כמה מרוויח יוצר Tiktok עם מיליון עוקבים בחודש? בלוג Routenote, כמה עוקבי Tiktok אתה צריך להרוויח כסף בשנת 2023?

0

כמה עוקבי Tiktok אתה צריך להרוויח כסף בשנת 2023

קשה לחזות כמה תרוויח משיווק שותפים ומהסחורה שלך, אבל אם אתה עובד על קבלת שיעורי מעורבות גבוהים יותר, תראה רווחים גבוהים יותר ממיזמים אלה.

בלוג Routenote

כמה מרוויח יוצר Tiktok עם מיליון עוקבים בחודש?

כמה מרוויח יוצר Tiktok עם מיליון עוקבים בחודש?

מאת טום ניומן ב -19 באוגוסט 2021 6 דקות קרא

ממבצעי מותג לקרן יוצר Tiktok, צ’אט מבפנים עסקיים עם Tiktoker VI Luong כדי לדון בכמה שהיא מרוויחה במדיה החברתית.

יוצר תוכן קליפורני בן 24, VI ​​Luong (@Viluong) יש כרגע 1.מיליון עוקבים בטיקוק. Insider Business שוחח עם לונג כחלק מסדרת הכסף היוצרים שלהם שמפרקת כמה יוצרי יוטיוב, אינסטגרם וטיקטוק מרוויחים.

כוכבת Tiktok למדה עסקים באוניברסיטת צ’פמן, תוך שהיא יישמה את מה שהיא למדה בשיעור חברתי-מדיה על האינסטגרם האישי שלה בשביל הכיף. לאחר שסיימה את לימודיה, היא החלה לקחת את המדיה החברתית ברצינות, תוך שהיא גם עבדה במשרה מלאה בשיווק. כשנה לאחר מכן, לקראת סוף 2019, לונג התחיל חשבון Tiktok ומצא במהירות את הגומחה שלה, ומייעץ לאנשים לפתוח בקריירה במדיה החברתית. סרטוני ההוראה שלה לעיתים קרובות עוקבים אחר מגמות ריקוד פופולריות, אך הוסף טקסט על הסרטון עם הטיפים שלה ליוצרים שואפים. 10 חודשים אחרי הסרטון הראשון שלה Tiktok, לונג התפטר מתפקידה להפוך ליוצר תוכן במשרה מלאה. VI Luong אמר ל- Business Insider, “יצרתי סדרה ב- Tiktok סביב איך להיות פוטוגני, תנוחה ואיך לערוך. זה מה שבאמת פוצץ את חשבוני במהלך 2020.”

הלהיטים הנצפים ביותר שלה כוללים סרטונים בנושאים כמו אפליקציות עריכת צילום המובילות, עם 1.5 מיליון צפיות, כיצד לצלם תמונות באינסטגרם באייפון, עם 2.9 מיליון צפיות, ופריצות בגדים לעשות זאת בעצמך, עם 11 מיליון צפיות. ללואונג יש גם חשבון אינסטגרם עם 94.עוקבים 3K וערוץ יוטיוב עם 7.מנויי 4K.

לונג אומרת שיש לה שני מקורות הכנסה עיקריים כיוצרים: כסף מתוך חסות והכנסות של המותג מקרן היוצרים של Tiktok, תכונת המונטיזציה המובנית של האפליקציה. בדרך כלל, היא עובדת עם מותגי אופנה ויופי כמו Revolve ו- Nivea.

אז כמה מיליון עוקבי Tiktok מרוויחים אותך? VI Luong אומרת שהיא הרגילה גובה בין 8K ל -10 אלף דולר לסרטון ממומן. כשהתחילה לצאת, היא גבתה בסביבות 3,000 $ עד 4K $ לסרטון ממומן. כיום היא עובדת עם שלושה מותגים לקמפיינים של חסות לשנה, יחד עם התמהיל הרגיל שלה של שיתופי פעולה חד פעמיים. לונג והמנהלת שלה שרה זקריה, מייסדת רוטב מפעל MGMT, אומרת שלעתים קרובות הם מציגים מותגים עסקת חבילה הכוללת וידאו של טיקוק ופוסט אינסטגרם.

לונג שבר כמה היא הרוויחה מחסויות בשנת 2021. Insider Business אימת את המספרים בתיעוד שסיפקה:

 • פברואר: כ -19,000 $
 • מרץ: כ- 30,000 $
 • אפריל: בערך 32,000 $
 • מאי: כאלף דולר (לונג אמר שמאי היה אנומליה מכיוון שחלק מהתשלומים שלה התעכבו)
 • יוני: כ- 32,000 $
 • יולי: בערך 17,000 $

לונג אומרת שהיא מקרינה את הכנסותיה החודשיות כדי לגדול ברגע שתגיע עונת החגים. “כרגע, אני בעצם מגדיל את המבצעים. אבל לאורך השנה הזו הייתי אומר שעשיתי בממוצע בארבע עד שבע עסקאות בחודש. שלוש מאלו עסקאות שנמשכו לשנה שעלי לפרסם כל חודש.”היא מייעצת ליוצרים שמתחילים לבנות מקוון הבא כדי לא לקחת כל עסקת מותג המוצעת,” התחלתי לקחת קומץ עסקאות בחודש, אבל זה יכול להיות זמן ואנרגיה בזמן אמת. במקום זאת, מה שאני מתעדף הוא עסקאות בעלות תשלום גבוה, מינימום חמש דמויות עבור מותגים שאני באמת אוהב. אני עושה רק כמה כאלה בחודש.”

ב- Tiktok, החשבון של לונג מרוויח כ -150 עד 300 דולר לחודש מקרן היוצרים. מספר זה משתנה בהתאם לתדירות היא מפרסמת תוכן וכמה טוב התוכן מתפקד. לונג גם אומרת שהיא מרוויחה כסף ממכירה מחדש של בגדים ב- Depop.

כמה עוקבי Tiktok אתה צריך להרוויח כסף בשנת 2023?

כמה עוקבי Tiktok אתה צריך כדי להרוויח כסף

כיוצר קטן יותר, אתה בטח סקרן לגבי מספר העוקבים של Tiktok שאתה צריך להרוויח כסף בפלטפורמת המדיה החברתית החמה ביותר באינטרנט. מכיוון שכל אסטרטגיית מונטיזציה לפלטפורמה משלמת שיעורים בלתי צפויים לכל משפיע, קשה לקבוע כמה תעשה בכל אבן דרך. אבל אנחנו עדיין יכולים לנסות. בפוסט זה אנו משתמשים בעובדות ובסטטיסטיקה מרחבי האינטרנט ומשפיעים על עצמם כדי לקבוע כמה עוקבים אתה צריך בטיקטוק כדי לקבל שכר. בואו ניכנס לזה.

איך משפיעים מרוויחים כסף על Tiktok?

משפיעים על טיקוק מייצרים הכנסות במגוון דרכים שונות. הפופולרי ביותר, אם כי לא הרווחי ביותר, הוא קרן היוצרים של טיקוק. זהו מעין ביצת קן שמתגמלת את יוצריו, כדברי Tiktok עצמם, “הכנת סרטוני טיקטוק מדהימים.”אתה צריך לפחות 10,000 עוקבים ו 100,000 צפיות וידאו במהלך 30 הימים האחרונים כדי להגיש בקשה.

קרן יוצר Tiktok

דרך נוספת להרוויח יותר כסף דרך Tiktok עצמה היא על ידי קבלת מתנות וירטואליות במהלך חיים. משתמשי Tiktok יכולים לרכוש מטבעות וירטואליים, ואז לבזבז את המטבעות האלה על מתנות וירטואליות במהלך חיים כדרך לתמוך ביוצרים האהובים עליהם. אלה הופכים ליהלומים עבור יוצרי Tiktok, אותם הם יכולים לממן כסף אמיתי.

מדיניות פריטים וירטואליים של Tiktok

מכיוון שמספרי חלוקת ההכנסות של Tiktok הם כה נמוכים, יוצרים רבים מסתמכים על צורות מונטיזציה אחרות במקום זאת, כולל חסויות, שיווק שותפים וסחורה. שיווק וסחורה של שותפים מושלמים ליוצרים בכל גודל מכיוון שאינך זקוק לספירת חסידים מסוימת או מספר צפיות כדי להתחיל להרוויח כסף מאסטרטגיות אלה. כל מה שאתה צריך זה קומץ קטן של עוקבים מעורבים באמת. הדרך הזולה ביותר להתחיל עם סחורה ממותגת היא באמצעות שירות מודפס לפי דרישה כמו Sellfy או Printful.

Sellfy Sell Serch

יוצרים רבים משתמשים גם בטיקוק כאסטרטגיה שיווקית ראשונית לעסק קיים. זה נכון במיוחד עבור אמנים שמוכרים מוצרים בעבודת יד. אתה יכול גם לשתף פעולה עם Tiktokers אחרים כדי להגדיל את הבאים שלך על ידי הצבת שמך מול הקהל שלהם. יש יוצרים גם מכניסים את קישור ה- PayPal שלהם או מזהי אפליקציה של VenMo/Cash ב- BIOS שלהם כדרך עדינה לעודד את הצופים לשלוח טיפים.

כמה כסף אתה יכול להרוויח בטיקוק?

קרן יוצרי Tiktok היא הדרך העיקרית לשלם ליוצרים כמתנות וירטואליות הן מקור הכנסות לא אמין. עם זאת, חשוב לציין כי קרן היוצרים היא לֹא תוכנית חלוקת הכנסות מודעות. ככאלה, גם זה יכול להיות מקור הכנסה לא אמין. הנה דוגמא למה שהשפיע על קרן היוצרים. על פי נתוני Business Insider, משפיע טיקוק פרסטון SEO הרוויח 1,664 דולר בין ינואר 2021 למאי 2021 למרות שיש לו מאות אלפי עוקבים. הרווחים היומיים שלו נעו בין 9 ל 38 $.

קרן יוצר Tiktok Insider Insider

יוצר Tiktok אחר דיווח ששולם רק 88 דולר עבור סרטון Tiktok שקיבל 1.6 מיליון צפיות. טיק טוק כן עם זאת, יש מדיניות תשלום מקלה, מכיוון שסף התשלום המינימלי שלה הוא רק 50 $. הרווחים מהמתנות הווירטואליות הם אפילו פחות מהממים מאלה שהרוויחו מקרן היוצרים. בדרך כלל מובן כי יהלום אחד שווה ל 0 $.05. עם זאת, קשה לחזות בדיוק כמה תקבלו כמדיניות הפריטים הווירטואליים של Tiktok קובעת כי “הפיצוי הכספי החלים יחושב על ידינו על סמך גורמים שונים כולל מספר היהלומים שהמשתמש צבר.”

מטבעות רכישה של Tiktok

קשה גם להגן על כמה יהלומים שתרוויחו במתנה מכיוון שהם מבוססים על פופולריות ועל “קצב ההמרה שייקבע על ידינו מדי פעם לפי שיקול דעתה המוחלט והבלעדי.”בנוסף, אם משתמש מחדש מתנות, עליכם לחסל את כל הכסף המיוחס לתשלום היהלום שלו. אם כבר משכת את זה, עליך להנפיק החזר כספי תוך 5 ימים. עם זאת, מאמרו של Insider ציטט נתון תשלום מהמשפיע על משפיע טיקטוק ג’ייקי בוהם, המתחם על טיקטוק בזמן שהוא ישן. הוא הצהיר שהוא הרוויח 34,000 דולר בחודש בודד מטיקטוק חי לבד. כמה תרוויח מאסטרטגיות מונטיזציה אחרות קשה עוד יותר לחזות מכיוון שהוא מבוסס על כמה פופולריות הסרטונים שלך, סוגי תוכניות השותפים שאתה מצטרף אליו, סוגי המוצרים שאתה מוכר, כמה אתה מוכר את המוצרים שלך, האירוסין שלך שיעורים וכו ‘. עם זאת, סטטיסטה יש ל מצא כי משפיעים מאקרו מרוויחים בממוצע 197 דולר לפוסט עבור תוכן ממותג ואילו משפיעים גדולים יותר מרוויחים 1,500 דולר לפוסט.

כמה עוקבים אתה צריך כדי להרוויח כסף על Tiktok?

עכשיו, לאחר ששמתי את כל המידע הזה שם, בואו נגיע לשאלה המקורית שלנו. אנו יודעים שאתה צריך לפחות 10,000 עוקבים כדי להצטרף לקרן היוצרים ו -1,000 עוקבים כדי להמיר מתנות וירטואליות ליהלומים. עם זאת, אתה יכול להתחיל להרוויח היטב לפני מספרים אלה באמצעות אסטרטגיות מונטיזציה אחרות. זה קובע כמה עוקבי Tiktok אתה צריך להרוויח כסף מתחיל להתקשות קצת. הסיבה. גם אם יש לך פחות מ -1,000 עוקבים, אתה עלול להרוויח יותר הכנסות מסונפות מסרטון ויראלי יחיד מאשר יוצרים שלוש פעמים שהגודל שלך מרוויח מכל הסרטונים שלהם. הכל מסתכם בשיעורי אירוסין. אלה חשובים בהרבה מספירת העוקבים בכל הקשור לשיווק ומכירה של מוצרים. היכן שספור העוקב באמת חשוב הוא עסקאות חסות.

פוסט בחסות Tiktok

מותגים רוצים לדעת שתוכלו להשיג את המוצר שלהם מול כמה שיותר עיניים. הם רוצים לראות ספירות עוקבות גבוהות יותר, השקפות ושיעורי מעורבות. הם גם רוצים לראות תוכן ייחודי וקהילה משגשגת. אחרי הכל, העוקבים הסומכים שאתה נוטה יותר לרכוש מוצרים שאתה ממליץ. מדריכים רבים ממליצים לצמוח את המעקב שלך לכל מקום בין 10,000 ל 100,000 עוקבים מינימום לפני שתפנה למותגים, אך אתה יכול להתחיל לשווק את עצמך לספונסרים פוטנציאליים לפני המספרים האלה. אפילו סטטיסטה הוכיחה כי יוצרי טיקטוק עם פחות מ -15,000 עוקבים יש את המספר הגבוה ביותר של התקשרויות. הכל מסתכם עד אֵיך אתה משווק את עצמך. הגרוע ביותר שיקרה הוא שהם יגידו לא, באיזו שלב תדע שיש לך קצת יותר גדל לעשות.

נותני חסות מפתה עם ערכת מדיה

צור ערכת מדיה כדי להגדיל את הסיכויים שלך לעסקות חסות נחיתה, גם אם יש לך מעקב קטן יותר. ערכת מדיה היא כמו מצגת PowerPoint הארוזת למסמך PDF המעניק למותגים סקירה של סוג התוכן שאתה יוצר והמספרים שאתה מביא.

Tiktok Analytics

 • שמך וידית Tiktok.
 • הסבר מהיר לסוג (ים) של התוכן שאתה יוצר.
 • סך הכל ספירות לעוקבים ולנופים.
 • טשטוש קצר על שלושת הסרטונים המובילים שלך. הקפד לרשום את מספר הצפיות, לייקים, הערות ושיתופים שהם קיבלו.
 • התצוגות הממוצעות שלך/לייקים/הערות/שיתופים בווידיאו במהלך 3 החודשים האחרונים.
 • פירוט הניתוח של הפרופיל שלך, במיוחד דמוגרפיה. מידע זה עוזר למותגים להבין אם הקהל שלך מתיישר עם המוצרים שלהם.
 • פרטים על פוסטים ממומנים בעבר.
 • ידיות לפלטפורמות מדיה חברתיות אחרות.

כלול ערכת מדיה זו בהודעה הראשונית שלך לספונסרים.

פסק הדין הסופי

כל עוד אתה מעלה תוכן באופן קבוע ומעלה סרטונים שמרוויחים התקשרויות, אתה יכול להתחיל להרוויח כסף בפלטפורמה, גם אם יש לך רק כ -1,000 עוקבים.

אתה צריך לפחות 10,000 עוקבים כדי להצטרף לקרן היוצרים, אך מכיוון שזה לא ממש משלם סכום משמעותי של הכנסות, עדיף לך למצוא אסטרטגיות מונטיזציה אלטרנטיביות במקום.

התחל עם שיווק שותפים וסחורה ממותגת.

תוכניות סניף ShareAsale

עדיף להצטרף לתוכניות שותפים ולמכור סחורה התואמת את הקהל שלך. לדוגמה, אמנם לעולם אל תזלזל בקהל שלך, אך קהל שהוא 75% גברים ככל הנראה לא היה מעוניין לקנות אביזרי שיער ממותגים.

היצמד עם כובעים, קפוצ’ונים וחולצות טריקו במקום.

לאחר שתתחיל לקבל מספר עקבי של צפיות והתקשרות לכל וידאו, התחל להגיע למותגים.

כמה מדריכים מרחבי האינטרנט ממליצים להמתין עד שתפגע ב -10,000 עוקבים, אך נותני חסות רק רוצים לדעת שיש לך את הקהל שהם מחפשים ושאפשר לגרום לעוקבים שלך לנקוט בפעולה (כפי שמעידים שיעורי האירוסין שלך).

שאלות נפוצות על הרווחת כסף על Tiktok

כמה כסף מרוויחים 1,000 עוקבים ב- Tiktok?

משפיעים מאקרו מרוויחים בממוצע 197 דולר לפוסט עבור תוכן ממותג, על פי סטטיסטה.

ב -1,000 עוקבים, תוכלו גם להמיר מתנות וירטואליות שנצברו במהלך Tiktok חי ליהלומים, אשר תשלום בקצב של כ -5 סנט ליהלום.

קשה לחזות כמה תרוויח משיווק שותפים ומהסחורה שלך, אבל אם אתה עובד על קבלת שיעורי מעורבות גבוהים יותר, תראה רווחים גבוהים יותר ממיזמים אלה.

כמה כסף מרוויחים מיליון עוקבי Tiktok?

יוצרי Tiktok עם מיליון עוקבים או יותר יכולים לצפות להרוויח בממוצע 1,500 דולר לפוסט לתוכן ממותג.

יוצר אחד, ג’ן ליץ ‘, דיווח על הרווח של 88 דולר עבור 1.6 מיליון צפיות, אשר מסתכנות ב 6 סנט ל -1,000 צפיות.

מה משלם Tiktok מדי חודש?

Tiktok מנפיק תשלומים לפי ספירת תצוגה בזמן שספונסרים משלמים לכל וידאו, כך שאי אפשר לחזות כמה תעשה בחודש כפי שהוא שונה לכל יוצר.

פשוט עבדו על יצירת תוכן על בסיס עקבי, והתנסו בסוגים שונים של תוכן תוך שימת לב לסרטונים המקבלים יותר מעורבות מאחרים.

מחשבות סופיות

Tiktok היא פלטפורמה הצומחת במהירות ואפשר להרוויח סכום כסף הגון אפילו עם מעט עד 1,000 עוקבים.

אבל אם אתה רוצה להגדיל את ההכנסות שלך עוד יותר, הגיוני לפרסם ברשתות חברתיות אחרות כמו אינסטגרם ויוטיוב. במיוחד עכשיו כשמכנסיים קצרים של YouTube הם דבר.

עם זאת, ייתכן שתרצה לבדוק את הפוסטים האחרים בסדרה זו:

 • כמה עוקבי אינסטגרם אתה צריך כדי להרוויח כסף?
 • כמה מנויי YouTube אתה צריך כדי להרוויח כסף?
 • איך משפיעים מרוויחים כסף? המדריך השלם

לבסוף, אם תרצה ללמוד יותר על Tiktok, קרא את הפוסטים האלה:

כמה עוקבי Tiktok אתה צריך כדי להרוויח כסף

 • הסטטיסטיקה האחרונה של Tiktok: הרשימה המוחלטת
 • 8 כלי תזמון טיקטוק הטובים ביותר (השוואה)
 • הסטטיסטיקה האחרונה של המדיה החברתית שאתה צריך לדעת
 • הכלים הטובים ביותר לניתוח Tiktok (השוואה)
 • 10+ דרכים להרוויח כסף על Tiktok
 • כיצד להשיג תצוגות נוספות על Tiktok: 13 אסטרטגיות מוכחות