אספקת Raspberry Pi משתפרת. הנה לאן לקנות אחד עכשיו. (עודכן) | חומרת טום S, עדכון שרשרת האספקה ​​- חדשות טובות! פאי פטל

0

מלאי פטל PI

Contents

תודה על המידע והתיקון. לא הבנתי שה- A+ עדיין נמצא בייצור.

אספקת Raspberry Pi משתפרת. הנה לאן לקנות אחד עכשיו. (מְעוּדכָּן)

כעת תוכלו למצוא את דגמי ה- PI העיקריים במלאי למחירי הרשימה.

תמונת מלאי של מעלית מזלג הנושאת פטל פטל גדול

עדכן 8/22 02:59 PT

המשווק של בריטניה ה- Pi Hut הרים את גבול ההתאמה בין Raspberry Pi 4 עד 50! אז אם אתה צריך לבנות אשכול, ל- Pi Hut יש את המניה זמינה עבורך.

רמות המלאי של #RaspberryPi 4 נראים בריאים! הסרנו את גבולות האחד-לקיסום (גדל ל 50 יחידות) https: // t.CO/ASBYZDQQSDAUGUST 22, 2023

עדכן 8/3 03:55 PT

בדיוק הסתכלנו על Rpilocator וראינו שה- Raspberry Pi Zero 2 W נמצא במלאי ב- MC Hobby (בלגיה), פישוף (דרום אפריקה), Jkollerup.DK (דנמרק) ו- RaspberryStore (הולנד). הפעם האחרונה שלייצרים בבריטניה הייתה גישה ל- Raspberry Pi Zero 2 W הייתה 16 ביולי (פימורוני) ובארה”ב זה היה רק ​​אתמול ב- Adafruit. נוכל בקרוב לראות כמה מלאי בבריטניה? אנו מקווים שכן. משווקים בבריטניה לפימורוני וה- Pi Hut עדיין (באורח פלא) יש מלאי של דגמי Raspberry Pi 4.

עדכון 8/2 06:31 PT

Pimoroni הצטרף לשורות המשווקים המציעים מספר פטל Pi 4s. כעת תוכלו לרכוש עד 5 לוחות פטל PI 4 2GB ו- 4GB, ו -25 פטל פי אפס w. אבוי, Raspberry Pi Zero 2 W עדיין לא במלאי וככל הנראה לא נכללים מהצעה זו. אבל זה לא יכול להיות זמן רב מדי עד שנקבל יותר אפס 2 W.

אנו משחררים את החבלים במלאי @Raspberry.אתה יכול לקנות עד 5X 2GB ו- 4GB RPI לכל הזמנה, ועד 25x pi zero w. חנון מרפא.https: // t.CO/GRVFE0XKXUAUGUST 2, 2023

עדכן 7/31 05:51 PT

. אז עכשיו אתה יכול לקנות. תצורות אחרות עדיין ניתן לרכוש רק כיחידות בודדות. פימורוני עדיין מגבילים את Raspberry Pi 4 ליחידה אחת לכל לקוח.

חדשות טובות! �� עכשיו שנתנו את רשימת המניות שלנו ביום כדי להכניס את ההזמנות שלהם, אנו מגדילים את מספר Raspberry Pi 4 (4GB*) אתה יכול להזמין ל 5 יחידות.https: // t.CO/ASBYZDQQSD*1GB/2GB/8GB*יעקוב אחריה.30 ביולי 2023

סיפור מקורי

השגת היד על פטל PI זה עכשיו הרבה יותר קל משנת 2022 או אפילו ממה שהיה לפני כמה שבועות. רמות המניות של Raspberry Pi משתפרות, כאשר כמה יחידות נותרות במלאי במשך שעות ולא דקות. בפוסט בבלוג בדצמבר 2022, מנכ”ל Raspberry Pi Ltd, אבן אפטון כתב על כך שראה רמות מניות בשנת 2023. נתונים אלה שופצו אז לפני מספר חודשים כדי לספק יותר בהירות. עכשיו, יותר מחצי הדרך לאורך השנה, אנו יכולים להסתכל על רמות המניות של Raspberry Pi ביתי השתפרו, וחשוב מכך, לספר לכם היכן תוכלו לקנות פטל pi.

ניתוח ברמת המניה

החלק לגלילה אופקית

יחידות Raspberry Pi נמכרות

שורה 0 – תא 0 נְבוּאָה מַמָשִׁי
Q1 2023 שורה 1 – תא 1 800,000
מאי 2023 600,000 612,000
יוני 2023 800,000 788,000
יולי 1,000,000 TBC

הייצור הוא ברובו בשורה עם התחזית של אפטון. תבחין ש- Q1 2023 ראו רק 800,000 יחידות שנשלחו, החודש הגרוע ביותר עבור Raspberry Pi מאז 2015. . הרווח של 12,000 היחידות שנעשה במאי 2023, היה מאוזן על ידי הייצור שנמצא נמוך יותר מאשר חיזוי.

כשמסתכלים על זה מנקודת המבט של הדגמים הרבים השונים של Raspberry Pi אנו יכולים לראות יותר דגמי Raspberry Pi 4 במלאי, ולמשך זמן רב יותר. עקבנו אחר המפיצים הרשמיים של המפיצים באמצעות טוויטר ואנחנו יכולים לראות שהם מוכרים מלאי בקצב איטי יותר מאשר קודם.

קשה יותר להגיע ליחידות Raspberry Pi Zero 2 W. מאז השקתו בשנת 2021, הדירקטוריון לא היה ניתן להשגה יחסית. מתוך 788,000 היחידות המיוצרות ליוני, כ- 33,000 היו Raspberry Pi Zero 2 W, ו- 119,000 היו Raspberry Pi Zero. אין לנו נתונים לייצור Module 4 של Raspberry Pi Compute Module 4, אך מבט מהיר על Rpilocator מראה כי המניה האחרונה מצאה את דרכה ל- PI Hut ב- 25 ביולי. עבור u.ג. זה היה פישוף ב -21 ביולי. זה לא אומר שייצור Raspberry Pi 4 מהווה את ההבדל, אבל אנחנו יכולים להמר שהוא ירכיב נתח גדול של 788,000 היחידות.

שאלנו. “[Raspberry] Pi 4 נראה טוב כמעט בכל מקום בעולם. [Raspberry Pi] אפס 2 W לא כל כך הרבה ו- CM4 עדיין נדיר. השוק האמריקני נאבק להתייצב ועדיין למכור, אם כי לא מהיר כמו קודם. היה מקובל ש- PI 4 שניות יימכרו בעוד 10 דקות בארה”ב במהלך גובה המחסור. עכשיו הם נשארים במלאי 3-4 שעות. מניות באזורים אחרים בעולם היו ימים מתמשכים ומדינות מסוימות אפילו לא נמכרות מ- PI 4s יותר “

קוסטה גם העיר כי מציאת Raspberry Pi Zero 2 W למכירה בבריטניה הייתה עדיין קשה.

איפה אתה יכול לקנות פטל pi?

כמו שאמרה קוסטה, Raspberry Pi נשארים במלאי, לאורך זמן ולכן עכשיו זה זמן נהדר לתפוס לוח חמקמק. כדי לעזור לך, סקרנו את Rpilocator, Raspberry Pi משווקים ואמזון כדי למצוא לך את המבצעים הטובים ביותר.

החלק לגלילה אופקית

דֶגֶם לָנוּ בְּרִיטַנִיָה
Raspberry Pi 4 8GB Digikey (75 $) פימורוני (74 פאונד)
שורה 1 – תא 0 אמזון (95 $) ה- Pi Hut (£ 75)
Raspberry Pi 4 4GB Adafruit (55 $) פימורוני 54 פאונד
שורה 3 – תא 0 אמזון (85 $) ה- Pi Hut (£ 55)
שורה 4 – תא 0 שורה 4 – תא 1 אמזון (68 פאונד)
Raspberry Pi 4 2GB אמזון (61 $) פימורוני (44 פאונד)
שורה 6 – תא 0 שורה 6 – תא 1 ה- Pi Hut (£ 45)
Raspberry Pi Zero W חנות PI (15 $) פימורוני (£ 15)
שורה 8 – תא 0 אמזון ($ 26) ה- Pi Hut (£ 15)

אז בואו נזכור את MSRPS כאן. Raspberry Pi 4B צריך להיות 45 $, 55 $ ו- 75 $ עבור 2, 4 ו- 8GB דגמים של דגמים ו- Raspberry Pi Zero W צריך להיות 15 $. אתה יכול לראות שאמזון גובה הרבה יותר מ- MSRP בכל המקרים, אם כי אם אתה אוהב את הנוחות של המשלוח העיקרי, זה עשוי להיות סחר מקובל.

האפשרות הטובה ביותר עבור שניכם.ג. וקונים מבוססי בריטניה עשויים להזמין מפימורוני או מ- PI Hut, ששניהם מציעים משלוח בינלאומי במחירים סבירים. קחו בחשבון שמחירי בריטניה כוללים בדרך כלל מע”מ, אותו הם מוזלים אם אתם מה- U.ג.

אם אתה גר ליד חנות מיקרו סנטר, לעתים קרובות אתה יכול למצוא דגמי Raspberry Pi 4 או אפס במלאי. אנו ממליצים לבדוק את הסטטוס ב- Microcenter.com לפני שאתה הולך באופן אישי.

הישאר בקצה החיתוך

הצטרפו למומחים שקראו את החומרה של טום למסלול הפנימי בחדשות הטכנולוגיה של PCSOIST – ויש להם למעלה מ- 25 שנה. אנו נשלח חדשות שובות וביקורות מעמיקות על מעבדים, GPUS, AI, חומרת יצרנית ויותר לתיבת הדואר הנכנס שלך.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

לס פאונד

Les Pounder הוא עורך חבר בחומרה של טום. הוא טכנולוג יצירתי ובמשך שבע שנים יצר פרויקטים כדי לחנך ולהעניק השראה למוחות צעירים וגם זקנים. הוא עבד עם קרן Raspberry PI כדי לכתוב ולהעביר את תוכנית ההכשרה שלהם למורים “Picademy”.

עדכון שרשרת האספקה ​​- אלה חדשות טובות!

  • 12 בדצמבר 2022
  • אבן אפטון
  • 237 הערות

לראשונה בעוד כמה שנים של גיהינום של שרשרת אספקה ​​מוליכים למחצה, יש לנו חדשות טובות עבורך.

אם ניסית לקנות כמעט כל דבר לאחרונה, תבין שאנחנו בעיצומו של משבר שרשרת אספקה ​​עולמית, ומשפיעים על כל דבר, החל מלט וגדר גדר ועד תכשיטים ובגדים. היבטים שונים של משבר זה השפיעו על העסק שלנו, אך מחסור מתמשך במכשירי המוליכים למחצה שאנו משתמשים בו לבניית מחשבים ומודולים של פטל PI היה מאתגר במיוחד עבורנו (והרבה עסקים טכניים אחרים) לניהול.

חג מולד שמח

כתודה לצבא שלנו של לקוחות חובבי סבלנות מאוד לקראת עונת החגים השנה, הצלחנו להפריש קצת יותר ממאה אלף יחידות, מפוצל על פני אפס W, 3A+ ו- 2GB וריאנטים של 4 ג’יגה-בייט של Raspberry Pi 4, למכירות יחידות יחידות. אלה זורמים לערוץ המשווקים המאושר כעת, וזה כבר מתרגם לנתוני זמינות טובים יותר ב- rpilocator. אמנם אנחנו עדיין לא ממש מחוץ ליער, אך הדברים בהחלט משתפרים. לאלו מכם המעוניינים לקנות פטל PI לפרויקטים של תחביבים או אבות -טיפוס, העצות שהחזרנו באפריל עדיין מחזיקה: קנו תמיד ממפלר מאושר (הם בחוזה איתנו למכור לא יותר מה- RRP); השתמש בכלים כמו RPILOCATOR כדי לפקוח עין עליהם משווקים קיבלו לאחרונה מלאי; ושקול אם הפרויקט שלך מתאים להתאמה טובה ל- Raspberry Pi Pico או Pico W, שנשארים במצב מלאי חזק. ואם אתה לקוח תעשייתי או ארגוני שחווה בעיות אספקה, וכבר לא דיברת איתנו, אנא צור קשר עם הצוות המסחרי שלנו ב- [מוגן בדוא”ל].

התאוששות קדימה

מסיבות שונות ומגוונות אנו משאירים את 2022 עם נראות טובה בהרבה של שרשרת אספקת הסיליקון העתידית שלנו ממה שנכנסנו איתה. כתוצאה מכך, אנו יכולים לומר בביטחון שאחרי רבעון ראשון רזה, אנו מצפים שהיצע להתאושש לרמות טרום-פנדמיות ברבעון השני של 2023, ולהיות בלתי מוגבל במחצית השנייה של השנה.

אנו נמשיך לנהל באופן פעיל את הלקוחות המסחריים והתעשייתיים שלנו עד 2023, ונבטיח שהם יקבלו את היחידות שהם צריכים, וביצענו כמה שינויים כדי לוודא שהתנהגות בניית מלאי שתאריך אחרת את המחסור לכל אחד אחר לְהִתְרַחֵשׁ.

הגדלת המכירות של יחידות יחידה

למרות שאנו יושבים על צבר משמעותי של הזמנה מלקוחות מסחריים, אנו מצפים להגדיל בהדרגה את שבריר התפוקה שלנו שאנו מקדישים למכירות יחידות יחידות בשנה הבאה עד שנחזור למצב הקדם-פנדמי שלנו. הקצאות השבבים שקיבלנו לשנה הבאה פירושו שעד סוף הרבעון השלישי, הערוץ יתאושש לרמת גרב שיווי המשקל שלו, כאשר מאות אלפי יחידות זמינות בכל זמן נתון. בשלב זה נבלה קצת יותר משנתיים במצב מלא במלאי: מדד לחומרת המחסור והתמדה של המחסור.

כשאנחנו עוברים את השנה, סביר להניח שתראו תחילה אפס ואפס W חוזרים לזמינות כללית, ואחריהם מוצרים כמו Raspberry Pi 3A+ שאין להם בסיס לקוחות תעשייתי נרחב; ולבסוף, הגרסאות השונות של Raspberry Pi 4.

עליית עלות אפס פטל

תופעת לוואי לא נעימה של משבר שרשרת האספקה ​​הייתה עלייה בעלות של כמעט כל רכיב שנכנס לפטל PI, מ- PCB למחברים לסיליקון. בדרך כלל קלטנו את העלויות הללו מגדילות את עצמנו, החזקנו את מחירי המוצרים שלנו קבועים והרוויחו פחות רווח מכל יחידה. היוצאים מן הכלל היו הגרסא של 2 ג’יגה -בייט של Raspberry Pi 4, אותו חזרנו לנקודת המחיר המקורית של 45 דולר; ומחשבים מודול 4, שם יישמנו עלייה במחיר של 5 $ על כל הגרסאות.

מוצרי ה- Raspberry Pi Zero המקוריים שלנו תמיד היו בשוליים נמוכים מאוד, ואחרי עליית העלות האחרונה הם כבר לא קיימא מבחינה מסחרית בנקודות המחיר המקוריות שלהם – אם היינו שומרים על המחיר הישן היינו מפסידים על כל אפס שאנחנו מכירה. לפיכך החלטנו באי -רצון להגדיל את מחיר האפס מ- $ 5 ל- $ 10, ואפס W מ- 10 ל- $ 15. עם זאת, יש כאן הפוך: ברגע שמוצרי אפס חוזרים לזמינות נפח בשנת 2023, אנחנו כבר לא מצפים לראות את המגבלות של יחידות יחיד שהיו תכונה של אפס מאז השקתו בשנת 2015-תוכל לקנות כ- רבים כרצונך בכל פעם.

שתף את הפוסט

פוסטים אחרונים

האם Pi פטל יכול לשחות?

נייר אלקטרוני מציג שברים של יצירות אמנות משותפות ענקיות בהתקשרות

תצוגת אמנות אלבום LED Matrix

ההודעה הבאה

Raspberry Pi Pico Carloler חג המולד: שם המנגינה!

פוסט קודם

גרינץ ‘כיתת ירי טילים

שתף את הפוסט

237 הערות

טייט גונדרי

עליית המחירים החדשה באפס W’s חבל, היא תעודד חשיבה גדולה יותר שגורם הצורה הוא מבריק, כל סיכוי של שבב / דגם שהופסק נוסף עם הופעה או שניים של RAM?

אווטאר אבן אפטון

צוות פטל PI אבן אפטון – מחבר פוסט

יותר זיכרון RAM הוא בהחלט משהו שאנחנו רוצים לראות כאופציה של יורש עתידי לאפס 2W, אבל זו דרך כלשהי.

M_A_T_T

היי! אני מתעסק לראות את כל המהלכים המרגשים קדימה! המשך בצוות העבודה המדהים. 2023 תהיה השנה הטובה ביותר שלך עד כה!

אוסופט

אני מסכים שזה יהיה מעניין שאפס 2 W יהיה יותר זיכרון RAM. כמו גם מהירות גל טוב יותר. אני בן 13, לא מבוגר כמובן, אז אני לא מבין בדיוק מדוע אפס 2 W צריך להיות פחות כוח משמעותית מה- PI 4. אני מבין שה- RAM נמצא בתוך מעבד קליפת המוח, היה מגדיל את קיבולת ה- RAM תופס יותר שטח בתוך השבב, כמו גם שעון מוגבר? מה אם חלק מהארכיטקטורה הזו הייתה מבוססת על ה- PI 4, או על מודול המחשוב 4 או 4S?

ריי מוריס

> אני בן 13, לא מבוגר כמובן, אז אני לא מבין בדיוק מדוע אפס 2 W צריך להיות פחות כוח משמעותית מה- PI 4.

בפשטות, אם היו לו אותם מפרט כמו PI 4, זה היה PI 4, במחיר PI 4. יותר זיכרון RAM אכן אומר יותר טרנזיסטורים, פירושו שבב גדול יותר ולכן מחיר גבוה יותר.

PIN PIN POOLA

אנחנו כמעט באפריל ולא הצלחתי לרחרח PI 4 בבריטניה במחיר סביר השנה.

היום באמזון A PI 4B/4GB הוא 153 £ £.

האם לגן פי הבא יכול להיות זיכרון שקע; כך שתוכלו לייצר לוח יחיד ולאפשר לרכישה נפרדת של הזיכרון במגוון ספקים כדי למנוע חזור על מצב זה?

האם יש עדכון על מצב שרשרת האספקה?

בוץ קמפר

תפסיק להתבכיין. אפילו עם העלייה של 5 דולר, מחיר ה- Pi Zero הוא עדיין עסקה ממש טובה.

קווין מקאלר

זו המתנה הטובה ביותר לחג המולד שאתה יכול לבקש. מצפה למלא את המגפיים שלי בשנת 2023!

סטיב קופר

חדשות נהדרות אבן – למרות ששיחקתי עם פיקו לאחרונה, עדיין יכולתי לעשות עם עדכון לדגם ה- PI המקורי שלי.

דוד

אשמח לקבל את הדגם/ים המוקדמים שלך, אם כשאתה משדרג.
אני מנסה לאסוף אותם עד השנה בתאריך הלוח (וב- Mod שלי. מספר)
בין אם הלוח מת או חי!
יכול להרכיב מוזיאון, יום אחד!

בן

אם להיות כנה, אפילו עליית המחירים בקווי האפס בניצחון בספרי – מכיוון שנוכל כעת לקנות יחידות אלה בכמות (ובתקווה שהרווח המוגבר מאפשר לייצר יחידות אלה בכמויות גדולות יותר, ולשפר את הזמינות ). אני מעריך שזה נובע מעמדת פריבילגיה, עם זאת אני בטוח שגרנט או מימון אחר יהיה זמין במקרה בו עליית המחיר של 5 דולר אוסרת עלות.

מתיו קמפבל

התמונות איטיות בטירוף לטעון בפוסט בבלוג זה, או שהן עצומות או שאתה זקוק ל- CDN

בן

בסביבות 15MB של תמונות, מרבית העברת הנתונים מגיעה מ- PNGs גדולים (2MB+) … אולי ניתן היה לדחוס אותם מחדש כ- JPEGS? אני בטוח שזה יעזור, במיוחד אם אנשים קוראים את הפוסט בטלפון נייד עם חיבור 3G או אפילו 2G!

ליז אפטון אווטאר

צוות פטל PI ליז אפטון

פשוט קבוע: אחד מאיתנו תפס את התמונות מהתיקייה “להדפסה” ולא מהתיקייה “for Web”.

Ashley Whittaker Avatar

צוות פטל PI אשלי וויטקר

ליז אפטון אווטאר

צוות פטל PI ליז אפטון

הוצאת את עצמך לגמרי שם. חייב לעשות טוב יותר.

Ukscone

לעולם אל תודה בשום דבר. התשובה היא תמיד “יתכן מאוד שתחשוב את זה; לא יכולתי להגיב “

ביל מלנדז

למעשה הפחתת עומק הצבע היא פיתרון טוב יותר תוך שמירה על אותה רזולוציה.

יאנגהו

טוב, יש תקווה באופק!
מה עם האפס 2? (זה שאני הכי מעוניין בו)

ליז אפטון אווטאר

צוות פטל PI ליז אפטון

עדיין לא, אבל זה באופק.

רודיגאס

אווטאר אבן אפטון

צוות פטל PI אבן אפטון – מחבר פוסט

זה משהו אחר שישתפר עד 2023. מצפה לקבל סיליקון עבור 50-100KU של RP3A0 (המערכת שלנו לארץ לאפס 2W) ברבעון הראשון.

טום

האם יש מתווה של מה שזה מקווה להציע איפשהו?

ג’ון ס.

”מפוצל על פני אפס W, 3A+ והגרסאות 2GB ו- 4GB של Raspberry Pi 4 ″
… ולמה לא 8GB??

ג’יימס יוז

כי זה לא פופולרי כמו הדגמים האחרים, 2 ו -4 הם המוכרים ביותר. ברוב המשימות מכשיר 4GB יהיה יותר מאשר מספיק.

DDS

PI 4 עם זיכרון RAM של 8 ג’יגה-בייט הוא שימושי כמארח מכונות וירטואליות בעלות כוח נמוך.

ורדרו

כן, 8GB טוב ל- VM. יש הרבה יותר, אבל אלה רק אלה שיכולתי לעשות שימוש טוב בהם 16 ג’יגה -בתים.

ניק

הם לא אמרו שזה לא היה מועיל, הם אמרו שזה לא פופולרי. וזה לא.

ליז אפטון אווטאר

צוות פטל PI ליז אפטון

הקצאות שבבים מגיעות בזה אחר זה. אנו יודעים כשאנחנו מקבלים אותם, כך שנוכל להיות בטוח שההיצע יהיה שם, אבל עדיין אין לנו את הידיים על הכל, וכפי שאתה יכול לראות מהפוסט שאתה עונה אליו, ניצחנו ‘ t עד תחילת השנה הבאה.

אנדי ורברטון

כל כך מתרגש. אף פעם לא ממש הצלחתי לשים את ידי על PI4 אבל אני ממש מקווה לשים את ידי על אחת בשנה הבאה לבנות NAS לבית החדש שלי!

פרד

חדשות נהדרות, אבן! תודה על השיתוף.

קראתי בעניין על קיבולת נוספת שנבנתה על ידי Fabs מוליכים למחצה גדולים כדי להגדיל את היכולת לייצור פלים של 28 ננומטר. אני לא בטוח לגבי מוצרי ה- Raspberry Pi האחרים, אבל זה בוודאי יעזור בהיצע ה- Raspberry Pi 4B שאני חושד שזו הסיבה לכך שהזמינות צריכה לגדול בשנה הבאה ככל שקיבולת הייצור גדלה.

אווטאר אבן אפטון

צוות פטל PI אבן אפטון – מחבר פוסט

זה, והגירה של לקוחות אחרים של 28 ננומטר לצמתים חדשים יותר, היא תורמת מרכזית לשיפור שאנו רואים כאשר 2023 ממשיך.

אלטון

שמעתי שאחת החברות הגדולות בעולם Wafer Fab הוא בונה מתקן חדש בטקסס. האם מישהו שמע באזז, שמועה, ספקולציות, האם תהיה להם יכולת 28 ננומטר, או אם תהיה גיאומטריה קטנה יותר לשחרר קווי 28 ננומטר במקום אחר בעולם?
.
כמו כן, האם יש תוכניות לרכיבי ה- PI הקיימים שיעברו לגיאומטריה קטנה יותר בעתיד הנראה לעין, או שהיא התוכנית הנוכחית לדבוק במסכות פליקה קיימות עד להופיע מעבדי ביצועים גבוהים יותר, זיכרון והדבק בגיאומטריות הקטנות יותר?
.
והאם יש דיווחים על התקדמות על המאמץ העולמי להעביר ייצור מוליכים למחצה מטייוואן כך שהאספקה ​​העולמית של צ’יפס לא תיעלם במשך שנים רבות אם טילים ותותחנים מהיבשת הסינית תתחיל להפוך את טאיפיי ואת מקורנו הנוכחי לפלים להתריסות?

פיטר ברט

הגיע הזמן לדור חדש של פטל pis eben.
אנא כלול כמה זיכרון Flash EMMC באיטרציה הבאה. אתחול מקלות USB וכרטיסי SD אינו אידיאלי

לורן

אינך צריך לחכות לדור עתידי: פשוט השתמש במודול מחשוב עם אחד מכמה לוחות בסיס קיימים (לחלקם יש אותו גורם צורה של ה- PI הרגיל)!

האנק ברטה

בנוסף, ה- CM4 מביא מסלול PCIE X1 לחיברים וכמה לוחות מכניסים זאת לחריץ PCIE X1 או לחריץ NVME, שאחד מהם מספק קישוריות דיסק עם USB.

ומחבר כוח הטוב ביותר, למשל מחבר חבית רגיל

ניק

> קנו תמיד ממשווק מאושר (הם בחוזה איתנו למכור לא יותר מה- RRP);

האם רכיבי SB מאושרים? הם רשומים ב- RPILOCATOR אך הם גובים דרך RRP עבור הלוחות (PI 4 4GB היה 75 £.99 לאחרונה) וגם עלויות משלוח גבוהות מאוד (הזול ביותר הוא £ 7+). אני דבק בשאר הקמעונאים שם.

ליז אפטון אווטאר

צוות פטל PI ליז אפטון

לא, רכיבי SB אינם מאושרים משווקים. נודינו ל- RPILOCATOR.

דוד

הממ … rpishop.CZ טוען כי יאושרו ועם זאת המחירים שלהם, לפחות עבור ה- 4B, טיפסו בהתמדה במחסור. דגם 1GB עבר מ- 33 מקורי.34 € עד 44.62, 2GB מ 46.69 € עד 55.58 וכן הלאה (8 ג’יגה -בייט יושב עכשיו על 91.31 €!) – ובכל זאת כולם אזלו ברציפות בכל מקרה והדבר היחיד שנמצא במלאי הוא הצרורות (אפילו יותר מופקע). אם הייתי מוכן לשלם מחירי Scalper הייתי מזמין ממקדם Scalper שלפחות יש את המוצר במלאי ..

S ורד

יהיה כדאי להציע רשימה מתוחזקת של משווקים מאושרים במיקום מרכזי כך שאין צורך בצרכנים (או ספקי API) לנחש. החיפוש שלי אחר אחד לא הצליח להכות.

ליז אפטון אווטאר

צוות פטל PI ליז אפטון

אם תבקר בדפי המוצר באתר זה, תפריט נפתח שם יפנה אותך ב- ARS המסוגלים לשרת את האזור הגיאוגרפי שלך.

מתיו

כן, אבל עבור הרפובליקה הצ’כית והסלובקית היא רק rpishop.CZ, ופרנל … ופרנל יש עלויות משלוח גבוהות להפליא. מה שאומר שלרפישוף יש מונופול ויכול לקבוע מחירים ככל שהם אוהבים ..

Ashley Whittaker Avatar

צוות פטל PI אשלי וויטקר

אם הם משווקים מאושרים, הם לא מורשים למכור את הלוחות שלנו ליותר מהמחירים שקבענו.

ז’אן מרפי

היי ליז
מהו התהליך של הפיכה למשווק מאושר? האם תוכל לסייע בהדרכה?

ליז אפטון אווטאר

צוות פטל PI ליז אפטון

אם אתה רוצה מידע נוסף, אנא שלח דוא”ל לעסקים (ב) RaspberryPi (DOT) com. אני לא בטוח אם הצוות המסחרי מקבל ARS חדש בדרום אפריקה ברגע זה, אבל הם ישמחו לדבר!

סטיב קופר

נראה כאילו הם הקשיבו מכיוון שהם לא מופיעים היום 🙂

לורן

אני לא בטוח להבין: מחיר ה- Pi Zero W יגדל ל -15 $, אבל לא הזכרת דבר על ה- PI Zero 2 (W).
האם זה אומר שהם יימכרו באותו מחיר ?

אווטאר אבן אפטון

צוות פטל PI אבן אפטון – מחבר פוסט

כרגע אנו מתכננים לשמור על אפס 2W במחיר של 15 $, אם כי יש לנו שוליים די דקים בנקודת המחיר הזו. זה עולה בקנה אחד עם הנוהג ההיסטורי שלנו להביא מוצרים חדשים באותו מחיר כמו קודמתם (אם כי הגענו לשם דרך מסלול עגול הפעם).

מאט אקרל

הוא הרעיון ששחרור מכירה בתפזורת של ה- Z-dub המקורי מול מכירות יחידות יחיד של ה- Z2-Dub ייצא אפילו את אנומולי המחירים? אוהב את האפס אבל קשה לראות לקנות אותו כשאני יכול להשיג Z2 באותו מחיר.

אווטאר אבן אפטון

צוות פטל PI אבן אפטון – מחבר פוסט

אנו מצפים שרוב נפח ה- W Zero W הלא-תעשייתי יעבור לאפס 2W בבוא העת, וכי אפס 2W יהיה זמין ללא אילוצים. אבל זה יקרה בהמשך 2023.

אלן רוברטסון

חדשות פנטסטיות, תודה על העדכון אבן. נהדר לראות את ה- PI0W חוזר, עדיין ערך רב אפילו עם עליית המחיר לדרישות המופעלות על ידי USB, ESP עם פונקציונליות OTG ��

פרד סי

נראה שזה לא שיפר את היצע האפס 2Ws.
לאף אחד מהמוכר המאושר לא היה בכלל מאז יוני. הספק המועדף עלי לא היה מאז מאי, ושני הספקים המסחריים העיקריים מעולם לא הראו מלאי מאז הושק Rpilocator.

ליז אפטון אווטאר

צוות פטל PI ליז אפטון

אנא קרא את המאמר אליו אתה עונה!

הברט

אנא, ספר לנו שדגל פטל PI חדש (pi 5 אולי?) נכנס להפעלת פענוח חומרה של AV1?

THAGROL

אני בספק אם הם לא יתקיימו מוצרים ולא מפרט מהם יוכרז לקהל לפני יום ההשקה.

THAGROL

אז מה המשמעות של עליית המחיר של 5 $ על אפס (W) עבור Zero2W ו- 3A+?
15 דולר לאפס הופך אותו למחיר זהה לאפס 2W. הוספת 5 דולר למחיר של אפס 2W הופכת אותו למחיר זהה ל- 3A+.

זה משהו שיופסק או שהמחירים של ה- Zero2W ו- 3A+ יעלו גם כן?

אווטאר אבן אפטון

צוות פטל PI אבן אפטון – מחבר פוסט

אנו שומרים על אפס 2W ב 15 $. שים לב ש- 3A+ עולה 25 $ (1A+ הוא 20 $), כך שיהיה מקום להעביר אפס 2W אם היינו רואים השפלה נוספת בשוליים.

THAGROL

תודה על המידע והתיקון. לא הבנתי שה- A+ עדיין נמצא בייצור.

אווטאר אבן אפטון

צוות פטל PI אבן אפטון – מחבר פוסט

אנחנו עדיין יושבים בגאווה בחמישה מוצרים בלבד איול (Raspberry Pi 1a ו- 1b, מודול מצלמה 1 גלוי ונואר, וה- Wifi Dongle).

Solar3000

תודה!
תודה!

Fanoush

. CM4 בסופו של דבר רב תכליתי עם לוחות בסיס רבים זמינים (אפילו אחד עם VIA805 מחקה את PI4). אפס W2 כבר לא ARMV6 (ותוכלו לכבות ליבות כדי לחסוך כוח). ועם אפס W עלייה ל -15 דולר הם כעת באותו מחיר. ובכן, אלא אם כן נקבל עליית מחירים דומה ברגע ש- 2W הופך להיות זמין. בכל אופן, אלה עדיין חדשות טובות מאוד לכל מי שרוצה דגמים רשומים, חג שמח 🙂

אווטאר אבן אפטון

צוות פטל PI אבן אפטון – מחבר פוסט

הערה Berrybase עשתה עבודה טובה בשמירה על גרסאות CM4 במלאי להזמנות יחידות יחידות השנה. והזמנות מסחריות/תעשייתיות בנפח יכולות לקבל תמיכה באמצעות [מוגן בדוא”ל] .

RM

למעט בסיס ברי אינו מוכר לכל המדינות. אז איפה שאני נמצא אני לא יכול להשיג אותם אם הם הקמעונאי היחיד הנושא אותם. אם הם הולכים לקמעונאי אחד אולי זה אמור להיות מישהו שמוכר לכל מדינה?

ליז אפטון אווטאר

צוות פטל PI ליז אפטון

אני חושב שאתה אי הבנה: בסיס ברי אינו הקמעונאי היחיד, אם כי הם בוחרים למלא יותר CMS מאשר כמה קמעונאים אחרים. אנא עבור אל rpilocator.com – בכל פעם שהמלאי מופיע ב- AR הוא יירשם שם.

ביל דאן

אני לא יכול להאמין בכנות שאין קמעונאי בארה”ב שמנסה לשים את היד על מודולי CM4. עם זאת, בעצם לא הייתה מלאי בשום קמעונאי בארה”ב המופיע ב- Rpilocator מזה זמן רב מאוד.

חניך מאושר

תודה! BTW, אני מתרשם מאוד מצלחת המתכת הקירור ב- PI 400 (מאפשר ל- PI להפעיל עומס מלא 24/7 ב 2.2GHz) והייתי רוצה לראות אותו משמש, מעוות לצורה, כקרר/מארז עבור pi 4. אם תעשה זאת, יש כל סיכוי שתמכור אלפי יחידות רבות, לא רק לי אלא לרבים אחרים. שוב תודה.

ניקלס צ’פמן

חניך שמח, יש הרבה מקרי קירור פסיביים בשוק אם אתה רוצה להוסיף את זה.

דני

איך נמכרים כמה משווקים מאושרים לכיוון MSRP? (רכיבי SB, 330ohms, Welectron, Pishop)

ליז אפטון אווטאר

צוות פטל PI ליז אפטון

בדרך כלל זה בגלל שיהיה מס או מכסים לשלם; עלויות אלה יתקפלו למחיר הסופי. בהזדמנויות בהן ARS נמכרו במחירים מנופחים ללא סיבה, הפסקנו את החוזה.

ראיין

אלה חדשות נהדרות!
מה עם המשווקים המורשים שרק (או כמעט בלבד) מכרו ערכות בסימנים קיצוניים. ראיתי את פישוף.CA מוכרים ערכות שם יותר מאשר אם קנית כל רכיב בנפרד מאתר שם!

MW

מוכרי המוכרים המורשים צריכים רק למכור מוצרי מסחר של Raspberry Pi במחיר הנכון (כולם נמכרים ב- $ ברחבי העולם).

RPT לא יכול להכתיב אילו מחירים מחויבים עבור מוצרים אחרים, דמי משלוח ואריזת etal, אם מרגישים שמוכר מחדש אינו הוגן, אל תקנו מהם.

TCJ

יש קטגוריה של לקוחות בין מסחרי ליצרנים. לפני שנים תקנן את הלקוחות הדקים שלנו (מחשבים המשמשים להתחברות לשרת שולחן עבודה מרוחק) ב- RPI. זה היה נהדר עד ההתרסקות. אני באמת צריך בערך 10 יחידות כדי לבצע כמה שדרוגים והתרחבות. יש לי שני מקרים של PI4 הממתינים ללוחות. הגיבויים היחידים שהצלחתי למקור הם 400s שאינם גדולים ביישום זה.
עם גבול של 1 לאדם, אי אפשר לעשות פרויקטים. שמח לשמוע שאתה מתאושש ואני מבין שכל זה היה הרבה מעבר לשליטתך. הלוואי והייתה דרך שלקוחות SMB יוכלו לקבל קצת הקצאה.

אווטאר אבן אפטון

צוות פטל PI אבן אפטון – מחבר פוסט

זו נקודה טובה מאוד. באופן פנימי אנו קוראים למקרה השימוש הזה “DIY תעשייתי”: אנשים שקונים נפחים קטנים-בינוניים לשימושם שלהם בסביבה מסחרית. באמת נאבקנו להמציא סיפור למרחב הזה, מכיוון שמאוד אינטנסיבי לגלות “דרישה אמיתית”, ולהבחין בין לקוחות לגיטימיים ל”יזמים “של eBay”.

ביל דאן

אני מציע לומר ללקוחות התאגידים להחזיק את סוסיהם במשך חודש ולהקצות ייצור של חודש שלם, אולי בינואר 2023 בשלב זה לערוץ הקמעונאות/DIY. לתאגידים הייתה העדפה מספיק זמן.

ולנטין

אבן היקר זה אמר בחסד;
.
אבל הרעיון המקורי להשיג ילדים (וכו ‘.) לעולם המחשבים (והמדע שלו) בעלות משתלמת בעיניי התנגשות עם לתת ל- £ הגדול “קדימה” בתור ..

ליז אפטון אווטאר

צוות פטל PI ליז אפטון

בתי ספר קונים מאיתנו על בסיס זה שעושים עסקים אחרים. וזכרו: כל אגורה ברווח שאנו מרוויחים עוברים לקרן Raspberry Pi, שכל המשימה שלו היא לחנך ילדים והדרכת מורים במחשוב.

ולנטין

ג’ר נו טוב … לא התכוונתי; פ
(אני משחזר שאני לא מספיק אינטליגנטי כדי להסביר את זה)

טייט גונדרי

האם אתה יכול לעשות את זה כמו פריכיות רב -תאר בבריטניה, חותמת לא למכירה חוזרת בקול רם על קופסאות. לאחר מכן לכו ותדבק קודי QR המוחלטים (GS1 DigitalLink) גם בתיבה ולקבל לקוחות נאמנים לחטט במוכרי eBay כאשר הם סורקים את קוד ה- QR לקבלת הוראות הגדרה וכו ‘.

אלטון

אמר טייט גונדרי,
“אתה יכול לעשות את זה כמו פריכות רב -תארות בבריטניה, חותמת לא למכירה חוזרת בקול רם על קופסאות. לאחר מכן לכו ותדבק קודי QR המוחלטים (GS1 DigitalLink) גם בתיבה ולקבל לקוחות נאמנים לחטט במוכרי eBay כאשר הם סורקים את קוד ה- QR לקבלת הוראות הגדרה וכו ‘.”
.
אני * אוהב * את הרעיון הזה.
.
אבל זה כנראה רק יתפוס את הכי פחות מתוחכם. סקאלפר מקצועי ימצא את זה טריוויאלי לזיוף את הקופסה במדפסת לייזר ומלאי כרטיסים.
.
ומשתמשים מתקדמים תחביב / חצי תעשייתי, שבונים ומפרסים כל דבר, החל ממודעות מטוסים-סולאריות מרוחקות-סולאריות, משחזרות על מצב דיגיטלי רדיו, תחנות מזג אוויר, מצלמות חיות בר, טלסקופי ציד אסטרואידים אוטומטיים, מטענים בגובה גובה, מכשירים סייסמיים וולקנולוגיים, וציוד מבוסס PI אחר באמצע שום מקום לא טורחים לסרוק קוד QR בתיבה בכל מקרה, מכיוון שהבזקנו, התקנו והגדרנו לא מעט יחידות במהלך השנים האחרונות.
ונושאי שרשרת האספקה ​​השפיעו על כל אלה, מכיוון שהם פועלים על ידי מתנדבים אסירת תודה שיש להם עבודות בשעות היום ועושים את הדברים האלה בסופי שבוע ובחגים. אין לנו את הכיסים העמוקים כדי להשיג יחידות מנופחות של Scalper, וה- PI3B+ $ 250 $ שמישהו קיבל ממקלף להחלפת חירום מכיוון שהיה לנו יום אחד בדיוק לעלות ולהחליף מערכת כושלת לפני שהעונות השתנו, היה הרבה כמו לשלם 20 $ עבור שני טבליות Naproxen ו- 15 $ עבור פחית ספאם יחידה, מכיוון שזה 300 מיילים לוולמארט הקרוב ביותר, שם הסכום הזה יביא לך כ -500 כדורים ו -5 או 6 פחיות דואר זבל, ואתה מירוץ נגד מזג אוויר מתדרדר ושקיעה לסיים את פריסת הציוד בסמוך לפסגה כדי לאסוף נתונים כל החורף עם ההזדמנות הבאה למסע שירות הוא מאוחר באביב הבא, ומרכז המבקרים של מלכודת התיירים למרגלות ההר הוא המקום * היחיד * להשיג כל דבר ששכחתם להכניס את התרמיל שלך כשאתה עדיין בעיר.

ג’ון

זו התקדמות וזה מרגיש נכון שחלקם צריכים להיכנס לידי מחדשים עתידיים בעונת החגים הזו. אבל האם מישהו במגדלי RPI ניסה לבצע כל פעילות קונים סודית עם האתרים העצמאיים (כלומר, לא AMZ או eBay)? הצרפה עם אביזרי מחירים מנופחים נראית הנורמה, אם רכיבי SB אינם AR, איפה הם משיגים את המלאי שצץ באתר שלהם באופן קבוע באופן קבוע? אבל הגרוע ביותר הוא Berrybase שצריך לומר בנימוס ובאדישות רבה כי השכיבה של CM4 משקרת על המדף במשך שבועות בזמן שדובדבן קוטף את המדינות שלדעתו נוח ביותר למשלוח הוא פשוט גס רוח פשוט. בדיוק מדוע הם לא יכולים לשלוח לבריטניה אני לא יכול לדמיין. הם גם לא ישלחו לכתובת של האיחוד האירופי ששילם כרטיס אשראי בבריטניה. אפילו להוסיף CM4 לסל אתה צריך להיות במועדון שלהם ויש להם מנגנון הקרנה מעורפל למי שהם בוחרים להכניס פנימה. טשטש במבקשות הדוא”ל הזה לנסות למצוא דרך די בוטה בתגובה. בינתיים הלוחות והאביזרים המובילים שקיבלנו לפיתוח מוצרים לפני שהכל השתבש להחריד הם אוספים אבק על המדף לאהבת זוג או שלוש CM4 בינוני טווח. אולי יש לדרוש ARS כדי לאפשר לקיחת הזמנות מתקדמות של מוצר יחיד. מבחינתנו, השקעה בתשלום מראש אפילו ללא טווחי אספקה ​​תהיה טובה יותר מלהפטרת ב- rpilocator. וכפי שהיינו מכניסים את הכסף שלנו למקום הפה שלנו, ה- AR יכול לדווח על מה שרצה בפועל, אתה יכול להסיט סכום קטן כדי למלא את ההזמנות האלה מבלי להתעסק לחלוטין עם הדברים המסחריים המכווצים בידיעה שזה יועבר לשימוש טוב על ידי מציצים שצופים בהזדמנויות פיתוח עסקי נוגעות על הגפן. אני בספק אם הקרקפים ישמחו לשלם מלפנים עבור אלה או שותים ללא תאריכי משלוח גלויים. לכל הפחות, אולי ניתן להשתמש במעקב אחר אצווה ולברר מאיפה הם משיגים אותם.

ביל דאן

אנו זקוקים לפיתרון כלשהו בוודאות.