Reddit – צלל לכל דבר, 8 MMORPGs הניידים הטובים ביותר לאנדרואיד iOS בשנת 2023! | RealGear

0

8 MMORPGs הניידים הטובים ביותר לאנדרואיד iOS בשנת 2023

Contents

. .

10 MMOs הניידים המובילים של 2023. משחקים חדשים נחשפו! (המחקר והתחזיות שלי) אנדרואיד

tl; ד”ר 1 – . עשיתי הרבה מחקר וניסיתי לבחור מגוון סגנונות כדי שאנשים רבים יותר ימצאו משהו שהם אוהבים. מקווה שאתם נהנים מזה. להלן הרשימה שלי עבור עשרת ה- MMO המובילים השנה של 2023: Ashfall, Naraka BladePoint, Auroria, undwan, Aion 2, Avatar: Reckoning, Odin Valhalla Rising, Project Er, Century: Age of Ashes, Tarisland (אני נותן את הסיבות שלי לבחירת כל אחת מהן, כך שאם אחד מאלה מבלבל אותך, הקפד לקרוא את הפוסט לפני שתשתולל ��)

tl; ד”ר 2 – הכנתי את כל זה עם צילומי משחק לסרטון HQ קצר כאן https: // youtu.BE/DKV35JPWMUS

עדכון על הסרטון הכולל שלי לאלה שאכפת להם; זה מדורג מספר 1 למשחקים ניידים ויש לו יותר מ -50 אלף צפיות בעוד שבועיים! אני מזכה הרבה מההצלחה הזו לרדיט ולפידבק שקיבלתי מהקהילה הזו. אז תודה לך! https: // youtu.להיות/Zuns3xeqdee

אבל לאלו מכם שמעדיפים לקרוא, הנה תסריט הווידיאו:

המשחק הראשון ברשימה הוא Ashfall, יורה MMO ​​פוסט-אפוקליפטי שפותח על ידי Netease. בניגוד למפתחים אחרים שאולי פשוט יצרו משחק סלולרי בהשראת נפילה, Netease נקט גישה אחרת, ויצר חוויה ניידת חצי-ייחודית משלהם. מעניין, נראה שהם הבטיחו זכויות מסוימות מנפילה, ניכרות בשיתוף הפעולה שלהם עם מפיק המוזיקה הנודע אינון צור, אך בצורה מרשימה יותר, הם שכרו גם את הנס צימר שהוא אחד הבמאים המפורסמים ביותר בתעשיית המוזיקה כולה. זו סיבה גדולה שאני מציב את המשחק הזה כל כך גבוה ברשימה הזו. ממה שאנחנו יכולים לראות את הגרפיקה והמשחקים הולכים להיות מדהימים, אבל זה נכון להרבה משחקים שיוצאים השנה. מה שמבדיל את המשחק הזה מהמשחקים האחרים האלה הוא תחילה שהם ממש לא חוסכים שום הוצאה על מוזיקה, ושוכרים אחד מהם אם לא המלחין המוזיקה הטוב ביותר בעולם שכמובן צורח שזה יהיה משחק AAA.יתר על כן, המגמה הנוכחית של הגדרות פוסט-אפוקליפטיות מתיישרת בצורה מושלמת עם הנחת היסוד של אשפל, ובאופן מפתיע, יש מחסור של MMOs פוסט-אפוקליפטיים איכותיים למכשירים ניידים. ראוי לציין כי זיכיון הנפילה זכה לפופולריות עצומה בגלל הצגתו יוצאת הדופן של הז’אנר הפוסט-אפוקליפטי. אם Netease נושאת את אותה רמת מסירות ומשאבים לאשפל, אין ספק שהמשחק הזה ישיג הצלחה מדהימה בשנה הקרובה.

המשחק השני ברשימה שלנו הוא Naraka: BladePoint שהוא MMO עם נושא אסייתי מיתולוגי שמרכזו PVP של OpenWorld. הוא כולל תצוגה מעודנת של תמרוני תגרה בהשראת אומנויות לחימה, מתריס נגד כוח המשיכה בזריזות מדהימה, ומפעיל ארסנל עצום של תגרה וכלי נשק טווחים. מכניקת הלחימה כוריאוגרפית באופן אדיר כדי להתעלות על גבולות משחק חרב וכישורת לחימה. המשחק מציג גם תמצית Blademaster מובהקת, בה כל מהלך הופך ליצירה של אמנות, המשופרת על ידי גזעי AAA עוצרי נשימה שמובילים אותך עמוק יותר לתחום הענק. המותאם לפלטפורמות ניידות, Naraka: BladePoint שובה לב עם אופטימיזציה מדוקדקת של פקדים, ממשק משתמש ופונקציונליות של מצלמה, ומבטיחים משחק חלקים הן במכשירי iOS והן במכשירי אנדרואיד. עם הדגש הבלתי מעורער על פעולת קרב מהירה ופעולה המונעת על ידי אדרנלין, שחקנים יכולים לצפות אתגרים אימתניים כשהם מתעמתים.

המשחק השלישי ברשימה שלנו הוא אורוריה, בעבר ידוע ככוכבי פרויקט שכונה במקור Outerland. . הפוטנציאל העצום של המשחק זכה לתשומת לב משמעותית, מה שהוביל לרכישתו של טנסנט, שכעת הוא מוביל את הפרויקט. עכשיו המשחק הזה עדיין יש הרבה עבודה. כששיחקתי אותו בבטא השנייה הסגורה שלו, אמרתי שזה יכול להיות המשחק הכי מפואר ששיחקתי אי פעם. אבל בכנות, בין כמה מדהים הרעיון לכמות המשאבים העצומה של טנסנט לעבוד על זה מעורבב עם הניתוח שלהם למצוינות, הייתי צריך לשים את זה לקראת ראש הרשימה הזו. בצורה האמיתית של משחקי הישרדות, אורוריה מציבה אותך למשימה לאסוף משאבים ולבנות את הבסיס שלך עם נחיתת החללית שלך. . . מערכת השמש של המשחק מתהדרת כיום במערך מרשים של חמישה סוגי כוכבי לכת מובחנים, כולל כוכב לכת מתחת למים, רומז על חזון המפתחים של מפגשי PVE ו- PVP בצורה חלקה. אורוריה לא עוצרת שם – כמעט כל חיה במשחק יכולה להיות מאולפת ולהשתמש בהן כמתן, ומוסיפה שכבה מרתקת של אינטראקציה. בנוסף, אפשרויות היצירה של המשחק כוללות מערכת מיומנות מורכבת, ומעשירה עוד יותר את חווית המשחק. אז למשחק הזה יש את המרכיבים הגולמיים להיות ה- MMO מספר אחד בטלפון ובעוד שאני עומד לטענתי שעדיין יש דרך ארוכה, אני חושב ש- Tencent יכול לשלוף את זה לפני סוף 2023.

. אחרי 4 שנים של המתנה, אינספור בדיחות שזה נקרא undone, והקונספירציות מדוע Devs פשוט הפסיקו לדבר על המשחק במשך שנים, המשחק הזה סוף סוף יצא בחודש שעבר וזה מדהים. ב- Undawn, השחקנים לוקחים על עצמם את תפקיד הניצולים ועליהם לעבוד יחד כדי לבנות את הבסיס שלהם, לחפש משאבים ולהגן מפני המוני זומבים ושחקנים אחרים. אחת התכונות הייחודיות של Undawn היא המשחקים הפתוחים שלה. השחקנים חופשיים לחקור את העולם העצום, המלא בסכנות ואוצרות נסתרים. Undawn מציעה גם מערכת יצירה חזקה, המאפשרת לשחקנים ליצור כלי נשק וכלים משלהם שיעזרו להם לשרוד. המשחק כולל גם מערכת מיומנות, בה שחקנים יכולים לפתח את יכולות הדמויות שלהם כדי להתאים טוב יותר לסגנון המשחק שלהם. בנוסף לחוויה של שחקן יחיד, Undawn מציע גם מצב מרובה משתתפים בו שחקנים יכולים להתחבר עם חברים כדי לקחת אתגרים קשים יותר. המשחק כולל גם קרב PVP, בו שחקנים יכולים להילחם בו על משאבים וטריטוריה.

המשחק החמישי ברשימה הוא איון 2. זה משחק שקיוויתי שיהיה בראשו לשנה שעברה ונאלץ לשים אותו כאן שוב מכיוון שאני מסוקרן במיוחד מאיך שהם מפרסמים את ה- PVP במשחק הזה. . כמות חופש זו שניתנה ל- PVP עבור MMO ניידת היא חסרת תקדים ואני חושב שאם הם יוכלו לסלק אותו היטב, זה ימשוך הרבה שחקנים רציניים למשחק הזה. עכשיו עם זאת, אני קצת מודאג מאיך שהם ייישמו את המכניקה המעופפת למשחק שלהם מכיוון שעדיין לא חוויתי MMO בטלפון שמסוגל לתפוס את התחושה של טיסה בצורה מספקת. אף על פי כן, אני חושב שהמחויבות שלהם לאלמנטים חדשים של משחקים ישתלמו עבורם בסופו של דבר.

המשחק השישי ברשימה שלנו הוא אווטאר: Reckoning, יורה נייד של MMO הקרוב המבוסס על זיכיון הסרטים הפופולרי ביותר של אווטאר. משחק זה, שפותח על ידי משחקי ארכוזאור, מבטיח לטבול שחקנים בעולם המדהים של פנדורה, שם הם יזכו לחוות את הקרבות וההרפתקאות האפיות של אנשי Na’vi. סיפור המשחק מוגדר לאחר אירועי הסרט המקורי, כאשר שחקנים מצטרפים לכוחות עם דמויות מוכרות כמו Neytiri ו- Jake Sully כדי להגן על פנדורה מפני התוכניות ההרסניות של ה- RDA. המשחק מבטיח להציע עולם פתוח עצום לשחקנים לחקור, להשלים עם נופים וסביבות עוצרות נשימה שמביאות את עולם הפנדורה לחיים. בסך הכל, אווטאר: Reckoning הוא תוספת מרגשת לזכיינית האווטאר, וזה משחק חובה עבור מעריצי הסרטים. .

המשחק השביעי ברשימה שלנו הוא אודין: Valhalla Rising. אני יודע שאמרתי שזה יהיה המשחק מספר אחת בשנה שעברה וזה מעולם לא יצא, אבל אני לא יודע מה לומר לך. . אני מניח שלשוק הנייד האסייתי פשוט יש הרבה יותר כסף מאיתנו או לפחות סצנת המשחקים הניידים שלהם היא פשוט הרבה יותר מתקדמת משלנו. אני שמח לבשר שבגלל דחיפת גיימר, המשחק אכן נפטר מהפעלה אוטומטית. . הסיבה הראשונה שאני מקדם את זה היא מכיוון שהגרפיקה באודין: Valhalla Rising הם חסרי תקדים למשחקים ניידים. הנופים עוצרי נשימה, הדמויות אותנטיות והמיומנויות דינאמיות עם כוריאוגרפיה פנטסטית. . היכולת לחוות עולם עם החברים שלי כמו שאנחנו רוצים לחוות את העולם הזה הוא ערך עצום עבורי ועבור שחקני MMO רבים אחרים כי בלעדיו המשחק ייאבק להרגיש טבילה.

המשחק השמיני ברשימה הוא פרויקט ER. המשחק הזה, שנוצר על ידי Nexon, בולט מכיוון שהוא בנוי סביב לוחמת מצור. מצור בקנה מידה גדול אלה יתקיימו 24/7 בעולם פתוח חלק. אחד מדגשי המפתח של הפרויקט הוא המחויבות שלו “להוריד את המחסומים” בכל הקשור לבעלות על בסיס. נקסון שואף ליצור מערכת שמאפשרת שחקנים בכיבוש ובקריית בסיסים משלהם בקלות רבה יותר. בעוד שצילומים מוגבלים שוחררו על ידי Nexon עד כה, ההצצות סיפקו גרפיקה מדהימה של ראווה. למרות שאני חייב להודות, רמת הנאמנות הוויזואלית המוצגת בתצוגה מקדימה מוקדמת זו מעלה חששות מסוימים כאשר שוקלים את היקף הקרבות בקנה מידה גדול. יתכן שנקסון רק מדגים את היכולות הטכניות שלהם ועשוי להירגע עם הגרפיקה במידת הצורך כדי להבטיח ביצועים מיטביים במהלך קונפליקטים אינטנסיביים.

המשחק התשיעי ברשימה שלנו הוא Century: Age of Ashes, תוספת שובה לב לאוסף שלנו. משחק קרב מרובי דרקון זה מציב את הבמה להתנגשות אפית בשמיים. בין אם תבחרו לטוס סולו או להצטרף לחברים, תוכלו למצוא את עצמכם שקועים בחוויה במהירות גבוהה במגוון מצבי משחק מרגשים. במצב ההתפרצות, עצרו את בעלי בריתכם כדי להגן על מגדלי ההפרה של הל מפני גלי יריבים סיוטים. . המאה: גיל האפר מבטיח חוויה עצומה מלאה בקרבות המונעים על ידי אדרנלין ומשחקים אסטרטגיים. לשחרר את הכוח של הדרקון שלך כשאתה מנווט בזירות הדינמיות ועוסק בתרחישים קרביים אינטנסיביים. בין אם אתם נשאים בנופים עצומים או עוסקים בדו קרב אווירי מחומם, העיצוב המורכב של המשחק והוויזואליות השוכבות ישאירו אתכם חסרי נשימה.

המשחק העשירי ברשימה שלנו הוא Tarisland. בטריסלנד, יש לך חופש לבחור מבין מגוון מירוצים, שכל אחד מהם ניחן מיומנויות ויכולות ייחודיות. כשאתה מסתכן במרחב העצום של טריסלנד, תמצא את עצמך מסתבך ברשת של תעלומות הממתינות להתנתק ולסכנות הממתינות לכיבוש. המשחק שם דגש חזק על התאמה אישית, מה שמאפשר לך להתאים אישית את הדמות שלך באופן מלא על ידי בחירה ממגוון רחב של שיעורים הניתנים להתאמה אישית. כל כיתה מציעה שתי התמחות מובחנות, ועם מבחר מדהים של למעלה מ- 40 כישרונות הזמינים לכל התמחות, יש לך את הכוח לעצב את הדמות שלך כדי להתאים בצורה מושלמת עם סגנון המשחק המועדף עליך. . טריסלנד מזמין אותך לטבול את עצמך בתחום מיתי שופע הרפתקאות, מסתורין וסכנה.

אוקיי, אז אלה הם 10 MMO המובילים לנייד לשנת 2023, אבל יש לי עוד 3 אזכורים מכובדים עבורך.

פרויקט DX שאני רק מזכיר כי זה מספר אחת שהגיבו ביותר על המשחק הקרוב בערוץ הזה. אני חושב שפרויקט DX הולך להיות משחק מדהים כי דורנגו היה מדהים, אבל אני בטוח 99% שהוא לא ייצא בשנת 2023. המשחק נקרא עדיין בשם הפרויקט שלו ועד השנה, הסיבה היחידה שאפילו ידענו על זה הייתה מכיוון שיירטנו את אחד הפוסטים של נקסון. למרבה המזל, נקסון אכן הודיע ​​על ההכרזה הרשמית הראשונה על המשחק עם טריילר טיזר זה, אך במציאות הטריילר לא נתן לנו קטעים או מידע בפועל על המשחק ולכן אני חושב שבטוח לומר שהפרויקט הזה הוא עדיין דרך ארוכה.

מי שמו טרם נחשף. המשמעות היא שזה אולי לא ייצא בשנת 2023, אבל הייתי צריך להכניס את זה לרשימה הזו כי זה מהומה ואני מאוד אוהב את Riot וחושב שהם יעשו עבודה טובה עם המשחק הזה. כמו כן, Riot דוחף את Big כדי להפוך את המיתולוגיות והסיפורים של עולמות המשחק שלהם ליותר ידועים כך שלא משנה איזה מהמשחקים שלהם אתה משחק, תוכל להמשיך ללמוד יותר על כל דמות ועל הסיפור הגדול יותר של העולם של Runeterra. מסיבה זו נראה ברור כי ה- MMO החדש יתבסס בעולם של רונטרה.

Undecever, . משחק זה מציג חווית משחק שאין שני לה. משחק Hack & Slash זה מביא את ההתלהבות של השמדת אינספור אויבים בבת אחת, ומדגיש את הרעיון של רכישת כוח באמצעות מיגור האויבים. ככל שתתקדם, תתענג על השמחה שבבניית כוח הדמות שלך על ידי השגת פריטים חדשים ויצירת סגנון משחק ייחודי משלך. המשחק מציע בחירה בלתי נגמרת של תוכן כדי להעסיק אותך.

. מקווה שזה עוזר. אם משחק לא נמצא כאן שלדעתך צריך להיות כאן, זה כנראה בגלל שאני מכניס אותו לז’אנר אחר כמו אולי משחקי הרפתקאות או RPGs. . רוב הסרטונים האלה כבר בחוץ ותוכלו לראות אותם ברשימת ההשמעה הזו.
בסדר חבר’ה, אני אראה אותך בפעם הבאה!

tl; ד”ר 1 – . . מקווה שאתם נהנים מזה. להלן הרשימה שלי עבור עשרת ה- MMO המובילים השנה של 2023: (אני נותן את הסיבות שלי לבחירת כל אחת מהן, כך שאם אחד מאלה מבלבל אותך, הקפד לקרוא את הפוסט לפני שתשתולל ��)

!

ברכות, עמיתים הרפתקנים! נמאס לך ממשחקי הנייד הישנים עם משחק חוזר על עצמו וגרפיקה תפללתית?

נכתב על ידי: טרייסי מוץ

עודכן ב: 11 בספטמבר 2023

הגיע הזמן להתעמק בעולם של MMORPGs מדהימים שישאירו אתכם לבידור במשך שעות ויביאו מחדש את אהבתכם למשחקים ניידים.

.

מוכן? בואו נצלול לכמה עולמות וירטואליים מדהימים!

MMORPGs הניידים הטובים ביותר של 2023

השפעה על גנשין -MMORPG הנייד הטוב ביותר לשחק עם חברים: משחק פתוח, משחק הרפתקני. נושאים בהשראת אנימה. כיף לשחק עם חברים.

Maplestory m – ה- MMORPG הנייד הטוב ביותר: MMORPG נייד. גרפיקה 2D. התאמה אישית מצוינת ותמיכה מרובה משתתפים. נוֹסטָלגִיָה!

– MMORPG הנייד הטוב ביותר כמו WOW: אלטרנטיבה WOW מצוינת לגיימרים ניידים. . גילדות ומשימות מצוינות.

Runescape Mobile . עליון MMORPG לאנדרואיד. גרפיקה אופטימלית.

טורם ברשת – MMORPG הנייד הטוב ביותר ללא הפעלה אוטומטית. התאמה אישית של אופי נרחב. מערכת מיומנות ייחודית. מרובי משתתפים בזמן אמת. אין משחק אוטומטי!

תושבי כפר וגיבורים – הטוב ביותר PVE MMORPG: משחק ענק. . אפשרויות יצירה וחקירה מצוינות.

-ה- PVP הנייד הטוב ביותר MMORPG: חוצה פלטפורמות MMORPG. קרבות PVP שלל מלא. כלכלה מונעת שחקנים. . גרפיקה מעולה.

מדבר שחור -הטוב ביותר F2P MMORPG: קרב עולמי פתוח, ארוז פעולה. . . מכניקת קרב נוזלית. בסיס מעריצים מצוין.

 • MMORPGs הניידים הטובים ביותר של 2023
 • 1.
 • 2. MAPLESTORY M – הטוב ביותר MMORPG הנייד הטוב ביותר
 • 3.
 • 4.
 • 5.
 • 6.
 • 7. Albion Online – הטוב ביותר PVP MMORPG
 • 8. מדבר שחור – הטוב ביותר F2P MMORPG
 • איזה MMO ​​הכי טוב לשחקני סולו?
 • ?
 • שאלות נפוצות בנושא משחקי MMORPG לנייד
  • מה ה- MMORPG מספר 1 לנייד?
  • לאיזה MMORPG נייד יש הכי הרבה שחקנים?
  • האם יש MMORPG צבאי?
  • ?
  • מה ה- MMORPG המורכב ביותר?

  הקריטריונים לרשימת MMORPGs הטובים ביותר של 2023

  שקלנו גורמים רבים כדי לקבוע את מיטב MMORPGs הניידים לשנת 2023. הצוות שלנו בדק את התכונות, המכניקה והסיפור הכוללות של כל משחק. לדוגמה, כמה התאמה אישית של תווים זמינה? האם יש הרפתקאות מונעות סיפור כדי לצאת? היא מערכת הלחימה המרתקת ומבוססת על מיומנות?

  הגרפיקה ממלאת גם תפקיד מסיבי בחוויית המשחקים הניידים הכוללת. .

  שקלנו גם אם כותרות אלה הן Freemium, מציעים רכישות אפליקציות ולקחנו בחשבון תאימות חוצה פלטפורמות.

  כמו תמיד, התעמקנו ב- Reddit כדי לחפש את המשחקים הפופולריים בקטגוריית MMORPG על בסיס משוב ישר. .

  בין אם אתה מעדיף הרפתקאות מונעות סיפור או לחימה ממוקדת PVP, לרשימה הזו יש משהו לכולם.

  . Genshin Impact – הטוב ביותר MMORPG הנייד לשחק עם חברים

  פּלַטפוֹרמָה: Geforce Now, PlayStation 4, PlayStation 5, Android, iOS, Microsoft Windows

  דומה ל:

  . זה גם זכה בפרס “קול השחקן” 2022.

  המשחק מתרחש בטייבט, מחולק לשבעה אזורים שונים, לכל אחד מהם היסטוריה משלו וגרור משלו. . במשחק מגוון רחב של דמויות עם סיפורי גב עשירים ומעניינים.

  בנוסף לסיפור העלילה העיקרי, משימות יומיות רבות ומשימות צדדיות גורמות ל- Genshin להשפיע על הזמן שלך. .

  אימפקט Genshin הוא חופשי למשחק, אבל אתה צריך אבני חן של פרימו כדי לפתוח דמויות וכלי נשק. אמנם אתה יכול להרוויח פרימוגמים על ידי השלמת משימות ומשימות, סביר להניח שתצטרך להוציא כסף כדי לנצח את מערכת הגאצ’ה ולקבל את הפריטים המועדפים עליך.

  . קרב מרתק, חזותיות מדהימות, וסיפור עלילה מדהים מייצרים חווית משחק מדהימה.

  2. MAPLESTORY M – הטוב ביותר MMORPG הנייד הטוב ביותר

  פּלַטפוֹרמָה:

  דומה ל:

  Maplestory M, שפותח על ידי Nexon, הוא אחד ה- MMORPGs הטובים ביותר של 2D שתוכלו לטבול בהם באמצעות הטלפון החכם שלכם.

  זה ספינוף של MMORPG Maplestory הפופולרי ועוקב אחר אותה עלילה בה הרפתקנים חוקרים את עולם המייפל ומשימות שלמות תוך כדי פונים ומנצחות מפלצות לאורך המסע שלהם.

  המשחק מציע מערך אופי מרגש, לכל אחד יכולות וחוזקות ייחודיות. ?!

  . עם זאת, עבור מעריצי המשחקים הניידים הדו -ממדיים בפרט, Maplestory M מבטיח להיות מהנה ומרתק.

  3.

  אנדרואיד ו- iOS

  דומה ל: World of Warcraft

  בהינתן World of Warcraft (Wow) נייד בוטל שוב (אנו יודעים, נכון!), Ragnarok M היא ככל הנראה האפשרות הטובה ביותר שלך. במשחק הזה, ממש כמו וואו, אתה משוטט באדמות וירטואליות עצומות, מכסה שטחים משתנים, נאבק במפלצות ומשלם משימות.

  . . .

  מבחינת תאימות מרובה משתתפים, אתה יכול להצטרף לשחקנים אחרים כדי לקחת על עצמם בוסים מאתגרים כמו גם לטבול בקרבות PVP אינטנסיביים.

  .

  כמו רוב משחקי MMORPG, זה בחינם להוריד ולשחק, אך הוצאות במשחק נדרשות לקנות פריטים קוסמטיים ולהאיץ את ההתקדמות שלך.

  ל- Ragnarok M יש סיפור עלילה ענק, ואם אתה חובב WOW, אתה תאהב את זה!

  4. Runescape Mobile – הטוב ביותר MMORPG לאנדרואיד

  דומה ל:

  Runescape Mobile מציע סיפור עלילה עשיר ומכניקת לחימה מרתקת. . למשחק ממדים מרובים, החל ממשימות פשוטות כמו איסוף משאבים לאתגרים מורכבים יותר הדורשים אסטרטגיה ועבודת צוות.

  מכניקת הלחימה המבוססת על פנייה מבדילה את המשחק מ- MMORPGs המקובלים. הערכנו את מערכת הלחימה האינטואיטיבית והקל ללימה, ואת העומק שלה למי שרוצה ליהנות מרגעי אלופת הפוג הופך אותה לחוויה מהנה.

  מדוע אנו חושבים ש- Runescape הוא ה- MMORPG הטוב ביותר לאנדרואיד? מכיוון שהגרפיקה שלו מותאמת להפליא לעבוד על מגוון רחב של טלפונים, אינך זקוק לסמארטפון האחרון כדי ליהנות מהמשחק הזה.

  Runescape הוא חופשי למשחק, אך קיימת גם אפשרות חברות במחיר סביר לגישה לתחומים, פריטים, מיומנויות ומשימות נוספות.

  . Toram Online – MMORPG הנייד הטוב ביותר ללא הפעלה אוטומטית

  פּלַטפוֹרמָה: אנדרואיד, iOS, Microsoft Windows

  דומה ל: עובד נשמה, סאגה תאומה

  . זה מפותח על ידי Asobimo, תחנת הכוח MMORPG היפנית מאחורי כותרות פופולריות אחרות כמו Avabel Online, Iruna Online ו- Alchemia Story.

  הסיפור מתרחש בעולם פתוח מסיבי, מבודר בנושאים מסתובבים סביב הרפתקאות וקסם. המשחק הזה מתחיל בכך שאתה מתעורר בתחום מסתורי ללא זכרונות ועליך לחקור את הגדולות מעבר ולבצע קווסטים כדי לחשוף את סודות העבר שלך.

  עם משחקים בזמן אמת, גרפיקה בסגנון אנימה ופסקול מדהים, היא מבטיחה חווית משחק ניידת ענקית. המשחק מציע גם מערכת התאמה אישית עמוקה לדמויות וכלי נשק, כך שתוכלו ליהנות ולהתנסות בבניינים וייחודיים.

  מערכת המסיבות מאפשרת לך להתאים לחברים ושחקנים אחרים כדי להתמודד נגד אויבים מאתגרים ומשימות קשות שלמות.

  בסך הכל יש בו את כל האלמנטים של MMORPG מדהים.

  6. תושבי הכפר וגיבורים – הטוב ביותר PVE MMORPG

  פּלַטפוֹרמָה: Android, Microsoft Windows, iOS

  דומה ל: דיאבלו אלמותי, שר הטבעות ברשת

  תושבי הכפר & Heroes הוא MMORPG סלולרי אסטרטגי ודינאמי שמציב את הבמה למשחקים PVE עולים ופנטזיה. קו העלילה נסוב סביב גיבור הבוחן אדמות חדשות, נלחם במפלצות ופתיחת אזורים חדשים ומרגשים. זהו משחק PVE בחינם למשחק עם רכישות בתוך האפליקציה.

  תוכלו לעבור דרך נופים מגוונים ותיתקלו בדמויות ייחודיות תוך כדי פירוק התעלומות של קיכלי שחור, צבא סטון לורד ושובו של מאלוק. מאוד נהנינו מהפנים נגד נבלים בסביבת PVE.

  למרות היותו משחק PVE, הוא מציע משחק חברתי טוב. אתה יכול להתחבר עם שחקנים אחרים לבניית כפרים, משימות שלמות ולהשתתף באירועים. יתר על כן, אפשרויות ההתאמה האישית הן נהדרות – אתה יכול ליצור כלי נשק וציוד משלך.

  7. Albion Online – הטוב ביותר PVP MMORPG

  פּלַטפוֹרמָה: Android, MacOS, Linux, Geforce Now, iOS, Microsoft Windows, Mac OS

  דומה ל: מלחמות הגילדה 2, Runescape

  רעב לפעולה מסוימת של PVP? Albion Online הוא ה- MMORPG המושלם להרגיע את התשוקות שלך.

  סיפור עלילה מונע על ידי שחקן ומשחק דינמי, ישאיר אתכם לבדר במשך שעות כשאתם עוסקים בתפקידי PVP שונים, כולל סיעה ZVZ, Guild ZVZ, Gank ועוד. החל מצינוק צלילה למריבות בקנה מידה קטן, תוכלו למצוא שפע של אפשרויות לחימה מעניינות לעומת. שחקנים אחרים.

  כמו כן, יש יותר מה ליהנות מלהריבים אינטנסיביים. אתה יכול גם ליצור פריטים, לאסוף משאבים ולמכור אותם לשחקנים אחרים למטרות רווח. זה תומך במשחק חוצה פלטפורמות המאפשר למשתמשים לשחק עם חברים באמצעות מערכת הפעלה או מכשיר שונה.

  למרות היותו משחק ממוקד PVP, ה- PVE של Albion Online אינו מה לזלזל בו. למעשה, אתה יכול לשחק בצינוקים סולו, שיכולים לפלוש על ידי שחקנים אחרים, מה שמוביל למריבות PVP – להביא לממד חדש לגמרי למשחק PVE.

  Albion Online הוא בחינם להורדה ולשחק, אך עליך לרכוש מטבע פרימיום במשחק (זהב) כדי לפתוח תכונות ויכולות מסוימות.

  מה הקח שלנו? MMORPG חובה עבור שחקני PVP ניידים.

  8. מדבר שחור – הטוב ביותר F2P MMORPG

  פּלַטפוֹרמָה: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Android, iOS, iOS

  דומה ל: מגילות הזקנים, מלחמות הגילדה

  מדבר שחור הוא תערובת של סיפורי סיפורים מרתקים, גרפיקה עצומה ומכניקת דו קרב מרתקת – כוערת על כל התיבות של הדרישה למיטב ה- F2P MMORPG.

  העלילה סובבת סביב הסכסוך בין שני פלגים, הרפובליקה של קלפון וממלכת ולנסיה. התפקיד שלך כהרפתקן הוא לנווט בסכסוך זה ולגלות את סודות עולם המדבר השחור – מעניין, לא?

  אהבנו את מנגנון הלחימה המהיר והנוזלי, והיה מרענן לראות את המגוון הרחב של יכולות ותפוחי משחק המוצגים. יש שכבות של עומק למשחק, וללא נושאי מטא דומיננטיים, אתה יכול להיות יצירתי עם גישת הלחימה שלך.

  כמו כן, התכונות החברתיות של המדבר השחור הן משהו שכדאי להזכיר. החל מהצטרפות לגילדות וכל.

  המדבר השחור חופשי לשחק אך יש לו מגוון רכישות במשחק. אבל בניגוד למשחקי MMORPG רבים, אינך צריך לשבור את הבנק כדי להתקדם מהר יותר.

  פסק הדין: גם אם אינך נכנס לז’אנר המשחקים הנייד הזה, המשחק הזה בהחלט שווה לנסות.

  איזה MMO ​​הכי טוב לשחקני סולו?

  Scrolls Elder Online הוא ה- MMO הטוב ביותר עבור שחקני סולו. יש לו זירות סולו מצוינות כך שתוכלו להשלים את הסיפור הראשי ואת משימות הצדדיות באופן עצמאי לחלוטין. במשחק הזה אתה יוצא למסע להציל את תמריאל מרע עתיק. מכניקת הלחימה של המשחק מהירה ודינאמית.

  עם הרבה תוכן לגלות ולחקור, זו בחירה נהדרת עבור שחקני MMO סולו המחפשים חווית משחק סלולרית ללא הפרעה.

  מיהו זרם ה- MMO הגדול ביותר?

  EsfandTV הוא זרם טוויץ ‘פופולרי עם 1 עצום.2 מיליון עוקבים בזמן הכתיבה. הוא עלה לגדולה בגלל תוכן ה- WOW שלו. ידוע באישיותו המשעשעת, יש לו ידע עמוק ב- WOW ו- MMORPGs בכלל.

  Esfand זורם משחק ברמה גבוהה וגם מעיר על אירועים וחדשות הקשורים וואו. יתר על כן, הוא מתקשר באופן קבוע עם הצ’אט שלו וחבריו נחלים. לפי הדיווחים המקוונים, הוא בנקים מעל 30,000 $ לחודש, והערך הנקי שלו הוא סביב 1 $.8 מיליון.

  שאלות נפוצות בנושא משחקי MMORPG לנייד

  הגיע הזמן לענות על כמה שאלות MMORPG ניידות עסיסיות.

  מה ה- MMORPG מספר 1 לנייד?

  Runescape Mobile נחשב ל- MMORPG מספר 1 לנייד, בגלל המשחק המרתק שלו, תוכן בלתי נגמר וגרפיקה מדהימה. שוחרר לפני למעלה משני עשורים, הוא נשאר אחד הכותרות הפופולריות ביותר של MMORPG בקרב גיימרים – הן ל- OGS והן למתחילים חדשים. יש לו גם בסיס מעריצים ייעודי וקהילה פעילה משגשגת.

  לאיזה MMORPG נייד יש הכי הרבה שחקנים?

  Runescape Mobile גם מוביל את רשימת ה- MMORPGs הניידים עם הכי הרבה שחקנים, ומאבטחת את המקום הראשון עם מיליוני הורדות. זה מושך תנועה גדולה בגלל הסיפור העמוק והסיפור המתמשך שלה שנבנה לאורך השנים, כמו גם החוויה העשירה והעצומה שהיא מציעה לגיימרים ניידים.

  כמה MMORPGs ניידים פופולריים ומוצלחים אחרים עם בסיסי שחקנים גדולים כוללים Maplestory M, ו- Ragnarok M: אהבה נצחית.

  האם יש MMORPG צבאי?

  כן. חיילים בע”מ: לוחמה ניידת היא משחק אסטרטגיה של MMO הבא עם תפאורה צבאית. אתה יכול לאמן את הצבא שלך, לבנות את הבסיס שלך ולהילחם נגד אויבים. המטרה היא לתפוס אתרים ומוצבים שחורים למשאבים. אתה יכול גם להתחבר עם חברים כדי לשלוט בשדה הקרב.

  החלק הכי טוב? זה בחינם לשחק.

  הוא Call of Duty AS MMORPG?

  אמנם ניתן לספור את Call of Duty (COD) ניידים כמשחק MMO מכיוון שזה משחק מקוון מרובה משתתפים מאסיבי, אבל זה לא משחק משחק תפקידים. במקרה הטוב, ניתן לכנות אותו משחק יורה MMO.

  מה ה- MMORPG המורכב ביותר?

  הזמנה ותוהו ובוהו 2: גאולה היא בין משחקי MMORPG המורכבים ביותר. הכולל עולם פתוח עצום וייחודי, יש לו מערכת מיומנות מורכבת מאוד. גם פשיטות ומצינוקים מאתגרים אינם פשוטים כמו ברוב MMORPGs. אתה צריך גם לבחור מבין חמישה מירוצים: אורק, אנושי, אלף, מנדל והקרטאן החדש-מוסיפים מימד חדש של מורכבות.

  סיכום

  אז זו הייתה הרשימה שלנו של 8 MMORPGs הניידים המובילים לאנדרואיד + iOS. בין אם אתה רוצה לחקור עולמות וירטואליים בלבד או עם חבריך, לעסוק בקרבות PVP או PVE, יש MMORPG ברשימה שלנו שתיהנה.

  MMORPGs אלה הם נקודת התחלה נהדרת עבור גיימרים המחפשים חווית משחק MMORPG מרגשת בסמארטפון שלהם ובוותיקים המתכננים לצאת להרפתקה חדשה.

  על טרייסי מוץ

  טרייסי עובדת עבור RealGear מאז היום הראשון שהוא נכנס לרשת. היא קוראת כל עיתון ואתר קשור לספורט אלקטרוני. היא טוויץ ‘ענק.חובב טלוויזיה וגיימר עם נקודה רכה למלחמות שושלת 2, וואו ומלחמות גילדה 1 ו -2. היא אומרת שהיא לא סובלת מטעם אי שפיות PVP, היא נהנית מכל רגע מזה. טרייסי מגדירה את עצמה כאדם שבילה שעתיים בהתאמה אישית של דמות במקום להתמכר לפעילות שלא תהיה כמעט מתגמלת כמו משחק משחקים ובדיקת חומרה.

  6 המובילים הטובים ביותר MMORPGs אתה חייב לשחק בשנת 2023

  הכי טוב MMORPGs אתה חייב לשחק בשנת 2021

  MMORPG היא אחת הקטגוריות האהובות ביותר בקהילת המשחקים. בימינו קרב משחקי רויאל כמו Fortnite, PubG Mobile וכו ‘. יכול להיות שהשתלט על אחוז עצום של “גיימרים חדשים”. החוויות מדשדשות בין MMORPGs לא מעט מכיוון שלוקח זמן עד שתשיג את MMORPGs. .

  עכשיו, ישנם טונות של מה שמכונה משחקי MMORPG באנדרואיד ו- iOS. אבל מה עם ” הנייד הטוב ביותר MMORPGS זמין היום “אתה יכול לשאול? ובכן, זה מה שסקרנו גם. אז אחרי הרבה דיונים והערכה כאן הם 6 המובילים ביותר של MMORPGs עבור אנדרואיד ו- iOS שמרוויחים את המלצתנו.

  לא בטוח מהם משחקי “MMORPG”? לא, דאגות לקפוץ לתוך ה- MMORPGs הניידים הטובים ביותר מאפשרים להבין את הסוגות קצת יותר טוב.

  מהם MMORPGs?

  משחקי תפקידים מקוונים מרובי משתתפים, אוֹ MMORPG בקיצור, הוא ז’אנרים של משחקי וידאו שמתחתנים עם 2 ז’אנרים במשחקים-משחקים מקוונים מרובי משתתפים ומשחקי תפקידים. זה מובחן בין שחקן יחיד או RPGs מרובי משתתפים קטנים על ידי המספר העצום של השחקנים שמשחקים יחד. מכאן השם “מרובה משתתפים מאסיבי

  אחת ממלחמת הכוכבים המפורסמת של RPG: הרפובליקה הישנה, ​​שיצאה בשנת 2011, הפכה ל”- MMO הצומח במהירות ביותר אי פעם “לאחר שהשיגה יותר ממיליון מנויים בשלושת הימים הראשונים להשקתו.

  MMORPGs מודרניים לפעמים נבדלים זה מזה כראוי מקודמתם. עם זאת, מאפיינים רבים כמו-התקדמות ברמה, תרבות במשחק, אינטראקציה חברתית במשחק, חברות בקבוצה, ארכיטקטורת מערכת, התאמה אישית של אופי וסביבת משחק מתמשכת, עדיין נשארים די דומים.

  6 המובילים הטובים ביותר MMORPGs עבור אנדרואיד ו- iOS:

  נשמע טוב? אם כן, אל תהסס לבדוק את ההמלצות שלנו המפורטות להלן. להלן 6 MMORPGs הניידים הטובים ביותר עבור אנדרואיד ו- iOS, עליך לנסות בשנת 2023

  תוכן העניינים

  1. נייד מדבר שחור

  נייד מדבר שחור

  מחיר: חינם
  הורד: אנדרואיד | iOS

  נחשב לאחד מהאנדרואיד MMORPG המרתקים ביותר. זה מוסיף לתכונות MMORPG הסטנדרטיות, כגון – אלמנטים חברתיים מקוונים, שפע משימות ומשימה לשחק, עולם פתוח מסיבי, התאמה אישית של אופי מפורט במיוחד ועוד.

  ראו גם Hero Ball Z: RPG איסוף גיבורים מלא-פעולה; פותח הרשמות מראש עבור iOS & Android

  נייד מדברי שחור נותן את החופש לבחור מבין חמש שיעורים שונים ויש לו אלמנט בונה קל עם המחנה שלך. מה עם הדברים הרגילים של MMO כמו חיות מחמד והרכבים? ברור שתקבלו את זה.

  ללא ספק יבלה מאות, אלפים או לפחות שעות במשחק הזה. עם שחקנים מיותר מ -150 מדינות ברחבי העולם. תוכלו לחוות עולם ענק עם גרפיקה מתוחכמת ואיכותית, תוכן חיים עצום כמו דיג, אילוף, ציד והרשימה ממשיכה. אתה גם מרוויח חינם ונקודות אם אתה מוציא כסף במשחק הזה. אבל לגמרי תלוי בך.

  לָתֵת נייד מדבר שחור צילום ולעולם לא תסתכל אחורה!

  בית הספר הישן Runescape

  מחיר: חינם/10 $.99 לחודש/ 99 $.99 לשנה
  הורד: אנדרואיד | iOS

  בית הספר הישן Runescape שוחרר לראשונה בשנת 2013 והמשחק התבסס על Runescape מהדרך חזרה בשנת 2007.

  זהו חלום בעולם פתוח MMORPG שנוצר על ידי שחקניו, כאשר מפתחים מספקים תוכן חדש וקבוע שהוחלט לטובת האוהדים! יותר מ -260 מיליון שחקנים שיחקו את Runescape של בית הספר הישן מאז שחרורו.

  בית הספר הישן Runescape מאחד את המכניקה המסובכת של MMOs המודרניים עם האינטראקטיביות הנוסטלגית של נקודה ולחץ של משחקי תפקידים מוקדמים. Runescape של בית הספר הישן הוא, או OSRS זמין במכשירים ניידים והוא אחד ה- MMORPGs הייחודיים ביותר באנדרואיד ו- iOS.

  בתור התחלה, אתה יכול לשחק OSRS בחינם ללא אלמנטים של Freemium! בנוסף אתה יכול לקבל יותר תכנים בסיכוי החופשי שאתה מנוי (עוד על כך בהמשך). שניהם ייחודיים הנוגעים למודל freemium שרוב MMORPGs משתמשים בהם. המשחק לא מאכזב גם ממאות משימות, כלכלה עשירה במשחק, ופעילויות רבות ושונות לעשות.

  בית הספר הישן Runescape עובד חוצה פלטפורמות, והמפתחים עושים עבודה טובה מהצפוי בהאזנה לשחקנים. הגרפיקה מעט מיושנת אבל ישן זה זהב זכור? עם זאת, כל השאר במשחק הוא מתוק כמו שהוא מקבל.

  יכול מאוד להיות שזה ה- MMORPG הטוב ביותר בנייד כרגע והגרסה הסטנדרטית נמצאת ב Beta Access מוקדם ברגע זה. אלה שניים של כמה משחקים בז’אנר עם מודל מנוי במקום חופשי לשחק מודל, והם כמה אפשרויות חשובות, והחלטות שיש לאנשים במרחב הזה.

  ראה גם 10 המשחקים הניידים המובילים כדי לנצח את השעמום שלך

  השחקנים שבוחרים להשיג את OSRS מנוי בנוסף לקבל מדריך עם כמות רבה של דברים נוספים.

  עולם המלכים

  מחיר: חינם
  זמינות: אנדרואיד | iOS

  עולם המלכים היא יצירת אמנות תלת מימדית MMORPG עם איורים פנומנליים ומשחקים טובים.

  ביקום הפתוח העצום של יותר מ -26 קמ”ר, תוכלו לבנות בחופשיות ולהסתכל על שישה מירוצים ו -30 שיעורים מתקדמים כדי להתחיל בחוויה והרפתקה ממריצים. בתי כלא אפים רבים, בוסים שונים, כלי נשק מדהימים ובלוטים בשפע מחכים לכם ולקבוצת הצוות שלכם.

  בעוד שלרכיבי משחק אוטומטי יש תפקיד עצום ממש מחוץ למחבט, בהמשך, בתי כלא מסוכנים יותר דורשים בסיס שחקנים שמרני. המשחק מסתובב סביב גמר היומנים, הכוללים בדרך כלל הפעלת צינוקים שונים עד ששחקנים ממצים את הסיבולת והסיבולת שלהם.

  כמו MMOs אחרים, World of King.

  DLC חדש לגמרי: “מעורר כדור הארץ” שוחרר רשמית. המירוץ הישן “פרוותי” והכיתה החדשה “Walker Earthen” נכללו בעולם המלכים. באופן דומה, כובע ברמה חדשה נגיש, וכישורים תואמים ל- LVL 80 ייפתחו בקטע החדש.

  AdventureQuest 3D MMO RPG

  תוכן ייחודי יותר עולה בגרסה האחרונה של World of Kings – התעוררות כדור הארץ.

  מחיר: חינם
  הורד: אנדרואיד | iOS

  הרפתקאות Quest 3D הוא MMORPG נייד שגדל במהירות. המשחק הוא פינוק לחובבי הדמיון והפנטזיה MMORPGs, חרבות חדות, כישוף ומשחקי עולם פתוח.

  הרפתקאות Quest 3D מכילות כמות יוצאת דופן של הומור שובב, פרודיה, בדיחות, חיות מתמזגות באופן מוזר (Werpyres?), והמשחק הוא כה קשה עד כדי כך שיש אפשרות של 99% שתבעטו בדלי לפני שהמשחק אפילו יתחיל. מסע לעולם חדש לחלוטין, מכה בצינוקים, עשה דמות לבחירתך, ועוד הרבה.

  כאשר AdventureQuest 3D באמת נוצץ הוא התמיכה החוצה פלטפורמות שלה. אתה יכול לשחק במחשב או נייד בעולם דומה עם שחקנים דומים. יש בנוסף לקיים ריבוי סיווג של הדמויות, השיחות והמעורבות החברתית שלך, ובכל זאת זה רק פני השטח של כל הדברים שאתה יכול לעשות!

  נכון לכתיבת מאמר זה למשחק (Sames כמו שרבים מהכותרות שפורסמו לאחרונה) יש כמה סוגיות לגיהוץ. חוץ מזה, הרפתקאות Quest 3D מקבל המלצה קלה.

  Aurcus Online MMORPG

  מחיר: חינם
  הורד: אנדרואיד | iOS

  ראו גם RPG Ruinverse: משחק מאנשי קמקו עבור iOS ואנדרואיד

  Arcus Online כולל משחק מרגש עם שילובים מוגבהים! ל- MMORPG המובייל יש מסגרת קרב בסיסית ועם זאת עמוקה להעביר.

  שלב את השביתות הפשוטות לשליטה וכישורים שונים להשמדת האויבים בשילובים מוטסים! התנסו במאבק על ידי השתלטות מלאה על הדמות שלכם ובקרבות ההרפתקנים הריאליסטיים הממריצים. אין ספק שיהיה לך יותר כיף להילחם עם הדמות שלך!

  שחקנים יכולים ליהנות לשחק ב- PVP (שחקן לעומת שחקן) עם בני לוויה שלך. התכונה הפנטסטית של ארנה בה אתם נלחמים זה בזה. אתה יכול גם לדבר עם בני לוויה שלך באמצעות תכונת הדגשת הצ’אט או הרגש במשחק כדי לתכנן אסטרטגית את המהלכים שלך. הגרפיקה של משחק מוסיפה תחושה מעורבת של ממתק עיניים.

  Aurcus Online צפה מתחת לרדאר במשך רוב זמנה בחנות המשחקים, ככל הנראה בגלל בעיות האיזון במשחק והתשלום כדי לזכות במכניקה ב- PVP.

  תן לאורקוס און.

  שושלת 2: מהפכה

  מחיר: חינם
  הורד: אנדרואיד | iOS

  שושלת 2: מהפכה היא א הגן הבא MMORPG. זהו משחק חדשני ומשחק תפקידים מקוון חדש שמביא חזותיים באיכות הגבוהה ביותר, עולם פתוח עצום ומריבות PVP בקנה מידה גדול למכשירים המופעלים על אנדרואיד ו- iOS שלך.

  שחקנים יכולים סוף סוף לחוות את מה שהמשחק מתכוון באמת-עולם יפה של MMORPG, שאפשר ליהנות מהם על ידי מיליונים ברחבי העולם, והכל בתוך כף הידיים שלך! ההזדמנות הגיעה כעת לגיבורים חדשים לזרוח, להתחיל חלק אחר אי פעם, ולחסוך את העולם מחושך אינסופי.

  יש לו כמה דברים מדהימים. עם זאת, זה מורכב ממצב מצור של מבצר 50-versus-50 שהוא, למעשה, די אפי כשהוא עובד נכון. אתה יכול לעשות את כל הדברים המדהימים כמו חיפוש, הצטרפות לחמולות וגילדות, וזו רק ההתחלה.

  שושלת 2: המהפכה כוללת עיצובים גרפיים נעימים, תוכן רבים והמערך האופייני של דברים MMORPG ניידים. זה בחינם לשחק את המשחק. בדרך זו יש לו המון סוגיות דומות כמו האחרות. אם כי, זה לא כל כך נורא להרוויח כמה תגמולים לרכוש פרסים עם נקודות משחק של גוגל על ​​התואר הזה.

  סיכום:

  אז זו הרשימה שלנו של 6 המובילים ביותר של MMORPGs עבור אנדרואיד ו- iOS. אנו מקווים שמצאת את המאמר הזה כראוי לקריאה. שתף את זה עם החברים שלך MMORPG
  ואל תשכח להירשם לסגל ההודעות שלנו ולהכות את אייקון הפעמון כדי להתעדכן בסדרת המשחקים הניידים המובילים שלנו, חדשות המשחקים וכל הדברים הטובים.