מארוול הצמד מדריך הסיפונים הטוב ביותר: כרטיסי המהלך הטובים ביותר, סיפוני המהלך הטובים ביותר במארוול סנאפ (ספטמבר 2023) | Ginx Esports TV

0

סיפוני המהלך הטובים ביותר ב- Marvel Snap (ספטמבר 2023)

לקבלת חדשות Marvel Snap, הקפד לבדוק את החלק הייעודי שלנו או התבונן בכמה מהמדריכים והמדריכים שלנו ממש מתחת:

מדריכי משחק

או – או! !

מארוול הצמד מדריך הסיפונים הטוב ביותר: כרטיסי המעבר הטובים ביותר

מארוול הצמד? ארכיטיפ המהלך הוא אחד הפופולריים ביותר ב . גורם לכרטיסים שלך לקפוץ ממיקום למיקום לעולם לא מזדקן, ושלל כרטיסים חדשים הוצג כדי לעזור לנו לעשות בדיוק את זה.

תנועת סיפונים שואפת להגדיל את כוחם של כרטיסי המפתח שלהם על ידי העברתם למיקום אחר, או על ידי חלוקה מחדש של הכוח למיקום אחר כדי להערים את היריב. . להלן הבחירות שלנו לסיפוני המהלך הטובים ביותר ב מארוול הצמד.

מארוול סיפוני הצמד: התרחקו

. לפיד אנושי, נשר ופגיון הם כולם כרטיסים שרוצים להזיז אותם, ולקבל כוח כשהם עושים זאת. אלה כרטיסי המפתח שלנו המייצרים כוח באמצעות אפקטים של המהלך שלנו.

גלימה, רוח רפאים, אגרוף ברזל ודוקטור סטריינג ‘הם חיוניים כדי לעורר את ההשפעות של הקלפים שהוזכרו לעיל, מכיוון שכולם מעבירים כרטיסים בדרכים ייחודיות. עכביש רוח רפאים מזיז את הקלף האחרון ששיחק, ואילו דוקטור סטריינג ‘מושך את הכרטיס החזק ביותר למיקומו. לדעת איזה כרטיס לעבור ולאן להזיז אותם זה המפתח לשליטה בסיפון זה.

Wave ו- Aero הרשו לנו לשלוט במחזות של היריב שלנו, ולתפעל איזה קלף הם יכולים לשחק, כמו גם איפה למקם את הקלפים שלהם. Wave גם מאפשר לנו לשחק היימדל בסיבוב החמישי, המאפשר לנו לשחק את הקלף החזק ביותר שלנו קודם לכן. אמריקה צ’אבס מסגרת את הסיפון הזה כמשחק גדול בכוח גבוה אם לא נצייר את היימדל שלנו, או שאין לנו משחק טוב יותר לעשות.

לזוז ולהשמיד את הסיפון

אחד הסיפונים הטובים ביותר של Marvel Snap Move Move באמצעות כוח הפניקס

בזכות שחרורו של כוח הפניקס, סיפוני Move מסוגלים לשחק בצורה ייחודית יותר על ידי שילוב כרטיסי השמדה. ניתן להחיות את השמדת כרטיס מעבר בסיפון זה על ידי משחק כוח הפניקס, ואז ניתן להעביר אותו כדי להגביר את כוחו. זה מאפשר לנו לנגן הכלאה של שני הארכיטיפים, וכוללים את כרטיס ה- Move Move הכי מהנה, Muly Man.

איש מרובה משאיר עותק של עצמו למיקומו הישן כשהוא זז, נותן לנו לזמן שיבוטים רבים מעצמו לאחר שהרס אותו והחיות אותו בכוח הפניקס. השפעה זו חזקה עוד יותר בשילוב עם היימדל, ומאפשרת לנו להזיז את הגבר המתחדש שוב שוב בתורו האחרון של המשחק.

כדי לעזור לתמוך במשחקים זה, הקטל והארס הם תכלילים מרכזיים להבטיח שנוכל להרוס באופן אמין כרטיס מעבר. לפיד אנושי ופגיון הם קלפים נהדרים אחרים להרוס כך שניתן יהיה להזיז אותם אחר כך. . Hulk Buster מאפשר לנו להגדיל את כוחם של לפיד אנושי ואנשים מרובים מבלי לתפוס מקום, וזה חשוב במיוחד כשאנחנו מזיזים מספר רב יותר מפעם אחת. היימדל ואמריקה צ’אבס משמשים כמחזור שישי מחזות כדי לסגור את המשחק.

אלה הבחירה שלנו לכמה מהסיפונים הטובים ביותר של המהלך מארוול הצמד . הארכיטיפ סופק יותר עומק בזכות הצגת כוח הפניקס וכרטיסי מעבר אחרים. אל תהסס להתנסות ולראות אילו סיפוני תנועה אחרים אתה יכול ליצור כדי לשלוט, במיוחד כשאתה משתמש בכמה מכרטיסי הסדרה 3 הטובים ביותר.

סיפוני המהלך הטובים ביותר ב- Marvel Snap (ספטמבר 2023)

רואל באטלר

סיפונים להזיז הם אחד הארכיטיפים המסובכים ביותר בכל הצמד מארוול ויש להם תקרת מיומנות גבוהה להפליא. הידיעה לאן להעביר כרטיסים סביב כל אחד משלושת המיקומים יכולה להיות די קשה. . בגלל זה, הרבה סיפוני תנועה בסופו של דבר מפסידים את המשחק בעצמם רק על ידי אופי של מרובים מוטעים. יתר על כן, בזמן כתיבת זה, היימדל הוא הסיפונים היחידים של סיפורי המהל.

ברגע שיריב מבין שאתה משחק סיפון מהלך, זה הופך להיות קל להפליא לשחק במקומות הימניים והאמצעיים בלבד, מכיוון שזה מאוד ברור שהיימדל מעביר הכל משמאל. עם זאת, היו כמה כרטיסים עם נתונים עם נתונים שאמורים לעזור להחיות את הארכיטיפ של המהלך, ואלה עם מוח גלקסי בהחלט יכולים לגרום לסיפוני Move לעבוד במטא הנוכחי. אז בואו נבדוק כמה מסיפוני המהלך הטובים ביותר ב- Marvel Snap!

הסיפונים הטובים ביותר במעבר במארוול סנאפ

מארוול הצמד

בזמן כתיבת זה, סיפוני העבר מוגבלים מאוד במה שיש להם מבחינת גימורים ותמיכה. . זה ארבע משבצות שכבר נלקחו, ומעניקות לך רק שמונה אפשרויות שנותרו למלאכה התיאוריה.

ובכל זאת, יש אנשים שהצליחו ליצור סיפוני תנועה שיכולים לעמוד לצד סיפוני מטה עוצמתיים אחרים, ולתפוס את היריב שלך מחוץ לשומר עם סיפונים שאינם מטה היא הדרך הטובה ביותר לרכוש כמויות בתפזורת של קוביות במארוול הצמד.

Standard Heimdall Move Deck

סיפון המעבר של היימדל הסטנדרטי הוא שילוב המהלך של הלחם והחמאה שלך, המכיל את כל הקלפים הטובים ביותר המסנכרנים עם מילת המפתח המהלך. מומלץ לפחות לשחק מעט מהסיפון הזה לפני שתסתעף לסיפוני תנועה מסובכים יותר, מכיוון שזה ייתן לך בסיס יציב כיצד המכונאי עובד.

קנג היימדל העבר רשימת סיפון:

  • אגרוף ברזל
  • לפיד אנושי
  • פִּגיוֹן
  • קרבן
  • איש רב
  • דוקטור מוזר
  • עיט
  • Hulk Buster
  • אמריקה צ’אבס

היי, אף אחד מעולם לא אמר שהכרטיסים היחידים שתוכלו להעביר היו משלכם. .

אויב קינגפין העבר רשימת סיפון:

Spider-versus Move Scek

בזכות כניסת עונת העכביש-אינץ. כרטיסים חדשים כמו משי, Ghost-Spider ו- Spider-Man 2099 כאן כדי לטלטל את המטה ולספק לשחקנים להזיז דרכים חדשות מהנות לדשדש את הקלפים שלהם סביב הלוח.

רשימת סיפון מצב בקרה:

רשימת סיפון העברת קפיצה:

ואלה הם הסיפונים הטובים ביותר במארוול הצמד!

לקבלת חדשות Marvel Snap, הקפד לבדוק את החלק הייעודי שלנו או התבונן בכמה מהמדריכים והמדריכים שלנו ממש מתחת:

Big Bads ובריכות כרטיסים –

הסיפונים הטובים ביותר –

מדריכי משחק –

קניית מדריכים –

מדריכי טק

נכתב על ידי רואל באטלר

רואל הוא סופר עצמאי שפורסם בתוכן באתרים מוערכים מרובים, כולל Den of Geek, Qooapp, Fandomspot, Zenplus ועוד. . בזמן שהמתין לכוח השביל שלו להתאושש, הוא יבלה את הזמן בהגעה לדרגה אינסופית במארוול הצמד או להילחם על טרה פשיטה האחרונה בפוקימון סקרלט וסגול. חובב כל הדברים נינטנדו ואנימה, רואל מוכן לכסות את המהדורות האחרונות וכל דבר חדש שתופס את עינו! אתה יכול גם להגיע אליו ברובוטלר.com.