TeamTeres, איך #TeamTrees מוכיח שהאינטרנט יכול לעשות טוב | חילופי טוב

0

איך #TeamTrees מוכיח שהאינטרנט יכול לעשות טוב

Contents

פרשת מים של נהר רפאהנוק

הצטרף לתנועה!

הצוות צומח כל יום ומבקיע ניצחונות לכוכב הלכת. !

0

הצטרף ל- #TeamTrees!

פרטים

תַשְׁלוּם

$ Xx

תרומה מלאה של תרומה מלאה

אתר זה מוגן על ידי Recaptcha ומדיניות הפרטיות של גוגל ותנאי השירות חלים.

אנא מלא את האימות למטה כדי להשלים את התרומה שלך

תודה

אתה אדם טוב וכעת הוא חבר רשמית ב- #TeamTrees!

יחד, אנו שותלים מיליוני עצים!
אם אתה מכיר בני אדם טובים אחרים, השתמש בפלטפורמות החברתיות המועדפות עליך והזמין אותן להצטרף גם לצוות!

אם נתת את העצים שלך במתנה, אנא בדוק את תיבת הדואר הנכנס שלך לתעודה לשתף!

שם קבוצה
שם משפחה ראשון אחי, עצים לא טובים?

כל דולר נוגע עץ אחד

!
.

20 מיליון+ עצים נמצאים באדמה

Leaderboard

אני אוהב את אמא אדמה ❤️

BEU מחנך את הלב

BEU – היה טוב לב – היה טוב – לרפא את העולם

הצוות מארק רובר ומר. חַיָה

!

כניעה – אלוהים, אני לא יכול לשבור את ההרגל הזה לבד.

אנא עזור, להנחות ולהגן עלי.

המשך להגן על ייעור נחוץ.

הייתי עושה 3 מיליארד אם הייתי יכול. !

.

YouTuber (C-A-M Camera)

לשבוע הניידות, ששכחתי ממנו

בחור במדבר

בחור במדבר אומר כן לעצים

צמחים לעומת.

ברוח Feastivus

בגלל שאכפת לנו!

מהצדקה של החבר הבלתי נראה מוזהב

בסיס עם סוליה

!

אנחנו Groot. .

מישהו בבקשה תפס את המקום הזה 🙂

!

צוות Verizon Green

יוזמה מסוג עץ! !

צוות Verizon Green

! הכפלת כדור הארץ

מקהילת משטח הבישול

כל כך נדבק להיות חלק מזה! #Teamtrees

בשם SSLS.

Treecaps ממכך.

לזכר פימברטיל.

בואו נעזור לשנות את העולם.

נטיעת פרויקטים

? בכל העולם, בזכות השותפות שלנו עם קרן יום הארבור!

20 מיליון+ / 24 מיליון

20 מיליון עצים נמצאים באדמה!

מטרה מקורית נפגשה

צפון אמריקה

ארקנסו, לואיזיאנה, מיסיסיפי, ארצות הברית

. היום רק 4.נותרו 4 מיליון דונמים מיוערים, בעיקר בטלאים קטנים, מה שמוביל לאיכות מים ובעיות בתי גידול. מאמצי נטיעת העצים ישפרו את בית הגידול הקריטי למינים מאוימים וסכנת הכחדה ויגנו על איכות המים של הנהרות והנחלים בתוך הדלתא.

קולומביה הבריטית, קנדה

. . השתלה מחדש תבטיח שתושבי האזור ימשיכו ליהנות מכל היתרונות של היער, כולל אוויר נקי ומים.

קולומביה הבריטית, קנדה

שריפת פיל היל משנת 2017 צרכה 1,920 קמ”ר אדמה, והותירה אותה חרוכה ולא מסוגלת להתחדש באופן טבעי. . מאמצי השתלה חוזרים יסייעו להחזיר את המצב הטבעי של הארץ, לשפר את בית הגידול של חיות הבר, לשחרר פחמן ולהגן על נתיבי מים מקומיים.

קליפורניה, ארצות הברית

שיקום אש בשדה קוצים בקליפורניה

. בעונת אש האש של 2018 ראו 8,000 שריפות בוערות דרך יותר מ -1.8 מיליון דונם של יערות בין יולי לדצמבר. השתלה מחדש תבטיח כי קהילות ברחבי המדינה לא יתמודדו עם אתגרים הולכים וגוברים כמו מגלשות בוץ ואדמה, מים ואיכות אוויר מושפלת.

אנו משתלבים עם שותף נטיעה שורש כדי לספק עצים לחקלאים קטנים ברחבי הרפובליקה הדומיניקנית באמצעות פרויקט שנקרא עצים עם מטרה. עבודה זו תתמוך במאמצים מקומיים להפוך את האדמה ההיסטורית של היסטורית לסירי חקלאות מגוונים ורב -קיצוניים. חקלאים לומדים יותר על חקלאות וכיצד להפעיל אותה על אדמתם – להבטיח עתיד הכולל מערכת אקולוגית בריאה, מגוון רחב יותר של יבולים והכנסה גבוהה יותר.

פלורידה, ארצות הברית

בסיס חיל האוויר Tyndall

באוקטובר 2018 עבר הוריקן מייקל ישירות מעל בסיס חיל האוויר של טינדל ליד פנמה סיטי, פלורידה. ההוריקן בקטגוריה 5 גרם לנזקי רוח ומים גדולים הכוללים 12,000 דונם של עצי אורן סלאש בוגרים שנפלטו לשניים. בעוד שמימון היה זמין למאמץ הניקיון בעקבות נזק הסערה הקשה, יש צורך בתמיכה כדי להחליף את העצים ולהבטיח עתיד בריא ומיוער עבור קרקע זו.

ג’ורג’יה, ארצות הברית

בריאות נתיבי המים שלנו מתחילה לעתים קרובות עם פרשי מים מיוערים. בג’ורג’יה אנו עובדים עם שמירת הטבע וכמה שותפים מקומיים אחרים לשיפור כיסוי העצים בארבעה אזורים במדינה, מגנים על בריאות נתיבי המים ומתן בית גידול קריטי לחיות בר מקומיות.

יערות המנגרובים של האיטי עוזרים לייצב קווי חוף, לשפר את איכות המים ולספק בית גידול טבעי לדגים ולחיי ים חוף אחרים בנוסף לתמיכה בבריאות שונית האלמוגים. בעבודה עם פרויקטים של יערות מחדש של עדן, אנו נעזור להחזיר עצי מנגרוב במערכות ביצות חוף בדרום האיטי.

מישיגן, ארצות הברית

אדמות יער מדינת מישיגן

יחד עם מחלקת משאבי הטבע של מישיגן, אנו פועלים לשבת מחדש כמה מיערות המדינה של מישיגן בקנה מידה גדול. מאמצים אלה ישובו מחדש מיני עצים ילידים להחזיר אזור זה למצבו הטבעי ולשפר את בריאות פרשת המים באזור. יערות האורנים יגדלו כדי לספק בית גידול לסכנת הכחדה של קירטלנד כמו גם לחיות בר אחרות.

מונטנה, ארצות הברית

יער לאומי של ביטרוט

התפרצויות חיפושית אורן הרים פגעו קשה בכיסוי היער באזור האוכף של אמברוז ביער הלאומי של ביטרוט לאורך השנים. יערות מחדש באזור זה עם תערובת של מיני עצים תקדם חוסן חרקים ומחלות, להחזיר את בית הגידול לחיות הבר, יפחית את שחיקת האדמה ותחזיר אזור זה למצבו המיוער המקורי.

מונטנה, ארצות הברית

יער לאומי קסטר גאלטין

שריפות בר גדולות פגעו ביער זה מאז שנת 2000, וחלק גדול מכיסוי היער נאבק להתחדש בכוחות עצמו בגלל עוצמת השריפות. מאמצי נטיעת העצים יאיצו את התאוששות בית הגידול ביער לחיות בר באזור וכן לשפר את בריאות פרשת המים באזור.

מונטנה, ארצות הברית

יערות לאומיים של פלת’ד וקוטנאי

שריפות בר, חיפושיות קליפות ומחלות שורש יצרו תמותת עצים רחבה ביערות הלאומיים של מונטנה ובפלטהד הלאומית. פרויקט זה משלים מחדש את האזור עם מינים עצים העמידים לכל שלושת הנושאים הללו. בכך הוא יחזיר את בית הגידול הקריטי לחיות בר ויבטיח כי היערות עמידים יותר לשנים הבאות.

נברסקה, ארצות הברית

יער לאומי של נברסקה

הנוף המחוספס של מחוז אורן האורן של נברסקה, הוא פינוק בין המישורים המרכזיים. שריפות בר קטסטרופליות, לעומת זאת, התנפצו ביער הלאומי הזה בשנת 2006 ושוב בשנת 2012, מחקה חלק ניכר מעמדות האורן של פונדרוסה באזור. יש צורך ביעור מחדש אגרסיבי כדי להקים מחדש את מין העץ הזה באזורי הכריכה בעוצמה גבוהה שאינם מסוגלים להתחדשות טבעית.

כדי לעזור לתמוך במשפחות חקלאות בקנה מידה קטן בניקרגואה, קרן יום הארבור עובדת עם השורש באמצעות תוכנית הקומוניטרס שלה. יחד, אנו עוזרים לבנות ביטחון פיננסי ופרנסות בר -קיימא – יחד עם חופה עץ חזקה יותר – על ידי התייחסות מחדש של אדמות שהושמעו בעבר.

צפון קרוליינה, ארצות הברית

יער מדינת אגמי בלדן

בספטמבר 2018 נפגעה צפון קרוליינה על ידי הוריקן פירנצה. עם זה הגיע שיטפונות של נהר הפחד של קייפ שהרס עצי יער צעירים ביער מדינת אגמי בלדן. פרויקט זה ישתלב מחדש אזורי יער שנפגעו מהצפות, להחזיר בית גידול קריטי לחיות בר באזור, ויבטיח כי נטיעות יער חדשות יוכלו לעמוד באירועי שיטפונות עתידיים פוטנציאליים.

אורגון, ארצות הברית

Rogue River-Siskiyou יער לאומי

בשנת 2017, שריפת הבר של צ’טקו שרפה יותר מ -170,000 דונם של היער הלאומי של נהר סיסקייו, והשאיר את ההזדמנות המוגבלת בעקבותיה להתחדשות טבעית מוצלחת. עבודת שתילה זו היא קריטית כדי להבטיח קו עץ עמידה ובית גידול לחיות בר.

אורגון, ארצות הברית

אגן נהר וילאמט

נהר וילמט האייקוני באורך 187 מיילים, מנקז שטח של 11,478 מ”ר (12% מהנוף של אורגון) ומשמש כיובל מרכזי של נהר קולומביה. מאמצי נטיעת העצים כאן יגן על שטח פרשת המים של אגן בו שני שלישים מאוכלוסיית אורגון ומייצר 75% מהתפוקה הכלכלית שלה. פרויקט זה יקים מחדש יערות כדי להבטיח מי שתייה נקיים לתושבים וכן לשפר את איכות המים ואת בית הגידול לחיות בר התלויות באזור זה.

דרום קרוליינה, ארצות הברית

המערכת האקולוגית של אורן הארוך תומך במגוון רחב של מינים צמחיים ובעלי חיים, רבים הנשענים אך ורק על סוג זה של בית גידול. אך עם הזמן, יערות אורן ארוכים דעכו. עבודות השתלה חוזרות בעיצומה בדרום קרוליינה כדי לשחזר עמדות אורן ארוכות-עלים ולתמוך בחיות בר נדירות, כולל צב גופר ונקר אדום עם אדום.

דרום -מזרח ארצות הברית

אלבמה, פלורידה, ג’ורג’יה ודרום קרוליינה

יערות אורן ארוכים נעלמים בקצב מדאיג בכל החלק הדרומי -מזרחי של ה- U.ג., מה שמוביל לירידה באיכות קו פרשי המים ובסביבת חיות הבר. העבודה מתבצעת עם קרן הדגים והחי הטבע הלאומי כדי להקים מחדש את העצים הללו על אדמה ציבורית ופרטית כאחד.

וירג’יניה, ארצות הברית

פרשת מים של נהר רפאהנוק

פרשת המים של נהר רפאהנוק מקיפה 2,700 מיילים רבועים. באזור זה, אלפי מיילים של נחלים הם ללא מאגרים כפריים וסובלים מרמות גבוהות של חנקן וזרחן. קו פרשת המים עומד בפני אתגרים נוספים בגלל פיתוח עירוני. יש לשתול עצים כדי למנוע שחיקה, לספק בית גידול לחיות בר ולהפחית את רמות הזיהום בנתיבי מים.

וושינגטון, ארצות הברית

אדמות מדינת וושינגטון

אנו עובדים עם מחלקת המשאבים הטבעיים בוושינגטון כדי לשפר את בריאות היער הכוללת ברחבי מדינת וושינגטון. מאמצי השתל מחדש מתמקדים במתן גמישות יער לאזורים שנפגעו מחלות ונזק חרקים, שחזור אזורי ההריש, שיפור בית הגידול של הינשוף המאוים המאוים, והבטחת דוכני עץ בריאים ומגוונים-מינים מעורבים.

אַפְרִיקָה

בורונדי היא אחת המדינות העניות והעניקות ביותר בעולם-עם מעגל אכזרי של עוני, יערות יערות וגובר והולך וגדל. בנוסף להקמת משתלות עצים ונטיעת עצים, פרויקט זה פועל לשבור את המחזור בחינוך. חקלאים יכולים ללמוד על חקלאות בת -קיימא ועל היתרונות של עצים למשפחותיהם ולקהילותיהם.

הקיר הירוק הגדול

סנגל, מאלי, צ’אד

החומה הירוקה הגדולה היא שטח חדש של עצים הנטועים ברחבי סהל האפריקני, אחד האזורים העניים בעולם. זה נועד לשחזר 100 מיליון דונם של אדמות מושפלות וללחם במדבקות, הבצורת והחוסר הביטחון המוגברת של האזור. לאחר השלמתו, זה ישפר את חייהם של מיליוני אפריקאים לדורות הבאים.

יער הקיג’בה של קניה היה מבחינה היסטורית אחד מחמשת מגדלי המים החשובים בקניה, המספקים כ- 75 אחוז ממשאבי המים במדינה. עם זאת, במהלך 15 השנים האחרונות היער פונה בגלל פחם ועץ, ויוצר השפעות דרמטיות ומזיקות על חיות בר, תשתיות ואיכות חיים. המטרה של נטיעת 1.5 מיליון עצים יסייעו בהקמת אספקת מים בר -קיימא באמצעות הגנה ושילוב מחדש סביב קפיצים ונהרות. עצים אלה ישחזרו גם הם, בית גידול לחיות בר, ייצבו מדרונות תלולים מועדים למפולות ויבטיחו פרנסות מאובטחות.

באזורי החוף של מדגסקר, המנגרובים הם קריטיים. עם הגדלת יערות יערות המנגרובים, אזורים אלה מתמודדים עם קו חוף יציב ופגיעות מוגברת לסערות ואירועי מזג אוויר קשים. אנו פועלים לשחזור אסטרטגית של מנגרובים לאורך חופי מדגסקר כדי לסייע בשימור המערכת האקולוגית הייחודית הזו.

רכס הרי Kianjavato

. מאמצי נטיעת עצים מתקיימים לבניית הנוף השופע. המקומיים הופכים להיות מעורבים באופן פעיל בהקמתו מחדש של חופה יער הגשם שם, ויוצרים בית גידול למלמונים ודרך חיים טובה יותר עבור תושבי מדגסקר.

בתגובה לאובדן המנגרובים בקנה מידה גדול במוזמביק, אנו עובדים עם שותפים כדי לספק תמיכה ביישובים מקומיים לשתול ולנהל יערות מנגרובים..

. .

אַסְיָה

סין היא אחת המדינות המושפעות ביותר בעולם על ידי מדבר. במחוז מינקין בלבד, אזור המדבר מהווה כמעט 95% מכלל שטח הקרקע. כאשר כוח העבודה הצעיר עוזב לחיים עירוניים, התושבים המקומיים מתמודדים עם המציאות של להפוך לפליטים אקולוגיים. .

מאמצי נטיעת עצים מתקיימים בסמוך לעיר גאיזו, סין. באזור יש כיום מעט כיסוי יער, אך הוא במצב גרוע, מה שהוביל להתדלדלות אדמה ושחיקה. יש צורך בעצים חדשים כדי להפוך את התנאים הללו, להחזיר את בית הגידול לחיות בר ולהחזיר מרחב חיצוני יפהפה עבור תושבי גאיזו ליהנות. התפתחות זו במערכת האקולוגית תתרום גם לקידום יציבות חברתית ופיתוח כלכלי בר -קיימא.

אגן נהר קוברי דרום הודו נמצא במשבר. הנהר הצטמצם בכ- 40% מהזרמים ההיסטוריים שלו במשך 70 שנה. זה גורם למחסור בשתיית מי שתייה. אובדן כיסוי עצים תרם גם לבריאות אדמה לקויה. שיפור אגן נהר זה וחינוך החקלאים על נוהלי חקלאות יסייע לייצב את הנהר ולשפר את תנאי האדמה לאורך זמן.

מערב פפואה, אינדונזיה, הממוקמת במשולש האלמוגים, הוא אזור המוכר כמרכז העולמי של המגוון הביולוגי הימי ועדיפות עולמית לשימור. אי ביאק הוא אחד האזורים העניים ביותר באינדונזיה בהם חקלאים ודייגים של קיום מהווים כ 75% מהאוכלוסייה. פרויקט זה יתמקד בשיקום מנגרובים ויערות טרופיים בתחום זה ולקידום אבטחת המזון על ידי עזרה לתושבים מקומיים לשתול עצי חקלאות חקלאים.

XE SAP ו- XE PIAN אזורים מוגנים

עם מערכות אקולוגיות שאינן שכיחות ב- LAOS, גם XE SAP וגם אזורים מוגנים של XE Pian הם משמעותיים באופן מהותי. אזור יער זה מספק בית גידול למגוון רחב של מיני צמחים ובעלי חיים, רבים לא נמצאו בשום מקום אחר על פני האדמה. . עבודה זו תטפח את המגוון הביולוגי, תיצור הזדמנויות כלכליות לתושבים מקומיים ותשפר את החוסן הכללי לשינויי אקלים.

הפארק הלאומי צ’יטוואן מארח יותר מ- 700 מינים של חיות בר כולל נמרים ונמר בנגל החמקמק. מאמצי השתלת כאן מתמקדים בשיפור הפרנסה עבור אלה שקוראים לבית נפאל ושחזור יערות באזורים בעלי חשיבות קריטית. .

מחוז מיי הונג סון

נוהלי כריתת עצים בלתי בר -קיימא ושינויים בשימוש בקרקע עזבו את תאילנד עם אובדן משמעותי של חופת יער גשם. ההשתלה מחדש נמצאת בעיצומה, עם מטרה להחזיר את שטחי היער תוך שיפור איכות החיים לתושבים מקומיים. .

אש אסיבית בשדה קוצים שטחה את דרום טורקיה באוגוסט 2020, והותירה את הנוף שלה לא מסוגל להתחדש באופן טבעי. העצים החדשים הללו יחזירו את היופי של האזור ויחזירו יתרונות סביבתיים נחוצים עבור תושבי הכפר הטורקיים. .

לאחר דורות של יערות יערות ושינוי בשימוש בקרקע, אזור זה של טורקיה עומד בפני צורך אמיתי בשיקום יער. .

אוֹסטְרַלִיָה

במהלך השנים אזור זה התמודד עם כמות אדירה של יערות יערות בגלל תעשיות שונות וגידול אוכלוסייה מהיר. התוצאה היא שטחי יער מקוטעים מאוד שנאבקת לתמוך בחיות הבר באזור. מאמצי השתלה מחדש ייצרו מסדרונות מיוערים לחיבור שלושה פארקים לאומיים באזור – לספק בית גידול טוב יותר למינים של בעלי חיים ומערכת אקולוגית בריאה יותר בסך הכל.

אזורים מיוערים רבים בקווינסלנד, אוסטרליה. מאמצי ההשתלה המתמשכים שלנו יסייעו בהגנה על אוכלוסיות חיות הבר הנדירות באזור, כולל מיני צבים, וולביים, קנגורואים, וומבטים וקואלות, כמו גם מים המובילים לשונית המחסום הגדולה.

ניו זילנד

אוקלנד, ניו זילנד יש מטרה להגיע לחופה של 30% עץ עד שנת 2050. כחלק ממטרה זו, נטועים עצים חדשים בארבעה אתרים אזוריים שונים – פארק טוטארה, שמורת פוהינוי, שמורת הוסקין ותחום הונואה – בשנת 2022. עצים אלה ייצרו יערות חדשים ומשגשגים לניו זילנדים ליהנות. .

פרויקט Mahitahi הוא מאמץ שיתופי שמטרתו להחזיר את המערכת האקולוגית היבשתית של Mahitahi/Maitahi של ניו זילנד/Maitahi/Maitai. לאזור יש חשיבות תרבותית רבה, כמו גם תומכים במינים מאוימים כמו השממית הירוקה של נלסון וקאקריקי תוכי. העצים החדשים הנטועים בפרויקט זה יתמכו לחיות בר, יש לשפר את איכות המים עבור הקהילה המקומית וייצרו עשרות משרות.

אֵירוֹפָּה

בעוד שלצרפת יש כיום את האזור הרביעי בגודלו באירופה, שיעור יערות מחדש האט באופן דרמטי מאז שנות התשעים. על מנת לעמוד באתגרי שינויי האקלים, אסונות טבע ומחלות, יערות מחדש היא הכרחית. .

בעבודה עם עצי הקבוצה על הארץ, אנו עוזרים להקים כיסוי עצים ויערות באזורים כפריים ועירוניים כאחד ברפובליקה של אירלנד. יערות נטועים חדשים אלה יגדלו ויספקו משאבים יקרי ערך, יתרונות מערכת אקולוגית ומורשת מתמשכת לדורות הבאים.

בשיתוף עם Gone West Global, קרן ארבור יום נטיעה עצים ברחבי פורטוגל דרך היוזמה ‘עצים בחינם לפורטוגל’. פרויקט זה נועד לשחזר יותר מ -30 אתרים שנפגעו מאש, יערות יערות ומינים פולשים בחזרה ליופי הטבעי שלהם. אזורים הנהנים מהעבודה כוללים את אלנטג’ו, מרכז פורטוגל, ליסבון ואלגרבה.

משתרע על 18.4 מיליון דונם, היער הספרדי הוא אזור היער השלישי בגודלו באירופה. לא יסולא בפז מכל הבחורה, זה מועיל מאוד לסביבתו: שימור המגוון הביולוגי המקומי, סינון מים, מניעת שחיקת אדמה ועוד. . יש צורך בתמיכה כך שמאמצי השתלה מחדש יכולים להימשך.

בשיתוף עם The Woodland Trust, קרן יום הארבור פועלת לתמוך בבעלי קרקעות פרטיים המעוניינים לשתול עצים באתרים עקרים הזקוקים לכיסוי עצים. המטרה היא לעסוק בבעלי קרקעות מקומיים ביתרונות נטיעת עצים ואחוזי חקלאות וליצור חורש חדש באחד האזורים הפחות מעוניינים באירופה.

ערים ברחבי בריטניה מחפשות דרכים להרחיב את חופה העץ העירוני שלהן. מאמצי נטיעה יתמקדו באזורים עם הצורך הגדול ביותר בעצים, ותושבים מקומיים ייכללו בנטיעות העצים במידת האפשר. העצים החדשים הללו יעזרו לא רק לירוק את הערים בהן הם נטועים אלא גם לשפר את חייהם של אלה שגרים שם.

יער מרסי הוא אחד מ -12 היערות הקהילתיים באנגליה, המהווים יחד את יוזמת ההתחדשות הסביבתית הגדולה ביותר במדינה. מאמצי נטיעת עצים כאן יעזרו להילחם בשינויי אקלים, לנקות את האוויר והמים של האזור ובסופו של דבר ליצור קהילות בריאות יותר.

דרום אמריקה

ארגנטינה, בוליביה, צ’ילה, אקוודור, פרו

יוזמת שיקום רחבת היקף-המכונה Acción andina-מתמקדת בשילוב מחדש של מערכת אקולוגית מתעלמת, ועם זאת חשובה קריטית, בתוך רכס ההרים היבשתי הארוך ביותר בעולם. עצים ילידים ינטו כדי להבטיח חוסן אקלים ארוך טווח וביטחון מים למי שקורא לאזור זה הביתה.

יער גשם באמזון

. עבודתנו עם מגמות יער מקומיות של שותפים יספקו אלטרנטיבות לביטחון מזון והכנסה לאלפי ילידים תוך תרומה למאמצי השימור ועזרה בהפחתת שינויי האקלים.

היער האטלנטי במדינה התמודד עם מאות שנים של השפלה בגלל חקלאות, כריתת עצים בלתי חוקית והתפתחות. הג’ונגל הטרופי הזה איבד כמעט 90% מטביעת הרגל המקורית שלו. שיקום נוף טרופי זה פירושו מים נקיים ליותר ממאה מיליון דרום אמריקאים.

אדמות יערות הגשם של פרו התמודדו עם יערות יערות רחבי היקף בגלל נוהגים חקלאיים לא יעילים. מאמצי נטיעת עצים כאן יעזרו להחזיר אדמות מיועדות Defore וליצור הזדמנויות לגידולים שגדלו בצל כמו קפה וקקאו. באמצעות גישה זו יער הגשם יכול להישאר שלם וחקלאים מקומיים זוכים למקור הכנסה בר -קיימא.

#TeamTrees Social

שאלות נפוצות

חשבונות חברתיים רשמיים
איך #TeamTrees ® התחילו?

בשנת 2019, האינטרנט אתגר את MRBEAST . . עכשיו עם מיליוני עצים באדמה ושתילה פרויקטים שמתקיימים ברחבי העולם, #TeamTrees מגדיל עתיד ירוק יותר.

?

! . והתמיכה ממשיכה לצמוח. מישהו תרם עץ באתר כל יום ויום מאז ההשקה באוקטובר 2019, עם עלייה ממוצעת של כ -2,600 עצים ביום. !

מיה בדיוק קרן יום הארבור ולמה בחרת בהם על פני נטיעת עץ אחרת נטיעת ארגונים לא ממשלתיים?

מהר מאוד הבנו שכדי לשתול עצים בצורה בר -קיימא וידידותית לסביבה, נצטרך לשתף פעולה עם אנשי המקצוע. . .

האם התרומה שלי עוברת ישירות לקרן יום הארבור?

זה עושה! תרומות דרך כל אחד מהצוותים.ORG, או כפתור התרומה של YouTube, נשלחים ישירות לקרן יום הארבור למימון נטיעת עצים #TeamTrees. כל דולר נוגע עץ אחד.

למה התרומה שלי אכן הולכת?

. !

?

. אנו ממליצים לך להתייעץ עם איש מקצוע המס המכיר את מצבך הספציפי כדי להיות בטוח. . .

?

. למידע נוסף על תרומות cryptocurrency, .

?

.אורג, התרומה שלך וההודעה שלך יופיעו על לוח המוביל (בהנחה שלא בחרת להישאר בעילום שם). כתזכורת, צוותים..

איך אני יכול לראות את התרומה שלי על המוביל “העצים ביותר”?

. לרוע המזל, לא ניתן לשלב תרומות נפרדות כדי להיות שווה לנתון גבוה יותר.

. .

?

. . קרן יום הארבור משתפת פעולה גם עם עמותות מקומיות מובילות כדי למקסם את היתרונות הסביבתיים, הכלכליים והתרבותיים של פרויקטים #TeamTrees. לחץ כאן כדי לראות את הרשימה האחרונה של פרויקטים נטיעת #TeamTrees מאושרים ברחבי העולם.

?

קרן יום הארבור עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם שותפי ייעור מקצועיים כמו ה- U.. .

?

. . בטח, אתה יכול לשתול עצים מהר יותר, אבל אתה תסתכן ביושרה של החזון ואת שרידות העצים.

?

. . פרטים על פרויקטים של נטיעת #TeamTrees נמצאים כאן.

?

, וכן . אנו ממוקדים בשיקום מכיוון שלדברי האקדמיה הלאומית למדעים, שיקום יערות הוא בעל פוטנציאל הפחתת האקלים העולמי ביותר בהשוואה לכל שאר פתרונות האקלים הטבעיים. שחזור אדמות באמצעות נטיעת עצים הוא תחום המומחיות של קרן יום הארבור ומשהו שהם עושים כמעט חמישה עשורים. אין דרך קלה לתיקון שינויי אקלים, רק כבישים מפותלים לעבר אותה מטרה, ולכן עלינו לנקוט באופן פעיל בגישות רבות ושונות כולל שימור וגם שיקום.

?

משרד רואי חשבון עצמאי עסק במטרה לאמת את השימוש בכספים שגויסו ממסע הפרויקטים #TeamTrees עבור 100% מהפרויקטים של נטיעת #TeamTrees שהושלמו. .

?

לא, לא לבד. . .

זה נהדר! ?

מלבד התרומה, ישנן מספר דרכים לעזור. ! . אם אתה רוצה לקחת את זה צעד אחד קדימה, אתה יכול ליצור צוות משלך. .

איך אוכל להתחבר עם #TeamTrees?

! !

עבור לדף הבית וגלול עד שתראה את האזור שאומר ‘הצטרף #TeamTrees’.

בחר את מספר העצים שאתה רוצה מתוך ארבע האפשרויות או הוסף סכום מותאם אישית משלך (מינימום של $ 1) ואז לחץ ‘הבא’.

. .

שלב 4: מלא את פרטי התשלום שלך ולחץ על ‘תרומה מלאה’.

שלב 5: תהיה כתובת אתר מותאמת אישית וניתנת לשיתוף תחת פרטי התרומה שלך שתרצה לחלוק עם כולם, כך שהתרומות שלהם חלות על הצוות שלך. !

. מתחת לאזור זה תראה את כפתור ‘חיפוש’. הקלד את שם הצוות שלך ולחץ על Enter.

האם שלחת לי דוא”ל קבלת תרומה? .

. אם אתה משתמש ב- Gmail, יתכן שההודעות שלנו ממוינות לכרטיסייה של מבצעים. . אם זה לא עובד, או שאתה עדיין לא משתמש ב- Gmail, אנא בדוק את פילטר הספאם שלך למקרה שנתמודד לא נכון. הקפד ללחוץ על ‘לא ספאם’ כדי לעזור לבנות את המוניטין שלנו.

? אני לא רואה את זה.

. . אם זה המקרה, גרור ושחרר דוא”ל #TeamTrees מרשימת ההודעות לכרטיסייה ראשית, או לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הדוא”ל ובחר לעבור לכרטיסייה> ראשי. אם זה לא עובד, או שאתה לא משתמש ב- Gmail, אנא בדוק. הקפד ללחוץ על ‘לא ספאם’ כדי לעזור לבנות את המוניטין שלנו.

מה הלאה עבור #TeamTrees?

. . היה לחפש עדכונים נוספים על היכן אנו נשתול הבא.

כיצד אוכל ליצור קשר עם #TeamTrees?

[מוגן בדוא”ל] . לכל השאר, דוא”ל [מוגן בדוא”ל] .

מחפש מידע נוסף על עצים ופתרונות אקלים טבעיים?

.

איך #TeamTrees מוכיח שהאינטרנט יכול לעשות טוב

. הסיפור המדהים הזה של #TeamTrees יגרום לך לחשוב מחדש על כוח האינטרנט ולהוכיח לך שהכניס אנשים למטרות שלך יכול רק להפוך אותם לגדולים יותר ויותר.

. ? ! .

בואו נהיה כנים, יש דיון אינסופי על היכולת לטוב (או רע) שיש לאינטרנט. . אבל במקרה זה, פוסט רדדיט יחיד, בדיחה, הניע את YouTuber להתחיל תנועה שהביאה אלפי יוצרי אינטרנט ומאות אלפי אחרים יחד כדי לשתול יותר מאשר – לחכות לזה – 20 מיליון עצים.

.

!

כאשר MRBEAST פגע ב -20 מיליון מנויים ביוטיוב בסתיו 2019, פוסט אחד ברדיט גרם לחסידיו לגרום לו לעשות משהו מטורף כדי להנציח אותו: לשתול 20 מיליון עצים. . בקרוב, אלפי יוצרי תוכן אחרים ומאות אלפי אנשים הצטרפו למסיבת נטיעת העצים.

. למעשה, זה מה שהוא ידוע בעיקר בו. . .

. .

. וכשהחליט לשים את הכוח הזה לעזרה לסביבה (בחזרה כשהיו לו “20 מיליון” בלבד), נולדה תנועה מדהימה שבקרוב גדלה את העוקבים העצומים שלו וכבר לקחו חיים משלה.

כל קהילת YouTube ומחוצה לה התכנסו לשתול (ולגייס כסף לשתול) 20 מיליון עצים, כולל שמות ענקיים כאילו זה בסדר להיות חכמים, החבר’ה לנסות, Asapscience, Adam Savage, Ted-ed, ורבים אחרים. חלקם, כמו מארק רובר, אחד השותפים הראשונים של התנועה, אפילו קיבלו מל”טים ביומימיקרי סופר חדשניים ומשומשים כדי לשתול עצים 1 באזורים שקשה לגשת אליהם.

.

. !