טקסט לדיבור טקסטוק קול: קל איך לעשות את זה | דיבור, כיצד להשתמש בטקסט לדיבור ב- Tiktok

0

איך לעשות טקסט לדיבור בטיקוק

משתמשים רבים עוקפים. למעשה, אפשרות זו דורשת רק כמה דקות להתקנה! .

כל מה שאתה צריך לדעת על טקסט לדיבור ב- Tiktok

Speekify הוא גנרטור הקול מספר 1 של AI. צור הקלטות קוליות באיכות אנושית בזמן אמת. .

. גם מיילים, PDFS, כל מה שקראת.

מאת קליף ויצמן

. הנה איך.

תוכן העניינים

אמנם עובדה שרשתות חברתיות פופולריות מתמיד, אך נכון באותה מידה שהרבה מהאתרים והשירותים הללו נעלמים באותה מהירות כמו שהם הגיעו. דקה אחת, MySpace הוא אתר המדיה החברתית הפופולרית ביותר בכוכב הלכת. ברגע הבא, יהיה לך קשה למצוא כל מי שאפילו זוכר את זה-רוב האנשים מעוניינים הרבה יותר בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם ואחרים.

בהתחשב בעלייתו בפופולריות רבה עם דורות צעירים בפרט, נראה כי טיקטוק הוא אחד מאותם שירותי הרשתות החברתיות “טוס בלילה”. .

.”כלומר, יוצרי תוכן יקליטו סרטון ויש להם טקסט ממוחשב לדיבור Tiktok Voice מספקים קריינות למה שאתה עומד לראות. זו תכונה מהנה שמשתמשת בטכנולוגיית טקסט לדיבור (TTS) כדי להוסיף רמת מעורבות חדשה לסרטונים.

. אתה רק צריך לזכור כמה דברים מרכזיים כדי לבצע טקסט לטיקוק דיבור בדרך הנכונה.

. עד 2020 הורד Tiktok יותר משני מיליארד פעמים, בין היתר בגלל הימים הראשונים של מגיפת ה- Covid-19 כאשר אנשים חיפשו דרך כלשהי להתחבר לאנשים אחרים, גם אם מרחוק.

. המטרה הייתה פשוטה: זה היה לאפשר ליוצרים להוסיף קולות או מחשב שנוצרו על ידי המחשב לתוכן שהם יצרו, ובכך להוסיף שכבה חדשה לחלוטין של טבילה להליכים. טקסט לדיבור טיקטוק הפך במהרה לפופולרי בקרב מרבית המשתמשים והוא מהווה עיקרי השירות עד היום.

למרבה המזל, התהליך כיצד לעשות טקסט לדיבור על Tiktok הוא למעשה די פשוט. טקסט לדיבור Tiktok מתחיל בהקלטה או העלאת סרטון לחשבונך, באותה צורה שהיית עושה זאת בדרך כלל.

. אתה יכול כל סוג טקסט שתרצה.

. נכון לשנת 2022, זה יהיה הסמל השלישי מהצד השמאלי של מסך הסמארטפון שלך. עם זאת, זכור כי מיקום אייקונים ואפילו זמינות התכונות עשויה להשתנות בעדכונים עתידיים.

לאחר שבחרת את הטקסט לדיבור סמל Tiktok, תוכל לבחור מבין מגוון הקולות המותקנים מראש של Tiktok. תמיד יש את “קול המחשב” המסורתי שכל כך הרבה אנשים משתמשים בהם, אבל ישנם אחרים שעשויים להישמע גם טבעיים יותר. כל שעליך לעשות.

שים לב שלטקסט לדיבור קולות טיקטוק יש לעתים קרובות מבטאים מובחנים משלהם. יש כאלה עם מבטאים אמריקאים מסורתיים, מבטאים אוסטרלים ועוד. יש אפילו אחד שנשמע כמו Chewbacca מ”הכוכבים מלחמת הכוכבים.”

ברגע שאתה מרוצה מהבחירה שלך, פשוט הקש על האפשרות שכותרתה “בוצע” בפינת המסך. בשלב זה אתה יכול להעלות את הסרטון שלך ואנשים יוכלו לראות ולשמוע את מה שיצרת בצורה המדויקת שהתכוונת אליהם.

זהו מקרה נוסף בו פונקציונליות טקסט לדיבור באופן כללי יצרה חוויה חדשה ונועזת מטעם המשתמשים. זה כיף, זה מרגש וזה יכול לקחת סרטון איכותי כבר ולהפוך אותו לטוב אפילו יותר-לא שונה מדי מהדרכים בהן הטכנולוגיה יכולה לעזור בשיפור הדברים עבור משתמשים אישיים, סטודנטים, אנשי מקצוע ואחרים על בסיס יומיומי.

. אנו מעריכים אם היית עוקב אחרינו!

דיבור וטקסט לדיבור

? Sponeify היא האפליקציה המדורגת מספר 1 בחנות האפליקציות, 2M+ סיומת Chrome מתקינה והיא מדורגת מאוד.

דיבור טקסט לתכונות דיבור

קולות סלב רשמיים .
✅ הקשיבו בכל מהירות קולות ה- AI האיכותיים שלנו יכולים לקרוא עד 9X מהר יותר ממהירות הקריאה הממוצעת, כך שתוכלו ללמוד עוד יותר בפחות זמן. אמנם לא קל להקשיב ל 900 מילים לדקה, אבל למי אנחנו שנגביל את מה שאתה מסוגל? רוב הטקסטים האחרים לקוראי הדיבור אכן הולכים כל כך מהר. . להקל על 380 מילים בדקה ולהכשיר את האוזניים כדי להקשיב מהר יותר ולהגדיל לאט את המהירות מהר ככל שתזדקק להיות.
�� האזינו במכשירים שולחניים או ניידים כל מה ששמרת בספריית Sponeify שלך מסנכרנת באופן מיידי על פני מכשירים, כך שתוכל להאזין לכל דבר, בכל מקום ובכל זמן.
קולות הקריאה שלנו נשמעים יותר נוזלים ואנושיים מכל קורא AI אחר, כך שתוכלו להבין ולזכור יותר.
�� קולות נשמעים טבעיים רב -לשוניים ואיכותיים תיהנו מנאום נאמנות גבוהה ב 30+ שפות עם מספר קולות. .
✅ הורדת קובץ שמע בחינם בעזרת הטקסט החינמי שלנו לדיבור ממיר מקוון אתה יכול להקליד, להדביק או אפילו להעלות קובץ ולהמיר אותו לדיבור. . פיקוח המשנה המובחר לדיבור מציע קולות HD ואפילו קולות ידוענים רשמיים כמו Snoop Dog & Gwyneth Paltrow.
�� העלאת מסמך ? אין בעיה. פשוט העלה אותו לאפליקציית הטקסט המקוון שלנו לדיבור והפך אותה לטקסט תוך שניות. נסה את זה בהדגמה, עכשיו!

איך לעשות טקסט לדיבור בטיקוק

. .

לאחר שהוביל את התרשימים זו השנה השנייה ברציפות, טיקוק הודיע ​​על פיצ’ר חדש שמגיע לחזית ממשק עריכת הווידיאו של האפליקציה. .

מלבד היותה תכונה נגישות נהדרת, אפשרות Tiktok Voice Over Text Opte Tex.

אז מדוע התכונה המקוונת של Tiktok TTS הופכת כל כך פופולרית ואיך לשלב אותה בסרטונים שלך? בוא נגלה!

?

. .

 • נְגִישׁוּת. .
 • . . טקסט טקסט של Tiktok קול מספק כלי נוסף ליוצרים לייחודי את הסרטונים שלהם.
 • . תכונה של טקסט לקול Tik Tok היא פיתרון נהדר כשאתה מספר סיפור דרך הסרטונים שלך, או אם סרטוני הדרכה הם חלק גדול מהתוכן שלך.
 • נישה חדשה. שילוב טקסט לדיבור קולות Tiktok בסרטונים יצר סגנון חדש של תוכן בידור, בו המשתמשים משחקים עם AI כדי לראות אילו מילים זה יכול ולא יכול לבטא נכון.

צור תוכן מרתק בטיקוק

גלה את הדרך המהירה ביותר להוסיף קול Tiktok TTS באופן מקוון, ערוך את הסרטונים שלך כמו מקצוען ולהוריד מדיה בעזרת 240+ אפליקציות ב- SetApp.

כיצד להשתמש בתכונה של טקסט לדיבור של Tiktok

. ! .

כיצד לכלול טקסט לקולות דיבור Tiktok

טקסט Tiktok לדיבור מאפשר ליוצרים להוסיף קול אוטומטי לקריאת כותרות שנכתבו בסרטון, מה שמסייע לתוכן הוויזואלי להתבלט.

 1. פתח את Tiktok והקש על השלט פלוס (+) בתחתית המסך
 2. בחר להקליט או להעלות סרטון
 3. הקלד את הכיתוב שלך ואז הקש על בוצע
 4. בחר באחת מאפשרויות הקול והקיש על ביצוע

אם יצרת בועות טקסט מרובות, אתה רוצה שה- AI יקול, בחר באפשרות “החל את הקול על כל הטקסט בסרטון זה”. עכשיו אתה צריך לשמוע את הטקסט שלך קרא כשאתה מקדימה את הסרטון שלך.

מכיוון שתקני איכות הווידיאו הולכים וגוברים מדי יום, ככל שיש לך כלים שימושיים יותר לרשותך. .

. !

.

. לאחר הורדת המדיה, לא רק שתוכלו ליהנות מחוויית הצפייה במצב לא מקוון אלא גם לקצץ את הווידיאו, ללכוד כתוביות ולהמיר לפורמטים פופולריים אחרים תוך שניות.

כיצד להוסיף טקסט דיבור לווידיאו מעבר לטיקוק

. .

Debuk Central היא אפליקציה המסייעת לצרוך תוכן מקוון ולא מקוון כאודיו ומקלה על הפחתת טקסט לדיבור רק עם כמה לחיצות. תיהנו מהכותרות, מאמרים ותוכן מילולי אחר מבלי שתצטרכו להסתכל על המסך שלכם במשך שעות ארוכות, או ליצור קול אוטומטי של הטקסט שלכם תוך שניות!

כך ניתן להוסיף טקסט דיבור לווידיאו על ידי יצירת קול אנושי טבעי עם דיבור סנטרל:

 1. הורד והתקן את האפליקציה Centre Decon
 2. לחץ פעמיים על הטקסט שלך, ואז לחץ על סמל ההילוכים
 3. לחץ על הפעל כדי לשמוע את הטקסט שלך מדובר
 4. שמור את הטקסט שלך כאודיו על ידי לחיצה על קובץ ➙ ייצוא קובץ שמע

מכיוון שיוצרים משתמשים באופן פעיל בטקסט של Tiktok לדיבור, המציע דרך חדשה לקיים אינטראקציה עם הקהל, הנה כמה דוגמאות לסרטונים ויראליים המראים כיצד להשתמש בטקסט לדיבור ב- Tiktok:

 • . .
 • . מי יטען שזה מועיל להפליא להיות מסוגל לשמוע את הצעדים של סרטון הדרכה, ולא רק להיות אפשרות לקרוא אותם מהמסך.
 • מונולוג פנימי. המשתמשים ניסו דרכים שונות כיצד לבצע טקסט של Tiktok Voice Over Text ורעיון המונולוג הפנימי הוכיח כאחד המבדרים ביותר.
 • . לבדוק כיצד AI יבטא מילים שונות זו רק אחת הדרכים שמשתמשים משחקים עם Tiktok TT.
 • הוספת עוצמה. דרך נהדרת להגביר את היצירתיות של רעיון הווידיאו שלך היא שימוש בטקסט של Tiktok Voice Over כדי לעזור לעורר רגשות שונים בצופה.

מדוע כולם ב- Tiktok משתמשים באותו קול מוזר?

!

אם אתה יכול לשמוע קול מלודי ומלא בראש שלך עכשיו, אתה יודע למה אני מתייחס. . זה מכה את האיזון המושלם בין צוף ועם זאת שטוח; זה נותן מספיק רחוק, מבלי למסור באמת שום דבר; זה מונע ממני לגלול על פני הסרטון, אבל אני לא יכול לשים את האצבע שלי מדוע – בעיקרון, זה גאון יצירתי.

לא יודע על מה אני מדבר? . . גניחות שלישיות זה משקף את “המונוטוניות ההומוגנית של התוכן שנצרך”-לפני שהוא מודה שבעשר הדקות הראשונות אחרי בולמוס של טיקטוק, הוא לא יכול לקרוא דבר בלי הקול האוטומטי לדיבור המסתחרר בראשו (עוד על זה אחר כך).

אבל מי התחיל את המגמה המסתורית הזו? האם זה סוג של כישוף קסם למשיכת עוקבים חדשים? ולמה זה כל כך ממכר להקשיב?

הדבר הראשון להבהיר: קולות Tiktok קשורים מאוד לתוכן הסרטון. . כריסטיאן אילברי, סוציולינגאי באוניברסיטת אדינבורו, משווה את זה לקול הטלפון של אנשים לצורך איסוף שיחות חשובות.

“אנחנו מדברים אחרת תלוי עם מי אנחנו מדברים, וההקשר – לא משנה אם אנחנו בטיקטוק או לא,” מסביר אילברי. “זה רק שאנשים מבחינים בסגנון שמתקשר למשפיעים או לסלבריטאים מיקרו.”הסגנון הזה כנראה די מזכיר שמישהו יסביר לך משהו IRL,” זה יכול להיות אינפורמטיבי מדי או באמת קולניאלי “.

?

כשג’ויסיילן קלייבורן (aka @degrassi_kid) התחילה לפרסם לראשונה על Tiktok במנעול, היא הניחה בכוונה קול אחר ומוצאת אותו “קרינגי” להביט לאחור. “זה היה סוג כזה של קול, מגיש המגיש בו הכל היה מעצבן ומעצבן”, אומר הילד בן ה -29. “זה לא היה קול מזדמן בו תשתמש בשיחה, אבל יותר קול קצוץ שנועד להשיג את תשומת ליבך – גם אם זה נשמע לא טבעי.”עבור קלייבורן, כל סרטון טיקטוק הרגיש כמו הופעה.

עבור יוצרי תוכן אחרים, קול Tiktok מגיע באופן טבעי. אשלי נקאדי (@bellewoods), עורך דין בן 28 בהכשרה, מאמינה שקולו של Tiktok הוא “די” הקול הטבעי שלה. .. מקריני חדשות מתבקשים לרוב לכוון למבטא מערבי -מערבי מכיוון שהוא מרגיש מוכר ואושר – לא משנה היכן אתה מבוסס. נקאדי הבחין בהרבה ניקוי ותכני ארגון של טיקטוק (כן, זה גם קיים) יש סוג זה של VoiceOver, המתאר את זה כ”חף “,” קל באוזן “ו”היכולים להדהד עם כולם”.

. . “אני לא חושב שאני חווה את הנושא הזה בגלל הקול שיש לי.