? | Techraptor

0

מדוע אנשים צדים אחר פוקימון מבריק

רק בגלל שפוקימון מבריק נעול במשחק אחד לא אומר שהוא מבריק נעול בכל משחק. .

לפני שנתחיל, חשוב להבין מה . כאמור, פוקימון מבריק הם גרסאות בצבע שונות של פוקימון. .

?

גם פוקימון מבריק מאוד מאוד נדיר. 1 בשנת 4096! 0. .

בדור II-V (כל משחקי טרם 3DS), או א 0.012% הִזדַמְנוּת. אלא אם כן צוין אחרת, מדריך זה יתמקד במשחקים החדשים יותר, מכיוון שהשיעורים מוכפלים וקל יותר להשיג פוקימון מבריק, אך תמצא הוראות כיצד להשיג פוקימון מבריק גם במשחקים ישנים יותר אם אתה סבלני מספיק לנסות את זה.

קְטָטָה, . המשמעות היא שמפגש הפוקימון 4096 שלך הוא סביר להניח שהוא מבריק כמו הראשון שלך. . זה עשוי לקחת 10,000 מפגשים, או אפילו 20,000! באופן דומה, אתה יכול לקבל מזל ולמצוא אחד מתחת לגיל 100.

. .

הם פוקימון מבריק חזק יותר?

לא, פוקימון נוצץ הם ! . .

אבל מה עם זהב, כסף וקריסטל, יתכן שאתה תוהה? זה קצת מסובך להסביר, אבל אז, “זוהר” נקבע על סמך הסטטיסטיקה האקראית של פוקימון – IVS שלו, או, נכון יותר, ה- DVS שלו. היו רק שילובים מסוימים וקבועים שהביאו לכך שפוקימון היה מבריק, ובעוד שלפוקימון נוצץ לא היו DVS מושלמים, לרוב השילובים היו חזקים מהממוצע, במיוחד כשמדובר בתקיפה.

מכיוון שמגדר פוקימון נקבע גם על סמך DVS אז, זה הביא לכך שאי אפשר היה לקבל פוקימון נוצץ לכל פוקימון עם 87.סיכוי של 5% להיות זכר, כמו פוקימון המתנע.

החל מפוקימון רובי וספיר, Shininess מחושב לחלוטין בנפרד מ- IVS (בעבר DVS במשחקי דור II), כך שלפוקימון מבריק מהמשחקים האלה ואילך אין יתרון סטטיסטי על פני פוקימון שאינו מבנה.

האם כל פוקימון יכול להיות מבריק?

, לכל פוקימון יש גרסה מבריקה המתוכנתת לנתוני המשחק. למרות זאת, .

כמה פוקימון הם , כלומר הם לא יכולים להיות מבריקים כשאתה נתקל או משיגים אותם, לא משנה מה. המנעול הזה כמעט תמיד שמור לפוקימון אגדי או מיתי, ולא פוקימון רגיל.

נעילה נוצצת החלה בדור V עם שחור ולבן, שם רשירם, זקרום וויצ’יני לא יכלו להיות מבריקים כשנתקלים בהם. .

. אולם לפעמים, אירועי מתנה מסתוריים מסוימים מתגמלים שחקנים עם פוקימון נוצץ שהיו בעבר ננעלו.

. משחקים שבהם תוכלו להיתקל בהרבה פוקימון אגדי בתכונות אופציונליות, כמו פוקימון אומגה רובי ואלפא ספיר ופוקימון אולטרה סאן ואולטרה מון, מציעים את היכולת למצוא גרסאות מבריקות של כמה פוקימון ננעול בעבר מבריק בעבר.

בוגד לפוקימון מבריק

פוקימון מבריק כל כך רע עד שהם ידלגו ישירות לתוצאה הסופית על ידי להשיג את הפוקימון המבריק. כן, זה דבר, יש דרכים לעשות זאת, אבל אני לא ממליץ לעשות זאת!

אם כי זה אולי נשמע כיף שיש צוות שלם של פוקימון מבריק מקסימום, או אולי אוסף שלם של פוקימון מבריק במחשב האישי שלך כדי להשתמש בו כראות עיניך, מה אתה באמת מרוויח מזה? איזה סיפוק היית מרגיש מזה? אתה יכול לחשוב שזה מגניב קצת, אבל מכיוון שלא עשית להרוויח זה, זה לא תהיה שום משמעות. תדע שהפוקימון המבריק הזה לא הושג באופן לגיטימי.

חשוב על זה כמו לרמות במבחן – אם אתה פשוט מקבל את התשובות מחבר כיתה, אתה לא עושה את העבודה בעצמך, ולמרות שאתה יכול לעבור, אתה לא תהיה חכם יותר בשביל זה.

כֵּיף תחושה מתגמלת של להיתקל בפוקימון נוצץ לגיטימי! . אתה באמת תרגיש הישג מזה.

. שיבוט . ההנאה שלהם, יהיה זה, אבל זה נהיה עכור כאשר אותו אדם מנסה לסחור את הפוקימון הבלתי לגיטימי שלו לשחקנים המצפים לפוקימון לגיטימי.

בגלל זה, אתה תמיד צריך להיזהר כשאתה מסחר בפוקימון מבריק. יתכן מאוד שהפוקימונים האלה משובטים או שהושגו על ידי רמאות.

חשוב גם לקחת בחשבון אם אתה בכלל רוצה לסחור בפוקימון מבריק מלכתחילה. זה דומה למצב הנ”ל עם רמאות – פשוט על ידי סחר בפוקימון מבריק, אין שום תחושה של הישג. פשוט יש לך את הפוקימון המבריק, בלי להכניס את העבודה כדי להשיג אותה. בטח, מה שסחרת , אבל זה גם אפשרי לחלוטין ולמעשה סביר להניח שהאדם שסחרת איתו אולי לא השיג את אותו פוקימון מבריק באופן לגיטימי. , אתה .

זו הסיבה שהייתי ממליץ להימנע מסחר בפוקימון מבריק. עם זאת, אם אתה ציד מבריק עם כמה חברים, ואם אתה יכול לסמוך שהם משחקים גם באופן לגיטימי, אתה יכול לסחור את הפוקימון המבריק שלך לשלהם או אפילו לתת את הפוקימון המבריק שלך לחברך במתנה – אם כי תחושת זו של ההישג לא שם, זו עדיין מחווה נחמדה.

© 2000–2012, 2016–2023 מרילנד ומורשי הרישיון שלה. כל הזכויות שמורות.
תווים ושמות של פוקימון הם זכויות יוצרים © חברת הפוקימון ו/או נינטנדו.

מדוע אנשים צדים אחר פוקימון מבריק?

הפילוסוף היווני החכם תיאופרסטוס כתב פעם, “הזמן הוא הדבר החשוב ביותר שאדם יכול לבלות.. יש אנשים שקופצים מפניהם של מצוקים כדי למלא את זמנם המוגבל במהירות של אדרנלין, בעוד שאחרים מבלים שעות ביום בצפייה במישהו אחר משחק משחקי וידאו. .

משך הזמן שאנשים משקיעים בנהנה מתכולת פוקימון על בסיס יומיומי אינה מובנת, וחלק גדול מאותה תקופה מורכב מאנשים או לצוד פוקימון מבריק או צופה במישהו אחר ציד שיני שיניים. בעוד שתת -תרבות זו של ציידים צמחה במהירות במהלך השנים האחרונות, הרבה יום שני האוהדים שואלים מדוע אנשים יבלו כל כך הרבה זמן לציד פוקימון מבריק. פוקימון .

מה זה פוקימון מבריק?

טנגלה נוצצת

לפני שנגיע מדוע אנשים מבלים את זמנם בציד אחר שיינים, חשוב להבין מה זה פוקימון מבריק. . . בלי קשר, גרסאות צבע אלה נתפסות כיצורים נדירים ויקרי ערך.

חלק משווי פוקימון מבריק נובע מהמזל הכרוך במציאתם. . מדור 6 ואילך, הסיכויים הוגדלו ל 1/4096. ישנן שיטות שונות, כמו גם הקסם המבריק, שעוזר להגדיל את הסיכויים עוד יותר, אך זה לא משנה את העובדה שמציאת מבריק הוא גליל הקוביות בכל מפגש. .

עם כל כך הרבה זמן בילוי בחיפוש אחר יצורים דיגיטליים צבעוניים שונים, אפשר להניח שהם מחזיקים ערך מובנה.

האם לפוקימון מבריק יש ערך אמיתי?

Pokemon Treeko מבריק

. אם אתה מחפש “פוקימון מבריק” ב- eBay, תמצא מאות רשימות. עם זאת, זה לא אומר שלצ’רזארד נוצץ יש ערך מובנה של $ 1.95 u.ג. בתוספת מס.

Lewtwo הוא היסטוריון פוקימון שממוקם מתוך ה- U.ק. מי יוצר מאמרים מעמיקים וידאו המכסים מגוון רחב של נושאים עבור 8 שלו.מנויים 2K. ?. לואיס מאמין שלפוקימונים מבריקים יש ערך מובנה מכיוון שקשה להשיג כמה שיינס מאחרים יותר מאחרים.

“זו הבחירה שלך אם אכפת לך מזה או לא,” אמר לואיס. . מבחינה טכנית יש להם ערך מובנה מכיוון שיש נדירים שונים, אבל אני חושב שהערך שאתה מחזיק עבור אותה חוויה ייחודית חשובה יותר.”הוא גם הצהיר כי מאמנים מעריכים שיינס שונים על סמך העדפה אישית ומשך הזמן שהוקדש לציד.

מתיו ברנדל, aka absolblogspokemon, הוא YouTuber (108K Subs) וטוויץ ‘סטרימר שמבלה את רוב זמנו במשחקי פוקימון שיני ציד. .

“זה נשמע מוזר לומר כשאתה עושה את אותו הדבר אלפי אלפי פעמים, אבל זה באמת יותר על המסע מאשר זה היעד,” אמר. עם זאת, הוא גם מאמין שלפוקימון נוצץ מעולם לא היה ערך מובנה. . .”

. עוברים על ידי TheSupremerk9s ב- YouTube (192K Subs) וטוויץ ‘, דאלאס מקדרמנט ניסיון ציידים ארוכים באופן הרסני יותר מפעם אחת. פוקימון פלטינה. המסע כולו לקח 115,000 מפגשים, כאשר רגיסטל לבדה היה 71,000 עצומים מהם. ואפילו עם כל כך הרבה זמן בילוי, הצהיר מקדרמנט, “אני באמת לא מאמין ששיינים מחזיקים ערך מובנה. לא ניתן להבחין ברגיסטיל מבריק פרוץ מזה שביליתי חודשים בציד – ההבדל הוא הקשרים האישיים שלי! הזיכרונות שאני עושה לאורך הדרך והעבודה שהכנסתי לציידים שלי זה מה שמעניק לערך המבריק.

למה הם מבריקים ציד

אם פוקימון מבריק אינו מחזיק ערך מובנה למרות שנדרש כמה חודשים למצוא, מדוע לצוד מלכתחילה? פעולת הציד ארצית כשלעצמה, ואתה לא יכול למכור את המוצר ברגע שהוא נלכד. אז מדוע “בזבוז” זמן רודף אחר פיקסלים צבעוניים שונים?

ובכן, בשיחה עם שלושת הציידים המנוסים, התגלו משותפות אחת שעשויה להיראות תמוהות מבחוץ מבחוץ. לעתים רחוקות פוקימון מבריק נוגע לעיתים רחוקות להתמקד במשימה העומדת בפניו. . . מקדרמנט וברנדל זורמים כמה מהציידים שלהם לקהילותיהם ומעודדים את הצופים לצוד איתם. .

. הוא צוד כמעט מדי יום וניתן למצוא אותו משדר את צודו על טוויץ ‘. . הוא מזהיר כי הבילוי עשוי לא להיות לכולם, וזה יכול להשפיע לרעה על בריאותו הנפשית אם הם מתמקדים יותר מדי במבריק בסוף המנהרה.

“כל כך הרבה חברים שלי לאורך השנים נפלו קורבן לשחיקה, והמדרון החלקלק של תחביב, כמו ציד מבריק, והופך ליותר מטלה,” אמר מקדרמנט. “חשוב לוודא שאתה מחפש מהסיבות הנכונות – אני מוצא את עצמי שואל בראשי, ‘האם אני באמת רוצה לצוד היום? האם אני באמת נהנה? האם אני צריך הפסקה?”

דיברנו על “החוויה” שמגיעה עם ציד מבריק, ואתה בטח תוהה מהי החוויה הזו. ובכן, אני לא יכול להגיד לך את זה כי חווית הציד המבריקה של כולם שונה. .

. כל ציד ממלא בדרך שלו ברגע שציידים מוצאים מה עובד עבורם.

“פגשתי כמה מהחברים הכי טובים שעשיתי בכל חיי באמצעות ציד מבריק, ואני אף פעם לא רואה את עצמי עוצר.” – מאט” Absolblogspokemon “Brandl

.

“מציאת מבריק תמיד הייתה מזעזעת ובלתי נשכחת”, אמר ברנדל. . .. אבל כשיש שבועות או חודשים ללא שיינס, משהו אחר צריך למלא את החלל הזה.

מה שממשיך ברנדל הולך לאורך השנים זה לעולם לא להיות ציד מבריק בקפדנות. אם אתה מתכוונן לזרמים שלו, אתה עלול להיות מופתע לראות שהציד המבריק שלו נדחף בפינה ורוב המסך תפוס על ידי רשימת שכבת כריך. . הסרטונים שלו מציגים אותו לעתים קרובות ציד בזמן טיולים או במהלך “לילות אנימה.”

“פגשתי כמה מהחברים הכי טובים שעשיתי בכל חיי דרך ציד מבריק, ואני אף פעם לא רואה את עצמי עוצר,” הוא אמר. “זה הפך לדבר נוסף שאני יכול לעשות בכל עת ואני צריך לצאת לכל מסע שהציד נותן לי.

. . .” – מאט” Absolblogspokemon “Brandl

לחלופין, אתה יכול להיות צייד כמו לואיס שנהנה לצוד למען למצוא מבריק שאתה לא יכול למצוא בשום מקום אחר. . .

“כמה שיינס שאני מנסה למצוא בצורה הכי מייגעת שאפשר,” אמר לואיס. “כמה שיינס אני רק מנסה להגיע לטבע.”ציד בולט אחד של לואיס הוא הצ’רזארד המבריק שמצא בו פוקימון בואו נלך. זה המשחק היחיד בו תוכלו למצוא צ’רזארד בטבע, ולכן זו הדרך היחידה למצוא את זה מבריק בטבע.

חשוב לציין כי הבאות של לואיס קטנה בהרבה מזו של ברנדל או מקדרמנט, והוא לא זורם לעתים קרובות את הציידים שלו. אבל הוא לא צוד אחר אחרים לראות או בגלל שהוא צריך למצוא מבריק.

“זו החוויה הייחודית של מציאת פוקימון שהופך את הציד שווה את זה”, אמר לואיס. “אנשים יכולים נוטים לחשוב שהשינונים שלך חסרי ערך אם אתה מכניס אותם , אבל הנסיבות שקיבלתי את זה היו מיוחדות לי. אני חושב שהחוויה שיש לך עם פוקימון מבריק כנראה חשובה יותר מהיעד.

למה אתה צריך לצוד נוצץ

פוקימון Scorupi מבריק

פוקימון .

. .

. “אבל ציד מבריק הוא רק חלק אחד מהמשחקים האלה. אתה צודק באומרו שזה בזבוז זמן, אבל ככה אני בוחר לבלות את זה.. ציד מבריק הוא בזבוז זמן, אבל כך גם הרבה תחביבים אחרים אנשים משתתפים בכל יום.

יש אנשים (וזה יכול להיות שאתה) לא מבינים מדוע אנשים ירצו לבלות ימים, שבועות או שנים לצוד מבריק, ואתה לא לבד. .

. רק לאחר שהוא נתן לציד מבריק סיכוי אמיתי שהוא הצליח להבין מדוע אנשים הקדישו כל כך הרבה זמן לזה. . כל ציד הוא מסע משלו, ואין לך מושג לאן הוא הולך לקחת אותך. ההתרגשות לעולם לא מזדקנת.”

בשיחה עם ברנדל החלטנו שפוקימונים מבריקים הם כמו כמוסות זמן. כל אחד מהם מחזיק סיפור אחר שמעביר שחקנים בחזרה כשנמצא המבריק. .

אף על פי כן, מקדרמנט מבין שציד מבריק לא הולך להיות לכולם. . .

“אני חושב שציד מבריק הוא בילוי שכולם יכלו ליהנות מהם אם הם ינסו את זה, אבל לא כולם יכולים להישאר עם זה מספיק זמן כדי לגלות. יש כל כך הרבה זמן ומסירות שמגיעים איתה, שלפעמים הפחד של ציד שיוצא זמן רב מדי עולה על הרצון למבריק, וזה בסדר! ציד נוצץ היה תמיד עסקה ‘אם אתה יודע, אתה יודע’, “אמר מקדרמנט. .”

. אם אתה רוצה להתלבש כאדם זבל בזמן ציד טרובי, לכו על זה. . לְשַׂחֵק פוקימון גו בגשם השופך. .

האם אתה מחפש פוקימון מבריק? איזה מהם הכי אומר לך? יידע אותנו בתגובות למטה.

Pokémon Go Shiny Celebi

. יש כל כך הרבה גרסאות מבריקות בפוקימון Go שיכול להיות קשה לעקוב אחר איזה פוקימון אתה צריך לבדוק. להלן הרשימה המלאה של הפוקימון המבריק הזמין כרגע, ואיך אתה יכול לתפוס את כולם!

?

במילים פשוטות, פוקימון מבריק הם גרסאות צבע. . . אחרים עדינים יותר, כמו בולבסאור מבריק או Squirtle, שהם אותו צבע אך גוונים שונים במקצת.

. . מצד שני, ברגע שפוקימון נוצץ לא נעול שכיחים הרבה יותר בפוקימון גו מאשר במשחקי הליבה, במיוחד במהלך האירועים. !

. . .

.

 • Mew: ניתן להשיג Mew Shiny רק על ידי השלמת קו המחקר של Masterwork All-in-One #151 כפרס לסיור Pokémon Go: אירוע קנטו ומוגבל לאחד לכל חשבון.
 • Celebi: ניתן להשיג סלבבי מבריק רק על ידי השלמת קו המחקר המיוחד שהוסח על ידי משהו מבריק שהיה זמין רק במהלך סודות האירוע של הג’ונגל.
 • .
 • Unowon: רק בחר מכתבים של unown יש פוטנציאל להיות מבריק ורק במהלך אירועים נבחרים.
 • .
 • .
 • מלמטל: ניתן להתפתח רק מלמטל מבריק וכך מוגבל כמו נמץ נוצץ.

פוקימון מבריק

נמצא באזור קנטו בג’נרל הראשון, 151 הגרסאות המבריקות הראשונות של פוקימון זמינות כולם ב- Pokémon Go:

 • Charmander
 • Charizard
 • קטרפי
 • עשב
 • קקונה
 • Beedrill
 • פידי
 • פידג ‘
 • Raticate
 • פחד
 • Ekans
 • ארבוק
 • פיקאצ’ו
 • נידורינה
 • נידורינו
 • נידוקינג
 • Clefable
 • וולפיקס
 • ג’יגליפוף
 • Wigglytuff
 • זובט
 • גולבט
 • קַדרוּת
 • פראז
 • ארס
 • Diglett
 • פַּרסִית
 • PRIMEAPE
 • Growlithe
 • פוליוורט
 • קדברה
 • אלקזאם
 • Machop
 • מכונה
 • בלספרט
 • טנטאקול
 • גיאודוד
 • חצץ
 • Rapidash
 • מגנמיט
 • SEEL
 • Dewgong
 • מוק
 • גנגר
 • אוניקס
 • היפנו
 • קראבי
 • Marowak
 • היטמונצ’ן
 • ווייזינג
 • Rhyhorn
 • טנגלה
 • Seadra
 • סיינק
 • . לְחַקוֹת
 • ג’ינקס
 • מגמר
 • טאורוס
 • Magikarp
 • אומניטה
 • קבוטו
 • Kabutops
 • AERODACTYL
 • Snorlax
 • Articuno
 • דרקונאייר
 • מיילל מחקר מיוחד

פוקימון מבריק

במקור התגלה באזור ג’והטו, כל הפוקימון המבריק של Gen II זמינים בפוקימון גו:

 • Bayleef
 • Cyndaquil
 • Feraligatr
 • נשלח
 • Hoothoot
 • Ledyba
 • לדיאן
 • צ’ינצ’ו
 • פיצ’ו
 • קלפה
 • אמפרוס
 • Hoppip
 • Skiploom
 • ג’ומפלאוף
 • סונקרן
 • סמפלורה
 • ינמה
 • וופר
 • אספון
 • עובר
 • פינקו
 • Qwilfish
 • Scizor
 • הרקרוס
 • Teddiursa
 • מגקרגו
 • אוקטילריה
 • Delibird
 • סטנטלר
 • מריחה
 • טירוג
 • Hitmontop
 • אלקיד
 • מגבי
 • בליססי
 • טירניטר
 • רק דרךמחקר מיוחד

. ! .

 • טרקו
 • Sceptile
 • חורך
 • קומפוזקן
 • Marshtomp
 • Poochyena
 • יפה
 • Dustox
 • לומבר
 • וינגול
 • גרדוואר
 • מסקריין
 • ברלום
 • לגלוש
 • שדינג’ה
 • Whismur
 • הסבר
 • אזוריל
 • Delcatty
 • Mawile
 • אגרון
 • MANECTRIC
 • גולפין
 • Sharpedo
 • ויילמר
 • Wailord
 • Torkoal
 • מלכודת
 • זנגוזה
 • סביפר
 • Whiscash
 • Crawdaunt
 • לילפ
 • מילוטי
 • צורת צורה (רגילה, שטופת שמש, גשומה, מושלגת)
 • KECLEON
 • Duskull
 • Dusclops
 • טרופיוס
 • Chimecho
 • ABOM
 • Relicanth
 • שלגון
 • מטגרוס
 • Regirock
 • קיוגרה
 • ג’יראצ’י (

Gen IV IV Pokémon

 • Prinplup
 • בידור
 • ביברל
 • קריקטוט
 • קריקטונה
 • שינקס
 • לוקסו
 • בודו
 • רמפרדוס
 • Shieldon
 • Wormadam
 • MOTHIM
 • Vespiqueen
 • CHERRIM
 • )
 • גסטרודון ()
 • אמביפום
 • בונארי
 • לופוני
 • הונצ’קרו
 • Purugly
 • .
 • Happyny
 • לוקאריו
 • היפופוטות
 • Skorupi
 • וילון
 • Toxicrook
 • לומינון
 • מגנזון
 • ליקיליקי
 • Rhyperior
 • עלון
 • Probopass
 • UXIE
 • DIALGA
 • Heatran
 • רג’יגאס
 • קרסליה

במקור התגלה באזור האונובה, הנה כל פוקימון מבריק של Gen v זמינים בפוקימון גו:

 • סניבי
 • סרווינה
 • טפיג
 • פטרט
 • Lillipup
 • סטוטלנד
 • ליפרד
 • Pansage
 • Pansear
 • סימיפור
 • מוננה
 • שלווה
 • Zebstrika
 • ג’יגאליט
 • Woobat
 • Excadrill
 • טימבור
 • טימפול
 • Seismitoad
 • Throh
 • Scolipede
 • Whimicott
 • פטיליל (
 • דרמניטן
 • קופגרגוס
 • טרוביש
 • Minccino
 • סינצ’ינו
 • Foongus
 • פרוטורן
 • קלנג
 • ELGYEM
 • LAFFENT
 • פרקסור
 • )
 • 8-18-23)
 • Pawniard
 • Bisharp
 • Vullaby
 • DEINO
 • וירזיון
 • צורה גלגול של ת’ונדורוס
 • פורמוס ת’ריאן
 • Genesect

פוקימון מבריק

 • קווילדין
 • Chesnaught
 • Braixen
 • פלאשלינג
 • פלטהינדר
 • Talonflame
 • Furfrou (כל החיתוכים)
 • שפריצה
 • Slurpuff
 • 8-18-23
 • Dragalge (8-18-23)
 • קלוויצר
 • Helioptile
 • Heliolisk
 • סילבון
 • Sliggoo (8-26-23)
 • Avalugg
 • Xerneas

 • Alolan Sandshrew
 • Alolan Ninetales
 • אלולן דיגלט
 • חצץ אלולן
 • אלולן מרובק
 • Gumshoos
 • Dewpider (8-4-23)
 • אראקניד (8-4-23)
 • אורנגורו (8-26-23
 • טאפו פיני
 • מלמטל

. בנוסף לאזור הגאלאר, Gen VIII כולל גם אגדות פוקימון: Arceus, והווריאנטים האזוריים ההיסיואיים.

 • Galarian Meowth
 • Galarian Eltpoke
 • גליריאן סיטברו
 • . לְחַקוֹת
 • איטינג גאלירי
 • גלירין לינאון
 • גלריאן דרומאקה
 • גליריאריאריאפיסק גאלירי
 • אדון.
 • אורסאלונה

עמוד נוכחי: כל הפוקימון המבריק

IMORE מציע עצות והדרכה נקודה מצוות המומחים שלנו, עם ניסיון של עשרות שנים של מכשירי אפל להישען עליהם. !

.

קזיאן הולי

. . .