מלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות מגיעה ל- PS4 ו- Xbox One – Gamespot, Jedi Survivor isn t on PS4 או Xbox One אז הנה מה אתה יכול לשחק בזה | Gamesradar

0

על ידי לחיצה על ‘Enter’, אתה מסכים ל- Gamespot
תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

מלחמת הכוכבים ג’די: הניצול מגיע ל- PS4 ו- Xbox One

מלחמת הכוכבים ג’די: הניצול פונה לעוד פלטפורמות. במהלך תדריך הרווחים של האלקטרוניקה של המו”ל, החברה הודיעה כי המפתח Respawn נמצא כעת ב”שלבים המוקדמים “של הבאת משחק מלחמת הכוכבים לפלייסטיישן 4 ו- Xbox One.

ג’די: הישרדות הושקה בסוף אפריל השנה למחשב האישי, PlayStation 5 ו- Xbox Series X | S. . EA פרסמה מספר טלאים כדי לטפל בבעיות לאורך זמן.

לחץ כדי לבטל את ההשתקה

  • מתחיל ב:
  • נגמר ב:
  • הפעלה אוטומטית
  • לוּלָאָה

רוצה שנזכור את ההגדרה הזו לכל המכשירים שלך?

אנא השתמש בדפדפן מסוג HTML5 המסוגל לצפייה בסרטונים.
לסרטון זה יש פורמט קובץ לא חוקי.
סליחה, אך אינך יכול לגשת לתוכן זה!

אנא הזן את תאריך הלידה שלך לצפייה בסרטון זה

תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

עכשיו משחק: מלחמת הכוכבים ג’די: סקירת הישרדות – פחד עצמה

ההכרזה מ- Respawn ו- EA היום על הבאת ג’די: הישרדות לקונסולות ישנות ככל הנראה הפתיעה עבור חלק. בפברואר אמר מנהל המשחק סטיג אסמוסן מגזין Play (באמצעות Gamerant) כי Respawn דילג על PS4/Xbox One כדי שהחברה תוכל לנצל את מלוא המעבדים והזיכרון של ה- PS5 ו- Xbox X | S לעומת ה- PS4 ו- Xbox אחד. אסמוסן אמר כי Respawn מקווה להשיג “חוויה חדשה-גנטית אמיתית” עם ג’די: הישרדות.

.

Jedi: Survivor לא היה המשחק הראשון הנוכחי-גנלי בלבד מ- EA, מכיוון שהחברה השיקה את EA Sports PGA Tour רק רק ב- PS5 ו- Xbox Series X | S מוקדם יותר באפריל 2023.

. Respawn אמר כי זה ממשיך להיות “עדיפות עליונה” עבור הצוות לשחרר את השיפורים הללו, ומידע נוסף ישותף בבוא העת.

ל- Respawn יש מספר פרויקטים קרובים ביצירות, כולל יורה חדש בגוף ראשון מלחמת הכוכבים ומשחק אסטרטגיה של מלחמת הכוכבים ללא שם. Respawn ממשיכה גם לפתח ולתמוך במשחק הרויאל הקרב הפופולרי שלו, Apex Legends.

ניצול ג’די לא ב- PS4 או Xbox One אבל הנה מה שאתה יכול לשחק אותו

מלחמת הכוכבים ג'די: הישרדות PS5 צילום מסך מציג את CAL באמצעות אורות האורות שלו כדי להרוג מפלצת

. בהתחשב עד כמה המשחק גדול זה לא הפתעה ענקית. . שלא לדבר על כך שמערכת הישרדות הג’דיי מצהירה שהמשחק יצטרך שטח אחסון של 130 ג’יגה -בייט.

הוא מלחמת הכוכבים Jedi Survivor ב- PS4?

אז לא, למרבה הצער, ניצול ג’די לא נמצא ב- PS4 או Xbox One, והוא מפסיד לחלוטין מערכות Gen אחרונות. . המשחק יצא לחלוטין עכשיו ואם לא היו מודעות פלטפורמות אחרות שמאוד יכולות להשתנות.

מדריכי ניצולים של ג’די

אז זה PS5, Xbox Series X ו- PC לאורך כל הדרך עבור מלחמת הכוכבים Jedi Survivor, ואם זה המקום בו אתה בסופו של דבר לשחק אותו, מה אתה יכול ממש להשיג? להלן מה שאנחנו כן יודעים על מהדורות הישרדות השונות של מלחמת הכוכבים הקיימות.

ולבסוף, יש גם א מלחמת הכוכבים ג’די: מהדורת אספן הישרדות זה מגיע עם חבורה של תוספות, כולל סילון אורות בקופסה, Steelbook ומהדורת דלוקס של המשחק.

למרות זאת, ש”הילד אורות פונקציונלי “לא מגיע עם להב שנמכר בנפרד מסיבה כלשהי. למקרה שחשבת שתוכל להתחיל להתנדנד מהקופסה.

זה אז כל אפשרויות הפלטפורמה שלך: אין ג’די מלחמת הכוכבים ב- PS4 או Xbox One, ומשאיר לך רק את פלטפורמות ה- Gen הנוכחיות של PS5 ו- Xbox Series X, ו- PC כדי להעביר את הג’די שלך.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

.

ליאון הארלי

מתאם מדריכים בכירים

אני מתאם מדריכים בכירים של GamesRadar, מה שאומר שאני מפעיל את המדריכים והטיפים של GamesRadar. אני גם כותב ביקורות, תצוגה מקדימה ותכונות, בעיקר על אימה, הרפתקאות אקשן, FPS ומשחקי עולם פתוחים. עבדתי בעבר על קוטאקו, ובמגזין הפלייסטיישן הרשמי ובאתר.