? World of Warcraft – ורידים קפואים, העולם הכי מגניב של Warcraft Mounts שאינו מאמץ לחלוטין להשיג | גיימר מחשב

0

העולם הכי מגניב של Warcraft Mounts שאינו מאמץ לחלוטין להשיג

שינוי צורה לתוך זה. יש לו אפילו מושב נוסף כך שחבר יכול לרכוב עליך. דרייק אבן חול הוא הר שימושי ביותר, כאחד התריסים המעופפים הדו-מושבים הבודדים בעולם World of Warcraft. . ?

?

דף זה עובר על היסודות של קנייה ורכיבה על רכיבה בעולם Warge of Warcraft בזמן שאתה מפלס, כמו גם על מיקומם של כל סיעה וספקי Mount של המירוץ.

טבלת תוכן של דף זה

כיצד להשיג תושבים בעולם Warl of Warcraft

. ניתן להשתמש בהם כמעט בכל אזורי החוץ, למעט צינוקים, ויש מאות רכבים לאיסוף.

מסוק נהג על ידי ביטול נעילת . הר זה מעט איטי יותר מאשר הר רגיל, אך ניתן להשתמש בו מדרגה 1 עבור דחיפה עצומה למהירות הפילוס המוקדמת שלך.

. . .

מיומנות רכיבה
Bralla Cloudwing (Stormwind) לברית // רכיבה על הרכבה על קרקע במהירות של 60%
(Stormwind) לברית // MAZTHA (אורגרימר) עבור הורד רכיבה על הרכבה על קרקע במהירות של 100%
רכיבה על מומחים (רמה 30) 250 Bralla Cloudwing (Stormwind) לברית // (אורגרימר) עבור הורד רכיבה על הרכבה על הרכבה על 150% מהירות
רכיבה מאסטר (דרגה 40) 5000 Bralla Cloudwing (אורגרימר) עבור הורד

. אם עדיין לא בבעלותך הר, הקלים והזולים ביותר שיגיעו מוקדם, הולכים להיות הרכבים הגזעיים שלך, הזמינים בספקים ספציפיים עבור סיעתך. הם מופיעים למטה.

ראשית, אתה יכול לקנות רק הרכבים מהספקים של המירוץ שלך. .

מיקומי הספקים של Horde Mounte

מוֹכֵר הערות מיקום
Ogunaro Wolfrunner אורגרימר, עמק הכבוד הצפון -מערבי, באזור היציב שמאחורי זירת הדמה האימונים
Zjolnir דרום דורוטאר, בכפר סנג’ין
שדון הדם (Mounts Hawkstrider) מזרח אברסונג וודס, דרומית-מזרחית לעיר סילברמון. צילום מסך מיקום.
טאורן (Kodo Mounts) HARB CLAWHOOF מרכז מולגור, בכפר הדם
מתים (תושבי סוס מלחמה שלד) אורגרימר, על גבי שער הכניסה. ניתן למצוא גם בבריל, גלאדס.
גובלין (תושבי טריק) Kall Worthaton .
אורגרימר, עמק הכבוד המרכזי

מיקומי הספקים של הברית

הערות מיקום
אנושי (תקעי סוס) . הספק הזול ביותר נמצא ביער מזרח אלווין, במחנה עצים באיסטווייל.
שדון לילה (Sabercat Mounts) ללנאי צפון דרנאסוס, בסמוך לתחתית העץ הענק של מובלעת הסנריון.
דראני (Mounts Elekk) טורליוס מטפל החבילה .
מילי נוצה של מילי מרכז דון מורוך, מעט צפונית -מזרחית לחרנוס.
גמד (תושבי איל) ורון אמברסטיל מזרח דון מורוך, בחוות אמברסטיל.
צפון דרנאסוס, מתחת לעץ האלון המיילל.
פנדארן (תושבי צב דרקון) עיר הסערה-מזרח-מזרח, על האי הקטן שבין אזור הפורטל לשגרירות.

כיצד להשיג תושבים מעופפים בעולם Warlecraft

ברגע שתגיע לרמה 30, תוכל לשדרג את מיומנות הרכיבה שלך ולרכוב על הרכבים מעופפים. ברמה 40, תוכל לשדרג את מהירות ההרפה המעופפת שלך.

, Isles Pathfinder, חלק שני סמל . .

Changelog

  • . .
  • 04 ספטמבר. מדריך נוסף.

רוצה עולם מגניב של Mount Mount אבל אתה גם עצלן מאוד? האם יש לנו את המדריך בשבילך.

WOW Mounts

(קרדיט תמונה: Blizzard)

. או אולי לא ביליתם שנים באגירת כמה מיליוני זהב כדי לרדת בבית המכירות הפומביות בשוק השחור לטיול מתוק כמו דינו המועדף על צווארון הארוך של כולם. או, לעזאזל, אולי אתה פשוט עצלן מאוד. אין פסקי דין. לא משנה מה הסיבה, אתה יכול להסתובב בסגנון ב- World of Warcraft מבלי לבזבז אינספור שעות מחייך, ומבלי לשבור את הבנק. אם אתה סוג האדם שרק רוצה הר מגניב בלי מאמץ רב זה המדריך עבורך.

להלן תמצאו רשימה של תושבים מגניבים מאוד שיש להם שיעור ירידה של 100 אחוז, פשוט תדרשו מכם להתעסק בכמה מהאזורים הישנים של World of Warcraft, או שהרכבים שעולים רק כמות צנועה של זהב. הנה כמה האהובים עלי ביותר, והכי קלים להשיג, עוסקים ב- World of Warcraft.

(אתה יכול ללחוץ על שם ההר כדי לראות את דף Wowhead שלו למידע נוסף.)

? שום דבר, זה מה. . זה אולי לא מפואר כמו רכיבי הדרקון המודרניים של WOW – מארזת גם את ספירת המצולע וגם אפקטים חזותיים מגניבים, אבל יש יופי בפשטות שלו. גם שחקנים צעירים יותר כנראה יחשבו שקיבלתם את זה מאיזה בוס פשיטה מאגר Uber מהדרך חזרה ביום או משהו כזה. החלק הטוב ביותר הוא שהילד הרע הזה לוקח פחות מ -15 דקות לרכוש, וזה סיכוי לירידה של 100 אחוז.

איך להשיג את זה: הוצאת סטרטולמה מערות זמן, הפעלת מחדש של אחת מהסצינות האייקוניות ביותר של Warcraft 3. אבל אתה לא כאן בשביל זה, אתה כאן כדי להעביר את הקיפוד הפנימי שלך. כל שעליכם לעשות הוא להשלים את הצינוק, לעקוב אחר הסמנים במינימום שלכם, לפני שתוקף הטיימר. . כשאתה מגיע לסוף הצינוק אתה יכול לעבור ישר על פני מלגניס ולהתמודד מול מושחת אינסופית – מי אתה תהרוג בקלות רק זריקה אחת. .

תסתכל על הסוס הזה. הסוס שלי מדהים. Runner Shimmermist הוא תוספת חדשה ב- Shadowlands ועשויה להיות אחת המנות המגניבות ביותר במשחק. ולוקח פחות מחמש דקות להשיג אותה. זה כנראה ההר החביב עלי מ- Shadowlands, וזה שאני משתמש בו לרוב.

. תצטרך לנסוע בדרך מאוד ספציפית דרך טירנה מגרד, אבל המדריך שלנו . . הורד אותו ותבוע את הפרס שלך.

בזמן שלקח לך לקרוא את משפט הפתיחה הזה, היית יכול כבר לרכוש את יאק זה. . החיסרון היחיד הוא שיאק המשלחת הגדולה אכן עולה 120,000 זהב צנוע – שייקח א קטן . לרובכם צריך להיות המטבע. זה שווה את זה כי זה אחד התריסים השימושיים ביותר במשחק. יש לו גם ספק טרנסוג וגם ספק רגיל המורכב משני צדי האוכף. .

כדי לשים את היד על הר האדיר הזה תצטרך לפנות לפסגת Kun-Lai בערפילי פנדריה, ולעשות את דרכך לכפר של חבית אחת על המפה שלך. משות.

Arboreal Gulper

ה- Arboreal Gulper הוא Meme Mount of Shadowlands הנוכחי. . זה גם רק אחד המגניבים, והקל ביותר להשיג רכבים בעולם Warcraft. .

איך להגיע: . . אחרי שרכשת את הפטריות שלך, אתה יכול לצאת לזרום להומון “, בוס נדיר עם כמות לא מבוטלת של HP (הייתי ממליץ להביא חבר או שניים שיעזרו לך להוריד אותו, מכיוון שכולן תקבל את הר). אם אתה מתקשה לגרום להומונון לזרום, או להפיל אותו, בדוק את שלנו להנחות. אחרי שיש לך את הגולפר שלך, העולם שלך הוא … זבוב? Osyster? אני לא בטוח, אבל תיהנו מזמנכם ברכבות גולפר סביב אוריבוס, גולפר מקהלות מחוץ לטירה נאתריה, או אולי פשוט ליהנות מהחיים על ההופ.

אם אי פעם ראית את כל האנימות של הכדור הדרקון, אתה מכיר היטב את הענן המעופף המדהים של גוקו. עכשיו כמה מגניב יהיה אחד משלך? טוס סביב והרים כמה מגילות והפוך אותם ל- Lorewalker Cho. אם אתה מעדיף מדריך וידאו, בדוק זה מ- Nobbel. ברגע שהסידרה הזו מסתיימת, הגיע הזמן ליהנות מהענן שלך. .

איך להגיע: . לא רק שהענן המעופף האדום הוא קרוסאובר קריר, הוא אחד התריסים הנצחיים יותר בעולם Warcraft.

אמבר ויירם מסמרר

אמבר ויירם המסריח (או Nightbane) הוא אחד הסודות השמורים ביותר של World of Warcraft, אבל עכשיו אחרי שעברנו על פני התרחבות הלגיון, קל להגיע לבד, והוא אחד מתלי הדרקון המגניבים ביותר במשחק. ?

איך להגיע: . . פעם בתוך הצינוק, אתה הולך לראות הודעה בצ’אט שקוראת “את הצינה המוזרה של נוכחות חשוכה מתפתלת באוויר.”זו ההתחלה של טיימר סודי המחייב אותך למצוא חמישה גבישים בחמש דקות, אם כי כל קריסטל מאפס את הטיימר חזרה לחמש דקות. על וואוד. . אם אתה ברמה 60 זה לא אמור לקחת יותר מאשר ניסיון יחיד מכיוון שהטיימר תוכנן בתחילה לשחקנים ברמת מקסימום בחזרה בלגיון. אתה תהיה הרבה יותר חזק מזה ויכול כנראה שזריקה אחת רוב המפלצות. לאחר שתסיים לרוץ בכל המגדל, תתמודד מול Nightbane עצמו. הוא היה אז בוס קשוח, אבל כבר לא. . אבל ריצה זו כמה פעמים כנראה תיקח אותך רק שעה בערך.

לתוך זה. יש לו אפילו מושב נוסף כך שחבר יכול לרכוב עליך. דרייק אבן חול הוא הר שימושי ביותר, כאחד התריסים המעופפים הדו-מושבים הבודדים בעולם World of Warcraft. . ?

כמו שאמרתי לעיל, יש שתי דרכים להשיג את דרייק אבן החול, אתה יכול לבזוז את מארכיאולוגיה, ואז לבלות חבורה שלמה של זמן בחקלאות של חבורה של פריטים –מְשַׁעֲמֵם. . ?

אם אלה אף אחד מההרכבים האלה לא מעניקים את העניין שלך, הנה כמה תופעות מדהימות אחרות שעשויות פשוט:

  • Mecha-Mogul MK2
  • פנתר אוניקס משובץ

.

.