מטא מפסיק את Quest Pro, עבודה ב- Quest Pro 2 נעצרה, דווח, מדווח, Meta Quest Pro סקירת: אוזניות מהסביבה הבאה עבור VR נאמן | Engadget

0

סקירה של Meta Quest Pro: אוזניות מהן הבא עבור נאמני ה- VR

הדו”ח מציין גם שמטא ככל הנראה סגור את כל קו המקצוען. . ככל הנראה, מטא רוצה להתרכז באוזניות הפחות יקרות של סדרת Quest, שתקבל את הגרסה הבאה שלה עם ה- Quest 3 באוקטובר. .

Meta מפסיק את Quest Pro, עבודה ב- Quest Pro 2 נעצרה, אומר הדו”ח

מטא לא יפסיק למכור ולתמוך ב- Quest 2 ו- Quest Pro, צוות יחסי הציבור הגרמני כותב לנו. הם מציינים את ההכרזה על Quest 3 ביוני, אך אינם סותרים את הדו”ח כי הפקת ה- Quest Pro תיעצר. הרחבתי את הטקסט בהתאם.

. מטא רוצה להתמקד באוזניות פלטפורמת החיפוש הזולות יותר.

. והיו לזה כמה יתרונות. אלה כללו עיצוב פתוח למחצה ליישומי מציאות מעורבת, בקרי מגע פרו מעולים, והכי חשוב, העדשות הטובות ביותר באוזניות VR/AR עצמאיות עד כה.

עם זאת, פשרות באזורים אחרים פירושו שהאוזניות היו יותר “תיק מעורב” מאשר אוזניות מהשורה הראשונה. . יתר על כן, מחיר ההתחלה היה בסביבות 1,500 דולר.

. זמן קצר לאחר מכן הוכרז על Quest 3, והבטיח שיפורים משמעותיים. ניתן היה לחזות כי ל- Quest Pro לא יהיו חיים ארוכים.

ככל הנראה Quest Pro יקבל יורש

על פי המידע, מטא אמר לספקיה בתחילת השנה כי היא לא תזמין רכיבים חדשים עבור ה- Quest Pro. . המכירה תימשך בזמן שהציוד נמשך.

. זה לא משפיע על תמיכת העדכון – המסע 1 המשיך לקבל עדכונים במשך זמן רב לאחר הפסקת הייצור.

הדו”ח מציין גם שמטא ככל הנראה סגור את כל קו המקצוען. . ככל הנראה, מטא רוצה להתרכז באוזניות הפחות יקרות של סדרת Quest, שתקבל את הגרסה הבאה שלה עם ה- Quest 3 באוקטובר. .

הפסקת ה- Quest Pro סבירה ביחס למסע 3 ולכן החלטה הגיונית. למסע 3 תהיה רזולוציה גבוהה יותר של 2,064 x 2,208 פיקסלים לעין מאשר ה- Quest Pro (1,800 x 1,920), שתי מצלמות RGB של 4 מגה-פיקסל לעומת אחת על המקצוען, וחיישן עומק שנחתך מה- Pro.

על פי הדיווחים, ל- Quest 3 יהיה גם עדשות העל של ה- Quest Pro. כל זה הופך את ה- Quest 3 לאוזניות XR טובות בהרבה, בהנחה שמטא לא מדלג על רכיבים ומשתמש בעדשות פנקייק נחותות במקום זאת.

האם מטא נוטש VR יוקרתי?

עם זאת, העובדה שמטא יכול להיות לגמרי מחוץ לעסקים המתקדמים היא עניין של דאגה מסוימת. המחקר הממוקד אך היקר של מטא באוזניות חדשות VR/AR היה והוא קרן תקווה בעולם הטכנולוגי לחובבי מציאות מדומה. יצרנים אחרים ממשיכים לסגת או לא מצליחים להתאים לאיכות אוזניות ה- VR של מטא.

. . . מהדיווחים הראשונים עולה כי בעיות ידועות רבות לא נפתרו למרות המוצר היקר – למשל, נוחות הלבישה או מקור הכוח החיצוני.

. עוצמת פלטפורמת ה- Quest עד כה הייתה פיתוח אוזניות VR מאוזנות וחזקות יחסית במחיר שווה לכל נפש. . פשוט לא צריך עוד את Quest Pro.

.

אוזניות Meta Quest Pro ו- Quest Touch Touch Pro

סם רתרפורד/אנגאדג’ט

קישורים ממומנים

סם רתרפורד

סם רתרפורד | @samrutherford | 31 באוקטובר 2022 9:00 בבוקר

נכון לעכשיו, מעט דברים גורמים לעיני האנשים להתגלגל קשה יותר מהמטברס. כמי שגדל לקרוא רומנים מדעיים וחולם על איך נראה עולמות וירטואליים בעתיד, זה די עצוב, אבל אני מבין את זה. מארק צוקרברג כל כך צמא להפוך את החלומות האלה למציאות שהוא מהמר מיליארדי דולרים וההישרדות של החברה שלו במטברס הוא הדבר הגדול הבא. Superhot .

עם זאת, למרות שזה מרגיש כאילו אוזניות VR קיימות לנצח, אנחנו עדיין מאוד בימים הראשונים של מציאות מדומה. זה היה רק ​​לפני שנתיים כשהחברה המכונה בעבר פייסבוק הביאה את VR להמונים עם ה- Quest 2. . ובכנות, אני חושב שמטא עשתה את זה, מכיוון שלמרות שהמחיר של 1,500 דולר קשה להצדיק, קל לראות את הפוטנציאל של מה שהחומרה הזו יכולה לתמוך.

משתמשים – טרם הובקעו

  • נוח וקל ללבוש
  • חיי סוללה טובים באופן מפתיע
  • נמכרו רמקולים מובנים עם צליל מרחבי

  • יקר מאוד
  • הבנת הסצנה יכולה להתבלבל בחדרים עמוסים.

. .

. עם זאת, האתגר האמיתי בעיצוב אוזניות זה היה מיזוג העיצוב העצמאי שלו עם משהו שהוא פשוט ונוח ללבוש, ולדעתי מטא היכה איזון כמעט אידיאלי.

על ידי מעבר לעדשות פנקייק חדשות, החברה הצליחה להפחית את עובי האוזניות תוך שהיא עדיין מספקת רזולוציה גבוהה יחסית של 1,800 x 1,920 פיקסלים לעין. לשם השוואה, זה גבוה ממה שאתה מקבל ממדד השסתום (1,440 x 1,600 לעין) אבל קצת פחות מ- Vive Pro 2 (2,448 × 2,448 לעין). אף על פי שהמוצא עם קצב רענון של 90 הרץ, הוויזואליות של Quest Pro אינן מהירות כמו רוב היריבים מבוססי המחשב המתקדמים שלה. מבחינתי זה לא היה עסקה ענקית, שכן הגרפיקה והמשחקים היו חלקים ונטולי גמגום. אבל אני צריך להזכיר שמעולם לא היו לי בעיות עם מחלת תנועה הקשורה ל- VR, כך שהניסיון שלך עשוי להשתנות.

ה- Quest Pro

. גיליתי שבגלל העיצוב דמוי האוזניות של האוזניות ו- FOV שלו, אתה נוטה תמיד להיות קצת מהעולם האמיתי שיציץ לאורך קרקעית קו העין שלך. למרבה המזל, ה- FOV האופקי שלה 106 מעלות הוא די טוב או טוב יותר מכל יריביה למעט 116 מעלות של Vive Pro 2.

במקום אחר, ה- Quest Pro כולל 10 חיישנים בפנים ובחוץ של המכשיר. חמש המצלמות הפונות כלפי חוץ תומכות בפריצה בצבע מלא, מעקב ידני וכאלה כמו הבנת סצנה ללא צורך בחיישנים חיצוניים נוספים. .

כדי לאזן את הסחר בין כוח לכושר, מטא השתמשה בחוכמה בסוללה מעוקלת המובנית בחלק האחורי של האוזניות, כך שאין צורך בחוטים או בתא כוח רכוב על חגורה. . התאמות נוספות מסופקות באמצעות חיוג קטן מלפנים המשנה את מרחק העדשות, ואילו התאמת IPD (מרחק בין -פופילרי) מטופלת על ידי פשוט הזזת כל עינית שמאלה וימינה לפי הצורך. בסך הכל, זו הגדרה פשוטה להפליא, ובזכות תכונת הכיול המתאימה של Quest Pro, האוזניות יכולות להזכיר לך להתאים את ההגדרות שלך אם זה מבחין שהדברים לא ממש בסדר. וכשמדובר בסאונד, אתה מקבל רמקולים התומכים בשמע מרחבי המובנה בזרועות האוזניות, אם כי אם אתה מעדיף להשתמש באוזניות משלך, יש 3.גם ג’ק 5 מ”מ.

. . אבל עם משקל של קצת יותר קילו וחצי, בפגישות ארוכות יותר, שמתי לב למצח שלי לפעמים קצת כואב. . . והייתי גם לא יכול להזכיר את גורם הזיעה, שכן כרית מצח העור יכולה להיות לחה בהתאם לפעילות שלך, ולפעמים אני תוהה אם קירור פעיל באוזניות VR זה מה שאנחנו צריכים. לעזאזל, מפתחים יכולים אפילו להשתמש באוהדים כדי לחקות משב רוח במשחק או בסרט, שיכולים להיות די נחמד.

החלק הגדול האחר של ערכת האוזניות הוא בקרי Touch Pro החדשים. . ההבדל הגדול הפעם הוא שבמקום להסתמך על טבעת אור גדולה עם נוריות LED, לבקרים יש כעת חיישנים מובנים משלהם למעקב ידני ואצבעות כאחד. .

בקרי ה- Quest Touch Pro החדשים כוללים מעקב אחר שדרוג יד ואצבעות ויהיו גם הם תואמים לאחור ל- Quest 2

לבקרים יש גם חפציים משופעים מאוד שמוסיפים רמה נוספת של טבילה, במיוחד באפליקציות בהן תוכלו להעיף את הבקרים כדי להשתמש בהם כערט. . .

. עם זאת, אני מחמיץ את שסתום רצועות היד על בקרי האינדקס המאפשרים לך לעבור במהירות בין כפתורים למחוות אצבעות או ידיים מבלי שתצטרך להגדיר את הבקרים למטה.

כמובן שהקסם האמיתי קורה כאשר חומרה פוגשת תוכנה, ולפחות מחוץ לשער, ה- Quest Pro מציע קצת ביצועים מרשימים למדי. האופטיקה של האוזניות חדה תוך ביטול כמעט כל רמז לאפקט דלת המסך. הטקסט הוא גם קריא מאוד ולא התקשיתי לכתוב חלק מהסקירה הזו ב- VR. . .אז למרות שצ’רלין הייתה חולה באותו יום, הצלחנו לשתף פעולה מבלי שאני מסתכן בתפיסה של מה שהיה לה, וזה הרגיש סוג של מחממת לב בצורה מוזרה וחננית.

ה- Quest Pro כולל רמקולים מובנים התומכים בשמע המרחבי. אבל אם אתה רוצה להשתמש באוזניות משלך, שם

. גיליתי שה- Quest Pro היה די טוב באיתור אוטומטי של מיקום הרצפות והקירות, כך שלא הייתי צריך לצייר כל העת את הגבולות עבור האפוטרופוס שלי בחדר. זה אפילו זיהה אוטומטית כמה חפצים כמו השולחן שלי (ונזכר בהם במפגשים הבאים), מה שמקל על הגדרת סביבת עבודה וירטואלית שמחקה את מה שיש לי IRL. למרות ששמתי לב בחדרים שהיו עמוסים יותר, הדברים לא תמיד עבדו בצורה חלקה.

מעבר הצבע המלא של קווסט פרו הוא גם ממש מרשים. אל תבינו אותי לא נכון, זה עדיין לא טוב כמו להשתמש בעיניים שלך כדי לנווט את מרחב הבשר. אבל זה די מדויק מספיק כדי לאפשר לי ללכת מחדר לחדר לתפוס כוס מים בלי להוריד את ה- Quest Pro או להיתקל בכל דבר.

באפליקציות כמו קוביזם, היו לי אבני מיקום פיצוץ כדי לפתור חידות בשלושה ממדים ובמקום אני מצפה שתמות התחלתי לחיות את פנטזיית הילדות שלי להיות סוכן חשאי. וב- Tribe XR הצלחתי ליהנות מהיסודות של ערבוב והתאמת פעימות תוך שימוש באותו ציוד Pro DJs משתמשים, לפחות למעשה. ריבוי המשימות המשופרות של שלוש חלונות במצב שולחן העבודה של Quest Pro אפילו מקל על המעבר בין אפליקציות ולהישאר מחובר בזמן שאתה ב- VR. .

אתה יכול לצרף ציפורני חרט כולל לתחתית הבקר לשימוש באפליקציות ציור וציור

. עבור אפליקציות דו מימדיות מסורתיות, בעוד שדברים חשובים כמו Slack הם כביכול בדרך, אין אפילו תמיכה בתוכנת העברת הודעות כמו WhatsApp. אז אם אתה כמוני ואינך משתמש תכוף באינסטגרם או בשליח פייסבוק, הדברים עדיין יכולים להרגיש קצת מנותקים.

אבל אולי הדבר המספר יותר הוא כרגע כמה מעט אפליקציות יש בקטע Quest Pro בחנות. כותרות כמו ננום, המאפשרת לך לראות מולקולות ב- VR הם ממש מסודרים ומעניינים, אלא נישה. אני לא יודע מה איתך, אבל אני לא ממש מבלה המון זמן בוהה בתרכובות ובתאמות שונות בזמני הפנוי – והייתי רב סרן במכללה.

ישיבה של הבקרים נעשה בצורה הטובה ביותר על ידי סיבובם פנימה ואז הפלתם על המזח

זה סוג של צפוי, מכיוון שזה ייקח זמן עד למפתחים לנצל את התכונות החדשות של Quest Pro. סוג האוזניות הזה מרגיש כמו מתג נינטנדו בהשקה אבל בלי משחק או אפליקציה של אוהל נשימת הטבע להתאים את זה. בטח, תוכלו לחזור וליהנות מכל אפליקציות ה- Quest הישנות, מכיוון שה- Pro תואם לאחור לחלוטין לתוכנה קיימת. אבל כשאתה מוציא 1,500 דולר על אוזניות VR, אתה די רוצה משהו שאתה יכול להפסיד בעצמך לחודש הבא או יותר.

האחיזה האחרת שלי היא שלמרות שהרבה מהכרטיסים הגדולים כוללים עובדים בצורה מפתיעה, הרבה מהפרטים המשובחים נראים חצי אפויים למחצה. לדוגמה, לקח כמעט שעה של צ’רלין לבקר בהצלחה במשרד שלי באופק אופק. מכיוון שזה VR, אתה לא יכול פשוט לשלוח קישור לפגישה כמו שהיית עושה בזום, מה שאומר שהיא נאלצה להקפיץ קדימה ואחורה בין האוזניות, הטלפון והמחשב הנייד שלה רק כדי למצוא איפה לקבל את ההזמנה שלי. . זה פשוט מפותל, וזה אפילו עם האפליקציה של שולחן העבודה המרוחק של Meta של Meta כבר. ובעוד שמטא אומר שזה עובד על זה, ישנם תסכולים קטנים אחרים כמו להיות מוגבלים לשולחן עבודה וירטואלי יחיד (שאינך יכול אפילו לעבור דיג, לפחות לא כרגע) כשאתה מחובר למחשב Windows בזמן שמשתמשים ב- Mac מקבלים שְׁלוֹשָׁה.

טעינה ואביזרים

אמנם מטא לא מספקת תביעות רשמיות לחיי סוללה עבור ה- Quest Pro, אך גיליתי שאתה מסתכל בין שתיים לחצי לשלוש וחצי שעות על חיוב, תלוי במקרה השימוש. בדרך כלל זה ארוך מכפי שאני רוצה להיות ב- VR בישיבה יחידה, אבל אם אתה צריך להיות מושקע לתקופות ממושכות, ה- Quest Pro מגיע גם עם כבל USB-C של שישה מטרים שתוכל להשתמש בו כדי להמשיך ולפעול אותו.

ה- Quest Pro מגיע עם שני בקרי Touch Pro, חוסמי אור מגנטי, מזח טעינה אלחוטי, שני כבלי טעינה, שרוול סיליקון מגן, ציפורני חרט ומתאם כוח

אביזרים ארוכים אחרים כוללים כיסוי סיליקון מגן ושני חוסמי אור המחוברים בצורה מגנטית לצד האוזניות, המסייעת לנתק את הסחות הדעת הפוטנציאליות מהתחום הפיזי. אבל אם אתה באמת רוצה את החוויה המלאה של ה- VR, תצטרך להוציא 50 $ לחוסם האור המלא של מטא. או שאתה בוחר בפתרון Low-Tech ופשוט תעבור לחדר חשוך. אתה מקבל גם שני בקרי Quest Touch Pro יחד עם שתי רצועות שורש כף היד וציפורני חרט שניתן לחבר לתחתית המשחקים כך שיתאימו לצרכים שלך.

כשמדובר בשמירה על כל מיס, יש מזח טעינה אלחוטי ממש שימושי שמחזיק את האוזניות וגם את הבקרים. . אבל הסוד מחזיק אותם כאילו אתה משתמש בהם, לפני שאתה מסובב את מפרקי כף היד שלך ואז מפיל אותם על המזח. אם עשית את זה נכון, תרגיש קצת רעש ותראה את האורות הזעירים נורים כלפי מעלה. יש גם כבל ייעודי לטעינה של הבקרים, אבל אתה מקבל רק אחד כזה. .

לעטוף

תראה, מנסה לסקור אוזניות VR מהדור הבא מרגיש די כמו להעריך מושבה של מאדים המבוססת על החללית שלוקחת אותך לשם: בסופו של דבר ה- Quest Pro הוא כלי לחוויה של תוכנה חדשה שעדיין לא קיימת. וכרגע, פשוט אין מספיק אפליקציות כדי לומר באמת אם המושבה הזו היא אוטופיה או אוטובוט סיטי אחרי התקפות מגהטרון – נשרפו ומבזבזת.

ה- Quest Pro

אבל אם נוכל להתעלם מהנושא הזה לרגע, לפחות ברמת חומרה, יש הרבה מה לאהוב ב- Quest Pro. הוא מציע דומה או, במצבים מסוימים, ביצועים טובים יותר מאשר אוזניות צרכניות מתקדמות אחרות-והכל ללא צורך בחוטים או במחשב בשרני. אתה יכול לעבור בין בקרים למחוות ידיים בגחמה, ואילו שפע החיישנים הופך את האוזניות למכשיר עצמאי נהדר באמת. אתה מקבל חזותיים חדים, עיצוב יעיל וחיי סוללה טובים באופן מפתיע – שלא לדבר על מזח טעינה ממש שימושי.

. רכישת Pro Quest, לפחות לעת עתה, היא משהו שאתה עושה באמונה, מכיוון שאתה מאמין בהבטחה של VR ולאן זה עשוי ללכת בעתיד הלא רחוק. אז בעוד ש- Quest 2 יכול להתמודד עם VR בסיסי, ה- Quest Pro מוסיף כוח ועדינות באופן שיכול לפתוח את האופן בו אנשים חוקרים עולמות וירטואליים. הטכנולוגיה שם אבל האם אתה מוכן מזלג על כסף גדול כדי לנסות את זה?

כל המוצרים המומלצים על ידי Engadget נבחרים על ידי צוות העריכה שלנו, ללא תלות בחברת האם שלנו. חלק מהסיפורים שלנו כוללים קישורי שותפים. . כל המחירים נכונים בעת הפרסום.

. עדכן את ההגדרות שלך כאן, ואז טען את הדף מחדש כדי לראות אותו.