מקדונלד S® הודו – שאלות נפוצות, טעויות שכולם עושים בעת הזמנת מקדונלד S

0

טעויות שכולם עושים בעת הזמנת מקדונלד ס

אנא סמוך ובטוח שאנו שואפים לספק את השירות שלנו הכי מהר שאנחנו יכולים לענות על הצרכים שלך. עם זאת, זמן המסירה בפועל עשוי להיות מושפע מתנאי ההפעלה.

האפליקציה של מקדונלד

בנוסף למתן מידע על המוצרים והמסעדות שלנו, אנו מציעים גם למשתמשים באפליקציות הצעות מעניינות רבות. .

אין לי חיבור לאינטרנט, אני לא יכול להשתמש באפליקציה

נדרש חיבור לאינטרנט כדי להבטיח שאתה צופה במידע האחרון באפליקציה.

?

כדי לממש הצעה, פשוט הפעל אותה באזור עם חיבור (למשל בחוץ לחיבור 3G טוב יותר). ההצעה תישאר גלויה לפרק זמן מוגדר גם לאחר ניתוק מהרשת.

הבקשה שלי לא תעבוד

 • הפעל מחדש את הטלפון שלך כאפשרות ראשונה

מידע על ההצעות

הפעלתי את ההצעה אבל לא היה לי מספיק זמן לממש אותה. ?

אנו מצטערים, במקרה זה ההצעה אבודה, יש לך פרק זמן מסוים כשאתה לוחץ על הצעת הפקודה. חלק מההצעות שלנו חוזרות על עצמן; אנא עיין בתנאים.

כשאני מפעיל הצעה מטבע הזהב והטיימר לא מוצג והדף המתאר את ההצעה נסגר.

אם הפעלת את ההצעה בטלפון שלך אך עם חשבון אחר, זו התנהגות נורמלית מכיוון שלא ניתן להפעיל את אותה ההצעה פעמיים באותו טלפון אלא עם חשבונות שונים.

אם זה לא המקרה, אנא צור איתנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר למטה.

מדוע אסור לי להשתמש בשתי הצעות באותה עסקה?

בשלב זה אתה מסוגל להשתמש רק בהצעה אחת לכל סל.

שכחתי את הסיסמה שלי ואת דוא”ל הזיהוי שלי. ?

אתה יכול לאפס את הסיסמה שלך על ידי הזנת כתובת הדוא”ל שלך בתפריט ‘החשבון שלי’ באפליקציה. צור איתנו קשר באמצעות הטופס שלהלן למקרה ששכחת את כתובת הדוא”ל שלך או שלא תקבל את הקישור.

מדוע מקדונלד’ס רוצה לדעת את מספר הטלפון שלי?

מספר הטלפון מאפשר לנו לזהות אותך כאורח ייחודי ועוזר לנו להימנע מיצירת חשבונות מרובים. מקדונלד’ס לעולם לא ישתמש בזה למטרות מסחריות.

. האם הסיסמה הנכונה נרשמה?

כן! ארבע הנקודות הן רק כדי להראות שהסיסמה שלך נרשמה, ככל שהיא ארוכה היא ארוכה. תוכל לאפס את הסיסמה שלך בתפריט ‘החשבון שלי’ אם תשכח אותו יום אחד.

לא בעיה, פשוט צור איתנו קשר בלקוח@del.ב.MCD.com ואנחנו נשיב בהקדם האפשרי.

שאלות נפוצות

הסכום שלי חויב מחשבוני אך העסקה נכשלה.

אתה לא צריך לדאוג. הסכום שלך יוחזר בחזרה לחשבון המקור שלך תוך 48 שעות. .

לא קיבלתי את ההחזר שלי בחשבון הבנק שלי. ?

החזרים כספיים מעובדים על ידי בנק לאחר 48 שעות של העסקה. .

התשלום שלי מצליח אך לא קיבלתי את אישור ההזמנה.

אנא שלח דוא”ל למספר ההזמנה שלך (זמין בדוא”ל אישור הזמנה) יחד עם מזהה התשלום Payumoney (זמין בדוא”ל העסקה שלך) ללקוח@del.ב.MCD.com.

מה אני עושה אם ההזמנה שלי תגיע עם פריטים חסרים?

.ב.MCD.com.

. מה עלי לעשות?

הזמנות משלוח נתונות ל:

 • הכתובת שלך הנמצאת באזור המסירה של המסעדה הקרובה ביותר.
 • זמינות המסעדה לקבל את ההזמנות שלך
 • היישוב שלך ממופה אוטומטית למסעדת מקדונלד’ס הקרובה ביותר כשאתה מוסיף את הכתובת שלך. במקרה שהיישוב שלך לא ייפול תחת האזור הניתן לשירות, לא ניתן להציב הזמנת משלוח.

אם בני משפחתי שונים מזמינים מאתר/יישום סלולרי של McDelivery ™, האם נוכל להשתמש בו באותו חשבון?

. עם זאת, לנוחיות וביטחון, מומלץ לכל חבר לרשום חשבון חדש. !

?

. .

?

.

כיצד אוכל לאפס את הסיסמה שלי אם איבדתי או שכחתי אותה?

אם תשכח את הסיסמה שלך, זה בסדר! ?. . .

?

אתה יכול לבצע את ההזמנות שלך עד 3 ימים מראש.

?

אין גבול להזמנה ל- McDeliveryTM, אתה יכול להמשיך ולבצע את ההזמנה דרך האפליקציה הסלולרית או אתר האינטרנט. כל ההזמנות מעל INR 2000/- נחשבות להזמנות בתפזורת וצריכות לשלם מראש.

מסירת הזמנות בתפזורת עשויה לקחת יותר זמן מהרגיל. עם זאת, המאמץ שלנו הוא לספק את כל ההזמנות מייד. על מנת להבטיח את שביעות רצון הלקוחות, אנו מעריכים אם ניתן לבצע הזמנות גדולות מראש.

?

.

האם אתה מציע כרטיסי הנחה?

אנו לא מספקים כרטיסי הנחה אך מקדונלד’ס מציעה עסקאות נהדרות לכסף עבור שביעות הרצון של הלקוחות שלנו.

האם אתה מקבל קופונים של מקדונלד’ס ‘היה אורח (BOG)’ ב- McDelivery ™?

.

האם אתה מקבל קופוני Accor/Sodexo ב- McDelivery ™?

.

היכן זמינים שירותי McDelivery ™?

?

אנא סמוך ובטוח שאנו שואפים לספק את השירות שלנו הכי מהר שאנחנו יכולים לענות על הצרכים שלך. עם זאת, זמן המסירה בפועל עשוי להיות מושפע מתנאי ההפעלה.

?

. .

?

. .

איזה מידע ייכלל בחשבונית הסופית?

. . הסכום הכולל עשוי להיות מעוגל לרופי הקרוב ביותר.

מהם מצבי התשלום?

אתה יכול לשלם את ההזמנה שלך על McDelivery באמצעות מצבי התשלום הבאים

 • מזומנים במסירה (רק להזמנות של INR 2000/- או למטה)
 • כרטיס אשראי (ויזה/ מאסטרקארד)
 • כרטיס חיוב (ויזה/ מאסטרקארד)
 • NetBanking
 • UPI

אם תבחר באפשרות מזומנים במסירה, אנו מבקשים מכם להכין את הסכום המדויק כדי להבטיח כי ניתן להשלים ביעילות את עסקת המסירה עם ההגעה.

יש לי הרשמה עם אפליקציית מקדונלד בדרום ומערב. האם אני צריך להירשם שוב?

כן, תצטרך להירשם שוב שכן העסק של מקדונלד בדרום ובמערב מופעל על ידי חברה אחרת.

אם נרשמתי באפליקציה לנייד, האם עלי להירשם שוב באתר זה?

.

האם עלי להירשם לפני שאוכל להזמין משלוח באתר זה?

כן, רק משתמשים רשומים מסוגלים לבצע הזמנה. אנו עובדים על הצגת אפשרות ‘קופה אורח’, שתעמיד בקרוב זמינה.

האם אתה מציע את אותן אפשרויות התפריט עבור McDelivery ™ כמו במסעדות?

. .

אין שום דבר כמו הנגיסה הראשונה של ביג מאק עשוי היטב או קומץ הראשון של צנרת צ’יפס טרי מהכונן. אמנם מקדונלד’ס אינו בדיוק גובה השלמות הקולינרית ויש הרבה מה להיות רצוי מתפריט הרשת כשמדובר בחיפוש אחר משהו בריא, אך יש רק כמה דברים שמקדונלד’ס נכונה – וזו כנראה הסיבה שמקדונלד’ס דורג הכי הרבה רשת מזון מהיר פופולרי בקרב מבוגרים הסועדים על מזון מהיר פעם בחודש או יותר, על בסיס סקר צרכנים.

אבל האם אתה יכול להפוך את החוויה של מקדונלד שלך לגדולה עוד יותר ממה שהיא כבר? או שיש משהו שאתה יכול לעשות כדי להימנע טוב יותר מחוויה של מקדונלד המדי פעם (מכיוון שלכולנו היה כזה, בין אם זה לא מקבל את האוכל הנכון או שנצטרך לחכות זמן מופרז להזמנה שלך)? מסתבר, ישנן כמה דרכים בהן תוכלו להתחיל ליהנות מהזמנת מקדונלד שלכם עוד יותר – כשאתם נמנעים מ -13 הטעויות האלה שכולם עושים כשאתם מזמינים את מקדונלד’ס.

בטח, כל מקום מזון מהיר, כל חנות קמעונאית, לכל מותג די יש אפליקציה משלהם בימינו, ורבים מהם פשוט תופסים מקום יקר בטלפון שלך עם התראות ותכונות חסרות תועלת שלהם. עם זאת, זה לא המקרה עם האפליקציה של מקדונלד, במיוחד אם לעתים קרובות אתה מוצא את עצמך פונה לעבר קשתות הזהב האלה. אתה יכול לפספס טונות של עסקאות והטבות בכך שלא תוסיף את האפליקציה הזו לטלפון שלך.

. .

הזמנת צ’יפס ללא מלח כדי לקבל צ’יפס טרי

מילוי צ'יפס במקדונלד'ס

. אם אתה רוצה את הצ’יפס הכי חם שאפשר, יש שימליצו לך לבקש את הצ’יפס שלך ללא מלח. . . אתה פשוט מעצבן את העובדים ומקשים עליהם את הדברים ללא סיבה-מכיוון שאתה יכול להשיג את הצ’יפס שלך רענן בלי בקשה לזמן הזמן הזה.

לדברי משתמש Quora, כשאתה מבקש צ’יפס לא מלומד, העובד נדרש לנקות את תחנת הדגיג הצ’יפס שלך ישירות משמן הטיגון, לפני שהם מסתיימים באזור התחנה המלוחה. בדרך כלל, המשתמש מסביר, העובד בוחר את האחרון, מכיוון שהוא מהיר יותר, אבל הוא גם מסוכן יותר ויכול להסתיים בכוויות כואבות.

הם אומרים, “בבקשה אל תבקש צ’יפס לא מלוח פשוט להשיג טריים. ! . .

קיצור עצמך על עוף מקנוגטס

? ? למעשה, ההימור הטוב ביותר הוא להזמין שתי קופסאות שש חלקים.

על פי סרטון טיקטוק ויראלי, שישה חלקים עוברים על שני דולר, ואילו 10 החלקים הם 5 $. . .. אז מה הפיתרון לדילמה של מקנוגט זו?

ובכן, אם אתה מנסה לחסוך קצת מזומנים, אתה יכול להזמין שתי קופסאות ארבע חלקים תמורת 3 דולר . . תחסוך יותר כסף לנאגט ותצא עם יותר מזומנים עדיין בכיס שלך-ואולי נאגטס-ממה שהיית צריך להזמין את תיבת 10 החתיכות. התמחור של Nugget (או כל פריט באמת), כמובן, עשוי להשתנות בהתאם למיקום שלך. .

לא להתאים אישית את הארוחה שלך כדי לחסוך כסף

למה לא לחסוך קצת מזומנים בפעם הבאה שאתה מזמין ארוחה במקדונלד’ס? .

כפי שמסביר עובד אחד של מקדונלד’ס ברדיט, אם תזמינו ביצת נקניק מקמוופין, תחויב 3 דולר.. עם זאת, אתה יכול להזמין נקניק רגיל McMuffin וצד ביצים בסך הכל של 2 $.29, חוסך לך דולר. . . נוסף.69, לעומת 5 $..

להזמין משהו כי אתה מניח שזה הפריט “הבריא ביותר” בתפריט

סלט של מקדונלד עם תחבושות סלט

אם אתה מחפש לחסוך כמה קלוריות במקדונלד’ס, סביר להניח שתופתע ממה שאתה צריך להזמין. . בעבר, הסלטים של מקדונלד היו אפשרות לא בריאה יותר, עם סלט עוף פריך בדרום -חלב דרום -מערב עם רוטב דרום -מערבי שמנת, על פי מאמר מחית קודם, והוסיף עד 630 קלוריות, 33 גרם שומן, 11 גרם סוכר, 1,250 מיליגרם של נתרן – שהוא יותר מרבע הקילוגרם עם גבינה. אולי זה חלק מהסיבה שמקדונלד’ס בסופו של דבר הוציא סלטים מהתפריט שלו בשנת 2020; בעוד ש- CNBC האשימה את ההסרה במגפה ואת הצורך למלא הזמנות כונן במהירות, עדיין לא תמצאו סלטים בתפריט כעת, אפילו כאשר הגבלות מגיפה הקלו ובפנים את האוכל התחדשו.

אבל מעבר לסלטים, תוכלו למצוא כמה פריטים בריאים כביכול בתפריט של מקדונלד הם בכלל לא כל כך בריאים. . .

. אתה פשוט נכנס פנימה, הקש על כמה כפתורים ואז מחכה להזמנה שלך, שום דבר עם בן אנוש אחר נדרש. .

כמו inc. . . העובדים צפויים לעבוד קשה יותר כדי למלא הזמנות נוספות, שכשחושבים על זה, היא קצת שאלה בלתי סבירה, כזו שיכולה להסביר את הצ’יפס הקרים שלך וזמני ההמתנה הארוכים שלך.

. ה- McMuffins הביציות כוללות קציצת ביצה מעגלית לחלוטין, ואילו כריכי הביסקוויט ומקרידל משתמשים בגיליון ביצה מקופל (מחוסר תיאור טוב יותר). למי שניסו את שניהם, המנצח הברור הוא הביצה מקמופין עגול ביצה קציצה. .

. כל שעליכם לעשות הוא לבקש את הביצה העגולה – אותה אחת שמופיעה על הביצה McMuffins – שתוסיף לכריך ארוחת הבוקר שלכם, כתחליף לביצה הרגילה.

עובד כונן מקדונלד'ס

זה קרה לכולנו. אתה מזמין את האוכל שלך, קח אותו מעובד הכונן, ממהר, ולכן אתה נוסע בלי לבדוק את התיק. .

אמנם ניתן לתקן בקלות את הטעות הנפוצה הזו של מקדונלד על ידי בדיקת ההזמנה שלך לפני שאתה נסע, אתה רוצה להיזהר איך אתה עושה זאת. אתה לא רוצה לשבת בנתיב הכונן-טרו ​​ובודק את ההזמנה שלך ולהחזיק את הקו (זו דרך בטוחה להשיג כמה אויבים). במקום זאת, כפי שהיא ממליצה, נסע למקום חניה ריק, עצור ובדוק דברים. ואז, אם יש משהו חסר או לא נכון, אל תעבור שוב את קו הכונן-טרו, כדי לתקן אותו; במקום זאת, היכנס פנימה, מה שעובדים מדווחים היא האפשרות המהירה ביותר שלך.

לא מבקש רטבים נוספים כשאתה מבצע את ההזמנה שלך

רטבי חרדל חם של מקדונלד'ס

דרך נוספת שתוכלו בסופו של דבר להחזיק את קו הכונן-טרו, על פי חשבון של עובד אחד למאמר של שבע עשרה? לא מזמין את הרטבים הנוספים שאתה רוצה כשאתה מבצע את ההזמנה שלך – ואנחנו לא מדברים על רטבי כריך שתוכל לבקש בצד בחינם (אם כי עליך לבקש את אלה כשאתה מבצע גם את ההזמנה שלך). . בדרך כלל, מותר לך לשני רטבים טבולים לכל פריט בתפריט, כך שאם תבקש רטבים טבולים נוספים לאחר שכבר שילמת, תקבע את הקו מכיוון שהעובד נדרש לצלם הזמנה משנית נפרדת עבורך.

. .

אישה שקיבלה הוראות במקדונלד'ס

מקדונלד’ס היא אחת המסעדות הבודדות של המזון המהיר הפתוחות 24 שעות, ומאפשרת לך לתקן את המזון המהיר שלך ללא קשר למאוחר בלילה (או מוקדם בבוקר) זה יכול להיות. עם זאת, אם אתה מבקר בשעות מאוחרות בשעות הלילה המאוחרות, ייתכן שתרצה לעשות לעצמך טובה ולהביא קצת מזומנים.

לדברי משתמש אחד של Reddit ועובד מקדונלד’ס, “מקדונלד’ס [מיקומים] הפועלים 24 שעות נדרשים להפעיל מחדש את המערכת שלהם לילה. התוצאה היא חלון 30 עד 90 דקות בו אנו מזומנים בלבד..

עובד שם קטשופ על לחמניה

אז כבר דנו כיצד תוכלו להשיג רוטב כריך בחינם בצד ואיך אסור לנסות לסגור את דרכם לרטבים טבולים בחינם, אבל האם ידעתם שתוכלו להשיג כל רוטב שתרצו לסנדוויץ ‘שלכם? אין שום סיבה שלא תבקש את רוטב הטרטאר הזה על כריך העוף שלך, אותו מאיו על ההמבורגר שלך, או את הרוטב של ביג מק על פילט הדגים שלך. כמו שאומר עובד אחד של מקדונלד’ס ומשתמש Reddit, “אתה יכול [להחליף] כל רוטב על המבורגרים (חרדל דבש, [ביג] רוטב מק, חווה, מנגל וכו ‘..”

.

. לפעמים, המשרד כולו מחליט לבצע הזמנת צהריים למקדונלד’ס, ולכן הם שולחים את המתמחה במשרד כדי לאסוף את כל הצ’יפס, ההמבורגרים והנאגטס. לא משנה מה הסיבה שתבצעו צו ענק במקדונלד’ס, יש דרך טובה יותר לעשות זאת כנראה לעשות זאת. .

כמו שעובד מקדונלד אחד מייעץ ב- Reddit, “אל תבצע הזמנה גדולה] במהלך שעת הצהריים. . . .

לא מתקשר קדימה בעת ביצוע הזמנה גדולה

. . כמו שאומרים מספר עובדי מקדונלד’ס ברדיט, התקשרו קדימה. . .

? זה המקום בו עובדים בשרשור Reddit לא מסכימים. אמנם יש הטוענים כי סדר של 20 המבורגרים אינו דבר וכי הצוות צריך להיות מסוגל להתמודד עם סדר בגודל כזה, במיוחד כאשר הם פועלים במלוא יכולת, אחרים אומרים כי סדר בגודל זה דורש שיחה קדימה, כך שהצוות יכול לתכנן בהתאם לכך.

? אם אתה מזמין ליותר מכמה אנשים, התקשר קדימה רק כדי להיות בטוח.

המפיץ היחיד בבעלות מקומית של אורגון, מפיץ שירותי מזון ברודליין

במשך כמעט מאה שנה, מקדונלד סיטונאלה מספקת מרכיבים איכותיים ופתרונות אספקת מסעדות לצפון -מערב בכנות, ביושר ואמינות. .

הערך הזה נכון היום. אנו מספקים מוצרים מקומיים וממותגים ארצית העונים על צרכי בסיס הלקוחות המגוונים שלנו ברחבי אורגון ודרום וושינגטון. . אנו גאים בעבר שלנו, ואנחנו נרגשים מהעתיד.

.

.

?

 • מבוסס מקומי, משרת את קהילות אורגון ודרום וושינגטון: . .
 • : המחויבות שלנו ללקוחותינו מבדילה אותנו ממפיצי אוכל אחרים. . . .
 • מחירים תחרותיים ומלאי רחב: יש לנו יותר מ -1,100 מותגים במלאי שלנו, החל ממוצרים מקומיים למותגים לאומיים. . הפעילות היעילה והמחירים התחרותיים שלנו מבטיחים שהעסק שלך פועל בצורה חלקה ואתה נשאר בתקציב שלך.

מציע מגוון שירותים ללקוחותינו

מפיצי מזון רחבים באורגון

בנוסף למתן מוצרים איכותיים, מקדונלד סיטונאי מציע גם מגוון שירותים להגדלת העסק שלך. השירותים שלנו כוללים:

 • בענף המסעדות, עיצוב התפריט הוא המפתח לתוכנית השיווק של המסעדה. . .
 • צפה באירועים הקרובים שלנו.
 • .

. בין אם אתם מחפשים ספקי אוכל של מסעדות, שירותי ייעוץ למסעדות או עיצוב תפריט, מקדונלד סיטונאי כיסיתם אתכם. התקשרו אלינו למספר 541-345-8421 או פנו אלינו למידע נוסף עוד היום.

, אנו מספקים את המשאבים הדרושים לך כדי להקים מסעדה מצליחה ו . ממערכות יחסים עם ארגונים מקצועיים, לבלוג התעשייה שלנו ורעיונות למתכונים שלנו, כיסיתם.

אנו נוקטים בגישה מעשית ומייעצת עם הלקוחות שלנו. יוג’ין, או משרת אורגון ודרום וושינגטון. .