בלעדי – Sony S הבא פלייסטיישן כף יד – משחקי פנים, פורטל פלייסטיישן: מחיר, תאריך שחרור ומפרט עבור כף היד של PS5

0

קיצור הדרך

סטרימינג אדפטיבי ספורטיבי עד 1080p ו- 60fps, המכשיר החדש ידרוש קישוריות מתמדת לאינטרנט.

בימים של ספקולציות, משחקי פנים יכולים לדווח כי יש כף יד חדשה בפיתוח פלייסטיישן בפיתוח.

עדכון – סוני אישרה כעת כי כף היד הפלייסטיישן הבא שלה נקרא PlayStation Portable. תוכלו לקרוא עוד על המכשיר כאן.

נקרא CodeNade the Q Lite, כף היד הבאה של פלייסטיישן הוא היצירה הבאה של חומרה של סוני שמטרתה להיות עוד פיסת חומרה הדורשת את הפלייסטיישן 5. Insider Gaming מבין שה- Q Lite אינו מכשיר הזרמת ענן, אלא במקום זאת משתמש במשחק מרחוק עם ה- PlayStation 5-תכונה שענקית הקונסולה דוחפת את השבועות האחרונים במהלך השבועות האחרונים.

סטרימינג אדפטיבי ספורטיבי עד 1080p ו- 60fps, המכשיר החדש ידרוש קישוריות מתמדת לאינטרנט.

. המכשיר ספורט הסתגלות מפעילים למשוב של האפטי ויכלול את מה שהייתם מצפים מכף יד – לחצני עוצמת קול, רמקולים, שקע קלט שמע וכו ‘.

Insider Gaming מבין שה- Q Lite נמצא בשלב ה- QA שלו והוא אמור לשחרר לפני ה- PlayStation 5 Pro ואחרי DISCABLE Drive Drive PS5 הניתן לניתוק.

כפי שהוזכר קודם על ידי מבקר התעשייה ג’ף גרוב, סוני מתכננת להכריז על “השלב השני של ה- PS5”, שהיה בהתייחסות לצפחה של המשחק העתידי שלה. למרבה האירוניה, “שלב שני” זה נכון מאוד עבור הצעות החומרה של סוני, עם הדיסק הניתן לניתוק החדש פלייסטיישן 5, Project Nomad (אוזניות אלחוטיות), פרויקט וויאג’ר (אוזניות אלחוטיות) ו- Q Lite (כף יד) מתוכננים לשחרר תוך תקופה קצרה מאוד. מובן כי ה- PlayStation 5 Pro מכוון לשחרור לחג 2024.

אז בכל פעם שיהיה חלון הראווה הבא של פלייסטיישן, לכאורה זה יהיה גדול.

מה אתה חושב על קונסולת כף היד החדשה של סוני? יידע אותנו בתגובות למטה.

קיצור הדרך

קיצור הדרך הוא הפרסום הטכנולוגי הצרכני מספר 1 ב- Submen. יותר מסתם מידע על הפסקת PS5, אנו מכסים גם חדשות, ביקורות ומספקים מדריכי קנייה מהשכבה הטובה ביותר.

מעל 134,000 מנויים

פורטל פלייסטיישן: מחיר, תאריך שחרור ומפרט לכף היד של PS5

פורטל פלייסטיישן: מחיר, תאריך שחרור ומפרט לכף היד של PS5

. קניתי את פורטל הפלייסטיישן החדש ליכולות “המסך השני” שלה. . פורטל פלייסטיישן מאפשר לך להזרים משחקי PS5 עד 1080/60FPs באמצעות משחק מרחוק באמצעות חיבור WiFi אמין (נסביר מה זה אומר). תצטרך להיות מחוברת ל”רשת ה- WiFi הביתית שלך “, על פי תיאור הפורטל הרשמי של פלייסטיישן הפלייסטיישן של סוני. עם זאת, האותיות הקטנות שלו אכן מציעות שהוא יכול לעבוד על WiFi אמין מחוץ לבית שלך – זה פשוט לא מקדם את זה בחלקו העליון כי זה נשמע שהוא זקוק לחיבור חזק (5 מגהביט לשנייה, ו -15 מגהביט לשנייה המומלצים) לכל סוג של משחק איכותי.

קיצור הדרך הוא פרסום ללא מודעות, הנתמך על ידי קוראים. כדי לקבל תוכן בלעדי והניוזלטר השבועי שלנו, אנא שקול להפוך למנוי בחינם או בתשלום כדי לתמוך בעבודתנו. ❤️

זה יעבוד בצורה חלקה עם החדש אוזניות פלייסטיישן עבור ps5 ו- אוזניות אלחוטיות של PS5 דופק עילית , מדי, וכולל טריגרים אדפטיביים ומשוב הפטיקי למשחקים התומכים בזה. כל ה משחקי ה- PS5 הטובים ביותר . המשחקים יוקרנו למסך התוסס 8 אינץ ‘, LCD, אך למרבה הצער משחקים המוזרמים שירות הזרמת הענן הקרוב של PlayStation Plus Premium אינם נתמכים. עדיין מעוניין? מחיר הפורטל הפלייסטיישן הוא 199 $, וזה למרבה המזל הרבה פחות מהשמועה . תאריך השחרור של פורטל פלייסטיישן הוא 15 בנובמבר 2023, על פי האתר Sony PlayStation Direct כאשר השיק את ההזמנות מראש. סוני לא הודיעה על תאריך שחרור זה עם כל תרועה, היא פשוט הופיעה וכעת היא מוגבלת לפורטל פלייסטיישן אחד לכל לקוח בגלל ביקוש מוגבל. עבור אוזניות האוזניות של PS5 ו- Pulse Elite, אנו מצפים שהיא תשיק את אמצע המאוחרת בנובמבר. זה תאריך השחרור הרשמי שסוני העניקה הן לפורטל הפלייסטיישן והן לאביזרים אלה, ולכן עם ההזמנות המוקדמות של ה- PSP, אנו עשויים לראות הזמנות לשני סוגי האוזניות האלחוטיות נפתחות בקרוב מאוד.

שחקן מרחוק פורטל פלייסטיישן

זכרו: נגן מרחוק פורטל פלייסטיישן הוא מכשיר משחק כף יד הדורש WiFi למשחק מרחוק ומסוף פלייסטיישן 5 – PS5 דיגיטלי או PS5 דיסק . למרות שלא כתבנו סקירה של פורטל פלייסטיישן (אם כי אל תצפה בעתיד), אנחנו כבר יכולים לומר לך זה לא לכולם . כרגע, פורטל הפלייסטיישן של סוני לא ישחק במשחקים באופן טבעי כמו פלייסטיישן נייד או PS Vita Confines של בעבר. במקום זאת, פורטל הפלייסטיישן המאוחר של פלייסטיישן בסוף שנת 2023 מתחבר לשירות הסטרימינג של סוני במקום זאת.

מחיר פורטל פלייסטיישן

מחיר הפורטל הפלייסטיישן הוא 199 $, וזה למרבה המזל בקצה התחתון של התחזית הראשונית שלנו. סוני הודיעה רשמית עד כמה כף היד של פורטל פלייסטיישן – שכונה בעבר פרויקט Q – יעלה במהלך Gamescom 2023. פורטל הפלייסטיישן יהיה יקר יותר מאשר לקנות 100 דולר מהדורת פלייסטיישן מהדורה עמוד השדרה קובץ מצורף לבקר למכשירי iOS – או עמוד שדרה אנדרואיד אחד זה בדיוק הושק במאי 2023. .

מכיוון שהשחקן המרוחק של פורטל פלייסטיישן לא משחק משחקים באופן טבעי ומסתמך על תכונת המשחק המרוחקת של סוני, זה לא צריך להיות חזק או יקר כמו משהו כמו סיפון הקיטור או ASUS ROG Ally . זה דומה יותר לקצה Razer ללא יכולת לעבוד על חיבור 5G. אלה חדשות טובות לקיצוץ התחרות, אבל חדשות רעות לכל מי שרוצה לשחק משחקי PS5 בדרכים מחוץ לחיבור WiFi אמין.

מפרט פורטל פלייסטיישן

  • �� מסך LCD בגודל 8 אינץ ‘
  • ⏩ קצב מסגרת: 60fps
  • ��️ לְשַׁחְרֵר: 15 בנובמבר 2023
  • �� מחיר: 199 דולר
  • �� פריסת בקר:
  • 3.פלט/קלט של 5 מ”מ
  • �� חיבורים:

יש הרבה שאנחנו לא יודעים על כף היד של PS5, כולל ערכת השבבים שמאחורי כף היד וה- חיי סוללה לפורטל פלייסטיישן . .

על פי פוסט בבלוג הפלייסטיישן, מומלץ לחבר את פורטל הפלייסטיישן לאותה WiFi כמו ה- PS5 שלך, מה שאומר שהוא לא ממש מיועד לשימוש מחוץ לבית שלך. הניסיון שלך גם ישתנה מאוד בהתאם לחוזק חיבור ה- WiFi שלך ומומלץ שה- PS5 שלך מחובר לנתב שלך. תוכל להזרים משחקים מ- PS5 באמצעות WiFi, והקונסולה שלך תצטרך להיות במצב מנוחה כך שניתן יהיה להפעיל אותה מרחוק. Nintendo Switch OLED .

משחקי PSVR 2 . .

עד כה, סוני מתייגת את פורטל הפלייסטיישן כאביזר PS5 יחד עם אוזניות אלחוטיות חדשות PS5, כך שזה לא יכול להיות הפלייסטיישן הנייד 2023 שחיכיתם לו. זו אחת מארבע תוספות חומרת PS5 עיקריות השנה, ומצטרפות לאוזניות PSVR 2 שכבר שוחררו ו בקר קצה DualSense .

תאריך השחרור של פורטל פלייסטיישן הוא 15 בנובמבר 2023 רגע לפני יום שישי השחור והסייבר ביום שני בנובמבר. . ובוודאי, משחקי פנים, המקור המקורי ל”פרויקט Q Lite “השמועה חודשים לפני ההכרזה של סוני, צופה שתאריך השחרור של פורטל פלייסטיישן יקרה באמצע עד נובמבר.

סוני לא רוצה להשיק מוקדם מדי לפני שהפקה של כף היד של פורטל פלייסטיישן יכולה לענות על הביקוש – היא לא רוצה לחזור על הטעויות של סָגָה. אבל זה גם ירצה לתת לגיימרים של PS5 סיבה לקנות מכשיר חדש בשבועות ובחודשים שקדמו לחג המולד 2023.

תאריך הזמנה מראש של פורטל פלייסטיישן

כרגע אתה יכול להזמין מראש את פורטל הפלייסטיישן מהחנות הרשמית של פלייסטיישן ישיר של סוני. זה מוקדם מהצפוי, במיוחד מכיוון שגם דיסק ה- PS5 וגם ההזמנות המוקדמות הדיגיטליות התרחשו חודשיים בלבד לפני ששוחרר הקונסולה וההזמנה המוקדמת של PSVR 2 הושקה רק שלושה חודשים מראש מראש.

. זה מהלך כוח, אבל זה גם מכוון את מכירות החומרה של סוני.

שם פרויקט ש

סוני המשיכה אותנו לחכות, אך סוף סוף היא נותנת לנו שם רשמי לפרויקט Q כף יד: נגן מרחוק פורטל פלייסטיישן. .

לקרוא לזה משהו כמו “כף היד של PS5” היה לא ישר, מכיוון שמדובר במכשיר שקשור מאוד לפלייסטיישן 5 שלך בבית. שוב, חשוב להדגיש שפורטל הפלייסטיישן הוא מכשיר לזרמת משחקי ה- PS5 שלך באמצעות משחק מרחוק ברשת WiFi הביתית שלך.

דליפות פורטל פלייסטיישן

תמונות וסרטון של . אתה יכול לראות פירוק של המכשיר וראיות לכך שהמסך במרכז הוא למעשה טאבלט אנדרואיד.

עודכן לאחרונה: