מחשבי המשחקים הטובים ביותר שנבנו מראש – VRLA Tech, קניתי מחשב משחק שולחני שנבנה מראש ואני לא מצטער על זה | PCWorld

0

Contents

שרתים ותחנות עבודה משמשים בדרך כלל בסביבות מקצועיות. . מחשבי משחק מיועדים למשתמשים ביתיים סטנדרטיים המחפשים מכונות משחק נהדרות.

מחשב המשחקים כבר בנה

מחשב המשחקים התקציבי האולטימטיבי! גרפיקה משולבת בתוספת כוח של ארכיטקטורת Zen 3, שווה לבניית המתנע האולטימטיבית. נבנה סביב ה- AMD Ryzen 5 5600G ו- 16GB של זיכרון RAM, מבנה רמת כניסה זה הוא חלום משחק ופרודוקטיביות. היכנס למשחקי מחשב במחיר מעולה, עם הגמישות הנוספת לשדרוג כשאתה גדל עבור בוני מחשב מותאמים אישית. השאירו קונסולות מאחור וקבלו משחק בפלטפורמה המגוונת ביותר שיש.

Ryzen 3 4100 I RTX 2060 מחשב המשחקים – מוכן למשלוח

Ryzen 3 4100 I RTX 2060 משחק משחק – 20% הנחה על קוד שימוש: RTS20
מחשב משחק מתנע ברמת כניסה

מחשב משחק ניצוץ – גרפיקה משולבת i ryzen 5 5600 גרם

Ryzen 5 5600G I Integrated Graphics

מחשב המשחקים התקציבי האולטימטיבי! גרפיקה משולבת בתוספת כוח של ארכיטקטורת Zen 3, שווה לבניית המתנע האולטימטיבית. נבנה סביב ה- AMD Ryzen 5 5600G ו- 16GB של זיכרון RAM, מבנה רמת כניסה זה הוא חלום משחק ופרודוקטיביות. היכנס למשחקי מחשב במחיר מעולה, עם הגמישות הנוספת לשדרוג כשאתה גדל עבור בוני מחשב מותאמים אישית. השאירו קונסולות מאחור וקבלו משחק בפלטפורמה המגוונת ביותר שיש.

דורג 4.56 מתוך 5

מחשב המשחקים של אורורה – GeForce GTX 1650 | Ryzen 3 4100

AMD Ryzen 3 4100 | GTX 1650

אפשרות מצוינת כשמסתכלים על מחשב המשחקים של VRLA טק תקציבי – עם מעבד גרפיקה הכניסה החזקה שלה ו- RAM DDR4 של 16 ג’יגה. שדרג את האחסון שלך ל- SSD של 240 ג’יגה -בייט או 1TB SSD כדי לשחק עוד יותר. קבל את המשחק שלך היום!

4.72 מתוך 5

מחשב משחק מדור קודם – GeForce RTX 3050 | Ryzen 5 5500

AMD Ryzen 5 5500 | GeForce RTX 3050

. עקוב אחר הקישורים באתר שלנו כדי להשלים את ההתקנה שלך עם מקלדת ועכבר, קנה עכשיו ובדוק מדוע Legacy הוא מחשב שולחני שנמצא בליגה משל עצמו.

דורג .83 מתוך 5

מחשב משחק מדור קודם – GeForce RTX 3050 | Ryzen 5 5500

Ryzen 7 5800X I RTX 3080 מחשב משחק – מוכן למשלוח

מחשב משחק ניצוץ – גרפיקה משולבת i ryzen 5 5600 גרם

Ryzen 3 4100 I GTX 1660 Ti Gaming PC – מוכן למשלוח

Intel Core I5-13400F I RTX 4060 TI GAMING PC-מוכן למשלוח

Intel Core i5-13600KF I RTX 3080 מחשב משחקים-מוכן למשלוח

Ryzen 3 4100 I RTX 2060 מחשב המשחקים – מוכן למשלוח

מחשב המשחקים של אפולו – GeForce RTX 4060 | Ryzen 5 5600X

AMD Ryzen 5 5600X | GeForce RTX 4060

מחשב משחקים חזק שנבנה מראש הכולל את ביצועי המשחקים הראשונים של הקו בפחות מהמחיר של הקו. האפולו מאפשר לך לחוות משחק יוקרתי מבלי לשבור את הבנק. מחשב המשחקים המותאם אישית הזה מגיע מצויד ברכיבים של יצרנים ידועים במשחקי מחשב. שדרג את NVME SSD ו- GPU שלך ל- NVIDIA GEFORCE RTX 3060 TI עבור אפולו טוב עוד יותר!

דורג 4.82 מתוך 5

מחשב המשחקים של טיטאן – GeForce RTX 4070 | Ryzen 5 7600

AMD Ryzen 5 7600 | GeForce RTX 4070

. קבל ביצועים מצוינים בכל סוגי משימות המחשב ללא פשרה, זהו מחשב משחק עם מחיר מדהים לביצועים. .

דורג .84 מתוך 5

מחשב משחקי Eclipse – GeForce RTX 4070 TI I AMD RYZEN 7 5800X

Geforce rtx 4070 ti i amd ryzen 7 5800x

מחשב המשחקים של Eclipse עונה על כל הדרישות שלך בכל מה שקשור לשחק במשחקים המועדפים עליך ברמה מקצועית. . שדרג ל- SSD 1TB HDD לאחסון עוד יותר.

דורג . מתוך 5

Intel Core i7-13700KF I Geforce RTX 4080

הקנטאור הוא הרמה הבאה במשחקי מחשב. . מכונה מרשימה זו כוללת רכיבי קו הקו מהמותגים הטובים ביותר ונראים נהדר. בין אם אתה גיימר מקצועי, זרם או סתם מישהו שרוצה להשקיע בתחביב שלהם; הקנטאור הוא אפשרות מדהימה! שדרג ל- SSD 1TB לאחסון עוד יותר.

5.00 מתוך 5

מחשב המשחקים של Helios – GeForce RTX 4080 | אינטל Core I9-13900KF

Intel Core i9-13900KF I Geforce RTX 4080

עם החלקים עטורי הפרסים והנבנים בהתאמה אישית, הגעת ליעד המשחקים הסופי שלך עם Helios. כל מה שאי פעם רצית במחשב משחק מותאם אישית נמצא עכשיו כאן. אתה יכול אפילו לשדרג ל- RTX 4090, ולהכפיל את מעקב קרן. אנו גאים ביכולת לעמוד בסטנדרטים של קהילת המשחקים המקצועית עם Helios.

4.83

Phoenix Gaming PC – GeForce RTX 4080 | AMD RYZEN 7 5800X3D

Ryzen 7 5800x3d i geforce rtx 4080

מחשב המהדורה המיוחד הזה הוא חיה מהשורה הראשונה. מחשב זה יכול לעשות את הכל. זרם, משחק, עיבוד, ערוך ועשה הכל בלי להתפשר. אפילו הכותרות התובעניות ביותר אינן תואמות את הבנייה המדהימה הזו.

דורג 5.00 מתוך 5

מחשב המשחקים של Tron – GeForce RTX 4090 | אינטל Core I9-13900KF

Intel Core i9-13900KF I Geforce RTX 4090

היכנס לעתיד עם טרון. התנסו במיטב הטוב ביותר עם החלק העליון של הקו אינטל Core Series Series CPU ו- GeForce RTX 4090. כל מה שאי פעם רצית וצריך במחשב משחק מותאם אישית נמצא עכשיו כאן. קנה עכשיו!

5.00 מתוך 5

? אנחנו רוצים לבנות את זה!

אנו שמחים להתאים אישית את מחשב המשחקים החדש שלך בכל דרך שתרצה! מלא טופס זה כדי ליידע אותנו אילו חלקים אתה רוצה במחשב החלומי שלך ונחזור אליך עם תמחור וזמן הובלה!

כן! . כשאתה מבצע את ההשוואה הישירה הזו, זה אולי נראה שהמחשב הוא דרך יקרה לשחק משחקי וידאו. עם זאת, בניגוד לקונסולה, מחשב הוא יותר מסתם מערכת משחק!. מחשבים אלה יכולים לשמש ללימודים, סטרימינג או כל משימה שתעשה עם מחשב שולחני או מחשב נייד רגיל. בנוסף, אתה יכול לשדרג בקלות את מחשב המשחקים שלך לחלקים טובים יותר בזמן שהם משחררים ללא צורך לרכוש קונסולה חדשה לגמרי. בנוסף, חוויית המשחקים במחשב אינה תואמת.

עבור האדם הממוצע, אנו ממליצים לקנות מערכת בנויה מראש כמו שלנו במקום לבנות. המחירים שלנו קרובים מאוד למה שתבזבז אם בניתם את זה בעצמכם, ללא הטרחה. אם אתה בונה מחשב בעצמך אתה אחראי להתמודדות עם סוגיות טכניות פוטנציאליות, כשל חומרה או אבחון שעשוי להתעורר. אפשרויות מחשב המשחקים המותאמים אישית שלנו המותאמת אישית נבנות על ידי טכנאים בקיאים, והמחשב שלך יהיה מוכן לצאת ישר מהתיבה. .

אנו ממליצים על מחשב המשחקים של Spark Gaming או מחשב המשחקים של אורורה כמחשבי משחק תקציביים. מבנים אלה יתחילו להתחיל במשחקים מבלי לשבור את הבנק. כולם רוצים מחשב גיימינג זול, אבל הרבה אפשרויות מחשב משחקיות זולות בנו. אל תסתפק במחשב זול באיכות בנייה זולה. אפשרויות מחשב המשחקים הזולים שלנו מספקות איכות, בנקודת מחיר מעולה.

כן! נכנסנו רק לאחרונה למרחב המשחקים, אבל אנחנו בעסקים מאז 2016. בעבר, המיקוד שלנו היה למכור, לבנות ולתחזק שרתים ותחנות עבודה עבור לקוחות ארגוניים. הבאנו את “לדעת איך” מאותם יישומים קריטיים למשימה לעולם המשחקים, כך שתוכל להיות בטוח שאתה קונה מחברה שמכירה את הדברים שלהם! עדיין לא משוכנע? בדוק את הביקורות שלנו ובדוק מה יש ללקוחות הקיימים שלנו לומר על הבניינים שלנו.

שרתים ותחנות עבודה משמשים בדרך כלל בסביבות מקצועיות. הם נדרשים לבצע משימות בעוצמה גבוהה לפרקי זמן ממושכים. מחשבי משחק מיועדים למשתמשים ביתיים סטנדרטיים המחפשים מכונות משחק נהדרות.

באופן כללי, מחשב שולחני משחק יציע יותר ביצועים במחיר נמוך יותר. .

. פנה אלינו על ידי התקשר אלינו או שליחת דוא”ל עם מה שאתה מחפש, ומישהו בצוות שלנו יוכל לעזור לך.

בעוד שכל בניות המחשב שלנו יבצעו בצורה מצוינת עם תצורות ברירת המחדל, אנו מציעים שדרוגים אופציונליים כדי להפיק את המרב מהמחשב שלך. אם יש לך מקום נוסף בתקציב שלך, אנו ממליצים תמיד להוסיף SSD לבנייה שלך, הם מציעים שיפור משמעותי בזמני האתחול והטעינה על פני HDDs מסורתיים. עבור אסתטיקה, אנו ממליצים להוסיף אוהדי RGB רבים ככל שהתקציב שלך מאפשר.

RGB מתייחס לאורות הצבעוניים, ומחשבי המשחקים של RGB הם כל הזעם. אם ברצונך להוסיף תאורה צבעונית למחשב האישי שלך, תצטרך לבחור מאווררי RGB או RGB RAM לפני Checkout. . אלה שונים מרצועת אור LED, מכיוון שהם יכולים להציג מספר צבעים. תאורת LED היא בדרך כלל צבע יחיד. לחלק מהמחשבים שלנו יש תאורת RGB המשולבת בתיק או במקרר CPU. כיצד אתה שולט בצבע האור יהיה תלוי בלוח האם במערכת שלך. לוחות מסוימים כוללים כותרות RGB, המעניקות לך שליטת RGB באמצעות תוכנה כמו ASUS AURA SYNC, MSI Mystic Light ותוכנת ICUE של Corsair.

מעקב אחר ריי הוא סוג של טכניקת טיוח שפותחה לייצור אפקטים של תאורה וצל באיכות גבוהה בסביבות דיגיטליות. משחקים מודרניים רבים יישמו טכנולוגיית מעקב אחר ריי כדי להעניק למשתמשים את הוויזואליות האיכותיות ביותר. כדי לנצל, תזדקק לכרטיס מסך עוצמתי, אחד המותאם כדי להציג את האפקטים הללו. GPUs כאלה כוללים את ה- RTX 3060 TI עד RTX 3090 TI. .

אם אין לך כבר כזה, תצטרך צג, מקלדת ועכבר. כל מה שתוכלו לשים ידיים עליו יעשה, אך על מנת להפיק את המרב מהמערכת שלכם, אנו ממליצים לרכוש מקלדת משחק, עכבר גיימינג וצג המשחקים. מוצרים אלה מיועדים לביצועים הגבוהים ולשהייה נמוכה שמצפים גיימרים. . אתה יכול לחבר בקר Xbox Series X, או דגמים ישנים יותר. צג משחק יכול לספק קצב פריים וקצב רענון גבוה יותר מאשר דגמי משחק שאינם משחקים. למסכים אלה יש מגוון רזולוציות, תלוי במה שאתה מחפש, החל מ- 1080p משחקי עד 4K משחקים.

על מחשבי המשחקים שלנו

VRLA Tech ידוע בבחירת מחשב המשחקים המותאם אישית שלנו. שולחנות עבודה מובנים מותאמים אישית אלה שונים מעט ממחשב מסורתי שנבנה מראש. כאשר חברות אחרות יבנו מחשב עם רשימה מוגדרת של חלקים, בניית המחשב המותאם אישית שלנו מאפשרת לך לבחור מבין מספר אפשרויות. אפשרויות אלה כוללות כרטיס גרפי, מעבד ואספקת חשמל, כך שתוכלו לקבל מחשב מותאם אישית באמת עם ביצועי משחק מעולים ותמחור תחרותי.יש לנו אפשרויות התאמה אישית רבות הכוללות שבע אפשרויות מארז מחשב רגיל, מתוכם, לחמש יש שתי אפשרויות צבע או יותר, המציעות מגוון לבנייה המותאמת אישית שלך. גורם הצורה הפופולרי ביותר שלנו הוא המגדל האמצעי, או ATX. יש לנו גם מספר אפשרויות M-ATX. אנחנו לא מציעים מיני itx כרגע. כל אפשרויות המקרה שלנו כוללות לוח צד זכוכית מחוסמת, המעניק לך חלון לחומרה שלך. אמנם לאסדות המשחק שאנו מציעים אין אפשרויות להחליף את המקרה בדפי המוצר שלהם, אך תמיד תוכלו ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו כדי לברר לגבי העברת מערכת המשחקים הבסיסית שלך למקרה אחר. אם אתה מחפש מחשב משחקים בהתאמה אישית לחלוטין, לא תמצא בונה מחשב מותאם אישית טוב יותר. מחשבי המשחקים שלנו אינם בדיוק מקדימים כמו מחשבי משחק בנויים. אנו בוחרים בזהירות את כל חלקי המחשב לביצועים גבוהים במשחקים מודרניים. אנו משתמשים בחומרת המחשב האחרונה והגדולה ביותר, ואפשרויות אלה אינן מוגבלות רק לתצורת הבסיס שלהן. אנו מתקינים ומפעילים את מערכת ההפעלה האחרונה של Windows עבור Builds שלנו, שבשלב זה היא Windows 11 Home. על פי בקשה, ייתכן שנוכל להתקין מערכות הפעלה אחרות. אנו כל הזמן מעדכנים את החומרה במחשבים האישיים שלנו כדי לספק את מחשב המשחקים הטוב ביותר האפשרי לתקציב שלך. ראה להלן לקרוא מידע מפורט על מחשבי המשחקים שלנו.VRLA טק ניצוץ מחשב משחק! גרפיקה משולבת בתוספת כוח של ארכיטקטורת Zen 3, שווה לבניית המתנע האולטימטיבית. נבנה סביב ה- AMD Ryzen 5 5600G ו- 16GB של זיכרון RAM, מבנה רמת כניסה זה הוא חלום משחק ופרודוקטיביות. היכנס למשחקי מחשב במחיר מעולה, עם הגמישות הנוספת לשדרוג כשאתה גדל עבור בוני מחשב מותאמים אישית. השאירו קונסולות מאחור וקבלו משחק בפלטפורמה המגוונת ביותר שיש.VRLA Tech Aurora Gaming PC אפשרות מצוינת כאשר בוחנים את מחשב המשחקים של VRLA טק תקציביים – עם מעבד הגרפיקה העוצמתית שלה ו- 16GB DDR4 RAM וגורם צורה קטן יותר, האיר את חווית המשחק שלך עם האורורה התוססת והחזקה. רוצה גרפיקה טובה יותר? שדרג ל- GeForce GTX 1660. שדרג את האחסון שלך ל- SSD של 240 ג’יגה -בייט או 1TB SSD כדי לשחק עוד יותר. קבל את המשחק שלך היום!. עקוב אחר הקישורים באתר שלנו כדי להשלים את ההתקנה שלך עם מקלדת ועכבר, קנה עכשיו ובדוק מדוע Legacy הוא מחשב שולחני שנמצא בליגה משל עצמו.VRLA Tech Apollo Gaming PC מחשב משחקים עוצמתי שנבנה מראש הכולל את ביצועי המשחקים הראשונים בפחות מהמחיר של הקו. . מחשב המשחקים המותאם אישית הזה מגיע מצויד ברכיבים של יצרנים ידועים במשחקי מחשב. שדרג את NVME SSD ו- GPU שלך ל- NVIDIA GEFORCE RTX 4060 TI עבור אפולו טוב עוד יותר!VRLA Tech Titan Gaming PC אתה יכול לקבל את הכל עם הטיטאן. קבל ביצועים מצוינים בכל סוגי משימות המחשב ללא פשרה, השתמש בבניית המחשבים כדי לקבל את המחשב המושלם שלך עם מחיר מדהים לביצועים. בין אם אתה גיימר, יוצר תוכן, זרם או שילוב כלשהו של השלושה, הטיטאן הוא בחירה מושלמת, שדרוג ל- 2TB HDD לאחסון עוד יותר. בחר NVIDIA עם כרטיס הגרפיקה NVIDIA GEFORCE RTX 4070. צוות AMD? בחר במקום זאת כרטיס גרפי של Radeon RX!מחשב המשחקים של vrla tech eclipse מצויד בכרטיס גרפיקה של Nvidia RTX 4070 TI, שולחן העבודה של Eclipse Gaming עונה על כל הדרישות שלך כשמדובר במשחקים המועדפים עליך ברמת כיתה מקצועית. נוזלים מקוררים ומלאים עם רכיבי הקו, ליקוי החמה יביא את המשחקים המודרניים לחיים כך שתוכלו ליהנות מהמשחקים האחרונים, עד ליקוי החמה שלכם.מחשב המשחקים של VRLA Tech Centaur The Centaur הוא הרמה הבאה במשחקי מחשב. שחק כל משחק שאתה יכול לחשוב עליו בהגדרות מקסימום, מבלי להקריב את שיעורי המסגרות. מכונה מרשימה זו כוללת רכיבי קו הקו מהמותגים הטובים ביותר ונראים נהדר. בין אם אתה גיימר מקצועי, זרם או סתם מישהו שרוצה להשקיע בתחביב שלהם; הקנטאור הוא אפשרות מדהימה! אתה לא יכול להשתבש עם Intel Core i7 13700KF יחד עם כרטיס גרפי של Nvidia Geforce RTX 4080.VRLA Tech Helios Gaming PC עם החלקים עטורי הפרסים והנבנים בהתאמה אישית, הגעת ליעד המשחקים הסופי שלך עם Helios. כל מה שאי פעם רצית במחשב משחק מותאם אישית נמצא עכשיו כאן. יש לך את ההתאמה המושלמת, אינטל Core i9 13900KF וכרטיס הגרפי של RTX 4080! אתה יכול אפילו לשדרג ל- RTX 4090, ולהכפיל את מעקב קרן. אנו גאים ביכולת לעמוד בסטנדרטים של קהילת המשחקים המקצועית עם הליוס.מחשב המשחקים של vrla טק. מחשב זה יכול לעשות את הכל. זרם, משחק, עיבוד, ערוך ועשה הכל בלי להתפשר. אפילו הכותרות התובעניות ביותר אינן תואמות את הבנייה המדהימה הזו.מחשב VRLA Tech Tron PC. כולל מעבד אינטל Core I9-13900KF, Corsair נקמה RAM A AS GEFORCE RTX 4090 ומערכת קירור LCD לקו, המחשב הזה יכול לעשות את הכל. . אפילו הכותרות התובעניות ביותר אינן תואמות את הבנייה המדהימה הזו.

חיפוש – בלוג

קטגוריות בלוג

 • לְעוֹרֵר
 • זוֹהַר קוֹטבִי
 • מוֹרֶשֶׁת
 • אפולו
 • עֲנָק
 • קנטאור
 • הליוס
 • פניקס
 • טרון
 • מוכן למשלוח
 • אביזרי משחק
 • מקלדות ועכברים
 • שמע וסטרימינג
 • מסכי משחק
 • תמיכה
 • מדיניות החזרה
 • תנאים
 • מידע בנושא אחריות
 • מדיניות הפרטיות
 • משלוח
 • שרתים
 • שרתי מתלה של Dell PowerEdge
 • שרתי מגדל Dell PowerEdge
 • שרתי מתלה של HPE
 • שרתי מגדל פרוליאנט
 • שרתי Lenovo Thinksystem
 • תחנות עבודה
 • תחנות עבודה של VRLA טק
 • תחנת עבודה של HP Z
 • תחנות עבודה מדויקות של Dell
 • תחנות עבודה של מתלה דיוק של Dell
 • חֶברָה
 • עלינו
 • קריירה
 • בלוג
 • ביקורות
 • מחשבון פשיטה

6731 Variel Ave.
פארק קנוגה, CA 91303

קניתי מחשב משחק שולחני שנבנה מראש ואני לא מצטער על זה

אשלי ביאנקזו

אוקי, אז, שמע אותי. רכשתי מגדל שולחני משחק שנבנה מראש במקום לבנות מחשב מאפס ואני לא מתחרט על זה קצת. . בדיוק עברתי לבית חדש באותה תקופה, והנוחות של מגדל שנבנה מראש הייתה פשוט טובה מכדי לעבור.

כשאתה חי מחוץ לקופסאות והכל לא בסדר, הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא להתמודד עם חבורה של חלקי חומרה רופפים. אם אתה עדיין לא משוכנע, החזק את מושביך. אני עדיין הולך להמיר אותך! צחוק נבל ..

מחשבי משחק שנבנו מראש הם (יחסית) זולים וקלים להתקנה

. בניית אחת מהיסוד היא חמורה עוד יותר. למרות שיש חבורה של מדריכי הדרכה שימושיים זמינים באינטרנט, יש הרבה שיכולים להשתבש. אתה יכול לעוות בטעות את הסיכות במעבד שלך, או שאתה יכול להרכיב את החלקים בצורה לא נכונה. . אני נהנה להתעסק בחומרה במידה מסוימת, אבל אני לא לגמרי בטוח בכישורי ההרכבה שלי ואני בסדר עם זה. אני מעדיף להשאיר את זה לאנשי מקצוע.

מגדלי המשחקים שנבנו מראש מציעים שקט נפשי. החלקים בתוך מחשבים אלה הורכבו ונבדקו על ידי בונים מקצועיים. רכשתי אסדה שנבנתה מראש מ- NXZT וזה היה מהיר למשלוח. זה גם עבד יפה ברגע שהדלקתי אותו. . גם המחירים שנבנו מראש לא נורא.

בסופו של דבר קיבלתי את ה- NZXT Starter PC Pro, שהיה 1,149 דולר. סדרת המחשב המתנע מגיעה בשלוש תצורות, כאשר הדגם הנמוך ביותר בעלות 949 $. המחירים הללו סבירים, במיוחד עבור מכונות מתחילים. קו הסטרימינג של NXZT של מחשבים אישיים הם הרבה יותר חזקים וכבדים יותר על הארנק.

אחריות למחשב שנבנה מראש ותמיכה בשירות שווים את זה

כשמדובר במחשבים שנבנו מראש, אתה משלם על האחריות והתמיכה בשירות וכן על החומרה. NXZT כולל תקופת אחריות של שנתיים, שמתחילה ביום שאתה מקבל את המכונה שלך. . לכן, אם תסתיים עם מכונה מנוי, NXZT תתקן, יחליף או החזר על פי שיקול דעתם.

באשר לתמיכה בשירות, הייתי מרוצה מפונקציית הצ’אט החי וגיליתי שהשאלות שלי נענו בצורה מתוזמנת ויסודית. המחשב שלי עובד בסדר גמור, כך שמעולם לא הייתי צריך להושיט יד בטלפון, אבל מצאתי את דף השאלות הנפוצות מועיל מאוד. .

למה בחרתי ב- NZXT

אשלי

IDG / Ashley Biancuzzo

כשגולשתי למגדל שולחן עבודה שנבנה מראש, ידעתי שאני רוצה אסדה שיכולה להתמודד עם משחקים כמו . מבחינת הכוח הגרפי, אלה אינם המשחקים התובעניים ביותר בעולם, אבל אני משחק את שלושתם על בסיס קבוע ואני בכל מקרה יותר גיימר מזדמן. .

ה- Starter PC Pro מגיע מצויד במעבד Intel Core I5-11400F, AN NVIDIA GEFORCE RTX 3060 TI, 16GB של זיכרון RAM, ו- 1TB של אחסון SSD NVME. זה יותר ממספיק כוח לצרכים שלי, הכוללים עבודת משחקים ופריון מזדמנים. החלטתי ללכת עם מכונת NZXT לאחר שקראתי קומץ ביקורות חיוביות. בנוסף, האתר נקי וסופר קל לניווט. תאמין לי, אתה לא רוצה להיות במצב של בלבול כשאתה מנסה לבחור מחשב משחק.

רכשתי מגדל שולחני משחק שנבנה מראש במקום לבנות אחד מאפס ואני לא מתחרט על זה קצת

אוקי, אבל מה הם החסרונות או הקדם-בוברים?

מכונות שנבנו מראש אינן הקלות ביותר לשדרג. לרוע המזל, עם סדרת ה- Starter PC של NXZT, אתה לא יכול לערבב ולהתאים את הרכיבים. אתה מקבל את מה שאתה מקבל ואתה לא מתעצבן (או אולי אתה עושה). בניית מכונה משלך יכולה להיות זולה יותר בטווח הרחוק, שהוא סופר ראד … כל עוד אתה יודע מה אתה עושה. אם מעולם לא הרכבת מחשב לפני כן, עדיף לשחק בו בטוח, שכן טעויות יעלו לך מאות דולרים בהמשך הדרך.

?

לעזאזל כן, אתה הולך על זה! אם אתה קצר בזמן ואל תרגיש בטוח מספיק בכישורי ההרכבה שלך, מכונה שהוגדרה מראש היא הדרך ללכת. היבט הפלאג-משחק הוא מדהים והם בדרך כלל זולים יותר מלפנים. אני לחלוטין מעריצה את המתקן שלי שנבנה מראש ולא הייתי סוחר אותה בשום דבר. עם זאת, קניית בנוי מראש פירושה שאתה תקוע עם תצורות מוגבלות. לא בסדר החלטה כאן. זה ממש מסתכם באורח החיים שלך וברמת הנוחות שלך. משחק שמח, אנשים.

? עמיתי גורדון דן בביזרים מקדימים עם אחד התומכים החזקים ביותר של יוטיוב, Braethorn. הערוץ שלו עמוס בתובנות מועילות על קניית שולחן עבודה של משחק.