TCL NXTWEAR S AR משקפיים סקירה: מתריס נגד כל הסיכויים – DEXERTO, TCL RAYNEO X2 – משקפי AR

0

TCL rayneo x2 – משקפי AR

. בעוד שהרכזת באמת פנטסטית, זה לא ממש משפר את זה שיש צעד נוסף ועוד דבר לרכוש.

TCL NXTWEAR S AR משקפיים סקירה: מתריס נגד כל הסיכויים

TCL משקפיים של NXTWEAR

לאחר סקירת משקפי האוויר המאכזבים של Xreal, המחשבה על זוג משקפי “מציאות מוגברת” לא הייתה חיובית. אפילו כאשר נראה שהם צוברים מתיחה מסוימת, הדרך בה משקפיים אלה פועלים אינה דבר שרצינו להתעמק בו שוב.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. האם באמת רצינו לשבת מול שני מסכי OLED המוקרנים שבקושי נוכל להבחין בהם שוב?

אנחנו יונאים בעיניים ראשונות כדי לגלות.

לְעַצֵב

גב משקפי ה- TCL

ל- TCL nxtwear s יש איכות פרימיום, כאשר הפלסטיק השחור המלוטש עוזר למזג את המכשיר לנורמליות. בדומה ל- Xreal Air, השפה עבה מכיוון שכאן שוכן הטכנולוגיה, אבל זה אף פעם לא מרגיש כמו נטל על הראש שלך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אנחנו עדיין מפתים מהעיצוב הכללי של איך TCL – ו- Xreal – עיצבו את ההקרנה. זה מתפקד כמו פריסקופ, כששני הפאנלים מצביעים ומשתקפים לתמונה אחת גדולה. זה ללא רבב בביצועו, כאשר המכשיר לעולם לא ממש מתחמם לאורך תקופות ממושכות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בזמן שנכנס למחבר קצת, הוא לא משולב כמו שאנחנו רוצים. .

קָשׁוּר:

המאמר נמשך לאחר המודעה

אנו מאמנים כרגע גור, וכאשר צרור האנרגיה זינק לחיקינו, המשקפיים יתנתקו מייד כשהם חוקרים. המגנט אינו חלש בשום אמצעי, אבל משיכה גדולה מספיק יכולה להרוס את זמן המשחק שלך.

אנחנו גם לא יכולים שלא לצחוק על המשקפיים האלה כאשר הגוונים מנותקים. גם הקליטים האלה עם מגנטים, אך הם קלים מספיק כדי שלעולם לא ראינו בעיות אמיתיות איתם נופלות.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

משקפי TCL מתחת לגוונים

מתחת, ישנם שני הכיסויים בצורת ביצה אלה לפאנלים של OLED, והם נראים די חיצוניים. זה גרם לנו לעולם לא לרצות להשתמש בהם בלי הגוונים, מחשש להיראות מגוחך עוד יותר.

כשנכנסים חזרה לכבל, איננו בטוחים מה הייתה ההחלטה שמאחורי כבל ה- USB-C באמצעות מחבר קנייני. העניין עם משקפי ה- Xreal היה שאם היה לך כבל USB-C בעל יכולת יציאה לתצוגה, תוכל להמשיך להשתמש במכשיר גם לאחר שאיבד את זה הכלול.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כבל TCL

כאן, ל- TCL יש שימושיות מוגבלת בשם הרווח המשוער. מגנט הכבל כבר רופף מספיק, והפחד הנוסף שהוא נשבר משאיר אותנו עצבניים בעקביות בעת השימוש ב- NXTWear S.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אנו חיוביים שאם זה אכן שבר את TCL יציע החלפה. עם זאת, זה קשור לכך שאין שום עדות לחילוף שניתן לרכוש בשום מקום באתר האינטרנט שלהם.

למרות כל זה, ל- TCL Nxtwear S עדיין יש הרבה סוגיות. זה תואם לדברים רבים, אבל זה עדיין לא רק מכשיר פלאג-ומשחק. במכשירי MacOS ו- Windows, לא התקשו לחבר את המשקפיים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ב- iPhone 14 Pro ו- Google Pixel 6A, היינו צריכים להשתמש במרכז ש- TCL מוכר בנפרד. בעוד שהרכזת באמת פנטסטית, זה לא ממש משפר את זה שיש צעד נוסף ועוד דבר לרכוש.

המאמר נמשך לאחר המודעה

באמצעות TCL nxtwear s

TCL NXTWEAR S משקפיים בשימוש

.

הנושא הגדול ביותר שלנו עם מפרט ה- Xreal Air היה שאנחנו לא יכולים לראות. אין גלגל מיקוד או דרך להזיז את התמונה ברגע שהיא מקרינה במצב התצוגה החיצוני.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה

. משחק נופלים חדשים וגאס ודייב הצולל על Ayaneo 2s, מעולם לא הרגשנו מפריע לכוסות.

למעשה, זו הייתה דרך נוחה למדי לשחק בזמן שהטלוויזיה נלקחה עם תכניות ריאליטי. יכולנו לשמוע ולראות חלקית את היציאה של קפטן לי מהסיפון מתחת לדק, תוך כדי העמדת פנים להתמקד בשליחת Ghouls לירח.

שמע ובהירות

זה מתאפשר על ידי האודיו הטוב למדי. זה יושב על האוזן החיצונית, אבל אף אחד ממנו לא ממש דולף לציבור. למרות שלא יש לך כיסויים, אתה יכול להפסיד את עצמך במשחק כאשר המוח שלך מסתגל לשיטת אספקת האודיו האלטרנטיבית.

עם זאת, בהירות המכשיר עדיין הרגישה חסרת אור באור שמש ישיר. אפילו עם הגוונים דולקים, לוחות ה- OLED פשוט לעולם לא מתחברים מספיק כדי לפרוץ באמת את אמא טבע, אפילו עם הגוונים מחוברים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, בתנאים ראשוניים, השימוש במשקפיים הוא תענוג מוחלט. סרטים, משחקים ואפילו שימוש כללי במכשיר המחובר מרגישים טבעיים, אפילו עם המסך המוקרן 1080p המוקרן צף במראה הישיר שלך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכנת tcl nxtwear s

בלעדי ל- Windows, המציאות המוגברת של החומרה מתחילה להופיע. . זו עדיין השלכה שיקוף של תמונה שטוחה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זה מאפשר לך להשתמש במסכים ופריסות מרובות, אבל אנחנו פשוט לא מוצאים את זה שימושי. .

TCL הפכה את זה לאחד ממאמצי הפרסום הגדולים ביותר שלה, אבל זה פשוט מרגיש קצת מוגזם. החומרה היא במיטבה כשאתה סתם קורן משחקים או תוכן לעיניים שלך. למרות שהמאמצים יתקבלו בברכה, ברור שיש עוד עבודה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

ביצועי המשחקים של TCL NXTWEAR

משקפי TCL בשימוש מהצד

ישנם כמה מקרי שימוש עיקריים עבור משקפי ה- Nxtwear S ומשחקים, אנחנו פשוט לא חושבים שזה יהיה נהדר לכל דבר.

למשקפיים כובע קשה של 60 הרץ, כלומר כותרות Esports לרוב מחוץ לחלון. משחקי נגן יחיד כמו Fallout וכדומה עובדים טובים משמעותית, עם חוסר בולט בפיגור בין בקר לתצוגה.

. מצאנו אותם נהדרים לפרטיות מסוימת בציבור על סיפון הקיטור או אייאנו, אך לא היינו מחשיבים אותם למחשב הביתי שלנו. מדוע להקריב את המסך האמיתי שלנו, 1440p אולטרה, למסך 120 אינץ ‘מוקרן 1080p?

המאמר נמשך לאחר המודעה

זה יותר קשור למקרי שימוש, והרבה זמן, פשוט לא הרגשנו צורך ב- Nxtwear s בחיינו היום יום.

הם מפנים יותר מדי תשומת לב כשהם בציבור, ולעתים נדירות רצינו לשלוף אותם למפגשים על מבחר כפות היד שלנו.

עם מבט טוב יותר באופן משמעותי ללא משקפיים וחוסר דגש על צורך בתוכנה לחוויית מציאות מעורבת גרועה, אלה כבר הרבה יותר טובים מהמתחרים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

היכן ש- TCL nxtwear s נופל הוא בצורך בכבלים קנייניים ובהירות בינונית מסוימת. אנו מקווים ש- TCL תוציא את השיעורים האלה, מכיוון שזה המאמץ המבטיח ביותר שראינו מיצרן עד כה.

אם אתה מתכנן לאסוף אותם, רק זכור שהם במיטבם כשיצאו מאור שמש ישיר.

TCL rayneo x2 – משקפי AR

Tcl Rayneo X2 הוא משקפי AR אמיתיים בעיצוב משקפיים רגיל. פלטפורמת Qualcomm Snapdragon® XR2, .

TCL rayneo x2

לחקור מימד חדש של המציאות

עם היכולת לשפר ולהגדיל את העולם האמיתי, ל- TCL Rayneo X2 משקפי AR יש פוטנציאל לחולל מהפכה בדרך בה אנו מתקשרים עם העולם סביבנו.

טכנולוגיית מיקרו-הובלת מיקרו אופטית אופטית, המוכרת על ידי התעשייה כ- פתרון מוליך גל אופטי הטוב ביותר. יחס ניגודיות גבוה יותר לאפקט תצוגה טוב יותר. שדרג בהירות מושכת את העין, שיכולה לענות על צרכי השימוש הפנימי והחיצוני בו זמנית.

תצוגה בצבע מלא משקפת

תצוגה בצבע מלא משקפת, הראשונה בענף שהשגה צבע מלא משקפת על פתרון הגל האופטי + מיקרו LED.

ביצועים טובים יותר עם Qualcomm Snapdragon® XR2

Qualcomm Snapdragon® XR2 – שבב ה- 5G XR הראשון בעולם. זה משיגפעמייםשיפור ביצועי CPU ו- GPU,4 פעמיםשיפור רוחב פס וידאו,6 פעמיםשיפור החלטה ו11 פעמיםשיפור ביצועי AI. עיכוב המערכת הכולל צמצם כדי להשיג חוויה טובה יותר של AR.

חיי סוללה ארוכים יותר

עם הסוללה המובנית שלנו ב 590 מיליאמפר / שעה, Rayneo X2 משקפי AR משיג כשלוש שעות של חיי סוללה לשימוש רציף.

הגדל את עולמך עם Rayneo x2

משקפי AR הופכים פופולריים יותר ויותר ליישומים מעשיים, כמו מתן מידע בזמן אמת, סיוע בניווט ותרגום שפה.

מה אתה יכול לעשות עם rayneo x2

ניווט חכם עם סלאם

| ניווט חכם עם מערכת סלאם
| הכרת מחוות
| מיפוי אינטראקטיבי של ציוני דרך סמוכים

.

תִרגוּם

זמן אמת, תרגום דיאלוג רב-שפות. זה עוזר לבנות סביבת למידת שפה עילית.

All-in-One עוזר חכם

עוזר חכם של All-in-One, פונקציות כולל דחיפת שיחה והודעות, נגינה מוסיקה ו”מצב לחישה “ייחודי כדי להגן על פרטיותך.

מערכת אקולוגית מפתחת

אנו שואפים לבנות מערכת אקולוגית AR ברמה עולמית, מקיפה ומונעת על ידי המשתמש. מצב מפתחים משגר בקרוב, מפתחים מוזמנים להשתתף בשימוש, לייעל את חווית המשתמש וליצור פונקציות חדשות עבור Rayneo X2.