Reddit – לצלול לכל דבר, האם Genshin השפעה על תמיכה במוד? דקסרטו

0

האם ל- Genshin השפעה יש תמיכה mod

היי חבר’ה, אני מקבל גירוד למוד. הכנתי מצבים עבור Monster Hunter Worl. אלה יהיו מצבי צד לקוח קוסמטיים, כך למשל עריכה לתלבושות תווים דרך הרשת או המרקמים שלהם. .

האם עדיין יש סצנת Modding PC בכל מקום?

. הכנתי מצבים עבור Monster Hunter Worl. אלה יהיו מצבי צד לקוח קוסמטיים, כך למשל עריכה לתלבושות תווים דרך הרשת או המרקמים שלהם. .

האם מישהו השתעשע בכל דבר כזה? .

. אני יכול לערוך ולשחק עם רשתות ומרקמים, רק צריך להבין היכן הם נמצאים, כיצד לפרוק ואיך להניע מחדש את הקבצים המודרכים.

האם יש לך רעיונות לדברים שהיית רוצה לראות? זכרו שזה נועד אך ורק עבור מצבים חזותיים בלבד, לֹא משחק או דברים בוגדים. לדוגמה, מוד שמשנה את מסך הטעינה מלבן מסנוור לשחור או אפור כהה כדי שאני לא מתעוור כשאני משחק בלילה.

האם ל- Genshin השפעה יש תמיכה mod?

תמונה של דמויות השפעה על Genshin

הויוברס

תוהה אם השפעה על Genshin יש תמיכה מודרנית או לא? הנה כל מה שאתה צריך לדעת עליו אם אתה יכול להתאים אישית את המשחק.

3 שנים מהשקת ההפתעה שלה בשנת 2020 וגנשין אימפקט עדיין נותר בראש שוק המשחקים של גאצ’ה, לצד יורשו ופרויקט הויוברס, מסילת הכוכב הונקאי.

שחקנים ברחבי העולם היו מחוברים לעולם העצום של טייבט וזה לא מפתיע עם נפח התוכן העצום הזמין. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

המטיילים המסורים ביותר שסיימו את כל תוכן הסיפור הנוכחי ופינו את המשימות היומיומיות שלהם, עם זאת, עשויים לתהות אם אפשר לשכנע את ההשפעה של Genshin. אחרי הכל, אתה יכול להשיג אינספור שעות מהכותרת האהובה על ידי שינוי זה כפי שנראה עם Fallout ו- Skyrim.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

תמונה של דמויות השפעה על Genshin

שחקנים עשויים לתהות אם ל- Genshin Impact יש תמיכה במוד.

האם ל- Genshin השפעה יש תמיכה mod?

לא, ל- Genshin Impact אין תמיכה במוד.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הויוברס אינו מאפשר מצבים, וכאמור בתנאי השירות שלהם ניתן לאסור על השימוש בהם. כלל זה חל על כל סוגי המצבים, כך שאם היית מתכנן להשתמש באחד כדי פשוט לשפר את הוויזואליות ולא להשפיע על משחק זה עדיין יהיה השלכות.

כאשר גנשין הוא כותרת גאצ’ה שצריכה להישאר תמיד ברשת, זה הויוברס לא מפתיע רוצה להימנע ממודלים בגלל האפשרות של פריצות ותוכנות זדוניות מסוכנות שעושים את דרכו למשחק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

קָשׁוּר:

המשחקים הטובים ביותר בחינם להורדה ולשחק במחשב, PS5, Xbox או Nintendo Switch

שחקנים היכולים לעקוף את מערכת הגאצ’ה על ידי קבלת תווים בחינם עם מצבים, היו גם פחות אידיאליים עבור המפתח מכיוון שמטבע הפרימיום של המשחק הוא מקור הכנסה עיקרי עבור הקבוצה.

זה כל מה שאנחנו יודעים על תמיכה מודרית ב- Genshin Impact! לקבלת תוכן נוסף של Genshin, עיין במדריכים שלנו למטה:

האם ישנם מצבים בהשפעת Genshin?

מצבי השפעה של Genshin

יתרון אחד שיש למשחקים למחשבים על קונסולות הוא שאתה יכול בקלות להתקין בקלות מצבים במשחק שלך. המשמעות היא שבאופן תיאורטי, אתה יכול לשנות את שלך השפעה על גנשין מִשְׂחָק. יש סרטונים וצילומי מסך ברשת של שחקנים המראים זאת. אז כן, ישנם מצבים השפעה על גנשין. אבל עכשיו השאלה היא: האם זה חוקי?

התשובה הקצרה היא: לא. התשובה הארוכה היא: עדיין לא. מבחינה טכנית, אם אתה משתמש במצבים, אתה שובר את אחד מתנאי השירות שהיית צריך להסכים אליו כשהתחלת לשחק לראשונה . .

מכיוון שהויוברס אוסר על מצבים, אינך יכול למצוא אותם בקלות דרך אתרים ציבוריים. זו הסיבה שרובם השפעה על גנשין מצבים נמצאים רק באתרים או שרתים פרטיים. עם זאת, הויוברס אוסר על השימוש בשרתים פרטיים ואוסר על שחקנים שהוא תופס מישהו שמשתמש בהם. שרתים פרטיים מסלקים את היבט המונטיזציה של השפעה על גנשין ולאפשר לשחקנים לקבל את כל הדמויות והנשק שהם רוצים. אתה יכול גם לשנות את המשחק (מכיוון שהוא לא מקוון משרתי הויוברס) מבלי לדאוג להויוברס לאתר אותך.

עם זאת, שוב, הויוברס אוסר בקפדנות על מצבים ושרתים פרטיים, ויאסור על חשבונך אם הוא ימצא אותך משתמש בהם.

עקב השפעה על גנשין בעלת מודל עסקי חופשי להפעלה, זה אכן מסתמך על כסף מ- Gacha Puls כדי לממן את עצמו. זו הסיבה שמשחקים מקוונים כמו השפעה על גנשין כל כך מחמירות לגבי מצבים בהשוואה למשחקים כמו תושב הרשע 2 אוֹ הסימס. תיאורטית, היית צריך כבר לשלם לחברה כסף כדי לשחק אותם.

השפעה על גנשין זמין בקלות ב- PS4, PS5, מכשירים ניידים ומחשב Windows. ובעוד שמצבים זמינים, אסור להם וחשבונך ייאסר אם תשתמש בהם.