פוקימון מוכר כאן, והכבוד הזה זוכה לשבחים. על ידי הצגת כרטיס זה, אתה עשוי לקבל כניסה מועדפת לקרב הסופר הסודי.”הכרטיס כולל את הלוגו היפני ל”משחק קלפי המסחר של מפלצות הכיס”, יחד עם יצירות אמנות של הדור המקורי פוקימון מיווטו מאת המאייר הידקי קזמה.

מכיוון שנערכו רק שבעה טורנירים אזוריים, ההערכה היא שרק שבעה עותקים של הכרטיס הזה נעשו – מה שהופך אותו לאחד מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר שקיימים. שישה מכרטיסי האולטרה -נדירים אושרו מאז כמי שנמצאים בתנאי מנטה מושלמים 10 על ידי PSA – הארגון היוקרתי המציין את האיכות, המצב והערך של כרטיסי המסחר, עד לרמה הגבוהה ביותר של פנינה מנטה 10 – עם ללא רבב העתק מכירת מכירה פומבית ביולי 2020 תמורת 90,000 $.

זהו קלף כל כך נדיר ובעל ערך, עד שאינדיאנה ג’ונס כנראה נאלצה להימלט ממקדש מתפורר איתו בשלב מסוים. כרטיסי המקביל שלה משנת 1999 לא. מאמן 2 ולא. 3 מאמן, שהוענק באופן דומה לזוכים בטורנירי פוקימון יפניים בסוף שנות התשעים, הם כמעט נדירים ובעלות ערך.

8. 2006 אליפות העולם של פוקימון פרומו לא. מאמן 2

2006 אליפות העולם של פוקימון פרומו מס '2 מאמן PSA 9 מנטה

כמו כרטיסי גביע המאמנים הנדירים והיקרים באותה מידה, 2006 לא. מאמן 2 הוא אחד מכרטיסי הפוקימון הנדירים ביותר בכל הזמנים, כאשר רק קומץ קלפים נוצרו אי פעם.

ניתן ככרטיס גביע לגמר של אליפות העולם של פוקימון שהתקיימה באנהיים, קליפורניה במהלך אוגוסט 2006, כדי לתבוע את הכרטיס, השחקנים נאלצו להשיג כניסה לטורניר על ידי איסוף מספיק נקודות כדי להעפיל ואז להפוך אותו לגמר של גמר חלוקותיהם.

רק שלושה עותקים של 2006 לא. . נדירותו פירושה גם שהיא מצווה על מחיר גבוה, כאשר עותק מדורג במצב מנטה 9 על ידי PSA שנמכר עבור קצת יותר מ -110,000 $ בפברואר 2021.

הכרטיס עצמו כולל פוקימון פוקימון פיקאצ’ו מחזיק בגביע כסף, סיים עם דפוס הולוגרפי. בכרטיס נכתב: “אם זכית בכרטיס זה באליפות העולם בכרטיס פוקימון משנת 2006, אתה יכול לחזור לקרב הכי טוב בשנת 2007.”

לא. 2 הנדירות והערך של המאמן מקרבים אותו לאגדה יקרה. מאמן אחד מבחינת כרטיסי פוקימון נדירים – מה שהופך אותו לאחד הכרטיסים המבוקשים ביותר של פוקימון.

. 2000 פוקימון ניאו ג’נסיס מהדורה ראשונה הולו לוגיה #9

נמכר תמורת 144,300 דולר במאי 2021

2000 Pokémon Neo Genesis מהדורה ראשונה Holo Lugia #9 כרטיס

לוגיה היא אחת הפוקימון האייקוני והפופולרי ביותר בסדרה כולה, לאחר שכיכבה בחזית המשחק המוקדם של משחק משחק פוקימון סילבר וה- Nintendo DS Regred Soulsilver שלה. פוקימון ציפורים אגדי מג’נרל השני, לוגיה היא אחת הפוקימון החזקות והקשה ביותר שהשחקנים יכולים לתפוס את משחקי הווידיאו-כך שזה רק מתאים כי כרטיס הפוקימון שלו נדיר ביותר גם הוא נדיר ביותר.

Neo Genesis המהדורה הראשונה Holo Lugia #9 Pokémon Card מתואר על ידי בית המכירות הפומביות PWCC כאחד מכרטיסי הפוקימון הקשים ביותר לדרגה, כתוצאה ממספר שגיאות וטביעות שגויות שנכללו בריצות המוקדמות של Neo Genesis Set genesis לפוקימון TCG. תוקנו ריצות הדפסה מאוחרות יותר, אך רבים מהקלפים מההתרחבות נשארים נפוצים יותר בצורותיהם הקודמות שאינן מתוקנות שלהם.

. הנדירות של הלוגיה פירושה שהיא מדורגת כמעט כמו הכריזה המהדורה הראשונה האגדית בכל מה שקשור לכרטיסי הפוקימון החשובים ביותר.

בזכות הפופולריות והנדירות שלו, כרטיס הפוקימון מביא גם מחיר גבוה מאוד במכירה פומבית. מהדורה ראשונה Neo Genesis Lugia שדורגה ב- PSA 10 שנמכרה על פי הדיווחים באוקטובר 2020 תמורת 50,000 $, כאשר עותק בתולי BGS 10 נמכר במאי 2021 תמורת מעל 144,000 $. מחיר אגדי למה שהוא בהחלט כרטיס אגדי, בכל מובן המילה.

6. Kangaskhan-Holo #115 כרטיס גביע אירועים משפחתי

כרטיס הפוקימון השלישי ביותר בכל הזמנים

Kangaskhan-Holo #115 כרטיס גביע אירועים משפחתי

קלף פוקימון יקר זה מתוארך מהשנים המוקדמות ביותר של משחק קלפי המסחר, לאחר שניתן למשתתפים בטורניר הקרב של ההורים/הילד המגה שנערך ביפן ב -1998, שנערך ביפן. כפי שמשתמע מהשם, צוותים היו מורכבים מהורים וילדים. אלה שהשיגו מספר קבוע של ניצחונות במהלך הטורניר זכו בכרטיס הגביע המיוחד הזה – הפעם היחידה שאי פעם הייתה תפיסה, מעולם לא הופקה המונית – מה שהפך אותו לאחד מכרטיסי הפרומו הנדירים ביותר לקיים.

מה שמבדיל את כרטיס הגביע ממקביליו המקובלים הוא הכללת הלוגו של משחקי קלפים של Pocket Monstrer קנגאסקאן הולוגרפי מקורי.

לאחר מכירת כרטיס PSA 7 ביוני 2020 תמורת 35,000 דולר, נמכר עותק של קנגאסקאן-הולו #115 ב- Gem Mint 10 על ידי PSA ב- eBay באוקטובר תמורת מעל 150,000 $, מה שהפך את הכרטיס הנדיר שכבר היה אחד הפוקימון היקר ביותר כרטיסים שנמכרו בשנים האחרונות.

באותה תקופה, בית המכירות הפומביות Pwcc חשף שרק 46 עותקים של הכרטיס דורגו אי פעם, כאשר רק שלושה אי פעם נמכרו בפומבי בשני העשורים פלוס מאז שהופיע הכרטיס לראשונה. המכירה הפומבית באוקטובר 2020 הייתה המכירה הראשונה של כרטיס תנאי מנטה. PWCC תיאר את הכרטיס ככרטיס הפוקימון השלישי ביותר בעולם, וקרא לו ראוי למוזיאון. .

. הכוכב השחור Ishihara חתם על כרטיס פרומו GX

קלף הכולל את נשיא חברת פוקימון עצמו.

נמכר תמורת 247,230 דולר באפריל 2021

הכרטיס האחרון שעלה לכותרות לערך טהור, כרטיס זה נמכר כמעט ברבע מיליון דולר במכירה פומבית ב- 26 באפריל 2021. תוכלו למצוא את הפרטים המלאים בסיפור שלנו כאן, אך כרטיס זה מתאר את מייסד חברת פוקימון והנשיא הנוכחי צונקזו ישחארה, וניתן לצוות החברה כחגיגה ליום הולדתו ה -60 של האיש בשנת 2017.

זה הופך את הכרטיס לנדיר, אבל הגרסה הספציפית הזו נדירה עוד יותר, מכיוון שאישיהארה למעשה חתמה על כרטיס הקרוב למנטה כדי להגביר את מחירו עוד יותר. .. SM Black Star #TPCI01 Tsunekazu Ishihara חתום על כרטיס פרומו של פוקימון GX “, כדי להשתמש בתואר המלא שלו, הוא עדות לכוח הגולמי שנערך ככל הנראה על ידי נשיא פוקימון. היכולת “צ’אנצ’נקו האדום” מתייחסת לאפוד האדום שנלבש באופן מסורתי בימי הולדת 60 ביפן, ומונע את ההשפעה של כל התקפה, יכולת או כרטיס מאמן נגד Ishihara. בינתיים, מהלך ה- GX שלה “60 מזל טוב”, אומר לך להעיף 60 מטבעות ולקחת מתנה לכל אחד מהם. כרטיס אגדי באמת.

4. ארד פיקאצ’ו לא. 3 כרטיס גביע מאמן

בסך הכל קיימים ארבעה מהקלפים הללו.

נמכר ב -300,000 דולר באפריל 2023

הוענק לרצים לטורניר הראשון אי פעם שנערך למשחק קלפי המסחר של פוקימון, הברונזה פיקאצ’ו לא. 3 כרטיס גביע מאמן נדיר ביותר בגלל העובדה שיש רק ארבעה מהם קיימים. .

הכרטיס המתואר בכרטיס הוא פוקימון פיקאצ’ו האהוב, ומחזיק באופן מקסים גביע על רקע ברונזה הולוגרפי בהיר. .

רק אחד מהכרטיסים יוצאי הדופן הללו נמכרו במהלך מכירה פומבית שנערכה לאחרונה ב -21 באפריל 2023 על ידי בית המכירות הפומביות, מורשת, בסכום כולל של 300,000 $ (238,692 ליש”ט). הכרטיס – שדורג בתנאי מנטה כמעט על ידי Raters איכות PSA – נמכר בסופו של דבר לאחר למעלה מ- 50 הצעות מחיר, מה שהפך אותו לאחד מכרטיסי הפוקימון היקרים ביותר שהופיעו אי פעם במכירה פומבית ציבורית. מי יודע אם נראה את שלושת הקלפים האחרים למכירה בעתיד הקרוב?

.

קלף דו-סוגי שהפך לפתע לאחד מכרטיסי הפוקימון החשובים ביותר בכל הזמנים

נמכר תמורת 360,000 דולר בינואר 2021

Blastoise #009/165R מצגת הוזמנה Galaxy Star Hologram Pokémon Card

אחד משני כרטיסי פוקימון כאלה בלבד – מה שהופך אותו לנדיר ביותר – הפיצוץ הזה הפך לפתע לאחד מכרטיסי הפוקימון היקרים ביותר בכל הזמנים לאחר שנמכר במכירה פומבית בינואר 2021 תמורת 360,000 $ (266,000 ליש”ט).

כרטיס הפוקימון האולטרה-נדיר נוצר בשנת 1998 כיצירת מצגת של מג’יק: מכשירי יצרני ההתכנסות של החוף כדי לשכנע את נינטנדו של מנהלי יפן לאפשר לו להתמודד עם השחרור של TCG בשפה האנגלית. המשחק יעשה בסופו של דבר את הופעת הבכורה הבינלאומית שלו שנה לאחר מכן בשנת 1999.

בעוד שני כרטיסי מצגת של “Blastoise” הופקו, זה היחיד שנראה בפומבי. עוד יותר מרשים, הוא דורג ב- NM/MINT+ 8.5 ברמה לפי אתר הסמכה CGC, כלומר הכרטיס בן 20 פלוס במצב כמעט מושלם. המיקום והמצב של כרטיס המצגת האחר נותר לא ידוע – כלומר זה יכול בהחלט להיות הכרטיס היחיד מסוגו שנשאר.

2. 1999 מהדורה ראשונה Charizard Holographic Holrography #4

גרסה חשובה מאוד של מעריץ קלאסי

נמכר תמורת 420,000 דולר במרץ 2022

Charizard Holo ללא Shadowless משנת 1999 Pokémon

Charizard Shiny היה אחד הקלפים הפופולריים ביותר של משחק קלפים של פוקימון מאז שיצא לראשונה בשנת 1999, כך שאין הפתעה ש 20 שנה פלוס אחר כך, זה נשאר אחד הקלפים המבוקשים ביותר עבור אספנים ומעריצים כאחד.

בעוד שמספר כרטיסי מהדורה ראשונה מימיו הראשונים של פוקימון TCG שווים קצת כסף – בהנחה שהם עדיין בניק טוב – בגלל הזמינות והגיל המוגבלים שלהם, הגרסה הספציפית הזו של הכריזה ההולוגרפית בולטת לחלוטין כאחת מהן כרטיסי פוקימון הנדירים והכי חשובים ביותר שוחררו אי פעם.

בסיס בסיס PSA 10 SET FASHIT.00 דרך @iconicauctions.

כולל פרמיית הקונה של 20%, ערך העסקה הכולל עולה על 220 אלף דולר.

נכון לעכשיו זו המכירה הגבוהה ביותר הידועה של הכרטיס. תמונה.טוויטר.com/2mwkooptvl

– מכירת חדשות מחדש �� (@ResellNews) 10 באוקטובר 2020

. נהל הגדרות עוגיות

. זו הייתה שגיאת הדפסה שתוקנה עבור מרבית הכרטיסים שהודפסו, מה שהופך את הכרטיס ללא צל לכל הנדיר יותר. על פי מכירות פומביות איקוניות של בית המכירות הפומביות, הכרטיס הנדיר הוא “הגביע הקדוש של כרטיסי פוקימון, הכרטיס האיקוני והחשוב ביותר לזכיינית פוקימון וגם לאוהדיו הקשים”.

תנאי מנטה מהדורה ראשונה PSA הולוגרפית נטולת צללים 10 Charizard שנמכרה במכירה פומבית באוקטובר 2020 תמורת 220,574 דולר לראפר בדימוס – ואוהד פוקימון – היגיון, קביעת שיא חדש לכרטיס היקר כבר, על פי לוח השנה של משחקי הקלפים.

.

מחיר השיא של כל כרטיס פוקימון, נקבע על ידינו הערב, @SGCGrading תווית זהב Charizard נמכרת ב -369,000 דולר ..אנו מקבלים משלוחי פוקימון בבקשה כרטיסי המהדורה הראשונה בלבד. מידע דוא”ל@גולדינציות.com pic.טוויטר.com/bqlinhtkeg

– מכירות פומביות של גולדין (@goldinauctions) 13 בדצמבר 2020

כדי לראות תוכן זה אנא הפעל מיקוד לעוגיות. נהל הגדרות עוגיות

מאז אותה מכירה שוברת שיא, Charizard ללא צל ב- Gem Mint Mint 10 המשיך להיות אחד מכרטיסי הפוקימון החשובים ביותר בכל הזמנים, עם מכירה נוספת בינואר 2021 להביא 300,000 $.

. המחיר הוא המשולם ביותר עד כה עבור Charizard ללא צל, כמו גם מה שהופך אותו לסכום השלישי בגובהו ששולם אי פעם עבור כל כרטיס פוקימון – מלטה את מקומו כאחד מכרטיסי הפוקימון החשובים ביותר שקיימים.

מכירות פומביות של מורשת שנקראו The Charizard המהדורה הראשונה “ללא ספק הכרטיס הכי חם בכל התחביב כולו”, כאשר רק 121 עותקים מדורגים כ- Gem Mint 10 על ידי PSA.

. מאייר פיקאצ’ו

נמכר ב -5 דולר.275 מיליון ביולי 2021

הלוואה פול מחזיק את ה- PSA 10 שלו מאיר פיקאצ'ו

כרטיס הפוקימון היקר ביותר הוא המאייר של פיקאצ’ו שנמכר ב -5 דולר.275 מיליון ביולי 2021. זהו הגביע הקדוש האמיתי של איסוף כרטיסי פוקימון ורק PSA 10 אחד קיים קיים.

YouTuber Logan Paul קנה את המאייר בתמורה לגרסת PSA 9 של אותו כרטיס, שנאמר שהוא שווה 1,275,000 דולר, בתוספת 4 מיליון דולר נוספים. בזמן שהוא קנה אותו בשנת 2021, המכירה הפרטית לא הוכרזה עד שלבש אותה סביב צווארו באירוע ההיאבקות של WWE WrestleMania בשנת 2022, שם ניתנה לו אז שיא עולמי של Guiness for the כרטיס המסחר היקר ביותר של פוקימון נמכר במכירה פרטית.

כדי לראות תוכן זה אנא הפעל מיקוד לעוגיות. נהל הגדרות עוגיות

לפני שהסחר המפיל את הלסת של פול, הכרטיס עדיין היה כבר בעל ערך רב, וראה PSA 9 נמכר בשנת 2019 תמורת 195,000 דולר ו- PSA 7 בשנת 2021 תמורת 375,000 דולר, ולפני הוכרז מכירתו הפרטית, PSA 7 בשנת 2022 תמורת 900,000 $.

זה לא מפתיע שזה כל כך יקר, זה אחד הקלפים הנדירים ביותר שיש שם. אייר פיקאצ’ו ניתן במקור לזוכים בתחרויות הפרומו שנערכו בשנת 1997 ו -1998 על ידי המגזין היפני Corocoro Comic. 39 עותקים הוענקו רשמית למנצחים, ואילו שני עותקים התגלו מאוחר יותר בשנת 2020 על ידי אחד מיוצרי משחקי הקלפים, יויצ’י קונו, והביא את המספר הכולל של עותקי המאייר של פיקאצ’ו ל 41.

כמו גם להיות נדיר עד כדי גיחוך, הכרטיס הוא ייחודי במספר דרכים. זהו כרטיס הפוקימון היחיד שאומר “מאייר” במקום “מאמן” בראש הכרטיס, ויש לו אייקון עט חד פעמי בפינה השמאלית התחתונה שלו כדי להכיר ביצירתו לתחרות העיצוב. יצירות האמנות של הכרטיס של פיקאצ’ו היא של המאייר אטסוקו נישידה, המעצב המקורי של פוקימון המאוורר-פייבוניט.

הטקסט היפני בכרטיס נכתב: “אנו מאשרים שהאיור שלך הוא ערך מצוין בתחרות משחק קלפים של פוקימון. לכן אנו קובעים שאתה מאייר כרטיסי פוקימון מורשה רשמית ומעריץ את המיומנות שלך.

. אז יותר מהקלפים האלה עדיין יכולים להסתתר שם ומחכים להימכר לסכומים מדהימים.

בעקבות רכישת הרשומה של פול של המאייר של פיקאצ’ו, עותק נוסף של הכרטיס שנמכר תמורת 672,000 דולר באוקטובר 2022, לאחר שרשום על ידי פוקימון אוהד וכוכב NFL, בלייק מרטינז. עותק נוסף שנמכר בתחילת 2023 תמורת 570,000 $, ממשיך את שלטון המאייר של פיקאצ’ו ככרטיס הפוקימון היקר ביותר בכל הזמנים.