פילטר הסרת זקן זה הפך לאתגר Tiktok ויראלי, כיצד להסיר את הזקן מהבלוג האפליקציות של צילום-RetouchMe

0

כיצד להסיר זקן ושפם מהתמונה

השיטה הישנה האחרת הייתה להשתמש רק במברשת הדגימה הצבעים הסמוכים. אבל ככה אתה מאבד הרבה מרקם עור, והתמונה תיראה שטוחה ולא טבעית. עם זאת, אנו יכולים להחליף את מרקם העור אם יש לנו תמונת התייחסות.

חבר’ה אוהבים את האתגר ‘אין זקן’ אתגר טיקטוק – הנה כיצד להשתמש במסנן Snapchat.

אתגר זקן

אם אתה אחי מזוקן, כמו א נָכוֹן בחור מזוקן שלא התמודד מול שנים, טרנד הטיקטוק הוויראלי האחרון הוא בשבילך. .

. נשים בכל רחבי טקטוק מפתיעות את האחרים המשמעותיים המזוקנים שלהן עם המסנן שנמשך בטלפון שלהן, קורא להן למסגרת ואז מפרסמות את הסרטון בכיתובים כמו “אנא אל תתגלח אף פעם,“או”אל תשים את מסנן הזקן על ה- BF שלך.”(אני מניח שרודקי זקן באמת הם דבר.מותק, גילחתי!”ספוילר: המשוב לא היה התומך ביותר.

ספר לי את הדרך המהירה ביותר להתגרש מבלי לומר לי את הדרך המהירה ביותר להתגרש.

לאתגר כבר יש מעל 167 מיליון צפיות וספירה. אם אתה תוהה איך לקחת חלק ב- #nobeardchallenge, יש לנו אותך. עבור אל מצב Selfie של Snapchat, ללחוץ לְסַנֵן, לאחר מכן עיין במסננים בצד ימין למטה, ו חפש “אין זקן.” הצמד תמונה או סרטון, שמור אותה ברול המצלמה שלך והעלה לטיקוק ואינסטגרם – או פייסבוק, אם אתה בומר.

הקפד להחזיק את היד שלך על הפנים שלך כך שהמסנן לא יפעל מייד. אחרי הכל, תושבי טקטוק לא מכירים אותך מזוקן, והם מצפים לפני חזותיים עבור גורם ההלם הטוב ביותר.

סמוך עלינו, אם אינך משתמש פעיל בסנאפצ’אט, המסנן שווה את ההורדה. אם לשפוט כמה מסרטוני התגובה האלה, אם אתה מתנדנד את הזקן כבר זמן מה, פשוט הכן את עצמך (ואת האחר המשמעותי שלך) להלם.

אבל היי, אולי האתגר הזה הוא דבר טוב עבור חבר’ה קשקשים – יש לשקול את זה התזכורת שהיית צריך לטפל טוב יותר בזקן שלך עם המוצרים הטובים ביותר. ואם אתם מחפשים אתגר נוסף של Tiktok שאינו מעורב בירד, יש אתגר אקנה ויראלי שכולם מנסים.

בדוק יותר את הסרטונים האהובים עלינו #NobeardChallenge, למטה.

כיצד להסיר זקן ושפם מהתמונה

כיצד להסיר זקן ושפם מהתמונה

זקן ושפם של גבר הופכים לחלק מהסגנון שלו כשהוא מתיישן. חבר’ה צעירים נוטים לגדל תחילה זיפים, אחר כך זקן ושפם, עד שזה יהפוך למראה הרגיל שלהם. אתה מתרגל לזה לאורך זמן ושוכח איך אתה נראה בלי שיער פנים. נוסטלגיה או עניין פשוט גורם לאנשים לתהות, “איך הייתי נראה בלי שפם או זקן?”נראה שאתה יכול פשוט לגלח צמחייה לא רצויה, אבל הבעיה היא שאתה לא יודע את התוצאה ואין דרך חזרה מכיוון שגידול זקן ושפם דורש יותר זמן מאשר גילוח.

במקרים כאלה, העזרה מגיעה בסוגים שונים של תוכנה שמוציאה זקן מהתמונה.

אפליקציית הסרת שיער פנים

ניתן להשתמש בתג זה כדי לסכם את המשמעות של מערך היישומים, אשר בתורו ניתן לחלק לקטגוריות, לקבל פונקציונליות זו או אחרת עם חסרונות ומקצוענים. Googling עורך תמונות זקן יכול להיות קל כמו לחפש עורך תמונות שפם.

בדרך כלל, אפליקציות יכולות להוסיף שיער פנים באותה קלות שהם יכולים להסיר אותו אם הם מבוססים על ריטוש עור, כך שלא תצטרך לחפש ספציפית אחר מסיר זקן. הבה נבין כמה דוגמאות ליישומים אלה והשימוש בהם.

רשימת אפליקציות לשפם והסרת זקן

אפליקציות להסרת שיער צילום הן דרך נוחה מאוד להסרת שיער פנים. יש אינספור אפשרויות ולכל אפליקציה יש תכונות ספציפיות משלה להשגת התוצאות הרצויות.

לאפליקציה מספר כלים המיועדים לתיקון כללי של תכונות פנים, כולל גבות, זקן ושפוקים. האפליקציה מאפשרת לך לבודד אזור לעריכה, אליו תוכלו להחיל מסנן מסיר זקן או כל פילטרים אחרים כדי להפחית או להגדיל את הנראות של הזקן או שפם.

היישום האחר עשיר בכלי שיכולנו להציע נקרא App RetouchMe. . האפליקציה מספקת את כל התכונות האפשריות להתאמת צורות גוף וריצוץ עור. האפליקציה הספציפית אינה משתמשת באלגוריתמים אוטומטיים כלשהם, אך במקום זאת מבצעת ריטוש ידני על ידי מעצבים מקצועיים שמקבלים את התמונות שלך, עשה את העבודה ואז שלח לך תוצאות איכותיות בחזרה. אם אתה שואל את עצמך איך הייתי מסתכל בלי זקן או שפם, או ההפך למקרה שתרצה לנסות את זה, אפליקציית Retouchme הייתה משרתת לך את העבודה הטובה ביותר לא משנה אם זה רק עבור גברים selfies או לצילומי גוף מלאים. כל שעליך לעשות הוא לבחור תמונה מהגלריה שלך, חפש ‘הוסף זקן לצילום’ או ‘הסר שפם’ באפשרויות, כל מה שתרצה ושלח את התמונה לעיבוד עם אפשרויות שנבחרו ופרשנויות שלך.

אפליקציה נוספת שיכולנו לייעץ נקראת ריטוש פיקסל. האפליקציה משמשת יותר כמסיר אובייקטים, כך שהאלגוריתם עובד היטב כדי להשתמש בה כאפליקציית הסרת נשק או שפם גם. זה פשוט מאוד לשימוש עם המברשת ‘הסרת אובייקטים’ מובנית. מה שאתה צריך לעשות זה למשוך את האזור עם המברשת שאתה רוצה להיפטר ממנה ולראות את התוצאות.

  1. סימולטור תספורת זכר

יש קבוצה של אפליקציות בהן תוכלו להשתמש רק בשביל הכיף לנסות תספורות, זקן ושפמים בסופיות שלכם. האפליקציות האלה פשוטות מאוד, יש להן פשוט תבניות לתספורות שתוכל להחיל על התמונה שלך. אפליקציות אלה מחמירות מאוד מבחינת תמונות שהן מחייבות אותך לעבוד עם האפליקציה. הם דורשים די או יותר מסלולי selfie מושלם, עם גבולות מודגשים שיתאימו לתמונה שלך לתבנית גבולות האפליקציה. אם הכל נעשה נכון, אתה יכול לקבל סקיצה של המראה החדש שלך עם זקן, שפם או תספורת במקרה הטוב.

‘מהפך תסרוקות’ ו’גברי מחליף תסרוקות ‘הם האפליקציות הכוללות שפם זכרי ותבניות זקן ליישום. ישנם עשרות תסרוקות שונות, זקן, שפם וכן הלאה לבחירה. אבל כמו שאמרנו קודם, זה לא ייצג ייצוג מושלם של המראה האפשרי שלך. קבוצת אפליקציות זו מיועדת לניסויים שאינם מדווחים בלבד.

שיער פנים לעורך תמונות: חסרונות ומקצוענים לשימוש באפליקציות

התוצאות עבור כל אפליקציה יכולות להשתנות מצילום לצילום, ועליך להבין את האלגוריתמים הפשוטים האלה לא מספקים את הטוב ביותר ממנה. לפעמים אתה צריך לבחור את זווית Selfie הטובה ביותר כדי לאפשר לאור להדגיש את האזורים שאתה רוצה שהאפליקציה תעבוד עליהם. התכונה של האלגוריתם היא להסיר אובייקטים, בדרך כלל על בסיס רקע סריקה, ולהגדיר פיקסלים לעומת זאת. כשאתה בוחר אזור להסרה או החלפה, הוא בעצם לוקח את הדגימה של פיקסלים קיימים ומחליף את האזור שנבחר. בהיותו אוטומטי עם התאמות קלות בלבד, זה יכול להשיג תוצאות שונות בהתאם לאיכות הכוללת של התמונה וברזולוציית התמונה. מצד שני, אפליקציות יכולות לעשות תוצאות טובות די מהר, זו הסיבה שאתה צריך שיהיה לך קבוצה של אפליקציות כדי לנסות כל אחת מהן למקרה ספציפי.

אם אתה זקוק לכוונון עדין, אנו ממליצים לך לקרוא את הפרק הבא, בו אנו מתארים עריכת Adobe Photoshop.

עריכה של זקן ושפם בפוטושופ

תוכנית כזו ש- Photoshop אינה זקוקה להקדמה מיוחדת. התוכנה האולטימטיבית מאפשרת לנו לעשות כל סוג של קסם עם תמונות, כך שנוכל להסיר בקלות שפם, זקן וזיפים מכל תמונה בזכות מגוון רחב של כלים. עם זאת, איננו צריכים לדעת את כל הממשק בעל פה, ויש ממש כמה כלים שאנחנו צריכים.

הסרת צמיחת הפנים שונה מצילום לצילום. כמה תמונות שיש לך עם רק זיפים קלים שאתה רוצה להיפטר מהם, וכמה תמונות הן עם זקן בפועל. .

הסרת זיפים קלים

אם יש לנו זיפים קלים, נוכל די להשתמש בכלי חותמת המשובט. כלי זה מאפשר לנו לקחת דגימה של עור סמוך ולהחליף את אזור השיער איתו. הכלי הזה נהדר מכיוון שהדגימה שהיא נוטלת מכילה בתוכו את מרקם העור, כך שטח ההחלפה ייראה טבעי. כדי לקחת דגימה, לחץ על מקש ALT ולחץ על לחצן העכבר השמאלי בזמן שכלי הבולת המשובט פעיל. קח דגימה, וודא שהזרימה והאטימות שלך נמצאים איפשהו בסביבות 30-50 %ואז לצבוע איתו באזורים סמוכים. התאם את הזרימה ואת האטימות מעת לעת כדי להשיג תוצאות טובות יותר. אם אתה רק צריך להתמודד עם זיפים בלבד, אתה יכול לשנות את מצב הכלי של חותמת המשובטים כדי ‘להבהיר’ עם זרימה של 40% ואטימות 100% וככה זה ימחק בצורה מושלמת רק שיער ולא לגעת בעור. דאג לא לצבוע הרבה מהאזור מסביב, כדי לשמור על גוון העור המקורי והמרקם שנלקח מהאזור הסמוך בלבד. זה יגרום לתמונה להיראות טבעית. הנה דוגמה פשוטה, לקחנו דגימה מעור זיפים וגרם לו להיראות נקי. הקדישו פחות מדקה, כך שתוכלו לבצע עבודה מדויקת יותר.

הסר זקן עבה

שיטה זו טובה אפילו למארז זקן עבה, כפי שמוצג בתמונה למטה

אתה רק צריך להיות מדויק יותר בעשיית דוגמאות מהאזור לאזור ולהקפיד לא לקלקל את הצללים בזמן הצביעה.

.

המפתח לעבודה עם כלי חותמת המשובט הוא להתאים את הזרימה ואת האטימות, גם בחירת המצב הנכון של הכלי ולקיחת דגימות מדויקות תוך צביעת אזורים קטנים. אז זה דורש דיוק מסוים ועשוי להיראות כמו שגרה, אבל פוטושופ עושה עבודה מצוינת עם הכלי. הבעיה היחידה כאן היא שאין לנו מידע על העור המכוסה מתחת לזקן העבה. אז עלינו להיות מסובכים כאן כדי לא להחמיץ את גוון העור והצללים והמעברים שלהם, להתאים את הזרימה והטיפיות של כלי החותמת המשובט שלנו.

השיטה הישנה האחרת הייתה להשתמש רק במברשת הדגימה הצבעים הסמוכים. אבל ככה אתה מאבד הרבה מרקם עור, והתמונה תיראה שטוחה ולא טבעית. עם זאת, אנו יכולים להחליף את מרקם העור אם יש לנו תמונת התייחסות.

כיצד להחליף את מרקם העור לאחר הסרת זקן ושפם

הבעיה העיקרית יכולה להופיע באזור המפורט הגבוה בו קו הסנטר הולך לצוואר. אם זה המקרה, או שאיבדת הרבה מרקם שמגלח את התמונה שלך בשיטת המברשת הישנה, ​​אתה תמיד יכול לקבל תמונת התייחסות עם פנים דומות כדי לקחת ממנו את המרקם ולהניח אותה לתמונה שלך. תמונת ההתייחסות צריכה להיות בעלת זווית דומה של צילום ותאורה מעליו. כדי ליישר את תמונת ההתייחסות על המקור, נוכל לעטוף אותה עד שנתאים את הקצוות. כדי להשתמש בכלי העטיפה, לחץ על Ctrl+T ואז לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על האזור ובחר ‘עיוות’. אם תלחץ באמצעות לחצן העכבר הימני, תראה אפשרות להוסיף עוד קווי עיוות (אופקיים ואנכיים). משוך את הקווים כך שיתאימו לקצוות עד שתהיו מרוצים מהתוצאות. אתה לא צריך להיות סופר מדויק כאן כי בכל זאת נסיר את זה מתחת למסכה.

לאחר ההתאמה של קצוות, עליכם לדאוג את תמונת ההתייחסות (התאמות תמונה – גוון/רוויה), כך אנו לא לוקחים ממנה שום צבע אלא את המרקם בלבד. המיר את תמונת ההתייחסות שלנו לאובייקט חכם (לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על השכבה ומצא ‘המרה לאובייקט חכם). כעת אנו משנים את מצב המיזוג של תמונת ההתייחסות ההיא מנורמלי לשכבת -על. ואז הוסף את המסנן ‘מעבר גבוה’ (מסננים – אחר – מעבר גבוה). הגדר את הרדיוס של המעבר הגבוה לטווח המתאים (בדרך כלל 10 פיקסלים הוא ערך טוב). עכשיו, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לשים מסכת שכבה שחורה על שכבת המרקם שכבת -על (ALT + לחץ על סמל מסכת שכבה), והיא הולכת להסתיר הכל. ואז אנחנו פשוט בוחרים את המברשת עם צבע חזית לבנה וצובעים את האזורים הדרושים כדי למרוח את המרקם מתמונת ההתייחסות שלנו משכבת ​​העלע הפנים. . אתה יכול גם להפחית את אטימות המסכה שלך כדי למצוא איזון טוב עוד יותר.