מלחמת הכוכבים ג’די: הניצול מגיע ל- PS4 ו- Xbox One – The Verge, Wars Stars: Jedi Survivor יועבר ל- PS4 ו- Xbox One אחרי הכל

0

מלחמת הכוכבים: ניצול ג’די יועבר ל- PS4 ו- Xbox One אחרי הכל

. הוא הגיש כמה הצעות אמוג’י מקובלות לקונסורציום Unicode.

מלחמת הכוכבים ג’די: הניצול מגיע ל- PS4 ו- Xbox One

המשחק הושק לראשונה בקונסולות החדשות של סוני ובמיקרוסופט, אך כעת הוא בדרך לחומרה ישנה יותר.

. הוא הגיש כמה הצעות אמוג’י מקובלות לקונסורציום Unicode.

1 באוגוסט 2023, 21:22 UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

מלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות ישוחרר ב- PlayStation 4 ו- Xbox One, הודיע ​​מנכ”ל EA אנדרו ווילסון במהלך שיחת הרווחים של החברה ביום שלישי ביום שלישי. המשחק הושק באפריל ב- PS5, Xbox Series X / S ו- PC, אך דילג על החומרה הישנה של סוני ומיקרוסופט, כך עם המהדורה החדשה הזו, אנשים שלא שודרגו לקונסולות החדשות יותר יוכלו בסופו של דבר לבדוק את המשחק.

עם זאת, איננו יודעים בדיוק מתי ג’די: ניצול יגיע לקונסולות ישנות יותר. הנה הציטוט של וילסון על השחרור: “בזכות כוחו של הזכיינית האגדית והביקוש הקהילתי הזה, צוות הפיתוח שלנו התחייב להביא את חווית הג’די הזו לפלייסטיישן 4 ו- Xbox One.

ג’די: ניצול הוא סרט המשך לשנת 2019 מלחמת הכוכבים ג’די: סדר נופל. . בהשקה אמר EA כי המשחק “לא מופיע בסטנדרטים שלנו” במחשבים מסוימים לאחר ששחקנים דיווחו על כמה סוגיות; יש לקוות שצוות הפיתוח מקבל זמן רב ככל שהוא צריך לוודא שהמשחק פועל היטב ב- PlayStation 4 ו- Xbox One.

‘מלחמת הכוכבים: ניצול ג’די’ יועבר ל- PS4 ו- Xbox One אחרי הכל

היזם אמר בעבר שהוא עומד לדלג על קונסולות המשחק של הדור הקודם.

סטיב דנט

יום רביעי, 2 באוגוסט, 2023, 9:41 בבוקר · דקה קריאה

מוקדם יותר השנה אמר EA מלחמת הכוכבים: ניצול ג’דיי ייצא רק בקונסולות האחרונות של PS5 ו- Xbox X/S Series על מנת לנצל את הטכנולוגיה העדכנית ביותר בקונסולות הללו. המפתח שינה כעת את המנגינה שלו, עם זאת, והודיע ​​על שיחת רווחים כי התואר יגיע לקונסולות PS4 ו- Xbox One אחרי הכל, הסף דיווח.

. .

ג’די: ניצול, סרט המשך ישיר ל , . הבעיות נרתעו לביצועים, לשקם ולנושאים אחרים – מה שעלול להלחיץ ​​גיימרים כיצד זה יפעל על חומרת ה- Xbox One One וה- PS4 הישנים בהרבה.

קאל ומרין במלחמת הכוכבים ג'די: הישרדות

.

EA הודיעה על הגרסאות הקרובות במהלך שיחת הרווחים האחרונה שלה, כאשר המנכ”ל אנדרו ווילסון מכנה מלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות “בידור שובר קופות טהור”, אשר “מושרש ב- IP נצחי ומגדיר תרבות”.

הוא המשיך: “הצוות שלנו ב- Respawn השיק בגאווה את התואר הזה לשבחים קריטיים ולהצלחה מסחרית. מיליוני שחקנים כבר עסקו במשחק, מה שהפך את זה לאחד האירועים הגדולים ביותר בגלקסיה של מלחמת הכוכבים השנה.”

קל במלחמת הכוכבים ג'די: הישרדות

בעוד שמלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות זכה לשבחים על סיפורו ועיצובו בהשקה, המשחק היה שחרור די נוצץ, במיוחד במחשב האישי. יציקה דיגיטלית אפילו הרחיקה לכנות את מלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות “יציאת המחשבים המשולשת-א ‘הגרועה ביותר משנת 2023 עד כה”.

.

ולמרות הצורך בתיקונים שונים אלה, המשחק הצליח היטב. .

מ- Assassin’s Creed ועד טייקון גן החיות, אנו מברכים על כל הגיימרים

Eurogamer מברך את הווידיאו של כל הסוגים, אז היכנס והצטרף לקהילה שלנו!

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

  • עוקבים אחר אמנויות אלקטרוניות
  • להלן בידור בידור
  • שחקן יחיד עוקב

עקוב אחר כל הנושאים רואים 1 עוד

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לאירוגמר.

קבל את הכי הרבה דיבר על סיפורים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך.

ויקטוריה פיתחה אהבה עמוקה למשחקי וידאו שצפו באחיה חבית את דרכם דרך Goldeneye 007. היא תזרוק ללא בושה כל מיני נישה זלדה לורה לכל מי שיקשיב (ואפילו לפעמים למי שלא יעשה), ועושה את הפנקייקים הטובים ביותר שראית אי פעם.