מקדונלד S – אפליקציות ב- Google Play, מקדונלד S בחנות האפליקציות

0

הבטיחות מתחילה בהבנה כיצד מפתחים אוספים ומשתפים את הנתונים שלך. . היזם סיפק מידע זה ועשוי לעדכן אותו לאורך זמן.

מקדונלד’ס

– הצעות ייחודיות זמינות תמיד בכף היד שלך! השתמש באפליקציה כדי לגשת להצעות, שתוכל לממש ישירות בקופאית המסעדה באמצעות הטלפון הנייד שלך!

– !

– תיהנו מרגעים מהנים עם משחקים, תחרויות ומתנות טעימות! !

הבטיחות מתחילה בהבנה כיצד מפתחים אוספים ומשתפים את הנתונים שלך. . היזם סיפק מידע זה ועשוי לעדכן אותו לאורך זמן.

אפליקציה זו עשויה לשתף סוגי נתונים אלה עם צדדים שלישיים

אפליקציה זו עשויה לאסוף סוגי נתונים אלה

הנתונים מוצפנים במעבר

דירוגים וביקורות מאומתים

טלפון
לוּחַ
מחשב נייד
מהנוי אגילאר מארקס

 • דגל לא הולם

. . . זה די נורמלי לי לבזבז 5 דקות לתקן את האפליקציה. .

99 אנשים מצאו את הסקירה הזו מועילה
?

האפליקציה הקודמת הייתה טובה ב 100%. אני אפילו לא יכול לבחור את המיקום שלי, ואין שום כניסה ידנית לכתובות. . .

האם מצאת את זה מועיל?

 • דגל לא הולם

בחר במיקום ואחרי ששילם, הזמנה נשלחה למקום אחר. האם היה מאוד מתסכל, מבחינתי, עבור המסעדות. . . . מנהלי המסעדות היו נהדרים ועזרו לנו לצאת, אך האפליקציה יצרה הרבה אי נוחות לכולנו.

+

לפני כחודש התחלתי לחוות בעיות באפליקציה של מקדונלד שלי. התבקשתי על ידי האפליקציה לחבר כרטיס אשראי לחשבון שכבר עשיתי. בכל פעם שניסיתי להיכנס נזכרתי לנסות לחבר כרטיס אשראי. . ברגע שעשיתי את זה שהאפליקציה נכנסה למצב חדש בו בכל פעם שאני פותח אותה היא רוצה להעביר אותי דרך כמה איטרציות שאני מנסה להיכנס אליו כאשר לפני שנחתמתי אוטומטית ברגע שאפתח את האפליקציה. עכשיו נדרשים 4 או 5 ניסיונות לעבור את שאלות “השתמש ב- PayPal, … השתמש בדוא”ל”. גם כאשר זה נפתח ומבקש טביעת אצבע ומקבל את טביעת האצבע, זה עדיין ינסה לעבור אותי דרך הצעדים “השתמש …”. ברגע שאנסה לעבור את הצעדים זה יחזור לתפריט “השתמש …” וכל העניין יתחיל שוב. . ניסיתי להגיע לאדם אמיתי לתמיכה בלקוחות אך לא הצלחתי למצוא את הקישור. . ?

,

אנחנו כאן כדי לעזור לך. היכה את הצוות שלנו דרך הקישור, כך שנוכל להגיע לתחתית זה: https: // www…html

. .
. המסך שלי כיבוי בדרך לשם לאחר ביצוע ההזמנה. . כרטיס החיוב שלי נהרס לאחרונה ולכן אפל פיין הייתה האפשרות היחידה עד שהכרטיס החדש שלי נכנס. . משום מה זה לא היה מתחבר לי. . . האפליקציה התחילה לעבוד שוב כשהגענו הביתה ומכיוון שבעלי הבטיח לנו את נאגטס הפעוטות שלנו, חזרתי להשיג את הארוחה (ממש לא אכפת לי). . שוב, ההזמנה לא הייתה רשומה. למרבה המזל האפליקציה כולה לא פסק זמן והצלחתי לבצע את ההזמנה במסעדה. .
. זו הייתה טרחה כזו ולקח כל כך הרבה יותר זמן מהכונן דרך או אפילו להזמין דרך מקף הדלת. חנויות אחרות, כמו צ’יק פיל א ‘, הבינו כיצד לתת לאנשים לבצע הזמנה לפני שהם מגיעים למסעדה. זה לא נראה שזה יהיה דבר קשה לעשות.

אני אפילו לא יודע מה עוד לעשות בקשר לאפליקציה הזו. אני מניח שפשוט לא אצטרך להשתמש במבצעים היומיים או להשתמש בהזמנה ניידת מכיוון שהוא מעולם לא עבד בטלפון שלי. יש לי Pro iPhone 12 שיש לו את עדכון התוכנה החדש ביותר וניסיתי שוב ושוב כדי למחוק את האפליקציה ולהוריד מחדש ללא הצלחה. .”ניסיתי להיכנס לחשבון קיים שיצרתי כמה שנים אחורה וקיבלתי את ההודעה הזו בכל פעם ולכן ניסיתי להירשם לחשבון חדש ועדיין קיבלתי את ההודעה הזו. יצרתי קשר עם מקדונלד’ס בטלפון ומישהו במחלקת ה- IT שלהם אמר שהם “יעבירו את המידע למפתחים שלהם ובתקווה עם העדכון הבא שהוא יתוקן.”היום ניסיתי להוריד מחדש את האפליקציה מכיוון שזה צ’יפס של $ 1 למשתמשים ניידים וחשבתי שרק אולי היום זה יעבוד בשבילי. ! . פספסתי כל כך הרבה עסקאות והרגשתי מעבר לתסכול שאני אפילו לא יכול לעשות הזמנה ניידת לאיסוף. חקרתי ברשת ואנשים אחרים עברו את אותה הבעיה מבלי לפתור אותה. הייתם חושבים שעם מקדונלד’ס של מקדונלד אחד התאגידים הגדולים בעולם שהם היו מבינים את כל הבאגים והנושאים האלה עד עכשיו. כל כך מאוכזב ��

פרטיות אפליקציות

היזם, ארה”ב של מקדונלד’ס, ציין כי נוהלי הפרטיות של האפליקציה עשויים לכלול טיפול בנתונים כמתואר להלן. .

 • פרטים ליצירת קשר

 • רכישות
 • מידע פיננסי
 • מקום
 • פרטים ליצירת קשר
 • חפש היסטוריה
 • היסטוריית גלישה
 • מזהים
 • נתוני שימוש
 • אבחון

נוהלי פרטיות עשויים להשתנות, למשל, על סמך התכונות בהן אתה משתמש או בגילך.

מֵידָע

.0 ואילך. iPod Touch דורש iOS 15.0 ואילך.

אנגלית, צרפתית, גרמנית, ספרדית

.

 • אתר מפתחים
 • מדיניות הפרטיות
 • מדיניות הפרטיות