סרטי רובוטריקים הזמנה: צפו בכרונולוגי או בתאריך יציאה, הנה כל סרטי הרובוטריקים בסדר | מרי סו

0

כיצד לצפות בסרטי ‘רובוטריקים’ בסדר

הראשון של רוֹבּוֹטרִיקִים מקדים, בבימויו של טראוויס נייט, דבורה מיקוד – כפי שהשם מרמז – על קמארו הצהוב האהוב על כולם. הוקם בשנות ה -80, אותו עשור כמו שהצעצועים שוחררו לראשונה, כוכבי הקולנוע היילי שטיינפלד כצ’רלי ווטסון – נער שמגלה את הדבורה בתקופת ההסתתרות שלו על כדור הארץ (לפני תחילת האירועים של הסרט הראשון בשנות האלפיים ).

איך לצפות בסרטי ‘רובוטריקים’ לפי הסדר לפני ש’עליית החיות ‘יוצאת

שלושה סטילס משלושה סרטי רובוטריקים שונים המסודרים לרצועת קולנוע

אוטובוטים ודיפוטונים נעולים בסכסוך כבר אלפי שנים, אך השנאים היו רק זיכיון קולנוע גדול ולא מונפץ מאז 2007. ובכל זאת, הם הצליחו להשיג הרבה בזמן (יחסית) זמן קצר: יש כבר שישה סרטים שנרשמו בזכיינית, וסרט שביעי, רובוטריקים: עליית החיות, אמור לצאת בתיאטראות ב -9 ביוני. הסרטים קפצו גם הם בזמן, החליפו לידים והפילו חבורה שלמה של ערי CG לאורך הדרך.

האם זה גורם למיתולוגיה מסובכת? אתה בטוח שה- allspark שלך כן! אם אתה רוצה לרענן את עצמך לפני עליית החיות מכה בתיאטראות בקיץ הזה – או אם אתה רוצה לנסות לצלול בפעם הראשונה – הנה איך לצפות בכל רוֹבּוֹטרִיקִים סרטים בסדר. הם בפנים שחרר הזמנה, מכיוון שככה רוב הקהלים חוו אותם, אבל אם אתם מחפשים א סדר כרונולוגי, יש רשימה בסוף (הכוללת שני מצבי קושי). יש גם מידע על היכן להזרים את כל הסרטים לתפוסה שלך-היית חושב, מכיוון שכולם סרטים בחופים, שכולם יהיו ב- Paramount+, ובעוד שזה בעיקר נכון, כמובן שזה אף פעם לא כך פָּשׁוּט.

לאחר שתסיים עם רוֹבּוֹטרִיקִים, אתה יכול לעבור לזכיינים אחרים שיש להם רשומות חדשות השנה ולראות את סרטי ספיידרמן לפי הסדר, סרטי אינדיאנה ג’ונס לפי הסדר, סרטי רוקי וקריד לפי הסדר וסרטי Marvel MCU לפי הסדר.

רובוטריקים (2007)

שלושה סטילס משלושה סרטי רובוטריקים שונים המסודרים לרצועת קולנוע

Paramount

הסרט הזה הוא הסיפור הטיפוסי שלך על נער (סם ויקיקי, אותו מגלם שיעי לבואוף) ואהבתו למכוניות-רק המכונית המדוברת היא ישות רובוטית בת אלפים שרוצה למצוא את האלפארק ולתת אותו למנהיג האוטובוט Optimus Prime כדי שיוכל לבנות מחדש את עולמם של הסייברטרון. דברים אופייניים לסרטי נוער, נכון? העמידה בדרכם היא Decepticon Megatron, שרוצה לתפוס את ה- AllSpark ולהשתמש בו למטרותיו שלו.

רובוטריקים: נקמת ה- Fallen (2009)

שלושה סטילס משלושה סרטי רובוטריקים שונים המסודרים לרצועת קולנוע

Paramount

אחרי אירועי הסרט הראשון, סם רק רוצה לקבל חוויה רגילה במכללה וליהנות עם חברתו, מיקלה (מייגן פוקס). אבל ה- Decepticon.

רובוטריקים: Dark of the Moon (2011)

הדבורה בצורת הרובוט שלו מסתכלת על קו רקיע עיר

Paramount

זה נראה כאילו Autobot? בסרט זה, במהלך מירוץ החלל הרובוטים בתחפושת, משאירים חפץ בצד האפל של הירח. עשרות שנים אחר כך, Decepticons משתמשים בו כדי לגרום להרס. המעריצים זוכרים את זה לסצנת פעולה מורחבת שמתרחשת ברחבי שיקגו (עיר שלעיתים רחוקות נהרסת בסרטי אסון).

פרסומת – המשך לקרוא למטה

רובוטריקים: גיל ההכחדה (2014)

פגע אופטימוס פריים ניצוץ עם פציעה בסצנה של רובוטריקים בגיל ההכחדה

Paramount

זה הראשון רוֹבּוֹטרִיקִים סרט שלא עוקב אחר סם וויטוויקי – Laboeuf בחוץ, ובמקוםו הוא הממציא קייד יגר, אותו מגלם על ידי מארק וולברג. יגר נשלף אל עולמם של הרובוטריקים כאשר אופטימוס פריים פצוע מעד ​​לדרכו, ויגר בוחר לנסות ולתקן אותו במקום להזהיר את הרשויות.

רובוטריקים: האביר האחרון (2017)

קייד יגר, אותו מגלם על ידי מארק וולברג, מחזיק אקדח בסצנה של רובוטריקים האביר האחרון

Paramount

השנאים הולכים מימי הביניים! בזה, Yaeger הודיע ​​כי Ye Olde Transferers העבירו את הצוות של מרלין – שהוא למעשה טק זר – איפשהו מתחת לאדמה. רק הפעם, זה שמנסה לעצור את יגר וצוותו לאחזר את הצוות הוא Nemesis Prime, גרסה שוטפת מוח של Optimus.

הדבורה (2018)

שלושה סטילס משלושה סרטי רובוטריקים שונים המסודרים לרצועת קולנוע

Paramount

דבורה כולל שינוי מערך נוסף, רק זה הוא מאחורי הקלעים: במקום הבמאי מייקל ביי, שביים את חמשת הראשונים רוֹבּוֹטרִיקִים תשלומים, המנהל של זה הוא טראוויס נייט, הידוע באנימציה של עצירת תנועה קובו ושני המיתרים. זה מתרחש בשנות ה -80 ואין לו ויקיס או יאגרס, כך שהוא גם מרגיש עצמאי. זה עוקב אחר בחורה בשם צ’רלי ווטסון (היילי שטיינפלד) שמוצאת ומתקנת חיפושית פולקסווגן צהובה – רק כדי, כמובן, לגלות שזה שנאי.

פרסומת – המשך לקרוא למטה

רובוטריקים: עליית החיות (2023)

Optimus Primal, מקסימלי שהטרנספורמציה שלו נראית כמו גורילה, בוהקת בסצנה משנאים עליית החיות

Paramount

הפרק החדש ביותר מציג את הצופים למקסימום, שתמורותיהם דומות לבעלי חיים. זה לא ביים על ידי מייקל ביי או טראוויס נייט אלא סטיבן קפל ג’וניור., סופר של Creed II, וזה מככב בגבהיםאנתוני ראמוס. זה יפגע בבתי הקולנוע ב -9 ביוני.

צפו בסרטי ‘רובוטריקים’ בסדר כרונולוגי

אנתוני ראמוס כרמון דיאז הולך עם שנאי בסצנה משנאים עליית החיות

Paramount

מתיר את השלם רוֹבּוֹטרִיקִים ציר הזמן הוא מסובך, מכיוון שכפי שאנחנו יודעים עד עכשיו, הרובוטים האלה התחפשו לכדור הארץ במשך מיליוני שנים. אבל אם אתה רוצה לעשות את זה בדרך הקלה במעורפל, אתה יכול לצפות בהם בסדר זה אחרי עליית החיות יוצא.

 1. דבורה
 2. רובוטריקים: עליית החיות
 3. רוֹבּוֹטרִיקִים
 4. רובוטריקים: נקמת הנופלים
 5. רובוטריקים: אפל הירח
 6. רובוטריקים: גיל הכחדה
 7. רובוטריקים: האביר האחרון

צפו בסרטי ‘רובוטריקים’ בסדר כרונולוגי עבור אנשים פרטיים

Optimus Prime רוכב על דינוזאור בסצנה מגיל הרובוטריקים של עידן ההכחדה

Paramount

אם אתה בֶּאֱמֶת רוצה לנסות לראות את כל סדרת הקולנוע ב קַפְּדָנִי סדר כרונולוגי, התכונן לדלג על כך! הפרולוגים של כל הסרטים מהבהבים לתקופות זמן שונות, ומגיעים רחוק אל העבר. כדי לראות כיצד ההיסטוריה של הרובוטריקים על פני כדור הארץ מקבילה לכל ההיסטוריה האנושית כפי שחווינו אותה, היית צריך לצפות בהם ככה.

 1. פרולוג ל רוֹבּוֹטרִיקִים:עידן של הכחדה (מתרחש בתקופת הדינוזאור)
 2. פרולוג ל רוֹבּוֹטרִיקִים:נקמת הנופלים (התחלות של 17,000 לפני הספירה)
 3. פרולוג לרובוטריקים:האביר האחרון (מתרחש בימי הביניים – יש גם חלק שמתרחש במלחמת העולם השנייה ואם אתה באמת, בֶּאֱמֶת מחויב, תזרוק את זה בחזרה אחרי הרשת)
 4. פרולוג ל רוֹבּוֹטרִיקִים (מתרחש במסע ארקטי בשנת 1897)
 5. פרולוג ל רובוטריקים: אפל הירח (מתרחש במירוץ החלל של שנות ה -60)
 6. דבורה
 7. רובוטריקים: עליית החיות
 8. שאר ה רוֹבּוֹטרִיקִים
 9. שאר ה רובוטריקים: נקמת הנופלים
 10. שאר ה רובוטריקים: אפל הירח
 11. שאר ה רובוטריקים: גיל הכחדה
 12. שאר ה רובוטריקים: האביר האחרון

כיצד לצפות בסרטי ‘רובוטריקים’ בסדר

עדיין מציג רובוט צהוב משנאים

על הנייר, רוֹבּוֹטרִיקִים סרטים לא צריכים להיות כוס התה שלי. אני לא אוהב במיוחד את מייקל ביי-מהדרך בה הוא מכוון סרטים לאופן בו הוא מתייחס לנשים (הן על המסך והן מחוץ למסך), בתור התחלה. אני גם מגלה שהסרטים האלה מצליחים איכשהו לקבל גם סיפור עלילתי מבלבל מאוד ופשוט עד כאב – וזה באמת כמעט מרשים, אני מתכוון אֵיך האם אתה לעולם אל תדע מה קורה אבל גם כל קונפליקט נפתר כהרף עין?

ובכל זאת, אני חייב לומר, השניים הראשונים רוֹבּוֹטרִיקִים שיהיה לי מקום מיוחד בלב – אני יודע, אני מבולבל כמו שאתה. זה כנראה בגלל מייגן פוקס. הייתי אחת מהנערות המתבגרות הרבות שהבינו שהן לא היו ישרות כמו שחשבו ברגע שהיא הופיעה על המסך, למרות שהציפה מחדש את הסצינות שלה עכשיו, לאחר פיתוח מצפון פמיניסטי, סוג של גורם לי להתעסק בי.

אבל זה נושא בפעם אחרת. כל זה היה אומר שלמרות שאסור לי לדעת דבר על רוֹבּוֹטרִיקִים סרטים, אני בעצם כן. ראיתי את רובם ויכול לדקלם את הדאב האיטלקי של הנאום הקטן ש- Jetfire נותן על כך שאביו הוא “גלגל! הגלגל הראשון!”בעל פה.

לכן, אם אתה מוכן לצלול לראשונה רוֹבּוֹטרִיקִים ניסיון, אני לא אשפוט. הם יכולים להיות כיף. והיי, כולנו צריכים את הרגע הזה כדי להבין שאנחנו קצת מאוהבים במייגן פוקס, זו זכות מעבר.

איפה להתחיל את שלך רוֹבּוֹטרִיקִים מסע?

נתחיל עם קצת רקע. ה רוֹבּוֹטרִיקִים זיכיון, המבוסס על צעצועי הסברו המפורסמים בעולם (שיצא לראשונה בשנות ה -80), כולל סכום כולל של שבעה סרטים המחולקים לשתי סדרות-העיקרי והפריקוול.

הפרק הראשון של הזיכיון יצא בשנת 2007, אך הוא עדיין מתמשך, מכיוון שיש סרט שמתוכנן למהדורה של 2023. את כל חמשת הסרטים של הסדרה הראשית ביים על ידי מייקל ביי, ואילו לסדרת הפריקוול יש טרוויס נייט וסטיבן קפל ג’וניור. בראש ההגה של הסרטים הראשונים והשניים, בהתאמה.

ראשית, נעבור אותם לפי תאריך השחרור, אך גם כיצד לצפות בהם באופן כרונולוגי ביקום!

1. רובוטריקים (2007)

הסרט שהתחיל את הכל, רוֹבּוֹטרִיקִים כוכבים שיא לבואוף בתור סם וויטוויקי – ילד בתיכון שבמקרה רוכש מכונית שהופכת לרובוט צהוב מסיבי, וגם ירש את הקואורדינטות לאובייקט הן אוטומטיות והן של דהפוטונים רוצים להשיג. זה יביא את המלחמה שלהם, שכבר צרכה את כוכב הלכת שלהם סייברטרון, ימין לכדור הארץ. סם וחברו לכיתה מיקאלה (בגילומו של מייגן פוקס) יעזרו לאופטימוס פריים, הדבורה ושאר האוטובוטים במאבקם נגד מג’טרון, המנהיג הנורא של הדקפונים.

2. רובוטריקים: נקמת ה- Fallen (2009)

צוות השחקנים והצוות הראשון רוֹבּוֹטרִיקִים חזר לסרט ההמשך הראשון, נקמת הנופלים. בעוד שהאוטובוטים ניסו ליצור לעצמם בית על כדור הארץ והפכו לחלק מכוח משימה צבאי סודי (ציד את שאר Decepticons לצד ה- U.ג. צבא), מגטרון חוזר לעורר עוד יותר כאוס. הוא מעיר את מייסד ה- Decepticon.

3. רובוטריקים: Dark of the Moon (2011)

השלישי רוֹבּוֹטרִיקִים סרט, כהה של הירח, מציגה את הרעיון שתוכנית החלל האמריקאית כולה הוקמה כדי לחקור את התרסקות החללית מסייברטון, ניחשתם נכון, הצד האפל של הירח. ברית הדריכה עם מנהיג אוטומטי קודם הפעם (Sentinel Prime, שהושמע על ידי לא אחר מאשר לאונרד נימוי), ואופטימוס פריים ובני בריתו צריכים להציל את היום שוב. זה גם הסרט שראה את יציאתו של מייגן פוקס מהזכיינית-תפקיד המוביל הנשי עבר לרוזי האנטינגטון-וויטלי, שגילמה את החברה החדשה של סם קארלי.

4. רובוטריקים: גיל ההכחדה (2014)

הסרט הרביעי של הזיכיון הביא שינוי של גיבור – בעל ברית האנושי העיקרי בסרט זה הוא קייד ייגר, אותו מגלם מארק וולברג, יחד עם משפחתו. הם יעזרו לאופטימוס פריים להביס את האנטגוניסט הראשי החדש של הסרט, גלוטרון, גלגול נשמות של מגהטרון. גורם הוואו של עידן של הכחדה, עם זאת, בהחלט מובא על ידי הדינובוטים, בהופעה הרשמית הראשונה שלהם על המסך.

5. רובוטריקים: האביר האחרון (2017)

זהו הפרק האחרון של הסדרה הראשית (וציר הזמן הראשי של הזכיינית), כמו גם האחרון רוֹבּוֹטרִיקִים סרט בבימויו של מייקל ביי. כמה דמויות משלושת הסרטים הראשונים חוזרות ב האביר האחרון, כולל הסוכן של ג’ון טורטורו סימונס, והם עוזרים להתחבר עם קייד יגר של מארק וולברג כדי להילחם באופטימוס פריים שטיפת מוח – המכונה עכשיו נמסיס פריים והלבנט על השמדת כדור הארץ כדי לשחזר את הסייברטרון.

6. הדבורה (2018)

הראשון של רוֹבּוֹטרִיקִים מקדים, בבימויו של טראוויס נייט, דבורה מיקוד – כפי שהשם מרמז – על קמארו הצהוב האהוב על כולם. הוקם בשנות ה -80, אותו עשור כמו שהצעצועים שוחררו לראשונה, כוכבי הקולנוע היילי שטיינפלד כצ’רלי ווטסון – נער שמגלה את הדבורה בתקופת ההסתתרות שלו על כדור הארץ (לפני תחילת האירועים של הסרט הראשון בשנות האלפיים ).

7. רובוטריקים: עליית החיות (2023)

הפריקוול השני של הסדרה, רובוטריקים: עליית החיות, מביים על ידי סטיבן קאפל ג’וניור. וזה אמור לשחרור בקיץ 2023. סרט המשך ישיר ל דבורה, הסרט יתקיים בשנות ה -90 ויתמקד בזוג ארכיאולוגים שמסתבכים עם שלוש סיעות רובוטריקים עתיקים – המקסימלים, הפרדקונים והטרור. אנתוני ראמוס ודומיניק פישבק ייקחו את תפקידי ההובלה, כאשר פיטר קלן יחזור שוב כקולו של Optimus Prime.

איך לצפות באופן כרונולוגי

אם אתה רוצה לצפות בסדרה בסדר כרונולוגי, כך אתה צריך להמשיך:

 1. הדבורה (2018)
 2. רובוטריקים: עליית החיות (2023)
 3. רובוטריקים (2007)
 4. רובוטריקים: נקמת ה- Fallen (2009)
 5. רובוטריקים: Dark of the Moon (2011)
 6. רובוטריקים: גיל ההכחדה (2014)
 7. רובוטריקים: האביר האחרון (2017)

(דרך: IGN; Image: Paramount)