? – מה S על דיסני פלוס

0

מתי “אנט-מן והצרעה: קוונטומניה” מגיעים לדיסני

דיסני+ מתעדכן מדי יום בזמנים הבאים:

Ant-Man 3: Quantumania מקבל דיסני+ תאריך שחרור (רשמי)

Ant-Man, Disney Plus Logo, Marvel Movie and Show Modumens ברקע

אנט-מן והצרעה: Quantumania קיבלה תאריך שחרור רשמי עבור הופעת הבכורה של דיסני+.

דיסני+ הפך את תוכן MCU לנגיש יותר בבית מתמיד, כאשר שוברי הקופות האחרונים של גיבורי העל מגיעים לזרם – אם כי פנתר שחור: וואקנדה לנצח קבע שיא מתסכל בחזית ההיא.

לאחר אנט-מן והצרעה: Quantumania .

אנט-מן 3 כבר עשה את מקו דיסני+ היסטוריה בזכות שלה לוקי סצנת עונה 2 הקשורה לפוסט-קרדיטים מתגרה וריאנט חדש של ג’ונתן מג’ורס קאנג.

Ant-Man 3 מאשר את תאריך השחרור של דיסני+

אנט-מן וה- Wasp Quantumania, לוגו של דיסני פלוס

ישוחרר בדיסני+ ב -17 במאי.

לאחרונה הוכרז על הסרט לצאת לרכישה דיגיטלית ב- 18 באפריל, ואחריו יגיעו ה- Blu-ray ו- 4K ב -16 במאי.

עם זאת, שיווק שחרור הבית לא הצליח להזכיר מתי אנט-מן 3 יגיע לדיסני+, כאשר ה- ThreeQuel המצטמצם מקודם באופן ספציפי בציוץ מאולפני מארוול AS “רק על דיגיטלי” ב- 18 באפריל.

זה סימן את הפעם הראשונה מאז השקת דיסני+ בשנת 2019 כי סרט אולפני מארוול מקודם עם כזה “רק על דיגיטלי” מילולית שמשמיטה אזכור של הזרם, מה שהוביל לחלק מהפחד מהסרט ייקח זמן מה לפני שהוא יושק בזרם של דיסני.

עכשיו, הצופים יכולים לנוח קל לדעת אנט-מן והצרעה: Quantumania ניתן ליהנות זמן קצר לאחר המהדורה הפיזית של הסרט.

כדי לחגוג את הכרזת תאריך השחרור של דיסני+, פוסטר חדש עבור איש הנמלה ThreeQuel נחשף גם הוא:

זה אכן מסמן שינוי בולט באסטרטגיות השחרור של דיסני. במהלך השנה האחרונה, המעריצים התרגלו לאולפני מארוול המפרסמים את שחרורי הדיגיטלי והסטרימינג שלהם זה לצד זה כששניהם נופלים באותו יום.

נראה שדיסני מסתכל על שינוי באסטרטגיית שחרור הזרימה הנוכחית שלה, כמו אווטאר: דרך המים לאחרונה יישמו עיקרון דומה בדחיפת השיווק והשיווק של דיסני+ עד לאחר טיפות הדיגיטל וה- Blu-ray.

אווטאר 2 סוף סוף הגיע לדיגיטל ב -28 במרץ, ועדיין עדיין הודיע ​​על תאריכי השחרור של Blu -ray או דיסני+ – למרות שהשירות עודכן לאחרונה בפרטי המפרט שלו.

האם אסטרטגיית המהדורה הביתית של Ant-Man 3 ישפיעו על סרטי MCU עתידיים?

בֵּין אווטאר 2 וכן אנט-מן 3, . זה בא אחרי כמעט כל סרט דיסני מאז שהשירות שהושק היה דיסני+ במרכז ההכרזות והשיווק של שחרור הבית שלהם.

בעוד סרטים כמו אווטאר 2 פנתר שחור 2 הגיעו עם חלונות שחרור לתיאטרון לדיגיטלי מעל הממוצע, אנט-מן 3 . אז נראה כי המטרה של דיסני כאן לא היא להרחיב את הריצות התיאטרליות שלה בתקווה להמשך פוטנציאל הקופות.

זו עשויה להיות החלטה של ​​מנכ”ל דיסני שהוחזר לאחרונה, בוב איגר, שהחליף את קודמו בפירה בוב צ’אפק בנובמבר. דיסני+ היה אינטגרלי באסטרטגיית התוכן של צ’אפק, והרחיק לכת לשלול את מרבית סרטי האנימציה של שחרור תיאטרלי לטובת מודל ישר לזרם ישר.

. .

עם כמה התרגשות הקופות מעוררת סביב שומרי הגלקסיה כרך. , סביר מאוד שדיסני תפעיל אסטרטגיה דומה לשחרורו על מנת לשמור על מכירות כרטיסים רבות ככל שיכולה לפני שביתו ודיסני+ ישתחרר.

למרבה המזל, ההמתנה לא תועיל יותר מדי אנט-מן והצרעה: Quantumaniaהמקרה, שישוחרר ב- Disney+ ב- 17 במאי.

+?

מה יש בדיסני פלוס

מה יש ב- Disney Plus> Blog> Brands> Marvel> מתי “Ant-Man and the Wasp: Quantumania” מגיעים לדיסני+?

מתי “אנט-מן והצרעה: קוונטומניה” מגיעים לדיסני+?

הסרט הראשון שבעט את שלב 5 של היקום הקולנועי של מארוול יהיה “אנט-מן וה- Wasp: Quantumania”, שיהיה הסרט השלישי בזכיינית “אנט-מן”, אבל הסרט החמישי שיציג את החצי ליטר- גיבור -על בגודל.

. יחד, עם הוריו של הופ האנק פים (מייקל דאגלס) וג’נט ואן דין (מישל פייפר), המשפחה מוצאת את עצמם בוחנים את התחום הקוונטי, מתקשרים עם יצורים חדשים ומוזרים ויובלים על הרפתקה שתדחוף אותם מעבר לגבולותיהם של מה שהם חשבו היה אפשרי. ג’ונתן מג’ורס מצטרף להרפתקה כקנג, שהוצג במקור בסדרת דיסני+, “לוקי”.

פייטון ריד חוזר לביים את הסרט; עם קווין פייג ‘וסטיבן ברוסארד.

מתי משוחררים “אנט-מן והצרעה: Quantumania”?

“אנט-מן וה- WASP: QUANTUMANIA” משוחררים אך ורק בבתי הקולנוע ב- 17 בפברואר 2023., לפני שהוא ישוחרר בפורמטים של דיסני+ ובפורמטים דיגיטליים, ואחריו פורמטים של וידאו ביתי פיזי כמו DVD/Blu-ray/4K במועד מאוחר יותר.

מתי יהיו “אנט-מן והצרעה: קוונטומניה” על דיסני+?

דיסני הודיעה רשמית כי “אנט-מן וה- WASP: Quantumania” יגיעו לדיסני+ ביום רביעי ה- 17 במאי 2023, 89 יום לאחר השחרור התיאטרלי הראשוני.

. ככל שהסרט מצליח יותר בקופות, כך ייקח המהדורה לדיסני+.

להלן מבט כמה זמן הגיעו לשחרור סרטי מארוול אחרונים אחרונים לדיסני+ כדי להשוות:

 • “פנתר שחור: וואקנדה לנצח” שוחרר בדיסני+ ב -1 בפברואר 2023, 82 יום לאחר שחרורו התיאטרלי.
 • “ת’ור: אהבה ורעם” לקח 64 יום משחרורו התיאטרלי כדי להגיע לדיסני+ בדיסני+ יום 2022.
 • +
 • “Eternals” לקח 68 יום משחרורו התיאטרלי לדיסני+
 • “שאנג-צ’י והאגדה של עשר הטבעות” לקח 70 יום לשחרור על דיסני+. מהדורה זו קשורה גם עם דיסני+ יום 2021.
 • “אלמנה שחורה” שוחררה לכל מנויי דיסני+ 90 יום לאחר שחרור הגישה המובילה שלה.

?

דיסני אישר כי בעקבות יציאתו של “קרוז ג’ונגל”, היא לא תשתמש ב- Disney+ Premier Access, במקום זאת מציעה סרטים נבחרים אך ורק בבתי הקולנוע תחילה.

באיזו שעה ישוחררו “אנט-מן וה- Wasp: Quantumania” על דיסני+

דיסני+ מתעדכן מדי יום בזמנים הבאים:

 • זמן האוקיאנוס השקט: 00:00 בבוקר / חצות
 • זמן מזרח: 03:00 בבוקר
 • סידני, אוסטרליה – 19:00

. .

הוא “אנט-מן והצרעה: Quantumania” בנטפליקס?

“אנט-מן וה- WASP: QUANTUMANIA” נוצר על ידי אולפני מארוול, ודיסני אינה מעניקה רישיון לסרטים החדשים שלה לשירותי סטרימינג אחרים. .

האם אתה מצפה לראות את “אנט-מן ואת הצרעה: Quantumania”?

לחדשות הדיסני+ האחרונות, עקוב אחרינו בטוויטר, בפייסבוק ובאינסטגרם.

רוג’ר פאלמר

רוג’ר היה מעריץ של דיסני מאז שהיה ילד והעניין הזה גדל עם השנים. הוא ביקר בפארקים של דיסני ברחבי העולם ויש לו אוסף עצום של סרטי דיסני ואספנות. הוא הבעלים של מה שיש בדיסני פלוס & דיסקינגדום. דוא”ל: [email protected] טוויטר: טוויטר.com/rogpalmeruk פייסבוק: פייסבוק.com/rogpalmeruk

מתי אנט-מן והצרעה: קוונטומניה יגיעו לדיסני פלוס?

אם אתה קונה משהו מקישור מצולע, Vox Media עשויה להרוויח עמלה. עיין בהצהרת האתיקה שלנו.

שתף את הסיפור הזה

 • שתף את זה בפייסבוק
 • שתף את זה בטוויטר

לַחֲלוֹק כל אפשרויות השיתוף עבור: מתי אנט-מן והצרעה: קוונטומניה יגיעו לדיסני פלוס?

פול ראד בתביעתו של אנט-מן ניצב ליד קתרין ניוטון בתחום הקוונטי באנט-מן וב- WASP: QUANTUMANIA

טוסיינט איגן הוא עורך אוצרות מקורב, כדי להדגיש את הסרטים הטובים ביותר, הטלוויזיה, האנימה, הקומיקס והמשחקים. הוא כותב באופן מקצועי למעלה מ- 8 שנים.

אנט-מן והצרעה: Quantumania הועלה לראשונה בבתי הקולנוע ביום שישי האחרון. הסרט, שמככב בפול ראד, אוונג’לין לילי, ג’ונתן מג’ורס, מישל פייפר ומייקל דאגלס, הרוויחו כ -144 מיליון דולר במכירות הקופות המקומיות-הופעת הבכורה הטובה ביותר של כל אחד משלושת סרטי הנמלים של מארוול עד כה.

לסרט הפתיחה ב”שלב החמישי “של היקום הקולנועי של מארוול, והסרט ה -31 בזכיינית בכללותה, יש המון ספקולציות, ויכוח ושאלות לא רק בנוגע לאנטגוניסט הגאוני הרב -גאוני של הסרט, קנג הכובש (בגילומו של הסרט ג’ונתן מג’ורס), אך ביחס לעתיד ה- MCU בכללותו.

?

דיסני הודיעה איש נמלים והצרעה: Quantumania יעלה לראשונה בדיסני פלוס 17 במאי. אנט-מן והצרעה: Quantumania זמין כרגע לרכישה דיגיטלית באמזון ובוודו.

דיסני הודיעה באוגוסט 2021 כי שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות לא יקבל הופעת בכורה של זרימה באותו יום על דיסני פלוס גישה ראשונה כמו קודמתה, 2021 של 2021 . במקום זאת, צ’אפק הודיע ​​כי הסרט יגיע לדיסני פלוס 45 יום לאחר הופעת הבכורה התיאטרלית שלו. זה לא בדיוק התנודד – כמו שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות הגיע לדיסני פלוס בנובמבר. 12, 2022, 70 יום לאחר הבכורה התיאטרלית שלה.

מאז, כל רשומה שלאחר מכן ב- MCU (למעט 2021 ספיידרמן: אין דרך הביתה) עקב אחר אותו דפוס משוער, כאשר כל סרט בממוצע מגיע לדיסני פלוס בערך חודשיים וחצי לאחר הבכורה התיאטרלית שלו. נצח הגיע לדיסני פלוס ב- JAN. 12, 2022, 68 יום לאחר הופעת הבכורה התיאטרלית שלה בשנת 2021; 2022 הגיע לדיסני פלוס ב- 22 ביוני 2022, 47 יום לאחר הופעת הבכורה התיאטרלית שלה; 2022 ת’ור: אהבה ורעם . 8, 2022, 62 יום לאחר הופעת הבכורה התיאטרלית שלה; ו- 2022 פנתר שחור: וואקנדה לנצח הגיע לדיסני פלוס בפברואר. .

קוונטומניה הוא אחד העיכובים הארוכים ביותר של החבורה עד כה, עם 89 ימים בין הופעת הבכורה התיאטרלית שלה לבין הופעת הבכורה שלה דיסני פלוס זרימה.

צרור דיסני פלוס

.

קבל מנוי של דיסני פלוס עצמאי או הצרור המשלב הולו (נתמך על ידי AD) ו- ESPN Plus תמורת 12 דולר.99/חודש או עם Hulu (No-Ads) ו- ESPN Plus תמורת 19 $.99 לחודש.