Reddit – צלול לכל דבר, reddit – צלול לכל דבר

0

סרטים Reddit

— לחומר מלחמת הכוכבים – /R /StarWars

מה מותר /R /סרטים?

/r/סרטים עושים דברים קצת אחרת מרוב התנאים הגדולים. המנחים שלנו נבחרו ביד מהמשתמשים בסובדדיט שלנו שהיו נוכחים במיוחד זמן רב, השתתפו בדיונים ותרמו לקהילה. בקיצור – כולנו כאן כדי לדבר על סרטים מכיוון שהם תשוקה משלנו, ואנחנו מתמתנים פשוט מכיוון שאנחנו רוצים מקום נקי, מהנה ואזרחי לדון בהם.

רשימת הכללים הזו לא באה מאיתנו, לא לגמרי. זה נובע משנים של אינטראקציה עם Subreddit Daily, עוסק במשתמשים לגבי מה שהם רוצים, ואוצר תוכן על סמך זה. שוב, בקיצור – לא התכוונו לכתוב מיליארד כללים כי אנחנו פשוט אוהבים כללים, יש לנו את הרשימה האינסופית הזו קרוב בגלל כל הנסיבות הליכותיות שהתפתחו עם השנים.

אני. כללי הברזל של ה- Subreddit

.

— אני. כותרות הגשה חייבות להיות ברורות באופן רדוקטיבי לגבי הנושא שלהם. עליכם לתת שם לסרט או לשחקן או לנושא עליהם תרצו לדון או להגיש חדשות. אל תהיה מעורפל.

— . אנו מגדירים ClickBait ככותרת הגשה הדורשת ממך ללחוץ עליו על מנת לברר מה התוכן. ClickBait אסור. כאשר יש ספק, שאל את עצמך “איך אוכל לכתוב כותרת כדי שמשתמש יוכל למצוא את ההגשה הזו מאוחר יותר על ידי חיפוש אחר כך?”

— . הצעות מחיר אינן מורשות בכותרות הגשה. כלל זה אולי נראה מוזר, אבל מצאנו במהלך השנים שאם תשים הצעת מחיר לכותרת ההגשה, זה כל המשתמשים יתמקדו בהם.

— iv. ההגשות בכל הכובעים יוסרו.

— . !” “לחץ כאן!”) אסורים.

— VI. כותרות עיצוב ASCII אסורות.

— vii. אנו מעודדים באופן פעיל משתמשים לשנות את הכותרת המקורית של המאמר על מנת שהיא תהיה ברורה יותר. בחלק מהאתרים יש כותרות ClickBait נוראיות.

— VIII. אל תכניסו ביקורת סרטים או ציון Rottentomato לכותרת ההגשה של סרט שנמצא עדיין בתיאטראות, או עדיין חדש מאוד.

— ix. כותרות הגשה של עמדות קישורים לא יכולות להיות שאלות. שאלות כותרות הן בדרך כלל ClickBait.

ב. תוכן מוחלט

— אני. /r/סרטים עוסקים ב”חדשות הסרטים ודיון על גדול סרטים.”השורה המגדירה בין /R /סרטים ו /R /יוצרי קולנוע היא האם יש לפרויקט או לא עסקת הפצה גדולה אוֹ מעורבות סלבריטאים כבדה.

— II. . /R/יוצרי קולנוע

— III. עמדות קישורים המחוברות לסרטים מלאים אסורים, חוקיים או לא.

— iv. . כל דבר שאינו רשמי, חדשות קשות על סרטי קומיקס/סרטי זיכיון גדולים יוסרו. אין שמועות, שאלות, או חוטי דיון ספציפיים וכו ‘. אם יש סובדדיט גדול ומסור, מוטב שתפרסם את המחשבות שלך שם.

ג. מֵידָע מְפוּבּרָק

— אני. אָנוּ דרש . אם מאמר מצטט “מקורות” הוא ככל הנראה יוסר. זה צריך לומר, “אולפן X אישר …”. . לינגו כמו “ביצירות” או “גלגלים מסתובבים” או ש”דברים קורים “אינם אישור.

— II. יתר על כן, איננו מאפשרים “חדשות” של אפשרויות. שחקן X בשיחות לשחק בעטל אדם בסרט סולו זה אסור. הבמאי Y קרוב לבצע עסקה להפניית מלחמת הכוכבים XII זה אסור. “במשא ומתן”, “השמועה להיות” וכו ‘.

— III. הבצל.com חסינה מפני כלל זה.

ד.

כמה עמדות תמונה נופלות לאזור אפור, אז התייעץ עם סעיף II.B למידע נוסף.

— אני. מותר לפרסום פוסטרים של סרטים עבור מהדורות הקרובות, ולסרטים שנעשו לפני 1960. אנו רואים פוסטרים של הסרטים הקרובים להיות חֲדָשׁוֹת, כמו גם הערכה כללית לנושא הסוברדדיט.

— II. פוסטרים לסרטים לסרטים שיצאו לפני 1960 מותרות, כדרך להאיר אור על סרטים שאחרת לא מקבלים תשומת לב רבה.

— . יש לארח פוסטרים של סרטים ב- Imgur או Reddit עצמה.

— . כרזות סרטים לסרטי פופולריות או זיכיון מוגבלים ל -2 לכל סרט, סה”כ. גילוי לוגו פשוט אינו נחשב ככרזה או כגשה תקפה באופן כללי. אנו נסיר את אלה.

— v. פוסטרים של סרטים של דמויות בודדות אסורות (לסרטים ההם בהם הם משחררים תריסר פוסטרים, אחת לכל אחת מהדמויות הראשיות שלהם)

— . פוסטרים של סרטים בשפות זרות אסור

— vii. תמונות סט שדולפות אסורות. אנחנו לא מתנדנדים לצילום פפראצי או צילום לא מכוסה.

— VIII. אינפוגרפיקה – אנו שופטים אינפוגרפיות באופן סובייקטיבי, כמו אמנות מעריצים. חלק מהאינפראפיקה הם מעניינים, אינפורמטיביים ומרכיבים היטב. חלקם ספאם מוך SEO.

ה. חוֹסֶר נִימוּס

— אני. . אַקסִיוֹמָתִי.

— II. אם אתה מצטט משהו פוגע מהסרט שם אותו בסימני ציטוט. זה יפחית את הסיכוי שלך להיאסר לצורך הצעת מחיר. אנחנו לא יודעים כל ציטוט מכל סרט או תוכנית טלוויזיה שנעשו אי פעם

— III. אמנם לא כל עלבון נחשב לשונא נשייה, אך כל עלבון אישי למשתמש אחר הוא בירור. אם אינך יכול לדבר על סרטים בלי לתקוף את מי אתה מדבר, אנחנו לא רוצים אותך.

— iv. זונות תשומת לב שליליות. אתה אחד מאותם משתמשים שרק כאן כדי להטריד אנשים עבור הלולז או כל דבר אחר. להצהיר קצת אמירה שנויה במחלוקת כדי לעלות על אנשים. מסרב באופן פעיל לזוז מסיבות ‘סיבות’. לפעול נאיבי ולא ישר אינטלקטואלית, או סתם ערימת מטה מכל סיבה עצובה. אני מניח שאתה צריך לעשות משהו בזמן שהבנות לא מתקשרות.

— v. אל תנסה לשנות את נושא ההגשה כדי למקד למשתמש.

ג. טריילרים לסרטים

—אני. ערוץ YouTube הרשמי (במידת האפשר – כמה ערוצים רשמיים מופיעים בהמשך). מקומות מסחריים בטלוויזיה אינם מורשים. יש לתייג את הטריילרים של המאוורר.”

— . קישורים לקישור (מארח מחדש את הרווח הכספי) ופוסט מחדש (אירוח מחדש עבור Reddit Karma) הם עילה להסרה. המנחים מסירים פוסטים כפולים. זרמים באיכות גבוהה מועדפים על פני נחלים באיכות נמוכה. נגררים חייבים להיות ב- YouTube, Vimeo או Apple. — ערוצי YouTube רשמיים:

ז. סצינות סרטים

— אני. יש לקשר בין קטעי YouTube בתוך עמדות טקסטים וצריך לכותר אותם באופן תיאורי. “Goodfellas – הסצנה ‘איך אני מצחיק’ מועדפת על פני” סצנה מגודפלס “או” למה אני אוהבת את ג’ו פסי.”יש לציין בבירור את הספוילרים בכותרת או שהפוסט יוסר. OP צריכה לספק 300 תווים (לא מילים) על הסצינה, במה שהם רוצים לדבר עליהם.

— . מנחים שומרים לעצמו את הזכות להסיר סצינות מסרטים עדכניים מאוד (ה.ז. סרט שיצא בשלוש השנים האחרונות).

— III. סצינות סרט יכולות להיות פוסטים של קישור לסרטוני יוטיוב, שכותרתו בבירור, אם הסרט שוחרר לפני 1960.

ח.

— אני. . סרטים לפני 1960 יכולים להיות פוסטים בקישור (לטריילר או לסצנה או לפוסטר). ההמלצות שלאחר 1960 צריכות להיות עמדות טקסט, עם 300 תווים בגוף הטקסט.

. פיראטיות

— אני. . /r/פוליטיקה ו/r/טכנולוגיה אוהבים לדבר עם חדשות פיראטיות.

— II. .

י. שמועות רכילות ושובון

— אני. . אנו לא מאפשרים סיפורי חיים אישיים של סלבריטאים ב- /r /סרטים. זה כולל טענות על התנהלות שגויה מינית, מאמרים על מישהו שהיה אידיוט על הסט, שהתחתן עם מי, איזה זוג פשוט נפרד, מה שנראה סלב שיכור וכו ‘וכו’. השורה בחול כאן היא: האם זה משפיע על הסרטים? אם כן, פרסם את החדשות על איך זה משפיע על הסרטים באופן סופי. דוגמאות:

— שחקן מפוטר מהפקה מכל סיבה שהיא הוא חדשות סרטים.

— שחקן שעושה משהו שעליו לפטר עליו לא .

— הפקה מופסקת מכל סיבה שהיא הוא .

הוא חדשות סרטים.

— הפקה, שחקן או סטודיו לֹא עושה משהו לא חֲדָשׁוֹת. . .

הוא חדשות הסרטים, כמעצר או גזר דין ישפיעו על יכולתם לעשות סרטים.

— שחקן שעושה משהו לא נכון מבחינה מוסרית שאינו משפיע על יכולתו לעשות סרטים חדשות סרטים. אלה חדשות השחקנים.

חדשות סרטים.

— . לחיים אישיים רכילות והשערה – /r /בידור יש את התיקון שלך.

ק. פוסטים ביום השנה

— אני. משתמשים אוהבים לדבר על “היום הזה בהיסטוריה של הסרטים”, ו”סרט כזה וכזה יצא היום לפני 40 שנה.”זה מדהים, אנחנו אוהבים את זה, אבל כמו שכל החוקים האחרים שלנו מרמזים – אנחנו צריכים קצת חומר, וכותרת הגשה טובה. אתה יכול לפרסם פוסט טקסט על יום השנה של הסרט, לקשר למאמר וידאו, לקשר למאמר עליו או לקשר לביקורת מקורית ממתי הוא יצא.

— “לפני 40 שנה רוקי XIII יצא” הוא כותרת הגשה גרועה. ספר לנו מה הקישור. .”

— “לחגיגת יום השנה לשחרורו של פלקון הרביעי מלטזי, ריכזתי רשימה של כל הסרטים הפופולריים המשתמשים במקגופין עם נושא בעלי חיים”, הוא כותרת ורעיון נהדר להגשה.

— המפתח הוא: אל תגרום לנו לנחש מה הקישור.

. דואר זבל – זה כולל ערוצי יוטיוב, אתרים, בלוגים, כל OC

אם אתה רוצה לפרסם אותו ל- /r /סרטים, כך זה קורה:

— אני. אל תקנה את חשבונך זהה לחשבון YouTube שלך/אתר/מה שלא יהיה. אנו שונאים שולחי דואר זבל יותר ממה שאנחנו אוהבים גורים, כך שלא יהיה לך זמן טוב לעשות את זה.

— II. רק אחד מכל 5+ מההגשות שלך צריך להיות מהתוכן שלך. 20%. אל תשאבו אותנו מלאי שטויות בין גם לבין, הרעיון הוא ש משתמשים רגילים להגיש תוכן שהם מוצאים, תוכן שהם רוצה לדון. .

— . .D בוויקי זה) יחיו זמן רב יותר. אם אתה רוצה להיות מסוגל להגיש תוכן בנושא Circlejerk, עליך להיות מנויי YouTube של 250K או Subreddit פעיל 20K. ? כי אם היינו מאפשרים לכולם היו לנו עשרות על עשרות הסותמים את Subreddit שלנו (כמו למלחמת הכוכבים), אז צריך להיות מדד לאיכות מעבר להצבעות משתמש.

— iv. המודעות זולות. אם הייתי מתחיל אתר משלי/ערוץ YouTube, הייתי קונה כמה מודעות Reddit.

— v. סקור את הכללים שלנו בנושא ספאם

M.

— . חשבונות חידוש ובוטים אסורים. אם אתה חשבון לא משמש בעיקר לדיון בסרטים כאן, זה עילה להסרה.

נ. טקסטים

— אני. פוסטים של טקסטים הם פשוט הטובים ביותר. אנחנו אוהבים דיון, ומעודדים אותו. . זה לא 300 מילים, אלא 300 תווים. בערך 3-4 משפטים. אם אינך יכול לחשוב על 3-4 משפטים לכתוב על הנושא שאתה רוצה לדון בו, סביר להניח שזה לא פוסט כדאי.

— II. . היה משתמש אותנטי, ולא חשבון חידוש החזית לרובוט.

O.

— אני. אנחנו שונאים ספוילרים יותר ממה שאנחנו אוהבים גלידה. היזהר כאשר ההערה שלך או הפוסט שלך מדברים על פיתולי עלילה, עלילה חושפת והפתעות פוטנציאליות שאינן כלולות בשיווק הבסיס. . . ספוילרים יכולים לנוע בין קומואים מפתיעים, להזכיר שיש טוויסט עלילתי, טוויסט ז’אנר, מתאר במפורש סצינות מרכזיות, או פשוט לומר בפשטות “טוויסט העלילה של הסרט הזה מטורף” וכו ‘. בקיצור: פשוט להיות אדם נחמד k? תודה

— II. מצבים יכולים להסיר את התגובה/השרשור שלך אם הם רואים זאת ספוילר.

— . קלקול סרטים בכוונה לאחרים יביא לאיסור מיידי.

II. קצת אזור אפור:

כשאנו אומרים “אזור אפור”, אנחנו לא מתכוונים לפשוט בוחרים מתי ואיפה אנו רוצים לאכוף חוקים, אלא שהנושאים הבאים האלה הם הרבה יותר נזילים, ונסיבות חדשות מתרחשות כל הזמן הדורשות כמה מתינות לעוף פחות אובייקטיבית ומותאמת יותר לזייטגיסט של הסוברדדיט בצורתו הנוכחית. לדוגמה, אם אנו מקבלים עשרים פוסטים ביום על קפטן מארוול או ג’וקר, אנו עשויים להכניס את המונחים האלה לרשימת ההסרה של Mod-Mod שלנו, אבל זה לא יהיה כלל קבוע.

א. אומנות של מעריצים

— אני. עבודות למכירה או להשכרה ייאסרו וכן מוסר (פרסום באמצעות הגשה עצמית של Reddit הוא פשוט וזול ומעודד לחלוטין).

— II. אמנות מעריצים יחידה: אנחנו אל תאפשר פוסטרים או רישומים המיוצרים על ידי מעריצים של סרטים. למה? יש פשוט יותר מדי. הרבה אמנות מעריצים היא של נושאים שיש להם תת -אדדיטים משלהם, כמו /r /lotr, /r /marvelstudios, /r /kubrick, /r /dc_cinematic. /r/movieposterporn קיים גם כדי להשיג את השאר.

— III. אם יש לך פרויקט שהוא מדהים לחלוטין, אנא עשה פוסט טקסט ו תאר את הפרויקט שלך יחד עם מתן קישורים אליו (ב- imgur). . אם תשלח לנו הודעה והפרויקט שלך צולע, אנו נמלא אותך ממסלול. כלל אצבע: אם לקח לך פחות משלושה ימים, זה כנראה לא מספיק מדהים.

— iv. ערכת מונטאז ‘מהסרטים האהובים עליך? לעשות הומאז ‘? מצא/עשה סרטון על סרטים שהוא איכשהו מצחיק? זה מותר כפוסט קישור, בתנאי שאתה לא מדליק את ערוץ ה- YT שלך.

ב. פוסטים בתמונות באזור אפור

— אני. תמונות בודדות או אלבומי אימגור של BTS (מאחורי הסצינה) של סרטים שפורסמו כבר אסורים. . הפוך פוסט טקסט אם אתה רוצה לדבר על משהו כזה, ואז קישור לאלבום אימגור. כלל זה אינו חל על סרטים שיצאו לפני 1960.

— II. תמונות שצייצו על ידי יוצרי קולנוע על סרטיהם הקרובים מותרות לפעמים, עם תנאים: התמונות חייבות להיות הפעם הראשונה שאנחנו רואים את נושא התמונות, ויש להחזיר את הדימוי (ים) על Reddit או Imgur (ללא קישורי מדיה חברתית).

— III. .

— iv . אינפוגרפיקה. המנחים שומרים לעצמו את הזכות להסיר אינפוגרפיקה שאנו רואים להיות מוך SEO (גרפיקה המיועדת להוראות, ולא למידע). .

ג. ניתוח קופות וניתוח הפצה

— . /r/boxoffice קיים, כך שהקו בינינו מטושטש לפעמים. אנו מאפשרים לפוסט קופות אחד לסכם את קופות הקופות בסוף השבוע בימי שני. תחזיות בערב יום ראשון נחשבות ללא מאומת. איננו מאפשרים דוחות קופות יומיומיים, מחייבים על הובלת סוף השבוע, או תחזיות לסרטים ספציפיים.

— . . זה צריך להיות רשומה ניכרת, לרוב רשומות המסומנות עם זמן או ז’אנר ספציפי לא נחשבים (המהדורה הגדולה ביותר בספטמבר וכו ‘.)..

ד. CircleJerk נושאים וכללים מיוחדים בהם

— אני. לנושאי CircleJerk שלנו (CJ) יש הרשאות מיוחדות. חדשות על סרטים אלה מותרות אם מדובר בפוסטרים חדשים, טריילרים חדשים, יציקות חדשות, הכרזות חשובות חדשות.

— . טקסט פוסט דיון, תמונות BTS, אמנות מעריצים, פרודיות, פוסטרים של ALT, כתמי טלוויזיה, טריילרים של ALT, מוזיקה, ניתוק סצינות, ביקורות, מאמרים, חדשות על מתי הסרט מצלם ומתי הוא השלים את הצילומים – הכל צריך ללכת בהתאמה שלהם Subreddits.

— לחומר יקום קולנועי מארוול – /R /Marvelstudios

— לחומר מלחמת הכוכבים – /R /StarWars

— עבור חומר יקום קולנועי של DC – /R /DC_CINEMATIC

— לחומר שר הטבעות – /r /lotr

— לחומר הארי פוטר – /R /Harrypotter

— III. נושאים אחרים נופלים באזור אפור יותר, איפה . נושאי CircleJerk הנוכחיים כוללים:

— כריסטופר נולן והפילפוגרפיה שלו

— סטנלי קובריק והפילפוגרפיה שלו

— דניס וילנייב והפילפוגרפיה שלו

— אדגר רייט והפילפוגרפיה שלו

— טאיקה ווייטיטי והפילפוגרפיה שלו

— בחזרה לעתיד, Alien, Starship Trooper?>!,”רשת ו”עדיין כל כך רלוונטיים”, 12 גברים זועמים ו”זומג אונדרד “, והעריצים הקלאסיים /R /סרטים פוגעים כמו דרדד, דרייב, מקס משוגע, מון, בברוז’ס, שוט, הטרילוגיה לפני, טפיל, המגדלור , מידסומר, ילדי גברים, אדג ‘של מחר, אותה, אמא המזוינת

— iv. מידע נוסף כאן. היה עוד חוט על זה בשנת 2020.

ה. סוגים של פוסטים שונים

— אני. האם אתה יכול לפרסם סקרים כדי לסקר את בסיס המשתמש? כן, פשוט תייג את זה היטב ואל תזנור אותנו. אחת לחצי שנה.

— II. אתה יכול לפרסם פרסומות עבור Subreddits אחרים הקשורים לסרטים? . אחת לחצי שנה.

III. אתרים אסורים פופולריים:

הרשימה הבאה של אתרי אינטרנט אסורה כפוסטים בקישור, אל תהסס לקשר לאתרים אלה בתגובות או בעקבות טקסטים.

א. אתרי סטרימינג

— אני. אנו לא מאפשרים קישורים לאתרי סטרימינג סרטים. יש המון סובדדיטים שמאפשרים את זה, כמו /r /netflixbestof, /r /disneyplus, /r /bestofamazonprime, /r /hulu, /r /hbo

ב. Letterboxd

— אני. הרבה יותר מדי משתמשים התחברו לחשבונות ורשימות המכתבים שלהם בניסיון לגייס עוקבים.

ג. IMDB

— אני. נשמע מטורף, נכון? תת הסרטים לא מאפשר קישורים לאתר הסרטים הגדול ביותר באינטרנט? הנה הסיבה – IMDB הוא כמו ויקיפדיה. לעיתים רחוקות זה שובר סיפורים משלו, זה יותר מקור לאחר מעשה. הכל ב- IMDB מקורו איפשהו, זה כולל טריוויה. אז אם אתה רוצה לפרסם את זה, אנא מצא את המקור. אם אתה רוצה לדון בדירוג IMDB של סרט ספציפי, הפוך פוסט עצמי.

ד. עגבניות רקובות

— . שוב – נשמע מטורף, נכון? תת הסרטים לא מאפשר קישורים לאתר ביקורת הסרטים הגדול ביותר באינטרנט? הנה הסיבה – 1. אנו לא מאפשרים ביקורות על סרטים בכותרות ההגשות, וכמעט כל מפגשי המשתמש של RT מגיעים עם “סרט XYZ הוא ב- XX% על עגבניות רקובות!!”2) RT משתנה כל יום, זו לא מערכת יציבה של ביקורות אמינות. 3) RT אינה מערכת הדירוג המושלמת, ולכן כל דירוג המבוסס עליה יסתיים בכך שמשתמשים יתווכחו על תוקף המערכת שלהם.

.

— אני. המון במאים ושחקנים מפרסמים חדשות ותמונות מהסטים שלהם ובמהלך ההפקה. לפעמים זה נהדר, לפעמים זה מוך. איננו מאפשרים קישורי מדיה חברתית. נכון לאפריל 2021, הכולל: פייסבוק, טקטוק, אינסטגרם וטוויטר.

— II. אם מצאת משהו מעניין וראוי לחדשות באמת, נסה לאחד מחדש את התוכן ולקשר אליו כפוסט טקסט. . אם אתה עושה מחדש תוכן, הקפד לתת קרדיט בתגובות.

Iv. נוהל הפעלת סרטים חדש

יש סרט חדש שיוצא ואתה נרגש לדון בו, אבל לא כל כך מהר! אף אחד לא רוצה ש- Subreddit זה יופץ על ידי הסרט החדש או הפופולרי ביותר של סוף השבוע בכל סוף שבוע. הרבה אנשים רוצים לראות סרטים חדשים עם עיניים רעננות לחלוטין, מה שאומר שאנחנו לא רוצים שאף אחד והדעה של כולם יתפזרו בכל המשנה לכל סרט חדש. .

.

— . הוכרז על סרט. . שחקנים, דירקטורים ואנשים אחרים הם מקורות הרבה פחות אמינים לדברים אלה. אנו רוצים לדעת שהסטודיו התחיל את התהליך. היזהר ממונחים כמו “ביצירות” או “אנו מקווים להתחיל לצלם. ” וכו. מכיוון שהם בדרך כלל מסתכמים במישהו שאומר שהם יאהבו עבודה זה סטודיו היה נותן להם את זה ולא לומר סרט בהחלט קורה.

ב. טריילרים וכרזות

— . קרוואן ו/או פוסטר משתחרר. שוב, כאמור לעיל, צריך לפרסם טריילר מערוץ היוטיוב של סטודיו או מקור אמין אחר. . ניתן להחזיר פוסטרים לאימגור או לרדדיט, אך הם צריכים להיות אמיתיים. . כל דיון בסרט הקרוב צריך לקרות בשרשי ההכרזה, הטריילר או הפוסטר כדי לאחד את השיחה. אם פספסת את אחד מאותם האשכולות אבל יש לך לקחת ממש חם, אנא בדוק את החוטים לחברון. אם אתה מפרסם פוסט טקסט שרוצה לדון באינדיאנה ג’ונס החדשה או בכל סרט אחר, הוא עשוי להיות מוסר וייתכן שתתבקש לחפש טריילר או חוטי פוסטר לדיון.

ג. ביקורות של מבקר

— . אמברגו הסקירה מסתיים והביקורות מתחילות לצאת. . . זו דוגמה נהדרת לאיך שנראה ביקורת megathread.

ד. הסרט יוצא

— אני. . . לפני קוביד היינו מסוגלים לעשות את כל מהדורות הסרטים ביום חמישי בערב כאשר הוקרנו בבכורה בבתי הקולנוע. עכשיו עם שחרור סטרימינג ובאופן כללי יש לשחרר תוכן, קשה יותר לשמור על הכל מדים. באופן כללי, דיונים רשמיים יפורסמו ביום חמישי או שישי בערב, תלוי מתי יצחק הסרט. אם זה הוקרן בבתי הקולנוע ביום חמישי בערב או פגע ביום רביעי, צפו לדיון ביום חמישי בערב. אם זה שחרור זרימת יום שישי, צפה לו ביום שישי בערב. . . אם הסרט שאתה מחפש הוא בן יותר משבוע, השתמש בפונקציית החיפוש.

— II. מה שייך בשרשורי דיון רשמיים? בקיצור, הכל. . זה כדי לשמור על השיחה במקום אחד ולוודא שכל המשתמשים שלא רוצים לקרוא על סרט שרק שוחרר לא חייבים להזדמנות לראות אותו בעיניים רעננות. אם אתה מפרסם פוסט על סרט לפני שפורסם בשרשור הדיון, הוא עשוי להיות מוסר מייד או להשאיר אותו עד הדיון הרשמי מתפרסם. כך או כך, זה יוסר בסופו של דבר.

— . ? אתה יכול ליצור שרשור משלך, אך כאמור לעיל, הוא עשוי להיות נתון להסרה. אתה תמיד יכול לשלוח לנו הודעה ב- modmail ולשאול מתי הדיון מגיע. לפעמים אנחנו מתגעגעים לסרטים רק בגלל הסכום העצום שמשוחרר בימינו וזה לא נדיר לנו לפספס אחד. רק תודיע לנו ואנחנו נקבל דיון ברגע שאנחנו יכולים.

— . כמה זמן פוסטים על סרט חדש מוסרים ומאוחדים לדיונים הרשמיים? . . בדרך כלל זה נשפט על ידי שניהם עד כמה הפעילים הדיונים הרשמיים עדיין (תופתעו כמה זמן לאחר שפורסמו הם עדיין מקבלים הערות) וגם באיזו תדירות אנו עדיין מסירים פוסטים על סרט. . כלל אצבע כלל הוא 1-2 חודשים עבור מרבית השחרורים לפני שנפתח את שערי השיטפון. וכמו תמיד, עבור זיכיונות פופולריים במיוחד כמו מארוול, מלחמת הכוכבים, DC וכו ‘, אנו תמיד מפנים דיונים פשוטים לתאי הגומחה שלהם כדי לא לתת לסרטים הכלליים לסנות להתגבר עם אף אחד מהם.

. כיצד לבטל את המנוי /R /סרטים

יש כל כך הרבה סגנונות סוביידדיט ואפליקציות ופורמטים ובלה בלה בלה עכשיו, שעבור אנשים מסוימים הם לא יכולים להגיע לכפתור “ביטול המנוי”. הנה הדרך הבטוחה לעשות זאת:

— . לחץ על “העדפות” בפינה השמאלית העליונה

— .

— . בסרגל הצד, תחת המילה “סרטים”, לחץ “עזוב”

— . כדי לשחזר סגנונות subreddit, חזור ל”העדפות “ובחר” אפשר subreddits להראות לי נושאים מותאמים אישית “שוב, שמור אפשרויות, ואתה צריך להיות טוב.

סרטים Reddit

Reddit ושותפיה משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות דומות כדי לספק לך חוויה טובה יותר.

על ידי קבלת כל העוגיות, אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות כדי לספק ולתחזק את השירותים והאתר שלנו, לשפר את איכות Reddit, להתאים אישית את התוכן Reddit ופרסום, ומדוד את יעילות הפרסום.

על ידי דחיית עוגיות לא חיוניות, Reddit עשוי עדיין להשתמש בעוגיות מסוימות כדי להבטיח את הפונקציונליות המתאימה של הפלטפורמה שלנו.

למידע נוסף, אנא עיין בהודעת העוגיות שלנו ומדיניות הפרטיות שלנו .

סרוק את קוד ה- QR הזה כדי להוריד את האפליקציה עכשיו
או לבדוק את זה בחנויות האפליקציות

. הגשות צריכות להיות לצורך ליידע או להתחיל דיון, ולא רק לבדר את הקוראים. קרא את רשימת הכללים הנרחבת שלנו למידע נוסף על סוגים אחרים של פוסטים כמו מעריץ-אמנות וקידום עצמי, או הודעה למנחים אם יש לך שאלות כלשהן.

גברת Douncefire נמצאת ב- Tele the Teal Rn n btw Sole Sole Darn Damn Darn, כשאני מתבגרת זה שובר את ליבי כי זה די עצוב אבל בכל מקרה! השאלה שלי היא היא שהמבטא של גברת Dountfire לא סקוטי? כל הסרט שהיא מאנגליה אבל אני נשבע שהיא מדברת במבטא סקוטי חחח.

אוקיי, אז הכותרת אולי נראית אקראית בהתחלה אך הרשו לי לפרט.

וויל סמית ניגן את הסוכן ג’יי בגברים בסרטים שחורים שהותאמו מהסדרה הקומית באותו שם. .

עכשיו, בטוח שהגברים בקומיקס שחור היו די מעורפלים וזה הסרטים שמניחים אותם לרדאר של רוב האנשים, אז אולי אנשים לא ידעו על השינוי.

אבל דמות קומית שאנשים ככל הנראה ידעו עליה לפני הופעת הבכורה שלו המסך הגדול הוא המלך. בחור לבן קירח גבוה … שיחק באופן מפורסם על ידי מייקל קלארק דאנקן, שלמרות שהוא גבוה וקירח, הוא בהחלט לא בחור לבן. עכשיו, הסרט של דארדוויל אולי לא נהדר, אבל MCD נחשב בדרך כלל לחלק הטוב ביותר בו.

יש לי עוד דוגמאות אבל סביר להניח שסיימת עם המזבלה שלך וצריך לנגב וללכת וכך, למען הקיצור, אני לא אמשיך הרבה יותר זמן.

? ?

לאף אחד לא היה אכפת שהם הפכו את קינגפין שחור כי הם שמרו על מה שהיה חשוב בדמות … לא בצבע עורו אלא חוסר השיער שלו … גם נוכחותו המאיימת כבוס פשע.

. . . IDK אם חסר לי נקודה