מאוחר ל- PSVR 2, Beat Saber ממשיך לשלוט ברוב התרשימים שהורדו – דרך ל- VR, היכה סאבר

0

היכה את סאבר

.

מאוחר ל- PSVR 2, ‘Beat Saber’ ממשיך לשלוט ברוב התרשימים שהורדו

עלון Roundup היומי שמור על האצבע על הדופק של ענף ה- XR עם ה- Roundup היומי, החדשות החשובות ביותר במייל יומי אחד.

תודה שנרשמת

היכה את סאבר, משחק הקצב המועדף על חסימת VR, הגיע לפלייסטיישן VR 2 שעבר את ההשקה של האוזניות בפברואר 2023, והגיע לאוזניות ה- VR האחרונות של סוני בסוף מאי. ובזמן היכה את סאבר בראש תרשימי מאי תוך שבוע בלבד מהיותם זמין ב- PSVR 2, נראה כי החביב על ה- VR ארוך השנים אינו מראה סימני עצירה.

ברשימת ההורדות המובילות של פלייסטיישן ביוני, היכה את סאבר התברר כ- PSVR 2 ההורדה העליונה שוב. הנה הרשימה המלאה, המציגה את התרשימים ברחבי ארה”ב/קנדה, אירופה ויפן.

Onogoro monogatari ~ סיפור Onogoro ~
טריפ: דרך חדשה למדיטציה
שיחת האופק של ההר
Creed: Rise to Glory – מהדורת האליפות

. היכה את סאבר הוא אחד מאלה שבמאגר משחקים מוגבל המציע שדרוג PSVR 2 בחינם מגרסת ה- PSVR המקורית, כך שנראה כי משתמשים חדשים ב- PSVR 2 קופצים לפעולה שפשפת בלוק באופן אורגני באופן אורגני.

אולפן ‘מחבט: NX’ חושף את משחק הלחימה במכנה ‘כלבי אדוגס’, ומגיע למסע המוקדמות 2024

זה לא מפתיע היכה את סאבר עם זאת, הסתדר היטב ב- PSVR 2 עבור שחקנים חדשים, כמו שעכשיו המשחק הוא די נרדף כתואר המתחיל הגדול בזכות המשחק ‘קל למשחק, קשה לשלוט’ שרבים מהם דורשים סוג כלשהו של תנועה מלאכותית.

לא רק זה, Studio Beat Game בבעלות מטא, גם התפתל המון מבצעי מוזיקה מאז ההשקה של המשחק 2018 כדי להביא ספרייה נרחבת של DLC בתשלום למשחק. זה כולל הכל החל מקלאסיקות מדור קודם כמו מלכה, נשיקה ולינירד סקיינרד ועד להיטי פופ נוכחיים כמו סוף השבוע, ליזו, ליידי גאגא, בילי איליש, ו- BTS כדי להזכיר כמה.

עם ביצועים כל כך מתמשכים, סביר להניח שזה ימשיך את שלטונו ב- PSVR 2 לחודשים הבאים.

מאמר זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אם תלחץ על קישור סניף וקנה מוצר אנו עשויים לקבל עמלה קטנה המסייעת לתמוך בפרסום. ראה כאן למידע נוסף.

היכה את סאבר

ESRB לכולם

היכה את סאבר

! תיהנו ממוזיקת ​​ריקוד אלקטרונית באופן מדויק ויצרו באופן בלעדי, כולם משובצים בעולם עתידני מושך. תנדף את הסאברים שלך, התאם את הצבע והכיוון הנכון לחתוך את הקוביות, ולהמשיך במוזיקה של שאיבת האדרנלין … המשחק הזה יגרום לך לרקוד!

הרגישו את הקצב
טבלו את עצמכם בשילוב החלק ביותר של פעימות מוזיקה ואפקטים חזותיים במשחק הייחודי של Beat Saber באמת.

רמות בעבודת יד ומוזיקה
בניגוד למשחקי קצב אחרים עם תוכן שנוצר, מוזיקה ורמות בביט סאבר נעשים בדיוק ביד כדי לשפר את חווית המוזיקה.

ישתפר כל יום תוך כדי השלמת יעדים ואתגרים בקמפיין.

קל ללמוד, כיף לשלוט
כל אחד יכול להבין את מכניקת המשחק הבסיסית. קל לכל אחד להרים ולשחק.

תרגיל נהדר
פעילות גופנית תוך כדי ריקוד וחתך את פעימות: Beat Saber גורם לך לזוז.

מוצר זה תומך בשפות הבאות: אנגלית

הורדות מוסיקה שלא מדורגות על ידי ה- ESRB
בקר באתר www.ESRB.org למידע דירוג

הורדות מוסיקה שלא דורג על ידי פגי

מוצר זה מזכה אתכם להוריד גם את גרסת ה- PlayStation®VR הדיגיטלית וגם את הגרסה הדיגיטלית PlayStation®VR2 של משחק זה.
אם אתה כבר הבעלים של גרסת ה- PlayStation®VR של המשחק הזה, אתה יכול להשיג את הגרסה הדיגיטלית PlayStation®VR2 ללא עלות נוספת ואינך צריך לרכוש מוצר זה. בעלי עותק של דיסק פלייסטיישן® VR חייבים להכניס אותו ל- PS5 ™ בכל פעם שהם רוצים להוריד או לשחק את הגרסה הדיגיטלית PlayStation®VR2. PlayStation®VR משחקי דיסקים שקונים את המסוף ללא דיסקים של PS5 ™ Digital Edition לא יוכלו להשיג את גרסת ה- PlayStation®VR2 ללא עלות נוספת.

בנוסף, אם אתה משחק עם PSVR בקונסולות PS5 ™: מתאם מצלמות פלייסטיישן למצלמת PS נדרש (אין צורך ברכישה) עבור אל פלייסטיישן.COM/Adaptor.

פלטפורמה: PS4, PS5 שחרור: 5/24/2023 מו”ל: Beat Games S.ר ‘.O. ז’אנר: משפחה, מוזיקה/קצב, קול מסיבה: אנגלית, צרפתית (צרפת), גרמנית, יפנית, קוריאנית, שפות מסך ספרדיות: אנגלית, צרפתית (צרפת), גרמנית, יפנית, קוריאנית, ספרדית

פלייסטיישן VR2 מיועד לשימוש על ידי ילדים מתחת לגיל 12.

PlayStation VR2 נדרש לשחק בגרסת ה- PS5 של המשחק הזה.

משחקי VR עשויים לגרום לשחקנים מסוימים לחוות מחלת תנועה.

אזור משחק מינימלי של 2 מ ‘× 2 מ’ (6 רגל 7 ב × 6 רגל 7 אינץ ‘) נדרש לחוות משחקי פלייסטיישן פלייסטיישן עם חדר VR2.

כדי לשחק את המשחק הזה ב- PS5, יתכן שיהיה צורך לעדכן את המערכת שלך לתוכנת המערכת האחרונה. למרות שמשחק זה ניתן לשחק ב- PS5, כמה תכונות הזמינות ב- PS4 עשויות להיעדר. ראה פלייסטיישן.com/bc לפרטים נוספים.

תכונות מקוונות דורשות חשבון וכפופות לתנאי שירות ומדיניות פרטיות רלוונטית (PlayStationNetwork.com/תנאי שירות ופלייסטיישן רשת.com/Privacy-Policy).

תוכנה בכפוף לרישיון (ארה”ב.פלייסטיישן.com/softwarelicense).

אתה יכול להוריד ולמלא תוכן זה בקונסולת PS5 הראשית המשויכת לחשבונך (באמצעות הגדרת “שיתוף קונסולה ומחזה לא מקוון”) ובכל קונסולות PS5 אחרות כשאתה מתחבר לאותו חשבון שלך.