. | Resetera, Mob Psycho 100 III.

0

המון פסיכו 100 III

המון פסיכו 100 עונה 3 | OT | לבסוף, הברוקולי הגיוני.

. יתכן שהוא לא להציג אתרים אלה או אחרים בצורה נכונה.
עליך לשדרג או להשתמש בדפדפן אלטרנטיבי.

סלייר מכונף אחד

465543B01AACC6AB4137325F403F3AE11656901302_MAIN.JPG

תַקצִיר
.
.
חייהם של הסובבים את ההמון והתחושה הרבים שלו נערמים ברכות לפיצוץ בסופו של דבר.
ברוקולי ענק המכונה העץ האלוהי צומח כעת באמצע העיר ומביט למטה על עיר התיבול. הגיע הזמן למלא סקרים על מסלולי קריירה בבית הספר התיכון סולט והתלמידים מלאים ברגשות שונים. המון בוחן מה החיים עומדים בפניו.
(אתר רשמי)

ראשית, אני בעיקר מעתיק + הדבקתי את זה ועודכן מעונה 2 OT על ידי Phantomknight, מבלי ששאלתי בפועל בזכותם בסליחה. .

  • זמן האוקיאנוס השקט: 9:30 בבוקר PT (רביעי, 5 באוקטובר)
  • זמן מרכזי: 11:30 בבוקר CT (רביעי, 5 באוקטובר)

• רכז סדרה – הירושי סקו
• עיצוב דמויות – יושימיצ’י קמדה
Kazuhiro Wakabayashi
• מוזיקה –
• הפקת אנימציה – עצמות

C4F8J2L.PNG

I0nii14.png

ke08owm.png


– דיון בפרק של תג ספוילר עד שמתחיל הפרק Simulcast.
– אל תפרסם אתרים לא מדויקים.
– אין השמצות של ריגן-סאמה!

המון פסיכו 100 III

המון פסיכו 100 III

. . תוך כדי המשך תפקידו, MOB עובד גם על קבלת עצמאות רבה יותר בחייו ובחיי האדם שלו, כמו גם לנסות להשתלב טוב יותר עם האנשים סביבו.

עם זאת, אתגרים על טבעיים ורגילים חדשים בוחנים את היציבות הרגשית של המון ומאלצים אותו להתעמת עם המציאות סביבו. כשהוא שואף להמשיך קדימה בדרך לבגרות, אסון צריך לפתור את המשברים הרגשיים שלו ולהעריך מחדש את התמימות שהוא החזיק כל כך הרבה זמן.

[נכתב על ידי MAL REWRITE]

רקע כללי

. .

למד כיצד לצייר אנימה ומנגה מהפרוסים היפניים ��

התקפה על הדפסים של טיטאן Ukiyo-e עץ עץ בגרסת צבע חדשה!

אנימה קשורה

רייגן, ארטאקה

קייגיאמה, שיגאו

קייגיאמה, ריטסו

הנזאווה, טרוקי

גאודה, מוסאשי

Kurata, Tome

Serizawa, Katsuya

Onigawara, Tenga

נושא פתיחה

נושא סיום

ביקורות

פיתוח / התקדמות תווים הוא שם המשחק לעונה זו, בעיקר לזה של ההמון. נהנתי מהעונה הזו יותר מ- S2, שנחשב לרוב ליצירת מופת ברוב.

. % קשת “, כאשר” האפילוג “מכניס את הכל בסוף. העונה הזו עוסקת בהמון. ניתן לראות את המון סוף סוף להיות עצמו, כשהוא מנסה להתגבר על פחדיו מכוחו שלו והרגשות שהוא מדכא כבר שנים. הוא מנסה להיות יותר מעצמו מאשר הציפיות שהוצבו . עליו. .

אנו זוכים לראות אספסוף באור אחר, שבו במקום להיות המיטיב או הנותן המציעים סיוע בכוחו הנפשי, הוא המוטב או הסוף, כאשר הגבס סביב המון עושה כמיטב יכולתם לתמוך בהמון. זה ניכר לאורך כל העונה, במיוחד באינטראקציות שלו עם Ekubo (Dimple), דרכו הבין סוף סוף המון את אקובו וראה אותו באור חדש לגמרי, תוך שהוא גם למד יותר על עצמו. . כמו כן, צעקה ענקית לרייגן. האיש שלי.

סטודיו בונז היה אחראי על העיבוד לכל שלוש העונות, ואיכות האמנות והאנימציה מעולם לא טבלה. הציפיות הגבוהות לאיכות ההסתגלות של עצמות ב- Mob Psycho 100 III היו ראויות היטב והדדיות. . .

. . גם OD ו- ED מתאימים לאווירה הכללית של המופע. ה- ED Visual גם עשה די טוב בניסיון לומר “המון הוא מרכז תשומת הלב לעונה זו”. האם היה אי פעם ספק שה- VAS לא יתייצב בציפיות שלהם? שוב, אין תלונות.

. אבל בכנות, אני לא יכול לחשוב על פגמים בעונה זו, מלבד קשת המילוי של “טלפתיה מיני-קשת”, וגם אז הקשת הייתה די מבדרת, והוסיפה ערך לתוכנית. אנשים שעוקבים אחר זיכיון הפסיכו של האספסוף לא יתאכזבו מהעונה הזו. . . חבל שהסדרה הסתיימה.

מה חשבת על הסקירה הזו?

אוהב את זה 0

מבלבל 0

כתוב היטב 0

קריאייטיב 0

. המון כמעט השלים את התפתחות הדמות שלו, הרוע הגדול הכה, וכולם חזרו לחיי היומיום שלהם, נכון? . למרות שהשניים הראשונים נכונים בדרך זו או אחרת, עדיין יש מקומות עבודה הקשורים לחיי היומיום של המון. אנחנו עדיין צריכים להתמודד עם פולחן קסדת הפסיכו, מועדון הטלפתיה, אקובו עצמו ורגשותיו של המון כלפי צובומי. ? . את כל! סיום קשת הדמות של אקובו היא הקלה ביותר להתמודד איתה מכיוון שהדמות שלו כבר קיבלה טיפול מספיק בשתי העונות הראשונות באמצעות האינטראקציות שלו עם המון. עם זאת, האחרים לא קיבלו שום התפתחות. פולחן קסדת פסיכו היו רגעים פה ושם, אך מעולם לא קיבלו אלמנטים חדשים מלבד להיות פולחן בדיחה. מועדון הטלפתיה היה רק ​​היבט הקלה קומית, ואף אחת מהדמויות שלו לא קיבלה מספיק זמן לזרוח. רגשותיו של המון כלפי צובומי תמיד היו כוח מניע לאספסוף, אבל הוא וצובומי מעולם לא קיבלו אינטראקציה משמעותית. . אז איך פסיכו המון 100 III פותר את הבעיה הזו? . אין התפתחויות לשלושת הנבדקים הללו בפסיכו ההמון III. הדבר היחיד שיש לנו כאן הוא מסקנות. .

כל המחצית הראשונה של העונה הייתה שמור להביא מסקנה למגרש המשנה של קסדת פסיכו והיעדים של אקובו שנחשפו בדרך חזרה בעונה הראשונה. קשת זו מתחילה בהראות לנו את חיי היומיום של המון ואת מטרותיו לעתיד ומתפתחת לאירוע רציני יותר עם אקובו סוף סוף את תוכניתו לפעולה. פולחן קסדת פסיכו משמש רק ככלי שעוזר לאקובו לנסות לגרום לאספסוף להצטרף לצד האפל, ואני לא יכול להחליט אם זה דבר טוב או לא. . . .

מצד שני, לאקובו אין אף אחת מהבעיות הללו. . הדיאלוגים שלו עם המון בפרק 6 והאירועים שקרה אחר כך היו אחד הרגעים הטובים ביותר בסדרה כולה בזכות התשלום הרגש. בעונה השנייה היו גם הרגעים הגבוהים שלה, אבל אני חושב שהשיא הזה הוא שיא ההמון פסיכו 100 מבחינת כתיבת אופי. . .

מיני קשת זו עם שני פרקים מכילה טעות עגומה, למרבה הצער. העונה מנסה להביא מסקנות ללא התפתחויות, ומועדון הטלפתיה הוא אחד הקורבנות של ניסיון זה. קשת זו סובבת סביב הירייה הסופית של מועדון הטלפתיה, טומה, בפגישה עם חייזרים יחד עם המועדון שלה. . סיפור הקשת ממשיך להתקדם עם תוספת של דמות חדשה שהייתה חברה ותיקה במועדון הטלפתיה והסתיימו על ידי חברי המועדון המפגשים חייזרים ובילוי איתם. . . עם זאת, כשאתה מסתכל מאחורי ערכי ההפקה אתה רואה שכל הקשת הזו אין משקל מכיוון שלא קיבלנו הזדמנות להכיר את הדמויות במועדון. הם תמיד היו צל של חברי מועדון שיפור הגוף ושימשו היבטי הקלה קומית. היה צריך להיות קשת עבורנו להכיר את הדמויות האלה טוב יותר, והיינו צריכים לראות אותם יותר בפרוסת החלקים של חלקי החיים של המופע כדי להתרגל אליהם עוד יותר. .

56%: רגשותיו של המון כלפי צובומי, או אולי זה

והנה אנחנו, הסיפור האחרון של קשת הפסיכו 100 המוני המורכב מארבעה פרקים. בפרק הראשון של קשת זו, MOB לומד שצובומי יתרחק בסוף שנת הלימודים הזו, ולכן הוא סוף סוף גורם למוחו ומחליט להתוודות על רגשותיו כלפיה. . %”הטופס משוחרר לחלוטין. זהו האופי האמיתי של הקשת הסופית של פסיכו המון 100 III. למרות היותו הנחת היסוד העיקרית של הקשת, הודאת האהבה של המון לצובומי אינה המוקד כאן. זה העימות של המון עם העצמי האחר שלו. . עם זאת, אני שונא שזו העימות האמיתי היחיד שיש לאספסוף עם הצד המפלצת שלו לאורך כל הסדרה. כל הפעמים האחרות בהן הוא הלך ב 100% או . % שימשו רק לקהל יכול לומר, “OMG! הוא כל כך חזק ומגניב/מפחיד!”אלה לא היו אלא סצינות שאנשים יכולים להשתמש בהן ב”סצינות אנימה באדאס”. . אקובו נלחם כל כך הרבה. כי במקום לקבל עוד “אספסוף הולך ב 100% או . % ומשמיד את יריבו!”קיבלנו דרמת אופי כתובה בקפידה. גם דבר דומה קורה כאן. במקום שהוא ייכנס למצב החיה והורס הכל, אנו רואים שהוא סוף סוף עומד בפניו האחרים שהוא לא רוצה להתעמת. ולראות את זה גרם לי לאחל שזה קרה גם בעונות הקודמות. זה יוסיף רגע מפואר במיוחד לעונות ההן וגם יהפוך את כל העניין למרשים עוד יותר – מכיוון שגם הסצנה הזו חסרה התפתחות. . . . בקיצור, הקשת הסופית של המון פסיכו 100 הוא קשת טובה בפני עצמה, אבל זה יכול היה להיות טוב יותר – גם הוא יהיה יותר מתאים ככל שהגמר – אם התפתחות רבה יותר תינתן בעונות הקודמות.

84%: חזרה ליצירות האמנות הטובות יותר

אחד הדברים ששנאתי כל כך בעונה השנייה היה השדרוג למטה בוויזואליות. התשוקה אבודה, הטכניקות הייחודיות ששימשו בעונה הראשונה נעדרו או נעשה שימוש לעיתים רחוקות, ויצירות האמנות היו כה זולות. . הטכניקות הייחודיות מהעונה הראשונה עדיין נראות לעיתים רחוקות. . ההצללות והדגשים טובים כמו העונה הראשונה, אנימציות הדמות טובות יותר, לפנים של הדמויות יש פרטים, והרקעים לא נראים כאילו הם נעשו על MS Paint תוך חמש דקות. מלבד השיפורים מהעונה השנייה, האנימציות בסצינות האקשן עדיין מצוינות כתמיד. ואין לי שום דבר חדש להוסיף לחלק השמיעתי של המופע מכיוון שההערות שהגמרתי בביקורות שלי בעונות הקודמות נותרות תקפות.

94%: סוף 6.מסע בן 5 שנים

ועם זה, עיבוד האנימה של פסיכו 100 המון 100 מסתיים. זו הייתה הפקה שהתחילה כפרויקט תשוקה לכוון לרעיונות חזותיים שעדיין לא נראו באנימה אלא הפכו לסתם עוד מופע עצמות אחרי העונה הראשונה. .