כיצד למצוא את ההיסטוריה של Tiktok Watch שלך | מדע פופולרי, איך לראות את ההיסטוריה שלך לצפייה בטיקוק

0

איך לראות את ההיסטוריה שלך צפייה בטיקוק

באנדרואיד, השלבים דומים: פּרוֹפִיל > תפריט ראשי (שלוש שורות)> הגדרות ופרטיות מרכז פעילות > צפה בהיסטוריה. שוב, אם לעולם לא תגיב, תראה רק צפה בהיסטוריה לאחר הגדרות ופרטיות.

ההיסטוריה שלך שעוני Tiktok עברה – הנה איך למצוא אותה

.

מאת ג’ון קנדי ​​| עודכן 22 בספטמבר 2023 1:35 אחר הצהריים EDT

אדם מחזיק אייפון בחוץ, מסתכל על ההיסטוריה של Tiktok Watch שלו

למצוא את ההיסטוריה שלך לשעון Tiktok שלך היה כל כך הרבה יותר קשה מזה. PopSci Composite: Mediamodifier / Unsplash; צילום מסך: Tiktok

אם אתם מחפשים את ההיסטוריה של Tiktok Watch שלכם בתקווה למצוא סרטון שנצפה לאחרונה, זה כנראה לא המקום בו ראיתם את זה לאחרונה. אפליקציית השעון כביכול, כפי שעושה חברות טקיות, שינתה את התפריטים שלה והעניקה את התכונה השימושית הזו במקום לא מוכר.

בניגוד לימיו הראשונים של Tiktok, כאשר האכזבה של טען מחדש בטעות את הדף שלך עבורך ואיבד את הקליפ הראוי לשיתוף הייתה כה נפוצה-כל כך קרב-שהוא הפך למאמה, איתור טיקטוקס שנצפה לאחרונה הוא קל עכשיו. ואם אתה רוצה להיות כל כך חזק שהמגבלות של היסטוריית השעונים שלך לא יכולות לעמוד בדרכך, אתה יכול להשתמש במסנני חיפוש וטכניקות ספציפיות כדי לצוד בדיוק את מה שאתה צריך. פעולה זו תהיה מהירה בהרבה מאשר לגלול באופן מיידי בארכיון שלך.

כיצד למצוא את ההיסטוריה של Tiktok Watch ב- iOS ו- Android

. כמו שזה אמור להיות.

ב- iOS, כל מה שאתה צריך לעשות זה להקיש פּרוֹפִיל בחלק התחתון, פגע ב תפריט ראשי , למצוא את ה תוכן ותצוגה כותרת, הקש מרכז פעילות, ובחר צפה בהיסטוריה. היסטוריית התגובות וכן חפש היסטוריה .

פּרוֹפִיל > תפריט ראשי הגדרות ופרטיות מרכז פעילות . שוב, אם לעולם לא תגיב, תראה רק לאחר הגדרות ופרטיות.

הצעדים למציאת ההיסטוריה של Tiktok Watch שלך באייפון

. אם אתה מנסה למצוא משהו ישן יותר, תצטרך לחפש אותו עם פונקציית החיפוש הרגילה של Tiktok (טיפים למטה).

אתה יכול למצוא סרטון שנצפה לאחרונה על ידי גלילה במורד דף זה, אך הוזהרת: הכל נמצא שם. בין אם זה סרטון שצפיתם בשלמותו או כזה שקרה לטעון ולהפעיל אוטומטי בקצרה כשעברתם את האפליקציה, זה חלק מההיסטוריה של Tiktok Watch שלכם. הסרטונים היחידים שלא תמצאו הם חיים וסיפורים.

. אם אתה משתמש כבד של Tiktok וצפה במשהו לפני ימים או שבועות, בסופו של דבר תגלול לזמן מה. בחר בפינה השמאלית העליונה והקש על סרטונים או מגע בודדים בחר את כל ההיסטוריה של צפייה בשמאל התחתון. לִמְחוֹק לַחְצָן. .

אם תסתלק בשיטה שלמעלה, יתכן שתוכל לאתר את הטקטוק האבוד החמקמק ביותר. התפיסה: תצטרך לדעת מספיק על הסרטון שצפית כדי להקליד משהו בסרגל החיפוש. .

בית סמל חיפוש (זכוכית מגדלת) בפינה הימנית העליונה. . בשלב הבא, הכה את צפה . זה ישנה את תוצאות החיפוש שלך כדי להציג סרטונים שצפיתם. , , וכן לאחרונה הועלה חלק עליון . .

הכרטיסייה חיפוש Tiktok עם

כמו עם היסטוריית השעונים שלך, ה פילטר חיפוש יציג טיקטוקס שהופיעו בחיפושים אחרונים ונשחקו אוטומטית כתמונות ממוזערות כשראיתם את התוצאות, כך שתצטרכו לחפור עמוק יותר בכל פעם שתחפשו.

טיפים אחרים לחיפוש Tiktok

. . אני, למשל, כנראה, אבלה את השבוע הבא באומץ לטיקוק אני לא מעוניין בסרטונים האלה שבהם אנשים שופכים חלב בכל הדלפק בזמן ש”כין קפה “מכיוון שחיפשתי ב”טיקוק קפה” בזמן שעבדתי על הסיפור הזה. , .)

.

בתפריט המסננים הפחות מרוחקים (הקש על שלוש נקודות מימין לסרגל החיפוש, ואז פגע פילטרים.

, שתף משוב, . כשפרסמתי לראשונה את הסיפור הזה בינואר 2022, התבדחתי שאולי אם מספיק אנשים ישתמשו בטופס הזה כדי לבקש רשימה קלה לשימוש של סרטונים שנצפו לאחרונה, Tiktok היה גורם לזה לקרות. ובכן, עשינו את זה, אנשים.

. .

ג’ון קנדי ​​הוא עורך ה- DIY של PopSci. בעבר הוא כיסה חדשות משפטיות עבור Law360 ולפני כן, חדשות מקומיות בכתב העת חוקר בקונטיקט. הוא גם בנה ושופץ בתים, עבד כמאמן גידור, ומנחם ספרים בספריה. . צור קשר עם המחבר כאן.

איך לראות את ההיסטוריה שלך צפייה בטיקוק

מאמר זה מסביר כיצד לצפות בהיסטוריה של Tiktok Watch שלך. ההוראות חלות על אפליקציית Tiktok Mobile עבור Android ו- iOS.

איך לראות את היסטוריית השעונים שלך ב- Tiktok

  1. מ ה בית פּרוֹפִיל בפינה השמאלית התחתונה.

סמל פרופיל ,, אייקון תפריט, והגדרות ופרטיות מודגשות ב- Tiktok

בחר הגדרות ופרטיות.

תגובה וצפה בהיסטוריה וצפה בהיסטוריה המודגשת ב- Tiktok

צפה בהיסטוריה. . הקש על סרטון כדי לצפות בו שוב.

אתה יכול לצפות בטיקוק בדפדפן אינטרנט, אבל אין דרך להציג את היסטוריית השעונים שלך.

.

סרטונים נופלים אוטומטית מרשימת השעונים שלך לאחר 180 יום.

  1. עבור להיסטוריית השעונים שלך והקש בחר.

בֶּרֶז לִמְחוֹק שוב לאשר.

כיצד לחפש סרטוני Tiktok שכבר צפיתם

אפשרות נוספת היא להשתמש במסנני תכונת החיפוש כדי למצוא סרטונים שכבר צפיתם:

  1. מ ה בית כרטיסייה, הקש על לחפש אייקון (זכוכית המגדלת).

הקש על פילטרים סמל מימין לסרגל החיפוש.

בפעם הבאה שתרצו לחפש סרטונים שצפיתם, הקשו על .