Reddit – צלול לכל דבר, 10 MMORPGs ניידים שתוכלו לנסות בשנת 2023 עבור אנדרואיד ו- iOS

0

10 MMORPGs ניידים תוכלו לנסות בשנת 2023 עבור אנדרואיד ו- iOS

עם זאת, שימו לב, למשחק הזה יש היסטוריה עם בעיות בוט מעל הבעיות הרגילות שיש למשחקים אחרים, והוא משתמש ב- blockchain ו- nft tech.

לאחר שסיקר 500+ משחקי ניידים, זה מה שאני מחשיב את ה- MMORPGs הטובים ביותר החל משנת 2022!

אחרי 100+ TL; DR ההמלצה על ההמלצה כאן על המשנה (תודה על כל התמיכה המדהימה!), לאחרונה התחלתי לקטלג את המועדפים שלי + כמה בחירות קהילתיות בתוך כל ז’אנר לסוגים אלה של פוסטים / סרטונים.

אקשן מכוסה RPGs בפעם האחרונה, ועכשיו חשבתי שהגיע הזמן לז’אנר אחר שאני אוהב; MMORPGS.

התמקדתי מאוד במשחקי “ללא אוטו” של בית הספר הישן אבל כללתי את מה שאני מחשיב את MMROPGs האוטומטיים הטובים ביותר, אם זה מה שאתה נכנס אליו.

אני מקווה שתיהנו מזה, ותשתפו את המועדפים שלכם למטה כדי שאחרים יגלו

צפו בגרסת הווידיאו כאן (למחשבותיי על כל משחק + פרוס/חסרונות): https: // youtu.BE/POPKEG1WYSC

 • TORAM ONLINE [בית ספר ישן / ללא אוטומטי]
 • בית הספר הישן Runescape [בית ספר ישן / ללא רכב]
 • נייד מדברי שחור [מודרני / אוטומטי]
 • TEON [בית ספר ישן / אין אוטומטי]
 • Albion Online [בית ספר ישן / ללא רכב]
 • AdventureQuest 3D [בית ספר ישן / אין אוטומטי]
 • גורם אינטגרלי מקוון של חרב [שילוב של בית ספר מודרני וותיק / ללא אוטומטי]
 • Runescape [בית ספר ישן / אין אוטומטי]
 • תושבי כפר וגיבורים [בית ספר ישן / ללא רכב]
 • אידלון! (קישור אינטרנט) [מודרני / אוטומטי]
 • בונוס אם אתה אוהב Indie MMORPGS: RUCOY ONLINE [Indie Indie / No Auto]
 • המלצה קהילתית “Auto” משחק: שושלת 2 ניידים [מודרניים / אוטומטיים]
 • המלצה קהילתית “משחק ישן”: אגדות ארקנה [בית ספר ישן / ללא אוטו]

מחפש MMORPG ליהנות בטלפון שלך? להלן 10 אפשרויות נהדרות לשחק בדרכים.

מאת אנתוני ג’ונס, עורך חדשות 26 בינואר 2023

רשימה

MMORPGs במכשירים ניידים גדלו לאט לאט לאורך השנים ובעוד שרבים לא היו נרגשים לשחק משחקים בדרך זו, הטלפונים הפכו ליעד אידיאלי לשחקנים שאינם יכולים מזלג מעל אלפי דולרים למחשב מסור.

כמו כן, בטלפונים בימינו יש מהירויות עיבוד מרשימות כדי לעמוד בקצב הביקוש של MMORPGs, מה שהופך את הקפיצה לאחת קלה כמו להוריד אותו מחנות האפליקציות. אם חיפשת לנסות כמה משחקים במכשיר הנייד שלך, רשימה זו תכסה מבחר נהדר של כותרות שיכולות להיות סיינק הזמן הבא שלך.

הנה 10 MMORPGs ניידים תוכלו לנסות בשנת 2023 עבור אנדרואיד ו- iOS:

נייד מדבר שחור

נייד מדבר שחור זמין במכשירי אנדרואיד ו- iOS הכוללים לחימה עמוסת פעולה, המון תוכן PVP, מערכת התאמה אישית של תווים ייחודית ועוד. למרות שעולמו מתרחש באותה מידה כמו גרסת ה- PC, Black Desert Mobile מרגיש שונה לחלוטין בגלל אופי בקרות המגע.

יש דגש על התחמקות, השיעורים מאוזנים באופן שונה, ושתי הגרסאות אינן תומכות במשחק חוצה. למרות זאת, הגרסה הניידת של המפתח פרל אביס נתפסה כאחת ה- MMORPGs הטובים ביותר במכשירים ניידים וכנראה שהיא תהיה זמן טוב לכל מי שמוכן לנסות.

מגדל הפנטזיה

מגדל הפנטזיה המשותף של אולפן Hotta Open Open MMORPG Tower of Fantasy זמין להורדה במכשירי אנדרואיד ו- iOS. היא הושקה באוגוסט של השנה שעברה והיו בהן הרבה שחקנים שמגירים את המשחק הזה כדי להיות השפעה נוספת של Genshin בגלל קווי הדמיון שלו.

עם זאת, Tower of Fantasy הציג את הקורס שלה לאורך זמן באמצעות טלאי תוכן טריים המציגים אתגרים ייחודיים ודמויות חדשות. המשחק אפילו ראה את הכרזת ההתרחבות הראשונה שלו בחודשיים הראשונים של השירות, והעביר שחקנים לעיר ניאון המכונה “מירריה” תחת מצור על ידי כוחות אחרים.

אלביון ברשת

Albion Online הוא אחד המשחקים הבודדים ברשימה זו כדי לתמוך בהתקדמות חוצה פלטפורמות בין גרסת הנייד והמחשב האישי שלה. המפתח Sandbox Interactive הפך את המשחק לזמין במכשירי iOS ו- Android ללא שינויים דרסטיים בין הגרסאות שלו מלבד פריסת מסך המגע הברור.

שחקנים יכולים לחקור עולם פתוח עצום כדי לעסוק בלחימת PVE או PVP של הארדקור, לעזור להניע את כלכלת השחקנים וליהנות ממערכת ייחודית ללא כיתות. בשנת 2022 היה למשחק שנה משמעותית ועבר יום השנה החמישי שלו. ה- Devs שואפים להמשיך להשתפר בהרחבת “מעבר לרעלה” בשנת 2023 ולהביא יוזמות חדשות למשחק.

דיאבלו אלמותי

למרות שלמשחק יש מחלוקות רבות ששוחה סביבו, דיאבלו אלמוטלי היה משחק נגיש לחוות את הקרב מבוסס האקשן של הסדרה בטלפון שלך. זמין ב- iOS ו- Android, Blizzard Entertainment התמקד בהפיכת עובש מערכת הלחימה המוכרת עם פונקציות מסך המגע, והמשחק כולל שפע של מפות, משימות וצינוקים כדי לאתגר.

עם זאת, ישנם חששות שהמשחק הוא “תשלום לניצח. בשנת 2023, המשחק יקבל ארבעה עדכונים מאסיביים, כולל מחלקה חדשה לגמרי המשוערת כביצוע אביר דם ופעילות דיג.

Ni no kuni: Cross Worlds

ה- MMO של דרגה 5 קח על עצמו את Ni No Kuni שהושק מחוץ ליפן במאי בשנה שעברה במכשירי אנדרואיד ו- iOS כ- Ni no Kuni: Cross Worlds. כל מי שמכיר את ה- IP ישמח לדעת שהסטודיו ג’יבלי סגנון האמנות חי ובועט בתוך המשחק ומצליח להיראות נהדר בטלפונים.

המשחק מציע חמש שיעורים, הכוללים את המהנדס בקיא בכלי נשק והמשחתת חמושים בפטיש מסיבי. השחקנים יצללו למשחק VR בדיוני שבמקרה תואם את עולמו של Ni No Kuni ויכולים להקדיש זמן לבנות מחדש של ממלכה ולטבל בין החיים האמיתיים לעולם המשחקים במשחק.

עם זאת, שימו לב, למשחק הזה יש היסטוריה עם בעיות בוט מעל הבעיות הרגילות שיש למשחקים אחרים, והוא משתמש ב- blockchain ו- nft tech.

Runescape Mobile / School Runescape

Runescape Mobile ו- Old School Runescape זמינים במכשירי iOS ו- Android והם שונים. אם כי, אם בסופו של דבר תאהב אחת מהגרסאות, סביר להניח שתיהנה מהשנייה, ומכאן מדוע שניהם הופכים את הבכורה ברשימה זו.

Runescape Mobile יש תמיכה מלאה של פלטפורמות עם ממשק מיושם לנייד. המפתח Jagex הפך את הגרסה למתווך המושלם עבור שחקני מחשב שנהנים מהמשחק המתמשך ומאלה שאוהבים משחקים בדרכים. Runescape של בית הספר הישן כולל תכונות דומות אך מתמקד בחיוג בחזרה את המשחק לשנת 2007. שחקנים יכולים לבחור לשחק בבית ספר ישן כדי לזכור איך זה הרגיש לשחק את Runescape לפני כל אותן שנים.

טורם ברשת

Toram Online מאת Asobimo התגורר במכשירי אנדרואיד ו- iOS מאז 2015.

זה MMORPG עם השראות מ- Final Fantasy XI, הכולל עולם מסיבי מלא בגזרי סיפורים, מקצועות ומערכת שכירי חרב זימון ליצירת מסיבה של NPCS. המשחק פגע במעל 13 מיליון הורדות ברחבי העולם ונראה שיש לו בסיס שחקנים פעיל שמח עם מדינת טוראם ברשת.

הרפתקאות Quest 3D

הרפתקאות Quest 3D הוא MMORPG חוצה פלטפורמות על מכשירי אנדרואיד ו- iOS מאת Artix Entertainment. אמנם יש את השיעורים הרגילים של Mage ו- Warrior, יצירה ושלל אויבים מוכרים שנראו במשחקי פנטזיה אחרים, אך ל- Adventure Quest 3D יש גם חוש הומור.

שחקנים יתקלו בסיפור מטורף בתוך עולם מרחיב מלא בקשפויות, אזורים ועוד לעשות זאת. ארטיקס לעתים קרובות דוחף אירועים קטנים פה ושם כדי להשקיע שחקנים ומביא עדכונים שמשנים משחקים כדי לסיים את החוויה.

דופוס מגע

מאת אנקמה, Dofus Touch שולח חלקים מגרסת המחשב למכשירי אנדרואיד ו- iOS. הוא כולל עולם נרחב, 15 שיעורי תווים, שפע של ציוד, מערכת הלחימה מבוססת התור שלו, ועוד. לרוע המזל, אם שיחקת את גרסת המחשב האישי, Dofus Touch עומד כמשחק נפרד שלא יוכל להעביר את ההתקדמות שלך מכיוון שהוא לא תומך במשחק חוצה פלטפורמות.

שני המשחקים אינם חולקים את אותם שרתים והציגו תוכן חדש עם וריאציות, מה שהופך מיזוג אפשרי כמעט לבלתי אפשרי עם ארגון מחדש מאסיבי. אם כי, למישהו שמתחיל טרי, מגע Dofus יהיה אפשרות טובה לכל מי שמגרד למשחק טקטי ומהנה.

Maplestory m

Maplestory M הוא תוספת שונה מאוד לרשימה זו מכיוון שהיא כוללת פונקציה “הפעלה אוטומטית” שמאוטלת את המשימות הפשוטות יותר במשחק. זה כולל לקחת על עצמם משימות, השלמתם ואפילו הפיכת אויבי נגן-תווים.

זה לא אופציונלי לשימוש, מה שמעניק לשחקנים קצת גמישות בין פעילויות בחיים האמיתיים. שחקנים יכולים לחבר Maplestory M לגרסת המחשב האישי שלה כדי לתבוע תגמולים מחשבונם לאחר שסיימו משימות יומיות, אבל אין הרבה יותר שאתה יכול לעשות חוץ מזה. נקסון ממשיך לעדכן את המשחק וכבר יש לו מבחר רחב של שיעורים, אזורים וצינוקים כדי לשחקנים ליהנות.

האם יש משחקים שהיו צריכים להיות ברשימה? ואילו משחקים שדיברנו עליהם תנסה בשנת 2023? ספר לנו להלן!

מאמרים קשורים

 • שחקנים כבר הבהירו את הדעות, אך Runescape מחפש משוב נוסף של שחקנים כדי לשפר את מעבר הגיבור
 • המחשב המקוון של המדבר השחור אומר “היי, למה תן לעונות למעשה להסתיים?”
 • VINDICTUS משחרר פשיטה חדשה עם מפלצת בוס שמקיימת כלי נשק שונים בכל שלב

7 משחקי MMORPG המובילים החדשים באנדרואיד 2022!

משחקי MMORPG אנדרואיד

משחקי MMORPG או מרובי משתתפים משחקי RPG מקוונים הם ככל הנראה אחד הז’אנרים המבוקשים ביותר בנייד. ז’אנר זה של MMORPG מאפשר לשחקנים לחקור מפה עצומה. בתחילה, MMORPGs ניתן היה לשחק רק במחשב או במחשב. עם זאת, עם קידום הטכנולוגיה, MMORPGs הניתנים לשחקן בטלפונים אנדרואיד החלו להופיע. אז הנה כמה ממשחקי MMORPG החדשים והבולכבים ביותר של אנדרואיד.

אתה יכול לנגן חדש MMORPG Android 2022 להלן במחשב באמצעות אמולטור:

. אתה יכול להוריד אותו בחינם, ולהשתמש בו בלי שום פיגורים בכלל. ההגדרה הנמוכה ביותר רק צריכה שיהיה לך Windows XP עם זיכרון RAM של 2 ג’יגה. הנה המפרט המלא:

משחקי MMORPG המובילים החדשים באנדרואיד 2022

1. דרקון קן 2 אבולוציה

דרקון קן היה אחד ממשחקי MMORPG המבוקשים ביותר. אנשים רבים מנסים להשיג את הגרסה הניידת, ולקח הרבה זמן למצוא אחת שיש לה אותה תחושה. אלה המחפשים אחד צריך לשקול את Dragon Nest 2 Evolution, הזמין להורדה באנדרואיד ו- iOS!

דרקון קן 2: האבולוציה נוצרה על ידי Shengqu Game ומפורסמת על ידי רמה אינסופית. דרקון קן 2: אבולוציה היא משחק MMORPG לנייד בלבד. עולמה של אלטריה מתמוטט, והוא מחכה שגיבורים יחזרו ולהגן עליו. במקור ממותג קן הדרקון, הוא מספק לגיימרים חוויה חדשה לחלוטין.

משחק זה מציע את אותה משחק ARPG, עם טונות של משרות שתוכלו לחקור כמו גרסת המחשב האישי.

2. סיפורי דרקון ארץ

Tales of Dragon Land הוא MMORPG סלולרי חדש MMORPG בו, בדומה למשחקי Monster Hunter, אתה מוטל על סיל דרקונים. המשחק כולל דמויות דינמיות והגדרות עוצרות נשימה עם אפקטים מעניינים. סיפורי דרקון לנד זמין כרגע להורדה בסין עבור כל שחקנים מעוניינים.

מטרת סיפורי הדרקונלנד, פעולה תלת מימדית MMORPG, היא להפוך לצייד הטוב ביותר בארץ. כאן, שחקנים יכולים לבחור באחד מארבע השיעורים של המשחק: Mage, Warrior, Archer או Songingstress/Fairy. לכל דמות יהיו יכולות ומקצועות ייחודיים שיגדילו את הסיכוי שלך להפוך לצייד הגדול ביותר.

3. מקור Ragnarok

Ragnarok Origin הוא ככל הנראה האיטרציה החדשה ביותר של משחקי Ragnarok שנשארים נאמנים לרגנארוק המקורי ברשת. המשחק מציע MMORPG מדהים עם גרפיקה מעודכנת, שיצא על ידי Gravity Games, ואלה שמצפים לשחק את המשחק יכולים לעשות זאת בטלפון שלהם. Ragnarok Origin זמין להורדה כעת!

. להיות הגיבור של הרפתקה ענקית ופתוחה! . במשחק משחק תפקידים בעולם הפתוח הזה תוכלו לחקור נופים עצומים, ממלכות אגדיות וצינוקים מאגדים.

4. מכה 2

Nexon, משחרר לאחרונה משחק MMORPG חדש בשם Hit 2, המשחק הכיר לנו עולם חדש מלא בפנטזיה והרפתקה. עם זאת, המשחק זמין רק בקוריאנית, אך שחקנים המעוניינים במשחק יכולים להוריד ולנסות אותו עכשיו. כך תוכלו להוריד הכה 2 משחקי MMORPG החדשים של Nexon!

Hit 2 הוא משחק רב-פלטפורמות נייד/מחשב המפותח על ידי Studio XH עבור NetGames, מוגדר באותו יקום כמו ‘הלהיט’ המקורי. אנשי המקצוע של הליבה שגרמו ל’להיט ‘ו’מגזים’ הם השחקנים העיקריים, והם פועלים ללא לאות כדי ליצור את משחק ה- RPG הענק הבא שימשיך בפופולריות של NetGames ‘.

5. שיא קרב ממלכת נצח

שיא קרב הממלכה הנצחית הוא המשחק החדש ביותר במשחק תפקידים מקוון מרובה משתתפים מאסיבי מיוצרי טוראם ואבבל. !

בשיא קרב הממלכה הנצחית, אסובימו מציג יקום פנטזיה חדש. בנוסף, המשחק שתוכנן על ידי Yoshitaka Amano, הפופולרי בקרב הלוגו Final Fantasy, הוא MMORPG נייד ותואם למחשב האישי של הדור הבא.

6. טראחה אינפיניטי

Traha Infinity, משחק MMORPG נייד חדש יוצא לאחרונה על ידי Moai Games Corporation, ואלה שמתעניינים במשחקי סלולר באיכות גבוהה עם גרפיקה טובה בהחלט צריכים לבדוק את זה! Traha Infinity זמין להורדה באנדרואיד, ואלה שמעוניינים לשחק ומשתמש ב- iOS יכול להשתמש באמולטור כדי לשחק אותו במחשב האישי.

משחקי Moai הודיעה על יציאתו של טראחה אינפיניטי, ספין-אוף של המשחק הפופולרי להפליא טראחה. העסק מתכוון להשיק את ה- MMORPG Traha האינפיניטי החדש של MMORPG בקוריאה במהלך המחצית הראשונה של 2022. המשחק צפוי להתקיים 200 שנה לפני אירועי המשחק הראשון של טראחה ויכלול גרפיקה תלת מימדית מלאה וביצועים מתקדמים המותאמים לנייד המותאמים לנייד.

7. Mytale

Mytale הוא MMORPG 2D חדש שפותח על ידי חברה קוריאנית. זה הקים יקום דמוי צ’יבי עם ז’אנר חמוד דמוי RPG המספק מידה רבה של יכולת משחק ותוכן. מי שמעוניין לנסות את המשחק עשוי להוריד אותו כעת ב- Android ו- iOS!

הסיפור שלי הוא סיפור הרפתקאות רגשי שמתגלה בתחום לא צפוי בו אתה נופל במקרה! ! אתה יכול להיות לוחמים, אבירים, קוסמים, ריינג’רס, מוזיקאים וחוקרים עם אישים מובחנים! תיהנו מעשייה מדהימה עם פעולה דופקת לב ויכולות יחידות מסוג.

מצינוקים מסעדים מרתקים ועד פשיטות בוס אפיות! אסוף דברים לא שכיחים לצד חבריך וחברי הגילדה! משחק מסיבות שלם עם הקבוצה שלך וחברי צוות ייחודיים! בואו נסע לארץ הרפתקאות פנטסטיות מבלי להטריד אפילו את ההוגמים!

ראו מאמרים אחרים של רונבי לקבלת השראה יומית. כמו כן, אל תשכח לבדוק את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל את המידע העדכני ביותר, אם אתה מעוניין בשיתוף פעולה בשותפות או לשלוח יחסי ציבור, אנא שלח לנו דוא”ל ל- [מוגן בדוא”ל]