פילנתרופיה של Beast, אתר הרשמי של Beast Philanthropy – עזרה לסיום הרעב

0

פילנתרופיה של Beast

פילנתרופיה של Beast הוא צדקה אמריקאית, מזווה מזון, ארגון ללא מטרות רווח וערוץ יוטיוב שנוצר על ידי MRBEAST. מזווה המזון מופעל על ידי דארן, שהופיע בתחילה בסרטונים שאימצתי כל כלב במקלט לכלבים וקניתי הכל בחמש חנויות בערוץ הראשי.

קמפיינים

הפילנתרופיה של Beast מגייסת כספים לתמיכה נוספת בארגון השותפים שלנו, Hopi Relief, במאמץ להביא אוכל טרי, אספקה ​​וסיוע לאומה של הופי. כל התרומות באמצעות קישור זה ישמשו לספק מזון ושירותים טריים לאנשי ההופי.

בנייה מחדש של בית ילדים בפומללה

הפילנתרופיה של Beast מוקדשת להעניק לילדים הנוכחיים את ביתם בחזרה, כמו גם לספק בית לאלפי הילדים שיגזרו שם בעתיד. אנו גם רוצים להמשיך ולתמוך בבית הילדים של Baphumelee. כל התרומות שנעשו באמצעות קישור זה יסייעו לבנות מחדש את בית הילדים של Baphumelee ולספק להם צרכים.

אני מישהו

פילנתרופיה של Beast התחייבה לתמוך ב -1,000 ילדים נוספים לקבל מסמכי רישום לידה ודרכונים. בנוסף, אנו מכניסים שני ילדים מכל קבוצת כדורגל באמצעות תוכנית מנהיגות על מנת שהם יעזרו לילדים אחרים לקבל את הזיהוי שלהם, המתמקד בצמיחה אישית ומקצועית, מיומנויות רכות ותקשורת, ולמידה סנגורית לבני נוער מחוברים לרחוב.

הקלה בפליטים באוקראינה

פילנתרופיה של Beast היא ראש חנית מאמץ הקלה להתמודד עם החירום ההומניטרי במזרח אירופה. הבטחנו את האמצעים להובלה ולהעברת משלוח משמעותי של פריטים כדי לספק צרכים ונוחות לאנשים שנפגעו מהמשבר המתמשך באוקראינה.

זה הלך טוב

עזרו לפילנתרופיה של Beast ו- CDVTA לבנות בארות מים בכל רחבי קמרון. כל באר כי קרנות הפילנתרופיה של Beast ייצרו 10,000+ ליטר מי שתייה ביום!

מזווה חיה

בתקופה בה כל כך הרבה סובלים וזקוקים לסיוע, MRBEAST מתחייב לתרום 100% מהכנסותיו מערוץ YouTube הפילנתרופיה של החיה להפעלת הפילנתרופיה. כל דולר שנתרם ישמש בהמשך למשימה שלנו.

האם אתה תאגיד שרוצה לעזור?

פילנתרופיה של Beast מחפשת תמיד תאגידים המעוניינים להפוך את העולם למקום טוב יותר. אם אתה מעוניין לעזור לנו לממן יותר בארות, אנא צור קשר עם REALT.אורג לפרטים נוספים!

פילנתרופיה של Beast

הפוך את העולם למקום טוב יותר

להאכיל את אלה רעבים. לאכל את אלה חסרי בית. להילחם בסבלם של הנזקקים.

המשימה שלנו

חוסר ביטחון במזון בנה ומפעיל מקטעי מזון ביישובים בעלי תשלום תחתון, החל במזרח צפון קרוליינה ומתרחב ברחבי ארצות הברית

הקלה מספקת סיוע שמשנה חיים לאנשים הזקוקים
כבוד מספק תמיכה, עידוד וסיוע במאבק לסיום הסבל

סחורה שעושה את ההבדל

עזרו בגיוס כספים ומודעות לקמפיינים האחרונים שלנו עם טיז וסוודרים בר -קיימא האפי שלנו. חנות סחורה שעושה את ההבדל.

מהי פילנתרופיה של Beast?

פילנתרופיה של Beast מפעילה כיום מזווה מזון עם רשת הפצת מזון ניידת, שהוקמה כדי לתת מענה לצורכי חוסר הביטחון של המזון של מדבריות מרחוק ותת-שרתיות. אלה קהילות שאין לה גישה לבנקי מזון מסורתיים או למגני מזון. מודל הפצת המזון הסלולרי החדשני שלנו מאפשר לנו לשרת מספר קהילות, להעביר ארוחות לאנשים הזקוקים לכך ביותר.

פילנתרופיה של Beast

פילנתרופיה של Beast הוא צדקה אמריקאית, מזווה מזון, ארגון ללא מטרות רווח וערוץ יוטיוב שנוצר על ידי MRBEAST. מזווה המזון מופעל על ידי דארן, שהופיע בתחילה בסרטונים שאימצתי כל כלב במקלט לכלבים וקניתי הכל בחמש חנויות בערוץ הראשי.

.

המודל של צדקה זו עובד בעיקר כרשת הפצת מזון ניידת ואינו שומר על כונן המזון שלו באותו מקום. הוא נקבע כדי לתת מענה לצרכי חוסר הביטחון של המזון של מדברי מזון מרוחקים ומוגשים. אלה קהילות שאין לה גישה לבנקי מזון מסורתיים או למגני מזון, ולכן מודל הפצת המזון הנייד שלהם מאפשר להם לשרת מספר קהילות, להעביר ארוחות לאנשים הזקוקים לו ביותר.

תוכן

 • היסטוריה אחת
 • 2 אירועים מרכזיים לפני הסרטון הראשון
 • 4 מיקומים
 • 5 הכנסות ועלויות
 • 6 סרטונים
 • 8 קישורים חיצוניים

היסטוריה []

ערוץ זה הושק ב- 28 בספטמבר 2020, ומכאן, ג’ימי דיבר ברציפות על מסירת אוכל וכאלה. ב- 26 במרץ 2021, MRBEAST העלה סרטון שכותרתו פתחתי את הצדקה שלי! מסביר כיצד הצדקה עובדת, כיצד היא מופעלת ומה הצוות עשה עד כה. מאז, הוא מעלה סרטוני פילנתרופיה על בסיס חודשי, והסרטונים האלה של 3 עד 5 דקות מראים את ג’ימי ואנשים אחרים של הצוות המוציאים דברים בחינם לאנשים אחרים.

ביולי 2021 הם הצהירו כי הם הגישו מעל 500,000 פאונד של אוכל. . בעתיד הם מצפים לשמש כמחסן חלוקת מזון מרכזי ל 20 עד 40 קהילות שונות.

בנובמבר 2021 הצהיר ג’ימי כי הם הגיעו למטרתם להגיש בסך הכל מיליון פאונד של אוכל. [1]

חודשיים לאחר מכן, ג’ימי הצהיר כי הם הגישו מיליון ארוחות והם ממוצעים בממוצע 80,000 ארוחות בחודש. [2] הם גם הצהירו כי הם פתחו אתר, שנקרא BeastPilanthropy.org, לצורך לתת לצופים לתרום כסף נוסף אם הצפייה בסרטונים בערוץ לא הספיקה.

מאוחר יותר בשנת 2022, MRBEAST שינה את האייקון מהסגנון של הערוץ הראשי כדי לשקף את העיצוב של אייקון החיה בערוצים כמו משחקי MRBEAST ו- Beast Reacts, כאשר הצבע העיקרי של החיה הוא גוונים של לבן.

אירועים מרכזיים לפני הסרטון הראשון []

בחג ההודיה בשנת 2020, מרביסט וצוותו עברו על ידי קהילה מקומית במהלך חג ההודיה, ואנשים מהקהילה ההיא לא יכלו להרשות לעצמם אוכל לארוחת חג ההודיה, כך שהצוות ארז סביב אלף קופסאות, שכל אחת מהן מכילה שלושים ארוחות.

בחג המולד בשנת 2020 הצוות ארז מעל 23,000 ארוחות ודאג שיש מספיק אוכל לאכול לאנשים זקוקים לו.

לאחר מכן, קרה אסון מקומי ואוכל חופשי יותר ניתן לאנשים שהושפעו מאותו אסון.

כל התרומות הללו עולות בסך הכל 500,000 $. [3]

נכון לעכשיו, המחסן של הצדקה של ג’ימי מאחסן בערך מאות אלפי פאונד של אוכל והצוות שמאחורי הצדקה נוטה לבצע משלוחים שבועיים של אוכל לאנשים זקוקים. הצוות הצהיר שהם עושים ארבעה כונני אוכל בשבוע ומעניקים אוכל כזה לאנשים זקוקים.

מיקומים []

נכון לעכשיו, צדקה זו משפיעה בצפון קרוליינה מכיוון שזו המדינה בה מתגוררת MRBEAST ושם מופעל הצדקה. בנוסף לכל זה, למדינה הייתה בעיית חוסר ביטחון מאסיבית במזון, ובשנת 2019, יותר מ -1.4 מיליון אנשים מאותה מדינה היו מתחת לקו העוני, עוד לפני מגיפת ה- COVID-19. עם זאת, ככל שהצדקה גדלה בסופו של דבר עם יותר מנויים, ג’ימי מקווה להרחיב את היקף הפרויקט כך שיכלול יותר מיקומים.

הכנסות ועלויות []

בתחילה, הצדקה הסתמכה על חלק מההכנסות של הערוצים האחרים, כמו ערוצי המשחקים והמשחקים. עם זאת, בהתחשב בכך שג’ימי רצה לגדל את הצדקה עוד יותר אך לא הרוויח מספיק כסף כדי להשיג את הסטנדרטים הגבוהים שלו, הוא החליט לפתוח את הערוץ הזה. עכשיו, זה מסתמך על הכנסות שמגיעות מערוץ הפילנתרופיה של Beast. .

במרץ 2021 הוצאו 500,000 $ למזון. עם זאת העלות תהיה זולה יותר אם אנשים רבים יותר יראו את הערוץ באותה תקופה. .

החל מינואר 2022, הצוות פתח אתר רשמי המוקדש לפילנתרופיה ב BeastPilanthropy.org לצורך הצופים לתרום כסף נוסף לאנשים אם צריך אם הצפייה בסרטונים לא הספיקה.

סרטונים []

 • פתחתי את הצדקה שלי!
 • הזנת עיר זקוקה
 • נותן 300,000 דולר לסטודנטים
 • מוסר 50,000 עוגיות!
 • האכלנו חמש ערים תוך 30 יום!
 • האכלתי 10000 משפחות לחג ההודיה!
 • ניקוי האוקיאנוס!
 • שינית את חיי המשפחה הזו!
 • למסור 400,000 $ בסחורה עם חלום!
 • חילקנו מיליון ארוחות!
 • בנינו בארות באפריקה!
 • כל מה שתוכלו להשתלב במעגל שאתרום לצדקה
 • העברנו 3,000,000 $ סיוע לפליטים אוקראינים!
 • מתן ציוד לבית הספר לבתי הספר העניים ביותר באמריקה
 • עשינו 10,000 מעשי חסד אקראיים
 • טסנו את ילדי הרחוב לאליפות העולם בכדורגל
 • בנייה מחדש של בתים לניצולי טורנדו
 • חסכנו בית יתומים
 • נותן 20,000 נעליים לילדים באפריקה
 • חילקתי 2,700,000 $ בגדים בחינם

הפניות []

 1. ↑ https: // טוויטר.com/mrbeast/סטטוס/1457437202930094091
 2. ↑ https: // youtu.BE/YNE8NAYU8HQ
 3. ↑ https: // www.YouTube.com/watch?v = yebk_ayeiyc

קישורים חיצוניים [ ]