Reddit – צלול לכל דבר, 15 משחקים דמויי הנשמות הטובים ביותר אי פעם | DEN of Geek

0

15 המשחקים הטובים ביותר של הנשמות אי פעם

מודעה – התוכן ממשיך להלן

המשחק הטוב ביותר כמו נשמות?

.

דוגמאות מסוימות כוללות: נשמות כהות I – III, Sekiro, Bloodborn, Tirding Elden, שרידים מהאפר, Nioh 1/2 וכו ‘וכו’

זכור:

  • מכיוון שלא שיחקתי אותם לפני כן, לא אכפת לי לאלמנטים “נוסטלגיה”, או מכניקת משחק שנויה במחלוקת בהשוואה ל”נשמות האפלות המקוריות “המקוריות”. יכולה להיות שונות, ואכפת לי במידה מסוימת לגרפיקה
  • רמת הקושי אינה נכונה עבורי (נמוך או גבוה). שני אני נהנה משחקי ענישה נפרדים ומעורבים; כמו גם משהו יותר סתמי. דוגמה להיותה; אל תשלול DS3 רק בגלל שזה “קל יותר מהשאר”, או משחק אחר מכיוון שהוא קשה במיוחד, ענישה, קשה להיכנס אליו, או שיש לו תקרה מיומנת גבוהה.

אני מחפשת את “החוויה הטובה ביותר” מאשר המשחקים הקלים ביותר, או הכי קשה, או דמויי שער / “קל להיכנס”. מעבר למכניקה וקושי במשחקים: אלמנטים כמו סיפור, אפשרויות משחק מגוונות, מכניקה נרחבת (בין אם מדובר בעיצוב, או מציאת “פתרונות” שונים למאבק), יופי/גרפיקה/תוססת. וכו ‘וכו’)

לא כל המכניקות השונות הללו צריכות להיות שם (בכלל), אני יודע שקשה להשיג את הכל “מושלם”. אז למשל, אם אתה מחשיב את המשחק הטוב ביותר “דמוי נשמות” שיש לו סיפור חרא, אבל הרבה איכויות גואלות אחרות, זה גם בסדר. אני רק מסביר את זה כך שאנשים נמנעים מהתמקדות רק באלמנט אחד – כמו קושי – ולראות את התמונה הגדולה יותר

15 המשחקים הטובים ביותר של הנשמות אי פעם

.

מאת מתיו בירד | 16 בספטמבר 2023 |

  • שתף בפייסבוק (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף בטוויטר (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף בלינקדאין (נפתח בכרטיסייה חדשה)

| הערות ספירת: 0

המשחקים הטובים ביותר של הנשמות

עליית הז’אנר הדמוי הנפש הגדירה, במובנים מסוימים, את העידן המודרני של המשחקים. בדומה לז’אנרים של FP. כמובן, כמו שאר ז’אנרי המשחקים הגדולים ביותר, כמה משחקים דמויי נשמות פשוט טובים יותר מאחרים.

. אמנם יש הרבה מקום לוויכוח בעת עיצוב ההגדרה המדויקת של משחק נפש דמוי, אך רוב הרשומות לז’אנר כוללות כמה מאלמנטים עיצוביים אלה:

– דגש על קושי

– מערכת מחסום שמגיבה אויבים

מודעה – התוכן ממשיך להלן

-אלמנטים משחק תפקידים המציעים הזדמנויות לצמיחת אופי

– עידוד מוות של שחקן ללמוד מכניקה/ניווט בסביבה

– מערכות לחימה המתמקדות בשינון תנועת אויב ותבניות התקפה

בעוד שמשחק לא בהכרח צריך להציג את כל אותם אלמנטים כדי להעפיל לרשימה זו, המשחקים ברשימה זו מדגישים בדרך כלל שלוש או יותר מהאיכויות הללו. בעוד שחלקם משלבים גם אלמנטים של ז’אנרים אחרים (הבולט ביותר, כותרות Metroidvania ו- Roguelike), כל אחד בסופו של דבר מרגיש קרוב יותר להיות תואר נפש יותר מכל דבר אחר. .

אה, ואני משתמש בכלל “ערך אחד לכל זיכיון” לרשימה זו. אמנם, זה בעיקר כדי להימנע מפתח אחד מסוים השולט בז’אנר שיצרו ..

מודעה – התוכן ממשיך להלן

Cal Kestis Jedi Survivor

15. מלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות

אם כי אני למעשה אוהבת את האופי הדומה יותר לאינטימי יותר, יותר מטרואידוניה ג’די: צו שנפל, ניצול ראוי לאהבה רבה להיות ההמשך הנדיר הזה שהולך גדול יותר תוך שמירה ושיפור מרבית התכונות החשובות של החוויה המקורית.

, ניצולהתכונות הטובות ביותר הן לרוב הנשמות ביותר שלה. הסגנון השיטתי בדרך כלל של קרב דמוי נשמות מוכיח את ההתאמה המושלמת לפעולה מבוססת אורות, ובכל זאת יש תחושה של נזילות ומשחקיות ל הקרבות שמרגישים באופן ייחודי מלחמת הכוכבים. כך גם במכניקת הניווט, שלעתים מסתמכת קצת יותר מדי -.

14. דלת המוות

אם כי למעשה מעקב (וסרט המשך רופף) למפתחים של עצבי חומצה , צוות הפיתוח ברור לא הרשה לעצמם לנוח יותר מדי זמן על קרקע מוכרת. בגלל ש, דלת המוות יכול להיות פשוט התערובת המשכנעת ביותר של המסורתית אגדת זלדה רעיונות ומכניקה דמויי נשמות שראינו עדיין.

כמו הקלאסיקה הטובה ביותר אגדת זלדה , דלת המוות מדגיש פתרון חידות, ניווט סביבתי ושימוש בכל כלי העומד לרשותך (כולל, לעתים קרובות יותר מאשר לא, פיקחות משלך) כדי להתגבר על מגוון אתגרים. עם זאת, זו הדרכים בהן המשחק משתמש במושגים בסיסיים דמויי נשמות כדי למכור באמת את הסכנה והריגוש של אותם סביבות שאתה כל הזמן צריך לחקור שבאמת הופך את זה לחוויה מיוחדת כל כך.

מעטפת תמותה

13. מעטפת תמותה

הוא חלק מעניין מההתפתחות של הז’אנר הדמוי הנשמות בכך שהוא כמעט ולא התפתחות בכלל. בתקופה בה מפתחים כבר ניסו לקחת את Souslikes לכיוונים חדשים, מעטפת תמותה נשמות אפלות. עדיין, מצליח בעיקר בגלל היכרותו ולא למרות זאת.

מכניקת הלחימה המשקלית באמת מאפשרת לך להרגיש את החשיבות של כל שביתה ולשקול כל העת אסטרטגיות (כמו שימוש במערכת “המוקשה” הייחודית שלה כדי להגן על גופך מפני מכה אחת נכנסת) שמשחקים דמויי נשמות מודרניים יותר בדרך כלל לא מדגישים. יותר חשוב, מעטפת תמותהמערכות הליבה הקולות ביסודן אפשרו למפתח סימטריה קרה לשחק עם וריאציות על רעיונות קלאסיים של נשמות קלאסיות. אני מעריץ גדול של הדרך בה המשחק הזה גורם לך להשתמש בפריטים רבים כדי לגלות מה הם עושים כמו גם את הדרכים שהוא משתמש במערכת תווים “פגז” חכמה כדי לעקוף את מספר הנשק והפריטים המוגבל יחסית שלה.

Hellpoint

12. Hellpoint

Hellpointהאווירה המבריקה ויישום ההשפעות הסגנוניות. Hellpoint הוא בעצם משחק אימה מדע בדיוני, אך הוא משלב גם אלמנטים של פנטזיה אפלים שאתה בדרך כלל לא מוצא בז’אנר הזה. יש אופי גותי לאווירה של המשחק הזה שבדרך כלל מפתיע להיתקל אך תמיד מרגיש מתאים להפליא. זה מזכיר לי באופן מוזר מבחינה זו, אם זה אומר לך משהו.

Hellpoint אבל זה כל כך הרבה יותר מפנים מסוגננות. מערכת הלחימה יוצאת הדופן שלה מעודדת אותך להתחמק מרוב ההתקפות הנכנסות בכדי להנחית התקפה נגדית הרסנית ולא פשוט לחכות לפתיחה. Hellpoint כולל גם את אחד האוספים היותר מעניינים של כלי נשק טווחים שראיתי במשחק דמוי נפש, והדרך בה המשחק הזה מאפשר לך לשפר רבים מאותם כלי נשק פשוט על ידי שימוש בהם הוא מכונאי מושלם לחוויה מסוג זה.

11. אַפְרוּרִי

אם כי בהחלט נראה שזו חוויה די-מספרים דמויי נשמה על פני השטח על פני השטח, אַפְרוּרִי יכול להיות שהמשחק המפתיע ביותר ברשימה זו מבחינות רבות.

העולם האפל המוכר של בקרוב מוכיח שהוא מכיל כמות מפתיעה של יופי שרק מחכה להתגלות. מערכת הנשק שלה גורמת לך לשקול את היתרונות והחסרונות העדינים לעיתים קרובות של מה שנראה בתחילה כמלאי קטן של ציוד זמין. הכי חשוב, אַפְרוּרִי מדגיש כמעט מסע-כמו מערכת מרובה משתתפים “נשירה” שמרגישה דומה רוחנית ל נשמות אפלותמכניקת שיתוף פעולה אך מנוצלת באופן שמשחק בצורה מושלמת עם נושאי התקווה של המשחק במקומות לא צפויים. זה סוג המשחק שמתגמל אותך שאתה מעז להעמיק לתוכו, וזה מה שהכותרות הטובות ביותר כמו הנשמות צריכות לשאוף לעשות.

הזרם 2

10. הזרם 2

2017 הזינוק זה בסדר. . מבין את הפוטנציאל של קודמו תוך השגת כל כך הרבה יותר ממה שהייתי חושב אי פעם שהמתח היה מסוגל.

כמו רבים מהמשחקים ברשימה זו, הזרם 2התכונה החשובה (והמהנה ביותר) היא הלחימה שלה. הזרם 2 מדמיינים מחדש את מערכת המיקוד המעניינת של קודמתה כבר מעניינת גפיים בדרכים שבאמת מעודדות אתכם ללמוד, להבין ובסופו של דבר לנתח אויבים הן למטרות איסוף משאבים והן בהישרדות פשוטה. אמנם הסיפור והסגנון של המשחק בהחלט אינם הטובים ביותר בז’אנר הספציפי הזה, אך הדרכים המפתיעות ללא הרף המשחק הזה מחבר בין חלקים גדולים מהעולמה שלו באמת מדגישים את אותם אלמנטים של Metroidvania שכמה כותרות דמויי נשמות צמצמו לאורך השנים.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

שריד 2

.

אם כי זה בהחלט מאתגר את גבולות ההגדרה הנפשית המעורפלת דמויי הנשמה שכל המאמר הזה בנוי, אני חייב לומר את זה נמרץ 2 יכול להיות אחת הדוגמאות הטובות ביותר עד כמה אפילו מושגים בסיסיים דמויי נשמות מראים יותר משחקים דרכים חדשות וטובות יותר לעשות דברים.

. שריד 2 מנצלת מושגים דמויי נשמות כמו התחמקות קרבית, מחסומי “דמוי מדורה”, וקושי בסגנון ניסוי וטעייה להציע את חווית היורה הנדירה שבאמת גורמת לך לשקול בזהירות את ההשלכות והתגמולים של החלטות הלחימה שלך. מערכת לחימה יוצאת דופן זו משמשת כעמוד השדרה של הרפתקה המציעה סוג של פיתולים, חידות, צדדי צדדיות ומושגי בניית אופי מתקדמים שבוודאי לעולם לא תצפה לראות במשחק כזה. .

8. חילול השם

, חילול השם הוא אחד משחקי הדו -מימד המפחידים, הכי מפחידים ומפחידים ביותר שהיה לי אי פעם … אה, בואו נגיד “תענוג” של משחק. נראה חזק ככל שתרצה, ותאבק למצוא משחק שדוחק יותר אימה מסגנון אמנות פשוט לכאורה (ועם זאת מדהים ללא ספק).

חילול השםחזותיות אכזריות מוכיחות במהרה כבסיס הרוחני של המשחק יוצא הדופן שלו. חילול השם כולל פלטפורמות, חידות ואלמנטים ניווטיים שאולי הייתם מצפים לראות במשחק דו -מימדי יותר של Metroidvania, בלשפמוס. .

NIOH 2

7. NIOH 2

כאוהד סוזה ותיק, 2017 היה רגע “נורה” אמיתי עבורי. . ל , חזון זה כולל צורה תזזיתית של פעולה בסגנון סמורה שיכולה להגיע רק מהמוחות המוזרים להפליא של צוות נינג’ה. זה היה משחק הפעולה הראשון של הקבוצה הנינג’ה מזה שנים שהרגיש ראוי לאתגרים והמכניקה המעודנת שהגדירו פעם נינג’ה גיידן סִדרָה.

נו, NIOH 2 היא הגרסה הטובה יותר בדרך כלל של אותה חוויה. כמו כמה משחקים דמויי נשמות בסופו של דבר סומכים על השחקן כדי לשלוט במכניקה המהותית שלהם, NIOH 2המפתחים הניחו בבירור שהתחלת את המשחק עם לפחות הבנה הוגנת של התואר הקודם. . זה מתגמל ועמוק כמו כל משחק דמוי.

. סרט משחקי הווידיאו

. ביקורת סרטים: גרפיקה נהדרת להסתיר משחק ללא השראה

מבוכים ודרקונים: כבוד בין סקירה של גנבים – הסרט המשחק הזה ראוי

מודעה – התוכן ממשיך להלן

6. מלח ומקדש

כפי שציינתי לאורך רשימה זו, זו הרמוניה טבעית בין משחקים דמויי נשמות לחוויות משחק דו -מימדיות מסוימות (הבולטת ביותר, משחקי Metroidvania) שלדעתי מתעלמים מעט כשהז’אנר פורח לדבר שלו. עם זאת, במובנים רבים, משחקים דמויי דמוי מוקדמים דמיינו מחדש את מושגי המשחק רטרו ליבה לשעבר לעידן מודרני יותר שהחל לנטוש אותם. .

זה לא בהכרח היה המשחק הראשון מסוגו לעשות דבר כזה, וזה בהחלט לא היה האחרון. עם זאת, אני חושב שאתה יכול לטעון בבטחה את זה מלח ומקדש נשאר המשחק הדו -מימדי הטוב ביותר. על ידי הוספת מושגי בניית אופי, ציוד, ניווט ועונשין, לחוויה של מטרואידואניה מבוך, בה התקדמות קשורה בדרך כלל ליכולות, אורג שטיח עם האשכולות המחייבים את שתי תקופות העיצוב של המשחק. העיצוב הוויזואלי העגום להפליא שלה הוא רק הדובדבן על גבי אחת החוויות המתגמלות ביותר שיש לז’אנר המתגמל ביסודו להציע.

שֵׁד

5.

אם כי יש סיבות לכך נשמות אפלות (עוד על הסיבות האלה במעט), צמיחת הז’אנר הדמוי הנשמה אכן עודדה בצדק לא מעט אנשים להביט אחר . בעוד שתואר זה ב -2009 בהחלט התיישן בכמה דרכים פחות אידיאליות. החיסרון הגדול ביותר שלה היה לרוב חוסר הזמינות היחסי שלה. במשך זמן רב, המשחק נועד לכאורה להיות מוגבל לחומרת PS3.

ובכן, גרסה מחודשת של PS5 יוצאת הדופן של משחקי BluePoint לא רק שהובאו נשמות השד לתקופה המודרנית אך עשתה זאת באופן שהציב את זה בתחרות מיידית עם מיטב המשחקים הדמויי הנשמות שפורסמו מאז נשמות השד . בעוד ש- BluePoint בהחלט ראוי לקרדיט על עדכון כה יסודי נשמות השד . איכשהו, 2020 שדים נשמות ניתן לשחק משמעותית יותר מהכותרת המקורית מבלי להקריב את אותה רוח של שאיפה גולמית שהפכה את המשחק המקורי לראוי כל כך מלכתחילה.

מצב קל של Sekiro

4. Sekiro

יתכן בהשראת ניסיונותיהם של אולפנים אחרים להפשיט את הז’אנר הדמוי הנשמות עד חיוניו ולחקור כיוונים חדשים, משחק ה- FromSoftware הראשון ברשימה זו שונה באופן משמעותי משאר החוויות הסו -דומיות של האולפן. אכן, Sekiroהדגש על התגנבות, יציבה וטכניקה תפסו מעריצי ז’אנר רבים בהפתעה וגרמו לחלקם לתייג את המשחק הקשה ביותר של הנשמות עד כה.

אולי זה, אבל זה טוהר Sekiro ניסיון שמפריד אותו משאר אוסף ה- FromSoftware ומעלה אותו מעל כל כך הרבה מהתחרות. יש מקום ליצירתיות הלחימה, אבל זה ברובו דורש לך לשלוט בסגנון משחק מסוים. זה יהיה מעצבן אם זה לא נועד לעובדה כולל כמה מקרב התגרה החלקה והמספק ביותר שתמצאו בכל משחק פעולה מודרני. .

מודעה – התוכן ממשיך להלן