? Coolblue – כל דבר לחיוך, מיטב האפליקציות והחוויות של Meta Quest 2 – עשו יותר עם אוזניות ה- VR שלכם! Phonearena

0

האפליקציות והחוויות הטובות ביותר של Meta Quest 2 – עשו יותר עם אוזניות ה- VR שלכם

! בואו נתחיל.

?

. . בטיפוס 2 תוכלו לטפס לגבהים חדשים ולבקר במאצ’ו פיצ’ו בנשיונל ג’יאוגרפיק לחקור VR. . .

  1. National Geographic Explore vr
  2. לשוטט

חווה את התחושה של טיפוס בטיפוס 2. . אתה יכול לטפס לגבהים גדולים, לנווט במערות עצומות ולטפס על בניינים. . לכו על מקום גבוה על לוחות המנהיגים. תהיה לך נוף נהדר מלמעלה.

National Geographic Explore vr

צא לטיול כחוקר וירטואלי ב- National Geographic VR, וגלות את המקומות היפים ביותר על כדור הארץ. באנטארקטיקה אתה יכול לגלות את הטבע כאילו אתה שם בעצמך. מפליג על פני קרחונים בקיאק שלך וטיפס על צלחת קרח גדולה. . צפה בשחזורים הדיגיטליים של עיר האינקה הישנה על ההר. תוכלו לחזות בתפקידה של אמא ולהרים כוס צ’יצ’ה קדושה.

האפליקציות והחוויות הטובות ביותר של Meta Quest 2 – עשו יותר עם אוזניות ה- VR שלכם!

Rado Minkov

חדשות טובות! Meta Quest 2 שלך הוא הרבה יותר מסתם אוזניות משחקי VR, כך שאם אתה מעוניין להפיק את המיטב, אתה במקום הנכון!

כאן נפרט כמה מהאפליקציות והחוויות הטובות ביותר של Quest 2 שתרצה לבדוק, לבידור, פרודוקטיביות ועוד! .

  • כיצד להשתמש ב- Meta Quest 2 כאוזניות AR: מעבר דרך, ריבוי משימות, מעקב ידני ועוד
  • האפליקציות הטובות ביותר לנגן הווידיאו עבור Oculus Quest 2 ו- Quest Pro
  • Meta Quest 3: ציפיות תאריך שחרור וחדשות
  • Meta Quest 2 לעומת Oculus Rift S

דפדפן Meta Quest

האפליקציות והחוויות הטובות ביותר של Meta Quest 2 - עשו יותר עם אוזניות ה- VR שלכם!

“ברגע שאתה פותח כרום – אתה בבית.? ובכן, דפדפן האינטרנט של Chrome של גוגל אינו זמין בפועל ב- Quest 2, אבל הסנטימנט עומד – ברגע שתפתח דפדפן אינטרנט, אתה בעצם בבית, מכיוון שאתה יכול לגשת לגרסאות האינטרנט של כמעט כל אפליקציות שתרצה השתמש, כולל כאלה שאינם זמינים ב- Quest 2.

בנוסף-ברור שתוכלו לגלוש בכל אתר שולחני, כולל אתרי חדשות טק-מרכזי סמארטפון (רמז, רמז), אתרי חדשות ספורט, ויקיפדיה; מה יש לך.

. בטח, תצטרך להיכנס לכל מקום בפעם הראשונה, מכיוון שאין לו סיסמאות כרום (או ספארי) שלך, אבל אחרי זה – האינטרנט שלך בדיוק כמו שהוא נמצא במחשב הנייד או בטאבלט שלך, למעט – הוא נמצא ב מציאות מדומה!

. !

וכן, הסביבה הווירטואלית שלי היא כפר חורפי, כי זה המקום בו אני מעדיף להיות, מאשר במזג האוויר החם המסריח הזה. . בואו נעבור לאפליקציית Quest 2 הבאה שתרצה לבדוק.

YouTube VR

האפליקציות והחוויות הטובות ביותר של Meta Quest 2 - עשו יותר עם אוזניות ה- VR שלכם!

. ולמרבה המזל, גוגל הכינה אפליקציית YouTube VR במיוחד עבור ה- Quest 2, שתוכלו להוריד בחינם מחנות האפליקציות.

אפליקציית YouTube VR מגיעה עם סביבה נחמדה ומינימליסטית, כדי לא להסיח את דעתך מהתוכן שלך, אשר כשלעצמו מטיל זוהר מקסים על גבי הסביבה האמורה, ומוסיף נגיעה של חיות מינימליות, אך מוערכות מאוד לאפליקציה הזו.

עם זאת, בעיקרון, זהו יוטיוב כפי שאתה מכיר את זה, אבל במציאות מדומה. .

אלה סרטי VR של 180 מעלות ו- 360 מעלות, בהתאמה, שנרשמו בסטריאו (כלומר כל אחת מהעיניים שלך רואה את הסרטון מזווית אחרת, יוצרת נקודת מבט תלת ממדית) או מונו (כלומר שתי העיניים יראו את הסרטון הקלטה מאותה זווית, אבל אתה יכול להסתכל סביב מהסרטון, לפחות).

אז קדימה וחקור את כל תוכן ה- VR שנוצר על ידי המשתמש ב- YouTube, וצפה בו ב- Quest 2 שלך-יש הרבה מה לגלות. .

Netflix / Prime Video VR ואפליקציות הזרמת סרטים אחרים

. ראוי לציין כי אלה כוללים את נטפליקס ו VR וידאו פריים.

.

אני כן אוהב את הסביבה הווירטואלית שהאפליקציה של נטפליקס בפרט מכניסים אותך – זה אכסניה נחמדה, עם תצוגה וירטואלית גדולה (כפי שהייתם מצפים), ומטילה זוהר מקסים על הסביבה הווירטואלית. דברים טובים!

.

אז בהחלט תן לצילום את אפליקציית הסטרימינג המועדפת עליך ב- VR, ב- Quest 2 שלך, כי – מי יודע? זו עשויה להתברר כדרך האהובה עליך לצפות בסרטים עכשיו!

Deovr

האפליקציות והחוויות הטובות ביותר של Meta Quest 2 - עשו יותר עם אוזניות ה- VR שלכם!

.

לא רק זה, אבל אם אתה מעוניין לצפות בסרטוני VR שהוקלטו על ידי אנשים אחרים, ל- Deovr יש דף בית דמוי YouTube, המורכב מסרטוני VR180 ו- VR360 כמעט אך ורק, כך שיש לך הרבה מה לחקור!

ראוי לציין שחלקם נעולים מאחורי קיר משכורת בימינו, אך לא את כולם, ותכונת הליבה של האפליקציה – מאפשרת לך לנגן סרטונים מקומיים שהעברת ב- Quest שלך 2 – נשארת בחינם לחלוטין.

? ובכן, עם האפליקציה הזו תוכלו סוף סוף לצפות מחדש בסרטים האלה, בתלת מימד, ב- Quest 2 שלכם! כי כן, Deovr יכול לנגן כמעט כל פורמט וידאו, מסרטוני דו -מימד רגילים ושטוחים, לרוב סוגי פורמטי הווידיאו התלת -ממדיים הנפוצים בימינו.

האפליקציות והחוויות הטובות ביותר של Meta Quest 2 - עשו יותר עם אוזניות ה- VR שלכם!

Airlink הוא מה שהייתי מכנה את התכונה המשמעותית והבלעדית ביותר של Quest 2 – הוא מאפשר לך לחבר את אוזניות ה- VR שלך למחשב האישי שלך, מעל wifi!

אז אתה מקבל לא רק סוג שולחן עבודה וירטואלי של דיל, היכולת לגשת ולשלוט על המחשב שלך מה- Quest 2 שלך באופן אלחוטי, אלא אתה יכול גם לשחק כמעט כל משחקי PC VR הזמינים בדרך זו. זה די מדהים.

Airlink אינה אפליקציה כשלעצמה, אך יותר תכונה ליבה שתוכלו להפעיל על ידי הורדת קישור האוויר ותוכנת כבל הקישור במחשב האישי שלכם, התקנתו, ואז ב- Quest 2 שלכם פשוט לחץ על השעון במסך הבית, ובחלק הבא ל- WiFi ו- Bluetooth – לחץ על אפשרות קישור Oculus.

VOILA – יש לך גישה למחשב שלך, מאוזניות ה- Quest 2 VR שלך, ללא חוטים בין השניים. יש כל כך הרבה שאתה יכול לעשות ככה, אם כי ראוי לציין שהניסיון שלך עשוי להשתנות בהתאם למהירות ה- wifi שלך, כמו גם כמה רחוק אתה עומד מהנתב שלך באינטרנט. בעיקרון, תצטרך להיות די קרוב, לפחות מניסיוני.

ציור vr

האפליקציות והחוויות הטובות ביותר של Meta Quest 2 - עשו יותר עם אוזניות ה- VR שלכם!

. ציור ורישום זה משהו שהרבה אנשים פשוט אוהבים לנקוט בו.

אתה רואה לאן זה הולך – ברור שיש אפליקציות שמאפשרות לך לצבוע ב- VR ב- Quest 2 שלך, וצביעת VR היא רק אחת מהן. אבל גם נהדר.

“גם אם אתה חושב שאתה לא אדם יצירתי, ציור VR עשוי להוכיח שאתה טועה.”האם אתה צריך עוד סיבה לתת לזה זריקה? ובכן, אולי תרצו לדעת שהאפליקציה הזו מכילה הרבה מברשות צבע מציאותיות שאתם יכולים להתעסק איתם, מצב מעבר דרך (המאפשר לכם לראות את הסביבה בעולם האמיתי שלכם בזמן שאתם מציירים ב- VR) וטונות של תכונות נהדרות אחרות!

משימה: ISS: Quest

האפליקציות והחוויות הטובות ביותר של Meta Quest 2 - עשו יותר עם אוזניות ה- VR שלכם!

לקרוא לזה אפליקציה אינה ספציפית כמו לקרוא לה מה שהיא – חוויה. זה אחד הראשונים שניסיתי כשראשית קיבלתי את Quest 2 שלי, ומאוד נהנתי; אני מנחש כך גם אתה.

זה מכניס אותך לתחנת החלל הבינלאומית, מסלול כדור הארץ, וכפי שאתה בטח יכול לנחש – אתה יכול לנווט דרכה במציאות מדומה, ובאפס כוח הכבידה. אתה יכול אפילו לצאת מתחנת החלל וללכת לאיבוד באין האין העצום של המרחב! זו אכן החוויה. כזה שאני מהמר לא רק אתה, אלא כל בני משפחתך או חברים שאתה אולי רוצה להציג את VR שאולי יאהב.

האפליקציות והחוויות הטובות ביותר של Meta Quest 2 - עשו יותר עם אוזניות ה- VR שלכם!

פשוט קחו בחשבון שבגלל אופי החוויה הזו, אתם (או אחרים) עלולים להיות קצת נוזלים. .

אם יש לך Oculus Quest 2 אתה צריך את משחקי ה- VR והאפליקציות האלה ברגע זה

אדם הנושא קופסה עם אוזניות Oculus Quest 2 VR בפנים

אם קיבלת מחוננת ל- Oculus Quest 2 (כעת נקרא רשמית The Meta Quest 2) בעונת החגים הזו, אתה בטח רוצה לדעת כיצד להשתמש בזה טוב. .

. אוסף המשחקים הזה נבחר ממשחקי ה- VR הטובים ביותר שלנו ורשימות המשחקים הטובים ביותר של Oculus Quest 2, ומבחר של כותרות שהערצתי בשנה האחרונה.

יש כאן משהו לכולם אז גלול מטה כדי לגלות את כל משחקי ה- VR ואפליקציות שאתה צריך כבעלים חדש של Oculus Quest 2.

רוצה איפה להתחיל? נסה … לנצח את סאבר

לפני שתנסה משהו אחר ברשימה הזו, הייתי ממליץ לקפוץ לאחד הכותרות האייקוניות ביותר של VR: Beat Saber. .

כדי לנצל את ההצעה הזו, תצטרך לקנות מסע חדש 2 באוגוסט 2022 ו- 31 בדצמבר 2022, ותצטרך לסיים את תהליך ההתקנה לפני סוף ינואר 2023. לאחר שנחתם למכשיר עם חשבון המטא שלך, עליך לקבל הודעה (באמצעות דואר אלקטרוני או התראה ב- VR) ש- Beat Saber נכלל ברכישה שלך וזמין לך להוריד. .

אם יש לך כיף עם Beat Saber, אני ממליץ מאוד להרים כמה מחבילות התוספות; הם מציגים מגוון מגוון של שירים של אמנים כמו Imagine Dragons, Lizzo, Billie Eilish ו- And Guns N ‘Roses (אחת הלהקות הכלולות בחבילת הרוק המוזיקת ​​האחרונה). .

גם תנסה…

יכול להיות אפליקציית הדגמה גרידא, אבל אני ממליץ לאתחל את הכותרת הזו לכל מי שחווה סוג זה של VR לראשונה, אפילו כל מה שתלינו גיימרים. החוויה רחוקה מלהפוך את המוח אך היא משמשת מבוא מצוין למה שאפשר בחוויות VR ענקיות יותר.

רוצה לשחק עם חברים? נסה … בינינו VR

בינינו VR ממפתחים Innersloth, Schell Games, ו- Robot Teddy לא ממציא את הגלגל מחדש, אבל זה מכה באיזון מושלם בין מוכר לרענן כדי ליצור חווית משחק מדהימה.

.

התכונה החדשה הטובה ביותר בקרבנו VR היא הצגת צ’אט קולי קרבה-זה באמת עוזר להכניס את החברתית לניכוי חברתי והופך את הפגישות ליותר דינאמיות מהדיונים של משחק הבסיס בלבד. .

אם יש לך כמה חברים שיש להם גם אוזניות VR (בינינו VR הוא פלטפורמה חוצה, כך שהם לא צריכים לקבל Quest 2 כמוך) זהו משחק חובה למשחק עבור הקבוצה שלך; אם כי, בעוד שהחוויה טובה יותר עם אנשים שאתה מכיר, הניסיון שלי לשחק באינטרנט עם Randoms היה די מהנה מדי.

גם תנסה…

. . .

? נסה … Sport Scramble

.

משחק הספורט של פרנקנשטיין זה מגיע עם שלוש אפשרויות בסיסיות: טניס, באולינג ובייסבול – אבל לא כפי שאתה מכיר אותן. . .

.

גם תנסה…

Holopoint הוא קצת בסיסי מבחינת המשחק והסביבות בהן אתה מסתדר, אבל אפליקציית VR זו היא בכל זאת המועמדת שלי כשאני רוצה להיות פעילה יותר. . .

רוצה פעולה? נסה … Resident Evil 4

Resident Evil 4 VR הוא גרסה מחודשת למשחק האימה הקלאסי של Capcom Capcom Survival ואחד ממשחקי האקשן הטובים ביותר ב- Oculus Quest 2 (מרוויח ממני 5 כוכבים מושלמים בסקירה שלנו).

כל אחת מהסביבות והאויבים של Resident Evil 4 שוחזרו בצורה נפלאה ב- VR, והבקרות הטבעות של המשחק בשילוב עם נקודת המבט של האדם הראשון באמת גורמות לך להרגיש שאתה תושב Badass Leon s. קנדי. .

. .

המתים המהלכים: קדושים וחוטאים חולק הרבה קווי דמיון עם RE4 מבחינת המשחקים הענקיים שלה והעובדה שאתה צריך להילחם בהמוני מפלצות מתים ללא מתים. .

שחקנים מנוסים יותר עשויים גם ליהנות להב וכישוף: נווד וכן Bonelab. . אם כי המשחק של ארגז החול המוצע על ידי המשחקים האלה אולי לא יהיה לטעמם של כולם.

רוצה להירגע?

Walkabout מיני גולף הוא כנראה משחק ה- VR האהוב עלי, במיוחד בימים שאני מחפש להירגע אחרי יום כתיבה ארוך.

. כל רמה היא תענוג להתקיים בו, ויש מגוון עצום של יישובים לבקר בהם; אתה וחבריך יכולים לשחק גולף בגינה יפנית, בארץ העשויה ממתק, בלב הג’ונגל בין חורבות אל דוראדו, או המבוך מהסרט מבוך – וזה בקושי מגרד את פני השטח של המקומות שאתה יכול לבקר.

מעבר למיני-גולף בפועל, אני מעריץ את ציידי האוצרות של המשחק. . אסוף 10 מהם (או בצע מספיק טוב בקורס) ותפתח את המצב הקשה של הרמה; לא רק שהקורסים קשים יותר, אלא שתקבלו ציד שועלים להשלים שיגרמו לכם לחקור כל פינה ומטומטמת של המפה במסע שלכם למצוא את האוצר (מועדון גולף מעוצב באופן ייחודי). .

?

.

תוך כדי הדגמת ה- Meta Quest Pro עם הכותרת הזו הייתי מלא תחושת פליאה דמוית ילדים כשניפצתי צבע על הבד לפני שהנחתי אותו על הרצפה ומרחתי את התזות הצבע הדוממים בידי הווירטואליות שלי. החוויה הייתה קסומה לא פחות כאשר נרגעתי וניסיתי לצייר בחסד רב יותר; המברשות הגיבו בדיוק כפי שחבאתי והרגשתי שיש לי את כל הכלים הדרושים לי כדי להפוך משהו נהדר – גם אם חסר לי הכישורים הנדרשים.

למרבה המזל, ציור VR מציע כמה כלים שיעזרו לאמנים המתהווים לשלוט במלאכה שלהם. החביב עלי היה היכולת לייבא יצירות אמנות על בד כדי לשמש נקודת קפיצה ליצירתיות שלך. אתה יכול להביא יצירות אמנות כבר ממומשות כמו מונה ליסה או Night Starry ולשנות אותן עם פיתולים משלך, או לתרגל את כישוריך עם קווי מתאר של ציור לפי ציור.

אם כי אולי התכונה הטובה מכולם היא שאין ניקוי לעשות אחר כך – לא משנה כמה כאוס אתה גורם, אתה יכול פשוט לאפס את החדר הווירטואלי ולחזור לנקודת ההתחלה הבתולית שלך.

רוצה את חווית המסך הגדול?

חוויית המסך הגדול שתוכלו למצוא בבית הקולנוע מדהימה-אתם מקבלים תמונה מילוי חזון וצליל היקפי מלא שטבל לכם באירועים המתגלים על המסך. .

. ראשית, זה בחינם; זה גם לא מרגיש כמו פרויקט לא גמור כמו כמה מאפליקציות הווידיאו האחרות שתמצאו ב- Quest Store (*שיעול*נטפליקס ו- Prime Video*שיעול*). פתח את האפליקציה, בחר סרטון מיוצר תוכן שאתה אוהב, ובעט בחזרה כשהסרטונים שלהם מנגנים על מסך וירטואלי גינורמי.

.

. אתה יכול לאתחל סרט מאחד משירותי הסטרימינג הטובים ביותר, לקפוץ לאחד ממשחקי המחשב הטובים ביותר, או פשוט ליהנות מגלישה באינטרנט כשהתוכן צף לפניך בתצוגה וירטואלית מסיבית לחלוטין.

הירשם לקבלת חדשות שבירה יומיומיות, ביקורות, חוות דעת, ניתוח, עסקאות ועוד מעולם הטכנולוגיה.

.