האתגר החדש המסוכן של טיק טוק שכבר הביא לארבעה מקרי מוות | מרקה, אתגרי Tiktok המובילים בכל הזמנים ורעיונות חדשים לשנת 2023

0

אתגרי Tiktok המובילים בכל הזמנים והרעיונות החדשים לשנת 2023

Contents

כמותג, השתתפות באתגר זה יכולה להיות דרך פנטסטית להפוך את עצמך ליותר יחסי לקהל שלך. הם יוכלו להתחבר אליך טוב יותר, ותוכל להיתקל כמותג אופנתי ומגניב.

האתגר החדש המסוכן של טיק טוק שכבר הביא לארבעה מקרי מוות

האתגר החדש המסוכן של טיק טוק שכבר הביא לארבעה מקרי מוות

  • טק. איך בינה מלאכותית יכולה לעזור לך עם היכרויות?
  • טק. להתראות טוויטר, הגיע הזמן לחוטים ממטא: מה זה? איך אתה מפעיל ומאמת את חשבונך?

Tiktok ממשיך להפתיע אותנו עם הטרנדים והטריקים המתפתחים שלה. עם זאת, לפעמים מגמות אלה דוחפות את הגבולות ואף עולות עליהן, כפי שראינו בארצות הברית.

.

כפי שדווח על ידי הדיילי מייל, אתגר זה כרוך קופץ מגב סירת המהירות. כמו אתגרים ויראליים רבים אחרים, הוא נושא סיכונים מובנים.

במדינת אלבמה, הרשויות מודאגות עמוקות ממגמה זו, מכיוון שאושרו באופן טרגי ארבעה מקרי מוות שנגרמו על ידי אנשים ששברו את צווארם ​​תוך ניסיון לאתגר זה.

נראה כי המרדף אחר לייקים והערות הוא המטרה העיקרית בפלטפורמת המדיה החברתית הזו, ולמרבה הצער, סיכון חייו הפך להיות מסלול מהיר כדי להשיג תשומת לב.

“חצי החודשים האחרונים היו לנו ארבעה טביעות שהיו נמנעות בקלות”, קפטן ג’ים דניס עם סגל ההצלה של צ’ילדרסבורג אמר ל- WPDE.

“הם עשו טיק טוק אתגר. .

“הארבעה שהגבנו אליהם כשקפצו מהסירה, הם ממש שברו את צווארם, ואתם יודעים, בעצם מוות מיידי.

“אני חושב שאנשים, אם הם מצולמים במצלמה, אני חושב שהם סביר יותר שהם יעשו משהו מטופש כי הם רוצים להשוויץ מול חבריהם למדיה החברתית.”

אתגרי Tiktok המובילים בכל הזמנים והרעיונות החדשים לשנת 2023

במהלך השנים האחרונות, טיקטוק היה עד לעלייה מאסיבית בפופולריות שלה. אמנם היא תוכננה בעיקר כפלטפורמת מדיה חברתית מהנה לייצור ושיתוף סרטונים, אך היא צמחה להיות ערוץ שיווק מעולה גם לעסקים.

. זה נתן לעסקים מודרניים הזדמנות מושלמת לפנות לקהל היעד שלהם בפלטפורמה המועדפת עליהם ולהפוך ליותר יחסי על ידי השתתפות באתגרים מגניבים שהקהל שלהם אוהב.

.

מותגים כמו נייקי, צ’יפוטול, קרוקס וכו ‘., . עם הקהל של Tiktok של יותר ממיליארד, אתה יכול בקלות למשוך הרבה גלגלי עיניים לעסק שלך ולקחת אותו לגבהים חדשים!

בפוסט בבלוג זה, נדבר אתכם באמצעות כמה אתגרים פופולריים של Tiktok שיעזרו לכם לחזק את נוכחותכם בפלטפורמה.

7 אתגרי Tiktok פופולריים להפליא בכל הזמנים

Tiktok מלא במאות אתגרים מהנים. . בעוד שאתגרי Tiktok יבואו וילכו, ישנם אתגרים מסוימים שנשארו פופולריים באופן מאסיבי על הרציף במשך שנים.

קטע זה יחקור שבעה אתגרי טיקטוק פופולריים בכל הזמנים!

1. אתגר ההאפלה

המכונה גם אתגר החנק, זהו אחד האתגרים המסוכנים ביותר של טיקטוק בכל הזמנים. אמנם הוא הפך פופולרי, אך מומלץ בקפדנות לא לנסות את זה.

אתגר ההאפלה דרש מאנשים לצלם את הסרטונים שלהם תוך כדי עריכת נשימתם זמן רב ככל האפשר. אתגר זה נועד לראות כמה זמן אדם יכול לעצור את נשימתו מבלי להתעלם.

. זו הסיבה לכך שההורים צריכים לשקול לחוקק בקרות על חשבונות ילדים.

2. אתגר אל תמהר

תמונה המתארת ​​אישה המיישמת איפור

עם מעל 1.2 מיליארד צפיות, The Don’st Rush Challenge הוא אחד האתגרים הפופולריים ביותר ב- Tiktok.

. לאחר מכן, הם צריכים לקדימה את הסרטון הזה ולשתף את התוצאה המצחיקה בטיקוק.

3. אתגר השקופיות של צ’ה צ’ה

אתגר השקופיות של צ’ה צ’ה הוא אחד האתגרים הכי מגניבים ומהנים ביותר של טיקטוק. הדבר הטוב ביותר הוא שהוא נוצר למען מטרה טובה.

. לאחר מכן, הם צריכים לרקוד עם בן זוגם או קבוצת החברים שלהם ולפרסם את הסרטון ברשת. האתגר גרם לאנשים לחפש שירים משעשעים ולגייס כסף לצדקה.

.

אתגר שעוות הפנים אינו מיועד לבעלי לב קלושים! זה מחייב אותך לכסות את הפנים שלך ברצועות שעווה, תן להם להתייבש ואז לקרוע אותם!

. אתגר הסנכרון של השפתיים

כמעט כולם שמעו על אתגר הסנכרון הפופולרי של Tiktok! זה אתגר פשוט ומסביר את עצמו בו אנשים צריכים לסנכרן שפתיים את השירים האהובים עליהם ולשתף את הסרטונים שלהם.

אנשים הוסיפו אלמנטים יצירתיים משלהם לאתגר הפשוט הזה, והפכו את זה ליותר כיף!

.

זהו אתגר מעניין אך מסוכן בו אנשים חייבים לארגן ארגזי חלב ריקים כגרם מדרגות. לאחר מכן עליהם לאזן את עצמם ולטפס על גרם המדרגות הזה מבלי לדפוק את ארגז החלב.

האתגר הביא לכך שאנשים רבים נפצעו קשה. באופן לא מפתיע, זה נאסר.

7. אתגר הצללית

תמונה המתארת ​​את הצללית של אדם העומד מול חלון

אתגר הצללית היה אתגר טיקטוק די פשוט ופופולרי. זה פשוט דרש אנשים לדגמן מול חלון מואר היטב ולחץ על תמונה של המתווה הנראה שלהם באמצעות ה- hashtag #SilhouetteChallenge.

אם כי פשוט, האתגר ייצר כמה מהצילומים המהממים ביותר!

עם זאת, זה גם הוביל לבעיות מסוימות כשאנשים התחילו להבין כיצד להסיר את המסננים. לייקים!

Tiktok מרגש מאתגר רעיונות לשנת 2023 ומעבר

תמונה המתארת ​​אדם המשתמש בטיקוק

כעת, לאחר שבדקנו את האתגרים הפופולריים ביותר של Tiktok בכל הזמנים, הגיע הזמן להסתכל על כמה רעיונות לאתגר Tiktok מהנה וייחודיים לשנת 2023.

1.

אתה יכול ליצור את האתגר הפראי המרגש בטיקוק ולבקש מהקהל שלך להשתתף בו. באתגר זה, אנשים יצטרכו ללמוד ולעקוב אחר הכוריאוגרפיה של השיר האהוב ביותר של מייגן The Stallions, “Savage.

אתה יכול לבקש מהקהל שלך לשתף את הסרטונים שלהם המופיעים בשיר זה ולתייג אותך ב- Tiktok. זה ייתן לך יותר צפיות ולהגדיל את הכרת המותג שלך.

2. האתגר המראה הסלב

כפי ששמו מרמז, האתגר המראה של סלב הוא כל דבר עוסק בבחירת הסלבריטאים האהובים עליכם ולשחזר את התמונות והסרטונים האייקוניים שלהם. האתגר המראה של סלב הוא עוסק בחגיגת האישיות הציבורית האהובה עליכם והתמונות והסרטונים הזכורים ביותר שלהם.

. אתגר הקרש המהנה והאנרגטי

תמונה המתארת ​​אישה שעושה קרשים

! זה דורש ממשתמשי Tiktok לצלם את עצמם מכיוון שהם עושים סבב קרשים מלא בזמן שהשיר האהוב עליהם מנגן ברקע!

אם המותג שלך משרת את ענף הבריאות והכושר, השתתפות באתגר זה ועידוד הקהל שלך לזה יכול להיות בחירה חכמה.

4. אתגר השקופיות של טוסי

. השיר הפך לשובר תרשימים מהיר בזכות צעד הוו המרגש שלו שדמה לריקוד המרחב של מייקל ג’קסון.

אנשים בטיקוק אימצו במהירות את השיר הזה וניסו את ידיהם (או את הרגליים!) בשיר, וכתוצאה מכך אתגר שקופיות טוסי!

5. הראה את אהבתך ל- Weeknd עם אתגר האורות המסנוורים

צפה בפוסט זה באינסטגרם

האתגר הזה של Tiktok מיועד לכל אוהדי השבוע! השיר של המבצע – אורות מסנוורים – אהוב על מיליוני אנשים ברחבי העולם, וזה מה שהאתגר הזה של Tiktok הוא הכל.

בתוכו, המשתתפים צריכים לצלם את עצמם רוקדים את ליבם בזמן שאורות מסנוורים משחקים ברקע.

6.

האתגר Renegade הוא לכל הרקדנים המקצוענים שם בחוץ! האתגר כרוך בכוריאוגרפיה די קשה לשיר של קמפ “הגרלה.”

. האתגר Renegade הפך פופולרי להפליא בן לילה והיה עד לאלפי אנשים שמנסים לבצע את המיטב שלהם.

7. אתגר סופאלוני

אם אתה חובב מוזיקה, היית יודע על השיר הפופולרי Supalonly. השיר הפך לסנסציה של לילה על Tiktok. למעשה, הכוריאוגרפיה של השיר קיבלה יותר מ -200 מיליון צפיות על הפלטפורמה!

באתגר זה, המשתתפים צריכים ללמוד ולתרגל את הכוריאוגרפיה. לאחר.

השתתפות באתגר זה יכולה להיות חכמה אם ברצונך ליצור תמונת מותג מודרנית ומגניבה. העובדים שלך יכולים לצלם סרטון מהנה ולפרסם אותו ב- Tiktok מחשבון החברה.

8. אתגר החברים הטובים ביותר של החברים הכי טובים

תמונה המתארת ​​שני חברים הכי טובים

האתגר המהנה להפליא הזה נועד לקחת עם החבר הכי טוב שלך. בעיקר. בתוכו, שני החברים הכי טובים צריכים להתכנס ולדבר על ההבדלים ביניהם.

כמותג, השתתפות באתגר זה יכולה להיות דרך פנטסטית להפוך את עצמך ליותר יחסי לקהל שלך. הם יוכלו להתחבר אליך טוב יותר, ותוכל להיתקל כמותג אופנתי ומגניב.

9. אתגר השתקפות מראה

באתגר השתקפות המראה, אנשים צריכים להשתמש באפקט Tiktok מיוחד כדי להשיג תאום זהה ולפרסם סרטון מצחיק על הרציף.

אתגר ההשתקפות של Tiktok של Tiktok היה עד לכמה מהסרטונים הכי מצחיקים והמעניינים ביותר!

10. הפוך את אתגר המתג

זהו עוד אתגר ריקוד פופולרי בו המשתתפים צריכים לרקוד עם בני זוגם. האתגר בעצם מחייב אותם להראות את המהלכים שלהם על השיר הסופר פופולרי של דרייק – ‘ללא הפסקה.’

אבל ממש כמו כל אתגר Tiktok, הנה טוויסט! .

11. אתגר עדכונים

אתה יכול לעשות את האתגר המהנה הזה עם בן / בת הזוג, אח או חבר שלך. באתגר זה, על המשתתפים לבצע מהלך ריקוד מתואם עם בן זוגם בזמן ששיר ה- Updatow הקליט מנגן ברקע.

12.

האתגר הזה לא יכול לגעת באתגר זה הוא אתגר ריקוד מהנה על Tiktok. האתגר יכול להסתיים לבד או עם שותף. בתוכו, על המשתתפים לצלם את עצמם תוך ביצוע מהלך ריקוד ספציפי במהירות מהירה.

זה סופר פשוט וקל ללמוד. !

13. מהלך ראשון מהלך אחרון מהלך אחרון

. אתגר המהלך הראשון של הצעד האחרון ניתן לקחת עם בן זוג בלבד.

בתוכו, משתמשי Tiktok צריכים לרקוד עם השותפים שלהם. אבל הטוויסט הוא שהם יצטרכו להשתמש בצעד הריקוד האחרון של בן זוגם כצעד הראשון שלהם! הסרטון הסופי כיף להפליא לצפייה.

14. אתגר ברמה

זהו אחד האתגרים המקסימים ביותר של Tiktok. זה בגלל שחברי הכפה שלך יכולים גם להשתתף בזה. כן, אתה קורא את זה נכון!

באתגר זה, המשתתף צריך לאסוף ולהקים ערימה ענקית של נייר טואלט על הרצפה. ואז הם יצטרכו לעודד את חיית המחמד שלהם לקפוץ מעל הערימה ההיא. ככל שקפיצות חיית המחמד שלהם גבוהות יותר, כך הוא מהנה יותר!

אם אתה מותג ממוקד לחיות מחמד, אתה יכול להשתתף באתגר זה בשנת 2023 ולעודד את הקהל שלך לעשות את אותו הדבר. אתה יכול אפילו להוסיף לזה אלמנטים יצירתיים משלך ולהפוך את כל הסרטון ליותר מהנה ומרגש!

15. אתגר החיים האמיתיים בבית

? .

האתגר בחיים האמיתיים בבית מחייב אנשים להראות את חיי היומיום שלהם עם טוויסט! אנשים חייבים לצלם סרטון שמתיימר לחיים שלהם הם מפוארים במיוחד ולשתף אותם עם הקהל שלהם.

מסיימים

אז הנה לך! זה קשור לאתגרי Tiktok הפופולריים ביותר בכל הזמנים וכמה רעיונות לאתגר Tiktok מצוינים לשנת 2023. Tiktok התגלה כפלטפורמת מדיה חברתית חזקה שיש לה את היכולת להפגיש אנשים ועסקים.

אתה יכול גם להשתמש במרכז היצירה של Tiktok, המשמש כמרכז למשתמשים כדי להשתמש ביצירתיות שלהם, להסתכל על המגמות הנוכחיות ולהשתמש בכלים ליצירת סרטונים ויראליים.

מכיוון שתכני הווידיאו צפויים להצליח ממש בשנה הבאה, אי ניצול של טיקטוק יכול להיות טעות ענקית. לכן, הקפידו לעבור את כל האתגרים הללו של Tiktok ולכלול חלק מהם באסטרטגיית שיווק הווידיאו שלכם.

התבלט עם רעיונות ביו ייחודיים ומרתקים – למד יותר במדריך המומחים שלנו!

נסה את 15 האתגרים האלה של Tiktok לייצר מעורבות בשנת 2023!

בימינו מותגים רבים שרוצים להגיע לג’נץ פונים לטיקוק לשיווק תוכן. ואלה שלא כנראה שוקלים את זה. .

עם זאת, העבודה על Tiktok שונה בהרבה מאינטראקציה ב- Tiktok. לא רק שזה יבוא מאסיה, אלא שיש לו תרבות שונה מאוד. לאחר מכן, פרמטרי התוכן שונים למדי מאלה שתמצאו על המתחרים שלהם.

. בעוד שעבודה עם משפיעים היא דרך אחת להתמודד, אפילו מותגים מגובים על השפעה זקוקים למעורבות אורגנית משלהם.

אחת הדרכים הטובות ביותר להסית מעורבות בטיקטוק היא על ידי הוצאת אתגרים. לא רק שהם יעילים, אלא שהאתגרים הם השיטה המקורית של אינטראקציה עם יוצרים אחרים בטיקוק.

מהם אתגרי Tiktok?

. במילים אחרות, הם מאתגרים אנשים ליצור סרטונים המבצעים פעולה או משימה ספציפית. זה סוג של מגמה שמלווה בכתבי hashtags רלוונטיים המעניקים להם נראות ולעיתים ויראליות.

גם אם אינך משתמש ב- Tiktok, רוב הסיכויים ששמעת על אתגרי Tiktok לפני כן. . לדוגמה, אתגר “לייקים ערמומי” עודד צעירים לגנוב פריטים מהמרחבים הציבוריים. זו הייתה בעיה מרכזית במחוזות בתי הספר בתיק בחזרה, אך למרבה המזל, היא כבר לא פופולרית.

עם זאת, מרבית האתגרים של Tiktok הם מהנים, משעשעים או לא מזיקים בדרך אחרת. האתגרים הבלתי הולמים שהולכים ויראליים נמצאים במיעוט.

מהם הסוגים העיקריים של אתגרי Tiktok?

ישנם כמה סוגים שונים של Tiktok Challenge, שלכל אחד מהם יש אופי משלו. האתגרים מציעים משימה מסוג אחר המבוססת על סוג האתגר והספונסר אם בכלל.

: התחל משאלה או מגמה ויראלית שעושים את הסיבובים בטיקוק. הם אורגניים לחלוטין, ספציפיים לגומחה, ובדרך כלל לא הולכים ויראליים בכל הרציף. אתה יכול לצפות שהפעולות באתגר קהילתי יתאימו לגומחה ולא להיות נושא כללי.

אתגרי נישה: קהילות (קשורות לאינטרסים ספציפיים כמו יופי, אופנה, משחק וכו ‘) בתוך Tiktok יש אתגרים ייחודיים משלהם שהולכים ויראליים עם הקהל שלהם. . עם זאת, האתגר אינו מתרכז סביב המותג.

. בדרך כלל הם נעשים בשיתוף עם יוצרי תוכן. במילים אחרות, אלה הזדמנויות מצוינות לשיווק משפיעים מכיוון שהמשפיעים יציגו לעתים קרובות את האתגר. לאחר מכן, קל יחסית לעקוב אחר ההצלחה בהתבסס על השימוש ב- hashtag המשויך, הערות וכמה גורמים אחרים. תקבל אפילו תוכן שניתן להחזיר אותו מחדש במקומות אחרים, כמו מכנסי יוטיוב או אפילו פרסומות.

מהם היתרונות של אתגרי Tiktok עבור המותג שלך?

אמנם קל לדבר על אתגרי Tiktok וכמה קל לעשות זאת, אבל זה קצת שונה להבין. ? .

מודעות למותג

היתרון הראשון הוא מודעות למותג, ובמובנים מסוימים זה אחד היקרים ביותר. זה נכון, במיוחד כשאתה מחשיב שלמידה על משהו הוא הצעד הראשון במשפך המכירות. הקמת אתגרי Tiktok להגביר את המודעות למותג היא קלה והיא יכולה להיות כרוכה בהרבה יצירתיות. למעשה, אתה יכול לבקש מאנשים להציג את המותג או המוצר שלך בדרכים מצחיקות או יצירתיות. .

אם דף ה- Tiktok שלך קצר במעורבות, אזגרי Tiktok יכולים לעזור בשיפור המצב. . אחרי הכל, אנשים רבים ממשיכים בטיקוק כדי שיוכלו להתבדר או להפגין את כישוריהם.

דבר נהדר עם אתגרי Tiktok למעורבות הוא שתוכלו להשתמש כמעט בכל סוג של אתגר כדי להשיג את המטרה שלכם. האתגר אפילו לא צריך להזכיר את המותג שלך.

הרוויח תוכן שנוצר על ידי המשתמש עבור המותג שלך

דיברתי הרבה על הערך של תוכן שנוצר על ידי המשתמש. כשאנשים דנים באופן ספונטני במוצרים ושירותים, זה עוזר למותג להשיג הוכחה חברתית ולהיראות כמשהו בעל ערך. .

לקדם את המוצר שלך

תקעים חסרי בושה לא תמיד רעים. אחרי הכל, זה מה שאנחנו עושים לעתים קרובות בפרסום. . אין כמו שאנשים מתבדרים ומבין שמקור הבידור הוא בסופו של דבר המותג שלך. זה כמו הפרסומות העונתיות של קוקה קולה עם דובי הקוטב-לקשר את המותג שלך למשהו חיובי ועם זאת לא קשור.

. הסיבה לכך היא שלעתים שאתה יכול לפעמים להעביר את הנקודה שלך על ידי הצגת המידע בדרך אחרת, זה יהיה הרבה פחות יעיל. אנשים אוהבים לדעת שהמותג שלך הוא משהו שהם יכולים להבין.

לבנות קשרים משמעותיים

. זה יעזור לך לפגוש חשבונות חדשים באופן מקוון ויכול לעזור לך למצוא משפיעים או מעריצים. עם הזמן, אתה יכול להחזיר את החסד להתעסק בתוכן של כל משתמש וליצור קשרים עם אנשים שעלולים להיות מסוגלים לצייר אחר כך מאוחר יותר.

. אחרי הכל, הם מבלים זמן באינטראקציה עם המותג שלך ומוצריו. הם עשויים אפילו לחלוק את מה שהם יודעים עם אנשים הסומכים על דעותיהם. עם זאת, מלבד הערך הקידום של קהילות, הם גם מקום נהדר לקבל משוב. לדוגמה, אנשים עשויים להחליט שהם באמת אוהבים תכונה אחת של המוצר שלך, אך התכונה האחרת משאירה הרבה רצוי. אתה יכול לשתף מידע זה עם מחלקת פיתוח המוצרים שלך כך שתוכל לטפל ביעילות בדאגות הלקוחות.

.

להלן 15 אתגרי Tiktok ליצירת מעורבות בשנת 2023

עכשיו כשאתה מבין את היתרונות הפוטנציאליים של אתגרי Tiktok בואו נסתכל על סוגי האתגרים השונים שאתה יכול ליצור. לכל אחת מהאפשרויות הללו תכונות ויתרונות שונים עבור המותג שלך ולקהילה שלו כאחד. בנוסף, הטון נע בין מצחיק עד לרציני מאוד.

1. בשנת 2023 אני אתגר

למידה לעולם לא יוצאת מהאופנה. בין אם זה תחביב חדש, עובדה מהנה או אפילו נקודת מבט חדשה על עניין ישן, שיתוף מידע עם אנשים אחרים יכול להיות כיף גדול. ושימוש ב- hashtag זה ובאתגר של הקהל שלך יכול להיות דרך נהדרת לייצר מעורבות.

העובדה שאנשים נהנים לחלוק קטעי מידע זה עם זה היא ככל הנראה סיבה אחת לכך שגרסאות לאתגר זה משמשות לרוב בפגישות הפריצה כפרוצי קרח. לא רק שזה עוזר לאנשים, אלא שזה גם עוזר ליצור זיכרונות. .

5. הראה לנו את המגירות שלך

. לעתים קרובות, זו תהיה מגירת שולחן או מגירה למטבח שאינם כוללים שום דבר פרטי.

. אף על פי כן, אתגר זה מחייב את Tiktokers להציג את מגירותיהם לעולם. . נסה להתחיל את האתגר עם מטלה מלאה במוצרים שלך או באמצעות מגירת העובד המציגה בגאווה את הפריט הממותג האהוב עליהם. בדרך זו, תעודד באופן ספציפי אנשים להראות שהם משתמשים במוצרים שלך.

6. צלם את עצמך עם פריט זה

אתגר פשוט ועם זאת יעיל. אתה צריך לצלם את עצמך אוחז בפריט אחד או להציג אותו בדרך אחרת. לכן, אם הפריט נמצא על השולחן שלפניכם, ותוכלו לראות את הפריט הזה בסרטון, הוא עדיין היה נחשב. כדי להגדיר את האתגר הזה, תוכל לבחור מוצר מסוים מהקו שלך, מה שיהפוך את האתגר ליותר ספציפי. לחלופין, אתה יכול לומר משהו כמו, “הראה את עצמך עם המוצר הפפסי האהוב עליך.

לאתגר זה יש כמה יישומים טובים מאוד. לדוגמה, זו הזדמנות שיווקית משפיעה מצוינת מכיוון שהמשפיע יכול לצלם את המוצר שלך ואז לבקש מאנשים ללכת בעקבותיו. אתה יכול גם להשתמש באתגר Tiktok זה על ידי כך שהעובדים שלך מציגים את המוצר המועדף עליהם ואז להזמין תגובות. אתה יכול אפילו להפוך את השאלה לפתיחה ולאפשר לאנשים לבחור כל פריט שהם יעשו.

אתגרי Tiktok המערבים תמונות מוצר מסוג זה נוטים להיות כלים שיווקיים חזקים במיוחד. הסיבה לכך היא שבסופו של יום, אם אנשים יכולים לדמיין את עצמם עם משהו, יש סיכוי גבוה יותר שהם ירצו את הפריט. אם מגוון רחב של חברי קהל עונים לאתגר, תגדיל את הסיכוי שזה יקרה.

7. שתף משהו שמשמח אותך

. כל מה שאתה צריך לעשות זה לשתף משהו שמשמח אותך. אתה אפילו לא צריך לקשר את המותג שלך לאתגרי Tiktok אלה אלא אם כן אתה רוצה. בהחלט, תפרסם כל אתגר בפרופיל Tiktok שלך, אבל זה לא אומר שהכל צריך להיות מכירות.

. יש המון מותגים מדור קודם המשתמשים ברגעים שמחים כדרך לשווק את הסחורה והשירותים שלהם, לעתים קרובות באמצעות מודעות למותג משופרת. במיוחד סביב החגים, זה ממש פופולרי, מכיוון שמשפחות אוהבות להתאסף ולקיים מסיבה.

דבר נהדר נוסף ברעיון האתגר הזה הוא שהאפשרויות הן אינסופיות. אנשים מחייכים על כל דבר מחיות מחמד או תינוקות כל הדרך ועד לקידומי עבודה וחוויות נהדרות.

8. להצחיק מישהו

. אז אתגרי Tiktok שמעודדים צחוק הם בדרך כלל פופולריים מאוד. אבל אין שום ערובה שהם אכן יצחקו עם כל פיסת תוכן. .

עם זאת, אתגר זה אכן דורש יצירתיות מסוימת מצד כל טיקוקוק. . . בינתיים, לכולם נהנים.

9.

בין אתגרי Tiktok, זה הכי אישי. Tiktoker צריך לספר את חסידיו על עצמם על עצמם. זה יכול להיות כל דבר שנע בין שיתוף התחביבים שלהם לחשיפה מה שהם הכי אוהבים.

. . יחד עם זאת, מנקודת מבט של משתמשים, זו הזדמנות נהדרת עבור אנשים לראות את המגוון של המשתמשים שאוהבים מוצר מסוים.

נעשה נכון, זה יכול לעבור הרבה מעבר לקהילה הראשונית של המותג.

. עשו משהו אחר כל יום

זו דרך נהדרת לגרום לאנשים לנסות דברים שונים כל יום. אם אתה נמצא בצילום, האתגר הזה יהיה מושלם עבורך. באופן דומה, מותג שרוצה לעודד אנשים להתברר יכול למנף ביעילות את אתגרי ה- Tiktok הללו כדי להפיץ רעיונות בריאים סביב הקהילה שלהם.

החלק הכי טוב? .

11.

חסד תמיד מוערך. אתגר זה מעודד את Tiktokers להיות חביב לכולם. לפעמים, זה פשוט כמו לעזור למבוגר מבוגר מעבר לרחוב, בעוד שדוגמאות אחרות לחסד עשויות להיות כרוכות בטיפול בסטודנט או עמית לעבודה בבריונות בכבוד. . .

12. חגגו ניצחונות קטנים

לעתים קרובות נשכחים ניצחונות קטנים, אך הם מסתכמים לאורך זמן. חגיגת ניצחונות קטנים היא דרך נהדרת לעודד את הקהל שלך לצפות קדימה לעתיד.

רוצה לקחת את זה חריץ? דברו על ניצחון בחברה שלכם, כמו לזכות בפרס. . לאחר מכן, הנקודה היא שרוב הניצחונות לא כל כך גדולים, ועלינו לחגוג קטנים יותר באותה מידה.

13.

. . . .

אם אתה רוצה לעשות יותר מאשר להגביר את המעורבות, אתה עשוי לעודד אנשים לנסות את המוצרים שלך או להשתמש בהם בדרך חדשה. וכפי שאומר האמרה, שום דבר לא העז, שום דבר לא צבר.

.

@destinee.מגהצים

הצטרף אלי לאתגר ה- Remapp Selevank של 21 הימים שלי! ! #21dayschallenge #businessirevamp #notarytiktok #remotenotarytok #notarysigningagent #notarybusiness #remotenotarybusiness #ENTREPRENEUR #SMALLBUSINERES

♬ אנשים צעירים – חברת שינדיג

לא כל האתגרים של Tiktok כוללים משתמשים שמנסים משהו ולעצור שם. במצב זה, המשתמשים מעודדים לא רק לעשות משהו אלא לעודד אנשים אחרים לעשות זאת. בין אם זה חבר או בן משפחה, האתגר הזה הוא דרך נהדרת לעודד אותם לצאת מחוץ לאזור הנוחות שלהם.

אתגר מסוג זה טוב במיוחד אם ברצונך להדגיש ערכים ארגוניים או יוזמה שהתחלת.

.

@4words.דה

הנה עוד פועל נוסח עבורך: להסתעף החוצה. . ������ המשמעות משתנה בפועל הנוסח. . אתה יכול לחבר את הפעילות עם ‘לתוך’, למשל יצרן האופניים מסתעף לקסדות מחזור. . #4words #Businessenglish #B1 #CommunicationsKill

♬ צליל מקורי – 4words

. עבור קטגוריית המותג האחרונה, משחק מילים יכול להראות לטיקטוקרים אינטליגנטיים מאוד שהם חשובים ולתת להם תחושת שייכות.

רוצה לעשות את זה ממש טוב? מתעקש שהמילה משמשת כראוי במשפט או שהמגיבים מסבירים מה פירוש המילה. .

?

ישנן כמה דרכים בהן תוכלו למצוא את האתגרים האחרונים של Tiktok. . .

הדרך הקלה האחרת למצוא אתגרים היא על ידי גלילה דרך ה- FY שלך. . במקרה של מותג, זה לרוב יהיה הענף שלהם.

לבסוף, לפעמים אתה יכול לגלות על אתגרים כשאנשים אחרים מזכירים אותם. .

. . למעשה, כל דבר שיכול לעזור לבנות את סוג קהילת המותג שהחברה שלך צריכה שווה לנסות. ?

מהם כמה אתגרי Tiktok?

. אתגרי Tiktok פופולריים אחרים כוללים #dontrushchallenge, המאפשר לאנשים ליצור סרטוני קומפילציה המבוססים על נושאים שונים; #Fliptheswitch, שם המשתמשים מתאימים למישהו אחר ומעבר את הבגדים שלהם תוך כדי סנכרון שפתיים לשיר הלהיטים של דרייק; ו- #SmoothcriminalChallenge, המחייב את המשתתפים לחוקק את הביצועים האייקוניים של מייקל ג’קסון מהסרטון המוזיקלי.

?

! . האתגר הוא להשיג מתיחה במהירות, כאשר משפיעים פופולריים רבים משתתפים בגרסאות שלהם לאתגר.

מהו אתגר ה- Tiktok הקטלני ביותר?

האתגר הקטלני ביותר של Tiktok הוא “אתגר מפסק הגולגולת”. אתגר זה בדרך כלל כרוך בשני אנשים שמחזיקים אדם שלישי, ואז כשהגוף השלישי קופץ באוויר, שני האנשים בשני קצותיו שחררו את ידיהם ומותירים אותם ליפול חזרה לאדמה. הסיכון באתגר זה נובע מההשפעה שיש לנחות בחזרה על הקרקע על המוח שלך, שיכולה להיות מסכנת חיים אם היא נעשה לא נכון.

מה טרנד ה- Tiktok המוזר ביותר?

.. זה יכול לנוע בקושי, מכיוון שמשתמשים רבים מוסיפים מוזיקת ​​רקע משלהם ונגיעות סגנוניות נוספות.

מהו Tiktok של 7 האתגר השני?

האתגר בן 7 השניות הוא מגמת Tiktok מהנה ויצירתית שהפכה לאחרונה לפופולרית באפליקציה. ! . זו דרך נהדרת עבור אנשים להציג את כישוריהם, לשחרר ולהפיץ קצת שמחה בתקופות מעוררות אלה.