מגילות הזקנים 6: כל מה שאנחנו יודעים עד כה | GamesRadar, The Elder Scrolls 6 השערות תאריך, מיקום, חדשות ועוד | מדריך טום S

0

מגילות הזקנים 6 – כל מה שאנחנו יודעים עד כה

יש לנו ספק רב שיהיה לנו משהו כמו חלון שחרור לגלילי הזקנים 6 עד 2024. במיטבו, אנו עשויים לקבל רמז לפיתוח מגילות אלדר לאחר יציאתו של סטארפילד ולקראת סוף השנה.

מגילות הזקנים 6: כל מה שאנחנו יודעים עד כה

מגילות זקנים 6

מגילות הזקנים 6 נכנסות כראוי לפיתוח בעקבות שלב ארוך לפני הייצור. סטודיו סטארפילד הודיע ​​כי הפרויקט סוף סוף יוצא מהשלבים העובריים ביותר שלו, ורק בדיוק העביר את אחד המשחקים החדשים המובילים לשנת 2023, כדי לומר שאנחנו נרגשים מהמשחק הבא של בת’סדה הוא אנדרסטייטמנט.

חיכינו רק מאז Skyrim למשחק נוסף של Scrolls Elder, כך שזו הקלה של כל משחקי בת’סדה הקרובים בצינור, המעקב של Skyrim הוא העדיפות. זה גם בחברה טובה, כאשר Fallout 5 אושר להיות הבא בתור בעקבות מגילות הזקנים 6. .

לעת עתה, למטה תמצאו את כל מה שאנחנו יודעים עד כה על מגילות הזקנים 6, כולל שנת שחרור זמנית וסיכום של סיפורי החדשות האחרונים על הפרויקט.

עדכונים אחרונים

רכזת Terder Scrolls 6 זו עודכנה ב -19 בספטמבר, והוסיפה חדשות אחרונות לגבי שנת יציאה צפויה, בלעדיות Xbox והמשחק שנכנס לשלב הפיתוח שלו. אנו נעדכן אותך במסע של בת’סדה כאשר נלמד יותר על ES6 בחודשים הקרובים.

מגילות אלדר 6 חדשות

  • The Elder Scrolls 6 סוף סוף עובר מהשלב לפני הייצור כאשר סטארפילד מגיע
  • פיל ספנסר לא החליט אם ה- Elder Scrolls 6 הוא עדיין בלעדי של Xbox
  • לגלילי הזקן 6 ייקח זמן רב יותר לצאת מחמשת המשחקים המקוריים יחד
  • הגלגלים הזקנים 6 יכולים להיות המשחק האחרון של טוד האוורד

מגילות אלדר 6 נכנסו לפיתוח

. זה עדיין ימים מוקדמים מאוד, כך שכאשר אנו עשויים לקוות לכל דבר בדרך של בדיקות בטא או אלפא עדיין ניתן לראות.

אנו גם יודעים שלבתסדה יש ​​תוכן שלאחר ההשקה המתוכנן להרפתקה הבין-גלקטית שלו, כלומר האולפן לא יתמקד אך ורק במגילות הזקנים 6 עדיין זמן מה. ובכל זאת, טוב לדעת שהפרויקט מתקדם כמתוכנן – אפילו עם The Elder Scrolls 6 צפוי לשחרר ב”תחילת 2026 “.

Scrolls Elder 6 יבנו על המנוע של סטארפילד

עוד בשנת 2021, טוד האוורד הסביר בראיון ל”טלגרף “כיצד מגילות הזקנים ישתמשו בת’סדה משתמשת באותו מנוע כדי לבנות גם Starfield וגם Alder Scrolls 6, עם עבודה על מגילות הזקנים הבאות שצפויים להוביל לשינויים במנוע על מנת לעשות להתאים למה שההרפתקה הקרובה דורשת.

“הרוב המכריע של עבודת הפיתוח שלנו נמצאים על סטארפילד כרגע אבל כולם עובדים על הכל כך שהפרויקטים סוג של שזורים זה בזה”, אמר האוורד. “טוב לחשוב על Scrolls 6 Elder 6 שעדיין להיות בעיצוב [שלב] … אבל אנחנו בודקים את הטכנולוגיה: ‘האם זה הולך להתמודד עם הדברים שאנחנו רוצים לעשות במשחק הזה?’לכל משחק יהיו כמה סוויטות טכנולוגיה חדשות ולכן אלדר מגילות 6 יהיו כמה תוספות ליצירה מנוע 2 שהמשחק הזה ידרוש.”

מגילות אלדר 6 עשויות להיות מוגדרות בהמרפל

. זה לשנה טובה!�� תמונה.טוויטר.COM/BL44CZLDIEDECECEVER 31, 2020

. .”מעריצים עיניים נשר ציינו במהירות כי מיקום הנרות בתמונה עשוי להכיל רמז. האחד ממוקם ישירות על Skyrim, אחד על ספר שמחזיק את המפה, ואחרת מעבר לגבולות של Skyrim בדרום -מערב – ממש ליד התווית עבור Hammerfell. .

מגילות אלדר 6 בלעדיות Xbox

נראה יותר ויותר סביר להניח כי ה- Elder Scrolls 6 יהיה כותרת בלעדית של Xbox, אם כי זה לא אושר. בראיון לבלומברג, הבוס של ה- Xbox, פיל ספנסר. עם זאת בחשבון, נראה שאפילו Xbox עדיין לא יודע אם Elder Scrolls 6 יהיה Xbox-בלעדי או לא.

כאשר סטארפילד הוא משחק Xbox של המפלגה הראשונה, זה לא יהיה מפתיע אם Elder Scrolls 6 היו עוקבים אחר כך. למרות זאת, טוד האוורד אמר “קשה לדמיין” לא להביא את מגילות הזקנים 6 לפלטפורמות מרובות, כך שאולי יש עדיין נצנוץ של תקווה למעריצי סוני.

. . “מה שנעשה בטווח הרחוק זה שאין לנו כוונות פשוט למשוך את כל תוכן בת’סדה מסוני או נינטנדו או אחרת. . אנו נרצה שתוכן בת’סדה יופיע את הטוב ביותר בפלטפורמות שלנו, “אמר ספנסר.

“בדיוק כמו שהם עשו את הצעדים הראשונים הנועזים כדי להביא את זיכיון ה- Elder Scolls ל- Xbox המקורי, בת’סדה היו תומכים מוקדמים ב- Xbox Game Pass, והביאו את המשחקים שלהם לקהלים חדשים על פני מכשירים והשקיעו באופן פעיל בטכנולוגיית משחקים חדשה כמו סטרימינג בענן של משחקים, “כתב פיל ספנסר בהודעה.

גם אם Elder Scrolls 6 אינו בלעדי של מחשב ו- Xbox x Bocky, העובדה שהיא ככל הנראה תהיה ב- Xbox Game Pass היא מחליף משחק, שכן בעלי PS5 יצטרכו לקנות את המשחק במחיר מלא.

כל מה שעלינו להמשיך זה טריילר בן 36 שניות בת’סדה שעלה לראשונה ב- E3 2018. לשמוע את הכס הנמוך של התופים מכיוון שהכותרת נראית בהחלט גרמה לכולנו להיות היפורים אז, וזה הכין אותנו לעוד, אבל אין לנו הרבה יותר מאז. .

. תמונה.טוויטר.com/3af5evusnyjune 11, 2018

מגילות אלדר 6 חדשות הן דלילות, אבל התיאוריות בטח אינן

יש לנו הצצה לכמה פרטים חדשים על מגילות זקנים 6, היישר מטוד האוורד עצמו. במהלך ראיון עם IGN

“אני חושב שבסופו. . אני יודע שאנשים מתבדחים על זה ברשת, אבל זה אחד המשחקים הנמכרים ביותר ב- Switch.”

“כל מה שאנחנו מוציאים אותו, זה הופך למשחק להיט. והם אוהבים את זה, הם עדיין משחקים את זה, זה כמעט ניגן לאין שיעור, כל המצבים והכל כזה. ואנחנו 8 שנים לאחר סיוריים. זה מודיע לנו להיכנס לגלילי הזקן 6 שמדובר במשחק שאנחנו צריכים לעצב לאנשים לשחק לפחות עשור לפחות, לפחות “.

אז כל מה ש- Elder Scrolls 6 כולל, מבחינת המשחק, זה הולך להיות שם לטווח הארוך, ממש כמו Skyrim. ככל הנראה יהיה דגש גדול יותר על יכולת ההפעלה החוזרת, מה שאולי אומר שבחירות זעירות בתחילת המשחק בסופו. אם לשפוט על פי ההערה של האוורד על הטכנולוגיה ועל “מה [בת’סדה] רוצה שזה יעשה”, נשמע שהמפתחים עשויים ליצור מכניקת משחק חדשה לגמרי כדי לגרום לגלילות קשישים 6 שלא כמו כל דבר שראינו בעבר.

ב- 10 בספטמבר 2018, בת’סדה החלה את התהליך לסימן מסחרי את המונח ‘רדפל’, וגרם לאינטרנט לקפוץ למבט של התרגשות אם המילה האניגמטית יכולה להיות שמה של מגילות הזקנים 6. כן, הייתי אחד מהם. כך יכול לרדפל יכול להיות קשור למגילות הזקנים 6: לאנשים הטובים של Reddit תיאור, מכניס אותך לסטאנג-באנג באמצע זה.

הכל מסתכם ב – ובכן, מרתיח, למעשה, מכיוון שהם חלק ממחלה שעוקבים אחר פרייטים (הנסיך הדאדריק של מזיקים, סדר טבעי ומשימות) נדבקו ב-. בחיפוש התרופה היחידה, חסידי הפרייט האדום-עור הכתום, המפתיע של פרייז, מזכירים מגפה שהחלה בהיי-רוק, מה שמוביל חלקם לתהות אם החלק ‘האדום’ של הסימן המסחרי עשוי להיות קשור למחלה. החלק ‘-הנפילה’ של המונח עשוי להיות קשור לזה שמתחיל בדגאגר, אחת ממלכותיו של היי רוק. הכל תיאוריה בשלב זה – אבל אחת בהחלט שווה לבדר למשך זמן מה לפחות.

הנה כמה אחרים אם אתה מטפל בכמה הרפתקאות עולם פתוח פתוח.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

.

מגילות הזקנים 6 – כל מה שאנחנו יודעים עד כה

לא סביר שנשמע דבר על The Elder Scrolls 6 עד שבתסדה שחררה את סטארפילד, משחק שעדיין חסר תאריך שחרור מחויב מעבר למחצית הראשונה של 2023.

אז אנחנו מאוד ספק שנשמע כל דבר רשמי על משחק הגלילות הבכיר הבא עד 2024. אבל אנחנו תמיד מוכנים להפתעות.

. אז הנה מה שאנחנו יודעים עד כה על מגילות הזקנים 6.

יש לנו ספק רב שיהיה לנו משהו כמו חלון שחרור לגלילי הזקנים 6 עד 2024. במיטבו, אנו עשויים לקבל רמז לפיתוח מגילות אלדר לאחר יציאתו של סטארפילד ולקראת סוף השנה.

עם זאת, כחלק מההתמדה המשפטית המתמשכת של מיקרוסופט עם ה- FTC על רכישת Activision Blizzard, דיווח DSogaming כי במקרה בית המשפט, עורך דין של מיקרוסופט טען כי מגילות הזקנים 6 ישוחררו בשנת 2026. כמה מדויק השנה תהיה פתוחה לוויכוח, אבל זה לפחות ייתן לסטארפילד מקום לנשום ולהתפתח.

The Elder Scrolls 6 טריילר

יש רק טריילר אחד לגלילי הזקנים 6, וזה מראה מעט מאוד על המשחק. לא שוחררו קטעי משחק, וגם לא למדנו פרטים מעבר לתואר הבסיסי של המשחק וצילום גורף על פני כמה הרים. המוזיקה הייתה ריף בנושא המוכר שנמצא בכמה משחקי הגלולים האחרונים.

למרות המידע המועט בטריילר, יש לו יכולת לא נעימה זו להעלות התרגשות בקרב מעריצי מגילות הזקנים. אנו עדיין זוכרים כיצד הטריילרים הראשוניים עבור Skyrim קבעו את הפולסים של מעריצי RPG בעולם הפתוח.

ה- Elder Scrolls 6 פלטפורמות

בעוד שסקירים אולי הייתה רמה רב-פלטפורמות של משחק, נראה כמעט בטוח שה- Elder Scrolls 6 יוגבל רק לקונסולות Xbox ו- Windows 10, בעקבות צעדים של סטארפילד.

זה קיבל אמינות על ידי הבוס של Xbox, פיל ספנסר, שאמר ל- GQ כי: “זה לא קשור להעניש שום פלטפורמה אחרת, כמו שאני מאמין שבסיסה כל הפלטפורמות יכולות להמשיך לצמוח. . וזה יהיה נכון כשאני חושב על מגילות הזקנים VI. זה יהיה נכון כשאני חושב על כל הזכיינות שלנו.”

אז ספנסר הכל אבל אמר כי The Elder Scrolls 6 לא יהיו ב- PS5. זה יכול לאכזב אנשים מסוימים, אבל ה- PS5 רחוק מלהיות קצר מהמשחקים הבלעדיים הקרובים שלו. ומצב זה עושה סיבה משכנעת לקבל את שתי הקונסולות, בתנאי שתוכלו למצוא אותם.

יתרון אחד של המשחק הוא יון המחשב הוא תמיכה עשירה במוד, וזו אחת הסיבות לכך ש- Elder Scrolls V: Skyrim עדיין ניתן לשחק היום מאוד.

ה- Elder Scrolls 6 משחק ומיקום

כל משחקי הגלולים הזקנים מתקיימים ביבשת המיתית של תמריאל, כאשר המשחקים האחרונים נמצאים במדינות ספציפיות ביבשת: Morrowind במגילות הזקנים 3, סיירודיל בגליל הזקן 4 ו- Skyrim במגילות הזקנים 5.

עדיין לא היה משחק גלילה של שחקן יחיד של שחקן יחיד שהגיע לאומות של ולנווד או ביצה שחורה, בתים של אלפי העץ והארגונים בהתאמה.

אבל עוברים על ההרים בטריילר, היו ספקולציות שהמשחק יכול להתקיים בהיי-רוק, ביתם של הברטונים המרכזיים של Mage, או בהמרפל, ארץ הדמויד דמוי הלוחם. או שהמשחק יכול היה לפרוש כמה מפרובינציות תמריאל, וזו הסיבה שהוא פשוט נקרא “מגילות הזקנים” 6.

באשר למשחקים, ובכן לא היה לנו שום רמז לכך עד כה. אבל אנחנו יכולים לחזות שזה יחבק את חקר העולם הפתוח והקרב של משחקי הגלולים הקודמים (ומדי פעם בגוף שלישי). .

אם כבר מדברים על אזורים בעולם הפתוח, היכולת לעשות בהם יותר, כמו הקמת מעוז או להשאיר יותר סימן על העולם לא תשתלם. לדוגמה, אם נטעו עץ אולי הוא בסופו של דבר יגדל ככל שהשנים עוברות במשחק.

ואנחנו בהחלט רוצים שבתסדה תמצא דרכים סביב דיאלוג חוזר ונשנה מ- NPCS. נמאס לנו לשמוע שומרים מפנים על איך הם היו הרפתקנים עד שהם סבלו מפציעות הקשורות לחץ בחלקים התחתונים של גופם.

.

הזקנים מגלגלים 6 Outlook

. .

ועכשיו, כאשר אולפני המשחקים של בת’סדה הם חלק ממיקרוסופט, זה יכול להיות שהצד המפתח של בת’סדה עשוי להפיק תועלת עצומה מהטכנולוגיה, הכלים והמומחיות של מיקרוסופט, מה שהופך למשחק חדש לגלולי אלדר שיכול להיות מלוטש להפליא בהשקה ולהשקיע בראש סוּלָם.